Forum ManagerZone Polska Strona Główna Forum ManagerZone Polska
Pierwsze nieoficjalne forum dla polskiej społeczności ManagerZone.com
Forum istnieje od 2004-02-12 godzina: 01:56
http://forum.managerzone.pl/

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny
Nadgorliwosc krysa121...
Autor Wiadomość
czub Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 19 Maj 2004
PostWysłany: 2004-05-19, 23:09   Nadgorliwosc krysa121... Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

nie uważacie że koleś przesadza? zaczyna mnie to denerwować... oczywiście zaraz wyskoczą obrońcy regulaminu i powiedzą "bo trza regulamin przestrzegać i nie zakładać postów już istniejących"... no i co tego? jak ktoś jest nowy i nic nie wie? a jeżeli w innym temacie nie wszystko zostało wyjaśnione, albo tytuł jest zły, bo nie przyciąga uwagi tych od których możemy dostać odpowiedź... albo chciałbyś się wypowiedzieć szerzej na temat MZ, albo jego sztabu... koleś ma chyba jakieś problemy emocjonalne - średno raz na godzinę daje komuś bana... dobrze że chociaż na tym forum można się "bezpiecznie" wypowiedzieć...

ja przed godziną dostałem bana na 2 dni - wiecie za co? jeden kolo napisał że" dziwi się że wszyscy skarżą się na symulator, bo uważa że jest spoko. poza tym dziwi się że wszyscy wjeżdżają na krysa bo koleś też jest spoko" ja mu odpisałem że jest trochę dziwny bo ostatnio na forum albo wszyscy wjeżdżają na symulator albo na krysa..." (nic więcej nie napisałem, to było jedyne zdanie w moim poście) wchodzę po godzinie na forum a tu wiadomość że będę mógł korzystać z forum za dwa pełne dni... P A R A N O J A!

najlepsze jest to że nigdzie nie możesz komentować pracy FA bo... (no brawo, wszyscy zgadli:) ) bo dostaniesz bana! taka sprawiedliwość... rządy jak za czasów sowietów, już nie mówiąc o tej cenzurze... niedługo więcej postów będzie z czerwoną kłódką niż niż takich gdzie będzie można coś napisać...

do tego nie wiadomo co zrobić, bo podejrzewam że jak napiszę do mundka to jeszcze dostanę bana za komentowanie pracy FA, który przecież jest od tego co robi, został starannie wyselekcjonowany itd... a znowu jak napiszę do kogoś wyżej (czytaj: szwedzi) to po prostu mnie oleją bo przecież mają tyle problemów że jeden marny polaczek nie robi im różnicy (no i jeszcze nie ma wykupionych pakietówWink

a jakie jest wasze zdanie na ten temat? (mam nadzieję że krys tego posta nie zobaczy bo pewnie na forum mz'towskie przez pół roku nie wejdę...)
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
domin Płeć:Mężczyzna


Wiek: 44
Dołączył: 12 Lut 2004
Skąd: Nowy Sacz/Krakow
PostWysłany: 2004-05-19, 23:27    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

"najlepsze jest to że nigdzie nie możesz komentować pracy FA bo... (no brawo, wszyscy zgadli:) ) bo dostaniesz bana! taka sprawiedliwość... rządy jak za czasów sowietów, już nie mówiąc o tej cenzurze... niedługo więcej postów będzie z czerwoną kłódką niż niż takich gdzie będzie można coś napisać..."

Za mniej wiecej podobne sformulowanie jeden z najlepszych polskich zespolow zostal zabanowany, tak wiec ......., a wracajac do tematu, to nie widze nic zlgo w pilnowaniu przestrzegania regulaminu. Mi rowniez zdarza sie wypowiadac na forum i jeszcze odpukac bana nie zalapalem Smile, jednakze faktycznie chyba krys121 zbyt "sluzbialnie" podchodzi do sprawy, a jak wiadomo Sluzbistow nikt nie lubi. Tak to juz jest, ze funkcja publiczna przysparza zazwyczaj wiecej wrogow niz przyjaciol.

_________________
Pilka nozna: Raprerzy Nowy Sacz - div3.7 -> div2.7 -> div1.3 -> Ekstraklasa
Hokej: Raprerzy Nowy Sacz - div2.1 -> div1.1 -> Ekstraliga
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
gsg
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 2004-05-19, 23:38   

czub - owszem nie możesz komentować decyzji FA - ale jedynie na forum. Regulamin forum MZ mówi jasno, że wszystkie wątpliwości należy załatwiać nie na forum a bezpośrednio z asystentem, czy to poprzez GB czy też e-mail. Dodatkowo, każdy ma prawo zgłosić na support bądź bezpośrednio do MA swoje niezadowolenie z asystentów.

Co do twojego bana - hmmm chyba rzeczywiście się krys troszkę zagalopował....
Powrót do góry
janiman Płeć:Mężczyzna


Wiek: 42
Dołączył: 12 Lut 2004
Skąd: Poznań/Koziegłowy
PostWysłany: 2004-05-20, 00:57    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Wiadomo jak już wcześniej ktoś napisł, służbistów nikt nie lubi i tak będzie z krysem. Moim zdaniem momentami trochę przegina - no cóż jest jaki jest i nic na to się nie poradzi.

Od siebie powiem tyle. Na tym forum kilka razy dziennie naginany jest regulamin. Jak bym miał dawać za to bany itd to by to niemiało sensu. Należy trochę wypośrodkować pewne działania (czyt. banowanie i zamykanie tematów). Dopóki ludzie dyskutują na poziomie czasami nieco zabczając z głównego tematu nic takiego się nie dzieje. Trzeba użytkownikom taką swobodę zagwarantować bo w przeciwnym razie przestaną pisać a nie o to nam chodzi. Mam nadzieję, że rozumiecie do czego dążę. Z pewnością kilka osób z tego forum miało ode mnie już słowne upomnienia za mniejsze występki Twisted Evil - powstrzymali się w odpowiednim momencie i już tego nie robią.Myślę, że taki sposób edukacji jest lepszy. W przeciwnym razie widzimy jaka jest nagonka i niezadowolenie w stosunku do FA. Chociaż na innych prócz krysa nikt się nie skarży Rolling Eyes

_________________
Butchers div1.1
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
593840
jaceks Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 12 Lut 2004
PostWysłany: 2004-05-20, 01:58    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

janiman, ale chyba zgodzisz sie, ze z tego forum korzysta mniej osob wiec jest mniej tematow ktore sie powtarzaja a na forum MZ srednio raz na kilka godzin ktos zadaje to samo pytanie co jest bardzo denerwujace :/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
rzepik Płeć:Mężczyzna
FC Barcelona div3.27


Wiek: 36
Dołączył: 04 Maj 2004
Skąd: Małopolska
PostWysłany: 2004-05-20, 07:27    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

dokładnie ..... co chwile są tematy typu ''pytanie'' ''do GA !!!!!!!!!! '' ''czy jak nie zapłace to usuną mi druzyne'' ?????? jak od razu kasuje takie tematy to robi się przejrzyściej i lepiej się go czyta

_________________
[size18]Nieśmiertelni II Kapitan[size]
http://niesmiertelni.eu.interia.pl/rzepik.jpg
FCBARCELONA
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
8199103
mk89
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 2004-05-20, 08:24   

eh on za źle postawiony przcinek bana daje. Co druga osoba w dziale PYTANIA dostaje bana Smile
Powrót do góry
idealny
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 2004-05-20, 09:15   

Cytat:
eh on za źle postawiony przcinek bana daje. Co druga osoba w dziale PYTANIA dostaje bana

...dlatego osobiscie wole to forum niz MZtowe Smile

JA juz tez jestem jakis czas modem i jakos nigdy mi sie nie zdarzyło kogos zabanować jedynie kiedys jakis kolo mnie bluzgał na PM to dostał w "bonusie" banana na forum i wszystkie serwery ftp ..... Jestem zwolennikiem wytłumaczenia gosciowi postepowania i jego błedu a nie od razu banan i po kłopocie. Mod czy admin powinien byc "elastyczny" a nie tzw służbista. Osobiscie do pana któego omawiacie w tym topicu nic nie mam i mysłe że tak pozostanie.
Ale ciekawe po co na forum MZtowym zamyka sie np taki temat o Symulatorze, ze jest do niczego skoro po zamknięciu go pojawiaja sie kolejne - kurna przecierz to forum i tam powinno sie dyskutować o róznych aspektach zwiazanych z grą, co innego na tym forum, gdzie pisanie postów, powiedzmy typu "lanie wody", jest nie mile widziane, bo w ten sposób nabijają sobie licznik postów ale tam na forum nie ma licznika ?. Ale o co chodzi ?
Powrót do góry
snemelk Płeć:Mężczyzna
Kierowca bombowca...

Wiek: 38
Dołączył: 22 Lut 2004
Skąd: Rosja...:)
PostWysłany: 2004-05-20, 09:33    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

krys jest chyba najaktywniejszy z asystentow na forum... osobiscie uwazam ze jesli chodzi o zamykanie tematow wykonuje swoja "prace" bardoz dobrze... jest duzo lepiej na forum...Smile... jednak co do banowania to czytam tu od was i tez od innych wlasnie takie rzeczy.... no troszke przesadza.... powinien chyba ktos z wazniejszych powiedziec MK zeby ten go troszke opanowal... wierzcie mi po jednym takim upomnieniu od MA bedzie duzo lepiej...Smile... moje zdanie oczywiscie...

_________________
Wiecie co??... Wyjrzyjcie za okno...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
2492093
mk89
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 2004-05-20, 09:42   

Co by sie dzialo jak by no został GA Smile Przeciez co 2 Polak by juz nie grał Smile
Powrót do góry
siedla Płeć:Mężczyzna


Wiek: 46
Dołączył: 27 Lut 2004
Skąd: Crete
PostWysłany: 2004-05-20, 09:56    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

a moze on sie najzwyczajniej w swiecie odgrywa (czytaj: msci) za porazki w lidze... wlasnie przegladam jego lige: 3 przegrane mecze, 1 gol strzelony, 10 straconych - ostatnie miejsce w tabeli...

wydaje mi sie, ze cos w tym moze byc... Rolling Eyes

_________________
Liga: Kaczuchy Rullezz (kod dostepu: 4868009051)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
McDaniel Płeć:Mężczyzna
Olympique Lyonnais


Wiek: 36
Dołączył: 12 Lut 2004
Skąd: Warszawa/Lublin
PostWysłany: 2004-05-20, 10:26    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

sorki chlopaki ale wydaje mi sie ze napieprzanie na jakas osobe na forum w dziale ogolnym, jest objawem braku taktu i kultury. Nie bronie krysa ani tez nie przyznaje wam racji bo sam nie wiem co on robi jako FA gdyz na forum tamto nie wchodze, ale moze go chociac powiadomicie ze zalozyliscie topic w ktorym rozmawiacie o jego osobie zeby mogl sie chociac bronic....... Neutral

@ mk89 zawsze szukasz miejsca gdzie mozna atakowac innych, a sam jako moderator na tym forum czesto wykazywales sie brakiem kulutury dojrzalosci i zbytnia nadgorliwoscia wiec moze zamilknij juz w tym temacie!!!

_________________
"Błogosławiony człowiek, który nie mając nic do powiedzenia, nie ubiera tego w słowa"


Ostatnio zmieniony przez McDaniel dnia 2004-05-20, 10:31, w całości zmieniany 3 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
5651352
jaceks Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 12 Lut 2004
PostWysłany: 2004-05-20, 10:26    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

@siedla w hoka mu dobrze idzie a tam tez bany sie trafiaja Smile
Z tego co krys121 pisze, on nie daje bana za pierwszym razem. Pierw zamyka temat a jak ktos dalej nie potrafi sie przystosowac lapie bana. Ciekawe tylko, jak on rozroznia osoby ktore juz wczesniej zlamaly regulamin od tych co go pierwszy raz lamia przeciez jest tak duzo uzytkownikow na forum? Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
siedla Płeć:Mężczyzna


Wiek: 46
Dołączył: 27 Lut 2004
Skąd: Crete
PostWysłany: 2004-05-20, 10:31    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Laughing
pewnie ma kapownik z loginami wszystkich, ktorzy kiedykowiek cokolwiek napisali na forum... gdy ktos raz mu podpadnie, odchacza go i taki delikwent dostaje zolta kartke Laughing
druga zolta - drugie odznaczenie = czerwona i banan Wink
niezle to sobie wykombinowal Laughing

co do hokeja - moze i tak... po prostu takie obserwacje wysnulem na podstawie pilki noznej, bo w hoka nie gram...

Laughing

_________________
Liga: Kaczuchy Rullezz (kod dostepu: 4868009051)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
michal51 Płeć:Mężczyzna
Antydysortografik


Dołączył: 24 Mar 2004
Skąd: Poznań
PostWysłany: 2004-05-20, 12:06    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja mam krysa dość. Odszedłem nawet z jego portalu i przeszedłem na www.managerzone.4.pl Cool Ostatnio wspomniałem o tej stronie na forum MZ, oczywiscie, wpis przypadkiem wyparowal Evil or Very Mad Albo np. wszystkie wywiady, które zrobiłem dla jego strony teraz podpisuje że to niby on zrobił Twisted Evil A co do forum MZ. To za duzo banow. Czasem nawet do tematow ktore nie lamia regulaminu Confused Dobrze że nie został GA, bo bym się wtedy bał o własne życie Cool Na forum gorsza cenzura niż za komuny Crying or Very sad

_________________
http://tgfansite.info/ - Forum Miłośników Top Gear i Motoryzacji
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
3326719
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 5 Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo ©2003 phpBB Group
domain & hosting donated by founders :: ownership by www.managerzone.pl
adaptation & modification by XoNoX :: logo made by groclinac
Copyright © 2002-2015 by XoNoX :: POLITYKA PRYWATNOŚCI (PRIVACY POLICY)
Wszystkie prawa zastrzeżone. Ten serwis nie ma jakichkolwiek powiązań z firmą ManagerZone AB. Publikowane komentarze
są prywatnymi opiniami użytkowników Forum. Serwis forum.managerzone.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści opinii.
Żaden z elementów tej witryny nie może być kopiowany i rozpowszechniany bez zgody właściciela.
Wykorzystane tu znaki towarowe i handlowe oraz nazwy marek, produktów czy usług należą do ich prawnych właścicieli
i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych oraz są rozpowszechniane zgodnie z Ustawą o Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych.
Zobacz też: www.managerzone.pl, www.ndmaz.pl, www.gramed.com, www.gramed.eu, www.projekt-bud.pl,
bronx.nsk.pl, forum.nsk.pl, futsal.nsk.pl, managerzone.nsk.pl, forum.managerzone.nsk.pl, medycyna.nsk.pl,
nlpna.nsk.pl, nowydwormaz.nsk.pl, projekt.nsk.pl, swit.nsk.pl, tv.nsk.pl, vectra.nsk.pl, www.nsk.pl, swit.ndmaz.pl
Strona wygenerowana w 0.09 sekundy. Zapytań do SQL: 26