Forum ManagerZone Polska Strona Główna Forum ManagerZone Polska
Pierwsze nieoficjalne forum dla polskiej społeczności ManagerZone.com
Forum istnieje od 2004-02-12 godzina: 01:56
http://forum.managerzone.pl/

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony 1, 2, 3 ... 38, 39, 40  Następny
Koncepcja gry na nowy sezon TM
Autor Wiadomość
wojti-s
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 2007-02-14, 23:03   Koncepcja gry na nowy sezon TM

Mamy póki co 3 ekipy tj. Wrocław I, II i III. Osobiście dostrzegam pewien ewenement - we Wrocławiu III grają lepsze ekipy niż we Wrocławiu II ( oczywiście bez urazy dla nikogo ). Widać to chociażbym po wynikach osiąganych przez te ekipy w rozgrywkach TM.

Proponuję zastanowić się w tym miejscu nad kilkoma sprawami.

Tak oto prezentują się składy poszczególnych sekcji na dzień dzisiejszy :

WROCŁAW
1) Gunners Wroclaw FC(ciejas)
2) WKS BERLIK (sirberlik) - zastępca kapitana
3) Mauro Team Wroclaw(tmc_mauro)
4) Ratyczów(skura)
5) Wartha(obuch) - kapitan
6) Ragazzi della Juve (wojti-s)
7)Rokita Brzeg Dolny(florens)
Cool Podlodówek ( cys88 )


WROCŁAW II
1) Celebrities (goki) - kapitan
2) Chocimek (januszek) -zastepca kapitana
3) Pablo Picanterie FC (nivellen)
4) Promil Wroclaw (ivaan)
5) RPF Grabarze Olesnica (mezofeel)
6) Aryijo2 (kac89) - zastępca kapitana(człowiek od brudnej roboty)
7) RS Wikowyje (sirralf)
Cool Huby Fans Hooligans (killah1)
9) Glikogen Olesnica (kysu)
10)Venomous Vipers FC(szymcio)
11)Langut SSA(fazik)


WROCŁAW III
1) Cieszewo SA(jerry1982) - kapitan, gg: 2029626
2) Obserwator(sofcinho) - zastępca kapitana
3) SEVEN TH-IMPULSE(diablik2)
4) Jetosprawne(nmg)
5) WKS Bezdomni(makovviec)
6) KP Primator Olawa(fig0)
7) Roman Tim Tfaruk(pawel-liman)
Cool Obserwator(sofcinho)
9) The Chemical Brothers(yaceq_wro)
10)Wombaty(tomex24)
11) FC Pogoń Leszczy (mateosz91)


Moim zdaniem co kolejkę powinny grać zespoły będące w najlepszej dyspozycji, prezentujące najwyższy poziom spośród wszystkich znajdujących się w danej sekcji ( tj. I , II lub III). Uważam, iż powinniśmy postawić przede wszystkim na klepanie ptk i pokazanie kto rządzi w TM. W związku z tym wydaje się być logiczne, że jedynym wyjściem by każdy mógł zagrać jest stworzenie większej liczby ekip zachowując o tym pewną hierarchię ( o tym później ). Myślę, że 5 zespołów w każdej sekcji to liczba w sam raz. Zawsze w końcu można kogoś przetransferować ( mówię o sezonie zasadniczym ). Jak patrzę na nasze składy to widzę 30 ekip. Moim zdaniem znacznie za dużo. Z tego można by zrobić jeszcze Wrocław IV, V, a nawet VI , które powalczyłby w nowym sezonie w kwalifikacjach. Mielibyśmy dzięki temu dobre zaplecze i perspektywy. Kolejnym plusem jest fakt, iż każdy praktycznie grałby co tydzień.

Następnie chciałbym poruszyć sprawę hierarchii. W moim odczuciu mamy do czynienia z tzw. maglem , tudzież burdelem. Powinniśmy zachować pewne proporcje :
1) Najlepsze ekipy grają we Wrocku I ( pierwszych 5 )
2) Następne w kolejności we Wrocku II
3) Wrocek III itd...

Ponadto niezbyt mi się osobiście podoba fakt, iż Obuch nie orientuje się w sprawach Wrocka II i III. Uważam, że jako kapitan I składu powinien trzymać tzw pieczę nad tym co się dzieje w Wrocku II i III, pilnować hierachii, proporcji zespołów ( w sensie żeby nie było jak teraz gdzie paradoksalnie wszystko się wymieszało jak w "Ferdydurke" Gombrowicza.

Najprawdopodobniej Wrocław II poleci z ekstraklasy, zaś III się utrzyma. W związku z tym proponuję, by najlepsze zespoły grały sekcjach będących w ekstraklasie, czyli we Wrocku I ( 4-5 teamów )oraz Wrocku III ( 4-5/6 teamów). Następnie Wrocek II powinien dostać zespoły będące w dalszej kolejności, potem Wrocław IV,V itd...

Przed play off zawsze można dobrać więcej teamów np. do 8 żeby mieć większe pole manewru ( lepiej za dużo i za mało, w zasadniczej fazie można przynajmniej robić transfery więc luzik ).

Gdybyśmy utworzyli taki, a nie inny system to sądzę, że na spokojnie 2 ekipy wrocławskie weszły by do play off, zaś trzecia z powodzeniem grywała by w ekstraklasie. Chciałbym usłyszeć wasze zdanie w tej kwestii.
Przejdź na dół
pawel-liman Płeć:Mężczyzna


Wiek: 37
Dołączył: 30 Kwi 2006
Skąd: Wrocław k.Chrząstawy
PostWysłany: 2007-02-14, 23:19    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

hmmm, ja tam się do tej III przyzwyczaiłem... Co do obucha to wydaje mi się, że wie co się dzieje w dwóch pozostałych reprezentacjach, świadczy o tym to, że chciał sofcinho do pierwszej reprezentacji prze transferować.

_________________
Roman Tim Tfaruk
TM -Kiedyś Chrząstawa Wielka
LK - Obecnie FAiTH Clan, wcześniej Emigranci
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
2349557
sirBerlik Płeć:Mężczyzna
fzhut słońca

Wiek: 43
Dołączył: 03 Sie 2005
Skąd: Wrocław
PostWysłany: 2007-02-15, 00:39    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Hmm, ogólnie w tym co pisze wojti-s jest sporo sensu Smile Obecnie wrocek ma tyle drużyn że możnaby spokojnie stworzyć jeszcze 2 ekipy. Po zakończeniu tego sezonu uważam, że powinno się wszystko ładnie przedyskutować jak to powinno wyglądać...

_________________
..:::WROCŁAW I:::..:::EKSTRAKLASA:::..:::NO NAME:::..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
1249916
obuch
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 2007-02-15, 02:43   

pawel-liman napisał/a:
Co do obucha to wydaje mi się, że wie co się dzieje w dwóch pozostałych reprezentacjach, świadczy o tym to, że chciał sofcinho do pierwszej reprezentacji prze transferować.


zainteresowałem sie sofcinho i nivellenem, bo chciałem jakieś wzmocnienie do Wrocka1, ale przyznam się, że oprócz kilku drużyn, to reszte nie mam pojęcia kto w jakiej lidze gra i jaki ma sład Razz no bo sorry, ale nie będę patrzył co kolejke jak poszło 20zespołom i czy ktoś sie wzmocnił/osłabił - za dużo roboty. Jak będę sie chciał sie dowiedzieć czegoś o jakiejś drużynie nie z Wroca1, to sie spytam odpowiedniego kapitana i już Razz

a co do planów wojti-s'a, to jeśli znajdą sie chętni na kapitanowanie (i drużyny grające, bo np. ciejas jest w Anglii i nie gra, mauro skład sprzedał) Wrocławia IV,V.. itd, to jestem za Smile

a jeszcze wojti mi mówił na gg, że chce aby w rundzie zasadniczej nasze reprezentacje walczyły "tylko" o awans do play-off. Z tym to bym podyskutował, bo jestem za tym, żeby Wrocem1 walczyć o jak najwyższe miejsce przed play-off i zagwarantować sobie mecze play-off 'u siebie',bo wiadomo, że doping własnych kibiców jeszcze nikomu nie zaszkodził Very Happy

no, ale jeszcze kupa czasu do nowego sezonu Smile
Powrót do góry
kysu Płeć:Mężczyzna
Glikogen Olesnica


Dołączył: 28 Wrz 2006
Skąd: Olesnica
PostWysłany: 2007-02-15, 07:37    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Wiec pomysl wojtis-a wydaje sie dosyc dobry wtedy kazdy by mogl zagrac w wiekszosci kolejek TM . Wedlug mnie nie ma roznicy czy najlepszy sklad ma Wroclaw potem Wroclaw I itd. Po co zmieniac sklad wroclawowi III skoro teraz mają mocną paczke Question A co do kapitanowania moge zostac kapitanem Wroclawia IV lub V Wink

_________________
Nuclear Clan I
Nuclear Clan Youths Squad III
Wrocław IV - Kapitan
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
sirralf Płeć:Mężczyzna
RS Wikowyje


Dołączył: 24 Kwi 2006
Skąd: Wrocław
PostWysłany: 2007-02-15, 09:17    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Jestem jak najbardziej za - uważam ze kapitan Wrocka I powinien byc kapitanem wszystkich kapitanów i to on powinien w uzgodnieniu z dwoma pozastałymi przed sezonem ustalić składy poszczególnych Wrocławi

takze system powinien być taki który by nas mobilizował czyli w Wroc I grają najlepsi - W Wroc II pozostali lepsi a Wroc III to taki przedsionek do wykazania się

System awansów nasz wewnętrzny powinien być nobilitacją dla NAS nie powodem do niesnasek itp Wroc to Wroc a to czy ja jestem w I , II , czy III to nieważne poprostu jestem dumny ze jestem w reprze Wrocławia mojego ukochanego miasta

- ja np czuje się w tej chwili na Wroc III i to niech szefostwo jeśli uzna ze jestem na tyle silny by grać we Wroc II mnie tma przeniesie itd

Ogólnie bardzo dobry pomysł jestem całkowicie za i w pełni sie podporządkuje
Co do wiecej reprezentacji czyli IV , V itd - jestem przeciwny zrobi sie zamieszanie na całego nie bedą 3-y nawet po 10 ekip to da kapitanom możliwość manewru

_________________
VSC Klan / VSC junior kapitan
Reprezentować Wrocław to wielki honor
RS Wikowyje czołem pokłony bije

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
9274301
Jerry1982 Płeć:Mężczyzna

Wiek: 42
Dołączył: 11 Lis 2004
Skąd: Wrocław
PostWysłany: 2007-02-15, 12:24    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

sirralf napisał/a:
Wroc III to taki przedsionek do wykazania się


nie zgodze się z Tobą sirralf, w takim układzie Wrocław III będzie cały czas "słaby"a nie chodzi przecież o to żeby tylko jedną reprezentację mieć w Ekstraklasie TM.
Natomiast stworzenie Wrocka IV i V chyba pozwoliłoby właśnie na taką selekcję, a przy tym jak napisał wojti każdy mógłby grać w TM co tydzień.


sirralf napisał/a:
Co do wiecej reprezentacji czyli IV , V itd - jestem przeciwny zrobi sie zamieszanie na całego


Wcale nie musi być wielkiego zamieszania, potrzeba tylko odpowiednich ludzi którzy konkretnie się zajmą IV i V

sirralf napisał/a:
nie bedą 3-y nawet po 10 ekip to da kapitanom możliwość manewru

i w takim przypadku niektórzy (najmocniejsi) będą grali co tydzień a inni bardzo sporadycznie

_________________
Wrocław II - kapitan

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
2029626
mezofeel Płeć:Mężczyzna


Wiek: 40
Dołączył: 17 Sie 2005
Skąd: Oleśnica k. Chrz-wy
PostWysłany: 2007-02-15, 14:46    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Pomysł dobry, bo taki też jeśli dobrze pamiętam odkąd zaczęły powstawać kolejne (II-ga, III-cia) reprezentacje, obowiązywał. Zgodzę się też z sirralfem, że perspektywa gry w reprezentacji o niższym numerku była by cokolwiek mobilizująca, ale... trochę się u nas porobiło jak w klanach, każdy jest przywiązany do swojej repry, do swojego kapitana i kolegów Very Happy i tu może być problem... W każdym razie ja mogę grać w reprezentacji, do której mnie zaklasyfikujecie Smile (osobna sprawa to właśnie jak taką klasyfikację przeprowadzić, żeby uniknąć bałaganu, a co gorsza wzajemnych pretensji)

_________________
Sprawdź przeciwników na LK i TM - MZ Spy
MZ: RPF Grabarze Olesnica - Mistrz Polski s. 39
LK: Emigranci - Mistrz LK s. XXI
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
4077123
wojti-s
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 2007-02-15, 20:21   

[quote="obuch"]
pawel-liman napisał/a:
Co do obucha to wydaje mi się, że wie co się dzieje w dwóch pozostałych reprezentacjach, świadczy o tym to, że chciał sofcinho do pierwszej reprezentacji prze transferować.


zainteresowałem sie sofcinho i nivellenem, bo chciałem jakieś wzmocnienie do Wrocka1, ale przyznam się, że oprócz kilku drużyn, to reszte nie mam pojęcia kto w jakiej lidze gra i jaki ma sład Razz no bo sorry, ale nie będę patrzył co kolejke jak poszło 20zespołom i czy ktoś sie wzmocnił/osłabił - za dużo roboty. Jak będę sie chciał sie dowiedzieć czegoś o jakiejś drużynie nie z Wroca1, to sie spytam odpowiedniego kapitana i już Razz

Chodzi mi o coś jednak innego. Nie mówię o przeglądaniu wszystkich zespołów, ale o wyłapaniu np. 3 najlepszych z każdej sekcji i przyglądaniu się im. Bo np. dana osoba mogła zrobić trochę transferów, przez co podniosła się jej wartość i siła Smile


obuch napisał/a:
a co do planów wojti-s'a, to jeśli znajdą sie chętni na kapitanowanie (i drużyny grające, bo np. ciejas jest w Anglii i nie gra, mauro skład sprzedał) Wrocławia IV,V.. itd, to jestem za Smile


Myślę, że wiele osób chciałoby być kapitanem tak zacnych ekip Very Happy

obuch napisał/a:
a jeszcze wojti mi mówił na gg, że chce aby w rundzie zasadniczej nasze reprezentacje walczyły "tylko" o awans do play-off. Z tym to bym podyskutował, bo jestem za tym, żeby Wrocem1 walczyć o jak najwyższe miejsce przed play-off i zagwarantować sobie mecze play-off 'u siebie',bo wiadomo, że doping własnych kibiców jeszcze nikomu nie zaszkodził Very Happy


Tutaj się nie zrozumieliśmy - nawet jeśli Skure przenieść do zespołu wrocka 2 czy tam 3 to skład Berlik, Florens, Cys i Ty - Obuch , da radę bez problemów większych moim zdaniem zająć 1 miejsce w grupie kwalifikacyjnej. Przed barażami można by się było zastanowić już dokładniej, bo tam każdy gol jest na wagę złota Very Happy


kysu napisał/a:
. Wedlug mnie nie ma roznicy czy najlepszy sklad ma Wroclaw potem Wroclaw I itd. Po co zmieniac sklad wroclawowi III skoro teraz mają mocną paczke Question A co do kapitanowania moge zostac kapitanem Wroclawia IV lub V Wink


A według mnie różnica jest - zachowajmy proporcje. Dzięki temu dobrze zadziała system motywacyjny i każdy będzie grał nie na 100, ale na 200%

Widzisz Obuch, już masz przyszłego kapitana Cool

sirralf napisał/a:

Ogólnie bardzo dobry pomysł jestem całkowicie za i w pełni sie podporządkuje

Cieszy mnie fakt, że się zgadzamy. Naprawdę, bez żadnych aluzji i ironii Razz

Jerry1982 napisał/a:
sirralf napisał/a:
Wroc III to taki przedsionek do wykazania się


nie zgodze się z Tobą sirralf, w takim układzie Wrocław III będzie cały czas "słaby"a nie chodzi przecież o to żeby tylko jedną reprezentację mieć w Ekstraklasie TM.
Natomiast stworzenie Wrocka IV i V chyba pozwoliłoby właśnie na taką selekcję, a przy tym jak napisał wojti każdy mógłby grać w TM co tydzień.



Dlaczego Wrocek III będzie słaby ? W myśl mojego planu np. Fazika ( jeśli wrocek II poleci z ekstry ), mnie przetransferowałoby się. Czyli w wyjściowej 3 ekipy z div2 + ktoś mocny ( może kolegę skołuje z wyjściowym 4,7 ale kroi 3 ligowców Very Happy)


mezofeel napisał/a:
ale... trochę się u nas porobiło jak w klanach, każdy jest przywiązany do swojej repry, do swojego kapitana i kolegów Very Happy

Nie ograniczajmy się do zaściankowości. Ludzie, poczytajcie Gombrowicza Very Happy
Jaka to różnica z perspektywy kapitana i kolegów w której sekcji by się grało ? Przecież to nasze forum, nie powinniśmy tworzyć podziałów tematycznych ze względu na sekcje tj I,II czy III. Odnośnie meczów - oczywiście, muszą być osobne tematy. Ale np. Wszyscy możemy razem pogadać o wielu innych rzeczach bez względu na to, czy ktoś gra we Wrocku I,II,III. Poza tym tak samo gracz Wrocka I może się wypowiadać w temacie o meczach Wrocka III. Nie widzę problemu Wink

mezofeel napisał/a:
i tu może być problem... W każdym razie ja mogę grać w reprezentacji, do której mnie zaklasyfikujecie Smile (osobna sprawa to właśnie jak taką klasyfikację przeprowadzić, żeby uniknąć bałaganu, a co gorsza wzajemnych pretensji)


Myślę, że powinniśmy przyjąć pewną myśl. U mnie w klanie wygląda to na następującej zasadzie : Dla nas wszystkich liczy się Juventus, a więc sławmy jego imie jak się tylko da. Dzięki temu każdy klanowicz przyjmuje decyzję z godnościa i akceptacją, gdyż wie, że wszystkim nam zależy na tym samym.

Dlatego proponuję by wszyscy grali dla Wrocka z serca i z sercem. Wówczas nie będzie miało znaczenia czy gra się w I czy II sekcji. Ważne będzie to, by pierwsza ekipa zdobyła mistrza,a pozostałe zaprezentowały się z bdb. strony.
Powrót do góry
sirralf Płeć:Mężczyzna
RS Wikowyje


Dołączył: 24 Kwi 2006
Skąd: Wrocław
PostWysłany: 2007-02-16, 08:53    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

jeszcze raz zabiorę głos aby sprecyzować moje zdanie -

1. Dla mnie nie ma znaczenia w którym Wrocku gram może byc nawet Wrocław X ważne ze gram dla Wrocławia
2. Podtrzymuje moje zdanie co to zastosowania skali Wroc I najlepsi , Wroc II najlepsi nie mieszczący się w I itd . Co do ilości drużyn to zeby nie tracić potencjału I - 5-6, II 5-6, III reszta tzw słabych ale mocnych i ewentualnie IV - ci uznawani lub sami uznajacy się za słabych/ słabszych ( może wyprzedających zawodników itd0

Taki system wprowadza motywacje gram w III chce grac w II itd robie co moge

Uważam ze wiecej repr to zamieszanie - co do tego ze każdy chce grać to mi akurat jest to obojętne tzn chce grać ale jeśli kapitan uzna ze odpoczywam to spoko zero emocji...
Granie w tylu rozgrywkach i tak zmusza do pełnej koncentracji ( forma) a sami wiecie ze priorytet to liga

zamieszania zadnego nie będzie bo pozmieniamy składy i pozmieniamy cyferki -
czyli jeśli Wroc II bedzie nizej niż III to zamienimy im cyferki na nowy sezon itd


wojti-s napisał
Cytat:
Cieszy mnie fakt, że się zgadzamy. Naprawdę, bez żadnych aluzji i ironii


mam nadzieję, ze po całej tzw aferze dla jednych a czepianiem dla drugich wreszcie przestaniesz mnie zmywać , ignorować i usadzać i zaczniesz traktowac jak równoprawnego gracza mało tego kolege z repry Wrocławia co już powinno być jakimś czynnikiem tonującym nasze wzajemne relacje

_________________
VSC Klan / VSC junior kapitan
Reprezentować Wrocław to wielki honor
RS Wikowyje czołem pokłony bije

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
9274301
wojti-s
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 2007-02-16, 17:24   

Nie chciałem Cię zmywać ani ignorować wtedy na forum. Gdyby tak napisał Minio czy Bej to moja reakcja byłaby taka sama.

Co do tematu - Twoje podejście z ptk 1 uważam za wzorowe. Myślę, też że jak ktoś nie czuje klimatu, gra żeby grać a nie żeby GODNIE REPREZENTOWAĆ Wrocław to niech pakuje sobie walizki Wink
Powrót do góry
sofcinho Płeć:Mężczyzna

Wiek: 38
Dołączył: 20 Kwi 2006
Skąd: Suliszewo / Wrocław
PostWysłany: 2007-03-08, 22:18    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

powoli dobiega koniec sezonu. przydaloby sie zrobic liste zespolow, ktore sa obecnie do dyspozycji i ew. poszukac nowych druzyn.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
2746695
obuch
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 2007-03-08, 23:47   

w weekend planowałem to zrobić Razz
Powrót do góry
mezofeel Płeć:Mężczyzna


Wiek: 40
Dołączył: 17 Sie 2005
Skąd: Oleśnica k. Chrz-wy
PostWysłany: 2007-03-09, 23:13    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

A może by z jednego Wrocławia zrobić Oleśnicę? Tylko funkcjonowalibyśmy na zasadach jak kolejna reprezentacja Wrocka, to samo forum, to samo towarzystwo, tylko pod szyldem O-cy. mateosz, wojti, kysu i reszta Smile , co myślicie?

_________________
Sprawdź przeciwników na LK i TM - MZ Spy
MZ: RPF Grabarze Olesnica - Mistrz Polski s. 39
LK: Emigranci - Mistrz LK s. XXI
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
4077123
wojti-s
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 2007-03-10, 14:05   

Myśle, że nie przejdzie Wink Bo chcę grać w ekstraklasie, zaś są mocniejsze ekipy od Kysa i Mateosza ( oczywiście bez urazy ) do gry w najwyższej lidze. Jeśli już mielibyście grać w kwalifikacjach to proponowałbym zmienić nazwę na O-ca Smile

Mamy 2 ekipy grające w ekstraklasie. W związku z czym w obu powinny grać najmocniejsze teamy.

Wroc I
Berlik, Florens, Cys, Skura, Obuch ( 5 zespołów myślę, że wystarczy - po co ma 2 siedzieć na ławce, na play offy można zwiększyć do 6 bo wiadomo, że różne rzeczy się przytrafiają ).

Wroc III
Ja, Sofcinho na bank. Pytanie brzmi : kto jeszcze. Jest fazik w div2, nivellen. Tyle, że 2.6 najmnocniejszą div nie jest. Mimo wszystko na fazika bym postawił. Zagadką jest nivellen. Kilka emerytek w składzie, nie wiadomo jak chce je załatać. W dodatku wczoraj w LK przegrał ze mną wyraźnie 5-0 i 4-1. Pytanie - kto jeszcze ?
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 40 Idź do strony 1, 2, 3 ... 38, 39, 40  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo ©2003 phpBB Group
domain & hosting donated by founders :: ownership by www.managerzone.pl
adaptation & modification by XoNoX :: logo made by groclinac
Copyright © 2002-2015 by XoNoX :: POLITYKA PRYWATNOŚCI (PRIVACY POLICY)
Wszystkie prawa zastrzeżone. Ten serwis nie ma jakichkolwiek powiązań z firmą ManagerZone AB. Publikowane komentarze
są prywatnymi opiniami użytkowników Forum. Serwis forum.managerzone.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści opinii.
Żaden z elementów tej witryny nie może być kopiowany i rozpowszechniany bez zgody właściciela.
Wykorzystane tu znaki towarowe i handlowe oraz nazwy marek, produktów czy usług należą do ich prawnych właścicieli
i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych oraz są rozpowszechniane zgodnie z Ustawą o Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych.
Zobacz też: www.managerzone.pl, www.ndmaz.pl, www.gramed.com, www.gramed.eu, www.projekt-bud.pl,
bronx.nsk.pl, forum.nsk.pl, futsal.nsk.pl, managerzone.nsk.pl, forum.managerzone.nsk.pl, medycyna.nsk.pl,
nlpna.nsk.pl, nowydwormaz.nsk.pl, projekt.nsk.pl, swit.nsk.pl, tv.nsk.pl, vectra.nsk.pl, www.nsk.pl, swit.ndmaz.pl
Strona wygenerowana w 0.06 sekundy. Zapytań do SQL: 37