Forum ManagerZone Polska Strona Główna Forum ManagerZone Polska
Pierwsze nieoficjalne forum dla polskiej społeczności ManagerZone.com
Forum istnieje od 2004-02-12 godzina: 01:56
http://forum.managerzone.pl/

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Składy Shado - Sezon XI
Autor Wiadomość
christoph Płeć:Mężczyzna
Szczecin


Wiek: 42
Dołączył: 16 Paź 2004
Skąd: Szczecin
PostWysłany: 2007-05-08, 17:33    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

m4lutki napisał/a:
Christoph Szczecin (christoph), KRYPY SZCZECIN (sabribekdas), PIONIER SZCZECIN (krokodyl), ROW Rybnik (migx), Orly Trebuha (trebuh9), Carlos Siedlce (dareksiedlce), Bogacica (guma2003), Sowin (sekur), JABOLOWE OFIARY (wredny), Strejlau PitBulls (xfoster), Bols FC (paulr9), Golden Knights (kaz), Zemsko (scotti), Red Devils (roni_r9)...


roni i scotti jak mówiłem powinni zostać w SYSr. Ja teraz gram tragicznie choć sam nie wiem czemu bo podobno skład mam nawet na div2 ale nieważne...widać jestem cienki, sabri jak wiadomo wyjechał więc może wcale nie zagrać, trebuh przebudowuje skład i gra bardzo słabo, jak ostatnio idzie krokodylowi wszyscy wiedzą, darek gra coraz lepiej ale jednak na decydujące mecze jeszcze za słaby chyba, że sie jeszcze rozwinie, xfoster w LR raczej bez rewelacji, a nawet powiedziałbym, że mocno przeciętnie...
Niestety odważę się powiedzieć, że to najsłabszy skład rezerw odkąd ja je prowadzę...dodatkowe osłabienia nie wchodzą w rachubę...

[ Dodano: 2007-05-08, 17:38 ]
aaa i jeszcze muszę dodać, że w ciągle niepewnej sytuacji z martinem, migx lub guma będą zapewne częstymi gośćmi w pierwszej drużynie...więc zostaje raptem kilka drużyn do grania.
Poza tym sofcinho nie gra do końca maja albo i dłużej, zbliżają się wakacje co wiąże się z wyjazdami i przerwami w grze...itd.

_________________
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
3276674
emsi9 Płeć:Mężczyzna


Wiek: 36
Dołączył: 12 Lut 2004
Skąd: Szczecin
PostWysłany: 2007-05-08, 18:15    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Internazionale Goleniów(m4lutki), MKS Red Devils Szczecin (emsi9), MKS Volve (volve), Dubiczyn SSA (marcin111), FC Pieprzu (pieprzu), Cursed Souls Plock (soul17), Deluxe Ski Jump (qx), Bks Lechia (robson_35), FC Wypyszek Youth Academy (pawel-w4), Beer Boys HONCZARY Bytom (bobeer), Przemysl (yarek), FC SEQ (seq-q), AdamusFC (bonzo80), Dolaszewo SA (pibitoo), MASAKRA SZCZECIN (maly09), INA Goleniów (chicken0), S.S. Piotras (piotrek), Wolfpack (masacra)...


ja dopero teraz zauwazylem, ze Daniel serialnie zrezygnowal, ze go w skladzie nie ma...pieprzu sobie chce odpuscic... nie no to kicha totalna.. rozejrze sie tak szybko, moze uchowal sie bez klanu jeszcze jakis dobry gracz z wyzszych lig

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
pieprzu Płeć:Mężczyzna
Shado Klan

Wiek: 33
Dołączył: 12 Lut 2004
Skąd: Tychy/Columbus
PostWysłany: 2007-05-08, 18:18    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

emsi9 napisał/a:
ja dopero teraz zauwazylem, ze Daniel serialnie zrezygnowal, ze go w skladzie nie ma...pieprzu sobie chce odpuscic... nie no to kicha totalna.. rozejrze sie tak szybko, moze uchowal sie bez klanu jeszcze jakis dobry gracz z wyzszych lig


nic nie odpuszczamy ... JEDZIEMY Z KUR AMI I WSZYSTKO WYGRYWAMY !!!!!!!!!

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
2804807
emsi9 Płeć:Mężczyzna


Wiek: 36
Dołączył: 12 Lut 2004
Skąd: Szczecin
PostWysłany: 2007-05-08, 18:21    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Cytat:
nic nie odpuszczamy ... JEDZIEMY Z KUR AMI I WSZYSTKO WYGRYWAMY !!!!!!!!!

Smile no to pieprzu zostaje grze Smile

m4lutki napisał/a:
Internazionale Goleniów(m4lutki), MKS Red Devils Szczecin (emsi9), MKS Volve (volve), Dubiczyn SSA (marcin111), FC Pieprzu (pieprzu), Cursed Souls Plock (soul17), Deluxe Ski Jump (qx), Bks Lechia (robson_35), FC Wypyszek Youth Academy (pawel-w4), Beer Boys HONCZARY Bytom (bobeer), Przemysl (yarek), FC SEQ (seq-q), AdamusFC (bonzo80), Dolaszewo SA (pibitoo), MASAKRA SZCZECIN (maly09), INA Goleniów (chicken0), S.S. Piotras (piotrek), Wolfpack (masacra)...


tu z tego co widze jeszcze brakuje dyloo z jego Ajaksem Rojów 84


christoph napisał/a:
m4lutki napisał/a:
Christoph Szczecin (christoph), KRYPY SZCZECIN (sabribekdas), PIONIER SZCZECIN (krokodyl), ROW Rybnik (migx), Orly Trebuha (trebuh9), Carlos Siedlce (dareksiedlce), Bogacica (guma2003), Sowin (sekur), JABOLOWE OFIARY (wredny), Strejlau PitBulls (xfoster), Bols FC (paulr9), Golden Knights (kaz), Zemsko (scotti), Red Devils (roni_r9)...


roni i scotti jak mówiłem powinni zostać w SYSr. Ja teraz gram tragicznie choć sam nie wiem czemu bo podobno skład mam nawet na div2 ale nieważne...widać jestem cienki, sabri jak wiadomo wyjechał więc może wcale nie zagrać, trebuh przebudowuje skład i gra bardzo słabo, jak ostatnio idzie krokodylowi wszyscy wiedzą, darek gra coraz lepiej ale jednak na decydujące mecze jeszcze za słaby chyba, że sie jeszcze rozwinie, xfoster w LR raczej bez rewelacji, a nawet powiedziałbym, że mocno przeciętnie...
Niestety odważę się powiedzieć, że to najsłabszy skład rezerw odkąd ja je prowadzę...dodatkowe osłabienia nie wchodzą w rachubę...

[ Dodano: 2007-05-08, 17:38 ]
aaa i jeszcze muszę dodać, że w ciągle niepewnej sytuacji z martinem, migx lub guma będą zapewne częstymi gośćmi w pierwszej drużynie...więc zostaje raptem kilka drużyn do grania.
Poza tym sofcinho nie gra do końca maja albo i dłużej, zbliżają się wakacje co wiąże się z wyjazdami i przerwami w grze...itd.


u nas tez daloby rade tak wymienic... kilku gra slabo, kilku chce ze skladem kombinowac..

a powracajac do scottiego i roniego - tylko ten pierwszy moze sie czasem zalapac do 8-semki, ale no nas nie zbawia...

nie wiedzialem tez, ze bylo uzgadniane to przed sezonem, ze maja wrocic do was.. szkoda, ze jestesmy Ci gorsi, ale tego tak szybko sie nie zmieni Confused

dobrze, ze bobeera nie zabieracie.. bo to on glownie ciagnal nasze rezerwy w tym sezonie

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
m4lutki Płeć:Mężczyzna
Shado Klan


Wiek: 35
Dołączył: 08 Kwi 2005
Skąd: Goleniów
PostWysłany: 2007-05-08, 18:41    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

emsi9 zapomnialem o dyloo... Dzisiaj z nim rozmawialem i mowil, ze sie wzmacnia... Oczywiscie dopisujemy do SYSr

_________________
F.C Internazionale

Campioni D'Italia: 1909/10, 1919/20, 1929/30, 1937/38, 1939/40, 1952/53, 1953/54, 1962/63, 1964/65, 1970/71, 1979/80, 1988/89, 2006/07 - 07/08

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
4602164
emsi9 Płeć:Mężczyzna


Wiek: 36
Dołączył: 12 Lut 2004
Skąd: Szczecin
PostWysłany: 2007-05-08, 18:50    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

m4lutki napisał/a:
emsi9 zapomnialem o dyloo... Dzisiaj z nim rozmawialem i mowil, ze sie wzmacnia... Oczywiscie dopisujemy do SYSr

to dobrze, ze sie wzmacnia Smile bo nie idzie mu za dobrze w 6 lidze Confused

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
volve Płeć:Mężczyzna
MKS Volve


Wiek: 37
Dołączył: 27 Lut 2005
Skąd: Szczecin
PostWysłany: 2007-05-08, 19:11    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

emsi9 napisał/a:
ja dopero teraz zauwazylem, ze Daniel serialnie zrezygnowal, ze go w skladzie nie ma...


A nie mówiłem wczoraj, że są w składach DUŻE zmiany ?? Razz Very Happy

A co do tematu to zgadzam się z emsim. Jedyne co mogę napisać, to że faktycznie paulr i kaz kiedyś mieli powrócić do Shado. Bo akurat Ciebie emsi wtedy nie było, ale paulr jak dobrze pamiętam to był kapitanem Shado rezerw, kaz także nieźle tam sobie radził. Przeszli do nas, aby ich nie wykreślać ze składu i na przypadek jakby nam zabrakło graczy.

A co do roniego to akurat troszkę się zdziwiłem, że wredny nam chciał go zawinąć. Po 1 roni nie jest jeszcze zbyt dobry. Już od paru sezonów słyszę, że ma się odbudować, no ale jakoś postępów nie widać. A po 2 to przecież jak dobrze pamiętam to on był od początku w SYS Wink

Ogólnie co do reszty składu no to niestety nie jest za wesoło. Szkoda, że malutki ma teraz maturę, bo tak to może by jeszcze kogoś znalazł chętnego do gry dla nas Wink Ja teraz też mam trochę mniej czasu(dzisiaj np 10 h na uczelni, w tym 3 h matmy i 2h laborek z fizyki) bo tak to postarałbym się kogoś poszukać.

Jeszcze tak na koniec dodam, że z tego co widziałem to dano mnie jako zastępce emsi'ego. Oczywiście jestem zawsze gotowy do pomocy i jeśli emsi będzie miał jakiegoś dnia mniej czasu, to niech tylko da znać i postaram się czy to podać skład czy porozsyłać go na GB itp Wink Będę starał się zawsze rzucić okiem, czy przypadkiem emsi o czymś nie zapomniał, bo wiadomo, że może wyjść, że nagle mu neta odłączą i będzie kłopot Wink Bo na bycie kapitanem to niestety nie mam zbytnio czasu Sad A maj to już w ogole zawalony.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
1224346
paulr9 Płeć:Mężczyzna

Wiek: 39
Dołączył: 18 Lut 2004
Skąd: Leszno
PostWysłany: 2007-05-08, 19:29    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

volve napisał/a:
paulr jak dobrze pamiętam to był kapitanem Shado rezerw


oj byl byl, i zdobyl pierwszy medal z rezerwami dla shado Very Happy

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
danielw23 Płeć:Mężczyzna


Wiek: 44
Dołączył: 13 Lut 2004
Skąd: Szczecin
PostWysłany: 2007-05-08, 19:35    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Cytat:
oj byl byl, i zdobyl pierwszy medal z rezerwami dla shado Very Happy



i znów prehistoria Smile

Pawełku już najwyższa pora wrócić do czasów bieżących SmileSmileSmileSmile Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

_________________
www.wedkarstwo-lublin.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
3265985
roni_r9 Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 25 Wrz 2004
Skąd: ***
PostWysłany: 2007-05-08, 19:44    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

widze ze czesto przewija sie moja druzyna,
co do mnie to zrobilem pare zakupow, jeszcze forma i trzeba sie zastanowic kogo jeszcze potrzebuje do skladu no i najwazniejsze to obczaic o co chodzi z tym simem bo juz dawno nie analizowalem tego. moze niebedzie zle z moim zespolem.

_________________
***Red Devils***
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
paulr9 Płeć:Mężczyzna

Wiek: 39
Dołączył: 18 Lut 2004
Skąd: Leszno
PostWysłany: 2007-05-08, 19:52    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

oj daniel daniel, jaka to prehistoria, przeciez to bylo raptem 2 lata temu Razz to przeciez nie az tak dawno hehe

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
m4lutki Płeć:Mężczyzna
Shado Klan


Wiek: 35
Dołączył: 08 Kwi 2005
Skąd: Goleniów
PostWysłany: 2007-05-08, 20:58    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

emsi o dyla nie pekaj. W lidze gra B skladem. Ale mowi ze teraz zacznie grac na fest... Very Happy

_________________
F.C Internazionale

Campioni D'Italia: 1909/10, 1919/20, 1929/30, 1937/38, 1939/40, 1952/53, 1953/54, 1962/63, 1964/65, 1970/71, 1979/80, 1988/89, 2006/07 - 07/08

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
4602164
emsi9 Płeć:Mężczyzna


Wiek: 36
Dołączył: 12 Lut 2004
Skąd: Szczecin
PostWysłany: 2007-05-08, 21:02    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

m4lutki napisał/a:
emsi o dyla nie pekaj. W lidze gra B skladem. Ale mowi ze teraz zacznie grac na fest... Very Happy

aha Smile no to niech sie bierze w garsc

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
m4lutki Płeć:Mężczyzna
Shado Klan


Wiek: 35
Dołączył: 08 Kwi 2005
Skąd: Goleniów
PostWysłany: 2007-05-08, 22:48    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja moglbym kogos sciagnac z div3-4... ale nie mam obecnie zbyt duzo czasu na wyszukiwania... Confused

_________________
F.C Internazionale

Campioni D'Italia: 1909/10, 1919/20, 1929/30, 1937/38, 1939/40, 1952/53, 1953/54, 1962/63, 1964/65, 1970/71, 1979/80, 1988/89, 2006/07 - 07/08

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
4602164
wredny Płeć:Mężczyzna


Wiek: 42
Dołączył: 10 Gru 2004
Skąd: Lublin
PostWysłany: 2007-05-08, 23:15    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

o o o o !

bardzo sie ciesze, ze ruszyl sie temat, chcialem wypowiedzi kapitanow i mam Smile

po 1. emsi, mam nadzieje, ze z ta rezygnacją z klanu czy zmianą to był taki żarrt, wyskok, fraszka, groteska i że to było pod wpływem emocji. na prawde mam nadzieje, ze juz tak nie myslisz, przeciez wszystko jest do obgadania i na pewno odpowiednio sie dogadamy (nie ty i ja, tylko wszyscy) tak aby bylo mozliwie dobrze dla kazdego

po 2. czyli kaz i paulr9 w SKr a roni i scotti (tez kiedys bronil barw w ekstraklasie Shado) SYSr, tak ? plus ludzie z 1szego skladu od m4lutkiego tak jak pisal wczesniej, tak? jesli emsi na to przystaje i jesli christoph tez bylby na tak, to ja nie widze tym bardziej problemu i mozemy tak zglosic sklady.

jeszcze jakies propozycje?? pisac pisac bo czas cyk pyk stuk jeb Very Happy

a daniel w skladzie sys byl, ale pewnie jest moderatorem i sie wypisal nie wiem czemu (i tak go zglosze no co za menda Very HappyVery HappyVery HappyVery Happy)

wiec jak ? niech emsi czy m4lutki rozpisze dokladnie kazda ekipe, christoph rzuci okiem i moze potwierdzi a ja jak wroce z pracy to nie bede mial wyboru Very HappyVery HappyVery Happy

moze byc ?

ps. pieprzu to moj idol, ten to ma wole walki Razz

_________________
Lubelski Portal Wędkarski
www.wedkarstwo-lublin.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 7 z 9 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo ©2003 phpBB Group
domain & hosting donated by founders :: ownership by www.managerzone.pl
adaptation & modification by XoNoX :: logo made by groclinac
Copyright © 2002-2015 by XoNoX :: POLITYKA PRYWATNOŚCI (PRIVACY POLICY)
Wszystkie prawa zastrzeżone. Ten serwis nie ma jakichkolwiek powiązań z firmą ManagerZone AB. Publikowane komentarze
są prywatnymi opiniami użytkowników Forum. Serwis forum.managerzone.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści opinii.
Żaden z elementów tej witryny nie może być kopiowany i rozpowszechniany bez zgody właściciela.
Wykorzystane tu znaki towarowe i handlowe oraz nazwy marek, produktów czy usług należą do ich prawnych właścicieli
i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych oraz są rozpowszechniane zgodnie z Ustawą o Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych.
Zobacz też: www.managerzone.pl, www.ndmaz.pl, www.gramed.com, www.gramed.eu, www.projekt-bud.pl,
bronx.nsk.pl, forum.nsk.pl, futsal.nsk.pl, managerzone.nsk.pl, forum.managerzone.nsk.pl, medycyna.nsk.pl,
nlpna.nsk.pl, nowydwormaz.nsk.pl, projekt.nsk.pl, swit.nsk.pl, tv.nsk.pl, vectra.nsk.pl, www.nsk.pl, swit.ndmaz.pl
Strona wygenerowana w 0.16 sekundy. Zapytań do SQL: 35