Forum ManagerZone Polska Strona Główna Forum ManagerZone Polska
Pierwsze nieoficjalne forum dla polskiej społeczności ManagerZone.com
Forum istnieje od 2004-02-12 godzina: 01:56
http://forum.managerzone.pl/

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony 1, 2, 3 ... 12, 13, 14  Następny
Spotkania managerów ;)
Autor Wiadomość
volve Płeć:Mężczyzna
MKS Volve


Wiek: 36
Dołączył: 27 Lut 2005
Skąd: Szczecin
PostWysłany: 2007-04-15, 16:10   Spotkania managerów ;) Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Aby nie pisać po różnych innych tematach postanowiłem żałożyc jeden dotyczący zlotów Wink Będziemy w nim się umawiać na spotkania w gronie managerów oraz omawiać szzegóły tych spotkań. A jeśli pojawi się ktoś z aparatem, to także będzie tu zamieszczana fotorelacja.

Wstęp co prawda nie jest jakiś powalający, ale nie chce mi się wymyślać czegoś szczególnego Wink Kto będzie chciał go zmienić, prosze bardzo, daję wolną rekę Wink

Dobra a teraz przejdźmy do sedna, czyli do najbliższego zlotu. Otóż jak już pisaliśmy w temacie Szczecina I najbliższe spotkanie miałoby się odbyć 21 kwietnia(sobota) nad jeziorem Głębokie. Co do godziny to myślę, że trzeba to jeszcze ustalić(dawajcie swoje propozycje), a jeśli chodzi o miejsce spotkania, to według mnie najlepsza byłaby pętla tramwajowa na głębokim(tramwaj nr 9). Jednak proszę o propozycje, ponieważ nie jestem jakimś specem od organizowania, a na pewno nie chciałbym sytuacji jak na ostatnim spotkaniu, że ktoś nas nie pozna i sobie pójdzie (mark Razz )

Oto lista osób, które na dzień dzisiejszy potwierdziła lub zaprzeczyła o swojej obecności na zlocie:

Potwierdzili:

volve Wink
christoph
mark_oh
djare - Fc Juvenia Goleniów(troszkę mniej znany manager, dlatego podaję nazwę teamu)
glogos
bolcio - PKS Bolciosy (całkowicie nieznany manager Very Happy )

Nie są pewni:


andydvorak - ...ech... nie mogę nic obiecać; ogólnie ciężko z czasem (weekendy to mój jedyny wolny czas, kiedy trzeba mnóstwo spraw nadrobić) ale nie mówię na 100% nie... dajcie tylko znać dokładnie gdzie i o której godzinie... Smile
fc_dziki_2003 - podobnie jak andydvorak Smile
heady-deluxe - Na 100% nie jestem pewien bo z tego co wiem moge byc za granica. Ale podeslij mi potem dokladniejsze informacje jak ustalicie.


Nie będą:

swordman
m4lutki
grzela07
lezonsquad
pawel82
miniokini

Jak widć dużo osób mi jeszcze nie odpowiedziało. Liczę w szczególności na Daniela i Bolcia, który udzielał się w temacie Szczecina I, gdzie prowadziliśmy rozmowę na temat spotkania, a do tej pory mi nie napisał czy bedzie.

I czekam na Wasze propozycje!!! [color=444444][/color]

_________________


Ostatnio zmieniony przez volve dnia 2007-11-06, 16:28, w całości zmieniany 4 razy
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
1224346
christoph Płeć:Mężczyzna
Szczecin


Wiek: 42
Dołączył: 16 Paź 2004
Skąd: Szczecin
PostWysłany: 2007-04-15, 17:01    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Daniel mi mówił, że będzie miał wolne więc liczę, że się zjawi...
Co do godziny to proponowałbym 17-18.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
3276674
glogos Płeć:Mężczyzna
Athletic Bilbao


Wiek: 39
Dołączył: 13 Lut 2004
Skąd: Szczecin/RTM
PostWysłany: 2007-04-15, 17:35    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

chris gdzie ty znajdziesz o tej porze wolne miejsca nad glebokim , co prawda jest ich dosyc sporo( nie koniecznie musi byc nad samym jeziorem), ale pamietajcie, ze to sobota, a tym bardziej jak bedzie ladna pogoda. Bylem wczoraj rowerem nad Glebokim, ludzi od zarypu, i jedynie wolne miejsca mozna znalesc daleko w lesie, ale to dobre 20-25min drogi pieszo od petli. Moim zdaniem 15godz to najpozniej, wiadomo ze trzeba bedzie przygotowac ognisko(drewno itp).Zreszta nie musimy odrazu rozpalac, przeciez mozna spokojnie usiasc sobie( przy okazji zajac dobre stanowisko) i wypic browarka na dobry poczatek. Lepiej wczesniej wrocic, normlanie komunikacja dzienna(21-23), niz w godzinach pozno wieczornych czy nocnych(oczywiscie jak bedzie full wypas i nit nie bedzie chcial jeszcze wracac to mozna dluzej) takie moje zdanie Smile
Co do ilosci osob to przydaloby sie tak jak kiedys mowilem przynajmniej 7-8 Very Happy

_________________
Los Leones - Ekstraklasa....kiedys tam... dawno temu:)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
4264871
christoph Płeć:Mężczyzna
Szczecin


Wiek: 42
Dołączył: 16 Paź 2004
Skąd: Szczecin
PostWysłany: 2007-04-15, 17:54    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

W zasadzie to masz rację i chciałem podać wcześniejszą godzinę ale bałem się, że inni uznają, że za wcześnie.
Dla mnie 15 może być.
Też bym chciał aby było co najmniej 7-8 osób, a na razie wychodzi 5 Sad

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
3276674
mark_oh Płeć:Mężczyzna
Pogoń Szczecin


Wiek: 39
Dołączył: 11 Lip 2006
Skąd: Szczecin
PostWysłany: 2007-04-15, 18:26    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja się pojawię około.... 17.45, ponieważ od 16 do 18 mam "prawko" ale nie ma problemu żebym zakończył naukę na głębokim troche wcześniej, czyli około. 17.45 i do Was dołączył Smile

Tylko prosze o numer komy do kogoś abym tym razem Was znalazł Smile

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
volve Płeć:Mężczyzna
MKS Volve


Wiek: 36
Dołączył: 27 Lut 2005
Skąd: Szczecin
PostWysłany: 2007-04-15, 18:27    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Hmm...no to powiem tak...mogę wszystkim tym, co wyrazili chęć uczestnictwa wysłać na GB info, że planujemy spotkanie o 15, jednak jeśli ktoś będzie miał inną propozycję to oczywiście może zaporponować Wink


christoph napisał/a:
Też bym chciał aby było co najmniej 7-8 osób, a na razie wychodzi 5


No to tutaj sprawa wyglada następująco:
narazie jest na liście chetnych na 100% 5 osób, chris mówi, że Daniel będzie miał wolne także już mamy 6, mysle, że Bolcio po prostu zapomniał mi odpowiedzieć na GB i będzie tą 7 osobą Wink Jeszcze bym proponował, żeby jak ktoś ma dobry kontakt z krokodylem, żeby do niego wysał sms'a czy coś takiego Wink W końcu chyba nie było tak źle ostatnim razem, zeby teraz miał nie przyjść Very Happy No i mam nadzieję, że ktoś z tych niepewnych też przyjdzie Wink Może andy i dziki by się nam w końcu ukazali Very Happy Heady też od większości z Shado pewnie dostanie browarka, więc może też się skusi Very Happy

[ Dodano: 2007-04-15, 18:30 ]
mark zaraz dostaniesz na gg numer mojego koma Wink Jak ktoś jeszcze potrzebuje, to zapraszam na GG Wink Nie chcę podawać publicznie, żeby później nikt mi nie robił głupich dowcipów Wink

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
1224346
christoph Płeć:Mężczyzna
Szczecin


Wiek: 42
Dołączył: 16 Paź 2004
Skąd: Szczecin
PostWysłany: 2007-04-15, 18:38    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

volve napisał/a:
Nie chcę podawać publicznie, żeby później nikt mi nie robił głupich dowcipów


Myślisz, że jak podasz nam na gg to nie będzie dowcipów Very Happy

volve napisał/a:
ktoś ma dobry kontakt z krokodylem,

niestety sabri wyjechał hehe i pewnie dlatego będzie ciężko go namówić...poza tym jest ciepło i pewnie większość czasu spędza na rybach w tej swojej Trzebieży Smile

a właśnie miał nas tam zaprosić jak już będzie ciepło hehe i może dlatego nie chce się pokazać Very Happy

Skoro mark może być dopiero tak późno to myślę, abyś podał wszystkim godzinę 16 Smile
Ta godzinka nas nie zbawi, a nie wiadomo jak długo będziemy tam siedzieć...

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
3276674
volve Płeć:Mężczyzna
MKS Volve


Wiek: 36
Dołączył: 27 Lut 2005
Skąd: Szczecin
PostWysłany: 2007-04-15, 18:42    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

christoph napisał/a:
Myślisz, że jak podasz nam na gg to nie będzie dowcipów


Wiesz, ale tak będę wiedział mniej więcej kto robi te dowcipy Razz A jakbym podal na forum, to tutaj może kazdy wejść Razz


christoph napisał/a:
niestety sabri wyjechał hehe i pewnie dlatego będzie ciężko go namówić...poza tym jest ciepło i pewnie większość czasu spędza na rybach w tej swojej Trzebieży


widzialem, że napisales do niego na GB, to jakby odpisał to daj nam tutaj znac Wink

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
1224346
danielw23 Płeć:Mężczyzna


Wiek: 44
Dołączył: 13 Lut 2004
Skąd: Szczecin
PostWysłany: 2007-04-15, 20:05    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja nie wiem, czy sie pojawie .

nie powiedziałem chrisowi ze bede na 100 % , i teraz tez tego nie moge powiedziec

_________________
www.wedkarstwo-lublin.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
3265985
glogos Płeć:Mężczyzna
Athletic Bilbao


Wiek: 39
Dołączył: 13 Lut 2004
Skąd: Szczecin/RTM
PostWysłany: 2007-04-15, 20:33    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

daniel nie przesadzaj, co to za spotkanie bez kapitana Szczecina Smile

_________________
Los Leones - Ekstraklasa....kiedys tam... dawno temu:)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
4264871
wredny Płeć:Mężczyzna


Wiek: 42
Dołączył: 10 Gru 2004
Skąd: Lublin
PostWysłany: 2007-04-15, 20:44    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

co to w ogóle za spotkanie bez daniela ? Very Happy

już zapisałem sobie datę waszego spotkania, od godziny 16 do rana wyłączam koma Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile

_________________
Lubelski Portal Wędkarski
www.wedkarstwo-lublin.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
volve Płeć:Mężczyzna
MKS Volve


Wiek: 36
Dołączył: 27 Lut 2005
Skąd: Szczecin
PostWysłany: 2007-04-15, 21:05    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

wredny napisał/a:
już zapisałem sobie datę waszego spotkania, od godziny 16 do rana wyłączam koma


A my Cię zrobimy w jajo i spotkamy się o 15 i co minutę będziemy puszczać strzałki z innego numeru RazzRazzRazz

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
1224346
christoph Płeć:Mężczyzna
Szczecin


Wiek: 42
Dołączył: 16 Paź 2004
Skąd: Szczecin
PostWysłany: 2007-04-15, 21:17    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

danielw23 napisał/a:
nie powiedziałem chrisowi ze bede na 100 % , i teraz tez tego nie moge powiedziec

Wiem, że nie ale liczymy, że nas nie zawiedziesz Smile

[ Dodano: 2007-04-16, 00:07 ]
Niestety kroki nie da rady Sad

[ Dodano: 2007-04-16, 09:32 ]
Sprawdziłem prognozę pogody i niestety od środy ma zacząć nieźle piździeć wliczając sobotę. Ma być tylko około 10 stopni w ciągu dnia. To niezbyt sprzyjająca pogoda na spotkanie pod chmurką.
Więc póki jeszcze czas przenieśmy je do jakiegoś pubu albo odwołajmy Sad

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
3276674
mark_oh Płeć:Mężczyzna
Pogoń Szczecin


Wiek: 39
Dołączył: 11 Lip 2006
Skąd: Szczecin
PostWysłany: 2007-04-16, 17:11    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Zachodnipomorskie Cup III - wysłałem wszystkim zaproszenia. Jak ktoś zna inne zespoły szczecińskie lub znaszego województwa pisać Smile

Napisałem tutaj o tym bo czesto tu teraz kazdy zagkląda do tego tematu.

co do spotkania to tzreba szybko coś wymyślec, ja bym tam nie wierzył prognozie pogody Smile

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
christoph Płeć:Mężczyzna
Szczecin


Wiek: 42
Dołączył: 16 Paź 2004
Skąd: Szczecin
PostWysłany: 2007-04-16, 17:19    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Sprawdziłem na 4 portalach internetowych i słuchałem w radiu. Wszędzie to samo niestety...

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
3276674
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 14 Idź do strony 1, 2, 3 ... 12, 13, 14  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo ©2003 phpBB Group
domain & hosting donated by founders :: ownership by www.managerzone.pl
adaptation & modification by XoNoX :: logo made by groclinac
Copyright © 2002-2015 by XoNoX :: POLITYKA PRYWATNOŚCI (PRIVACY POLICY)
Wszystkie prawa zastrzeżone. Ten serwis nie ma jakichkolwiek powiązań z firmą ManagerZone AB. Publikowane komentarze
są prywatnymi opiniami użytkowników Forum. Serwis forum.managerzone.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści opinii.
Żaden z elementów tej witryny nie może być kopiowany i rozpowszechniany bez zgody właściciela.
Wykorzystane tu znaki towarowe i handlowe oraz nazwy marek, produktów czy usług należą do ich prawnych właścicieli
i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych oraz są rozpowszechniane zgodnie z Ustawą o Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych.
Zobacz też: www.managerzone.pl, www.ndmaz.pl, www.gramed.com, www.gramed.eu, www.projekt-bud.pl,
bronx.nsk.pl, forum.nsk.pl, futsal.nsk.pl, managerzone.nsk.pl, forum.managerzone.nsk.pl, medycyna.nsk.pl,
nlpna.nsk.pl, nowydwormaz.nsk.pl, projekt.nsk.pl, swit.nsk.pl, tv.nsk.pl, vectra.nsk.pl, www.nsk.pl, swit.ndmaz.pl
Strona wygenerowana w 0.21 sekundy. Zapytań do SQL: 45