Forum ManagerZone Polska Strona Główna Forum ManagerZone Polska
Pierwsze nieoficjalne forum dla polskiej społeczności ManagerZone.com
Forum istnieje od 2004-02-12 godzina: 01:56
http://forum.managerzone.pl/

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 25, 26, 27, 28  Następny
LUBLIN ekstraklasa - tabela, wyniki, terminarz
Autor Wiadomość
calyx Płeć:Mężczyzna

Wiek: 40
Dołączył: 23 Kwi 2007
Skąd: Puławy
PostWysłany: 2007-12-05, 20:47    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

natka, daj spokój.
ja sobie odpuszcam ten sezon, i tak ciężko będzie mi się utrzymać. Ju sprzedałem jednego zawodnika z podstawy, następni są w kolejce. więc myślę, że lepiej żebyś Ty grała niż ja. sory wszystkich za mój fatalny występ, ale mam wyraźny kryzys i w tej chwili lepiej, żeby ktoś inny grał.
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
slawek575 Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 05 Sie 2006
Skąd: Lublin
PostWysłany: 2007-12-06, 17:24    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Natka twoja rezygnacja przyjęta i dziękuje za grę w reprezantacji Lublina.

Pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
calyx Płeć:Mężczyzna

Wiek: 40
Dołączył: 23 Kwi 2007
Skąd: Puławy
PostWysłany: 2007-12-06, 19:22    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Slawek, jak pisalem wyzej moja forma raczej nie gwarantuje jakichkolwiek zdobyczy punktowych wiec lepiej siebie wystaw na anstepne mecze.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
volve Płeć:Mężczyzna
MKS Volve


Wiek: 36
Dołączył: 27 Lut 2005
Skąd: Szczecin
PostWysłany: 2007-12-07, 00:43    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

A ja jestem zajebany w 4 dup* i jest zajebi****

Dobrze ze firefox podkresla bledy, to moze nie zrobie tak duzo Very HappyVery Happy

Natalka niezle pojechalas po wrednym Very HappyVery Happy Szacun Very HappyVery Happy

Slawek pożegnanie z klasą, też nieźle Very Happy

wredny dales d*** bo nic jeszcze nie odpisales Very Happy RazzRazz

Pozdro ide spac Very HappyVery Happy Zycie jest piekne dopóki nie przyjdzie kac Very HappyVery Happy

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
1224346
wredny Płeć:Mężczyzna


Wiek: 42
Dołączył: 10 Gru 2004
Skąd: Lublin
PostWysłany: 2007-12-07, 06:33    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

a po co odpisywac tej dorotce ?

_________________
Lubelski Portal Wędkarski
www.wedkarstwo-lublin.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
slawek575 Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 05 Sie 2006
Skąd: Lublin
PostWysłany: 2007-12-11, 20:37    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Grupa A
Kolejka 10 - 11.12.2007
Lublin 1:22 Szczecin

Motor Lublin (kaziu) 2:3 2:4 Los leones(glogos)
Wisła Puławy (calyx) 0:1 4:7 Kuraki z Kentucky (lezonsquad)
SC Ronsko 07 (sfistaak) 1:5 2:2 Sharks Szczecin C.F. (andydvorak)
JABOLOWE OFIARY (wredny) 0:4 1:3 Nankatsu Szczecin (miniokini)

Drugie Lanko, ważne że nie do 0, w następnej kolejce lepiej się postarajcie Smile


Knurów – Lublin

KS Wisla Pulawy(calyx)
Motor Lublin(kaziu) div
SC Ronsko 07(sfistaak)
Jabolowe Ofiary (wredny)

Pozdrawiam

[ Dodano: 2007-12-13, 19:37 ]
Knurów – Lublin
Wodzislawska e-Odra (imperio) - KS Wisla Pulawy(calyx)
TWÓJ STARY(xaos) - Motor Lublin(kaziu) div
WKS Czekanow (gietki) - SC Ronsko 07(sfistaak)
Rzeznik Knurow(sylwek16) - Jabolowe Ofiary (wredny)

Oni wysyłają zaproszenia.
Powodzenia Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kaziu Płeć:Mężczyzna
kaziu


Wiek: 40
Dołączył: 04 Kwi 2006
Skąd: Lublin
PostWysłany: 2007-12-14, 17:53    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Nie chcialbym być zle zrozumiany ze nastepna osoba wystepuje z uwagami ale nie podoba mi sie to co się dzieje w naszym teamie. Ta gra miala być zabawa i przyjemnoscia a zrobila sie zalosna.
Patrze wlasnie na dzisiejsze rankingi i nie podoba mi się ze nie ma z nami druzyny kt ma dzis pierwszy rank w 3 lidze i siodmy w Polsce. Nie podoba mi się tez kpiacy sposób pseudo podziekowania kapitana.
Nie podoba mi się krytykowanie decyzji kapitana, choc wolalbym się nie wypowiadac co do zasadnosci. Nie podoba mi się klotnia na dostepnym dla wszystkich forum.
Sory Panowie ale każdy może mieć swoje zdanie na temat ten temat. Moje jest takie ze wylaliscie dziecko z kapiela a wasze decyzje nie były podyktowane dobrem Lublina ale prywata co tez mi się nie podoba.
Nie mam zamiaru osadzac po czyjej stronie jest wina bo prokuratorem nie jestem ale ponieważ Lublin nie jest mi obojetny postanowilem napisac jak wyzej.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
wredny Płeć:Mężczyzna


Wiek: 42
Dołączył: 10 Gru 2004
Skąd: Lublin
PostWysłany: 2007-12-14, 18:40    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Shocked

_________________
Lubelski Portal Wędkarski
www.wedkarstwo-lublin.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
slawek575 Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 05 Sie 2006
Skąd: Lublin
PostWysłany: 2007-12-17, 23:55    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

WITAM

Moim założeniem było utrzymanie Lublina w ekstraklasie i to się udało, dodatkowo chciałem żeby wszystkie zespoły z piątki grały zamiennie, nie chciałem tworzyć sytuacji że jedna drużyna gra a druga siedzi na ławce przez większość sezonu, bo jest teoretycznie jest słabsza.
Z reguły wystawiałem słabsze zespoły ( Wredny, Kaziu, Natka )na najsilniejszych i w tym przypadku nie miało znaczenia ,czy był lepszy w sparingu czy nie bo w starciu z drużyną o ligę czy dwie nie miało to większego znaczenia a często decydowało szczęście.
Były też mecze kiedy mieliśmy słabszego przeciwnika np. ( Warszawa II ) i dopasowywałem co do ligi itp. ( ledwo wygraliśmy ). Wydaję mi się że każdy miał szansę pograć i wykazać się, na tym mi zależało. Kaziu napisał że najważniejsza jest dobra atmosfera a zrobiło się odwrotnie i tutaj uważam że Natka trochę przesadziła i rozpoczęła kłótnię na forum .
Co do krytyki to zawsze to przyjmowałem i starałem się odpowiedzieć dlaczego tak, ale pisałem wcześniej na forum że wszelkie sugestie są mile widziane i nie dostawałem propozycji składu, tylko krytykę, uważam że z naszym składem i tak dużo osiągnęliśmy i walczymy o miejsce 9-16 ( pamiętacie walkę około 40 miejsca ).
Nawiązując jeszcze do pożegnania Natki to nie uważam że było kpiące, bo przysłużyła składowi Lublina i szanuję jej decyzję i co miałem napisać, skoro sama taką podjęła taką decyzję. Niestety jak są trzy osoby to są trzy zdania a jak pięć..Smile

Pozdrawiam Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
wredny Płeć:Mężczyzna


Wiek: 42
Dołączył: 10 Gru 2004
Skąd: Lublin
PostWysłany: 2007-12-18, 11:26    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Knurów – Lublin 9-3

Wodzislawska e-Odra (imperio) - KS Wisla Pulawy(calyx) 1-3
TWÓJ STARY(xaos) - Motor Lublin(kaziu) 1-0
WKS Czekanow (gietki) - SC Ronsko 07(sfistaak) 3-2
Rzeznik Knurow(sylwek16) - Jabolowe Ofiary (wredny) 2-0

_________________
Lubelski Portal Wędkarski
www.wedkarstwo-lublin.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
slawek575 Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 05 Sie 2006
Skąd: Lublin
PostWysłany: 2007-12-18, 20:16    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Knurów – Lublin 12-12

Wodzislawska e-Odra (imperio) - KS Wisla Pulawy(calyx) 1-3 , 0-3
TWÓJ STARY(xaos) - Motor Lublin(kaziu) 1-0, 4-5
WKS Czekanow (gietki) - SC Ronsko 07(sfistaak) 3-2, 4-3
Rzeznik Knurow(sylwek16) - Jabolowe Ofiary (wredny) 2-0, 0-3

Brawo, szczególnie cieszy remis z klasowym zespołem i dobra gra w wieczornych meczach. Very Happy

Pozdrawiam Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mamboleo Płeć:Mężczyzna


Wiek: 36
Dołączył: 08 Mar 2005
Skąd: Knurów
PostWysłany: 2007-12-18, 20:47    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Gratuluje wieczornej postawy, co prawda wyszlismy 2 skladem, ale sa niewiele gorsi od pierwszego, zwlaszcza xaos i sylwek, wiec szczegolnie gratuluje wrednemu i kaziowi Wink

_________________
...nawet żyrafę, gdy przyciśnie bieda i tylko jeża przelecieć się nie da!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mamboleo Płeć:Mężczyzna


Wiek: 36
Dołączył: 08 Mar 2005
Skąd: Knurów
PostWysłany: 2007-12-18, 20:48    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Gratuluje wieczornej postawy, co prawda wyszlismy 2 skladem, ale sa niewiele gorsi od pierwszego, zwlaszcza xaos i sylwek, wiec szczegolnie gratuluje wrednemu i kaziowi Wink

_________________
...nawet żyrafę, gdy przyciśnie bieda i tylko jeża przelecieć się nie da!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
slawek575 Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 05 Sie 2006
Skąd: Lublin
PostWysłany: 2007-12-18, 21:23    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Dziękuję w imieniu naszych drużyn Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
wredny Płeć:Mężczyzna


Wiek: 42
Dołączył: 10 Gru 2004
Skąd: Lublin
PostWysłany: 2007-12-20, 16:54    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

o miejsca 9-16

Pruszcz Gd. - Lublin

KS Wisla Pulawy(calyx)
Motor Lublin(kaziu)
SC Ronsko 07(sfistaak)
JABOLOWE OFIARY (wredny)

niebawem powinnismy dostac sklad gospodarzy i gramy juz w ten wtorek co bedzie. utrzymanie mamy juz zapewnione, medal tez nam nie grozi Very Happy wiec chyba spokojnie bedzie mozna sprawdzic w meczu u siebie naszego kapitana Very Happy

_________________
Lubelski Portal Wędkarski
www.wedkarstwo-lublin.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 26 z 28 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 25, 26, 27, 28  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo ©2003 phpBB Group
domain & hosting donated by founders :: ownership by www.managerzone.pl
adaptation & modification by XoNoX :: logo made by groclinac
Copyright © 2002-2015 by XoNoX :: POLITYKA PRYWATNOŚCI (PRIVACY POLICY)
Wszystkie prawa zastrzeżone. Ten serwis nie ma jakichkolwiek powiązań z firmą ManagerZone AB. Publikowane komentarze
są prywatnymi opiniami użytkowników Forum. Serwis forum.managerzone.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści opinii.
Żaden z elementów tej witryny nie może być kopiowany i rozpowszechniany bez zgody właściciela.
Wykorzystane tu znaki towarowe i handlowe oraz nazwy marek, produktów czy usług należą do ich prawnych właścicieli
i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych oraz są rozpowszechniane zgodnie z Ustawą o Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych.
Zobacz też: www.managerzone.pl, www.ndmaz.pl, www.gramed.com, www.gramed.eu, www.projekt-bud.pl,
bronx.nsk.pl, forum.nsk.pl, futsal.nsk.pl, managerzone.nsk.pl, forum.managerzone.nsk.pl, medycyna.nsk.pl,
nlpna.nsk.pl, nowydwormaz.nsk.pl, projekt.nsk.pl, swit.nsk.pl, tv.nsk.pl, vectra.nsk.pl, www.nsk.pl, swit.ndmaz.pl
Strona wygenerowana w 0.11 sekundy. Zapytań do SQL: 39