Bytom w TM
Autor
Wiadomość
ripost
Wiek: 44 Dołączył: 18 Wrz 2007 Skąd: Warszawa
Wysłany: 2008-08-05, 21:09
Gr. A
1 Kolejka 12.VIII.2008
Bytom II - Warszawa IV
... - Ks Hetman (ripost)
... - Wilanovia Warszawa (menel9)
... - Legia Warszawa(apogeum)
... - Soul Hunters(soul_reaver)
Slise
Wiek: 38 Dołączył: 01 Lip 2004 Skąd: Bytom
Wysłany: 2008-08-05, 21:26
TM - Runda wstępna
Bytom II - Warszawa V 18-0 (9-0 9-0)
Polonia Bytom (dab29) - YelonkY F.C(kaczan24) 4-1 5-0
MKS Stal Sójcze (koxx) - Arsenal Londyn Poland(madej001) 5-1 8-0
AKS Slask Sójcze(banero)- FC Szmulowizna Warszawa (j_kaminski) x-x x-x
AC Lolki (banan01) - Probarg SSA (samper) 4-1 4-2
_________________"Strażnicy Olimpu -2007-" Olimpia Sójcze
LK:Draco Squad
TM:Bytom-Kapitan
JE*** GA !!!
Slise
Wiek: 38 Dołączył: 01 Lip 2004 Skąd: Bytom
Wysłany: 2008-08-05, 21:34
GRUPA A
Kolejka 1 - 12.08.2008
Bytom - Warszawa 15-9
Olimpia Sójcze(slise)- Warsaw Angels (schrek) 1-2 3-0
Lech Bytom(nc) - Yelonki Juniors (kostrzak16) 1-2 5-1
FREE TIBET Gwardia Sójcze(ernan11) - Game Over (metallicafan) 3-1 3-0
Polonia Bytom(dab29) - Fajna Paczka Kiwaczka (wiesiek) 5-2 4-6
_________________"Strażnicy Olimpu -2007-" Olimpia Sójcze
LK:Draco Squad
TM:Bytom-Kapitan
JE*** GA !!! Ostatnio zmieniony przez Slise dnia 2008-08-12, 18:30, w całości zmieniany 1 raz
Slise
Wiek: 38 Dołączył: 01 Lip 2004 Skąd: Bytom
Wysłany: 2008-08-05, 21:40
Grupy eliminacyjne
Grupa A
Bytom II - Warszawa IV 19-4
MKS Stal Sójcze(koxx)- Ks Hetman (ripost) 3-2 2-2
AKS Slask Sojcze(banero)- Wilanovia Warszawa (menel9) 3-1 4-1
Beer Boys HONCZARY Bytom(bobeer)- Legia Warszawa(apogeum) 2-1 3-0
AC Lolki (banan01) - Soul Hunters(soul_reaver) 4-0 1-3
_________________"Strażnicy Olimpu -2007-" Olimpia Sójcze
LK:Draco Squad
TM:Bytom-Kapitan
JE*** GA !!! Ostatnio zmieniony przez Slise dnia 2008-08-12, 18:49, w całości zmieniany 1 raz
Slise
Wiek: 38 Dołączył: 01 Lip 2004 Skąd: Bytom
Wysłany: 2008-08-12, 17:47
GRUPA A
Kolejka 2 - 19.08.2008
Ostrowiec Świętokrzyski - Bytom 15-9
Suvalki SA (woojeq) - Lech Bytom (nc) 3-2 1-2
Podlodówek (cys88) - KS GWARDIA Sójcze (ernan11) 5-3 2-1
Ślepawe Orełki (septirion) - Olimpia Sójcze (slise) 2-4 2-4
Langut SSA (fazik) - POLONIA BYTOM (dab29) 0-4 0-2
szkoda ze dab albo ernan nie wyrwali 1 zwyciestwa bylby remis...
_________________"Strażnicy Olimpu -2007-" Olimpia Sójcze
LK:Draco Squad
TM:Bytom-Kapitan
JE*** GA !!! Ostatnio zmieniony przez Slise dnia 2008-08-19, 22:05, w całości zmieniany 2 razy
Slise
Wiek: 38 Dołączył: 01 Lip 2004 Skąd: Bytom
Wysłany: 2008-08-12, 18:53
2 Kolejka 19.VIII.2008
Krosno - Bytom II 13-10
FC Grodzka (lukasz13) -Beer Boys HONCZARY Bytom(bobeer) 2-1 2-0
Dalewice SA (daniel0) -MKS Stal Sójcze(koxx) 2-3 3-3
RYSZKINS 1986 KROSNO (ryszkins) -AKS Slask Sojcze(banero) 2-1 4-6
White & Blue Warriors (tommi-one) -VFL Olimpia Piekary SL (sory_ale_wygram) 4-2 3-4
_________________"Strażnicy Olimpu -2007-" Olimpia Sójcze
LK:Draco Squad
TM:Bytom-Kapitan
JE*** GA !!!
Slise
Wiek: 38 Dołączył: 01 Lip 2004 Skąd: Bytom
Wysłany: 2008-08-21, 08:19
GRUPA A
Bytom - Wrocław II 9-15
Lech Bytom(nc) - FC Detronizacja Leszczy(mateosz91) 3-2 2-3
Olimpia Sójcze(slise) - Brzytwa Drawno(wojku) 2-1 5-0
KS Gwardia Sójcze(ernan11)- Olbin Wroclaw(w_kemot) 2-3 0-4
Polonia Bytom(dab29) - Skarbkowa(gziolo) 0-3 0-4
identyczna sytuacja jak kolejke temu... wysatrczylo by ernan lub dab urwali 3 pkt rywalowi i bylby remis a tak znowu bez punktow jestesmy..
_________________"Strażnicy Olimpu -2007-" Olimpia Sójcze
LK:Draco Squad
TM:Bytom-Kapitan
JE*** GA !!! Ostatnio zmieniony przez Slise dnia 2008-08-26, 18:27, w całości zmieniany 2 razy
Slise
Wiek: 38 Dołączył: 01 Lip 2004 Skąd: Bytom
Wysłany: 2008-08-21, 08:26
GRUPA A
3 kolejka 26.08
Bytom II - Siedlce II19-4
AKS Slask Sójcze (banero) - Maly Sprinterek (blue1983siedlce) 7-0 6-0
MKS Stal Sójcze (koxx)-FC Sokol Siedlce (marcinsiedlce) 7-0 5-0
AC Lolki (banan01) - Wschód Siedlce (marrad) 4-4 0-1
VFL Olimpia Piekary SL(sory_ale_wygram) - SKS Szczesc Boze Siedlce (tomek_barcelona) 3-1 5-3
_________________"Strażnicy Olimpu -2007-" Olimpia Sójcze
LK:Draco Squad
TM:Bytom-Kapitan
JE*** GA !!!
Slise
Wiek: 38 Dołączył: 01 Lip 2004 Skąd: Bytom
Wysłany: 2008-08-26, 18:33
4 Kolejka 2.IX.2008
Szczecin II - Bytom II 14-8
Sztorm Szczecin (kurczaq) - MKS Stal Sójcze(koxx) 2-1 4-4
Titania Stettin (bartas24) - AKS Slask Sójcze(banero) 5-3 0-1
MKS Pogoń Szczecin (debe) - Beer Boys HONCZARY Bytom(bobeer) 4-1 1-0
MKS Red Devils Szczecin (emsi9) - VFL Olimpia Piekary SL(sory_ale_wygram) 1-3 1-1
_________________"Strażnicy Olimpu -2007-" Olimpia Sójcze
LK:Draco Squad
TM:Bytom-Kapitan
JE*** GA !!! Ostatnio zmieniony przez Slise dnia 2008-09-03, 15:31, w całości zmieniany 2 razy
Slise
Wiek: 38 Dołączył: 01 Lip 2004 Skąd: Bytom
Wysłany: 2008-08-26, 18:36
Kolejka 4 - 02.09.2008
Kielce - Bytom 22-1
KOLPORTER SSA(fulbik) - Olimpia Sójcze(slise) 1-1 3-2
Orleta Kielce II (tomasz) - Lech Bytom(nc) 5-0 4-2
HSO Sandomierz (misiekmk) - KS Gwardia Sójcze(ernan11) 3-2 3-0
SAMSON (kubicki) - POLONIA BYTOM(dab29) 2-0 7-2
_________________"Strażnicy Olimpu -2007-" Olimpia Sójcze
LK:Draco Squad
TM:Bytom-Kapitan
JE*** GA !!!
Slise
Wiek: 38 Dołączył: 01 Lip 2004 Skąd: Bytom
Wysłany: 2008-09-03, 15:38
5 kolejka 09.09.2008
Grupa A
Bytom - Białystok II14-7
Olimpia Sójcze(slise) -Jagiellonia Bialystok (przemek77) 3-2 1-4
Lech Bytom(nc) - ALIEN IFC (kepke) 1-0 0-0
KS Gwardia Sójcze(ernan11) -FAJNY TIM (bags) 3-1 3-2
POLONIA BYTOM(dab29) - IFC Polmos Bialystok (kepal) 1-2 1-1
_________________"Strażnicy Olimpu -2007-" Olimpia Sójcze
LK:Draco Squad
TM:Bytom-Kapitan
JE*** GA !!! Ostatnio zmieniony przez Slise dnia 2008-09-09, 22:14, w całości zmieniany 1 raz
Slise
Wiek: 38 Dołączył: 01 Lip 2004 Skąd: Bytom
Wysłany: 2008-09-03, 15:43
GRUPA A
Bytom II - Poznań III 9-15
MKS Stal Sójcze(koxx)- Lech Poznań (mikaelo) 2-3 1-5
AKS Slask Sojcze(banero) - KS Iskra Swarzedz (krl) 2-3 2-0
AC Lolki (banan01) - FC Barcelona (barcel) 3-4 1-4
VFL Olimpia Piekary SL(sory_ale_wygram) - Rapid Puszczykowo (dresiu) 2-0 4-1
_________________"Strażnicy Olimpu -2007-" Olimpia Sójcze
LK:Draco Squad
TM:Bytom-Kapitan
JE*** GA !!!
Slise
Wiek: 38 Dołączył: 01 Lip 2004 Skąd: Bytom
Wysłany: 2008-09-10, 21:59
GRUPA A
Bytom - Czechowice-Dziedzice 0-12
Olimpia Sójcze(slise) - Kulawe Ślimaki (majox) 0-4
Lech Bytom(nc) - Czechovitz Czechowice (marchol) 0-3
Polonia Bytom(dab29) - RKS Królewscy (przemolubek) 0-6
KS Gwardia Sójcze(ernan11) - FOR SALE (jarqa) 3-4
_________________"Strażnicy Olimpu -2007-" Olimpia Sójcze
LK:Draco Squad
TM:Bytom-Kapitan
JE*** GA !!! Ostatnio zmieniony przez Slise dnia 2008-09-16, 14:17, w całości zmieniany 1 raz
Slise
Wiek: 38 Dołączył: 01 Lip 2004 Skąd: Bytom
Wysłany: 2008-09-12, 08:15
Grupa A
Stalowa Wola - Bytom II
NiepelnosprytnaJedenastka (peterson32)-Beer Boys HONCZARY BYTOM(bobeer)
Pogromcy Boisk (sliderr)-AKS Slask Sojcze(banero)
Kids Against Hell (nodii)-AC Lolki (banan01)
Podkarpackie Owoce Morza (el_polacco-VFL) Olimpia Piekary SL(sory_ale_wygram)
_________________"Strażnicy Olimpu -2007-" Olimpia Sójcze
LK:Draco Squad
TM:Bytom-Kapitan
JE*** GA !!!
Slise
Wiek: 38 Dołączył: 01 Lip 2004 Skąd: Bytom
Wysłany: 2008-09-23, 13:23
GRUPA A
Głogów - Bytom 8-14
Hacki (christo) - Olimpia Sójcze(slise) 1-4 1-3
FX Trader Forex Glogow (natraj) - KS Gwardia Sójcze(ernan11) 3-0 2-3
vel leszki (samwichura) - Lech Bytom(nc) 2-2 1-1
®TEK® KKS Kalisz Team (jendrekkks) - POLONIA BYTOM(dab29) 1-0 2-3
!!!! jestem pod ogromnym wrazeniem
_________________"Strażnicy Olimpu -2007-" Olimpia Sójcze
LK:Draco Squad
TM:Bytom-Kapitan
JE*** GA !!!