Forum ManagerZone Polska Pierwsze nieoficjalne forum dla polskiej społeczności ManagerZone.com Forum istnieje od 2004-02-12 godzina: 01:56 http://forum.managerzone.pl/
CEGIA CREW (cegia) - Naprzod Myslowice(tassmo)
Piekielniki SBS (buncol) - FC CHELSEA MYSLOWICE(kamil90)
GAMONIE FC (wt) - Mainers Mysłowice(kaka04)
SANOK DREAM TEAM (kurii-sanok) - Skota M-ce(x_men1978)
my wyzywamy !
buncol -Usunięty- Gość
Wysłany: 2007-11-15, 21:52
Grupa B
Sanok - Mysłowice 12-12 (16-13)
CEGIA CREW (cegia) - Naprzod Myslowice(tassmo) 3-0 ; 3-0 vo
Piekielniki SBS (buncol) - FC CHELSEA MYSLOWICE(kamil90) 0-1 ;1-3 żenada
GAMONIE FC (wt) - Mainers Mysłowice(kaka04) 3-2 ; 6-1
SANOK DREAM TEAM (kurii-sanok) - Skota M-ce(x_men1978) 0-3 ; 0-3
buncol -Usunięty- Gość
Wysłany: 2007-11-15, 21:55
20.11.2007 - 6 kolejka TM
gr B
Bydgoszcz - Sanok
AC JEZPOL (maxy) - CEGIA CREW (cegia)
Strzegów (hadriano) - Piekielniki SBS (buncol)
Fc Bizon (redman86) - GAMONIE FC (wt)
Zawisza Bydgoszcz (wola) - SANOK DREAM TEAM (kurii-sanok)
czekamy na wyzwania
buncol -Usunięty- Gość
Wysłany: 2007-11-22, 07:44
Grupa B
Sanok - Siemianowice III
CEGIA CREW (cegia) -AKS WIRUS (wirusik73)
SANOK DREAM TEAM (kurii-sanok) - POLNIOKI SIEMIANOWICE (pietrucha)
Piekielniki SBS (buncol) - Szmacianka Siemce ( micchal)
GAMONIE FC (wt) - FC Rasiaki Siemianowice (dawes)
my wyzywamy
[ Dodano: 2007-11-22, 07:45 ]
gr B
Bydgoszcz 6-18 Sanok
AC JEZPOL (maxy) - CEGIA CREW (cegia) 2:5 0:4
Strzegów (hadriano) - Piekielniki SBS (buncol) 3:4 0:15
Fc Bizon (redman86) - GAMONIE FC (wt) 1:2 0:5
Zawisza Bydgoszcz (wola) - SANOK DREAM TEAM (kurii-sanok) 7:3 5:0
buncol -Usunięty- Gość
Wysłany: 2007-12-03, 07:28
Sanok - Siemianowice III 15-9
CEGIA CREW (cegia) -AKS WIRUS (wirusik73) 5-1 i 1-12
SANOK DREAM TEAM (kurii-sanok) - POLNIOKI SIEMIANOWICE (pietrucha) 1-2 i 1-2
Piekielniki SBS (buncol) - Szmacianka Siemce ( micchal) 6-1 i 7-0
GAMONIE FC (wt) - FC Rasiaki Siemianowice (dawes) 4-2 i 1-0
dzieki za mecze Smile
buncol -Usunięty- Gość
Wysłany: 2007-12-03, 07:31
Grupa K
1 z B Sanok
1 z G Częstochowa
2 z C Siemianowice II
2 Z F Chrząstawa W
Kolejka I 11.12
1-3 Sanok - Siemianowice II
2-4 Częstochowa - Chrząstawa W
Kolejka II 18.12
4-1 Chrząstawa W - Sanok
2-3 Częstochowa - Siemianowice II
Kolejka III 25.12
1-2 Sanok - Częstochowa
3-4 Siemianowice II - Chrząstawa W
Nie możesz pisać nowych tematów Nie możesz odpowiadać w tematach Nie możesz zmieniać swoich postów Nie możesz usuwać swoich postów Nie możesz głosować w ankietach