Forum ManagerZone Polska Pierwsze nieoficjalne forum dla polskiej społeczności ManagerZone.com Forum istnieje od 2004-02-12 godzina: 01:56 http://forum.managerzone.pl/
15.04
GAMONIE FC (wt) - SANOK DREAM TEAM (kurii-sanok)
Piekielniki SBS (buncol) - CEGIA CREW (cegia)
buncol -Usunięty- Gość
Wysłany: 2008-04-15, 21:18
Grupa E
Sanok - Bełchatów
SANOK DREAM TEAM (kurii-sanok) - Belchatow UNITED (awaszki)
CEGIA CREW (cegia) - GKS Polonia Belchatow (bialywilk)
GAMONIE FC (wt) - Concordia SSA (absit_omen)
Piekielniki SBS (buncol) - VoX Team (vx)
buncol -Usunięty- Gość
Wysłany: 2008-04-22, 19:18
Grupa E
Sanok - Bełchatów 11-11
SANOK DREAM TEAM (kurii-sanok) - Belchatow UNITED (awaszki) 0-3 vo ; 0-3 vo
CEGIA CREW (cegia) - GKS Polonia Belchatow (bialywilk) 1-1 ; 2-1
GAMONIE FC (wt) - Concordia SSA (absit_omen) 4-3 ; 1-2
Piekielniki SBS (buncol) - VoX Team (vx) 3-1 ; 1-1
jakiś czas temu miałem info z pierwszej ręki że już mamy pozamiatane
jakaś wersja oficjalna przydałaby się
buncol -Usunięty- Gość
Wysłany: 2008-04-22, 20:17
tak jak mówiłem pozamiatane
niestety liczą się spotkania pomiędzy zainteresowanymi drużynami a tu w przypadku remisu decydują bramki z dwumeczy. I tak też przejebaliśmy 3 bramkami. Niestety dwa wałki w dwóch ostatnich kolejkach nas pozamiatały. Bardzo Was przepraszam
to głównie moja wina.
Grupa S
Sanok - Olsztyn&Lidzbark W II
CoffeeEveryMorning [jankk]
Hasta La Victoria Siempre [wx]
Olsztyn DISINTEGRATORS [djstefan]
Oks 1945 Stomil Olsztyn [kubusiek90]
buncol -Usunięty- Gość
Wysłany: 2008-05-01, 13:13
Grupa S
Sanok - Olsztyn&Lidzbark W II
Piekielniki SBS (buncol) - CoffeeEveryMorning [jankk]
SANOK DREAM TEAM (kurii-sanok) - Hasta La Victoria Siempre [wx]
CEGIA CREW (cegia) - Olsztyn DISINTEGRATORS [djstefan]
GAMONIE FC (wt) - Oks 1945 Stomil Olsztyn [kubusiek90]
my wyzywamy i to dzisiaj
buncol -Usunięty- Gość
Wysłany: 2008-05-08, 07:42
Grupa S
Sanok - Olsztyn&Lidzbark W II 18-6
Piekielniki SBS (buncol) - CoffeeEveryMorning [jankk] 6-2 ; 6-2
SANOK DREAM TEAM (kurii-sanok) - Hasta La Victoria Siempre [wx] 0-2 ; 0-1
CEGIA CREW (cegia) - Olsztyn DISINTEGRATORS [djstefan] 5-0 ; 7-0
GAMONIE FC (wt) - Oks 1945 Stomil Olsztyn [kubusiek90] 4-0 ; 5-2
buncol -Usunięty- Gość
Wysłany: 2008-05-08, 07:42
Grupa S
Sanok - Krynica Zd
CEGIA CREW (cegia) - Power Roman FC (karpacki)
Piekielniki SBS (buncol) - Git Squad Nowy Sacz(bertekk)
GAMONIE FC (wt) - Mucka Team(lukasp)
SANOK DREAM TEAM (kurii-sanok) - ®TEK® Jo Piepsze(ralfio1)
Wyzywamy na wtorek !
buncol -Usunięty- Gość
Wysłany: 2008-05-14, 23:07
Grupa S
Lipno II - Sanok
...- Piekielniki SBS (buncol)
...- CEGIA CREW (cegia)
...- GAMONIE FC (wt)
...- SANOK DREAM TAEM (kurii-sanok)
buncol -Usunięty- Gość
Wysłany: 2008-05-14, 23:10
Grupa S
Sanok - Krynica Zd 13-10
CEGIA CREW (cegia) - Power Roman FC (karpacki) 6-0 ; 4-2
Piekielniki SBS (buncol) - Git Squad Nowy Sacz(bertekk) 2-0 ; 3-1
GAMONIE FC (wt) - Mucka Team(lukasp) 2-5 ; 2-2
SANOK DREAM TEAM (kurii-sanok) - ®TEK® Jo Piepsze(ralfio1) 0-3 ; 1-4
buncol -Usunięty- Gość
Wysłany: 2008-05-15, 20:50
Grupa S
Lipno II - Sanok
K.R.Wawa Lipno(brajan) - SANOK DREAM TAEM (kurii-sanok)
ArisTeam Lipno(czaja) - CEGIA CREW (cegia)
Lords Of Football(don_diegos) - Piekielniki SBS (buncol)
AFC Victoria Lipno(wieska) - GAMONIE FC (wt)
Nie możesz pisać nowych tematów Nie możesz odpowiadać w tematach Nie możesz zmieniać swoich postów Nie możesz usuwać swoich postów Nie możesz głosować w ankietach