Forum ManagerZone Polska Strona Główna Forum ManagerZone Polska
Pierwsze nieoficjalne forum dla polskiej społeczności ManagerZone.com
Forum istnieje od 2004-02-12 godzina: 01:56
http://forum.managerzone.pl/

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Wybory Selekcjonera Kadry 2008 - Dyskusja
Autor Wiadomość
wredny Płeć:Mężczyzna


Wiek: 42
Dołączył: 10 Gru 2004
Skąd: Lublin
PostWysłany: 2008-01-21, 13:12    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

mozemy tu 100 pomyslow walic i co z tego? crew nie zrobi nic i tyle

_________________
Lubelski Portal Wędkarski
www.wedkarstwo-lublin.pl
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
przestrzal Płeć:Mężczyzna


Wiek: 39
Dołączył: 16 Lut 2004
Skąd: Andrzej Czuma
PostWysłany: 2008-01-21, 13:37    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

przed wyborami w hokeju odbyla sie taka dyskusja, ze wglad do wynikow beda mieli tylko asystenci, albo nikt. Jednak pewnie byloby wiele posadzen o manipulowanie wyborami Razz pozatym ktos by sobie zalozyl pelno druzyn i nie moznaby go zbanowac odpowiednio szybko.

_________________
http://www.youtube.com/profile?user=kiziorro
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
k_skubala Płeć:Mężczyzna
KS Orzel Ruda Slaska


Dołączył: 12 Lut 2004
Skąd: Ruda Śląska
PostWysłany: 2008-01-21, 14:03    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

przestrzal napisał/a:
pozatym ktos by sobie zalozyl pelno druzyn


Jest okres ochronny - "nowe" drużyny nie mogą głosować.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
1328188
loj221 Płeć:Mężczyzna
TZ / LJ


Wiek: 32
Dołączył: 28 Lis 2004
Skąd: Września
PostWysłany: 2008-01-21, 17:34    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

k_skubala napisał/a:
dresiu napisał/a:
Czy ktokolwiek zgłaszał pomysł utajnienia wyborów po sytuacji z zeszłego roku? Liczę na odpowiedź panów z literkami mających lepsze kontakty z blondasami...


Wszyscy.
To znaczy praktycznie z każdego kraju takie prośby padały - zarówno po tamtych, jak i przed tymi wyborami. Crew po prostu nas olało, jak to mają w zwyczaju. Było to poruszane zarówno na forum dla xA, jak i na wewnętrznym dla GA/MA - nic z tego, oni mają swoje wizje.


Tu pomogłaby chyba tylko wspólna petycja wszystkich asystentów, przynajmniej z top5 najliczniejszych krajów Confused

_________________
TM: Poznań
LK:

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
5310634
ptasiek Płeć:Mężczyzna
Ado den Ptaq


Wiek: 46
Dołączył: 11 Lis 2005
Skąd: Siemianowice Śl.
PostWysłany: 2008-01-21, 17:42    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

nie sadze zeby CREW sie taka petycja bardzo przejelo...

_________________
Muminki cię widzą. Muminki cie śledzą.
Muminki cię znajdą, zabiją i zjedzą.
Cool
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
401023
k_skubala Płeć:Mężczyzna
KS Orzel Ruda Slaska


Dołączył: 12 Lut 2004
Skąd: Ruda Śląska
PostWysłany: 2008-01-21, 18:19    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Nie przejęli się nawet gdy zbluzgaliśmy Johana Smile

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
1328188
przestrzal Płeć:Mężczyzna


Wiek: 39
Dołączył: 16 Lut 2004
Skąd: Andrzej Czuma
PostWysłany: 2008-01-21, 18:31    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

dawac loga z debaty, ludzie zyja w nieswiadomosci i nie wiedza, ze to ja wygralem Exclamation zeby sioe tylko nie okazalo, ze log z debaty bedzie dopiero po wyborach...

_________________
http://www.youtube.com/profile?user=kiziorro
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mikhell Płeć:Mężczyzna

Wiek: 39
Dołączył: 02 Mar 2004
Skąd: Orzesze
PostWysłany: 2008-01-21, 18:49    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

przestrzał - to będzie dla dobra ciszy wyborczej Wink

_________________
team: Rozbiórka Team Orzesze, div: EKSTRAKLASA , klan: Championship -> MC -> Zagubieni Między Słupkami
5 sezonów, 5 lig: div5 -> ekstraklasa, sezon 25: Mistrz Polski!!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
2244780
przestrzal Płeć:Mężczyzna


Wiek: 39
Dołączył: 16 Lut 2004
Skąd: Andrzej Czuma
PostWysłany: 2008-01-21, 20:29    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

ale to niesparawiedliwe, ze malo osob obiektywnie oceni debate. Rozumiem, ze debata ma byc w TZ, ale to sie troche mija z celem Confused

_________________
http://www.youtube.com/profile?user=kiziorro
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mamboleo Płeć:Mężczyzna


Wiek: 36
Dołączył: 08 Mar 2005
Skąd: Knurów
PostWysłany: 2008-01-21, 23:06    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

xubix sie deklarowal wczoraj ze zrobi zapis debaty, chce ja zobaczyc bo nie mialem cierpliwosci czekac i ogladalem sobie derby Madrytu. Xubix zrobiles? Jesli tak to wrzuc to !!

_________________
...nawet żyrafę, gdy przyciśnie bieda i tylko jeża przelecieć się nie da!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
xubix Płeć:Mężczyzna
mniam :*


Wiek: 32
Dołączył: 31 Maj 2005
Skąd: Krotoszyn
PostWysłany: 2008-01-21, 23:29    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Nie dalem 100% gwarancji. Tyle ile pozwolil czas mam Smile

3 minuty przerwy w debacie o 22:07 - 22:10 i 3 czesci nie mam bo musialem wychodzic..


-20:02- <backslide> Dobry Wieczor wszystkim. Witam wszystkich serdecznie na debacie w ktorej wezma
-20:02- <backslide> udzial kandydaci ubiegajacy sie o miano selekcjonera Reprezentacji Narodowej
-20:02- <backslide> MZ. Na wstepie chcialbym prosic glownych aktorow dzisiejszego przedstawienia o
-20:02- <backslide> kulturalna rozmowe, bogate wypowiedzi oraz rozsadne i przemyslane odpowiedzi.
-20:02- <backslide> Patrza na was przyszli wybory i miedzy innymi po dzisiejszym dniu ktos z was
-20:02- <backslide> straci badz zyska glos!
-20:02- * manager04 wszedł na #managerzone.pl
-20:02- * manager92 wyszedł z IRC (Read error: Broken pipe)
-20:02- * Ircownik wszedł na #managerzone.pl
-20:02- * manager04 wyszedł z IRC (Signed off)
-20:02- <backslide> Na wstepie chcialbym napisac slowko od jednego z kandydatow ktorego nie ma z nami dzisiejszego wieczoru.
-20:03- * manager76 wszedł na #managerzone.pl
-20:03- <backslide> Bardzo przepraszam tych, ktorzy liczyli na moj udzial‚ ale nie bede
-20:03- <backslide> uczestniczyl‚ w tej debacie. Powodem mojej rezygnacji jest to ze nie musze
-20:03- <backslide> nikomu nic udowadniac , moje sukcesy same sie bronia. Nie chce tez, aby ta
-20:03- <backslide> debata byla kolejnym miejscem do atak na mnie ze strony grupy moich oponentow.
-20:03- <backslide> Zycze udanej debaty w kulturalnej atmosferze, pozdrawiam wyborcow a moim
-20:03- <backslide> kontrkandydatom zycze powodzenia - sirralf
-20:03- * manager04 wszedł na #managerzone.pl
-20:03- * manager03 wszedł na #managerzone.pl
-20:03- * manager99 wszedł na #managerzone.pl
-20:03- <przestrzal> madry ten sirralf, chyba mial retoryke ;]
-20:03- <backslide> Przechodzimy do I czesci debaty - pytania do kandydatow. Panowie opodwiadamy w
-20:03- <backslide> kolejnosci alfabetycznej
-20:04- <backslide> PANOWIE GOTOWI ?
-20:04- <przestrzal> nie a ty ?
-20:04- <Mateosz91> Zaczynamy
-20:04- <mikhell> zaczynajmy...
-20:04- <przestrzal> dawaj, bo nie wiem ile mam czasu
-20:04- * manager03 wyszedł z IRC (Signed off)
-20:04- <gregsterMZ> Smile
-20:04- <backslide> Pytanie I : Czemu postanowiles kandydowac ?
-20:05- <backslide> odpowiada Gregster
-20:05- * manager80 wszedł na #managerzone.pl
-20:05- * manager80 wyszedł z IRC (Signed off)
-20:05- * manager26 wszedł na #managerzone.pl
-20:05- * manager71 wyszedł z IRC (Signed off)
-20:06- <gregsterMZ> Glownym powodem dla ktorego zdecydowalem sie kandydowac jest chec dokonczenia tego, co zaczalem w poprzedniej kadencji. Niestety nie mialem mozliwosci zagrania w Mistrzostwach Swiata i bardzo chcialbym sprobowac swoich sil w tym turnieju.
-20:06- * manager41 wszedł na #managerzone.pl
-20:06- * manager99 wyszedł z IRC (Signed off)
-20:06- * manager01 wszedł na #managerzone.pl
-20:07- <backslide> Dziekuje, Mateosz91 Twoja kolej
-20:07- * ^zly wszedł na #managerzone.pl
-20:07- * manager72 wszedł na #managerzone.pl
-20:08- * manager26 wyszedł z IRC (Signed off)
-20:08- * manager52 wszedł na #managerzone.pl
-20:08- <Mateosz91> Moja kandydatura jest efektem nacisku moich znajomych. Jednak ten nacisk nie trwal dlugo i bardzo szybko zorientowalem sie, ze moja kandydatura jest dobrym pomyslem. No, ale przede wszystkim to chce osiagnac z reprezentacja to, co nikomu do tej pory sie nie udalo i stwierdzajac, ze mam ku temu predyspozycje jestem teraz tutaj z Wami.
-20:08- * manager16 wszedł na #managerzone.pl
-20:08- * manager79 wszedł na #managerzone.pl
-20:09- * manager52 wyszedł z IRC (Signed off)
-20:09- * manager49 wszedł na #managerzone.pl
-20:09- <backslide> Dziekuje, Mikhell - czemu postanowiles kandydowac ?
-20:10- <mikhell> Na wstepie, mimo ze nie przeznaczono na to miejsca, chcialem przywitac wszystkich przybylych na debate, a takze wszystkich graczy ManagerZone. Witam rowniez oponentow. Nie sposob pominac moich asystentow: bozzza, bochyna oraz nowego asystenta w moim sztabie, ktorym jest: Alex35!
-20:10- <backslide> Smile
-20:10- * manager49 wyszedł z IRC (Signed off)
-20:10- * manager16 wyszedł z IRC (Signed off)
-20:10- * manager17 wszedł na #managerzone.pl
-20:11- <przestrzal> juz ?
-20:11- * manager78 wszedł na #managerzone.pl
-20:11- <backslide> spokojnie, czemy na odp
-20:11- <mikhell> Wracajac do pytania: kandyduje, poniewaz nosilem sie z tym od dawna. Mysle ze krok ten podjalem z jednej strony pod naciskiem znajomych, ktorzy widzieli we mnie osobe godna tej funkcji. Kandyduje rowniez poniewaz chcialbym, aby Polska stala sie potega w MZtowym Swiecie i zrobie wszystko aby to uczynic.
-20:11- * manager68 wszedł na #managerzone.pl
-20:11- <backslide> Dziekuje, Przestrzal, juz Smile Twoja kolej
-20:11- <mikhell> dziekuje Smile
-20:12- <przestrzal> Odpowoedz na to pytanie mozna znalesc w ostatnim TZ (ktos sie slabo postaral) "Uwazalem, ze to ostatni dzwonek aby moc kandydowac. " nie dziekuje, zeby nie zapeszac
-20:12- <przestrzal> juz Smile
-20:12- * manager27 wyszedł z IRC (Signed off)
-20:12- <backslide> Pytanie II : Czy myślisz, że Polska ma szanse być numerem 1 w MZ?
-20:13- <backslide> Gregster...
-20:13- * manager17 wyszedł z IRC (Signed off)
-20:14- <gregsterMZ> Jak najbardziej! Wygrane Mistrzostwa Europy udownodnily, ze ciezka i systematyczna praca mozna dojsc na sam szczyt. Gdybym w to nie wierzyl, prawdopodobnie w ogole bym nie kandydowal...
-20:14- <gregsterMZ> dziekuje:0
-20:14- <gregsterMZ> Smile
-20:14- * manager68 wyszedł z IRC (Signed off)
-20:15- * manager21 wyszedł z IRC (Signed off)
-20:15- <backslide> Dzieki, Nastepny Mateosz91
-20:15- <Mateosz91> Jak dla mnie to jest sprawa oczywista. Najlepsze „zestawy” zawodnikow mamy porównywalne z innymi potęgami. W takim razie dojscie na szczyt na swiecie to kwestia czasu, oby nastepnych Mistrzostw Swiata, na co osobiscie bardzo licze. Dziekuje
-20:16- * manager01 wyszedł z IRC (Signed off)
-20:16- * manager52 wszedł na #managerzone.pl
-20:16- <backslide> Dziekuje, Mikhell...
-20:17- <mikhell> Zalezy od jakiej strony. Jesli chodzi o ranking, to niestety malo realne - tu wszystko zalezy od klubow. Jesli chodzi o Reprezentacje, to juz w mojej ostatniej odpowiedzi zaznaczylem, ze chcialbym Polske uczynic numerem jeden na arenie miedzynarodowej. Wiara w zwyciestwo, oraz zaangazowanie z pewnoscia moga doprowadzic Nasz kraj na szczyt.
-20:17- * manager44 wszedł na #managerzone.pl
-20:17- <mikhell> dziekuje Smile
-20:17- <przestrzal> juz moge ?
-20:18- <backslide> Dziekuje. Prosze sami optymisci, przestrzal tak mozesz
-20:18- <przestrzal> Tak Very Happy mysle, nie ! jestem tego pewien ! ze pod moja wodza, z moimi umiejetnosciami, z umiejetnosciami moich asystentow i wszystkich ludzi dobrej woli, przy odrobinie szczescia Polska stanie sie nie tylko nr 1 w Europie, ale takze i na swiecie ! nie dziekuje zeby nie zapeszac
-20:18- * manager05 wszedł na #managerzone.pl
-20:18- <backslide> Dziekuje, przechodzimy do kolejnego pytania, w ktorym kolejnosc odpowiadania bedzie odwrotna
-20:19- <backslide> mianowicie przestrzal,mikhell,mateosz91,gregster Smile
-20:19- <backslide> Pytanie III : Co myslisz o poprzednich selekcjonerach?
-20:19- <backslide> Przestrzal...
-20:20- <XubiX> a
-20:20- #managerzone.pl Cannot send to channel
-20:20- * manager80 wszedł na #managerzone.pl
-20:21- * manager05 wyszedł z IRC (Signed off)
-20:22- * manager16 wszedł na #managerzone.pl
-20:22- * gops wszedł na #managerzone.pl
-20:22- <backslide> Przestrzal ? Smile
-20:22- <przestrzal> trudne pytanie Very Happy mysle, ze kazdy z nich mial jakis wklad w rozwoj polskiego mz, mkillah byl pierwszym selekcjonerem, mozna powiedziec, ze przecieral tropy dla nastepnych. Pozniej byl spiochu, ktory zaslynal jako ten, ktory wyeliminowal Szwecje, z Kolei Bejrut sprawil, ze sny o potedze sie spelnily (po czesc) i zdobylismy srebro na MS. No i gregster, co mozna o nim powiedziec ? Very Happy To on sprawil, ze ludzie znow zaczeli wierzyc, ze

-20:23- * manager04 wyszedł z IRC (Signed off)
-20:23- <przestrzal> juz skonczylem
-20:23- * manager46 wszedł na #managerzone.pl
-20:23- * manager44 wyszedł z IRC (Signed off)
-20:23- <dresiu> wierzyc, ze... ?
-20:24- <backslide> nie chcesz dokonczyc ?
-20:24- <przestrzal> ze Polska jest potega
-20:24- <przestrzal> nie wydrukowalo sie ?
-20:24- <backslide> nie
-20:24- <przestrzal> na czym jest koniec mojej wypowiedzi ?
-20:25- <backslide> wierzyc, ze...(koniec)
-20:25- <przestrzal> ze ludzie znow zaczeli wierzyc, ze Polska jest potego Smile nie dziekuje zeby nie zapeszac
-20:25- <backslide> Smile
-20:25- * manager59 wszedł na #managerzone.pl
-20:25- <przestrzal> potega
-20:25- <backslide> Dziekuje, mikhell Twoja kolej
-20:26- <mikhell> Przestrzal opisal cala historie Reprezentacji Polski, ja dodam jedynie, ze moim zdaniem zaden z selekcjonerow nie byl bez skazy, jednak daleko mi do oceniania konkretnych osob. Od tego sa wyborcy i ich prosze o rozsadny i przemyslany wybor.
-20:26- <mikhell> dzi0119kuj0119
-20:27- <backslide> Dziekuje, Mateosz91
-20:28- * manager04 wszedł na #managerzone.pl
-20:28- * manager64 wszedł na #managerzone.pl
-20:28- * pudzian_90 opuścił #managerzone.pl
-20:29- * gops wyszedł z IRC (Signed off)
-20:29- * Kubap wyszedł z IRC (Signed off)

-20:29- <przestrzal> ?
-20:29- <Mateosz91> Dziekuje, przepraszam
-20:29- * manager41 wyszedł z IRC (Ping timeout)
-20:30- <backslide> czekamy czekamy Smile
-20:30- <mikhell> ?
-20:30- * szopik wyszedł z IRC (Signed off)
-20:30- <Mateosz91> nie pojawila sie moja odpowiedz ?
-20:30- <mikhell> nie
-20:30- <backslide> Nie, nie doszla
-20:30- <Mateosz91> zostala nadana o 20.27
-20:31- <mikhell> pojawilo sie "dziekuje przepraszam"
-20:31- <Mateosz91> a teraz ?
-20:31- <backslide> moglbys odpowiedziec ponownie ?
-20:31- <backslide> ja nic nie widze
-20:31- <Mateosz91> wklej osobno kazdego selekcjonera
-20:31- <dresiu> byc moze wiadomosc jest za dluga, sprobuj ja podzielic
-20:32- <Mateosz91> Mkillah - Gwiazdorstwo nie przelozylo sie za bardzo na wyniki reprezentacji, wiec uwazam jego selekcjonerke za niewypal i wielki zawod.
-20:32- <przestrzal> no jest, dawaj dalej
-20:32- <Mateosz91> Spiochu - najpierw dal nadzieje na wiele, potem zrobil niewiele. Po wyeleminowaniu Szwedow koniec.
-20:33- <Mateosz91> Bejrut - Pierwszy medal w naszej historii i od razu srebro na MS. Na pewno wielu z Nas czulo niedosyt, jednak czy nie zrobil wiele dla reprezentacji?
-20:33- <Mateosz91> Gregster - najswiezszy, wiec i najbardziej znany z selekcjonerow. Ciezko napisac zle slowo o czlowieku, ktory dal pierwsze zloto Polakom. Jednak nastepny oficjalny wystep nie nalezal do udanych i choc nigdzie sie nie schowal jak to juz bywalo, ciagle uwazam, ze podszedl do MS U-21 na za duzej pewnosci.
-20:33- * manager59 wyszedł z IRC (Signed off)
-20:33- <Mateosz91> tak na przyszlosc to tekst nie moze byc dluzszy niz odpowiedz przestrzala ??
-20:33- <Mateosz91> Dziekuje
-20:34- <backslide> Dziekuje, teraz wszystko widzimy
-20:34- <backslide> Nastepny - Gregster
-20:34- <gregsterMZ> Odpowiadajac na to pytanie wolalbym nie komentowac swojej osoby. Selekcjonerzy przede mna byli zazwyczaj doswiadczonymi graczami z wielkimi umiejetnosciami, lecz niestety ze slomianym zapalem. Ani jednemu z nich nie udalo sie prawidlowo poprowadzic Reprezentacji do samego konca. Najbardziej oczywiscie wyroznil sie bejrut, ktory zdobyl Wicemistrzostwo Swiata; najbardziej zawiodl wszystkich szalasek, ktory przestal interesowac sie kadra w
-20:34- <gregsterMZ> dziekuje Wink
-20:35- <dresiu> ekhm...
-20:35- <dresiu> w... ?
-20:35- <backslide> Greg... ktory przestal interesowac sie kadra w...(koniec)
-20:35- <przestrzal> gregster wklej dalsza czesc wiadomosci
-20:35- <gregsterMZ> ...ktory przestal interesowac sie kadra w samym srodku tej najwiekszej imprezy.
-20:35- <gregsterMZ> dziekuje Smile
-20:36- <backslide> Dziekuje
-20:36- <backslide> A wiec przechodzimy do nastepnego pytania
-20:36- <backslide> Kolejnosc : Mikhell, Przestrzal, Gregster, Mateosz91
-20:36- <backslide> Kolejnosc odpowiadania rzecz jasna Smile
-20:37- <backslide> Pytanie IV: Jaka jest Twoja koncepcja na prowadzenie Reprezentacji ?
-20:37- * manager93 wszedł na #managerzone.pl
-20:37- <backslide> Mikhell zaczynaj Smile
-20:37- * Luszczyk PROSZE SOBIE PRZED WYSLANIEM ODPOWIEDZI ZAPISYWAC JE W NOTATNIKU I PRZY DLUZSZYCH WYPOWIEDZIACH DZIELIC JE NA CZESCI
-20:39- <mikhell> Trudno w krotkiej odpowiedzi zawszec wszystkich kwestii ktore warto byloby poruszyc. Na pewno postawie na prace i rzetelnosc. Najlepiej przeprowadzona selekcja to podstawa gry Reprezentacji. Nastepnie najlepiej przeanalizowani rywale i najlepsze taktyki. Na koniec nadejda upragnione wyniki.
-20:39- <mikhell> dziekuje

-20:39- <backslide> Dziekuje, Przestrzal - Twoja kolej
-20:39- <backslide> prrr
-20:40- * manager99 wszedł na #managerzone.pl
-20:40- <backslide> (przepraszam za prr) Przestrzal - odpowiadaj
-20:40- * bugirks wyszedł z IRC (Ping timeout)
-20:40- <przestrzal> Mysle, ze przy tak wielkim "organizmie" jaka jakim jest kadra trzeba miec dobry plan na jego prowadzenie ! Bzdura ! kadre prowadzi sie przez jeden rok (jak dobrze pojdzie) czasu na przygotowanie na MS jest malo.
-20:41- <przestrzal> Uwazam, ze zadna koncepcja nie pomoze, trzeba miec wszystko poukladane w glowie, byc przygotowanym na kazda ewentualnosc, nie da sie tego spiac, bo to najzwyczajniej w swiecie nie ma sensu. nie dziekuje, zeby nie zapeszac
-20:41- * hossa1 wszedł na #managerzone.pl
-20:42- * manager42 wszedł na #managerzone.pl
-20:42- <przestrzal> juz moze nastepny
-20:42- <backslide> Smile Dziekuje, Gregster...
-20:42- <gregsterMZ> Tak jak napisalem w moim programie wyborczym, nie przewiduje wiekszych zmian w porownaniu z tym, co widzieliscie przez ostatnie pol roku. Bardzo zalezy mi na profesjonalnym podejsciu w aspekcie selekcji, taktyk i oprawy medialnej oraz na aktywnej wspolpracy z doswiadczonymi i odpowiedzialnymi ludzmi.
-20:42- <gregsterMZ> dziekuje Smile
-20:42- <backslide> Dziekuje, no i na koniec Mateosz91
-20:42- * Bialy30 wyszedł z IRC (Signed off)
-20:43- <Mateosz91> Jesli chodzi o samo prowadzenie reprezentacji to razem z moimi przyszlymi asystentami dbac o to, aby nic nie rozpadlo sie w polowie i w konsekwencji cala praca poszla na marne. Uwazam takze, ze kontakt ze spolecznoscia jest bardzo wazny, wiec i ta sprawa nie ani troche zlekcewazona.
-20:43- * manager80 wyszedł z IRC (Signed off)
-20:43- <Mateosz91> Zapewne kazdy chce wiedziec: Co z zawodnikami? Co z taktykami? A wiec kazdy zawodnik jest upatrywany maksymalnie na 2 pozycje. Jego gra jest obserwowana nie tylko w reprezentacji, ale i w swoim macierzystym klubie. Nie ma takiej mozliwosci, ze przy calkiem odmiennych taktykach beda w nich widniec Ci sami zawodnicy.
-20:44- <Mateosz91> Jest to mozliwe tylko w przypadku, kiedy podstawowa 11-13tka zdecydowanie przewyĹĽsza umiejetnosciami rezerwe.
-20:44- * manager61 wszedł na #managerzone.pl
-20:45- * manager64 wyszedł z IRC (Signed off)
-20:45- <Mateosz91> Dziekuje
-20:45- <backslide> Dziekuje
-20:46- * manager91 wyszedł z IRC (Signed off)
-20:46- * manager06 wszedł na #managerzone.pl
-20:46- <backslide> Przechodzimy do Pytania V kolejnosc : Mateosz91,przestrzal,gregster,mikhell
-20:46- <backslide> Pytanie V : Podaj nam jeden z priorytetowych argumentow dlaczego ludzie maja
-20:46- <backslide> na Ciebie glosowac?
-20:47- * Ircownik wyszedł z IRC (Read error: EOF from client)
-20:47- * manager42 wyszedł z IRC (Read error: Connection reset by peer)
-20:47- * manager61 wyszedł z IRC (Signed off)
-20:48- * manager22 wszedł na #managerzone.pl
-20:48- * manager22 wyszedł z IRC (Signed off)
-20:48- * manager39 wszedł na #managerzone.pl
-20:48- * manager39 wyszedł z IRC (Signed off)
-20:48- <backslide> Mateosz91 czekamy Smile
-20:49- <Mateosz91> Czas, czas, jeszcze raz czas. Uwazam, ze przy porownywalnych predyspozycjach kandydatow jest to glowny czynnik, ktory ma wplynac na sukces reprezentacji. Z racji mojego mlodego wieku potrafie go znalezc naprawde duzo.
-20:49- * manager77 wszedł na #managerzone.pl
-20:49- <Mateosz91> Dziekuje
-20:49- <backslide> Dziekuje, Nastepny - przestrzal
-20:50- * manager12 wszedł na #managerzone.pl
-20:50- * manager35 wszedł na #managerzone.pl

-20:50- * manager12 wyszedł z IRC (Signed off)
-20:51- * manager21 wszedł na #managerzone.pl
-20:51- <przestrzal> Bo w calym mz nie znajdziecie drugiego takiego jak ja Smile O mz mysle w kazdej chwili, w drodze do kosciala, w autobusie, na zajeciach, od tego nie da sie uciec, wiem, ze potrafie wiele poswiecic aby kadra osiagnela sukces, dlatego jesli chcecie zmian w kadrze i MS to glosujcie na mnie Smile nie dziekuje, zeby nie zapeszac
-20:51- <backslide> Smile Dziekuje, kolej na Gregstera
-20:52- <gregsterMZ> Poniewaz glosujac na mnie nie Kupujecie kota w worku. Mam doswiadczenie w prowadzeniu kadry, doskonalych asystentow, wielka chec do dalszej pracy i widoczne sukcesy.
-20:52- <gregsterMZ> dziekuje Smile
-20:52- <backslide> Dziekuje, i na koniec mikhell
-20:52- <mikhell> Przemawiaja za mna przede wszystkim sukcesy mojej druzyny. Rozbiorka Team Orzesze zanotowala 5 awansow z rzedu i dzis gra w ekstraklasie. Wczoraj dotarlem do finalu najtrudniejszego pucharu w Polsce: ekstraklasa-div2 Cup. W dodatku jestem obecnie najlepiej notowanym Polakiem w rankingu klubowym.
-20:52- <mikhell> Te wszystkie sukcesy swiadcza o mojej pracowitosci, rzetelnosci i poswieceniu.
-20:52- <mikhell> dziekuje
-20:53- <backslide> Dziekuje, no Panowie przechodzimy do kolejnego pytania
-20:53- <backslide> Kolejnosc odpowiadania: mikhell,gregster,przestrzal,mateosz91
-20:53- * manager99 wyszedł z IRC (Signed off)
-20:53- <backslide> Pytanie VI: Kto jest, badz bedzie w Twoim sztabie i bedzie Ci sluzyl pomoca w prowadzeniu kadry? Dlaczego on/oni ?
-20:54- <backslide> Odpowiada mikhell
-20:54- * manager93 wyszedł z IRC (Ping timeout)
-20:54- <mikhell> Jak napisalem na poczatku, na dzien dzisiejszy w kadrze znajduja sie trzy osoby: bozzz, moj dobry kolega, ktory bedzie pomagal mi w sprawach technicznych, jak selekcja
-20:55- <mikhell> znam go bardzo dobrze, moge na nim polegac i wiem ze ma duzo czasu
-20:55- <mikhell> drugim asystentem jest bochyn, czlowiek ktory gral w ekstraklasie. Bochyna znam najlepiej ze wszystkich ludzi z MZ
-20:55- <mikhell> ostatnim, ale nie najmniej waznym asystentem jest alex35
-20:56- <mikhell> autor artow do TZ na temat kondycji i szybkosci, a po drugie te017c ci0105gle pnie sie w gore i jest juz w 1 div
-20:56- <mikhell> dziekuje
-20:56- * backslide (DLA WSZYSTKICH ZAINTERESOWANYCH - TO JEST PYTANIE 6/7)
-20:56- <backslide> Dziekuje
-20:57- <backslide> Kolej na Gregstera
-20:58- * Luszczyk Po 7 pytaniu nastapi druga - zasadnicza czesc debaty
-20:58- <gregsterMZ> Moim glownym asystentem, podobnie jak w ubieglej kadencji bedzie Florens. Oprawa medialna zajmie sie autor mnostwa newsow i artykulow - McDaniel. Wspolprace w zakresie taktyk zadeklarowali Sirberlik oraz Tybur. Dodatkowo chcialbym rowniez zaproponowac stanowisko asystenta komus z moich kontrkandydatow, naturalnie o ile sie zgodzi Smile
-20:58- * manager77 wyszedł z IRC (Read error: Connection reset by peer)
-20:58- <gregsterMZ> dziekuje Smile
-20:58- <przestrzal> MZstala, bo sie do mnie zglosil Razz a jak juz wspominalem prowadzenie kadry to bedzie spontan Smile drugim asystentem mam zamiar mianowac tego kto zdobedzie drugie miejsce w wyborach, a jak ten sie nie zgodzi to zparoponuje tro stanowisko jarqa jak on sie nie zgodzi to kolejny z kandydatow, ktorego uznam za godnego Smile nie dziekuje, zeby nie zapeszac (czy przed zeby stawiamy przecinek?)
-20:58- <backslide> Smile Dzieki przestrzal
-20:59- <backslide> Dziekuje Gregster za odp
-20:59- <backslide> No Mateosz91 teraz Ty Smile
-21:00- * manager97 wszedł na #managerzone.pl
-21:01- <Mateosz91> I asystentem jest Goki. Postac bardzo rozpoznawalna. W TZ od bardzo dlugiego czasu jest glowna postacia, wiec widac, ze ciezar odpowiedzialnosci potrafi godnie zniesc. Przewodnictwo NO NAME oraz reprezentowanie Wroclawia tez wiele mowi. Aktualnie mocny gracz Div1.
-21:01- <Mateosz91> II asystentem bedzie jeden z moich kontrkandydatow, ktory zadeklarowal swoja pomoc. Jest nim nie kto inny jak Gregster, ktorego doswiadczenie w sztabie na pewno bedzie bardzo pomocne.

-21:01- <Mateosz91> sirralf - Juz prawie pewne jest, ze to czlowiek, ktory zajmie sie w moim sztabie mistrzostwami mlodzikow. Czterokrotnie stawal na podium w oficjalnych pucharach, wiec wie co to sukces.
-21:02- <Mateosz91> Dodatkowym wsparciem jest/bedzie Berlik, ktory z pewnych przyczyn nie bedzie oficjalnym asystentem. Mysle, ze jego postaci nie trzeba rozkladac na czynniki pierwsze.
-21:03- * ^zly wyszedł z IRC (Signed off)
-21:03- <Mateosz91> No i Luszczyk, czyli czlowiek od oprawy medialnej. Jesli reprezentacja ma nie tracic kontaktu ze spolecznoscia to jest nasjluszniejszy kandydat na ta posade. Kilkudziesiecio-numerowe doswiadczenie w TZ tez robi swoje.
-21:03- <Mateosz91> Dziekuje
-21:04- * manager16 wyszedł z IRC (Signed off)
-21:04- <backslide> Dziekuje. Przechodzimy do ostatniego pytania
-21:04- <backslide> Kolejnosc: Przestrzal,Mateosz91,Mikhell, Gregster
-21:05- <backslide> Pytanie VII (by McDaniel): Jak zamierzacie sobie poradzic z ogolną apatia ktora dotyka cała
-21:05- <backslide> spolecznosc MZ, nawet przy tak ważnych imprezach jak MŚ i ME. Czy
-21:05- <backslide> macie jakieś sposoby, na stworzenie prawdziwej atmosfery wielkiej
-21:05- <backslide> imprezy i na zaangazowanie w nią naszej społeczności?
-21:05- <backslide> Przestrzal - zaczynaj
-21:06- * manager28 wszedł na #managerzone.pl
-21:06- * kijevo wyszedł z IRC (Signed off)

-21:07- <przestrzal> Tak Smile mysle, ze sama moja kandydatura jest tak osobliwa, ze przyciagnie ona setki a moze nawet tysciace fanow przed monitory Smile zawsze potrafilem rozkrecic irca, jak wchodze to sie cos dzieje Smile jestem dusza towarzystwa Smile posiadam naturalny talent do przykuwania uwagi Smile nie dziekuje, zeby nie zapeszac (baranie jaja)
-21:07- * manager91 wszedł na #managerzone.pl
-21:07- <backslide> Dziekuje, Mateosz91
-21:08- * manager91 wyszedł z IRC (Signed off)
-21:08- * manager57 wszedł na #managerzone.pl
-21:09- <Mateosz91> Uwazam, ze jest to mozliwe, aczkolwiek sprawa na pewno nie nalezy do najlatwiejszych. Mysle, ze trzeba nadac otoczce cos, czego jeszcze nie bylo. Byc moze konkursy z nagrodami chocby wirtualnymi nie beda zlym pomyslem.
-21:09- * manager57 wyszedł z IRC (Signed off)
-21:10- * Bialy30 wszedł na #managerzone.pl
-21:10- <Mateosz91> Jesli odpowiednie osoby beda odpowiedzialne w kadrze wylacznie za otoczke to daje slowo, ze slowo apatia na czas mistrzostw zniknie ze slownikow Polskich managerow.

-21:10- <Mateosz91> Dziekuje
-21:10- <backslide> Dziekuje. Konkursy....hmm ciekawe. Mikhell Twoja kolej
-21:11- <mikhell> Najlepszym sposobem na zainteresowanie ludzi sprawami Reprezentacji sa dobre wyniki Naszego zespolu. One zawsze przyciagna ludzi. Mysle ze nie ma co wystawiac "oprawy medialnej" jako pierwsze skrzypce, poniewaz nie ma to byc sztuka dla sztuki.
-21:12- <mikhell> Ze swej strony moge jednak obiecac, ze doloze wszelkich staran by wymiana informacji pomiedzy Fanami i Reprezentacja byla na najwyzszym poziomie.
-21:12- <mikhell> dziekuje
-21:12- <backslide> Dziekuje Smile - Gregster do Ciebie nalezy ostatnia odp na pytanie
-21:12- * gregsterMZ wyszedł z IRC (Quit: http://irc.managerzone.pl/)
-21:12- * kers wszedł na #managerzone.pl
-21:12- * manager57 wszedł na #managerzone.pl
-21:13- <backslide> Poczekamy Smile
-21:13- * dresiu klopoty techniczne
-21:13- * dresiu ustawia tryb: +v manager57
-21:13- * manager57 zmienił nicka na gregsterMZ
-21:13- <gregsterMZ> przepraszam za problemy techniczne
-21:13- <gregsterMZ> Smile
-21:13- * przestrzal zmienił nicka na KOCHAM_ANGELIKE
-21:14- <backslide> Nie szkodzi Smile

-21:14- <gregsterMZ> Mistrzostwa Europy 2007 udownodnily, ze najlepszym lekarstwem na apatie jest odnoszenie sukcesow. Niezwykle wazna jest tez oprawa medialna, ktora w czasie mojej kadencji byla prawdopodobnie najlepsza w historii.
-21:14- <gregsterMZ> Kolejnym sposobem, niedawno upublicznionym jest Strona Reprezentacji (http://reprezentacja.managerzone.pl), ktorej rozwoj z pewnoscia zainteresuje wiele osob poczynaniami kadry.
-21:14- * backslide przestrzal prosilbym o nikci MZ'towe
-21:14- <gregsterMZ> dziekuje Smile
-21:14- * Luszczyk Zakonczona zostala pierwsza - wstepna czesc debaty. Prosze sie nie zniechecac, gdyz druga jej czesc bedzie o wiele ciekawsza. Nastepuje 5 min przerwa organizacyjna
-21:14- * KOCHAM_ANGELIKE zmienił nicka na przestrzal
-21:14- * dolnyslask wyszedł z IRC (Signed off)
-21:14- * manager21 wyszedł z IRC (Ping timeout)
-21:14- * backslide za 5 min wracamy
-21:15- <przestrzal> czy pytania maja byc do wszysrkich kandydatow na raz czy mozna zadac pytanie komu sie chce ?
-21:15- <backslide> Dziekuje
-21:15- * dresiu chwila muzyki...
-21:15- * dresiu «WinAmp» «Utwór: 2Pac - Changes» «Pozycja/Długość 00:00/04:29» «Bitrate 192kbps»
-21:15- <backslide> komu chcesz Smile ja wyznacze osobe ktora zaczyna,
-21:15- * kers opuścił #managerzone.pl
-21:15- <Luszczyk> @przestrzal, dowolnie
-21:15- <backslide> pytanie >>> riposta
-21:15- <przestrzal> ok
-21:16- * Ircownik wszedł na #managerzone.pl
-21:17- * kers wszedł na #managerzone.pl
-21:17- <XubiX> nick sszybciej|Razz

-21:17- #managerzone.pl Cannot send to channel
-21:17- * manager35 wyszedł z IRC (Signed off)
-21:18- * Ircownik wyszedł z IRC (Signed off)
-21:19- * Luszczyk Za minute zaczynamy!
-21:20- * manager61 wszedł na #managerzone.pl
-21:20- * Bialy30 wyszedł z IRC (Signed off)
-21:20- <backslide> Przechodzimy do II czesci Debaty. W tej czesci kandydaci zadaja sobie bezposrednio pytania. Dana osoba ma prawo w I serii zadac jedno pytani, a osoba pytana ma prawo do odpowiedzi.
-21:21- * manager61 wyszedł z IRC (Signed off)
-21:21- <backslide> Mozna pytac pojedynczo oraz kierowac pytania do kilku managerow. W przypadku pytan do kilku managerow JA wyznaczam kolejnosc odpowiadania.
-21:22- <backslide> Mozna ripostowac Smile
-21:22- <backslide> GOTOWI ?
-21:22- <przestrzal> no podaj kolejnosc
-21:22- <mikhell> gotowy
-21:22- <Mateosz91> Gotowi
-21:22- <przestrzal> no dawac
-21:22- <gregsterMZ> ruszamy
-21:23- <przestrzal> szybko, bo siostra ma drukowac prace licencjacka
-21:23- <backslide> Wiec pierwsze pytanie zadaje Mateosz91
-21:23- <backslide> przestrzal, dobrze Smile
-21:23- * hossa1 wyszedł z IRC (Ping timeout)
-21:24- <Mateosz91> Gdzie lezy podstawa blamazu na MS U-21? Co zrobisz, aby tego uniknac? Pytanie do kazdego kandydata.
-21:24- * manager31 wszedł na #managerzone.pl
-21:24- <backslide> Startuje Mikhell
-21:24- <backslide> Gregster, konczy Przestrzal
-21:24- <mikhell> szczerze mowiac tez chcialem poruszyc ten temat...
-21:25- <mikhell> na forum juz rozpisywalem sie na temat bledow
-21:25- <backslide> nie jestesmy na forum Smile
-21:25- <mikhell> na temat selekcji nie bede sie wypowiadal, bo nie znam szczegolow
-21:25- <mikhell> natomiast wedlug mnie sek tkwi w doborze taktyk

-21:26- <Mateosz91> nie pytalem o selekcje
-21:26- * hulku wyszedł z IRC (Ping timeout)
-21:26- <mikhell> pierwszy mecz - z Turcja przegralismy, poniewaz wczesniej, gdy gralismy z nimi mecze towarzyskie (2 w ciagu miesiaca, jeden 4 dni przed MSJ)
-21:26- * hossa1 wszedł na #managerzone.pl
-21:26- <mikhell> uzylismy praktycznie tej samej taktyki, co w meczu podczas mistrzostw
-21:27- <mikhell> jestem przekonany, ze Turcy wyciagneli wnioski ze swoich porazek, a Nasz sztab zapomnial o czym takim jak element zaskoczenia
-21:27- <mikhell> drugi punkt, to Holandia
-21:28- <backslide> mikhell - jak bys mogl zbierz uwagi do kupy, bo rozbijajac MS-U21 na poszczegolne mecze zajmie nam to kupe czasu Smile
-21:28- <mikhell> o tym pisalem dzisiaj: to bylo zwyciestwo praktyki nad teoria. Holendrzy zagrali dobrze znanym ustawieniem, a My jakims dziwnym tworem, ktory nigdy nie byl testowany
-21:28- * przestrzal zmienił nicka na przestrzal_szyb
-21:29- <mikhell> ja sam uzywam wielu ustawien i jestem zdania, ze to przeciwnicy beda musieli sie nas obawiac, poniewaz na pewno nie bede gral wszystkich meczy jednym ustawieniem.

-21:29- <mikhell> nie ma taktyk uniwersalnych, a taktyki udziwnione w MZcie poki co nie dzialaja
-21:29- <mikhell> dziekuje
-21:29- <backslide> Dziekuje
-21:29- <backslide> Gregster - pytanie do Ciebie
-21:30- <gregsterMZ> Jest to bezposrednio moja osobista porazka i nie mam zamiaru sie z niej wybielac, jednak ciagle przepraszanie za nia (tak jak chcieliby tego inni kandydaci) niewiele zmieni. Najwazniejsze, ze mnie ona nie zalamala i nadal bardzo chce razem z Reprezentacja osiagac sukcesy.
-21:30- <gregsterMZ> Mysle ze w MZ tak jak w zyciu wazne jest zeby wyciagac z przeszlosci konstruktywne wnioski, nigdy nie mozna sie poddawac i zniechecac niepowodzeniami.
-21:30- <gregsterMZ> dziekuje Smile
-21:30- <backslide> Dziekuje, Przestrzal
-21:30- <przestrzal_szyb> oszczedze wszystkim czasu mikhell i gregster juz wszystko napisali Smile, dawac nastepne !
-21:30- <backslide> jestes pewien ?
-21:30- <przestrzal_szyb> tak
-21:31- <backslide> Dobrze, dzieki Mateosz za pytanie
-21:31- <backslide> Przestrzal - Twoja kolej
-21:31- <przestrzal_szyb> gregster, mikhell, wspomnieliscie o tym, ze sukces zrobi oprawe medialna tak jak to bylo na ME. Nie zauwazylem specjalnie duzego poruszenia po zdobyciu ME. Czy wg was dobra oprawa medialna to zapewniajaca chwilowy zryw 50 uzytkownikow MZ ?

-21:31- <przestrzal_szyb> hehe
-21:31- * manager03 wszedł na #managerzone.pl
-21:31- <backslide> Gregster, mikhell Smile kolejnosc
-21:33- * kers wyszedł z IRC (Ping timeout)
-21:33- * backslide Panowie prosze o zwarte wypowiedzi, termin debaty byl znany nie od dzis, kazdy z was mial czas na przygotowanie sie, po 3 minutach bez odpowiedzi dziekuje za komentarz i wyznaczam nastepna osobe - obowiazuje od nastepnego pytania
-21:33- * manager28 wyszedł z IRC (Signed off)
-21:34- * manager05 wszedł na #managerzone.pl
-21:34- <backslide> Gregster ?
-21:35- * manager03 wyszedł z IRC (Signed off)
-21:35- * manager15 wszedł na #managerzone.pl
-21:35- <gregsterMZ> Mysle, ze jestes w bledzie mowiac ze byl to chwilowy zryw 50 uzytkownikow. Jezeli bedziesz mial czas, zerknij to tematu ME na forum i zobacz jak wiele ludzi interesowalo sie i interesuje kadra.
-21:35- <gregsterMZ> Byc moze sam sukces i sama oprawa medialna nie powoduje tego wielkiego entuzjazmu, jednak jesli je polaczymy efekt jest niesamowity! (uczestnicy zlotu w Chorzowie najlepiej wiedza o czym mowie)
-21:35- <gregsterMZ> dzieki Smile
-21:35- <backslide> Dziekuje, mikhell
-21:35- <przestrzal_szyb> riposta ?
-21:35- <backslide> ahh tak
-21:35- <backslide> moj blad

-21:35- <backslide> krotka riposta
-21:35- <Mateosz91> wlasnie sie zastanawialem wczesniej
-21:36- <Mateosz91> ale nie chcialem przerywac
-21:36- * manager06 wyszedł z IRC (Signed off)
-21:36- * manager14 wszedł na #managerzone.pl
-21:36- * manager23 wszedł na #managerzone.pl
-21:36- * manager14 wyszedł z IRC (Signed off)
-21:36- * manager81 wszedł na #managerzone.pl
-21:36- <przestrzal_szyb> mamy 50k uzytkownikow a ME europu nie przykuly 1% z nich, skoro to byl sukces medialny...
-21:36- <przestrzal_szyb> nie dziekuje, zeby nie zapeszac
-21:37- <backslide> Dziekuje, teraz mikhell
-21:37- <mikhell> Nikogo na sile do Kadry sie nie przekona. Nijak tego nie zmienisz. Mysle jednak ze lepszych 50-100 naprawde aktywnych i oddanych kibicow niz 1000 takich, ktorych sprawy Reprezentacji srednio interesuja.
-21:37- <mikhell> Oprawa medialna na pewno nie jest wazniejsza niz same wyniki. To nie jest ani konkurs pieknosci, ani wernisaz. Startujemy tu po to, aby poprowadzic Polska Kadre do zwyciestwa!
-21:37- * manager15 wyszedł z IRC (Signed off)
-21:37- <mikhell> dziekuje
-21:37- * manager24 wszedł na #managerzone.pl
-21:37- <przestrzal_szyb> riposta - nie dziekuje, zeby nie zapeszac, nastepne pytanie dawac.
-21:37- <backslide> Dziekuje
-21:38- <przestrzal_szyb> wroc
-21:38- <przestrzal_szyb> moge ?
-21:38- <backslide> Za pozno
-21:38- <backslide> Gregster - Twoja kolej
-21:38- <backslide> Pytaj
-21:38- * manager70 wszedł na #managerzone.pl
-21:38- <przestrzal_szyb> krotka riposta, wiec chlopaki tak naprawde nie znacie sposobu na przyciagniecie uwagi uzytkownikow.
-21:38- <gregsterMZ> pytanie do mikhella: Czy uwazasz sie za najlepszego taktyka ze wszystkich kandydatow?

-21:39- <backslide> Przestrzal wyskakujesz przed szereg....
-21:39- <backslide> Mikhell - 3 min na odp
-21:39- * manager87 wszedł na #managerzone.pl
-21:41- * manager87 wyszedł z IRC (Signed off)
-21:41- <mikhell> MZ to nie jest gra w szachy, gdzie widac golym okiem lepszego i gorszego. Moge ze swej strony obiecac, ze przeprowadze tyle testow, przebadam tyle taktyk, ze to wszystko zaprocentuje. Moi asystenci tez sa dobrymi taktykami, a pojecie najlepszego taktyka nie istnieje. Jeszcze raz powtorze - sukcesy, takze te taktyczne zdobywa sie ciezka praca.
-21:41- <backslide> Dziekuje - czas, nic nie dodasz Smile
-21:41- <backslide> riposta ?
-21:41- <mikhell> dziekuje Smile
-21:41- <gregsterMZ> tak
-21:42- <backslide> czekamy
-21:42- * manager76 wyszedł z IRC (Ping timeout)
-21:42- <Mateosz91> a riposty moga dorzucic niebezposrednio dotknieci pytaniami ?
-21:42- <backslide> nie
-21:42- <przestrzal_szyb> nie, bo bedzie bardak
-21:43- * Plastus wszedł na #managerzone.pl
-21:43- <gregsterMZ> Na forum MZ codziennie udowadniasz wszystkim ktorzy tylko maja inne zdanie, ze wiesz o taktykach wszystko. Jak to zatem mozliwe ze majac taka wiedze taktyczna i zespol kilka milionow wiecej wart od mojego, zaliczyles ze mna w tym sezonie 2 remisy?
-21:43- <backslide> To juz jest 2 pytanie
-21:43- <mikhell> rozumiem, ze ja nie moge ripostowac?
-21:43- <gregsterMZ> (powiedzmy ze to retoryczne)
-21:43- <backslide> pytanie retoryczne
-21:44- <gregsterMZ> no chyba ze dopuscicie riposte
-21:44- <przestrzal_szyb> dawac nastepne !
-21:44- <backslide> jedno pytanie, jedna odp, riposta
-21:44- <backslide> nic wiecej

-21:44- <backslide> Mikhell - Twoja kolej na pytanie
-21:45- <mikhell> do wszystkich oponentow: Jakie masz doswiadczenia w graniu krotkimi podaniami na obecnym simie, czy uwazasz ze takie rozwiazanie moze byc stosowane w grze Reprezentacji?
-21:45- * manager97 opuścił #managerzone.pl
-21:45- <backslide> przestrzal , gregster, mateosz91 - kolejnosc
-21:45- <backslide> przestrzal - startuj
-21:46- * manager94 wszedł na #managerzone.pl
-21:46- <przestrzal_szyb> Duze Smile jak gram rakieta to gram krotkimi, no i czesto grywalem taktyka 3-2-2-3 krotkie podania, napewno znajdzie to zastosowanie w reprezentacji, wszystko zalezy od tego czy po rozpracowaniu przeciwnika uznam, ze taka taktyka bedzie sluszna. nie dziekuje, zeby nie zapeszac (jednak stawiamy przecinek)
-21:47- <backslide> Smile
-21:47- <backslide> riposta

-21:47- <mikhell> jak bede chcial ripostowac to napisze
-21:47- <przestrzal_szyb> to pisz dziekuje ;]
-21:47- <backslide> moglbys
-21:48- * manager24 wyszedł z IRC (Signed off)
-21:48- <mikhell> i tak mozna ripostowac raz na pytanie Wink Tak wiec powiedzmy ze na haslo riposta bede pisal
-21:48- <backslide> wiec piszesz czy dziekujesz za odp ?
-21:48- * Pascal_Heikens wszedł na #managerzone.pl
-21:49- <backslide> Gregster - Twoja kolej
-21:49- <gregsterMZ> Testowalem kilkukrotnie krotkie podania zarowno w mojej druzynie jak rowniez w Reprezentacji. Krotkie podania sa skuteczne w grze z duzo slabszym przeciwnikiem, jednak przy porownywalnych zespolach ustawienie to ustepuje chocby grze skrzydlami.
-21:49- * manager82 wszedł na #managerzone.pl
-21:49- <gregsterMZ> dziekuje

-21:49- <Mateosz91> Oczywiscie. Nie obejdziemy sie bez krotkich podan, bynajmniej na pewno jesli chodzi o eleminacje. Krotkie podania beda uzywane w przypadku gry z leszczami, zeby nastrzelac bramek, ktore potem moga okazac sie niezbedne.
-21:50- <Mateosz91> Pozwala na prowadzenie gry srodkiem i szybkiej wymiany podan, dzieki czemu szybciej niz dlugimi i skrzydlami dostajemy sie pod bramke przeciwnika, a wiec sytuacji jest duzo wiecej. Dlatego mysle, ze na glownej imprezie gry krotkimi nie zobaczycie.
-21:50- * manager82 wyszedł z IRC (Signed off)
-21:51- <Mateosz91> Dziekuje
-21:51- <mikhell> riposta do gregstera
-21:52- <mikhell> czy nie uwazasz, ze kilkukrotnie to za malo, zeby wyciagnac konstruktywne wnioski? Nawet geniusz niejest w stanie wyciagnac odpowiednich rzeczy z kilku meczy w MZcie

-21:52- <mikhell> nie jest*
-21:52- <mikhell> dziekuje
-21:52- <backslide> Dziekuje
-21:52- * xenq wyszedł z IRC (Read error: EOF from client)
-21:52- <przestrzal_szyb> nastepne dawaj tawarisz
-21:52- <backslide> II seria pytan
-21:52- <Mateosz91> ta sama kolejnosc ?
-21:52- <backslide> Nie
-21:53- <backslide> Zaczyna Gregster
-21:53- <backslide> Twoje pytanie, 3 minuty....
-21:54- <gregsterMZ> pytanie do wszystkich: jak realnie oceniasz swoje szanse w rozpoczynajacym sie jutro glosowaniu? jak myslisz, ktore zajmiesz miejsce?
-21:54- <backslide> Przestrzal, Mateosz91, Mikhell - kolejnosc
-21:56- * manager94 wyszedł z IRC (Signed off)

-21:56- * manager05 wyszedł z IRC (Read error: Connection reset by peer)
-21:56- <przestrzal_szyb> Wiem, ze mam duze szanse, jak przegram wybory to zmienie swoje postepowanie o 180 stopni. Wielu uznalo, ze robie sobie jaja, ale ja ich nie robie (nie jestem ptakiem tylko ssakiem). Jak przegram wybory to uznam, ze "zycie przeroslo kabaret" i przestane byc zabawny.
-21:56- <przestrzal_szyb> nie dziekuje, zeby nie zapeszac
-21:56- * betonowy wszedł na #managerzone.pl
-21:57- <backslide> Gregster ?
-21:57- <gregsterMZ> dziekuje
-21:57- <backslide> Mateosz91...
-21:57- <Mateosz91> Optymistycznie - 1, Realistycznie - 1, Pesymistycznie - 2 -> Gdybym nie wierzyl w sukces wielu z Was nie mialoby okazji czytac moich wywodow.
-21:57- <Mateosz91> Dziekuje
-21:57- <backslide> Gregster ?
-21:58- <gregsterMZ> dziekuje
-21:58- <backslide> no to Mikhell

-21:58- <mikhell> Startuje po to, zeby wygrac. Gdybym nie wierzyl w ostateczne zwyciestwo w glosowaniu, a takze pozniej ze dobrze poprowadze Reprezentacje - na pewno bym nie wystartowal. Szanuje pozostalych kandydatow, ale nie mam zamiaru stosowac w tym glosowaniu taryfy ulgowej.
-21:58- <mikhell> dziekuje
-21:58- * betonowy wyszedł z IRC (Signed off)
-21:58- <backslide> Greg ?
-21:58- <gregsterMZ> dziekuje bardzo Smile
-21:59- <backslide> Smile Pytanie - przestrzal
-21:59- <przestrzal_szyb> chwila
-21:59- <przestrzal_szyb> nie chce sie wkleic
-22:00- <backslide> ok, poczekamy

-22:00- <przestrzal_szyb> gregster, wspomniales, ze do sztabu wlaczysz tybura i sirberlika, mateosz ty wspomniales o sirberliku. Dlaczego oni ? czy sa swietnymi taktykami ? Tybur od tego sezonu przestal grac non stop taktyka 4-3-3, a sirberlik hmm tez gra schematycznie, wiec dlaczego oni ?
-22:00- <przestrzal_szyb> nie dziekuje, zeby nie zapeszac
-22:00- <backslide> Gregster - Twoj czas
-22:00- <backslide> pozniej Mateosz
-22:01- * Plastus wyszedł z IRC (Signed off)
-22:02- * manager07 wszedł na #managerzone.pl
-22:03- * manager16 wszedł na #managerzone.pl
-22:03- <gregsterMZ> Mysle ze nikomu nie musze tlumaczyc dlaczego bardzo chcialbym konsultowac swoje zdanie z trzykrotnym Mistrzem Polski i wieloletnimi graczami Ekstraklasy. Ich osiagniecia swiadcza same za siebie i mozna jedynie chylic czola...
-22:04- <backslide> Czas- dziekuje
-22:04- <backslide> riposta ?
-22:04- * manager44 wszedł na #managerzone.pl
-22:04- * xenq wszedł na #managerzone.pl
-22:04- <przestrzal_szyb> riposta, mi musisz Smile to nie jest odpowiedz na pytanie Smile jak chcesz powolywac asystentow z sukcesami to powolaj sobie jakiegos Szweda, bo tak mozna (widzewek - miche)
-22:05- <backslide> Dziekuje
-22:05- <przestrzal_szyb> za zaslugi to sie na Powazkach lezy a nie dostaje stanowisko asystenta

-22:05- <przestrzal_szyb> dziekuje
-22:05- <backslide> Mateosz91 - Twoja kolej
-22:05- <gregsterMZ> 2 riposty?
-22:05- <Mateosz91> Dlaczego Sirberlik? A kto jak nie on po raz kolejny podkardl mistrza naszprycowanemu gwiazdami Tyburowi? Kto ma większe doświadczenie i obycie z potocznie mówiąc: koksami? Kto tak potrafi sobie poradzic z natarciami czy presja? SIRBERLIK
-22:06- <backslide> (ma byc 1, juz tego nie cofne - przestrzal 2 raz....)
-22:06- <Mateosz91> Dziekuje
-22:07- <backslide> riposta - jedna wypowiedz
-22:07- <przestrzal_szyb> moge ripostowac ?
-22:07- <backslide> owszem
-22:07- <przestrzal_szyb> nie dziekuje, zeby nie zapeszac Smile

Początek sesji: Sun Jan 20 22:10:06 2008
Identyfikator: #managerzone.pl
-22:10- * Teraz mówisz na #managerzone.pl
-22:10- * Temat '0,4 Prosze uzywac nickow z MZ, jezeli nie mozecie ich zmienic zrobcie lekka ich modyfikacje '
-22:10- * Ustawiony przez dresiu na Sun Jan 20 19:49:16
-22:10- -L- [#managerzone.pl] Witamy na Oficjalnym Polskim kanale ManagerZone. Zapoznaj sie z regulaminem kanalu: http://irc.managerzone.pl/rules/ | Szukasz GA? Pisz na support-pl@managerzone.com
-22:10- * XubiX wyszedł z IRC (Ping timeout)
-22:11- <Mateosz91> Jest to umiejetnosc ciagle bedaca zagadka dla chyba wszystkich managerow. Niektorzy nie chca grac zawodnikami ponizej jakiegos poziomu na przegladzie, dla innych bez roznicy czy zawodnik ma 0 czy 10 na przegladzie.
-22:11- <Mateosz91> Ja jednak uwazam, ze ma znaczenie
-22:11- * Pascal_Heikens wyszedł z IRC (Signed off)
-22:11- <Mateosz91> Uwazam, ze zawodnicy z lepszy przegladem rzadziej ulegaja zjawisku "zawieszenia"
-22:11- <Mateosz91> Nasi czesto stoja w miejscu
-22:12- * manager07 wyszedł z IRC (Signed off)
-22:12- <Mateosz91> w przypadku niecelnego podania
-22:12- * manager95 wszedł na #managerzone.pl
-22:12- <Mateosz91> lub naglego miniecia przez przeciwnika
-22:12- <Mateosz91> Przeglad niweluje to zjawisko
-22:12- <Mateosz91> czyniac naszych zawodnikow "myslacymi"
-22:12- <backslide> Dziekuje - 3 minuty
-22:12- * manager95 wyszedł z IRC (Signed off)
-22:12- <Mateosz91> Maja lepszy start do pilki
-22:12- <backslide> Dziekuje Smile
-22:12- <Mateosz91> i sa w polaczeniu z szybkoscia szybciej dobiec do pilki wraz z szybkoscia

-22:12- <Mateosz91> ok
-22:13- <Mateosz91> Dziekuje
-22:13- <Mateosz91> niestety nie udalo sie.. Smile
-22:13- * manager42 wszedł na #managerzone.pl
-22:13- <Mateosz91> Wszystkiego
-22:13- <backslide> czas biegnie szybko..
-22:13- <backslide> mikhell ?


-22:13- <mikhell> proponuje nastepnego kandydata...
-22:13- <backslide> Gregster Twoja kolej
-22:14- <gregsterMZ> To w duzej mierze zalezy od tego na jakiej pozycji gra dany zawodnik. W przypadku napapstnika zwieksza skutecznosc oddawanych strzalow i odpowiada za kierunek lotu pilki (strzal za sile), w przypadku pomocnika pomaga w wyborze optymalnego podania...(cdn)
-22:14- <gregsterMZ> ...w przypadku obroncy (jak rowniez napastnika) odpowiada za to jak wszystko dany zawodnik ruszy do bezpanskiej pilki, w przypadku bramkarza zwieksza skutecznosc bronienia. Trudno dokladnie zmierzyc wplyw tej umiejetnosci (tak jak np. szybkosci), ale widac golym okiem ze nie jest ona bez znaczenia i nie mozna jej lekcewazyc.
-22:14- <gregsterMZ> (widac wszystko?)
-22:14- <backslide> tak
-22:14- <mikhell> riposta
-22:14- <backslide> czekamy
-22:14- <backslide> gregster to juz koniec ?
-22:14- <mikhell> Mateosz - widze ze nie masz swojego zdania na temat przegladu, piszesz co inni sadza (zacytowales slowa alex35 z TZ).(cdn)
-22:15- <mikhell> Gregster - nie dalej niz 3 godziny temu napisales na forum, ze przeglad u obroncow nie ma wplywu na ich miejsce
-22:15- <gregsterMZ> w ktorym miejscu?
-22:15- * manager56 wszedł na #managerzone.pl
-22:15- * manager69 wyszedł z IRC (Signed off)
-22:15- <przestrzal_szyb> Za celnosc podan, za lepsze decyzje w wyborze podania kluczowego. nie dziekuje, zeby nie zapeszac
-22:15- <backslide> HALO
-22:16- <backslide> Smile
-22:16- <Mateosz91> przepraszam, ale czy moge wykorzystac swoja riposte, ktorej nie moglem po pierwszym pytaniu uzyc ?
-22:16- * manager88 wyszedł z IRC (Signed off)
-22:16- <backslide> Mateosz91 - w nastepnej serii
-22:16- <mikhell> w kadrzebardzo mnie to zaintrygowalo, szczegolnie ze na pytanie czemu nie powolales niektorych obroncow na MSJ napisales
-22:16- * manager56 wyszedł z IRC (Signed off)
-22:16- <mikhell> ze maja za malo przegladu. Brak ci konsekwencji w dzialaniu, jak i w tym co piszesz
-22:16- * konrad|METIN2 wszedł na #managerzone.pl
-22:16- <mikhell> dziekuje
-22:16- <backslide> Dziekuje
-22:17- <przestrzal_szyb> ludzie 3 minuty siedze jeszcze na kompie i spadam, blagam szybciej
-22:17- <backslide> Mateosz91 - ostatnie pytanie w II serii
-22:17- * manager31 wyszedł z IRC (Signed off)
-22:17- * muertet wyszedł z IRC (Read error: EOF from client)
-22:18- * manager42 wyszedł z IRC (Signed off)
-22:19- * manager37 wszedł na #managerzone.pl
-22:19- <Mateosz91> Co daje cofniety napastnik w taktyce i kiedy jego zastosowanie jest skuteczne? Prosze o szczegoly
-22:19- * backslide III seria pytan to Wolna Amerykanka - pytania i odpowiedzi do bolu, brak ograniczen i wszystkie chwyty dozwolone - juz zaraz !
-22:20- <backslide> odpowiada - przestrzal, Gregster , mikhell
-22:20- <przestrzal_szyb> niestety ominela mnie ostatnia seria...
-22:20- * Luszczyk Pytanie Mateusza to jeszcze II Seria
-22:20- * manager16 wyszedł z IRC (Signed off)
-22:20- <Mateosz91> riposta po kaĹĽdym, czy po wszystkich ?
-22:21- <przestrzal_szyb> cofniety napastnik dobija pilki po odbicu przez bramkarza, badz od bramki, wiecej nie napisze, bo nie mam czasu, szkoda, ze kandydaci sie slabo przygotowali do debaty, i tak dlugo odpowiadaja, niestety musze isc, czesc !
-22:21- * manager00 wszedł na #managerzone.pl
-22:21- <backslide> Mateosz91- jak chcesz
-22:21- * przestrzal_szyb wyszedł z IRC (Quit: http://irc.managerzone.pl/)
-22:21- <Mateosz91> czesc + mala riposta
-22:21- <backslide> Mateosz ?
-22:22- * karolinkaa wyszedł z IRC (Signed off)
-22:22- <Mateosz91> Jaki sens maksowania tego zawodnika, co bardzo czesto sie zdarza skoro jest zwyklym dobijaczem? (pytanie retoryczne)
-22:22- * manager22 wszedł na #managerzone.pl
-22:22- <Mateosz91> Dziekuje
-22:22- <backslide> Gregster...
-22:22- * Kr1sss wyszedł z IRC (Signed off)
-22:23- <gregsterMZ> cofniety napastnik bardzo czesto jest ostatnim zawodnikiem, ktory podaje pilke na czysta pozycje strzelecka; bardzo czesto odpowiada on tez za dobijanie pilek po oddanym strzale. Jego zastosowanie jest skuteczne, gdy nie posiada on tylko umiejetnosci typowego napastnika, ale rowniez troche z ofensywnego pomocnika.
-22:25- <Mateosz91> Greg ?
-22:25- <backslide> Dziekuje - Czas
-22:25- <Mateosz91> krociutko..
-22:26- <backslide> czekamy
-22:26- <gregsterMZ> dziekuje
-22:26- <gregsterMZ> przepraszam, nie dopisalem Smile
-22:26- <backslide> Szkoda, ale jedziemy dalej
-22:27- <Mateosz91> Dobija pilki nie tak czesto jakby sie moglo wydawac po 2 wypowiedziach. Czyli jego zastosowanie jest skuteczne kiedy ma wszystko rozwiniete? Taki zawodnik to chyba wszedzie jest skutecznie zastosowany.
-22:27- <Mateosz91> Dziekuje
-22:27- <backslide> Dziekuje, mikhell Smile
-22:27- * Finarfin wyszedł z IRC (Ping timeout)
-22:27- <mikhell> Czesto uzywam cofnietego napastnika w swoich taktykach, z tym ze musi byc wtedy jeden srodkowy napastnik
-22:28- <mikhell> (vide mecz z Holandia w MSJ). Napastnik taki musi umiec rozegrac pilke do swoich kolegow po bokach. Z czasem wchodzi takze wyzej i czesto dobija bezpanskie pilki,
-22:28- <mikhell> ktore odbily sie od slupka/bramkarza. Oprocz tego zawodnik ten najczesciej ma szanse zablokowac podanie od obroncy. Podsumowujac na tej pozycji widze najlepszego ofensywnego zawodnika w druzynie.
-22:28- * Finarfin wszedł na #managerzone.pl
-22:28- * manager00 wyszedł z IRC (Signed off)
-22:28- <mikhell> dziekuje
-22:28- <backslide> Dziekuje, Mateosz ?
-22:28- <Mateosz91> Riposta ogolna
-22:29- * manager67 wszedł na #managerzone.pl
-22:29- * Luszczyk Zaraz zaczyna sie Freestyle Smile
-22:29- <Mateosz91> Mikhell, co do przegladu jestes w .. bardzo duzym bledzie. Wszystko co tutaj napisalem pochodzi z mojego autorskiego taktycznego FAQ.
-22:29- <xubix_> ide

-22:29- #managerzone.pl Cannot send to channel
-22:29- <xubix_> papa
-22:29- #managerzone.pl Cannot send to channel
-22:29- <backslide> Dziekuje
-22:29- <Mateosz91> Wieksze szanse zablokowac pilke od obroncy - ze co?
-22:30- <Mateosz91> wiec na riposte jest mniej czasu ?
-22:30- <backslide> PANOWIE WCHODZIMY W III CZESC DEBATY - Mateosz mozesz dalej rozwijac swoj watek, PANOWIE - mozecie smialo odpowiadac
-22:31- * manager65 wszedł na #managerzone.pl
-22:31- * Rozłączony
Sesja zamknięta: Sun Jan 20 22:33:26 2008

PROSZE Twisted Evil
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
11715298
mamboleo Płeć:Mężczyzna


Wiek: 36
Dołączył: 08 Mar 2005
Skąd: Knurów
PostWysłany: 2008-01-21, 23:41    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Widzicie, a tak na xubixa zawsze narzekacie Razz

_________________
...nawet żyrafę, gdy przyciśnie bieda i tylko jeża przelecieć się nie da!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mamboleo Płeć:Mężczyzna


Wiek: 36
Dołączył: 08 Mar 2005
Skąd: Knurów
PostWysłany: 2008-01-22, 09:50    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

" ludzie znow zaczeli wierzyc, ze "
"juz skonczylem"


bueh Smile

_________________
...nawet żyrafę, gdy przyciśnie bieda i tylko jeża przelecieć się nie da!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
przestrzal Płeć:Mężczyzna


Wiek: 39
Dołączył: 16 Lut 2004
Skąd: Andrzej Czuma
PostWysłany: 2008-01-22, 10:56    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

nie tylko mi ucinalo wpisy, ale takze innym kandydatom.

_________________
http://www.youtube.com/profile?user=kiziorro
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mamboleo Płeć:Mężczyzna


Wiek: 36
Dołączył: 08 Mar 2005
Skąd: Knurów
PostWysłany: 2008-01-22, 11:07    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

wiem Smile
ale Twoje fajnie wyszlo.

Przestrzal prawda to, ze zmienisz zachowanie jak pisales, jesli nie wygrasz wyborow? Dla mnie to glupie. Poprostu Greg w tym roku jest nieosiagalny.

Uważam, że mateosz91 wypadl najgorzej sposrod wszystkich do momentu wyjscia przestrzala, dalszej czesci niestety nie widzialem..

_________________
...nawet żyrafę, gdy przyciśnie bieda i tylko jeża przelecieć się nie da!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 3 z 4 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo ©2003 phpBB Group
domain & hosting donated by founders :: ownership by www.managerzone.pl
adaptation & modification by XoNoX :: logo made by groclinac
Copyright © 2002-2015 by XoNoX :: POLITYKA PRYWATNOŚCI (PRIVACY POLICY)
Wszystkie prawa zastrzeżone. Ten serwis nie ma jakichkolwiek powiązań z firmą ManagerZone AB. Publikowane komentarze
są prywatnymi opiniami użytkowników Forum. Serwis forum.managerzone.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści opinii.
Żaden z elementów tej witryny nie może być kopiowany i rozpowszechniany bez zgody właściciela.
Wykorzystane tu znaki towarowe i handlowe oraz nazwy marek, produktów czy usług należą do ich prawnych właścicieli
i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych oraz są rozpowszechniane zgodnie z Ustawą o Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych.
Zobacz też: www.managerzone.pl, www.ndmaz.pl, www.gramed.com, www.gramed.eu, www.projekt-bud.pl,
bronx.nsk.pl, forum.nsk.pl, futsal.nsk.pl, managerzone.nsk.pl, forum.managerzone.nsk.pl, medycyna.nsk.pl,
nlpna.nsk.pl, nowydwormaz.nsk.pl, projekt.nsk.pl, swit.nsk.pl, tv.nsk.pl, vectra.nsk.pl, www.nsk.pl, swit.ndmaz.pl
Strona wygenerowana w 0.1 sekundy. Zapytań do SQL: 41