Forum ManagerZone Polska Strona Główna Forum ManagerZone Polska
Pierwsze nieoficjalne forum dla polskiej społeczności ManagerZone.com
Forum istnieje od 2004-02-12 godzina: 01:56
http://forum.managerzone.pl/

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
GREGSTER - kandydat na Selekcjonera Reprezentacji '08
Autor Wiadomość
gregster Płeć:Mężczyzna


Wiek: 40
Dołączył: 15 Paź 2004
Skąd: Kraków / Pszczyna
PostWysłany: 2008-01-11, 01:13   GREGSTER - kandydat na Selekcjonera Reprezentacji '08 Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem



Witajcie!
Rok temu razem z całym moim sztabem bardzo się namęczyliśmy żeby Was do siebie przekonać. Zrobiliśmy świetną stronę (www.gregster-selekcjoner.prv.pl), napisaliśmy bardzo dobry i szczegółowy program. Niestety to nie wystarczyło i ktoś inny otrzymał od Was kredyt zaufania wraz z szansą zagrania na Mistrzostwach Świata.
W tym roku sytuacja wygląda nieco inaczej. Dla wielu z Was nie jestem już osobą anonimową, dlatego mój program chciałbym skrócić do minimum i pisać tylko o konkretach. Jeżeli kogoś z Was interesuje np. kim jestem w życiu prywatnym lub kiedy zacząłem grać w MZ-ta – zapraszam serdecznie na wyżej wymienioną stronę.

Jeżeli ktoś z Was oczekuje wielkiej rewolucji w prowadzeniu Reprezentacji, nowatorskiego i niekonwencjonalnego podejścia to niestety nie mogę czegoś takiego obiecać. Wszystko to, co mogę i chcę dać widzieliście przez ostatnie ponad pół roku prowadzenia Kadry. Jest to przede wszystkim systematyczna, konsekwentna i uczciwa praca. Nie oszukujmy się – bez tego nie można liczyć na żadne sukcesy tak w MZ-cie jak również w życiu.
Jestem przekonany o tym, że poradzę sobie z odpowiedzialnością, o ile zdecydujecie się powierzyć Reprezentację w moje ręce na nadchodzący rok. Zajmowałem się już Kadrą przez długi czas i wiem na co się decyduję. Podobnie Wy przez długi czas mogliście obserwować moją pracę i swoimi głosami Zdecydujecie, czy dotychczasowy sposób prowadzenia kadry Was satysfakcjonuje.

Wierzę, że dobry Selekcjoner powinien posiadać przede wszystkim następujące cechy:

- doświadczenie - gram w mz-ta 4,5 roku i od ponad pół roku prowadzę Reprezentację.

- zapał do pracy - mimo długiego stażu nadal mi go nie brakuje a gra w Mistrzostwach Świata jest jednym z moich marzeń, któremu poświęcę całe serce i wszystkie umiejętności.

- pomysłowość i kreatywność - nie chodzi tu tylko o taktyki ale również o innego rodzaju projekty jakim jest choćby Strona Reprezentacji, nad którą aktualnie pracujemy i która będzie gotowa w przeciągu kilku tygodni.

- konsekwencja - jeżeli czegoś się podejmuję na rok, nie robię tego po to, żeby po 2 miesiącach przestać się odzywać. Dobrze wykonana praca to nie tylko ta wykonana solidnie, ale też do końca.

- współpraca - chcąc osiągać sukcesy nie można liczyć tylko na siebie – trzeba umieć dobierać sobie partnerów do pracy i odpowiednio z nimi współpracować. Nie jestem typem człowieka, który uważa, że pozjadał wszystkie rozumy i bardzo chętnie słucham różnych opinii dotyczących tego samego problemu. Dlatego właśnie bardzo dużą wagę przykładam do kooperacji z innymi doświadczonymi managerami.

- sukcesy - kandydat na selekcjonera powinien mieć oprócz zapału i dobrych chęci coś, czym może się pochwalić. W moim przypadku wszystkie sukcesy ligowe i pucharowe bledną przy tym jednym – zdobycie Mistrzostwa Europy 2007. Jest to niewątpliwie największy sukces zarówno mój osobiście jak również całej Reprezentacji Polski w historii.

Jeżeli Uważacie, że moje kwalifikacje są wystarczające, proszę Was o powierzenie w moje ręce Reprezentacji Narodowej na najbliższy rok i oddanie na mnie swojego głosu w nadchodzących wyborach.

Pozdrawiam,
gregster


_________________
SC HITMEN / ZZ / KRAKOW
Still, stay close to the HIT, and even when I was close to defeat, I rose to my feet...
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
McDaniel Płeć:Mężczyzna
Olympique Lyonnais


Wiek: 36
Dołączył: 12 Lut 2004
Skąd: Warszawa/Lublin
PostWysłany: 2008-01-11, 09:32    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Żeby nie było wątpliwości, w tej chwili stronka "selekcjonerska" zawiera informacje z zeszłych wyborów, dlatego nie sugerujcie się informacjami, które mogą być już nieakutalne (np. wymienieni tam asystenci nie dotyczą tych wyborów, podobnie jest z kilkoma innymi rzeczami)

Zapraszamy do wklejania bannerków w podpisie:
http://www.hurtowniabios.webhost.pl/MZ/Banery/Banner-1.gif
http://www.hurtowniabios.webhost.pl/MZ/Banery/Banner-2.jpg

Do zobaczenia przy urnach Very Happy

_________________
"Błogosławiony człowiek, który nie mając nic do powiedzenia, nie ubiera tego w słowa"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
5651352
xubix Płeć:Mężczyzna
mniam :*


Wiek: 32
Dołączył: 31 Maj 2005
Skąd: Krotoszyn
PostWysłany: 2008-01-11, 14:45    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

gregster. brawo Smile pelen profesionalizm Smile Shocked Shocked Shocked
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
11715298
dresiu Płeć:Mężczyzna


Wiek: 33
Dołączył: 28 Maj 2004
Skąd: Puszczykowo
PostWysłany: 2008-01-11, 15:43    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

McDaniel, tego pierwszego nie można wstawić do podpisu ze względu na jego wagę.
Ja sobie pozwoliłem wstawić ten z waszego podpisu - jakoś tak bardziej mnie się podoba. Smile

_________________
Gunners Puszczykowo - div5.91, Wieczna Małpa!, Wieczna Pyra!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
SimpraSi Płeć:Mężczyzna
Heide FC

Wiek: 35
Dołączył: 19 Maj 2007
Skąd: Ruda Śląska
PostWysłany: 2008-01-11, 16:24    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

no to niektórzy wybiją sobie z głowy kandydature Przestrzała, przy pełnym szacunku do rywali uważam, że Gregster jest jedynym słusznym kandydatem w tej chwili

_________________
Heide FC
LK: Drastic Clan
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
5202852
xubix Płeć:Mężczyzna
mniam :*


Wiek: 32
Dołączył: 31 Maj 2005
Skąd: Krotoszyn
PostWysłany: 2008-01-11, 17:06    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

SimpraSi, po tym co teraz widze . tez tak uwazam Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
11715298
xxdragoonxx
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 2008-01-11, 18:08   

gregster, oczywiście masz mój głos Smile
Powrót do góry
luszczyk Płeć:Mężczyzna

Wiek: 32
Dołączył: 10 Cze 2004
Skąd: Gliwice
PostWysłany: 2008-01-11, 18:31    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Program krótki i rzeczowy, zresztą czego tu potrzeba więcej? Gregster selekcjoner 2008 to jest już moim zdaniem pewne Very Happy Oczywiście głos ode mnie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
3929319
tomas27 Płeć:Mężczyzna
Białystok-TM


Wiek: 48
Dołączył: 12 Lut 2004
Skąd: Białystok
PostWysłany: 2008-01-11, 18:39    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

gregster,dobry program,również masz mój głos Smile

_________________
Piłka Nożna:Jaga B-stok div7.4|TM: Białystok IV i V (kapitan)
|Hokej:ICE RED WINGS div4.25 klan:Lodowe Świstaki IV|HTM:
Białystok II (kapitan)

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
SimpraSi Płeć:Mężczyzna
Heide FC

Wiek: 35
Dołączył: 19 Maj 2007
Skąd: Ruda Śląska
PostWysłany: 2008-01-11, 18:54    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

a już miałem obawy co do polskiej sceny Mztowej Very Happy

_________________
Heide FC
LK: Drastic Clan
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
5202852
zajafkowo Płeć:Mężczyzna
Emigranci są Super


Wiek: 42
Dołączył: 17 Paź 2004
Skąd: Łódź
PostWysłany: 2008-01-13, 22:32    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

A do Ciebie Gregsterku mam takowe pytanko ...

Jak myslisz co sie zlozylo na brak sukcesu w rozgrywkach juniorskich Question

Zle taktyki, brak szczescia moze cos innego Question

Jakie bledy wtedy popelniliscie wraz ze swoim sztabem Question

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
3240498
mateosz91 Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 05 Wrz 2004
Skąd: Oleśnica
PostWysłany: 2008-01-13, 22:39    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Składam propozycję debaty. Najlepiej jeśli zostanie zaplanowana z co najmniej 24-godzinnym wyprzedzeniem, aby zainteresowany osoby mogły się odpowiednio wcześniej pod nią ustawić. Najlepiej jeśli będziemy dyskutować (odpowiadać na pytania) na IRCu, zresztą nie widzę innej opcji. Szczegóły zostaną uzgodnione, kiedy podpiszemy umowę o przeprowadzeniu debaty.

_________________
Jeśli chcesz coś zrobić szukasz sposobu, jeśli nie chcesz szukasz wytłumaczenia.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
1868426
gregster Płeć:Mężczyzna


Wiek: 40
Dołączył: 15 Paź 2004
Skąd: Kraków / Pszczyna
PostWysłany: 2008-01-13, 23:35    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

@zajafkowo musialbym ci tu wkleic calego newsa pt. "MŚJ: Podsumowanie", chociaż wolę jednak zachęcić Cię do jego lektury Smile Starałem się w nim odpowiedzieć na wszystkie zadane przez Ciebie pytania Smile

@mateosz bardzo chetnie podyskutuje mimo iz z zeszlorocznej praktyki wiem ze badzo niewiele zmieniają takie debaty bo przychodzi nie więcej niz 20 osób z czego 3/4 to sztaby wyborcze czyli twardy elektorat Smile Jeżeli tylko będę miał czas w zaproponowanym przez Ciebie terminie to nie ma problemu. Od razu jednak uczciwie się przyznaję ze mam teraz na uczelni niesamowicie dużo pracy, w tym tygodniu zaczynam egzaminy a w weekendy często pracuję wiec dużo terminów mi odpada...

_________________
SC HITMEN / ZZ / KRAKOW
Still, stay close to the HIT, and even when I was close to defeat, I rose to my feet...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mateosz91 Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 05 Wrz 2004
Skąd: Oleśnica
PostWysłany: 2008-01-13, 23:43    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Dlatego Gregster proszę, abyś ty wybrał termin. W zasadzie najlepiej jeśli wybierzesz któryś z wieczorów (najlepiej jak najszybciej Smile ) oprócz jutrzejszego, ewentualnie jutro od 22 wzwyż, ale debatę trzeba zrobić chyba w godzinach szczytu, więc 19-20.

A co do ilości osób obecnych. Myślałem nad taką sytuacją, ażeby najważniejsze pytania i odpowiedzi, które padną podać w oficjalnej wiadomości na MZ.

_________________
Jeśli chcesz coś zrobić szukasz sposobu, jeśli nie chcesz szukasz wytłumaczenia.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
1868426
zajafkowo Płeć:Mężczyzna
Emigranci są Super


Wiek: 42
Dołączył: 17 Paź 2004
Skąd: Łódź
PostWysłany: 2008-01-13, 23:43    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Cytat:
@zajafkowo musialbym ci tu wkleic calego newsa pt. "MŚJ: Podsumowanie", chociaż wolę jednak zachęcić Cię do jego lektury Smile Starałem się w nim odpowiedzieć na wszystkie zadane przez Ciebie pytania Smile



To chyba cosik przeoczylem bo regularnie czytalem twoje posty odnosnie reprezentacji ale bylo tego tyle ze moze nie zauwazylem tego podsumowania Razz Very Happy I kurde mowcie na mnie zajaf albo zajus bo ten nick juz mnie wkurza a zmienic go nie moge Very Happy

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
3240498
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 4 Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo ©2003 phpBB Group
domain & hosting donated by founders :: ownership by www.managerzone.pl
adaptation & modification by XoNoX :: logo made by groclinac
Copyright © 2002-2015 by XoNoX :: POLITYKA PRYWATNOŚCI (PRIVACY POLICY)
Wszystkie prawa zastrzeżone. Ten serwis nie ma jakichkolwiek powiązań z firmą ManagerZone AB. Publikowane komentarze
są prywatnymi opiniami użytkowników Forum. Serwis forum.managerzone.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści opinii.
Żaden z elementów tej witryny nie może być kopiowany i rozpowszechniany bez zgody właściciela.
Wykorzystane tu znaki towarowe i handlowe oraz nazwy marek, produktów czy usług należą do ich prawnych właścicieli
i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych oraz są rozpowszechniane zgodnie z Ustawą o Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych.
Zobacz też: www.managerzone.pl, www.ndmaz.pl, www.gramed.com, www.gramed.eu, www.projekt-bud.pl,
bronx.nsk.pl, forum.nsk.pl, futsal.nsk.pl, managerzone.nsk.pl, forum.managerzone.nsk.pl, medycyna.nsk.pl,
nlpna.nsk.pl, nowydwormaz.nsk.pl, projekt.nsk.pl, swit.nsk.pl, tv.nsk.pl, vectra.nsk.pl, www.nsk.pl, swit.ndmaz.pl
Strona wygenerowana w 0.09 sekundy. Zapytań do SQL: 30