Forum ManagerZone Polska Strona Główna Forum ManagerZone Polska
Pierwsze nieoficjalne forum dla polskiej społeczności ManagerZone.com
Forum istnieje od 2004-02-12 godzina: 01:56
http://forum.managerzone.pl/

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
GREGSTER - kandydat na Selekcjonera Reprezentacji '08
Autor Wiadomość
mamboleo Płeć:Mężczyzna


Wiek: 36
Dołączył: 08 Mar 2005
Skąd: Knurów
PostWysłany: 2008-01-16, 20:01    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

eliks, Kanikuły sa w trasie koncertowej, co tu jeszcze robisz?

grzegorz, faktycznie pogratulowales, tylko co z tego skoro zaraz potem piszesz, ze nie jest dobrym trenerem? Smile

_________________
...nawet żyrafę, gdy przyciśnie bieda i tylko jeża przelecieć się nie da!
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
grzegorz78 Płeć:Mężczyzna
VSC


Dołączył: 05 Lut 2007
Skąd: Wałbrzych
PostWysłany: 2008-01-16, 20:42    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

McDaniel napisał/a:
grzegorz78 napisał/a:
A zreszta gregster sam powinien sie ustosunkowac do mojej wypowiedzi, a nie rzesza przychylnych ludzi przyklaskiwala mu i odnosila sie negatywnie do kazdego posta napisanego przez przeciwnika kandydata na selekcjonera. Po to pisze w temacie "GREGSTER - kandydat na Selekcjonera Reprezentacji '08" zeby to Gregster ustosunkowal sie do wypowiedzi. Po to chyba temat zalozyl zeby odpowiadac na pytania. I nie tylko te mile jak graty gregster mistrzowstwa- dla mnie jestes bogiem.


a czy sam gregster dał ci jakiś powód do używania takiego sarkazmu? Gdyby był na forum to by ci odpowiedział. Oczekujesz, że na twoje wypowiedzi inni odpowiadali natychmiast? jak tak to dzwoń do ludzi a nie pisz na forum. Nie każdy w pracy/ na uczelni ma dostęp do internetu, chyba to nie jest trudne do zrozumienia bo pewnie sam pracujesz.
więc zamiast używać teksty w takim stylu jak ten zacytowany, wystarczyło poczekać na odpowiedź. Nikt ci nie broni pisać, że gregster jest kiepskim selekcjonerem i nikt ci nie broni zadawać pytań. Tylko po co do tego teksty w takim stylu?


O czym ty czlowieku do mnie piszesz? Ludzie opanujcie sie w swojej nagonce na oponentow gregstera.
Co ma gregster do mojego sarkazmu? Czy regulamin forum zabrania uzywania takiego jezyka jakim ja sie posluguje? W ktorym zdaniu zarzadalem natychmiastowj odpowiedzi? Prosze o zacytowanie konkretnych slow. W jakim stylu byl ten tekst? Napisalem zeby to gregster ustosunkowal sie do wypowiedzi, a nie mamboleo. Na pewno sam gregster bedzie chcial opowiedziec o tym jak zdobyl mistrzostwo i jak zaliczyl najwieksza porazke. Ile jeszcze osob mnie zaatakuje? Wiem ze jest was wielu wiec czekam na kolejne ataki z niecierpliwoscia Wink A ja spokojnie sobie czekam na samego kandydata bo natychmiastowej odpowiedzi nie oczekiwalem nigdzie Razz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
McDaniel Płeć:Mężczyzna
Olympique Lyonnais


Wiek: 36
Dołączył: 12 Lut 2004
Skąd: Warszawa/Lublin
PostWysłany: 2008-01-16, 21:05    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

grzegorz78 napisał/a:
Ile jeszcze osob mnie zaatakuje?


tak więc mój post był atakiem? dobrze wiedzieć =)

Czyli to działa tak, jeśli ktoś napisze coś nieprzychylnego w stosunku do gregstera, to wcale go nie atakuje = on po prostu wyraża swoje zdanie

Jeśli ktoś popierający gregstera nieprzychylnie odniesie się do tej osoby = to wcale nie wyraża swojej opinii, tylko atakuje, bo trwa wielka nagonka na wszystkich przeciwników reżimu.

Masz takie samo prawo pisać o tym, że gregstera skaszanił mistrzostwa i jest kiepski, jak ja że nie podobają mi się twoje wypowiedzi zalatujące sarkazmem i czepialstwem.

_________________
"Błogosławiony człowiek, który nie mając nic do powiedzenia, nie ubiera tego w słowa"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
5651352
grzegorz78 Płeć:Mężczyzna
VSC


Dołączył: 05 Lut 2007
Skąd: Wałbrzych
PostWysłany: 2008-01-16, 21:20    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Zadlem pytanie gregsterowi, czekam na jego odpowiedz. Chyba to na tym polega? Po to jest ten temat?
McDaniel napisał/a:
Masz takie samo prawo pisać o tym, że gregstera skaszanił mistrzostwa i jest kiepski, jak ja że nie podobają mi się twoje wypowiedzi zalatujące sarkazmem i czepialstwem.


Ok, czepiam sie Laughing No fakt nie wypada, przeciez nic sie nie stalo. Confused Przepraszam ze wogole sie odzywam. Napiszcie ze temat tylko dla zwolennikow. Very Happy
Nadal nie odpisales w ktorym miejscu zarzadalem natychmiastowej odpowiedzi. Oczekuje odpowiedzi, bo napisac latwo, a ciezko pozniej udowodnic ze ta osoba to napisala.

k_skubala napisał/a:
Wywalając z tego tematu kompletnie niepasujące tam teksty otrzymalibyśmy góra trzy strony konkretów.

Przewidujacy jestes k_skubala
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
McDaniel Płeć:Mężczyzna
Olympique Lyonnais


Wiek: 36
Dołączył: 12 Lut 2004
Skąd: Warszawa/Lublin
PostWysłany: 2008-01-16, 21:39    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

grzegorz78 napisał/a:
Przepraszam ze wogole sie odzywam. Napiszcie ze temat tylko dla zwolennikow.


To temat dla zwolenników, neutralnych i przeciwników, którzy w wypadku kiedy napisze się im coś nieprzychylnego, nie będą się wielce obrażać.

Oczywiście, że nie zacytuje ci konkretnego zdania, bo mówiłem o całym kontekście twojej wypowiedzi: jakoby wielmożny gregster założył temat a sam nie raczył odpowiadać na pytania. Jeśli nie satysfakcjonuje cię ta odpowiedzieć i uważasz, że źle zinterpretowałem twoją odpowiedź to przepraszam - POMYLIŁEM SIĘ jestem w stanie się do tego przyznać, choć trudno mi uwierzyć że twoja wypowiedz była pozbawiona takiej właśnie konotacji.

Teraz ja mam pytanie? Dlaczego oburzasz się i twierdzisz, że to temat tylko dla zwolenników? Gdyby tak było to wszystkie posty z krytyką byłyby kasowane a nie są. a to że ktoś odpisuje tobie tak a nie inaczej, to jest już sprawa tej osoby (min. mnie). Dlaczego zabierasz innym prawo do tego, co sam sobie tak rościsz, pisząc o wielkiej niesprawiedliwości i gnojeniu (wiem ze nie uzyles tego słowa) oponentów?

_________________
"Błogosławiony człowiek, który nie mając nic do powiedzenia, nie ubiera tego w słowa"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
5651352
grzegorz78 Płeć:Mężczyzna
VSC


Dołączył: 05 Lut 2007
Skąd: Wałbrzych
PostWysłany: 2008-01-16, 22:28    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

McDaniel napisał/a:
Teraz ja mam pytanie? Dlaczego oburzasz się i twierdzisz, że to temat tylko dla zwolenników?


Zadalem pytanie gregsterowi, a odzywaja sie ci ktorym pytania nie zadalem. Oczywiście nikomu nie odmawiam ze ma prawo do posiadanie rzecznika.

Nie wiem jakie imprezy beda rozgrywane w nastepnym roku, ale jesli bylo by tak ze na jednej imprezie gregsterze zaliczysz slaby wynik (pojecie wzgledne), to jestes gotowy odejsc z funkcji selekcjonera? W ten sposob mozna dac szanse drugiemu w klasyfikacji na wykazanie sie np. w mistrzostwach europy czy rozgrywkach juniorskich. Ty dostając szansę niewątpliwie ją wykorzystałeś, a za drugim razem już sukcesu nie było, ale po to nadszedł czas wyborów aby podać się ocenie. To jak jestes gotowy odejsc w przypadku jakies porazki? Czy raczej będziesz trzymał się do końca, bo nie będziesz odchodził skoro wykonujesz pracę dobrze, a ze wyników nie ma to juz nie twoja wina?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
McDaniel Płeć:Mężczyzna
Olympique Lyonnais


Wiek: 36
Dołączył: 12 Lut 2004
Skąd: Warszawa/Lublin
PostWysłany: 2008-01-16, 23:02    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

grzegorz78 napisał/a:
Zadalem pytanie gregsterowi, a odzywaja sie ci ktorym pytania nie zadalem. Oczywiście nikomu nie odmawiam ze ma prawo do posiadanie rzecznika.


Dobra to ja juz milcze, w całym moim dyskursie chodziło o to, że gregster nie odpowiada ci dlatego, że cię olewa, czy też że nie szanuje swoich oponentów, ale dlatego, że go po prostu nie było na forum

pozdr

_________________
"Błogosławiony człowiek, który nie mając nic do powiedzenia, nie ubiera tego w słowa"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
5651352
kubusiek90 Płeć:Mężczyzna
ZBANOWANY


Wiek: 33
Dołączył: 22 Gru 2004
Skąd: tu tyle łajz ?
PostWysłany: 2008-01-16, 23:24    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Czujesz że dobrze spełniłesz role selekcjonera?

_________________
ZBANOWANY
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
grzegorz78 Płeć:Mężczyzna
VSC


Dołączył: 05 Lut 2007
Skąd: Wałbrzych
PostWysłany: 2008-01-16, 23:47    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

McDaniel napisał/a:
Dobra to ja juz milcze, w całym moim dyskursie chodziło o to, że gregster nie odpowiada ci dlatego, że cię olewa, czy też że nie szanuje swoich oponentów, ale dlatego, że go po prostu nie było na forum


Oczywiscie nie oczekiwalem natychmiastowej odpowiedzi, cierpliwie czekam, kazdy ma swoje zycie Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
gregster Płeć:Mężczyzna


Wiek: 40
Dołączył: 15 Paź 2004
Skąd: Kraków / Pszczyna
PostWysłany: 2008-01-17, 10:03    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

grzegorz78 napisał/a:
Zadalem pytanie gregsterowi, a odzywaja sie ci ktorym pytania nie zadalem.


grzegorz78 napisał/a:
Bardzo mnie ciekawi jak to sie stalo ze juniorzy odpadli po fazie grupowej. To jest blamaż! Majac taki potencjal juniorski powinniscie powalczyc o cos wiecej. Mistrzostwa europy wygrales, czego ci gratuluje, ale blamaz w rozgrywkach juniorskich udowodnil ze dobry to ty nie jestes. Niestety, przegrac z turkami i holandia to .... Mozesz bic sie w piersi, przepraszac, ale mam nadzieje ze tylko nieliczni ci uwierza.


Grzegorz, powiedz mi szczerze czy naprawdę twoją intencją w czasie pisania tego posta było zadanie pytania?

Mimo wszystko napiszę coś na ten temat...
Nie uważam, że mistrzostwa u-21 były jakimkolwiek sukcesem (co najwyżej eliminacje, które przeszliśmy jak burza). Mieliśmy tylko 3 mecze w grupie i wystarczyło, że w jednym coś nie pójdzie. Grając w tą grę od jakiegoś czasu powinieneś wiedzieć, że nieraz mimo najlepszych chęci i przygotowania symulator nie gra meczu tak jak byśmy chcieli..
Co do potencjału juniorskiego to myślę, że jesteś w błędzie uważając, że jesteśmy potęgą. To, że w "mapie świata" mamy wpisane 54 tys użytkowników o niczym nie świadczy bo tak naprawdę aktywnych jest max 2-3 tysiące, z czego bardzo wielu w ogóle nie trenuje juniorów a duża część nie wie jak ich trenować. W rezultacie równie dobrych juniorów (a nawet lepszych) mają kraje, które teoretycznie nie są tak liczne jak Polska (choć np. przytoczona przez Ciebie Turcja ma 72 tys użytkowników).
Resztę Twojej wypowiedzi pozostawię bez komentarza..

Pozdrawiam

_________________
SC HITMEN / ZZ / KRAKOW
Still, stay close to the HIT, and even when I was close to defeat, I rose to my feet...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
grzegorz78 Płeć:Mężczyzna
VSC


Dołączył: 05 Lut 2007
Skąd: Wałbrzych
PostWysłany: 2008-01-17, 11:37    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Z twojej wypowiedzi wynika ze tylko Polacy nie trenują juniorów i tylko oni nie wiedzą jak to robić przez co kraje mniej liczne są równie dobre jak my. Wypowiedz trochę bez sensu, no ale co zrobić, każdy ma swoje wywody. Poza tym zapytałem jeszcze o jedno. Jesteś kandydatem i myślałem że temat jest do zadawania pytań, widocznie się myliłem :/ Zachowujesz się jak taki jeden polityk który wypowiedział słowa: "Spieprzaj pan, spieprzaj dziadu", no i zachowujesz się jak cala formacja polityczna wspomnianego pana. Sądziem gregster że jesteś troszeczkę bardziej wyrozumiały, wygadany itp. Myślałem że na pytania będziesz odpowiadał bo nie jednego managera interesuje kadra, a czas wyborów to taki czas kiedy społecznośc bardzo się interesuje życiem kraju (mz-eta). No ale ok, jesli uwazasz ze moim zadaniem jest atakowanie ciebie to ok, zrozumiem to.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
datysu Płeć:Mężczyzna
Org LK - IV liga


Wiek: 42
Dołączył: 14 Mar 2004
Skąd: Borehamwood
PostWysłany: 2008-01-17, 13:33    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Moj glos na pewno powedruje do gregstera ... i z calym szacunkiem dla innych kandydatow, bede raczej staral sie namawiac znajomych za ta opcja - chociaz doskonale zdaje sobie sprawe, ze i tak kazdy podejmie wlasna decyzje.

Swoj glos motywuje faktem iz gregster jest w temacie, prowadzi juz kadre od jakiegos czasu - tak wiec obedzie sie bez jakiejs wielkiej rewolucji a on bedzie mogl spokojnie kontynuowac to co zaczal.

Zdobyl Mistrzostwo Europy, czyli wygral jedna z oficjalnych imprez seniorskich na arenie reprezentacyjnej - i to jest dla mnie najwiekszy powod.

Porazka w Mistrzostwach U21 nie zraza mnie do niego, poniewaz z juniorami roznie bywa .. i smiem twierdzic, ze potega w tych rozgrywkach nie jestesmy - co odzwierciedlila ta impreza. Malo kto w Polsce umie tak naprawde szkolic mlodziez - co widac na przykladzie rogala, ktoremu tak naprawde zagraniczni gracze pomagaja w wygraniu LJ - bije wszystkich na glowe z ich pomoca, co juz o czyms swiadczy.

Tak wiec gregster, masz moj glos ...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
1484807
gregster Płeć:Mężczyzna


Wiek: 40
Dołączył: 15 Paź 2004
Skąd: Kraków / Pszczyna
PostWysłany: 2008-01-17, 17:48    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

grzegorz78 napisał/a:
Poza tym zapytałem jeszcze o jedno.


Wybacz ale w zacytowanej przeze mnie twojej wypowiedzi udało mi się znaleźć tylko jedno pytanie. Prosze powiedz mi gdzie tutaj jest drugie:
grzegorz78 napisał/a:
Bardzo mnie ciekawi jak to sie stalo ze juniorzy odpadli po fazie grupowej. To jest blamaż! Majac taki potencjal juniorski powinniscie powalczyc o cos wiecej. Mistrzostwa europy wygrales, czego ci gratuluje, ale blamaz w rozgrywkach juniorskich udowodnil ze dobry to ty nie jestes. Niestety, przegrac z turkami i holandia to .... Mozesz bic sie w piersi, przepraszac, ale mam nadzieje ze tylko nieliczni ci uwierza.


Dziękuję ci bardzo za porównanie mnie do jakiegoś polityka, niestety nie wiem o kogo chodzi - mogę się tylko domyślać. Nie wiem co miałeś na celu bo w swojej odpowiedzi nie napisałem niczego w takim tonie jak zasugerowałeś.

grzegorz78 napisał/a:
No ale ok, jesli uwazasz ze moim zadaniem jest atakowanie ciebie to ok, zrozumiem to.

Powiedz mi gdzie napisałem, że tak uważam?

Pozdrawiam

_________________
SC HITMEN / ZZ / KRAKOW
Still, stay close to the HIT, and even when I was close to defeat, I rose to my feet...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
grzegorz78 Płeć:Mężczyzna
VSC


Dołączył: 05 Lut 2007
Skąd: Wałbrzych
PostWysłany: 2008-01-17, 18:33    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

gregster napisał/a:
Wybacz ale w zacytowanej przeze mnie twojej wypowiedzi udało mi się znaleźć tylko jedno pytanie. Prosze powiedz mi gdzie tutaj jest drugie:


Proszę, chodzilo mi o to pytanie:
Cytat:
Nie wiem jakie imprezy beda rozgrywane w nastepnym roku, ale jesli bylo by tak ze na jednej imprezie gregsterze zaliczysz slaby wynik (pojecie wzgledne), to jestes gotowy odejsc z funkcji selekcjonera? W ten sposob mozna dac szanse drugiemu w klasyfikacji na wykazanie sie np. w mistrzostwach europy czy rozgrywkach juniorskich. Ty dostając szansę niewątpliwie ją wykorzystałeś, a za drugim razem już sukcesu nie było, ale po to nadszedł czas wyborów aby podać się ocenie. To jak jestes gotowy odejsc w przypadku jakies porazki? Czy raczej będziesz trzymał się do końca, bo nie będziesz odchodził skoro wykonujesz pracę dobrze, a ze wyników nie ma to juz nie twoja wina?


----------------------------------------------------------------------------------------

gregster napisał/a:
grzegorz78: No ale ok, jesli uwazasz ze moim zadaniem jest atakowanie ciebie to ok, zrozumiem to.

gregster: Powiedz mi gdzie napisałem, że tak uważam?


Np. tu, chodzilo mi o ten tekst

gregster napisał/a:
Grzegorz, powiedz mi szczerze czy naprawdę twoją intencją w czasie pisania tego posta było zadanie pytania?


Pisałem posta, zadałem pytanie, przy okazji wypowiedzialem swoje zdanie.

--------------------------------------------------------------------------------------------
gregster napisał/a:
Dziękuję ci bardzo za porównanie mnie do jakiegoś polityka, niestety nie wiem o kogo chodzi - mogę się tylko domyślać. Nie wiem co miałeś na celu bo w swojej odpowiedzi nie napisałem niczego w takim tonie jak zasugerowałeś.


No ja bym raczej nie dziekowal, bo to polityk marnej reputacji ktorego 90% elektoratu to ludzie radia ktore ma ryja. Traktował wyborców tak jak ty mnie. A chodzilo mi mniej wiecej o ta wypowiedz:

gregster napisał/a:
Resztę Twojej wypowiedzi pozostawię bez komentarza..


Po to chyba zalozyles temat zeby podykutowac. Widocznie nie musisz komentowac niczego, bo po co zawracac sobie glowe jednym glosem. Mialem nadzieje na jakas polemike, ale widocznie sie przeliczylem. Wydaje mi sie ze juz na starcie jestes pewien wygranej i nawet nie zadajesz sobie trudu zeby dokladnie przeczytac co jest w twoim temacie napisane, chociaz sam go zalozyles. pzdr. To tyle z mojej strony.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
gregster Płeć:Mężczyzna


Wiek: 40
Dołączył: 15 Paź 2004
Skąd: Kraków / Pszczyna
PostWysłany: 2008-01-17, 19:12    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Grzegorz,

mówiąc o reszcie twojej wypowiedzi nie chodziło mi o ogół wszystkiego co później pisałeś tylko o resztę tej jednej konkretnej wypowiedzi w której było pytanie czyli o ten fragment:

Cytat:
Mozesz bic sie w piersi, przepraszac, ale mam nadzieje ze tylko nieliczni ci uwierza.

To twoje zdanie, masz do niego prawo dlatego pozwoliłem sobie go nie komentować - tylko tyle.

Nigdzie nie napisałem, że mnie atakujesz dlatego proszę cię nie wkładaj takich słów w moje usta. Masz prawo wypowiedzieć swoje zdanie tak samo jak ja swoje - w żadnej wypowiedzi nie miałem na celu ignorowanie cię i twoich pytań.

Co do samego drugiego pytania, na które wcześniej nie odpowiedziałem to wygląda to tak, że selekcjonera wybiera się na rok i po to są wybory, żeby dać szansę komuś innemu. Sytuacja z szalaskiem była bardzo nietypowa i wyjątkowa pod tym względem. Prawdopodobnie nigdy wcześniej żaden selekcjoner nie był wymieniony w trakcie trwania kadencji. Nie sądzę, żeby było to w ogóle możliwe (Crew raczej na to nie pójdzie), żeby wymieniać sobie selekcjonerów zawsze kiedy jednemu coś nie pójdzie dlatego nie ma większego sensu rozważanie takiej opcji. Bardzo chciałbym dać możliwość wykazania się w pracy z kadrą jak największej ilości osób - tego jestem pewien..

Na koniec chciałbym napisać, że po to założyłem ten temat żeby podyskutować a nie zlewać wszystkich ludzi, którzy mają trochę inne spojrzenie. Staram się w miarę możliwości odpisywać na zadawane pytania mimo, że mam teraz bardzo gorący okres na studiach i w pracy i nie chciałbym, żeby ktokolwiek poczuł się przeze mnie ignorowany.

Mam nadzieję, że odpowiedzi będą cię satysfakcjonowały. Jeżeli jednak tak nie jest to zapraszam do zadawania większej ilości pytań Smile

Pozdrawiam serdecznie

_________________
SC HITMEN / ZZ / KRAKOW
Still, stay close to the HIT, and even when I was close to defeat, I rose to my feet...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 3 z 4 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo ©2003 phpBB Group
domain & hosting donated by founders :: ownership by www.managerzone.pl
adaptation & modification by XoNoX :: logo made by groclinac
Copyright © 2002-2015 by XoNoX :: POLITYKA PRYWATNOŚCI (PRIVACY POLICY)
Wszystkie prawa zastrzeżone. Ten serwis nie ma jakichkolwiek powiązań z firmą ManagerZone AB. Publikowane komentarze
są prywatnymi opiniami użytkowników Forum. Serwis forum.managerzone.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści opinii.
Żaden z elementów tej witryny nie może być kopiowany i rozpowszechniany bez zgody właściciela.
Wykorzystane tu znaki towarowe i handlowe oraz nazwy marek, produktów czy usług należą do ich prawnych właścicieli
i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych oraz są rozpowszechniane zgodnie z Ustawą o Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych.
Zobacz też: www.managerzone.pl, www.ndmaz.pl, www.gramed.com, www.gramed.eu, www.projekt-bud.pl,
bronx.nsk.pl, forum.nsk.pl, futsal.nsk.pl, managerzone.nsk.pl, forum.managerzone.nsk.pl, medycyna.nsk.pl,
nlpna.nsk.pl, nowydwormaz.nsk.pl, projekt.nsk.pl, swit.nsk.pl, tv.nsk.pl, vectra.nsk.pl, www.nsk.pl, swit.ndmaz.pl
Strona wygenerowana w 0.09 sekundy. Zapytań do SQL: 26