Forum ManagerZone Polska Strona Główna Forum ManagerZone Polska
Pierwsze nieoficjalne forum dla polskiej społeczności ManagerZone.com
Forum istnieje od 2004-02-12 godzina: 01:56
http://forum.managerzone.pl/

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Mateosz91 - (oby) Selekcjoner
Autor Wiadomość
mateosz91 Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 05 Wrz 2004
Skąd: Oleśnica
PostWysłany: 2008-01-12, 01:26   Mateosz91 - (oby) Selekcjoner Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Mateosz91 – Selekcjoner


Witam szanownych czytelników. Jeśli już zabraliście się do czytania, zachęcam aby zapoznać się z całym programem wyborczym. Postanowiłem kandydować z dwóch powodów. Pierwszy to namowa przez znajomych ze światka MZ. Drugi to moje nabyte umiejętności, które nie tylko w samoocenie przewyższają umiejętności innych kandydatów.

Kim jestem osobiście?
Jestem uczniem pierwszej klasy I Liceum Ogólnokształcącego w Oleśnicy o profilu matematyczno-fizycznym. Mieszkam w tej mieścinie na co dzień. Moje zainteresowania wiążą się przede wszystkim ze sportem i z tutaj przodującą piłką nożna, którą wyczynowo uprawiam. Mam także słabość do wszystkiego co pochodzi z pierwszych trzech ćwiartek XXw. (przede wszystkim samochodów, muzyki i filmów). Do moich zainteresowań jako pojęcie ogólne dodamy mafię, czego można się domyślić po moim Avatarze. Zawsze staram się robić wszystko z jajem i konsekwentnie walczę o swoje nawet jeśli należę do jednoosobowej mniejszości.
Kim jestem w MZ?
W ManagerZone można mnie spotkać od blisko 4 lat. W tym czasie były wzloty i przestoje. Do gry na serio podszedłem ok. 3 lata temu, kiedy to zostałem kapitanem Oleśnicy w Turnieju Miast i Thornes Clan w Lidze Klanów. Oleśnicy dzisiaj już w rozgrywkach nie zobaczymy natomiast Thornes Clan jest rodziną zrzeszającą na dzień dzisiejszy ok. 30 dobrze sobie znanych ludzi. Miałem także krótką przygodę z TZ, jednak nie można niczego robić na siłę, więc kiedy zrozumiałem, że literki to nie coś czego koniecznie pragnę w MZ nie chciałem zawalać pracy i odszedłem. Całkowicie poświęciłem się w tej sytuacji Thornes Clan, gdzie wyniki są lepsze niż powinny kiedy przejrzymy dokładnie drużyny. Nie będę ukrywał, że moim największym sukcesem jest aktualnie awans do Div1 co kiedyś wydawało się wielką abstrakcją. Jako beniaminek w Div2 zostałem najlepszą drużyną na tym poziomie rozgrywek w Polsce, przegrywając zaledwie 4 mecze przy 18 zwycięstwach z 8 składem w lidze. Jestem mocnym punktym (niekoniecznie w samoocenie) Wrocławia II, gdzie niestety walczymy tylko o miejsca 9-16. No i przede wszystkim jestem Polakiem głodnym Polskich sukcesów w jakichś większych turniejach.
Dlaczego ja?
Moim zdaniem przy prowadzeniu reprezentacji, gdy mowa o najbardziej pożądanych cechach mentalnych selekcjonera, najważniejsza jest konsekwencja i odpowiedzialność. Jeśli zaś mowa o umiejętnościach, to jak dla każdego grającego w MZ, ważna jest umiejętna selekcja zawodników, ale jeszcze ważniejszy jest odpowiedni dobór taktyki dla wybranych graczy.

Dobra selekcja zawodników i odpowiedni dobór taktyki jest możliwy do wypracowania jedynie po obejrzeniu odpowiedniej ilości meczów, obserwowaniu wielu różnych taktyk i gry poszczególnych zawodników. Wiele czasu spędziłem na analizie meczów, obieranych przez managerów strategii i ich wykonania przez poszczególnych piłkarzy. Dzięki temu stworzyłem wiele niekonwencjonalnych acz owocnych taktyk, skutecznie dobieranych pod konkretnego rywala. Moje dążenie do perfekcji powoduje, że chcę każdego rywala wyprzedzać co najmniej o krok. Wierzę, że dzięki swojej wiedzy i doświadczeniu jestem w stanie skutecznie ustawić reprezentację po kilku / kilkunastu meczach towarzyskich, by mogła walczyć o najwyższe laury.

Jeśli zaś chodzi o mnie, to jakkolwiek jestem pewien swoich racji i potrafię ich konsekwentnie bronić, to jednak nie upieram się przy nich bezkrytycznie. Nie ulegam presji, ani krzykaczom, staram się takie reakcje puszczać mimochodem, ale jestem otwarty na każdą dobrą radę, z każdą osobą dającą mądrą propozycję chętnie wejdę w polemikę. Odpowiedzialność też nie jest mi obca i kiedy chwytam się czegoś ważnego, a prowadzenie reprezentacji jest bez wątpienia czymś takim, to zawsze wykonuję robotę sumiennie, z pełnym zaangażowaniem i tak, aby nikogo nie zawieść.

Sztab
Wypadałoby też wspomnieć o jednej z ważniejszych rzeczy jaką jest mój sztab. Po wygranych wyborach dokonam wszelkich starań, aby nawiązać współpracę ze sztabem Gregstera, a Jego samego uczynić moim pierwszym asystentem. Kluczowe znaczenie ma doświadczenie jakim dysponuje kończący kadencję selekcjoner na tym stanowisku. Warto dodać, że sam zainteresowany wyraził chęć przyjęcia tej funkcji w przypadku mojego zwycięstwa.

Naturalnie nie mogłoby być tak, abym startował samodzielnie. Moim asystentem jest Goki, który prowadzi jedną z czołowych drużyn div1 Celebrities z którą walczy o awans do Ekstraklasy. Ponadto od bardzo dawna pracuje jako jedna z czołowych postaci w redakcji The Zone. Jego osoba jest bardzo aktywna w ManagerZone, poza wymienionymi osiągnięciami Goki z powodzeniem prowadzi jeden z najlepszych polskich klanów – No Name, który to w ubiegłym sezonie walczył o mistrzostwo, a egzystuje już ponad 3 lata. Po zwycięskich wyborach Goki zostanie moim drugim asystentem.

Nie chciałbym wybiegać daleko w przyszłość, ale pewne koncepcje należy zmienić na czas rozgrywek juniorskich. Czekają nas bowiem Mistrzostwa Świata U-23 pod koniec roku. Do tego zadania potrzeba nam bardzo dobrego specjalisty od tego typu spraw. Dołożę wszelkich starań, aby był nim nie kto inny jak Sirralf. Warto napisać, że seriami pisze do The Zone artykuły w różnoraki sposób dotyczące juniorów i ich eksploatowania z których korzystają nawet czołowi polscy managerowie. Efekty jego porad widać w wynikach juniorskich członków Jego klanu VSC. W Lidze Klanów Juniorów aż dwie sekcje klanu VSC biją się o mistrzostwo, a kolejny walczy o awans do Ekstraklasy. Sam Sirralf ma już na koncie mistrzostwo w tych rozgrywkach, a jeden z jego podopiecznych zdobył Puchar Polski Juniorów. Piorunem przeszedł on ligi aż do div3 zdobywając po drodze Division 7-8 Cup, był także finalistą Division 4 Cup, Season Cup 4 oraz Season Cup 5 . Moim zdaniem jest jednym z niewielu mających najlepsze referencje na to stanowisko.

Oprawa Medialna
Sprawa niby czysto dodatkowa, a jednak dla większości ma niesamowite znaczenie. Pamiętamy bowiem jak wyglądała ta sprawa u wielu poprzedników co powodowało ogromne napięcia w naszej społeczności. Nie pominąłem tego aspektu dlatego też mediatorem w moim sztabie zostanie Luszczyk. Wielu z Was na pewno pamięta, że przez kilkadziesiąt numerów pracował w TZ i długo grał w nim jedną z głównych ról. W MZ jest bardzo aktywny, warto wspomnieć o tym, że od kilku lat prowadzi klan Young Managers. To bardzo solidna osoba, więc mogę zagwarantować doskonały kontakt na linii sztab - społeczność. Luszczyk obiecał zająć się całością związaną z oprawą medialną i doborem współpracowników oraz oddawać regularnie artykuły do The Zone na temat Reprezentacji. Nie planuję stworzenia strony internetowej, gdyż uważam to za rzecz zbędną. Nie wykluczam jednak takiej możliwości.
"Niekonwencjonalny profesjonalizm wyniesie reprezentację na szczyty"
Pozdrawiam

_________________
Jeśli chcesz coś zrobić szukasz sposobu, jeśli nie chcesz szukasz wytłumaczenia.


Ostatnio zmieniony przez mateosz91 dnia 2008-01-18, 20:33, w całości zmieniany 3 razy
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
1868426
piotrek1325 Płeć:Mężczyzna


Wiek: 31
Dołączył: 24 Sie 2006
Skąd: Kraków
PostWysłany: 2008-01-12, 11:16    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Już nie raz Mateusz pomagał mi przy ustawieniu taktyki i w ogóle zawsze odpowie na moje pytania jeśli czegoś nie jestem pewny na pewno dobrze mi doradzi...nie raz dzięki jego poleceniu jakiegoś zawodnika wnosi on dużo dla mojej drużyny Wink

Głos na mateosz91 to głos nie zmarnowany !

+1 głos ! Twisted Evil
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
piotrek1325 Płeć:Mężczyzna


Wiek: 31
Dołączył: 24 Sie 2006
Skąd: Kraków
PostWysłany: 2008-01-12, 22:04    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Kto chce wspomóc dobrego kandydata na selekcjonera nich w podpisie doda sobie taki oto baner :

http://img174.imageshack.us/img174/6051/555555eu4.gif
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
luszczyk Płeć:Mężczyzna

Wiek: 32
Dołączył: 10 Cze 2004
Skąd: Gliwice
PostWysłany: 2008-01-12, 23:10    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

mateosz91, zaskoczyło mnie to, że kandydujesz. Życzę Ci powodzenia. Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
3929319
xubix Płeć:Mężczyzna
mniam :*


Wiek: 32
Dołączył: 31 Maj 2005
Skąd: Krotoszyn
PostWysłany: 2008-01-12, 23:16    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem



-----

tego mozna wkleic jako banner Wink



powodzenia mati w wyborach Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
11715298
mateosz91 Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 05 Wrz 2004
Skąd: Oleśnica
PostWysłany: 2008-01-13, 00:02    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

luszczyk napisał/a:
mateosz91, zaskoczyło mnie to, że kandydujesz. Życzę Ci powodzenia. Very Happy


Dzięki, na pewno się przyda Smile A zaskoczenie mam nadzieję, że pozytywne.

_________________
Jeśli chcesz coś zrobić szukasz sposobu, jeśli nie chcesz szukasz wytłumaczenia.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
1868426
Tiger_10 Płeć:Mężczyzna
Organizator TM


Wiek: 28
Dołączył: 29 Paź 2007
Skąd: Kraków/Krzeszowice
PostWysłany: 2008-01-13, 14:17    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Masz mój głos Wink Słyszałem od Piotrka o Tobie dużo rzeczy. Myślę, że jako Selekcjoner się sprawdzisz.

_________________
CF Tommy
LK: Magic Players
LKJ: Magic ®TEK® Project
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2682014
luszczyk Płeć:Mężczyzna

Wiek: 32
Dołączył: 10 Cze 2004
Skąd: Gliwice
PostWysłany: 2008-01-13, 16:24    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

mateosz91 napisał/a:
A zaskoczenie mam nadzieję, że pozytywne


Początkowo... negatywne, ale później zobaczyłem że niejako argumenty są ku temu byś coś mógł spróbować związanego z Reprezentacją Smile Na zwycięstwo nie ma póki co szans, ale pokazanie się dziś zwiększa szanse za rok.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
3929319
zajafkowo Płeć:Mężczyzna
Emigranci są Super


Wiek: 42
Dołączył: 17 Paź 2004
Skąd: Łódź
PostWysłany: 2008-01-13, 22:59    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

mateosz91 napisał/a:
Wiele czasu spędziłem na analizie meczów, obieranych przez managerów strategii i ich wykonania przez poszczególnych piłkarzy. Dzięki temu stworzyłem wiele niekonwencjonalnych acz owocnych taktyk, skutecznie dobieranych pod konkretnego rywala.


Czy moglbym prosic o przyklady tych niekonwencjonalnych i owocnych taktyk pod rywala Question Dokladnie ktore mecze, da mi to jakis tam poglad na twoja wizje jezeli chodzi o taktyki Smile

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
3240498
mateosz91 Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 05 Wrz 2004
Skąd: Oleśnica
PostWysłany: 2008-01-13, 23:33    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Przeglądnij moje mecze ligowe. W zasadzie żadnej taktyki, którą grałem (było ich 4, jedna minimalnie zmodyfikowana pod koniec sezonu) nie spotkałem jeszcze nigdzie. Dodatkowo możesz zobaczyć na Railwayman'a, który swój sezon zaczął od dwóch porażek, a po ustawieniu mojej taktyki w kolejnych 16 meczach odniósł 14 zwycięstw. Potem było minimalnie gorzej, bo zapewnił sobie awans i zastąpił kluczowego zawodnika. Podobnie sprawa ma się z w_kemot'em z tej samej ligi oraz kubik'iem, który był już pewien spadku, ale wrócił z dalekiej podróży. Przykładów mogę namnażać, a na podsumowanie dodam tylko, że mój najlepszy uczeń jest aktualnie w półfinale Divisiona 5 (tak, tylko 5, ponarzekajcie Very Happy ).

P.S. Kiedy znajdziesz drużynę, którą grała takimi samymi taktykami jak ja (oprócz Glikogen Olesnica, Devil Sosnowiec, Pogoń Barlinek - kopie moich taktyk przez znajomych i ligowego przeciwnika) zarzuć przykładami.

_________________
Jeśli chcesz coś zrobić szukasz sposobu, jeśli nie chcesz szukasz wytłumaczenia.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
1868426
zajafkowo Płeć:Mężczyzna
Emigranci są Super


Wiek: 42
Dołączył: 17 Paź 2004
Skąd: Łódź
PostWysłany: 2008-01-13, 23:41    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Oki dolki jutro po pracy sobie to wszystko na spokojnie przeanalizuje Smile
Raczej na 100% moj glos pojdzie dla gregstera ale nie dyskryminuje nikogo i jak ktos "zablysnie moze zmienie zdanie Smile

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
3240498
Piurnik Płeć:Mężczyzna
.

Dołączył: 16 Sty 2007
Skąd: Katowice
PostWysłany: 2008-01-13, 23:44    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Widzę mateosz91 że jest z ciebie dobry taktykarz.
Ale nie samymi taktykami selekcjoner wygrywa. Do tego potrzeba równie dobrze wybranych piłkarzy.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mateosz91 Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 05 Wrz 2004
Skąd: Oleśnica
PostWysłany: 2008-01-13, 23:46    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

zajafkowo napisał/a:
Oki dolki jutro po pracy sobie to wszystko na spokojnie przeanalizuje Smile


Tak będzie najlepiej Smile - Na spokojnie.

_________________
Jeśli chcesz coś zrobić szukasz sposobu, jeśli nie chcesz szukasz wytłumaczenia.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
1868426
luszczyk Płeć:Mężczyzna

Wiek: 32
Dołączył: 10 Cze 2004
Skąd: Gliwice
PostWysłany: 2008-01-13, 23:49    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Ale nie samymi taktykami selekcjoner wygrywa. Do tego potrzeba równie dobrze wybranych piłkarzy.


Chyba nie sądzisz, że bardzo dobry taktycznie manager(jak napisałeś) miałby mieć większy problem z wyselekcjonowaniem kadry? Oczywiście wymaga to czasu i wertowania(choć mamy MZ Stats), ale nie wierzę aby miał to zrobić gorzej niż inni kandydaci.

Pzdr
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
3929319
sirralf Płeć:Mężczyzna
RS Wikowyje


Dołączył: 24 Kwi 2006
Skąd: Wrocław
PostWysłany: 2008-01-14, 06:26    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Mateosz uwazam twoją kandydaturę za świetny pomysł, pstryczki dotyczace twojego wieku są pozbawione totalnie sensu i logiki. Jesteś świetnym managerem, bardzo zorganizowanym i sumiennym. W pewnym sensie imponuje mi twoje podejscie, oby wiecej takich mlodych wiekiem było w emzecie. Jestem pewnien, ze jesli zdarzy sie cud i wygrasz to nasza repra bedzie otoczona nalezytą opieką.

_________________
VSC Klan / VSC junior kapitan
Reprezentować Wrocław to wielki honor
RS Wikowyje czołem pokłony bije

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
9274301
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 4 Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo ©2003 phpBB Group
domain & hosting donated by founders :: ownership by www.managerzone.pl
adaptation & modification by XoNoX :: logo made by groclinac
Copyright © 2002-2015 by XoNoX :: POLITYKA PRYWATNOŚCI (PRIVACY POLICY)
Wszystkie prawa zastrzeżone. Ten serwis nie ma jakichkolwiek powiązań z firmą ManagerZone AB. Publikowane komentarze
są prywatnymi opiniami użytkowników Forum. Serwis forum.managerzone.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści opinii.
Żaden z elementów tej witryny nie może być kopiowany i rozpowszechniany bez zgody właściciela.
Wykorzystane tu znaki towarowe i handlowe oraz nazwy marek, produktów czy usług należą do ich prawnych właścicieli
i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych oraz są rozpowszechniane zgodnie z Ustawą o Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych.
Zobacz też: www.managerzone.pl, www.ndmaz.pl, www.gramed.com, www.gramed.eu, www.projekt-bud.pl,
bronx.nsk.pl, forum.nsk.pl, futsal.nsk.pl, managerzone.nsk.pl, forum.managerzone.nsk.pl, medycyna.nsk.pl,
nlpna.nsk.pl, nowydwormaz.nsk.pl, projekt.nsk.pl, swit.nsk.pl, tv.nsk.pl, vectra.nsk.pl, www.nsk.pl, swit.ndmaz.pl
Strona wygenerowana w 0.09 sekundy. Zapytań do SQL: 28