Forum ManagerZone Polska Strona Główna Forum ManagerZone Polska
Pierwsze nieoficjalne forum dla polskiej społeczności ManagerZone.com
Forum istnieje od 2004-02-12 godzina: 01:56
http://forum.managerzone.pl/

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Mateosz91 - (oby) Selekcjoner
Autor Wiadomość
piotrek1325 Płeć:Mężczyzna


Wiek: 31
Dołączył: 24 Sie 2006
Skąd: Kraków
PostWysłany: 2008-01-14, 16:55    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Piurnik napisał/a:
Ale nie samymi taktykami selekcjoner wygrywa. Do tego potrzeba równie dobrze wybranych piłkarzy.

oj piurnik...jak już było wcześniej napisane...przecież to oczywiste że zawodników umie wyselekcjonować...wiem że sie na tym zna bo i mi w wyborze zawodników chętnie pomaga i jak chcę kogoś kupić zazwyczaj kontaktuję się z mateuszem, ponieważ on bardziej obraca się po LT i wiem że ma lepszy wgląd na sytuację...

dodam że żadnego zakupu przez niego poleconego nie żałuję wszyscy się świetnie spisują !
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
alex35alex Płeć:Mężczyzna


Wiek: 54
Dołączył: 16 Cze 2005
Skąd: Lipno
PostWysłany: 2008-01-14, 19:10    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Zyczę Ci powodzenia bo wiem że na pewno jesteś dobrym organizatorem, tak wynika z moich kontaktów z tobą. Jednak uważam że chyba rok za szybko się zdecydowałeś i nie mówię tu o wieku. Przejechałeś się po 2 div jak walcem po innych drużynach, trzeba było zobaczyć co będzie w 1 div ,a może za rok już w Ekstraklasie i wtedy miałbyś większe szanse a teraz jak przegrasz to zawsze ktoś ci bedzie przypominał że kiedyś z kimś przegrałeś. Ale powiem szczerze że przyjmuję twoją osobę z sympatią.

_________________
Z każdym dniem mojego życie przybywa coraz więcej tych , którzy mogą mnie pocałować w ...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
2711837
mateosz91 Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 05 Wrz 2004
Skąd: Oleśnica
PostWysłany: 2008-01-14, 20:54    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Zajaf, przejrzałeś co nieco? Smile

_________________
Jeśli chcesz coś zrobić szukasz sposobu, jeśli nie chcesz szukasz wytłumaczenia.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
1868426
jocerek_pl Płeć:Mężczyzna

Wiek: 48
Dołączył: 12 Lut 2004
Skąd: Aylesbury
PostWysłany: 2008-01-14, 20:55    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

trafia do div1 ktora chyba jest teoretycznie najslabsza, ale za to tworcza , bo wszyscy kombinuja. napewno ciekawie by bylo jak by wpadl do 1.3 tam by mogl co nieco pokazac Very Happy

ale nie zebym go obrazal, chetnie sie przygladne i powalcze z kandydatem na selekcjonera kadry.

Co do taktyk, podobnie grywal SirRalf, przynajmniej to co na szybko zauwazylem, a co do innych, nie wiem, ale chetnie si eprzygladne i ogladne, nowe spojzenie zawsze moze byc pouczajace.

PS> alex ma troszke racji z tym startem ze rok za wczesnie, ale moze w sumie dobrze wyjdzie Ci na zdowie takie ostre przetarcie i znaznaczysz swoja obecnosc i utrwalisz sie w pamieci managerow ....

Zycze powodzenia w div 1.1 Very Happy

_________________
***** FC ROYAL Chesterfield *****
*** 4.11--> 3.2--> 2.1--> 1.1 ***
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
1549897
xaos Płeć:Mężczyzna
io xaos! hail Eris !


Wiek: 43
Dołączył: 12 Kwi 2004
Skąd: tak
PostWysłany: 2008-01-14, 21:08    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Nie obraz sie mateosz...ale Twoje taktyki odkrywczo nie wygladaja. Kazda przypomina jakas z juz istniejacych. Niewatpliwie cecha charakterstyczna Twoich ustawien jest asymetria. Owszem, malo osob tak gra... ale ja osobiscie nie nazwalbym tego nowym ustawieniem. Po prostu modyfikacja istniejacych. Modyfikacja zapewne Twoja, autorska, ale jednak ciagle tylko modyfikacja Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mateosz91 Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 05 Wrz 2004
Skąd: Oleśnica
PostWysłany: 2008-01-14, 21:10    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Hm.. modyfikacja? Przykłady proszę xaos, będę bardzo wdzięczny.

_________________
Jeśli chcesz coś zrobić szukasz sposobu, jeśli nie chcesz szukasz wytłumaczenia.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
1868426
mateosz91 Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 05 Wrz 2004
Skąd: Oleśnica
PostWysłany: 2008-01-14, 21:20    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Dokładnie to chciałbym xaos, abyś pokazał mi taktykę, którą ewidentnie tylko zmodyfikowałem. No i co oczywiście nie wpłynęło w żadnym stopniu na różnicę w grze.

_________________
Jeśli chcesz coś zrobić szukasz sposobu, jeśli nie chcesz szukasz wytłumaczenia.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
1868426
mateosz91 Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 05 Wrz 2004
Skąd: Oleśnica
PostWysłany: 2008-01-14, 22:21    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Podaję do informacji, że Goki zostaje oficjalnym asystentem selekcjonera w moim sztabie.

_________________
Jeśli chcesz coś zrobić szukasz sposobu, jeśli nie chcesz szukasz wytłumaczenia.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
1868426
xaos Płeć:Mężczyzna
io xaos! hail Eris !


Wiek: 43
Dołączył: 12 Kwi 2004
Skąd: tak
PostWysłany: 2008-01-14, 22:41    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Oki, pierwszy z brzegu przyklad:

Twoj ostatni mecz ligowy z pogonia barlinek, wygrany 3:1.

Ja tu widze zwykle 4-3-3. Roznica taka, ze pomoc troszke przesunales w lewo i troche niesymetrycznie rozstawiles dwoch bocznych napastnikow Smile

W pucharach za duzo nie grasz, w ligach towarzyskich tez nie... ciezko tak naprawde zweryfikowac jaka jest sila Twojego zespolu i ile warte sa Twoje ustawienia Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mateosz91 Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 05 Wrz 2004
Skąd: Oleśnica
PostWysłany: 2008-01-14, 22:50    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Problem xaos jest tutaj taki, że wybrałeś przykład kiedy taką taktyką zagrałem jeden jedyny raz. Można powiedzieć, że chciałem przetestować małą zmianę w swoim wcześniejszym ustawieniu, lecz ta zmiana była bardziej spowodowana wymianą zawodnika.

I tak w ogóle chyba oficjalnie uważasz się za dobrego taktyka, więc proszę Cię, ale nie ściemniaj tutaj, że..
xaos napisał/a:
ze pomoc troszke przesunales w lewo i troche niesymetrycznie rozstawiles dwoch bocznych napastnikow Smile

.. to jest mała różnica.

_________________
Jeśli chcesz coś zrobić szukasz sposobu, jeśli nie chcesz szukasz wytłumaczenia.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
1868426
xaos Płeć:Mężczyzna
io xaos! hail Eris !


Wiek: 43
Dołączył: 12 Kwi 2004
Skąd: tak
PostWysłany: 2008-01-14, 22:54    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Nie twierdze, ze to mala roznica. Twierdze tylko, ze to jest modyfikacja, a nie nowa taktyka.

Moze czepiam sie szczegolow...ale tak juz mam Razz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
luszczyk Płeć:Mężczyzna

Wiek: 32
Dołączył: 10 Cze 2004
Skąd: Gliwice
PostWysłany: 2008-01-14, 22:57    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Mi się coś wydaje, że ktoś tu stara się znaleźć jakieś argumenty przeciwko Mateuszowi, ale coś mu nie wychodzi. Najważniejsze to się nie zniechęcać. Próbuj dalej, może się uda Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
3929319
mateosz91 Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 05 Wrz 2004
Skąd: Oleśnica
PostWysłany: 2008-01-14, 23:26    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Szkoda xaos, że tak szybko sobie podłożyłeś nogę i to samo. Bo wg. Twojego rozumowania nie da się stworzyć nowej taktyki, a każda jest modyfikacją innej modyfikacji, którą z kolei jest modyfikacją innej modyfikacji itd. Czyż nie xaos ?

_________________
Jeśli chcesz coś zrobić szukasz sposobu, jeśli nie chcesz szukasz wytłumaczenia.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
1868426
xaos Płeć:Mężczyzna
io xaos! hail Eris !


Wiek: 43
Dołączył: 12 Kwi 2004
Skąd: tak
PostWysłany: 2008-01-14, 23:59    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Nie mateosz. Zupelnie rozminales sie z tym, co probowalem powiedziec. Byc moze zle sie wyrazilem, sprobuje wiec podejsc z innej strony:

W rozmowie z zajafkiem, jako swoj atut podajesz informacje, ze stworzyles niekonwencjonalne taktyki, dzieki ktorym Ty i jacys Twoi znajomi odnosza sukcesy.

Dla mnie w tym tworzeniu niekonwecjonalnych taktyk, jak to nazwales, nie ma niczego nadzwyczajnego, co by Cie odroznialo. Mamy, jak w kazdym kraju, wielu nasladowcow, ktorzy graja tylko jedna taktyka podpatrzona u kogos, ale mamy tez wielu managerow, ktorzy sami modyfikuja taktyki. Ty nalezysz do jednych z nich, ale nie jestes w tym szczegolnie wyjatkowy.

Kiedy ja nazwe taktyke nowa? Kiedy spojrze na nia i pierwsza mysl jaka przyjdzie mi do glowy bedzie "o! tego jeszcze nie widzialem!". Patrze na Twoje taktyki i nie mam takiej mysli. Widze tylko pewien standard, ktory Ty zmodyfikowales i dostosowales do jakiegos celu. Jak chocby z tym 4-3-3. Owszem, przesuniecie zawodnika troche w lewo albo w prawo ma znaczenie. Ale takich modyfikacji roznie ludzie robia wiele. Kazdy ma jakiegos zawodnika przesunietego troche inaczej. Cecha charakterystyczna Twoich taktyk jest asymetrycznosc, ale one dalej z czym sie kojarza i sugeruja baze z jakiej wyszedles.

Szkoda, ze nie pozapisywales sie do jakichs mocno obsadzonych FLow. Chcialbym zobaczyc jak bys sobie w nich radzil. Niestety, poki co, nie zweryfikowales nigdzie swoich pomyslow na wyzszym poziomie rozgrywek.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mateosz91 Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 05 Wrz 2004
Skąd: Oleśnica
PostWysłany: 2008-01-15, 00:21    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

xaos napisał/a:
W rozmowie z zajafkiem, jako swoj atut podajesz informacje, ze stworzyles niekonwencjonalne taktyki, dzieki ktorym Ty i jacys Twoi znajomi odnosza sukcesy.


Tak, gdzie niekonwencjonalne taktyki tyczą się głównie mojego zespołu.

xaos napisał/a:
Dla mnie w tym tworzeniu niekonwecjonalnych taktyk, jak to nazwales, nie ma niczego nadzwyczajnego, co by Cie odroznialo.

A kogoś odróżnia? Może Ciebie z tym niespotykanym ustawieniem trójki napstników? Ups.. chyba jednak nie, bo zmodyfikowałeś minimalnie 4-3-3.

xaos napisał/a:
Kiedy ja nazwe taktyke nowa? Kiedy spojrze na nia i pierwsza mysl jaka przyjdzie mi do glowy bedzie "o! tego jeszcze nie widzialem!".

Czyli nigdy?

xaos napisał/a:
Patrze na Twoje taktyki i nie mam takiej mysli. Widze tylko pewien standard, ktory Ty zmodyfikowales i dostosowales do jakiegos celu. Jak chocby z tym 4-3-3.

Uczepiłeś się 4-3-3, którym zagrałem przez cały sezon dwa ligowe spotkania, na dodatek oba zwycięskie z 2 i 3 miejscem. Więc, hm? Dla mnie oczywistą rzeczą jest, że KAŻDY po trochu zgapia, często nawet nieświadomie, jednak w moim przypadku są to bardzo sporadyczne przypadki, a nawet jeśli to taktyka zmieniona pod moich zawodników całkowicie zmienia znaczenie.

xaos napisał/a:
Owszem, przesuniecie zawodnika troche w lewo albo w prawo ma znaczenie. Ale takich modyfikacji roznie ludzie robia wiele. Kazdy ma jakiegos zawodnika przesunietego troche inaczej. Cecha charakterystyczna Twoich taktyk jest asymetrycznosc, ale one dalej z czym sie kojarza i sugeruja baze z jakiej wyszedles.

I właśnie tutaj leżysz, bo wyszedłem z własnych baz. Problem w tym, że baza możę się powtórzyć. Jednak tak jak napisałeś, tylko z niej z wyszedłem - z bazy stworzonej przez siebie. Końcowy efekt zasadniczo ewidentnie różni się od bazy.


xaos napisał/a:
Szkoda, ze nie pozapisywales sie do jakichs mocno obsadzonych FLow. Chcialbym zobaczyc jak bys sobie w nich radzil. Niestety, poki co, nie zweryfikowales nigdzie swoich pomyslow na wyzszym poziomie rozgrywek.


Jeśli nie przekonuje Cię miano najlepszego drugligowca (wg. punktów w lidze po 22 kolejkach) w Polsce, co w sumie jestem w stanie zrozumieć to przejrzyj np. w TZ mecze Wrocławia II. Możesz też podliczyć ilość tytułów MVP Kolejki, co jest całkowicie obiektywnym wyborem.

_________________
Jeśli chcesz coś zrobić szukasz sposobu, jeśli nie chcesz szukasz wytłumaczenia.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
1868426
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 2 z 4 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo ©2003 phpBB Group
domain & hosting donated by founders :: ownership by www.managerzone.pl
adaptation & modification by XoNoX :: logo made by groclinac
Copyright © 2002-2015 by XoNoX :: POLITYKA PRYWATNOŚCI (PRIVACY POLICY)
Wszystkie prawa zastrzeżone. Ten serwis nie ma jakichkolwiek powiązań z firmą ManagerZone AB. Publikowane komentarze
są prywatnymi opiniami użytkowników Forum. Serwis forum.managerzone.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści opinii.
Żaden z elementów tej witryny nie może być kopiowany i rozpowszechniany bez zgody właściciela.
Wykorzystane tu znaki towarowe i handlowe oraz nazwy marek, produktów czy usług należą do ich prawnych właścicieli
i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych oraz są rozpowszechniane zgodnie z Ustawą o Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych.
Zobacz też: www.managerzone.pl, www.ndmaz.pl, www.gramed.com, www.gramed.eu, www.projekt-bud.pl,
bronx.nsk.pl, forum.nsk.pl, futsal.nsk.pl, managerzone.nsk.pl, forum.managerzone.nsk.pl, medycyna.nsk.pl,
nlpna.nsk.pl, nowydwormaz.nsk.pl, projekt.nsk.pl, swit.nsk.pl, tv.nsk.pl, vectra.nsk.pl, www.nsk.pl, swit.ndmaz.pl
Strona wygenerowana w 0.09 sekundy. Zapytań do SQL: 34