Forum ManagerZone Polska Strona Główna Forum ManagerZone Polska
Pierwsze nieoficjalne forum dla polskiej społeczności ManagerZone.com
Forum istnieje od 2004-02-12 godzina: 01:56
http://forum.managerzone.pl/

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony 1, 2  Następny
Mikhell - kandydat na selekcjonera Reprezentacji Polski 2008
Autor Wiadomość
mikhell Płeć:Mężczyzna

Wiek: 39
Dołączył: 02 Mar 2004
Skąd: Orzesze
PostWysłany: 2008-01-13, 13:34   Mikhell - kandydat na selekcjonera Reprezentacji Polski 2008 Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Mikhell – kandydat na selekcjonera Reprezentacji Polski.
„Awansujmy Razem! Wygrywajmy Razem!”


Witam wszystkich. W związku z tym, że na dzień dzisiejszy nie widzę zbytnio alternatywy dla dotychczasowego selekcjonera w nadchodzących wyborach – postanowiłem spróbować swoich sił w tym arcyważnym głosowaniu.

1. Kim jestem???
W MZcie prowadzę drużynę Rozbiórka Team Orzesze (znaną także jako FC Orzesze), która obecnie w barażach walczy o ekstraklasę. W poniedziałek okaże się gdzie zagram
w przyszłym sezonie. Jak można przeczytać w historii zespołu: przejąłem ją 29. kwietnia 2003 roku. Jestem także kapitanem klanu Championship, który w obecnym sezonie powrócił do Ekstraklasy i póki co całkiem nieźle sobie radzi. Do kompletu powiedzieć trzeba, że gram
w Zabrzu w TM i jestem zastępcą kapitana.
W przeszłości byłem LA przez bardzo długi czas (około 2 lata) następnie byłem także GA (9 miesięcy).
W życiu prywatnym nazywam się Michał Pietrzok, mam 23 lata, skończyłem studia licencjackie z Zarządzania Sportem Wink Tak więc jako jeden z nielicznych mam wykształcenie managerskie Very Happy Kończę teraz studia z informatyki w zarządzaniu, dodatkowo obecnie pracuję u jednego z operatorów telefonów komórkowych, choć może się to niedługo zmieni.

2. Dlaczego ja???
Jak napisałem we wstępie, nie widzę godnego przeciwnika, dla kandydatury obecnego selekcjonera. Ja sam mam grono znajomych, którym spodobał się pomysł mojego kandydowania, dlatego zdecydowałem się, że pomimo różnych przeciwności spróbuję swoich sił w głosowaniu. Oczywiście same wybory to nie wyzwanie samo w sobie, ale droga do celu, którym jest prowadzenie Polskiej Reprezentacji.
Mam kilka ważnych rzeczy: po pierwsze
- Czas (w pracy mogę zaglądać na MZ, w domu tym bardziej), ManagerZone to obecnie moja jedyna długofalowa rozrywka jeśli chodzi o gry komputerowe.
- Ochota do gry i zaangażowanie (mimo ogromnego stażu MZ nie nudzi mi się). Jestem, jak napisałem powyżej, zaangażowany w LK i TM. W LK mam dwie pomocne osoby, w razie gdyby stanowisko selekcjonera wymusiło na mnie zrezygnowanie z prowadzenia Klanu. Championship prowadzę już kilka sezonów i udało mi się odbudować siłę tego klanu, z czego jestem dumny. W TM także osiągnęliśmy sukces: Zabrze awansowało do półfinału, co jak
na nasz skład jest ogromnym osiągnięciem. Walczymy jednak dalej Smile
- Doświadczenie: Z pierwszego punktu można spokojnie wywnioskować że jestem doświadczonym managerem i znam MZ od podszewki – oczywiście ciągle czegoś się uczę
i dowiaduję, ale jestem przekonany, że posiadam ogromną wiedzę o Naszym Managerze. Przez ponad 4,5 roku gry przetestowałem kilka sposobów prowadzenia drużyny, kilkadziesiąt taktyk, kilkuset zawodników i przegadałem o MZcie z pewnością kilka tysięcy godzin Wink.
- Wsparcie innych. Na pewno wspierać mnie będzie dwójka moich asystentów, ale o nich później. Jestem przekonany, że znajdzie się także z pewnością grono moich znajomych,
a może innych, czołowych managerów, którzy zechcą w przyszłości wspomóc mnie swoją radą. Jestem otwarty na wszelkie sugestie, na pewno żadnej nie odrzucę. Do tego grona zaliczę z pewnością takie osoby jak Glogos czy Jarqa.
- Asystenci. Na dzień dzisiejszy przewiduję dwóch asystentów, którzy bezpośrednio wspomogą mnie w prowadzeniu reprezentacji. Będą nimi:
-----x Bochyn, czyli osoba którą znam chyba najlepiej z ludzi, których poznałem przez MZ. Jego Team grał przez parę sezonów w ekstraklasie, ma także ogromną wiedzę o grze. Na pewno dzięki niemu uzyskam inne spojrzenie na prowadzenie kadry. Pomoże mi on też przy wyszukiwaniu i doborze zawodników.
-----x Bozzz – kolejny z moich „MZtowych przyjaciół” mieszka niedaleko mnie, całkiem nieźle się znamy, wiem że mogę na niego liczyć, szczególnie przy szukaniu zawodników i mrówczej pracy jakiej potrzeba przy prowadzeniu kadry.
3. Obietnice, zapewnienia...
Oczywiście byłbym samobójcą gdybym powiedział dziś, że ze mną kadra zdobędzie MŚ, ME, MŚ U21 i zgarnie przy okazji wszelkie inne trofea. Jest to na dzień dzisiejszy nierealne. Dlaczego? Ponieważ MZ rządzi się w dużej mierze prawem przypadku. Nie trzeba długo szukać, niech każdy z Was przejrzy swoje mecze ligowe z poprzedniego sezonu. Ile z nich zakończyło się wbrew zdrowemu rozsądkowi? Ja także miałem z tym problemy, ale moja konsekwencja w działaniu, silna motywacja i ukierunkowanie na sukces z pewnością pomogą zminimalizować tą przypadkowość.
Moja wiedza nie kończy się na znajomości umiejętności zawodników, choć to akurat nie najlepszy przykład, bo różni Menago mają odmienne spojrzenia na część skilli. Nie przeraża mnie konieczność testowania i ustawiania taktyk pod rywala. Mam swoją koncepcję na ten temat, na pewno w swoim czasie podzielę się z Wami moimi pomysłami na grę. Oczywiście trudno żebym miał w głowie wszystkie ustawienia na poszczególnych przeciwników, ale ogólny zarys na pewno jest.
! Obiecuję z pewnością solidną i konsekwentną pracę przez cały rok. Nie mogę sobie pozwolić na blamaż – zbyt wielu znajomych i przyjaciół mi ufa, żeby ich po prostu olać.
! Obiecuję, że selekcja zawodników będzie przeprowadzona od deski do deski. Dzięki kilku stronom statystycznym, dzięki XMLowi, da się to zrobić.
! Obiecuję, że przygotowanie taktyczne będzie rzetelne, będziemy grali tyle ile się da, żeby znaleźć optymalne taktyki, na różne warianty gry rywali, będziemy testowali niekonwencjonalne ustawienia, mogące zaskoczyć przeciwnika. Jestem gotów poświęcić czas i pieniądze (w postaci kredytów i wyzwań repry), żeby dobrze przygotować Reprezentację.
! Obiecuję dobry kontakt z wszystkimi. Zamierzam pojawiać się na IRC, na GG, na forum, zamieszczać wiadomości z życia repry na stronie MZ. W razie potrzeby wspomoże mnie
w tym jeszcze jedna osoba. Jeżeli już teraz macie jakieś pytania do mnie, wpiszcie je najlepiej w temacie o wyborach na forum managerzone – tak żeby inni też mogli zobaczyć pytanie
i późniejszą odpowiedź. W sytuacjach podbramkowych zapraszam na GG: 2244780, zastrzegam sobie że mogę nie odpowiedzieć na pytania związane z kadrą.

4. Hasło wyborcze.
Nie jestem zwolennikiem sloganów ani pustych haseł, jednak to które wymyśliłem ma swoje realne odzwierciedlenie w rzeczywistości:

„Awansujmy Razem! Wygrywajmy Razem!”


To hasło które powstało, ponieważ mój klub: Rozbiórka Team Orzesze co sezon awansuje
w górę. Niedawno grałem w div5, od tego czasu bez przerwy awansuję i wzmacniam swój zespół. Nie potrzebowałem robić reorganizacji, odmładzać drużyny. Moim celem jest droga na szczyt i wygrywanie. Oczywiście na pewno znajdzie się grono przeciwników takiego rozwiązania, jednak pozostawię ich w niższych ligach wraz z ich marzeniami.

mikhell

_________________
team: Rozbiórka Team Orzesze, div: EKSTRAKLASA , klan: Championship -> MC -> Zagubieni Między Słupkami
5 sezonów, 5 lig: div5 -> ekstraklasa, sezon 25: Mistrz Polski!!!
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
2244780
ptasiek Płeć:Mężczyzna
Ado den Ptaq


Wiek: 46
Dołączył: 11 Lis 2005
Skąd: Siemianowice Śl.
PostWysłany: 2008-01-13, 14:03    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

mikhell a co z moim haslem?
nie badz stara frela
zaglosuj na Mikhella
Cool

_________________
Muminki cię widzą. Muminki cie śledzą.
Muminki cię znajdą, zabiją i zjedzą.
Cool
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
401023
mikhell Płeć:Mężczyzna

Wiek: 39
Dołączył: 02 Mar 2004
Skąd: Orzesze
PostWysłany: 2008-01-13, 14:06    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

ptasiek - wszystko zepsułeś, to miał być mój as z rękawa Very Happy

_________________
team: Rozbiórka Team Orzesze, div: EKSTRAKLASA , klan: Championship -> MC -> Zagubieni Między Słupkami
5 sezonów, 5 lig: div5 -> ekstraklasa, sezon 25: Mistrz Polski!!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
2244780
jocerek_pl Płeć:Mężczyzna

Wiek: 48
Dołączył: 12 Lut 2004
Skąd: Aylesbury
PostWysłany: 2008-01-13, 14:20    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

no to kolejny ciekawy kandydat, mysle ze jednak wybory nie beda takie nudne Very Happy

_________________
***** FC ROYAL Chesterfield *****
*** 4.11--> 3.2--> 2.1--> 1.1 ***
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
1549897
dawes Płeć:Mężczyzna


Wiek: 42
Dołączył: 07 Lis 2005
Skąd: Siemianowice Śląskie
PostWysłany: 2008-01-13, 14:23    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

jocerek masz racje, moze Michal ma jeszcze jakiego asa oprocz tej ptaskowej freli

_________________
Puste Kufle Siemianowice
TM - Siemianowice Śląskie
LK - Zlane Zoki, HLK - Sudden Death
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
1557746
mikhell Płeć:Mężczyzna

Wiek: 39
Dołączył: 02 Mar 2004
Skąd: Orzesze
PostWysłany: 2008-01-13, 14:25    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

dzięki uprzejmości xubixa, który z dobrej i nieprzymuszonej woli postanowił mi pomóc, mamy już banerki Wink

http://img168.imageshack.us/img168/1073/mikhellcn9.gif
http://img229.imageshack.us/img229/6135/mikhell5df7.gif
http://img233.imageshack.us/img233/9299/mikhelljgt6.gif

Być może wkrótce pojawią się inne Wink

_________________
team: Rozbiórka Team Orzesze, div: EKSTRAKLASA , klan: Championship -> MC -> Zagubieni Między Słupkami
5 sezonów, 5 lig: div5 -> ekstraklasa, sezon 25: Mistrz Polski!!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
2244780
luszczyk Płeć:Mężczyzna

Wiek: 32
Dołączył: 10 Cze 2004
Skąd: Gliwice
PostWysłany: 2008-01-13, 17:01    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Mikhell na selekcjonera!? To Ci niespodzianka... Smile Będzie ciekawiej chociaż.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
3929319
arturteen Płeć:Mężczyzna
LJ / CQ / Rsko


Wiek: 39
Dołączył: 19 Mar 2006
Skąd: Radomsko
PostWysłany: 2008-01-13, 18:27    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

nie powiem, ciekawa kandydatura....

_________________
RKS RADOMSKO!!!
Football (div3):
LK i LKJ - Rodzina Klanów COBRA
TM - Radomsko (kapitan)
Hockey (div2):
HLK - Nuclear Clan (kapitan)
HTM - Sosnowiec
Organizator Ligi Juniorów U-20
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
4791111
azoghar Płeć:Mężczyzna


Wiek: 36
Dołączył: 05 Sie 2006
Skąd: Lidzbark Warmiński
PostWysłany: 2008-01-13, 20:12    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

a ty lobuzie to juz wiem co ty chcesz odemnie Smile - i teraz sie zastanowic musze na kogo zaglosowac Razz

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
gregster Płeć:Mężczyzna


Wiek: 40
Dołączył: 15 Paź 2004
Skąd: Kraków / Pszczyna
PostWysłany: 2008-01-13, 21:09    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

no, mikhell zastanawialem sie czy w koncu zdecydujesz sie kandydowac tak jak mowiles juz dawno dawno temu Smile Milo widziec znajoma twarz - powodzenia! Cool

_________________
SC HITMEN / ZZ / KRAKOW
Still, stay close to the HIT, and even when I was close to defeat, I rose to my feet...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
zajafkowo Płeć:Mężczyzna
Emigranci są Super


Wiek: 42
Dołączył: 17 Paź 2004
Skąd: Łódź
PostWysłany: 2008-01-13, 22:29    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Mam takie male pytanko czytajac twoj program wyborczy ==> Kiedy bochyn gral w Ekstraklasie przez kilka sezonow Question Bo chyba cosik mi umknelo.

Czemu taki dobor asystentow Question

Jaka masz wizje reprezentacji jesli chodzi o dobor zawodnikow na dana pozycje jakie skille bedziesz promowal oprocz oczywistych Confused

Co do taktyk, jaki masz ten ogolny zarys , chyba ze nie chcesz narazie zdradzac wszystkich kart Question

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
3240498
mateosz91 Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 05 Wrz 2004
Skąd: Oleśnica
PostWysłany: 2008-01-13, 23:44    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Składam propozycję debaty. Najlepiej jeśli zostanie zaplanowana z co najmniej 24-godzinnym wyprzedzeniem, aby zainteresowany osoby mogły się odpowiednio wcześniej pod nią ustawić. Najlepiej jeśli będziemy dyskutować (odpowiadać na pytania) na IRCu, zresztą nie widzę innej opcji. Szczegóły zostaną uzgodnione, kiedy podpiszemy umowę o przeprowadzeniu debaty.

_________________
Jeśli chcesz coś zrobić szukasz sposobu, jeśli nie chcesz szukasz wytłumaczenia.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
1868426
mikhell Płeć:Mężczyzna

Wiek: 39
Dołączył: 02 Mar 2004
Skąd: Orzesze
PostWysłany: 2008-01-14, 00:48    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Gregster - wzajemnie Wink Postanowiłem spróbować swoich sił, żebyś nie miał za łatwo Razz

Zajafkowo - chyba nie zaprzeczysz że bochyn grał w ekstraklasie? Jeśli tak, powinieneś się doedukować z historii MZ Wink
Co do asystentów, postawiłem na osoby które dobrze znam i którym mogę zaufać. Wolałem mieć u swojego boku ludzi, którzy są wg mnie "pewni" na 100% niż prosić się nieznajomych o to żeby zostali moimi asystentami :/
Co do skilli, to tak naprawdę ciężko powiedzieć. Nie wiadomo co zostanie z naszej reprezentacji po kolejnych emeryturach i czy emeryci z kolejnego sezonu ujrzą jeszcze MŚ (wydaje mi się że ujrzą - przed TV będąc na Hawajach). Tak więc na dziś dzień trudno wyrokować. Myślę jednak, że dla zaspokojenia własnej, i nie tylko własnej ciekawości przetestuję parę wariantów umiejętności.
Nie od dziś wiadomo, że stawiam na motorykę, ale na pewno nie zapominam o skillach pobocznych. Co do doświadczenia to nie ma dyskusji, bo najlepsi zawodnicy to i tak dziadki. Można jedynie pokłócić się o dziesiątą piłkę w expie...
Co do taktyk, to trudno żebym tutaj streścił w kilku słowach całą swoją wiedzę na ten temat. Dziś grając swoją drużyną korzystam tak naprawdę z paru schematów i wydaje mi się że są one w miarę optymalne... Oczywiście klub to co innego niż Reprezentacja i czy styl gry mojego Teamu przypasuje Reprze - tego nie wiem...

mateosz91 - jestem jak najbardziej za, ale dla mnie optymalny termin to weekend, ponieważ w tygodniu może się zdarzyć że będę pracował do późna. Może być pt-niedz wieczór... Proponowałbym znalezienie obiektywnego organizatora. Jeżeli masz pomysł jak ta debata ma wyglądać - napisz, jestem otwarty na propozycje.

_________________
team: Rozbiórka Team Orzesze, div: EKSTRAKLASA , klan: Championship -> MC -> Zagubieni Między Słupkami
5 sezonów, 5 lig: div5 -> ekstraklasa, sezon 25: Mistrz Polski!!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
2244780
mikhell Płeć:Mężczyzna

Wiek: 39
Dołączył: 02 Mar 2004
Skąd: Orzesze
PostWysłany: 2008-01-14, 09:31    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Program trochę się od wczoraj zdezaktualizował...
ponieważ od dziś mogę powiedzieć że gram w Ekstraklasie Wink

_________________
team: Rozbiórka Team Orzesze, div: EKSTRAKLASA , klan: Championship -> MC -> Zagubieni Między Słupkami
5 sezonów, 5 lig: div5 -> ekstraklasa, sezon 25: Mistrz Polski!!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
2244780
mateosz91 Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 05 Wrz 2004
Skąd: Oleśnica
PostWysłany: 2008-01-14, 14:03    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

mikhell napisał/a:
mateosz91 - jestem jak najbardziej za, ale dla mnie optymalny termin to weekend, ponieważ w tygodniu może się zdarzyć że będę pracował do późna. Może być pt-niedz wieczór... Proponowałbym znalezienie obiektywnego organizatora. Jeżeli masz pomysł jak ta debata ma wyglądać - napisz, jestem otwarty na propozycje.


Tak jak napisałem Gregsterowi, dla dobra wyborów dobrze byłoby stoczyć debatę przynajmniej z udziałem 3 kandydatów. Moja propozycja to sobotni wieczór. Co do prowadzących to są aktualnie prowadzone negocjacje i jeśli będę znał konkrety to dam znać. Z xonox'em też sprawa idzie do przodu i możliwe, że wyniki debaty pojawią się w formie oficjalnego Newsa.

_________________
Jeśli chcesz coś zrobić szukasz sposobu, jeśli nie chcesz szukasz wytłumaczenia.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
1868426
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 2 Idź do strony 1, 2  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo ©2003 phpBB Group
domain & hosting donated by founders :: ownership by www.managerzone.pl
adaptation & modification by XoNoX :: logo made by groclinac
Copyright © 2002-2015 by XoNoX :: POLITYKA PRYWATNOŚCI (PRIVACY POLICY)
Wszystkie prawa zastrzeżone. Ten serwis nie ma jakichkolwiek powiązań z firmą ManagerZone AB. Publikowane komentarze
są prywatnymi opiniami użytkowników Forum. Serwis forum.managerzone.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści opinii.
Żaden z elementów tej witryny nie może być kopiowany i rozpowszechniany bez zgody właściciela.
Wykorzystane tu znaki towarowe i handlowe oraz nazwy marek, produktów czy usług należą do ich prawnych właścicieli
i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych oraz są rozpowszechniane zgodnie z Ustawą o Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych.
Zobacz też: www.managerzone.pl, www.ndmaz.pl, www.gramed.com, www.gramed.eu, www.projekt-bud.pl,
bronx.nsk.pl, forum.nsk.pl, futsal.nsk.pl, managerzone.nsk.pl, forum.managerzone.nsk.pl, medycyna.nsk.pl,
nlpna.nsk.pl, nowydwormaz.nsk.pl, projekt.nsk.pl, swit.nsk.pl, tv.nsk.pl, vectra.nsk.pl, www.nsk.pl, swit.ndmaz.pl
Strona wygenerowana w 0.09 sekundy. Zapytań do SQL: 29