Forum ManagerZone Polska Strona Główna Forum ManagerZone Polska
Pierwsze nieoficjalne forum dla polskiej społeczności ManagerZone.com
Forum istnieje od 2004-02-12 godzina: 01:56
http://forum.managerzone.pl/

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Marcinekkkkkk - Najlepszy kandydat na trenera repry w MZ (:
Autor Wiadomość
marcinekkkkkk Płeć:Mężczyzna

Wiek: 35
Dołączył: 04 Sie 2006
Skąd: z daleka
PostWysłany: 2008-01-17, 00:11   Marcinekkkkkk - Najlepszy kandydat na trenera repry w MZ (: Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Program wyborczy kandydata na trenera reprezentacji Polski w MZ - marcinekkkkkk


Już za kilka dni, dokładnie 21 stycznia jak sami wiecie będziecie wybierali przyszłego trenera reprezentacji Polski, postanowiłem spróbować swoich sił i kandydować w najbliższych wyborach Cool A więc zapraszam wszystkich do zapoznania się z moim programem wyborczym, który mam nadzieje chociaż w części przekona Was co do zagłosowania na moją osobę Smile

Kilka słów o mnie:

Nazywam się Marcin, mam 19 lat i jestem uczniem 3 klasy Technikum Żywienia i Gospodarstwa Domowego. Jestem bardzo odpowiedzialną i uczciwą osobą, która zawsze dotrzymuje słowa i na której można zawsze polegać. Nie odkładam ważnych spraw na później, a więc staram się to zrobić w jak najszybszym czasie. Interesuje się sportem, muzyką oraz komputerami.

Chciałbym prosić Was o oddanie głosu właśnie na mnie, będę robił wszystko, aby nasza reprezentacja grała z meczu na mecz co raz lepiej i odnosiła sukcesy na arenie międzynarodowej !

Cele:

Postaram się na pewno o dobry występ na MŚ oraz o powtórzenie sukcesu na ME. Sądze, że na pewno jest szansa na zwycięstwo we wszystkich tego typu rozgrywkach, ale wymaga to wiadomo ciężkiej pracy, którą z chęcią postaram się wykonać Smile

Jestem po za tym dobrym strategiem, które umie wybrać i ustawić odpowiednią taktykę, dla mnie nie ma rzeczy trudnych i niemożliwych. Każdego zawodnika, którego od was dostane przy selekcji na pewno dokładnie przeanalizuje.

Jest tak też, że wiele osób obiecuje rzeczy nie możliwe do zrobienia Rolling Eyes , ale ja będę z całych sił dążył do tego, aby z rzeczy nie możliwej do zrobienia stała się możliwa do wykonania...

Ja w MZ:

W MZ od 2 lat jestem znany jako marcinekkkkkk, piszę dla The Zone oraz jestem kapitanem rodziny klanowej klanu Joga Bonito, w której panuje naprawdę miła atmosfera Smile
Gram niestety w 5 div, ale to przez to, że odmładzam przez kilka sezonów swój skład, który wydaje mi się za jakiś czas może zaowocować w bardzo dobre wyniki. Otarłem się kiedyś o 3 i 4 div. W tym sezonie planuje wrócić do 4 ligi, w której powalczę o ponowny powrót do 3 Smile

Pozdrawiam i życzę sukcesów w MZ ! Smile

Trochę mało no ale jeśli są jakieś pytania to proszę pisać, na każde postaram się odpowiedzieć...

Sztab wyborczy w składzie Marcinekkkkkk i Pudzian_90


''Kampania wyborcza sponsorowana jest z środków własnych'' Very Happy







Ostatnio zmieniony przez marcinekkkkkk dnia 2008-01-17, 09:32, w całości zmieniany 7 razy
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kubusiek90 Płeć:Mężczyzna
ZBANOWANY


Wiek: 33
Dołączył: 22 Gru 2004
Skąd: tu tyle łajz ?
PostWysłany: 2008-01-17, 00:27    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Sztab ? Cele ?

_________________
ZBANOWANY
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
datysu Płeć:Mężczyzna
Org LK - IV liga


Wiek: 42
Dołączył: 14 Mar 2004
Skąd: Borehamwood
PostWysłany: 2008-01-17, 06:26    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

marcinekkkkkk napisał/a:
Jestem bardzo odpowiedzialną i uczciwą osobą, która zawsze dotrzymuje słowa.



Po numerach jakie wywijales/wywijasz w LK nie licz na glosy organizatorow tych rozgrywek ... wogole to Twoj program wyborczy jest strasznie niedopracowany i oprocz hasla GLOSUJ NA MNIE, nic nie pokazuje ... jak dla mnie 6 x NIE ...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
1484807
marcinekkkkkk Płeć:Mężczyzna

Wiek: 35
Dołączył: 04 Sie 2006
Skąd: z daleka
PostWysłany: 2008-01-17, 09:03    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

datysu napisał/a:
marcinekkkkkk napisał/a:
Jestem bardzo odpowiedzialną i uczciwą osobą, która zawsze dotrzymuje słowa.



Po numerach jakie wywijales/wywijasz w LK nie licz na glosy organizatorow tych rozgrywek ... wogole to Twoj program wyborczy jest strasznie niedopracowany i oprocz hasla GLOSUJ NA MNIE, nic nie pokazuje ... jak dla mnie 6 x NIE ...

Jakie znowu numery wywijam w LK ?? Po prostu tak jak każdy kapitan klanu walczę o dobro klanu i o swoje. Ciekawe co to by było gdybym ze wszystkim dawał sobie spokój... Rolling Eyes
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kubusiek90 Płeć:Mężczyzna
ZBANOWANY


Wiek: 33
Dołączył: 22 Gru 2004
Skąd: tu tyle łajz ?
PostWysłany: 2008-01-17, 11:04    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Odpowiesz mi na pytanie ?

_________________
ZBANOWANY
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
marcinekkkkkk Płeć:Mężczyzna

Wiek: 35
Dołączył: 04 Sie 2006
Skąd: z daleka
PostWysłany: 2008-01-17, 12:58    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

kubusiek90 napisał/a:
Odpowiesz mi na pytanie ?

Jeśli chodzi o cel to jest on napisany w programie wyborczym

Cele:

''Postaram się na pewno o dobry występ na MŚ oraz o powtórzenie sukcesu na ME. Sądze, że na pewno jest szansa na zwycięstwo we wszystkich tego typu rozgrywkach, ale wymaga to wiadomo ciężkiej pracy, którą z chęcią postaram się wykonać''

A jeśli o sztab to na razie mam sztab wyborczy przygotowujący moją kandydaturę, są to ja i pudzian_90, sztab trenerski jeszcze dokładnie nie wiem, ale postaram się wybrać odpowiednie osoby, które mam nadzieje pomogą mi w prowadzeniu kadry
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kubusiek90 Płeć:Mężczyzna
ZBANOWANY


Wiek: 33
Dołączył: 22 Gru 2004
Skąd: tu tyle łajz ?
PostWysłany: 2008-01-17, 14:08    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

marcinekkkkkk napisał/a:
A jeśli o sztab to na razie mam sztab wyborczy przygotowujący moją kandydaturę, są to ja i pudzian_90, sztab trenerski jeszcze dokładnie nie wiem, ale postaram się wybrać odpowiednie osoby, które mam nadzieje pomogą mi w prowadzeniu kadry

Panu podziękujemy jak to mocna startować bez Sztabu...No Comment

_________________
ZBANOWANY
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
marcinekkkkkk Płeć:Mężczyzna

Wiek: 35
Dołączył: 04 Sie 2006
Skąd: z daleka
PostWysłany: 2008-01-17, 14:14    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Mój sztab trenerski, który przed chwilą powołałem:

marcinekkkkkk, marcinolak, okewaja

Po za sztabem sprawami graficznymi zajmować się będzie pudzian_90
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
limun102 Płeć:Mężczyzna


Wiek: 32
Dołączył: 09 Lip 2006
Skąd: Smigiel
PostWysłany: 2008-01-17, 16:27    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

jak bym widzial rywali w postaci przestrzala gregstera i mikhella to nie mialbym odwagi tu pisac Smile do tego jeszcze mateosz i sirralf - nie no - powodzenia Smile Cool

_________________
Grupa Trzymająca Władze
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
287337
luszczyk Płeć:Mężczyzna

Wiek: 32
Dołączył: 10 Cze 2004
Skąd: Gliwice
PostWysłany: 2008-01-17, 17:05    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Z czym do ludzi człowieku? Póki co to nawet w div5 daleko Ci do najlepszych drużyn.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
3929319
marcinekkkkkk Płeć:Mężczyzna

Wiek: 35
Dołączył: 04 Sie 2006
Skąd: z daleka
PostWysłany: 2008-01-17, 18:11    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

luszczyk napisał/a:
Z czym do ludzi człowieku? Póki co to nawet w div5 daleko Ci do najlepszych drużyn.

Tak jak tobie
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
luszczyk Płeć:Mężczyzna

Wiek: 32
Dołączył: 10 Cze 2004
Skąd: Gliwice
PostWysłany: 2008-01-17, 18:18    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Tak jak tobie


Z tą różnicą, że ja nie kandyduję.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
3929319
marcinekkkkkk Płeć:Mężczyzna

Wiek: 35
Dołączył: 04 Sie 2006
Skąd: z daleka
PostWysłany: 2008-01-17, 18:37    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

luszczyk napisał/a:
Cytat:
Tak jak tobie


Z tą różnicą, że ja nie kandyduję.

Ale jak coś ci nie odpowiada, to możesz w ogóle się nie odzywać i nie komentować...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
luszczyk Płeć:Mężczyzna

Wiek: 32
Dołączył: 10 Cze 2004
Skąd: Gliwice
PostWysłany: 2008-01-17, 19:45    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

marcinekkkkkk napisał/a:
Ale jak coś ci nie odpowiada, to możesz w ogóle się nie odzywać i nie komentować...


marcinekkkkkk napisał/a:
Trochę mało no ale jeśli są jakieś pytania to proszę pisać


To jak to jest... Rolling Eyes

Dlaczego postanowiłeś wystartować w wyborach na selekcjonera? Masz jakieś referencje?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
3929319
volve Płeć:Mężczyzna
MKS Volve


Wiek: 36
Dołączył: 27 Lut 2005
Skąd: Szczecin
PostWysłany: 2008-01-17, 23:11    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

marcinekkkkkk napisał/a:
Po numerach jakie wywijales/wywijasz w LK nie licz na glosy organizatorow tych rozgrywek ... wogole to Twoj program wyborczy jest strasznie niedopracowany i oprocz hasla GLOSUJ NA MNIE, nic nie pokazuje ... jak dla mnie 6 x NIE ...


choć nie jestem organizatorem, to jednak dużo czytam w tematach o LK. Możesz doliczyć i 7 głos na nie..

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
1224346
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 3 Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo ©2003 phpBB Group
domain & hosting donated by founders :: ownership by www.managerzone.pl
adaptation & modification by XoNoX :: logo made by groclinac
Copyright © 2002-2015 by XoNoX :: POLITYKA PRYWATNOŚCI (PRIVACY POLICY)
Wszystkie prawa zastrzeżone. Ten serwis nie ma jakichkolwiek powiązań z firmą ManagerZone AB. Publikowane komentarze
są prywatnymi opiniami użytkowników Forum. Serwis forum.managerzone.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści opinii.
Żaden z elementów tej witryny nie może być kopiowany i rozpowszechniany bez zgody właściciela.
Wykorzystane tu znaki towarowe i handlowe oraz nazwy marek, produktów czy usług należą do ich prawnych właścicieli
i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych oraz są rozpowszechniane zgodnie z Ustawą o Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych.
Zobacz też: www.managerzone.pl, www.ndmaz.pl, www.gramed.com, www.gramed.eu, www.projekt-bud.pl,
bronx.nsk.pl, forum.nsk.pl, futsal.nsk.pl, managerzone.nsk.pl, forum.managerzone.nsk.pl, medycyna.nsk.pl,
nlpna.nsk.pl, nowydwormaz.nsk.pl, projekt.nsk.pl, swit.nsk.pl, tv.nsk.pl, vectra.nsk.pl, www.nsk.pl, swit.ndmaz.pl
Strona wygenerowana w 0.07 sekundy. Zapytań do SQL: 35