Forum ManagerZone Polska Strona Główna Forum ManagerZone Polska
Pierwsze nieoficjalne forum dla polskiej społeczności ManagerZone.com
Forum istnieje od 2004-02-12 godzina: 01:56
http://forum.managerzone.pl/

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Mikhell - kandydat na selekcjonera Reprezentacji 2008 #2
Autor Wiadomość
mikhell Płeć:Mężczyzna

Wiek: 39
Dołączył: 02 Mar 2004
Skąd: Orzesze
PostWysłany: 2008-06-18, 12:57   Mikhell - kandydat na selekcjonera Reprezentacji 2008 #2 Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

mikhell
"MISTRZOWSKIE PODEJŚCIE"



Witam ponownie wszystkich zainteresowanych przyszłością Polskiej Drużyny Narodowej.

Jak zapewne większość z Was się orientuje, pół roku temu spróbowałem po raz pierwszy swoich sił w wyborach na selekcjonera Reprezentacji Polski. Zaufało mi wtedy 326 osób, którym jeszcze raz serdecznie dziękuję. Wychodząc im naprzeciw, pragnę po raz drugi zaproponować swoją osobę jako kandydata na selekcjonera.

Jeśli chodzi o sam program wyborczy, to raczej nie będę eksperymentował i zachowam format z ostatnich wyborów. Myślę że był on dość czytelny... Z drugiej strony aż tak wiele się w pewnych kwestiach nie zmieniło Wink

1. Kim jestem???
W MZcie prowadzę drużynę Rozbiórka Team Orzesze (znaną także jako FC Orzesze).
Mój Team zdobył w zeszłym sezonie Mistrzostwo Polski. Warto zaznaczyć, że budowałem swój skład od div5 i dzięki konsekwentnej polityce transferowej i treningowej udało mi się bez żadnych przerw przejść od div5, aż do Mistrzostwa Polski.
Jestem także kapitanem klanu Monkey Championships, który w obecnym sezonie w znakomitym stylu walczy w Ekstraklasie. Przez długi czas byłem także kapitanem klanu Championship.
Do kompletu powiedzieć trzeba, że gram w Zabrzu w TM i jestem zastępcą kapitana. W TM ekipa Zabrza zdobyła w zeszłym sezonie srebrny medal.
W przeszłości byłem LA przez bardzo długi czas (około 2 lata) następnie byłem także GA (9 miesięcy).

W życiu prywatnym nazywam się Michał Pietrzok, mam 24 lata, skończyłem studia licencjackie z Zarządzania Sportem Wink Tak więc jako jeden z nielicznych mam wykształcenie managerskie Very Happy Kończę teraz studia z informatyki w zarządzaniu, dodatkowo obecnie pracuję u jednego z operatorów telefonów komórkowych.

2. Dlaczego ja???

Jestem przekonany, że już pół roku temu miałem predyspozycje do objęcia tak ważnej funkcji jak stanowisko selekcjonera, jednakże nie był to jeszcze dla mnie najlepszy czas. Nikt jednak nie wiedział, że kolejne wybory odbędą się już po pół roku.
Ze względu na tą zmianę, otrzymałem swoją drugą szansę, dlatego nie chciałbym jej zmarnować i możecie dziś zobaczyć mój nick jako jednego z kandydatów.

Jeszcze raz o sobie:
Znam realia gry najlepszymi zawodnikami w Polsce i na Świecie, co z pewnością będzie nieodzowne przy doborze graczy w reprezentacji. Mój klub w ostatnich paru sezonach był oparty na najlepszych graczach. Miałem czterech reprezentantów Polski i jednego reprezentanta Rumunii. Dzięki temu mam pojęcie na temat umiejętności potrzebnych zawodnikom i taktyk które są skuteczne w ich wykonaniu.
Dodatkowo miałem okazję być asystentem gregstera podczas Mistrzostw Świata, co z pewnością także pomoże mi przy pracy z nową kadrą, ponieważ razem przeprowadzaliśmy selekcję kadry i rozmawialiśmy o taktykach naszych i rywali.

Mam kilka ważnych rzeczy: po pierwsze
-----x Czas (w pracy mogę zaglądać na MZ, w domu tym bardziej), ManagerZone to obecnie moja jedyna długofalowa rozrywka jeśli chodzi o gry komputerowe.
-----x Ochota do gry i zaangażowanie (mimo ogromnego stażu MZ nie nudzi mi się). Jestem, jak napisałem powyżej, zaangażowany w LK i TM.
W LK jedynie nadzoruję wszystko co się dzieje, nie zajmuje mi to teraz wiele czasu. Oprócz tego Monkey Organization to jednak wielki klan i zawsze znajdzie się ktoś do pomocy.
-----x Doświadczenie: Z pierwszego punktu można spokojnie wywnioskować że jestem doświadczonym managerem i znam MZ od podszewki – oczywiście ciągle czegoś się uczę i dowiaduję, ale jestem przekonany, że posiadam ogromną wiedzę o ManagerZone. Przez ponad 5 lat gry przetestowałem kilka sposobów prowadzenia drużyny, kilkadziesiąt taktyk, kilkuset zawodników i przegadałem o MZcie z pewnością kilka tysięcy godzin Wink.
Oczywiście większość mojej wiedzy wyniosłem z prowadzenia mojego klubu. Osiągnąłem szereg mniejszych lub większych sukcesów, którymi mogę się pochwalić:
*** Mistrzostwo Polski w sezonie 25
*** Zwycięstwo w Season Cup 7 (sezon 25)
*** 2. miejsce w Division Cup Poland Top-league-Div 2. (sezon 24)
*** osiągnięcie TOP10 rankingu światowego (7. czerwca 2008)
*** osiągnięcie 3-go miejsca w światowym rankingu - (12. czerwca 2008)
*** osiągnięcie wartości najlepszej jedenastki na poziomie 9,5 mln+ (maj 2008) i 9,75 mln+ (16. czerwca 2008)
*** wyjście z grupy w Champions Cup (czerwiec 2008)

Kończąc część programu poświęconą mojemu klubowi chciałem również napisać:
Jako, że udało mi się spełnić swój plan w zeszłym sezonie (Mistrzostwo Polski), zdecydowałem się że po zakończeniu tego sezonu wyprzedam wszystkich zawodników, którzy nie trenują głównych umiejętności. Po prostu nie widzę sensu, aby zmarnować szansę na dalszą grę tylko dlatego, by powalczyć o utrzymanie w ekstraklasie. Myślę że wszyscy na tym skorzystamy. Dzięki temu będę mógł więcej uwagi poświęcić drużynie narodowej, a w przyszłości być może będę miał kolejną szansę aby dotrzeć na szczyt.
Dodam tylko że decyzja ta nie jest spowodowana "nagłym wysypem listów" - to akurat przewidziałem i byłem na to przygotowany. Kiedyś, kilka sezonów temu myślałem, że zakończę swoją przygodę z MZtem po tym moim marszu w górę, jednak dziś wiem, że nie będzie mnie tak łatwo od tego oderwać! Dalej czuję zapał do gry i czuję, że jestem w stanie jeszcze coś tu osiągnąć.

-----x Wsparcie innych: Jestem świadomy tego, że samemu czasem niewiele się zdziała. Chciałbym zaprosić do współpracy wszystkich, którzy będą w stanie mi jakoś doradzić. Myślę że szerokie grono moich znajomych będzie mi pomagać w różnych kwestiach z prowadzeniem reprezentacji.
Póki co mam już na myśli kilka osób, które mogłyby bardziej wesprzeć Drużynę Narodową, również jako asystenci.
Jestem otwarty na wszelkie sugestie, na pewno żadnej nie odrzucę.
Co do stanowisk asystentów, wszystko się okaże w ciągu najbliższych dwóch tygodni, wtedy też napiszę więcej o nich, a także o moich planach w stosunku do nich i do naszej wspólnej pracy z kadrą.
Asystentami z pewnością zostaną osoby mające duże doświadczenie w grze, ogromną wiedzę oraz czas, który będą mogły poświęcić dla naszej Reprezentacji.

3. Obietnice, zapewnienia...

Jak trudno jest poprowadzić Reprezentację do zwycięstwa wiadomo nie od dziś. Chciałbym jednak zmierzyć się z tym zadaniem i położyć na szali wszystkie moje umiejętności, poświęcić swój czas i zaangażowanie.
Jestem pewien że moja konsekwencja w działaniu, dążenie do sukcesu, ale także umiejętność rozmowy z innymi, dyskutowania oraz słuchania pomogą wydatnie w prowadzeniu kadry w Mistrzostwach Europy, które są dla mnie imprezą docelową.
Nie odpuszczę oczywiście Mistrzostw Świata U21, jednak tutaj będę musiał bardziej się przyłożyć i więcej porozmawiać z ludźmi, którzy mają z młodymi zawodnikami do czynienia na codzień.
Startuję w tym wyścigu z wiedzą na temat polskiej kadry. Wiem czego się spodziewać i praca ta nie będzie dla mnie niespodzianką.

Kadra prowadzona przeze mnie na pewno będzie drużyną poukładaną, mającą spójną koncepcję, co pozwoli na odnoszenie zwycięstw i walkę o najwyższe cele.

4. Plan pracy z kadrą:
Nie będę się tu rozpisywał o całej otoczce, o forach IRCach, typerkach itp. O tym możecie przeczytać w innym miejscu. Tu jest miejsce na merytoryczną i wytrwałą pracę:
+ Pierwszy punkt planu, to przede wszystkim dobór odpowiednich asystentów. Chodzi tu o ludzi znających się na grze, a szczególnie na jej taktycznej stronie. Oprócz tego w sztabie znajdzie się również osoba, która niekoniecznie jest tuzem od strony taktyk, ale ma dużo czasu i będzie gotowa poświęcić go na prace związane z selekcją i szeroko pojętym administrowaniem drużyną narodową.

+ Drugi etap to selekcja U21. Jest to wg mnie najtrudniejszy punkt całej pracy, ponieważ zawodników do tej kadry bardzo trudno znaleźć. Będę liczył na WAS, czyli ludzi u których ci zawodnicy grają. Na forum oczywiście zostanie założony temat, planuję też akcję rozsyłania wiadomości do ksiąg gości i for ligowych. Tylko szeroko zakrojone działania mogą przynieść skutek. Dodatkowo będziemy używać narzędzi wykorzystujących XML, choć w stosunku do graczy mających max 21 lat może to przynieść nienajlepszy efekt.

+ Mistrzostwa Świata U21. Impreza trudna, ze względu na swoją specyfikę. Zawodnicy pozbawieni w dużej mierze umiejętności pobocznych, oparci zapewne głównie na umiejętnościach fizycznych nie będą grali tak samo jak ich starsi koledzy. Będzie trzeba w szybkim tempie przetestować conajmniej kilka wariantów gry. Zamierzam też pójść po radę do osób grających w LKJ i osiągających sukcesy drużynami młodzików. Oni o takich graczach zapewne wiedzą najwięcej.

+ Kulminacyjny moment pracy z kadrą, czyli rozpoczęcie przygotowań do Mistrzostw Europy i na początek oczywiście selekcja. Trudno powiedzieć czym dokładnie będę się kierował przy wyborze zawodników na tą imprezę. Zostało do niej jeszcze dużo czasu, niewykluczone że na 3 dni przed mistrzostwami Szwedzi zmienią sima itp Razz W każdym razie wiem, że na pewno główną pomocą w szukaniu zawodników będą narzędzia informatyczne korzystające z XMLa. Dzięki nim można bez problemów oddzielić bezwartościowych pionków, od potencjalnych kadrowiczów. Już przed ubiegłymi Mistrzostwami Świata przeprowadzałem taką selekcję i wiem, że przynosi ona dobre rezultaty. Mogę na 98% stwierdzić że nikt się nam nie ukrył.

+ Gra w Mistrzostwach Europy. Wraz z przyszłymi asystentami będziemy z pewnością testować różne możliwości, różnych zawodników, ustawienia i strategie. Trzeba pamiętać że niestety nie będzie na to zbyt wiele czasu, dlatego nie będzie zbyt wiele miejsca na porywające eksperymenty.

+++ Przez cały czas pracy z kadrą będę otwarty na inne osoby, które nie będą moimi asystentami. Moje GG jest powszechnie znane i jeśli ktoś, szczególnie ktoś mający elementarne pojęcie o MZ będzie chciał się ze mną podzielić swoimi spostrzeżeniami, to proszę bardzo.

+++ Reprezentacja to nasze wspólne dobro, dlatego będę starał się nagłośnić i spopularyzować to, co będzie działo się w kadrze, tak aby mieć dobry kontakt ze wszystkimi zainteresowanymi. Na pewno będziemy działać na forum, IRCu, ewentualnie pozostaje również GG oraz być może strona reprezentacji, choć jak widać pomysł ten nie sprawdził się dotychczas za bardzo.

5. Hasło wyborcze.
hasło z ostatnich wyborów: "mistrzowskie podejście" nabrało teraz nowego znaczenia, ponieważ udało mi się dokonać wielu wspaniałych rzeczy w ostatnim sezonie. Dlatego jestem przekonany, że w tym momencie nie zdezaktualizowało się ono w żaden sposób.
Przygotowałem jednak jeszcze jedną propozycję:
"Doświadczenie i zapał drogą do sukcesu"


Dziękuję za zapoznanie się z moim programem, zapraszam do zadawania pytań oraz w dalszej perspektywie do głosowania na moją kandydaturę!

_________________
team: Rozbiórka Team Orzesze, div: EKSTRAKLASA , klan: Championship -> MC -> Zagubieni Między Słupkami
5 sezonów, 5 lig: div5 -> ekstraklasa, sezon 25: Mistrz Polski!!!
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
2244780
mmmm111 Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 17 Mar 2008
Skąd: nie ważne
PostWysłany: 2008-06-18, 18:27    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

masz moj glos Wink

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mateosz91 Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 05 Wrz 2004
Skąd: Oleśnica
PostWysłany: 2008-06-28, 19:41    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Mój nie Smile

_________________
Jeśli chcesz coś zrobić szukasz sposobu, jeśli nie chcesz szukasz wytłumaczenia.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
1868426
tomas27 Płeć:Mężczyzna
Białystok-TM


Wiek: 48
Dołączył: 12 Lut 2004
Skąd: Białystok
PostWysłany: 2008-06-28, 22:24    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

mikhell - masz na bank mój głos Smile

_________________
Piłka Nożna:Jaga B-stok div7.4|TM: Białystok IV i V (kapitan)
|Hokej:ICE RED WINGS div4.25 klan:Lodowe Świstaki IV|HTM:
Białystok II (kapitan)

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
lezonsquad Płeć:Mężczyzna
Proud Member


Wiek: 39
Dołączył: 08 Lip 2004
Skąd: Szczecin
PostWysłany: 2008-06-28, 23:05    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

No i po wyborach, po udzieleniu poparcia przez tomasa reszta może walczyć już tylko o drugie miejsce Smile

_________________
Piłka: Kuraki z Kentucky - Ekstraklasa (2x MP | 1x National Cup)
Hokej: Black Thunders Szczecin - div1.1 (3x MP | 1x National Cup | 2x Division Cup | 1x Top Teams Cup)

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
5165196
tomas27 Płeć:Mężczyzna
Białystok-TM


Wiek: 48
Dołączył: 12 Lut 2004
Skąd: Białystok
PostWysłany: 2008-06-28, 23:30    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

lezon - że co ? dobry zart buhahahah Very Happy Laughing

_________________
Piłka Nożna:Jaga B-stok div7.4|TM: Białystok IV i V (kapitan)
|Hokej:ICE RED WINGS div4.25 klan:Lodowe Świstaki IV|HTM:
Białystok II (kapitan)

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
KrzysiekBialy Płeć:Mężczyzna
DM!


Wiek: 34
Dołączył: 12 Lut 2004
Skąd: Białystok
PostWysłany: 2008-07-04, 16:53    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Zastanowie sie. Mam nadzieje ze tomas cie odpowiednio zarekomenduje.

_________________
Kuznia cytatow janka:
[20:56:29] <janko05> ja ci mowie w przyszlosci ja zostane selekcjonerem
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
2589016
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo ©2003 phpBB Group
domain & hosting donated by founders :: ownership by www.managerzone.pl
adaptation & modification by XoNoX :: logo made by groclinac
Copyright © 2002-2015 by XoNoX :: POLITYKA PRYWATNOŚCI (PRIVACY POLICY)
Wszystkie prawa zastrzeżone. Ten serwis nie ma jakichkolwiek powiązań z firmą ManagerZone AB. Publikowane komentarze
są prywatnymi opiniami użytkowników Forum. Serwis forum.managerzone.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści opinii.
Żaden z elementów tej witryny nie może być kopiowany i rozpowszechniany bez zgody właściciela.
Wykorzystane tu znaki towarowe i handlowe oraz nazwy marek, produktów czy usług należą do ich prawnych właścicieli
i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych oraz są rozpowszechniane zgodnie z Ustawą o Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych.
Zobacz też: www.managerzone.pl, www.ndmaz.pl, www.gramed.com, www.gramed.eu, www.projekt-bud.pl,
bronx.nsk.pl, forum.nsk.pl, futsal.nsk.pl, managerzone.nsk.pl, forum.managerzone.nsk.pl, medycyna.nsk.pl,
nlpna.nsk.pl, nowydwormaz.nsk.pl, projekt.nsk.pl, swit.nsk.pl, tv.nsk.pl, vectra.nsk.pl, www.nsk.pl, swit.ndmaz.pl
Strona wygenerowana w 0.07 sekundy. Zapytań do SQL: 36