Forum ManagerZone Polska Strona Główna Forum ManagerZone Polska
Pierwsze nieoficjalne forum dla polskiej społeczności ManagerZone.com
Forum istnieje od 2004-02-12 godzina: 01:56
http://forum.managerzone.pl/

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
selekcjoner 2008 - jocerek_pl
Autor Wiadomość
jocerek_pl Płeć:Mężczyzna

Wiek: 48
Dołączył: 12 Lut 2004
Skąd: Aylesbury
PostWysłany: 2008-07-07, 15:59   selekcjoner 2008 - jocerek_pl Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

SELEKCJONER REPREZENTACJI POLSKI - jocerek_pl

Rola ta dla wiekszosci managerów bedzie spelnieniem ich marzen, ukoronowaniem pewnego etapu managerskiej kariery. Osoba która zostanie Selekcjonerem spotka sie z poparciem i uznaniem wsród wiekszosci polskich managerów. Zaufanie zdobyte podczas wyborów jak i szacunek wypracowany podczas lat gry pomoze w prowadzeniu reprezentacji.


Kim Jestem?

Mam na imię Maurycy i jestem 32 letnim managerem drużyny FC Royal Chesterfield w div 1.1. Grę zaczynałem w sierpniu 2003 i jak wielu z Was startowałem od 6 ligi. Początki jak pewnie u każdego z was były trudne, ale im ciężej było tym bardziej wciągała ta gra. Tak naprawdę gra dla mnie zaczyna się w momencie awansu do 4 ligi. Z ta chwila zaproszony zostałem do jednego z bardziej utytułowanych klanów - Okrutni Sciemniacze z Escupa przez niezmordowanego zajafkowego. Tam nauczyłem się właściwego podejścia do tej gry, jak również odpowiedniego dystansu do swoich posunięć. Po okresie sukcesów w klanie OSE( mistrzostwa w LK i LR), przychodzi decyzja o spróbowaniu czegoś nowego i tak zmieniam barwy na 4 ligowy klan Emigranci. To w tym klanie najpierw jako zwykły uczestnik rozgrywek, a obecnie jako kapitan nauczyłem się cierpliwości i wytrwałości w realizacji postawionych celów. Droga odbyta od 4 ligi do Ekstraklasy ( LK – liga klanów) uzmysłowiła mi, że w można w tej grze osiągnąć wszystko , pod warunkiem, ze umie się zaplanować i zrealizować ten plan.
Obecnie grając 6 sezon w div1 kończę reorganizacje w klubie i mogę śmiało powiedzieć, że jestem jednym z niewielu, który spokojnie potrafi odmłodzić skład i nie wypaść z obiegu tzw. czołówki polskiego MZ, czyli jednym słowem nie zaznać goryczy spadku.
Obecnie piastuje od kilku miesięcy funkcje polskiego GA, a wcześniej RA w polskim TZ.


Dlaczego zdecydowałem się kandydować?


Pierwsza nasuwająca się odpowiedź to spełnienie jednego ze swoich marzeń i zwieńczenie pewnego etapu kariery managerskiej. Reprezentacja sama w sobie to ogromne wyzwanie i odpowiedzialność.
Wiem ze podjecie się tego wyzwania rodzi obowiązki, którym jestem w stanie podołać. Do tej pory realizuje żmudny plan odmładzania składu, co jednocześnie wymaga ode mnie dobrego przygotowania taktycznego do każdego meczu. Może brakuje mojej osobie tak oczekiwanej charyzmy, ale czy krzykacz lub osoba rzucająca sloganami nadaje się bardziej na to stanowisko??
Podstawą mojej pracy z drużyną jest analiza i taktyka. Uważam, że każdego można pokonać taktyka i sprytem. Dodatkowo w tej grze potrzebne jest szczęście, a tego mam w nadmiarze. Kadra nie jest i nie będzie dla mnie sezonowym kaprysem, a dobrem wspólnym by osiągać sukcesy. Przelewając te cechy na rzecz kadry, uważam że uda nam się dokonać wspaniałych i oczekiwanych przez wielu sukcesów

Pierwszym asystentem będzie menager z mojego klanu , mój zastępca i prawa ręka Schrek. Dlaczego on, bo znakomicie się uzupełniamy. Sztab musi być zgranym zespołem, być jak jeden organizm z dobrze funkcjonującymi trybami organizacyjnymi.
Sporo wymieniamy uwag dotyczących analiz taktycznych, wiem na co go stać i będzie jego osoba znakomitym uzupełnieniem mojej wizji kadry.

Plan Pracy z Kadrą


Nie będę oryginalny i nie napisze tu nic odkrywczego. Selekcja będzie żmudna i mozolna, ale jednego jestem pewien w kadrze będą grali możliwie najlepsi zawodnicy.
chciałbym również spróbować przetestować ustawienia Reprezentacji w oparciu o jeden z kluczowych parametrów , mam tu na myśli panowanie.
Wiemy jakim zasobem piłkarskim dysponujemy, pojawiają się już również w zainteresowaniu pierwsi zawodnicy wyhodowani na obozach treningowych , jeśli będą spełniać wymagane kryteria damy im szanse i poobserwujemy jak to będzie wyglądać.
na pewno nie zaniedbamy żadnych rozgrywek i z jednakową sumiennością przygotujemy się do wszystkich rozgrywek, bo później poddani będziemy ocenie nie za jedną imprezę, a za całokształt naszej pracy.


Oczekiwania

Jedno mogę wam zagwarantować kadra będzie właściwie dobrana i przygotowana do wszelkiego rodzaju rozgrywek. Każdy mecz dla nas będzie jak mecz o mistrzostwo, co zagwarantuje wysoki poziom naszej kadry.
Nie chce z obiecywać , że zdobędziemy mistrzostwo, że będą medale, ale wierze że jesteśmy w stanie tego dokonać i nawiązać do sukcesów poprzedników.
Wielu z was narzekało, ze kadra i sztab są jak by poza społeczeństwem i dostęp do nich utrudniony. Będziemy dbać by kadra żyła i jednocześnie było o niej głośno, w końcu to nie jest tylko i wyłącznie moja drużyna , a nas wszystkich.

Myślę że jestem ciekawą alternatywą dla już zgłoszonych kandydatów, dołożymy wszelkich możliwych starań by reprezentacja osiągała wyniki na miarę oczekiwań polskiej społeczności MZ-towej


jocerek_pl & schrek


podpis na forum
http://img357.imageshack.us/img357/6093/beznazwy1vm0.gif

obrazek do GB
<center><p style=background-image:url(http://img383.imageshack.us/img383/150/beznazwy3swm3.jpg);height:394;width:450;> </p></center>

_________________
***** FC ROYAL Chesterfield *****
*** 4.11--> 3.2--> 2.1--> 1.1 ***


Ostatnio zmieniony przez jocerek_pl dnia 2008-07-07, 18:02, w całości zmieniany 1 raz
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
1549897
xubix Płeć:Mężczyzna
mniam :*


Wiek: 32
Dołączył: 31 Maj 2005
Skąd: Krotoszyn
PostWysłany: 2008-07-07, 17:01    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Masz mój głos Wink

http://img383.imageshack.us/img383/150/beznazwy3swm3.jpg


wklejac to to GB , prezentacji Exclamation
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
11715298
McDaniel Płeć:Mężczyzna
Olympique Lyonnais


Wiek: 36
Dołączył: 12 Lut 2004
Skąd: Warszawa/Lublin
PostWysłany: 2008-07-08, 10:54    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Fajnie tylko o co chodzi z tą "elitą" (vide. plakat wyborczy). Ni w pięć, nie w dziesięć.

_________________
"Błogosławiony człowiek, który nie mając nic do powiedzenia, nie ubiera tego w słowa"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
5651352
jocerek_pl Płeć:Mężczyzna

Wiek: 48
Dołączył: 12 Lut 2004
Skąd: Aylesbury
PostWysłany: 2008-07-08, 17:32    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

McDaniel napisał/a:
Fajnie tylko o co chodzi z tą "elitą" (vide. plakat wyborczy). Ni w pięć, nie w dziesięć.


mozliwe, ze lekko przekoloryzowalem, nie mniej wydawalo mi sie to najbardziej odpowiednie w celu podkreslenia konsekwencji dzialania, troszke okrezne porownanie, ale mysle ze wlasciwe

_________________
***** FC ROYAL Chesterfield *****
*** 4.11--> 3.2--> 2.1--> 1.1 ***
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
1549897
bugirks Płeć:Mężczyzna
ES Białystok


Wiek: 29
Dołączył: 11 Gru 2006
Skąd: Okolice Białegostoku
PostWysłany: 2008-07-09, 15:20    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Masz również mój głos Very Happy

ps. Fajny banerek i plakat wyborczy Smile

_________________
LK:VSC Młodzieży - kapitan
Jeżeli wydaje Ci się, że wiesz wszystko, to masz rację... Wydaje Ci się.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Ketlan Płeć:Mężczyzna
Greengos Pruszcz Gd.


Wiek: 40
Dołączył: 19 Lut 2005
Skąd: z Wolnego Miasta
PostWysłany: 2008-07-09, 19:34    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

McDaniel napisał/a:
Fajnie tylko o co chodzi z tą "elitą" (vide. plakat wyborczy). Ni w pięć, nie w dziesięć.

hmmm może tak Elita: rozgrywek klanowych, turnieju miast, polskiego MZeta, co sugeruje profesjonalne podejscie i efektywnosc włożonej pracy w to co się angażuje

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mateosz91 Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 05 Wrz 2004
Skąd: Oleśnica
PostWysłany: 2008-07-11, 00:35    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Jocerek_pl - Place vote!

_________________
Jeśli chcesz coś zrobić szukasz sposobu, jeśli nie chcesz szukasz wytłumaczenia.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
1868426
mamboleo Płeć:Mężczyzna


Wiek: 36
Dołączył: 08 Mar 2005
Skąd: Knurów
PostWysłany: 2008-07-11, 01:11    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

głos oddany.

nie wiedziałem, czy dac glos nas was czy glogosa i andyego, ale ze zablokowano mi dostep do forum to zaglosowalem na tych ktorzy mieli u mnie wiecej na tak, nim dowiedzialem sie wiecej poprzez pytania na forum Wink

Ogólnie przekonalo mnie to, ze wasza dwojka moim zdaniem ma lepsze kwlaifikacje na kadre U-21.

_________________
...nawet żyrafę, gdy przyciśnie bieda i tylko jeża przelecieć się nie da!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Okewaja
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 2008-07-12, 23:56   

Szkoda, że brakuje ci tak tych głosów, aby zostać selekcjonerem, ale wybory się jeszcze nie skończyły, a ja jestem optymistą i wierze w Twój sukces Smile Trzymam kciuki.
Powrót do góry
dawes Płeć:Mężczyzna


Wiek: 42
Dołączył: 07 Lis 2005
Skąd: Siemianowice Śląskie
PostWysłany: 2008-07-13, 12:51    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

jak nie te wybory to beda kolejne Smile

_________________
Puste Kufle Siemianowice
TM - Siemianowice Śląskie
LK - Zlane Zoki, HLK - Sudden Death
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
1557746
jocerek_pl Płeć:Mężczyzna

Wiek: 48
Dołączył: 12 Lut 2004
Skąd: Aylesbury
PostWysłany: 2008-07-29, 23:18    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

kliklo mi sie Very Happy

_________________
***** FC ROYAL Chesterfield *****
*** 4.11--> 3.2--> 2.1--> 1.1 ***
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
1549897
jocerek_pl Płeć:Mężczyzna

Wiek: 48
Dołączył: 12 Lut 2004
Skąd: Aylesbury
PostWysłany: 2009-01-13, 17:14    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

SELEKCJONER REPREZENTACJI POLSKI - jocerek_pl

Rola ta dla wiekszosci managerów bedzie spelnieniem ich marzen, ukoronowaniem pewnego etapu managerskiej kariery. Osoba która zostanie Selekcjonerem spotka sie z poparciem i uznaniem wsród wiekszosci polskich managerów. Zaufanie zdobyte podczas wyborów jak i szacunek wypracowany podczas lat gry pomoze w prowadzeniu reprezentacji.


Kim Jestem?

Mam na imię Maurycy i jestem 32 letnim managerem drużyny FC Royal Chesterfield w div 1.1. Grę zaczynałem w sierpniu 2003 i jak wielu z Was startowałem od 6 ligi. Początki jak pewnie u każdego z was były trudne, ale im ciężej było tym bardziej wciągała ta gra. Tak naprawdę gra dla mnie zaczyna się w momencie awansu do 4 ligi. Z ta chwila zaproszony zostałem do jednego z bardziej utytułowanych klanów - Okrutni Sciemniacze z Escupa przez niezmordowanego zajafkowego. Tam nauczyłem się właściwego podejścia do tej gry, jak również odpowiedniego dystansu do swoich posunięć. Po okresie sukcesów w klanie OSE( mistrzostwa w LK i LR), przychodzi decyzja o spróbowaniu czegoś nowego i tak zmieniam barwy na 4 ligowy klan Emigranci. To w tym klanie najpierw jako zwykły uczestnik rozgrywek, a obecnie jako kapitan nauczyłem się cierpliwości i wytrwałości w realizacji postawionych celów. Droga odbyta od 4 ligi do Ekstraklasy ( LK – liga klanów) uzmysłowiła mi, że w można w tej grze osiągnąć wszystko , pod warunkiem, ze umie się zaplanować i zrealizować ten plan.
Obecnie grając 8 sezon w div1 ( baraże o Ekstraklase) kończę reorganizacje w klubie i mogę śmiało powiedzieć, że jestem jednym z niewielu, który spokojnie potrafi odmłodzić skład i nie wypaść z obiegu tzw. czołówki polskiego MZ, czyli jednym słowem nie zaznać goryczy spadku.
Obecnie piastuje od kilku miesięcy funkcje polskiego GA, a wcześniej RA w polskim TZ.


Dlaczego zdecydowałem się kandydować?

Pierwsza nasuwająca się odpowiedź to spełnienie jednego ze swoich marzeń i zwieńczenie pewnego etapu kariery managerskiej. Reprezentacja sama w sobie to ogromne wyzwanie i odpowiedzialność. Jest to również drugie moje podejście do wyborów.
Wiem ze podjecie się tego wyzwania rodzi obowiązki, którym jestem w stanie podołać. Do tej pory realizuje żmudny plan odmładzania składu, co jednocześnie wymaga ode mnie dobrego przygotowania taktycznego do każdego meczu. Może brakuje mojej osobie tak oczekiwanej charyzmy, ale czy krzykacz lub osoba rzucająca sloganami nadaje się bardziej na to stanowisko??
Podstawą mojej pracy z drużyną jest analiza i taktyka. Uważam, że każdego można pokonać taktyka i sprytem. Dodatkowo w tej grze potrzebne jest szczęście, a tego mam w nadmiarze. Kadra nie jest i nie będzie dla mnie sezonowym kaprysem, a dobrem wspólnym by osiągać sukcesy. Przelewając te cechy na rzecz kadry, uważam że uda nam się dokonać wspaniałych i oczekiwanych przez wielu sukcesów

Asystenci – będą to mniej znani menagerowie, którzy dysponują dużą ilością wolnego czasu i w pełni oddadzą go na rzecz kadry. Jak to będzie technicznie wyglądało?
Mam stworzony schemat zbierania informacji i do tego będą potrzebni mi asystenci ( rozmowy trwają) Asystenci będą mieli podzielone role :
Pierwszy będzie zbierał dane dotyczące drużyny narodowej i jego klubowej , co testuje , jak gra.
Drugi będzie zbierał informacje na temat asystentów i ich poczynań na własnych drużynach klubowych .Tak zebrane dane będą podlegały analizie. Oczywiście jeśli zajdzie potrzeba na pewno pewne osoby nie odmówią pomocy, ale to już będą kwestie czysto techniczne. W końcu i tak jedna osoba firmuje i odpowiada za wyniki. Siłą Reprezentacji powinna być jedna osoba, która i tak zawsze jest na świeczniku.

Plan Pracy z Kadrą

Nie będę oryginalny i nie napisze tu nic odkrywczego. Selekcja będzie żmudna i mozolna, ale jednego jestem pewien w kadrze będą grali możliwie najlepsi zawodnicy.
chciałbym również spróbować przetestować ustawienia Reprezentacji w oparciu o jeden z kluczowych parametrów , mam tu na myśli panowanie.
Wiemy jakim zasobem piłkarskim dysponujemy, pojawiają się już również w zainteresowaniu pierwsi zawodnicy wyhodowani na obozach treningowych , jeśli będą spełniać wymagane kryteria damy im szanse i poobserwujemy jak to będzie wyglądać.
na pewno nie zaniedbamy żadnych rozgrywek i z jednakową sumiennością przygotujemy się do wszystkich rozgrywek, bo później poddani będziemy ocenie nie za jedną imprezę, a za całokształt naszej pracy. Jak widać wstępna praca już się zaczęła przy selekcji U-21.


Oczekiwania

Jedno mogę wam zagwarantować kadra będzie właściwie dobrana i przygotowana do wszelkiego rodzaju rozgrywek. Każdy mecz dla nas będzie jak mecz o mistrzostwo, co zagwarantuje wysoki poziom naszej kadry.
Nie chce z obiecywać , że zdobędziemy mistrzostwo, że będą medale, ale wierze że jesteśmy w stanie tego dokonać i nawiązać do sukcesów poprzedników.
Wielu z was narzekało, ze kadra i sztab są jak by poza społeczeństwem i dostęp do nich utrudniony. Będziemy dbać by kadra żyła i jednocześnie było o niej głośno, w końcu to nie jest tylko i wyłącznie moja drużyna , a nas wszystkich.

Myślę że jestem ciekawą alternatywą dla już zgłoszonych kandydatów, dołożymy wszelkich możliwych starań by reprezentacja osiągała wyniki na miarę oczekiwań polskiej społeczności MZ-towej. Mam nadzieję, że zaufacie mojej osobie i oddacie swój głos na mnie.

pozdrawiam
jocerek_pl

_________________
***** FC ROYAL Chesterfield *****
*** 4.11--> 3.2--> 2.1--> 1.1 ***
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
1549897
jocerek_pl Płeć:Mężczyzna

Wiek: 48
Dołączył: 12 Lut 2004
Skąd: Aylesbury
PostWysłany: 2009-01-13, 17:16    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

,

_________________
***** FC ROYAL Chesterfield *****
*** 4.11--> 3.2--> 2.1--> 1.1 ***
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
1549897
Ketlan Płeć:Mężczyzna
Greengos Pruszcz Gd.


Wiek: 40
Dołączył: 19 Lut 2005
Skąd: z Wolnego Miasta
PostWysłany: 2009-01-13, 19:02    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Powoddzenia Jozin Smile

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
jocerek_pl Płeć:Mężczyzna

Wiek: 48
Dołączył: 12 Lut 2004
Skąd: Aylesbury
PostWysłany: 2009-01-14, 13:45    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem



<center><p style=background-image:url(http://protector.w.interii.pl/plakat1.jpg);height:500;width:570;> </p></center>



<center><p style=background-image:url(http://protector.w.interii.pl/plakat1(2).jpg);height:500;width:570;> </p></center>

to plakaty wyborcze, jesli mnie popierasz umiesc w GB.
dziekuje
jocerek_pl

_________________
***** FC ROYAL Chesterfield *****
*** 4.11--> 3.2--> 2.1--> 1.1 ***
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
1549897
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 3 Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo ©2003 phpBB Group
domain & hosting donated by founders :: ownership by www.managerzone.pl
adaptation & modification by XoNoX :: logo made by groclinac
Copyright © 2002-2015 by XoNoX :: POLITYKA PRYWATNOŚCI (PRIVACY POLICY)
Wszystkie prawa zastrzeżone. Ten serwis nie ma jakichkolwiek powiązań z firmą ManagerZone AB. Publikowane komentarze
są prywatnymi opiniami użytkowników Forum. Serwis forum.managerzone.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści opinii.
Żaden z elementów tej witryny nie może być kopiowany i rozpowszechniany bez zgody właściciela.
Wykorzystane tu znaki towarowe i handlowe oraz nazwy marek, produktów czy usług należą do ich prawnych właścicieli
i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych oraz są rozpowszechniane zgodnie z Ustawą o Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych.
Zobacz też: www.managerzone.pl, www.ndmaz.pl, www.gramed.com, www.gramed.eu, www.projekt-bud.pl,
bronx.nsk.pl, forum.nsk.pl, futsal.nsk.pl, managerzone.nsk.pl, forum.managerzone.nsk.pl, medycyna.nsk.pl,
nlpna.nsk.pl, nowydwormaz.nsk.pl, projekt.nsk.pl, swit.nsk.pl, tv.nsk.pl, vectra.nsk.pl, www.nsk.pl, swit.ndmaz.pl
Strona wygenerowana w 0.09 sekundy. Zapytań do SQL: 27