Forum ManagerZone Polska Strona Główna Forum ManagerZone Polska
Pierwsze nieoficjalne forum dla polskiej społeczności ManagerZone.com
Forum istnieje od 2004-02-12 godzina: 01:56
http://forum.managerzone.pl/

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony 1, 2, 3 ... 183, 184, 185  Następny
Opole
Autor Wiadomość
McGall
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 2004-07-01, 13:34   Opole



witam wszystkich ! Smile
jak to mówią, lepiej późno niż wcale więc zakładam temat poświęcony reprezentacji Opola w składzie:

mcgall - McGall Team (150782) - div. 4.24 - kapitan
farbi - Fc Arsenalik Opole (105694) - div. 2.9 zastępca kapitana
dread - Odra Opole (107725) - div. 3.16
jarek1945 - Odra Opole (106395) - div. 4.1
milek72 - Oderka Opole (150031) - div. 4.30
plastek - Rodlo Opole (107693) - div. 5.168
dongall - The Dark Brotherhood (206327) - div. 5.203
nocnyopolepl - KS Gwardia Opole (197143) - div. 6.210
kacperek - KS Wrzoski United (199259) - div. 6.295

można tu wpisywać wszystkie swoje uwagi i wnioski w sprawach reprezentacji, kwestie organizacyjne, komentarze po rozegranych meczach itp.
Jeśli ktoryś opolanin chciałby nas wesprzec również można pisać tu albo do mnie na GB.

pozdrawiam serdecznie ! Smile

[ Dodano: 2004-07-07, 10:46 ]
Kolejne zdecydowane zwycięstwo Opola 21-3 z Niepołomicami, wyglada na to ze tylko Białystok miał duuzo szczescia zesmy walkowerem musieli oddać mecz SmileSmile

Moze by nasi reprezentanci pochwalili sie tutaj jakie maja wyniki w lidze, pucharach, FL-ach? Smile

pozdrawiam !


Ostatnio zmieniony przez dnia 2005-01-28, 11:53, w całości zmieniany 1 raz
Przejdź na dół
Jarek1945
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 2004-07-07, 16:21   

Chwalic sie to ja nie mam czym , ale chcialem pogratulowac chlopakom z zespolu zwyciestwa z Niepolomicami, moze w koncu Opole zacznie grac na miare swoich mozliwosci, pokazmy innym, ze sa tylko naszym tlem, parafrazujac piosenke pewnego nielubianego klubu Wink A tak calkiem powaznie, to Pozdrawiam!
Powrót do góry
kacperek Płeć:Mężczyzna


Wiek: 39
Dołączył: 01 Lip 2004
Skąd: opole/wrocław
PostWysłany: 2004-07-08, 00:48    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

eeehhh... wstyd sie przyznac, ale to ja bylem tym, ktory dostarczyl Niepolomicom 3 pkt... dobrze, ze reszta sie spisala lepiej Smile sorki, moze w nastepnych grach bedzie lepiej :/
pozdro!!

_________________
Fifth Chicken, div3.12
...::: KS Gwardia Opole & Fifth Chicken :::... - sa na swiecie rzeczy trwale Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
5343093
McGall
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 2004-07-08, 09:01   

aaa co tam 3 pkt, akurat miales najbardziej wymagajacego przeciwnika Smile wazne ze debiut udany, przypieczetowany zwyciestwem calego zespolu Smile
Z tego co widzialem, gramy jeszcze jeden mecz w II edycji, utrzymanie w div. 1 mamy pewne a w edycji III powalczymy o awans Smile

pozdrawiam !

[ Dodano: 2004-07-12, 12:42 ]
hej Opole, jak tami liga w niedziele ? Smile

u mnie niestety kiepsko przegrana 4-2 z AS Radolinek, straciłem fotel lidera, ale gramy dalej Smile

pozdrawiam !
Powrót do góry
Jarek1945
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 2004-07-13, 20:09   

Zwyciestwo, co wiecej komplet zwyciestw pojedynczych, tak trzymac!
Powrót do góry
McGall
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 2004-07-14, 07:58   

Sukces Panowie ! Smile

McGall Team (mcgall) - KOZLOWA GORA A.M (piekary72) - 2-0; 3-2
Odra Opole (dread) - Bacisze (djbat) - 6-1; 5-2
FC Arsenalik Opole (farbi) - Kozlowa Gora ( uchol) - 2-1; 2-1
Odra Opole (jarek1945) - Czarni KG (herzlich) - 7-0; 5-0

nie zostawilismy wątpliwości, kto był lepszy w tym meczu Smile Szczególne uznanie dla Jarka, który nie stracił bramki a także Farbiego za pokonanie najmocniejszego rywala Smile
Był to niestety nasz ostatni mecz w tej edycji TM, jesli wziac pod uwage ilosc rozegranych meczy, to na 3 stracilismy tylko 3 pkt ! Smile Czyli w III edycji walczymy o awans ! Bede na bierzaco informowal Was o tym co i kiedy z III edycja, a za rewelacyjna postawe w tej czesci wielkie uznania i podziekowania !

pozdrawiam serdecznie !

[ Dodano: 2004-07-21, 08:00 ]
Mamy 3 miejsce ! Smile Niby nie ma sie czym chwalic, ale biorac pod uwage start z dwoma walkowerami jest niezle Smile
Nowy sezon zaczyna sie 3 sierpnia, tak wiec nie ma przerwy wakacyjnej, badzcie w gotowosci, dam znac jak bedzie nowa rozpiska.

pozdrawiam !

[ Dodano: 2004-07-21, 08:54 ]
Zgodnie z nową zasadą jest możliwość powstania 2 druzyny kazdego miasta, np. Opole II, daloby to mozliwosc gry w kazdej kolejce kazdemu teamowi, ktorych ilosc w reprezentacji ograniczono do 9 druzyn. Jakie macie opinie na ten temat ? Czy byliby chetni do utowrzenia takiego "klona" reprezentacji Opola ?

pozdrawiam !
Powrót do góry
kacperek Płeć:Mężczyzna


Wiek: 39
Dołączył: 01 Lip 2004
Skąd: opole/wrocław
PostWysłany: 2004-07-21, 23:24    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

no jak dla mnie to git... ja bym sie na to pisal Smile tylko mam jedno pytanie - czy mozliwa jest dowolna rotacja druzyn w danej kolejce miedzy 1-sza a 2-ga druzyna?? czy ktos grajac w jednej kolejce zw 1-szej repr. moze w nastepnej kolejce grac w 2-giej i vice versa?? tak by bylo milo Smile

_________________
Fifth Chicken, div3.12
...::: KS Gwardia Opole & Fifth Chicken :::... - sa na swiecie rzeczy trwale Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
5343093
Jarek1945
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 2004-07-22, 01:56   

Nowością jest możliwośc wystawienia reprezentacji 2,3,4 itd danego miasta (warunek - w mieście pod szyldem np Szczecin II nie moze występowac żadna druzyna ze Szczecina I lub Szczecina III jesli takowy by był)

Rolling Eyes
Powrót do góry
nocnyopolepl Płeć:Mężczyzna
bling bling


Dołączył: 22 Lip 2004
Skąd: opole!
PostWysłany: 2004-07-22, 13:37    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Witam,

jestem Krzysiek na eMZet bardziej znany jako


nocnyopolepl manager klubu KS Gwardia OPOLE.


Po rozmowach z mcgall'em postanowilem kandydowac na


kapitana OPOLE II.


Do Was nalezy decyzja. Smile

[ Dodano: 2004-07-22, 13:48 ]
:1:
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
1368744
McGall
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 2004-07-22, 13:50   

popieram inicjatywę kolegi, na pewno będzie ciekawiej, jesli kazdy bedzie mogl grac jak najwiecej meczy a i Opola bedzie wiecej Wink
z tego co rozmawialismy, proponowany skład druzyny Opole II to:

kacperek - KS Wrzoski United (199259)
nocnyopolepl - KS Gwardia Opole (197143)
plastek - Rodlo Opole (107693)
dongall - The Dark Brotherhood (206327)
poiu77 - Seventers Opole (150986)

Gdyby inicjatywa się powiodła, druzynę Opole II trzeba zgłosić do 26 lipca, czyli do poniedzialku chyba, ze Gambol przedluzy termin.

pozdrawiam !
Powrót do góry
kacperek Płeć:Mężczyzna


Wiek: 39
Dołączył: 01 Lip 2004
Skąd: opole/wrocław
PostWysłany: 2004-07-22, 22:00    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

no jak dla mnie, to kandedatura "nocnyopolepl'ego" jest wporzo. znam go i wiem, ze komu jak komu, ale jemu mozna ta funkcje powierzyc... sam bym kandydowal, ale ja mam modem, a on stalke, a funkcja ta wymaga sledzenie i przygladania sie rywalom (to zabiera zreguly troche czasu), wiec sobie odpuszcze Razz nocny na kapitana!!

_________________
Fifth Chicken, div3.12
...::: KS Gwardia Opole & Fifth Chicken :::... - sa na swiecie rzeczy trwale Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
5343093
nocnyopolepl Płeć:Mężczyzna
bling bling


Dołączył: 22 Lip 2004
Skąd: opole!
PostWysłany: 2004-07-22, 22:20    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

kacperek napisał/a:
no jak dla mnie, to kandedatura "nocnyopolepl'ego" jest wporzo. znam go i wiem, ze komu jak komu, ale jemu mozna ta funkcje powierzyc... sam bym kandydowal, ale ja mam modem, a on stalke, a funkcja ta wymaga sledzenie i przygladania sie rywalom (to zabiera zreguly troche czasu), wiec sobie odpuszcze Razz nocny na kapitana!!



zazdrosnik Razz

_________________
Drużyna zajęła 8 miejsce w Season 9 Cup - Edition 2.
Drużyna zajęła 10 miejsce w Playoff Division 5-6 Poland Edition 5.
Drużyna zajęła 9 miejsce w Division 5-6 Poland Edition 4.

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
1368744
Jarek1945
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 2004-07-23, 16:37   

Rozumiem, że w przyszłym sezonie(już w EKSTRAKLASIE:) ) zrobi sie ewentualnie roszady, jezeli okaze sie, ze druzyny z Opole II sa lepsze od niektorych z Opola I.
Powrót do góry
nocnyopolepl Płeć:Mężczyzna
bling bling


Dołączył: 22 Lip 2004
Skąd: opole!
PostWysłany: 2004-07-24, 13:13    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Jarek1945 napisał/a:
Rozumiem, że w przyszłym sezonie(już w EKSTRAKLASIE:) ) zrobi sie ewentualnie roszady, jezeli okaze sie, ze druzyny z Opole II sa lepsze od niektorych z Opola I.


nie wiem czy to nie jest wbrew regulaminowi...trzeba zadac to pytanie komus kompetentnemu Razz

_________________
Drużyna zajęła 8 miejsce w Season 9 Cup - Edition 2.
Drużyna zajęła 10 miejsce w Playoff Division 5-6 Poland Edition 5.
Drużyna zajęła 9 miejsce w Division 5-6 Poland Edition 4.

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
1368744
McGall
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 2004-08-03, 07:53   

No i ruszyła III edycja TM, to nam sie grupa trafila... dobrze ze awansuja pierwsze 2 druzyny Smile

pozdrawiam ! Smile
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 185 Idź do strony 1, 2, 3 ... 183, 184, 185  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo ©2003 phpBB Group
domain & hosting donated by founders :: ownership by www.managerzone.pl
adaptation & modification by XoNoX :: logo made by groclinac
Copyright © 2002-2015 by XoNoX :: POLITYKA PRYWATNOŚCI (PRIVACY POLICY)
Wszystkie prawa zastrzeżone. Ten serwis nie ma jakichkolwiek powiązań z firmą ManagerZone AB. Publikowane komentarze
są prywatnymi opiniami użytkowników Forum. Serwis forum.managerzone.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści opinii.
Żaden z elementów tej witryny nie może być kopiowany i rozpowszechniany bez zgody właściciela.
Wykorzystane tu znaki towarowe i handlowe oraz nazwy marek, produktów czy usług należą do ich prawnych właścicieli
i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych oraz są rozpowszechniane zgodnie z Ustawą o Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych.
Zobacz też: www.managerzone.pl, www.ndmaz.pl, www.gramed.com, www.gramed.eu, www.projekt-bud.pl,
bronx.nsk.pl, forum.nsk.pl, futsal.nsk.pl, managerzone.nsk.pl, forum.managerzone.nsk.pl, medycyna.nsk.pl,
nlpna.nsk.pl, nowydwormaz.nsk.pl, projekt.nsk.pl, swit.nsk.pl, tv.nsk.pl, vectra.nsk.pl, www.nsk.pl, swit.ndmaz.pl
Strona wygenerowana w 0.08 sekundy. Zapytań do SQL: 34