Forum ManagerZone Polska Strona Główna Forum ManagerZone Polska
Pierwsze nieoficjalne forum dla polskiej społeczności ManagerZone.com
Forum istnieje od 2004-02-12 godzina: 01:56
http://forum.managerzone.pl/

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 183, 184, 185  Następny
Opole
Autor Wiadomość
McGall
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 2004-10-25, 11:35   

Noo, derby jak kazde beda gorace Smile Milku, damy im w kosc, przy Twoim bardzo istotnym udziale, masz najtrudniejsze zadanie, powstrzymac najmocniejszy team Smile

fajnie ze w koncu nasze forum odżylo Wink

[ Dodano: 2004-10-26, 15:53 ]
Jarku, dread, gratulacje ! po pierwszej rundzie ze Szczecinem II mamy remis 6-6.... o wszystkim zdecyduje wieczór....

McGall Team (mcgall) - FC WAVES SZCZECIN (malpa) 0-1
Oderka Opole (milek72) - MKS Dragons Szczecin (danielw23) 1-3
Odra Opole (jarek1945) - Majowe Szczecin (greg18) 3-0
Odra Opole (dread) - MKS Kosmokwaki (loszo 17) 2-0
Przejdź na dół
milek72 Płeć:Mężczyzna
div4.3

Wiek: 52
Dołączył: 17 Mar 2004
Skąd: Opole
PostWysłany: 2004-10-26, 19:22    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

no i nie udało mi się
a grałem tym samym składem co rano itą samą taktyką
i takie tyły
aż wstyd Embarassed Embarassed Embarassed

[ Dodano: 2004-10-26, 19:25 ]
hehehehe
PANOWIE BOMBA
według moich obliczeń to wygraliśmy !!!!!!!!!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
409353
Jarek1945
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 2004-10-26, 19:54   

wygralismy!! za tydzien derby i jak dobrze pojdzie to gramy w czworce o 17 miejsce ;]
Powrót do góry
kacperek Płeć:Mężczyzna


Wiek: 39
Dołączył: 01 Lip 2004
Skąd: opole/wrocław
PostWysłany: 2004-10-26, 22:03    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

eehhh... nam niestety nie poszlo - az wstyd sie przyznac... inna sprawa, ze gralem tylko ja i dongall, bo reszta opola II dala ciala na calej linii... i chociaz ostatnio kupilem 2 naprawde dobrych zawodnikow, to i tak nie moge jeszcze z nich skorzystac, bo jeden ma 0 formy - jeszcze, a drugi od razu zlapal kontuzje... aaarrgghhh... a napewno chcociaz punkta bym wywalczyl... chlip, chlip...

_________________
Fifth Chicken, div3.12
...::: KS Gwardia Opole & Fifth Chicken :::... - sa na swiecie rzeczy trwale Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
5343093
McGall
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 2004-10-27, 08:03   

Ha ha, Panowie, gatulacje !!! Wygralismy naprawde cięzki mecz 13-10 !! SmileSmileSmile Zapewnilo nam to wygrana grupe Smile
McGall Team (mcgall) 0:1 2:1 FC WAVES SZCZECIN (malpa)
Oderka Opole (milek72)1:3 0:7 MKS Dragons Szczecin (danielw23)
Odra Opole (jarek1945) 3:0 3:2 Majowe Szczecin (greg18)
Odra Opole (dread) 2:0 2:2 MKS Kosmokwaki (loszo 17)


Teraz tylko opolskie derby i ćwiercfinal tych rozgrywek Smile Calkiem mozliwe, ze znow na nich trafimy w "finale" SmileSmile
A z tego co widzialem w polfinale zetrzemy Toruń Wink

Milku, nie przejmuj sie i tak dobrze sie zaprezentowales a szczegolne gratki dla Jarka, ktory zdobyl komplet punktów ! SmileSmileSmile
Powrót do góry
Jarek1945
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 2004-10-27, 12:45   

McGall napisał/a:
a szczegolne gratki dla Jarka, ktory zdobyl komplet punktów ! SmileSmileSmile


no nie przesadzajmy, mialem teoretycznie najslabszego rywala, chyba byscie mnie wydziedziczyli jakbym nie wygral:)
Powrót do góry
kacperek Płeć:Mężczyzna


Wiek: 39
Dołączył: 01 Lip 2004
Skąd: opole/wrocław
PostWysłany: 2004-11-02, 19:54    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

no i lipa Confused
opole 16 - 7 opole II

niezle zagral nocnyopolepl, ktory raz wygral i raz zremisowal z milkiem72. natomiast najbardziej zastanawia mnie poiu77 ktory raz przegral z jarkiem1945 (3-0 chyba) a raz wygral 6-0. tu chyba zadzialal jarek1945 i chyba pomogl reprezentacji opola II w zdobyciu kilku punktow wiecej (poza tym poiu77 z tego co sie orientuje zrezygnowal z MZta). natomiast najbardziej jednostronne byly pojedynki moje i dongalla odpowiednio z dreadem i mcgallem. ale tego sie mozna bylo spodziewac... chociaz 6-0 w drugim meczu boli...
a wynik pozwole opublikowac kapitanowi opola. niech chlop ma satysfakcje Razz
pozdro!!

[ Dodano: 2004-11-02, 19:55 ]
Exclamation Exclamation Exclamation aha!! co z zapisami na IV edycje TM?? robimy jakies zmiany?? trzeba by sie tym zaiteresowac - zapisy trwaja do 15 listopada chyba... Exclamation Exclamation Exclamation

_________________
Fifth Chicken, div3.12
...::: KS Gwardia Opole & Fifth Chicken :::... - sa na swiecie rzeczy trwale Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
5343093
milek72 Płeć:Mężczyzna
div4.3

Wiek: 52
Dołączył: 17 Mar 2004
Skąd: Opole
PostWysłany: 2004-11-02, 19:59    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

kacperek napisał/a:
no i lipa Confused
opole 16 - 7 opole II

niezle zagral nocnyopolepl, ktory raz wygral i raz zremisowal z milkiem72. natomiast najbardziej zastanawia mnie poiu77 ktory raz przegral z jarkiem1945 (3-0 chyba) a raz wygral 6-0. tu chyba zadzialal jarek1945 i chyba pomogl reprezentacji opola II w zdobyciu kilku punktow wiecej (poza tym poiu77 z tego co sie orientuje zrezygnowal z MZta). natomiast najbardziej jednostronne byly pojedynki moje i dongalla odpowiednio z dreadem i mcgallem. ale tego sie mozna bylo spodziewac... chociaz 6-0 w drugim meczu boli...
a wynik pozwole opublikowac kapitanowi opola. niech chlop ma satysfakcje Razz
pozdro!!
[ Dodano: 2004-11-02, 19:55 ]
Exclamation Exclamation Exclamation aha!! co z zapisami na IV edycje TM?? robimy jakies zmiany?? trzeba by sie tym zaiteresowac - zapisy trwaja do 15 listopada chyba... Exclamation Exclamation Exclamation

hehehe
nie mogłem zagrac full składem
po ostatniej awarii serwerów z podstawowej 11 tylko jeden zawodnik nie był zmęczony i chciało mu się grać. Nie wiem czy tez tak mieliście po ostatniej środzie.
myśle ze jutro już bedzie lepiej.
A propos czy w ligach towarzyskich i pucharach zawodnicy tez sie męczą (jakoś ostatnio nie eksploatowałem 1-go składu w meczach towarzyskich)??
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
409353
sekrecik
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 2004-11-02, 22:10   

Cytat:
opole 16 - 7 opole II
wynik nalezaloby podac w utworzonym do tego temacie bo wciaz niewiadomo czy to oficjalny i ostateczny wynik... Wink
Powrót do góry
McGall
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 2004-11-03, 12:33   

słuchajcie... namierzylem kolejnego opolanina, druzyna Gwardia Iktorn Opole (202769), zerknijcie na niego i powiedzcie co myslicie i gdzie by mu zaproponowac miejsce, czy w I czy w II składzie...

dobrze by bylo tez moze zmobilizowac tych, ktorzy nawalaja i sa przez nich walkowery, moze wprowadzimy system kartkowy jak w lidze klanów ? po dwoch walkowerach byloby wypowiedzenie czlonkostwa w reprezentacji... co Wy na to ?

[ Dodano: 2004-11-03, 12:44 ]
Mam jeszcze złą wiadomośc, opuscil nas farbi - FC Arsenalik Opole, zrezygnował z gry w MZ w ogóle, nie udało mi się go przekonac zeby został Sad
Powrót do góry
Jarek1945
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 2004-11-03, 14:01   

proponuje przeprowadzic jakis turniejek wenetrzny by wylonic pierwsza i druga reprezentacje naszego miasta
Powrót do góry
McGall
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 2004-11-03, 14:21   

to jest w zasadzie dobry pomysl, ale nie wiem czy starczy nam czasu, do 16 listopada trzeba ogłosic składy...
Powrót do góry
nocnyopolepl Płeć:Mężczyzna
bling bling


Dołączył: 22 Lip 2004
Skąd: opole!
PostWysłany: 2004-11-03, 21:26    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

czesc, to wbrew pozorom nie nocnyopolepl tylko kacperek - wlasnie swietujemy urodziny tego pierwszego Smile fajnie jest Smile ja tez uwazam, ze turniej bylby dobry, ale jest rzeczywiscie malo czasu. chociaz moznaby podac, ze zglaszamy opole I i II tylko ze sklady nie sa ustalone ale w dwa tygodnie sie chyba wyrobimy, prawda?? zreszta nie wiem... pomyslcie wy troche wiecej, bo my Tu imprezujemy Smile narka!!

_________________
Drużyna zajęła 8 miejsce w Season 9 Cup - Edition 2.
Drużyna zajęła 10 miejsce w Playoff Division 5-6 Poland Edition 5.
Drużyna zajęła 9 miejsce w Division 5-6 Poland Edition 4.

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
1368744
kacperek Płeć:Mężczyzna


Wiek: 39
Dołączył: 01 Lip 2004
Skąd: opole/wrocław
PostWysłany: 2004-11-03, 23:44    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

aha - a z Gwardia Iktorn Opole gram w poniedzialek - mysle, ze przyda sie nam, zwlaszcza ze plastek i poiu77 odpuscili chyba sobie MZta... Confused szkoda...
pozdro!!

_________________
Fifth Chicken, div3.12
...::: KS Gwardia Opole & Fifth Chicken :::... - sa na swiecie rzeczy trwale Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
5343093
McGall
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 2004-11-04, 08:14   

Optymalnie byloby zorganizowac FL, tylko kwestia czy kazdy bylby w stanie dolaczyc...moze dacie znac czy to wchodzi w rachube ?
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 3 z 185 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 183, 184, 185  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo ©2003 phpBB Group
domain & hosting donated by founders :: ownership by www.managerzone.pl
adaptation & modification by XoNoX :: logo made by groclinac
Copyright © 2002-2015 by XoNoX :: POLITYKA PRYWATNOŚCI (PRIVACY POLICY)
Wszystkie prawa zastrzeżone. Ten serwis nie ma jakichkolwiek powiązań z firmą ManagerZone AB. Publikowane komentarze
są prywatnymi opiniami użytkowników Forum. Serwis forum.managerzone.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści opinii.
Żaden z elementów tej witryny nie może być kopiowany i rozpowszechniany bez zgody właściciela.
Wykorzystane tu znaki towarowe i handlowe oraz nazwy marek, produktów czy usług należą do ich prawnych właścicieli
i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych oraz są rozpowszechniane zgodnie z Ustawą o Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych.
Zobacz też: www.managerzone.pl, www.ndmaz.pl, www.gramed.com, www.gramed.eu, www.projekt-bud.pl,
bronx.nsk.pl, forum.nsk.pl, futsal.nsk.pl, managerzone.nsk.pl, forum.managerzone.nsk.pl, medycyna.nsk.pl,
nlpna.nsk.pl, nowydwormaz.nsk.pl, projekt.nsk.pl, swit.nsk.pl, tv.nsk.pl, vectra.nsk.pl, www.nsk.pl, swit.ndmaz.pl
Strona wygenerowana w 0.07 sekundy. Zapytań do SQL: 34