Forum ManagerZone Polska Strona Główna Forum ManagerZone Polska
Pierwsze nieoficjalne forum dla polskiej społeczności ManagerZone.com
Forum istnieje od 2004-02-12 godzina: 01:56
http://forum.managerzone.pl/

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 12, 13, 14, 15, 16  Następny
XVI edycja TM
Autor Wiadomość
fazik Płeć:Mężczyzna


Wiek: 42
Dołączył: 06 Cze 2004
Skąd: Ostrowiec Św/Wrocław
PostWysłany: 2009-08-06, 13:23    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Tomek na tym SIMie to z kimkolwiek byś mnie nie wystawił to może być różnie ...
no chyba, że przeciwnik ma skład o wartości co najmniej 2 bańki mniej ode mnie to wtedy można być na 90% że wygram dwa mecze

w lidze i pucharach grając z mocnymi zespołami zwykle odnoszę dobre rezultaty, natomiast w towarzyskich to już są takie cuda, że nic z tego nie rozumiem

_________________
Langut SSA - div1.3
UPSG - mistrz Smile
Ostrowiec Świętokrzyski - zastępca kapitana
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
938144
fazik Płeć:Mężczyzna


Wiek: 42
Dołączył: 06 Cze 2004
Skąd: Ostrowiec Św/Wrocław
PostWysłany: 2009-08-06, 13:41    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

tak przy okazji podzielę się swoimi spostrzeżeniami dotyczącymi tego SIMa w porównaniu do poprzedniego

po pierwsze chyba troszkę mniej zmieniła się losowatość - czyli już raczej nie dochodzi do takich sytuacji, że jeden mecz wygrywa się 5:0 by w rewanżu dostać 1:4, zdarza się oczywiście przegrać jeden a wygrać drugi mecz przy tych samych taktykach, ale w SC to już nie ma takich dysproporcji jak były wcześniej

jeśli chodzi o skille to mocno został podciągnięty przegląd gry, a już zwłaszcza u napastników - widzę to po swoich zawodnikach, gdzie jest rozrzut od 4 do 8 kulek
zawodnik, który w poprzednim SIMie niemal nie istniał teraz już strzelił tyle bramek w lidze ile w poprzednim sezonie

co do szybkości u napadziorów to wielkiej różnicy nie widzę między 8-9 kulek, ale ciekawe jest to, że zawodnikowi z szybkością 8, kondycją 6, panowaniem 7 jest ciężej zabrać piłkę niż temu co ma te skille o kulkę lepiej rozwinięte - być może ten przegląd działa jako mnożnik ?

nie ma już prawie sytuacji, że zawodnik przechodzi pół boiska i nikt go nie powstrzymuje, także chyba odbiór został również bardziej podciągnięty
nie widziałem za dużo meczów, ale chyba już nie dochodzi do sytuacji, że obrońca robi nieudany wślizg i nie ma już kto powstrzymać napastnika - teraz to raczej wygląda jako walka bark w bark i napastnikom jest dosyć ciężko
za to dużo bramek pada po strzałach zza pola karnego - nie wiem czy u was też tak jest, być może ma to związek z taktyką, i tym że u mnie np. jest dwóch defensywnych pomocników i często tutaj mają przeciwnicy miejsce do oddania strzału

a jeszcze odniosę się do podań - chyba zostały zmarginalizowane, nie widzę różnicy pomiędzy 4 a 8 to znaczy, że coś jest chyba nie tak
co do dośrodkowań to chyba najwięcej w drużynie mam 6, więc nie wiem czy są bardziej zbalansowane w odniesieniu do ilości kulek czy podobnie jak z podaniami - albo wyjdzie albo nie (a może tu też ten przegląd działa jako mnożnik ?)

zauważyłem jeszcze, że szybkość u bramkarza gra mniejszą rolę niż w poprzednim SIMie, teraz ni widzę aby bramkarz ganiał po całym polu karnym, raczej częściej jest przyklejony do linii bramkowej
ale zauważyłem też coś ciekawego - często piłka nie leci w światło bramki, a mimo wszystko bramkarz przy próbie interwencji ją tam kieruje Razz nie wiem czym to jest spowodowane...

_________________
Langut SSA - div1.3
UPSG - mistrz Smile
Ostrowiec Świętokrzyski - zastępca kapitana
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
938144
piootreek Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 15 Lis 2008
Skąd: Ostrowiec
PostWysłany: 2009-08-06, 14:52    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

fazik napisał/a:
ale zauważyłem też coś ciekawego - często piłka nie leci w światło bramki, a mimo wszystko bramkarz przy próbie interwencji ją tam kieruje Razz nie wiem czym to jest spowodowane...


Moze tez ma znaczenie przeglad gry Razz

Widac ze teraz napewno trzeba trenowac przeglad gry ale moim zdaniem nie tylko u napastnikow ale u kazdej formacji Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Septirion Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 01 Lut 2008
Skąd: Ostrowiec / Wroclaw
PostWysłany: 2009-08-06, 16:12    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

fazik napisał/a:
czyli już raczej nie dochodzi do takich sytuacji, że jeden mecz wygrywa się 5:0 by w rewanżu dostać 1:4

do mnie pijesz ? Razz

_________________
whatever the problem is Clint Eastwood is gonna fix it ...
Ślepawe Orełki
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
fazik Płeć:Mężczyzna


Wiek: 42
Dołączył: 06 Cze 2004
Skąd: Ostrowiec Św/Wrocław
PostWysłany: 2009-08-06, 19:29    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Septirion napisał/a:
fazik napisał/a:
czyli już raczej nie dochodzi do takich sytuacji, że jeden mecz wygrywa się 5:0 by w rewanżu dostać 1:4

do mnie pijesz ? Razz


absolutnie do nikogo nie piję, ale chętnie bym się z kimś napił Razz

_________________
Langut SSA - div1.3
UPSG - mistrz Smile
Ostrowiec Świętokrzyski - zastępca kapitana
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
938144
fazik Płeć:Mężczyzna


Wiek: 42
Dołączył: 06 Cze 2004
Skąd: Ostrowiec Św/Wrocław
PostWysłany: 2009-08-06, 19:32    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

piootreek napisał/a:
fazik napisał/a:
ale zauważyłem też coś ciekawego - często piłka nie leci w światło bramki, a mimo wszystko bramkarz przy próbie interwencji ją tam kieruje Razz nie wiem czym to jest spowodowane...


Moze tez ma znaczenie przeglad gry Razz

Widac ze teraz napewno trzeba trenowac przeglad gry ale moim zdaniem nie tylko u napastnikow ale u kazdej formacji Wink


przegląd jest teraz chyba najważniejszym skillem, ale wcale nie chodziło mi o pokazanie tego, że jest najważniejszy u napastników ...
po prostu opisuję swoje spostrzeżenia, gdyż jeszcze w poprzednim SIMie twierdziłem, że im mniej przeglądu u napadziora to tym lepiej

_________________
Langut SSA - div1.3
UPSG - mistrz Smile
Ostrowiec Świętokrzyski - zastępca kapitana
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
938144
tomek992 Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 23 Kwi 2007
Skąd: Ostrowiec Św.
PostWysłany: 2009-08-07, 12:08    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ostrowiec Świętokrzyski – Wodzisław Śląski
Langut SSA (fazik) - Wicher Wilchwy (maik86)
Suvalki SA (woojeq) - Wodzislawska e-Odra (imperio)
Podlodówek (cys88) - FC Mateusz się spierdział (tomysz)
SAMSON (kubicki) - MS Rybnik (maverick55)

Wysyłamy wyzwania jak najszybciej, bo podałem skład po terminie.

_________________
Organizator Turnieju Miast
TM - kapitan Ostrowca Świętokrzyskiego
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
1233298
tomek992 Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 23 Kwi 2007
Skąd: Ostrowiec Św.
PostWysłany: 2009-08-10, 10:28    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Wszystkie mecze I reprezentacji odbędą się zgodnie z planem, II reprezentacja wygrywa walkowerem, a III reprezentacja ma pauzę. Za tydzień grają już wszystkie reprezentacje.

_________________
Organizator Turnieju Miast
TM - kapitan Ostrowca Świętokrzyskiego
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
1233298
marian_ostr Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 18 Lut 2007
Skąd: Ostrowiec
PostWysłany: 2009-08-10, 17:21    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

nastepna kolejka Ostrowiec II - Ostrowiec III xd ciekawie bedzie Smile zycze powodzenia wszystkim zawodnikom xd mozna powiedziec ze Ostrowieckie derby xd
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
tomek992 Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 23 Kwi 2007
Skąd: Ostrowiec Św.
PostWysłany: 2009-08-11, 11:02    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ostrowiec Świętokrzyski – Wodzisław Śląski 15-9 (19-12)
Langut SSA (fazik) - Wicher Wilchwy (maik86) 3-1 ; 4-1
Suvalki SA (woojeq) - Wodzislawska e-Odra (imperio) 4-0 ; 2-1
Podlodówek (cys88) - FC Mateusz się spierdział (tomysz) 4-1 ; 0-3
SAMSON (kubicki) - MS Rybnik (maverick55) 2-3 ; 0-2

Ostrowiec Świętokrzyski II - Oława 24-0 vo

Ostrowiec Świętokrzyski III - pauza

Ładny wynik po pierwszych meczach. Wieczorem musi być podobnie, a może nawet lepiej Wink.
Wieczorem niestety było gorzej, ale na szczęście nie na tyle by roztrwonić przewagę wypracowaną rano. Bardzo dobry dwumecz Fazik'a i Woojeq'a. Cys dobrze rano, ale wieczorem niestety gorzej. Zawiódł Kubicki, który dwa razy przegrał, a w lidze wygrał z tym rywalem. Za tydzień do składu powraca Dobryg za Kubickiego. II reprezentacja wygrała walkowerem, a III reprezentacja miała pauzę. W następnej kolejce I reprezentacja gra u siebie, więc czeka na skład gości, a II i III reprezentacja gra przeciwko sobie Smile. Szykuje się ciekawy mecz, później podam składy.

_________________
Organizator Turnieju Miast
TM - kapitan Ostrowca Świętokrzyskiego
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
1233298
tomek992 Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 23 Kwi 2007
Skąd: Ostrowiec Św.
PostWysłany: 2009-08-11, 19:36    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Skład II reprezentacji na najbliższy mecz:

Ostrowiec Świętokrzyski III - Ostrowiec Świętokrzyski II
............... - KSZO Ostrowiec (tomek992)
............... - Ślepawe Orełki (septirion)
............... - Woytellen (marian_ostr)
............... - The dexters (dexter21)

Jutro dobiorę pary meczowe. Może jakieś propozycje ?
I reprezentacja nadal czeka na skład gości.

_________________
Organizator Turnieju Miast
TM - kapitan Ostrowca Świętokrzyskiego
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
1233298
tomek992 Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 23 Kwi 2007
Skąd: Ostrowiec Św.
PostWysłany: 2009-08-11, 22:08    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Rywale I reprezentacji podali skład:

Ostrowiec Świętokrzyski – Tychy
Slaytanic Army (bozzz)
Koniecpol SA (tytus_160)
Ekipa Damcia (damcio)
THE FAVOURITES (michle)

Jutro zrobię statystykę rywali i dobiorę pary meczowe.

_________________
Organizator Turnieju Miast
TM - kapitan Ostrowca Świętokrzyskiego
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
1233298
tomek992 Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 23 Kwi 2007
Skąd: Ostrowiec Św.
PostWysłany: 2009-08-12, 11:46    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Statystyka rywali:

Tychy
Slaytanic Army (bozzz) - div.1.2, miejsce 11
Koniecpol SA (tytus_160) - div.1.2, miejsce 2
Ekipa Damcia (damcio) - div.2.9, miejsce 3
THE FAVOURITES (michle) - div.2.6,miejsce 12

Ostrowiec Świętokrzyski II (robię statystykę, bo jakby nie patrzeć to rywal III reprezentacji Wink)
KSZO Ostrowiec (tomek992) - div.4.41, miejsce 10
Ślepawe Orełki (septirion) - div.4.52, miejsce 6
Woytellen (marian_ostr) - div.6.566, miejsce 1
The dexters (dexter21) - div.4.22, miejsce 3

Później zaproponuję pary meczowe. Czekam na Wasze propozycje.

_________________
Organizator Turnieju Miast
TM - kapitan Ostrowca Świętokrzyskiego
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
1233298
tomek992 Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 23 Kwi 2007
Skąd: Ostrowiec Św.
PostWysłany: 2009-08-12, 19:56    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Czekam na propozycję dobrania par meczowych, ja jutro coś zaproponuję Wink.

_________________
Organizator Turnieju Miast
TM - kapitan Ostrowca Świętokrzyskiego
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
1233298
tomek992 Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 23 Kwi 2007
Skąd: Ostrowiec Św.
PostWysłany: 2009-08-13, 11:41    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ostrowiec Świętokrzyski – Tychy
Langut SSA (fazik) - Slaytanic Army (bozzz)
Kamienna Ostrowiec (dobryg) - Koniecpol SA (tytus_160)
Suvalki SA (woojeq) - Ekipa Damcia (damcio)
Podlodówek (cys88) - THE FAVOURITES (michle)

Co Wy na to ????? Jeszcze nie zgłaszam powyższych par meczowych czekam na Wasze opinie i około 14:30 podejmę ostateczną decyzję i wtedy też dobiorę pary meczowe na mecz pomiędzy naszą II i III reprezentacją.

_________________
Organizator Turnieju Miast
TM - kapitan Ostrowca Świętokrzyskiego
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
1233298
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 13 z 16 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 12, 13, 14, 15, 16  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo ©2003 phpBB Group
domain & hosting donated by founders :: ownership by www.managerzone.pl
adaptation & modification by XoNoX :: logo made by groclinac
Copyright © 2002-2015 by XoNoX :: POLITYKA PRYWATNOŚCI (PRIVACY POLICY)
Wszystkie prawa zastrzeżone. Ten serwis nie ma jakichkolwiek powiązań z firmą ManagerZone AB. Publikowane komentarze
są prywatnymi opiniami użytkowników Forum. Serwis forum.managerzone.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści opinii.
Żaden z elementów tej witryny nie może być kopiowany i rozpowszechniany bez zgody właściciela.
Wykorzystane tu znaki towarowe i handlowe oraz nazwy marek, produktów czy usług należą do ich prawnych właścicieli
i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych oraz są rozpowszechniane zgodnie z Ustawą o Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych.
Zobacz też: www.managerzone.pl, www.ndmaz.pl, www.gramed.com, www.gramed.eu, www.projekt-bud.pl,
bronx.nsk.pl, forum.nsk.pl, futsal.nsk.pl, managerzone.nsk.pl, forum.managerzone.nsk.pl, medycyna.nsk.pl,
nlpna.nsk.pl, nowydwormaz.nsk.pl, projekt.nsk.pl, swit.nsk.pl, tv.nsk.pl, vectra.nsk.pl, www.nsk.pl, swit.ndmaz.pl
Strona wygenerowana w 0.17 sekundy. Zapytań do SQL: 42