Forum ManagerZone Polska Strona Główna Forum ManagerZone Polska
Pierwsze nieoficjalne forum dla polskiej społeczności ManagerZone.com
Forum istnieje od 2004-02-12 godzina: 01:56
http://forum.managerzone.pl/

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Zapraszam do konstruktywnej rozmowy o kandydatach na coach'a
Autor Wiadomość
XoNoX Płeć:Mężczyzna
Administrator
Administrator


Wiek: 42
Dołączył: 12 Lut 2004
Skąd: Nowy Dwór Mazowiecki
PostWysłany: 2004-07-12, 20:36   Zapraszam do konstruktywnej rozmowy o kandydatach na coach'a Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

jw.
prosba o ujednolicenie tytulowania tematow, np:
login z MZ - nazwa drużyny hokejowej - haslo wyborcze (krotkie)

_________________

Piłka Nożna: FC HARZ div5, TM: brak, LK: brak | Hokej: IHC HARZ div3, HTM: Warszawa II, HLK: brak

Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
zonkzonk
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 2004-07-13, 15:44   

ja mam okolo 70 zawodnikow, sami powyzej 160k wartosc
Powrót do góry
witus Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 12 Lut 2004
PostWysłany: 2004-07-13, 19:25    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Cos mi sie zdaje ze tutaj ma byc prowadzona dyskusja (w tym temacie) a kazdy kandydat zaklada sobie odrebny temat w tym dziale, wg wzoru podanego przez XoNoX-a.
Co do dyskusji.
Najwazniejsze wydaje mi sie w tej serii MS bedzie znalezienie gwiazd. I tutaj moje pytanie do kandydatow ilu zawodnikow Swiatowej klasy maja juz na oku, tak zeby od poczatku miec jakies zaczatek kadry??
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Krotki_LEGIA
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 2004-07-14, 08:56   

I czy możecie wyznaczyć jakieś minimalne wartośsci/skille dla poszczególnych pozycji? Razz
Powrót do góry
zonkzonk
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 2004-07-14, 21:13   

Krotki_LEGIA napisał/a:
I czy możecie wyznaczyć jakieś minimalne wartośsci/skille dla poszczególnych pozycji? Razz


nie da sie teraz tego wyznaczyc, jesli nie znajde tych najlepszych, nie moge wyznaczac jaki zagra, ale napewno nie wystapi zaden ktory ma 0 w kondycji lub przegladzie, czy jezdzie na lyzwach.
Powrót do góry
Krotki_LEGIA
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 2004-07-14, 22:06   

zonkzonk napisał/a:
Krotki_LEGIA napisał/a:
I czy możecie wyznaczyć jakieś minimalne wartośsci/skille dla poszczególnych pozycji? Razz


nie da sie teraz tego wyznaczyc, jesli nie znajde tych najlepszych, nie moge wyznaczac jaki zagra, ale napewno nie wystapi zaden ktory ma 0 w kondycji lub przegladzie, czy jezdzie na lyzwach.


Może to trochę dziecinne, ale gość bardziej 6-7 czy 9-10? Cool
Albo inaczej : napadzior w dwóch-trzech najważniejszych 8-9 czy napadzior 6 we wszystkim a np.7 w strzale? Rolling Eyes
Powrót do góry
hks Płeć:Mężczyzna
dum spiro spero


Wiek: 40
Dołączył: 16 Lut 2004
Skąd: Wielkie Hajduki
PostWysłany: 2004-07-14, 22:13    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

ja bym stawial przede wsyztskim na sile i kondycje graczy oraz jazde na lyzwach Smile ale co tam ja wiem Smile

_________________
http://e-pokersklep.pl

"zmieni się na lepsze - coś innego ci opowiem, zmieniło się na lepsze - dzisiaj jesteś moim wrogiem"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
zonkzonk
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 2004-07-14, 23:19   

Krotki_LEGIA napisał/a:

Może to trochę dziecinne, ale gość bardziej 6-7 czy 9-10? Cool
Albo inaczej : napadzior w dwóch-trzech najważniejszych 8-9 czy napadzior 6 we wszystkim a np.7 w strzale? Rolling Eyes


zdecydowanie "napadzior 6 we wszystkim a np.7 w strzale"
Powrót do góry
gilek
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 2004-07-15, 13:08   

Ja tez bym tak ZONKZONK stawial ale trzeba to przemyslec dobrze.... Polska w hoku nie jest tak slaba. Moze ja nie jestem najlepszy w hoku ale troszke wiem. I mogl bym pomoc w szukaniu odpowiedznich zawodnikow Very Happy
Powrót do góry
doombringer Płeć:Mężczyzna
#et.exe


Wiek: 42
Dołączył: 12 Lut 2004
Skąd: Szczecin
PostWysłany: 2004-07-20, 00:37    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

XoNoX - mam jedno zasadnicze pytanie do Ciebie... Chcialbym sie dowiedziec, czemu z watkow zwiazanych z wyborami na selekcjonera kadry systematycznie sa usuwane praktycznie wszystkie posty osob, ktore nie popieraja zonkzonka??? Czy tak ma wg Was wygladac walka o to stanowisko i konstruktywna dyskusja, do ktorej zapraszacie? Dodam, ze wyparowaly nie tylko te najostrzejsze posty, ale rownie naprawde rzeczowe spostrzezenia kilku osob...

Myslalem, ze stac Was na wiecej. Teraz widze, ze to forum stalo sie tuba propagandowa jednego li tylko kandydata. Szkoda...

_________________
[F] Parodia: div 3.27
[H] Parodia: div 2.5
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
3254723
zonkzonk
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 2004-07-20, 06:21   

czlowieku, tamten temat ja zalozylem, ja go prowadze i moderuje wg wlasnego uznania. Jesli zadales pytanie to na nie odpowiedzialem, chyba ze bylo przeciwko mnie, a nie bylo zwiazane z kadra, wtedy ja usunalem!
Powrót do góry
mundek Płeć:Mężczyzna
Super Moderator
Super Moderator


Wiek: 45
Dołączył: 12 Lut 2004
Skąd: Czestochowa
PostWysłany: 2004-07-20, 08:57    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

to proponuje zmiane tematu na "ku chwale zonka", konstruktywna rozmowa powinna polegac tez na odpieraniu argumentow przeciwnych.

co prawda nie czytalem tych pytan skasowanych, bo nie widzialem.

moje pytanie. kto bylby asystentem i dlaczego ?

_________________
There can be only ONE !
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
zonkzonk
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 2004-07-20, 10:32   

Co do asystenta, to sie jeszcze nie zastanowie, ale napewno to bedzie osoba, ktora wie cos o hokeju w MZ wiecej niz ja lub na podobnym poziomie, razem bysmy wyrownali sily w drosze po najwyzsze laury.
Powrót do góry
milesiu
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 2004-07-20, 10:43   

Wybacz ze spytam, ale jak asystent moze wiedziec wiecej od samego mistrza Question Skoro przyjmujesz ze jest ktos kto wie wiecej od ciebie to... proponuje tego kogos na selekcjonera, a ciebie na asystenta.
Powrót do góry
zonkzonk
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 2004-07-20, 13:04   

To mnie wybieraja a nie jego, wiec ja mam tylko opcje dodania asystenta, nie ma czegos takiego ze ja wygrywam wybory a on zostaje selekcjonerem.

Chyba ze zglosi swoja kandydature i wygra wybory Smile)
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 3 Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo ©2003 phpBB Group
domain & hosting donated by founders :: ownership by www.managerzone.pl
adaptation & modification by XoNoX :: logo made by groclinac
Copyright © 2002-2015 by XoNoX :: POLITYKA PRYWATNOŚCI (PRIVACY POLICY)
Wszystkie prawa zastrzeżone. Ten serwis nie ma jakichkolwiek powiązań z firmą ManagerZone AB. Publikowane komentarze
są prywatnymi opiniami użytkowników Forum. Serwis forum.managerzone.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści opinii.
Żaden z elementów tej witryny nie może być kopiowany i rozpowszechniany bez zgody właściciela.
Wykorzystane tu znaki towarowe i handlowe oraz nazwy marek, produktów czy usług należą do ich prawnych właścicieli
i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych oraz są rozpowszechniane zgodnie z Ustawą o Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych.
Zobacz też: www.managerzone.pl, www.ndmaz.pl, www.gramed.com, www.gramed.eu, www.projekt-bud.pl,
bronx.nsk.pl, forum.nsk.pl, futsal.nsk.pl, managerzone.nsk.pl, forum.managerzone.nsk.pl, medycyna.nsk.pl,
nlpna.nsk.pl, nowydwormaz.nsk.pl, projekt.nsk.pl, swit.nsk.pl, tv.nsk.pl, vectra.nsk.pl, www.nsk.pl, swit.ndmaz.pl
Strona wygenerowana w 0.07 sekundy. Zapytań do SQL: 34