Forum ManagerZone Polska Strona Główna Forum ManagerZone Polska
Pierwsze nieoficjalne forum dla polskiej społeczności ManagerZone.com
Forum istnieje od 2004-02-12 godzina: 01:56
http://forum.managerzone.pl/

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Zapraszam do konstruktywnej rozmowy o kandydatach na coach'a
Autor Wiadomość
krys121 Płeć:Mężczyzna


Wiek: 42
Dołączył: 20 Maj 2004
Skąd: Sosnowiec
PostWysłany: 2004-07-20, 13:08    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

a kogo masz na myśli Question :mrgreen:

_________________
www.managerzone.com.pl
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
zonkzonk
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 2004-07-20, 13:47   

A to narazie niech pozostanie w ukryciu Wink))
Podejme decyzje jak sie uda wygrac wybory :mrgreen:


doombringer napisał/a:

Myslalem, ze stac Was na wiecej. Teraz widze, ze to forum stalo sie tuba propagandowa jednego li tylko kandydata. Szkoda...


A widzisz tu wiecej kandydatow? bo jak narazie rozpoczelo chec kandydowania osob: 2
Powrót do góry
doombringer Płeć:Mężczyzna
#et.exe


Wiek: 42
Dołączył: 12 Lut 2004
Skąd: Szczecin
PostWysłany: 2004-07-20, 14:23    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

zonkzonk napisał/a:
czlowieku, tamten temat ja zalozylem, ja go prowadze i moderuje wg wlasnego uznania. Jesli zadales pytanie to na nie odpowiedzialem, chyba ze bylo przeciwko mnie, a nie bylo zwiazane z kadra, wtedy ja usunalem!

zonkzonk - nie pier.ol glupot - napisalem posta w poniedzialek o g. 5.25 rano. Postawilem Ci w nim proste pytanie - skoro dla Ciebie wyniki na arenie miedzynarodowej (tudziez wyniki jakiekolwiek) nie sa wystarczajacym wyznacznikiem klasy danego managera to co takowym wyznacznikiem jest! Czy widzisz w tym pytaniu cos niewlasciwego, niezwiazanego z kadra??? Odpowiedzi na to pytanie nie uzyskalem, bo po poludniu posta juz nie bylo... Wiec przestan pieprz.c glupoty, bo pamiec mam dobra. W moich postach ani razu nie uzylem wobec Ciebie obrazliwego epitetu etc., nie robilem "prywatnych wycieczek" pod Twoim adresem - a mimo to wszystkie moje posty wyparowaly... I nie tylko moje - wyparowaly WSZYSTKIE posty osob, ktore nie optuja za Twoja kandydatura - i nie powiesz mi, ze wszystkie byly nie na temat.

Wczoraj mi napisales, ze jak mam do Ciebie jakies pytanie to moge Ci je zadac na privie - jeden wielki LOL. Tak ma wg Ciebie wygladac dyskusja? To po kiego grzyba nam to forum? Ten swoj watek zalozyles po to, zeby wszyscy Twoi zwolennicy mogli wyrazac swoje uwielbienie dla Twojej osoby?

_________________
[F] Parodia: div 3.27
[H] Parodia: div 2.5
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
3254723
zonkzonk
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 2004-07-20, 15:24   

Nie patrze na nikogo, ani nei patrze na jego sukcesy, bo znam swoje cechy jak i wady, wiec nie odpwoiem Ci na to pytanie. Zapytaj o to nnych kandydatow, jak narazie jest dwoch. JEsli jestes taki pewny siebie to Ty sie zglos, zobaczymy ile glosow otrzymasz Razz

Pytania na prv powinny isc te ktore nie sa zgodnie z trescia mojego tematu o kandydaturze.
Zalozylem go aby otrzymac pytania nt mojej pracy z kadra, ale pytanie to co Ty zadales, sie na to nie kwalifikowalo wg mnie wiec usunalem.
Powrót do góry
lezonsquad Płeć:Mężczyzna
Proud Member


Wiek: 39
Dołączył: 08 Lip 2004
Skąd: Szczecin
PostWysłany: 2004-07-20, 16:00    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

zonkzonk napisał/a:
[...]bo znam swoje cechy jak i wady[...]

Widzę znaczną poprawę, zonkzonk ujawnił, że ma jakiekolwiek WADY Shocked
zonkzonk napisał/a:
JEsli jestes taki pewny siebie to Ty sie zglos, zobaczymy ile glosow otrzymasz Razz

Hmmm, gdzieś chyba już słyszałem podobny tekst Rolling Eyes A już wiem, niejaki przewodniczący Andrzej L. na każdym spotkaniu chwali się swoim poparciem. Doombringer w żadnym zdaniu nie napisał, nawet nie dał tego do zrozumienia, że chce kandydować. A jego sprawa czy wyznacznikiem, który najlepiej określi umiejętności managera, będą sukcesy z klubem i dla niego ta kwestia łączyła się z reprezentacją. Najlepiej przygotuj nam listę pytań, jakie mamy Ci zadać Laughing

_________________
Piłka: Kuraki z Kentucky - Ekstraklasa (2x MP | 1x National Cup)
Hokej: Black Thunders Szczecin - div1.1 (3x MP | 1x National Cup | 2x Division Cup | 1x Top Teams Cup)

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
5165196
doombringer Płeć:Mężczyzna
#et.exe


Wiek: 42
Dołączył: 12 Lut 2004
Skąd: Szczecin
PostWysłany: 2004-07-20, 16:29    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

zonkzonk napisał/a:
Nie patrze na nikogo, ani nei patrze na jego sukcesy, bo znam swoje cechy jak i wady, wiec nie odpwoiem Ci na to pytanie. Zapytaj o to nnych kandydatow, jak narazie jest dwoch.

Widze, ze po prostu nie znasz na to pytanie odpowiedzi...

zonkzonk napisał/a:
JEsli jestes taki pewny siebie to Ty sie zglos, zobaczymy ile glosow otrzymasz Razz
Mam duzo mniej znajomych na MZcie niz Ty, wiec na duza ilosc glosow liczyc bym nie mogl. Dla mnie sprawa jest oczywista, ludzie beda na Ciebie glosowac dlatego, ze Cie znaja, a nie z uwagi na Twoje umiejetnosci, ktore w starciu z wieloma swietnymi managerami wypadaja blado. Taka juz polska mentalnosc... niestety.

zonkzonk napisał/a:
Pytania na prv powinny isc te ktore nie sa zgodnie z trescia mojego tematu o kandydaturze.
Zalozylem go aby otrzymac pytania nt mojej pracy z kadra, ale pytanie to co Ty zadales, sie na to nie kwalifikowalo wg mnie wiec usunalem.

Smiech na sali... Przylaczam sie do prosby Jacku669 - przygotuj liste pytan, ktore MOZEMY Ci zadac, wtedy bedziesz mial mniej roboty przy kasowaniu kolejnych postow z niewlasciwymi pytaniami. A najlepiej by bylo, gdybys od razu przy wybranych przez siebie pytaniach umiescil nan odpowiedzi - roboty bedzie jeszcze mniej, a do tego wszystkiego dzieki dialogowi zonkzonk - zonkzonk bedziesz spokojny o to, ze nikt Ci nie zada niewygodnego pytania...

I jeszcze jedno - mozesz juz odetchnac - ode mnie nie dostaniesz juz zadnego pytania, bo nie mam sily klepac do Ciebie kolejnych postow, ktore i tak szybko i skrzetnie zostaja usuwane. Za taka dyskusje "serdecznie" dziekuje...

_________________
[F] Parodia: div 3.27
[H] Parodia: div 2.5
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
3254723
zonkzonk
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 2004-07-20, 16:54   

Jacku669 napisał/a:

Doombringer[/b] w żadnym zdaniu nie napisał, nawet nie dał tego do zrozumienia, że chce kandydować.


Wlasnie ze napisal: napisal cos takiego ze wygral ze mna chyba 3-1 i jakby sie zglosil t oby dostal troche glosow, nie wiem czy tak t obylo , nie pamietam juz.
Powrót do góry
jaceks Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 12 Lut 2004
PostWysłany: 2004-07-20, 17:00    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

zonkzonk napisał/a:

Wlasnie ze napisal: napisal cos takiego ze wygral ze mna chyba 3-1 i jakby sie zglosil t oby dostal troche glosow, nie wiem czy tak t obylo , nie pamietam juz.

Pokaz logi, bo nie pamietam aby doombringer pisal cos takiego Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
lezonsquad Płeć:Mężczyzna
Proud Member


Wiek: 39
Dołączył: 08 Lip 2004
Skąd: Szczecin
PostWysłany: 2004-07-20, 17:47    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

No i zonkzonk'u padłeś ofiarą swojej broni. Usunąłeś post i teraz nie ma dowodu, że ktoś tak napisał :mrgreen:

Ja mam takie pytanie odnośnie kadry.
zonkzonk napisał/a:
Kadre Szwecji latwo ograc, bo maja kilka slabych punktow.

Glosujcie na zonkzonk to wam pokaze ze mozna wygrac Smile

Pytanie brzmi:
Jeśli dane Ci będzie spotkać się ze Szwedami w MŚ i przegrasz, to czy przekażesz pałeczkę prowadzenia kadry swojemu asystentowi (bo z tego co wiem nie można się podać do dymisji bo Szwedzi nie zrobią wyborów tylko dla jednego kraju Rolling Eyes ) Question Bo przecież chyba zdajesz sobie sprawę, że Twoje słowa mogły kogoś skłonić do oddania głosu na Ciebie. Skoro kadra Szwecji ma tych kilka słabych punktów, które akurat Ty wiesz jak wykorzystać, to chyba oczywiste, że wszyscy będą, w przypadku spotkania z nimi, oczekiwać naszego zwycięstwa.

_________________
Piłka: Kuraki z Kentucky - Ekstraklasa (2x MP | 1x National Cup)
Hokej: Black Thunders Szczecin - div1.1 (3x MP | 1x National Cup | 2x Division Cup | 1x Top Teams Cup)

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
5165196
doombringer Płeć:Mężczyzna
#et.exe


Wiek: 42
Dołączył: 12 Lut 2004
Skąd: Szczecin
PostWysłany: 2004-07-20, 18:52    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

zonkzonk napisał/a:
Jacku669 napisał/a:

Doombringer[/b] w żadnym zdaniu nie napisał, nawet nie dał tego do zrozumienia, że chce kandydować.


Wlasnie ze napisal: napisal cos takiego ze wygral ze mna chyba 3-1 i jakby sie zglosil t oby dostal troche glosow, nie wiem czy tak t obylo , nie pamietam juz.


Gdybys nie wykosil mojego posta to bys dokladnie wiedzial, co w nim napisalem... A jesli nie masz pewnosci, jakie byly moje slowa to lepiej nie pisz bzdur. Pierwsza czesc twoich domyslow sie zgadza - pojechalem Cie 3-1 z palcem w d... (w SC: 38-11) majac sklad tanszy o 260K. Ale nie napisalem, ze chec kandydowac - probowalem dac Ci do zrozumienia, ze Twoje gadanie, ze brak Ci wynikow, bo inwestowales w stadion jest smiechu warte, bo dostajesz baty od druzyn dysponujacych slabszymi skladami (ktore rowniez nie stawialy na kupowanie gwiazd). Po prostu nie potrafisz wykorzystac potencjalu, ktorym dysponujesz, stad wiele osob ma obawy, ze nie poradzisz sobie z kadra...

Jestem przeciwny Twojej kandydaturze przede wszystkim dlatego, ze wyraznie widac, ze nie potrafisz grac tym, co masz (zreszta sam przyznales, ze o hoku masz nikle pojecie). A fakt, ze grasz w ekstraklasie tez nie jest zadnym wielkim osiagnieciem, zwazywszy, ze startowales od 1 ligi i dostales na starcie zawodnikow tej lidze odpowiadajacych. Nie kazdy mial tyle szczescia.

Koniec. Kropka.

_________________
[F] Parodia: div 3.27
[H] Parodia: div 2.5
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
3254723
zonkzonk
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 2004-07-20, 19:47   

doombringer : chyba Ty za malo wiesz o hoekju w MZ'cie
Po pierwsze startowalem z ekstraklasy, spadlem z niej z waidomego powodu, (bo tak chcialem, to moj plan byl) I awansowalem do niej po sezonie przerwy.

jacku669: jesli Szwedzi by nie wyrazili sprzeaciwu abym oddal posade innemu managerowi ktory uwaza ze zrobilby to lepiej to bez zadnego ale bym mu ja przekazal.
Powrót do góry
doombringer Płeć:Mężczyzna
#et.exe


Wiek: 42
Dołączył: 12 Lut 2004
Skąd: Szczecin
PostWysłany: 2004-07-20, 21:36    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

zonkzonk napisał/a:
doombringer : chyba Ty za malo wiesz o hoekju w MZ'cie
Po pierwsze startowalem z ekstraklasy, spadlem z niej z waidomego powodu, (bo tak chcialem, to moj plan byl) I awansowalem do niej po sezonie przerwy.

Najbardziej interesuja mnie sprawy mojego klubu. Mimo wszystko widze, ze los potraktowal Cie jeszcze lepiej, bo dostales druzyne w najwyzszej klasie rozgrywkowej. Ehh.

zonkzonk napisał/a:
jacku669: jesli Szwedzi by nie wyrazili sprzeaciwu abym oddal posade innemu managerowi ktory uwaza ze zrobilby to lepiej to bez zadnego ale bym mu ja przekazal.

No to widze, ze zaszla w Tobie poztywyna zmiana, bo jeszcze nie tak dawno twierdziles, ze po ewentualnym niepowodzeniu w mistrzostwach nie zrezygnowalbys ze stanowiska, tylko staral sie wyeliminowac bledy i grac dalej.

Pierwszy plus dla Ciebie.

_________________
[F] Parodia: div 3.27
[H] Parodia: div 2.5
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
3254723
przestrzal Płeć:Mężczyzna


Wiek: 39
Dołączył: 16 Lut 2004
Skąd: Andrzej Czuma
PostWysłany: 2004-07-20, 21:56    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

jest demoracja i niestety wiekszosc ma prawo sie mylic... mam pytania do zonkazonka
1napisales tam ze wybierzesz sobie asystenta ktory bedzie mial pojecie o hoku tyle cu Ty lub wiecej wiec skoro sa tacy ludzie i ich znasz(nie wiem czy ich znasz ale skoro tak napisales to tak jest) to dlaczego nie ustapisz im miejsca ? jesli oni zdecyduja sie kandydowac i wiedza wiecej o hokeju niz Ty to chyba sluszna dla dobra PRL bylo by ustapienie
2Skoro znasz takich ludzi to dlaczego decydujesz sie kandydowac skoro oni naja sie na tym lepiej niz Ty ? mysle ze dla dobra reprezentacji bylo by dobrze gdyby tacy ludzie zostali trenerami
ps.
Cytat:
zonkzonk napisał:
jacku669: jesli Szwedzi by nie wyrazili sprzeaciwu abym oddal posade innemu managerowi ktory uwaza ze zrobilby to lepiej to bez zadnego ale bym mu ja przekazal.

No to widze, ze zaszla w Tobie poztywyna zmiana, bo jeszcze nie tak dawno twierdziles, ze po ewentualnym niepowodzeniu w mistrzostwach nie zrezygnowalbys ze stanowiska, tylko staral sie wyeliminowac bledy i grac dalej.


tez tak mysle chyba ze to gra na 2 fronty...

_________________
http://www.youtube.com/profile?user=kiziorro
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
zonkzonk
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 2004-07-21, 05:18   

Jesli jest ktos lepszy, prosze niech kandyduje, przeciez nikt nikomu tego nie zabrania.
Powrót do góry
junior82 Płeć:Mężczyzna


Wiek: 41
Dołączył: 12 Lut 2004
Skąd: Częstochowa
PostWysłany: 2004-07-24, 22:29    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

przykro mi to mowic ale nie widze tu zadnej kontruktywnej romzowy, cale te wybory (jeszcze sie nie zaczely) przypominaja polskie wybory - popierajacy kandydatow bluzgaja na drugiego i na sile zadaja dziwne pytania ktore czasami wogole nie maja sensu. nie wiem czy wam sie wydaje ze jak zmieszacie z blotem kontrkandydata dla waszego idola to dzieki temu on wygra. wezcie pomyslcie troche nad pytaniami i przestancie obrzucac blotem ludzi.

_________________
Przeczytaj instrukcje nim zapytasz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 2 z 3 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo ©2003 phpBB Group
domain & hosting donated by founders :: ownership by www.managerzone.pl
adaptation & modification by XoNoX :: logo made by groclinac
Copyright © 2002-2015 by XoNoX :: POLITYKA PRYWATNOŚCI (PRIVACY POLICY)
Wszystkie prawa zastrzeżone. Ten serwis nie ma jakichkolwiek powiązań z firmą ManagerZone AB. Publikowane komentarze
są prywatnymi opiniami użytkowników Forum. Serwis forum.managerzone.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści opinii.
Żaden z elementów tej witryny nie może być kopiowany i rozpowszechniany bez zgody właściciela.
Wykorzystane tu znaki towarowe i handlowe oraz nazwy marek, produktów czy usług należą do ich prawnych właścicieli
i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych oraz są rozpowszechniane zgodnie z Ustawą o Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych.
Zobacz też: www.managerzone.pl, www.ndmaz.pl, www.gramed.com, www.gramed.eu, www.projekt-bud.pl,
bronx.nsk.pl, forum.nsk.pl, futsal.nsk.pl, managerzone.nsk.pl, forum.managerzone.nsk.pl, medycyna.nsk.pl,
nlpna.nsk.pl, nowydwormaz.nsk.pl, projekt.nsk.pl, swit.nsk.pl, tv.nsk.pl, vectra.nsk.pl, www.nsk.pl, swit.ndmaz.pl
Strona wygenerowana w 0.09 sekundy. Zapytań do SQL: 35