Forum ManagerZone Polska Pierwsze nieoficjalne forum dla polskiej społeczności ManagerZone.com Forum istnieje od 2004-02-12 godzina: 01:56 http://forum.managerzone.pl/
Wschód Siedlce (marrad) - Twierdza Wrocław (czaja91) 3-3 4:2
Golden Boyz Siedlce (skolim) - AC MILAN (macio933) 6-0 9:0
Blue1983 Siedlce (blue1983siedlce) - Domka FC (goral78) 2-0 9:4
Bialybosik Team (bialybosik) - KS Gromnik Kuropatnik (cyryl) 2-2 4:3
W następnym tygodniu jest przerwa który może się wydłużyć do 2 tak twierdzą organizatorzy więc na następny zaplanuję sparingi pomiędzy drużynami z Wrocka III.
Kasperki (kasperek76) - AC MILAN (macio933)
Twierdza Wrocław (czaja91) - KS Gromnik Kuropatnik (cyryl)
Domka FC (goral78) - Konarskie Oleśnica (wedkarzaris)
_________________ FC Jableczni div5.53
HC Jableczni div1.2
Klan: Podarte Ciuchy
Reprezentant Wrocławia w Turnieju Miast
Poniżej końcowa tabela, runda ta jest już zakończona czekamy na następna ale niestety nie wiem jak to teraz będzie wyglądało. Co do tej rundy to do 5 kolejki było bardzo dobrze później niestety nastąpiła seria porażek:((
20.04.10r gramy sparing z Miastem Radziejów pary podam później gdy przeciwnik poda swoje.
1. Łódź II 9 9 0 0 +159 27 pkt
2. Radomsko II 9 7 0 2 +78 21 pkt
3. Siedlce II 9 6 1 2 +87 19 pkt
4. Częstochowa IV 9 4 3 2 +39 15 pkt
5. Poznań VII 9 3 3 3 +0 12 pkt
6. Wrocław III 9 3 1 5 -21 10 pkt
7. Warszawa V 9 3 1 5 -39 10 pkt
8. Białystok V 9 2 2 5 -66 8 pkt
9. Łomża III 9 2 1 6 -72 7 pkt
10. Ostrowiec Świętokrzyski V 9 0 0 9 -165 0 pkt
Kolejka 9 - 18.05.2010
Wrocław III - Jasło IV
Prieborn (daveknot) - PTYŚ Team (noobish6)
Konarskie Oleśnica (wedkarzaris) - FC Mytarka (art666)
Twierdza Wrocław (czaja91) - KS Psi Salon Jaslo (daianos)
KS Gromnik Kuropatnik (cyryl) - Bayer 04 Leverkusen (skoczu_1992)
sparing:
AC MILAN (macio933) - Kasperki (kasperek76)
pauzuje - Domka FC (goral78)
_________________ Twierdza Wrocław
div5.147
LK- Joga Bonito University
czaja91
Wiek: 33 Dołączył: 24 Maj 2008 Skąd: Wrocław
Wysłany: 2010-05-18, 20:22
Kolejka 9 - 18.05.2010
Wrocław III - Jasło IV 22-1
Prieborn (daveknot) - PTYŚ Team (noobish6) 6-2, 6-0
Konarskie Oleśnica (wedkarzaris) - FC Mytarka (art666) 3-0, 3-0 wo
Twierdza Wrocław (czaja91) - KS Psi Salon Jaslo (daianos) 2-2, 5-1
KS Gromnik Kuropatnik (cyryl) - Bayer 04 Leverkusen (skoczu_1992) 5-2, 3-0
Kolejka 10 - 25.05.2010
Przemyśl - Wrocław III
Ratoszyn SA (janosicek22) - Prieborn (daveknot)
Junior Team (czuwaj) - KS Gromnik Kuropatnik (cyryl)
Bvrt Football Club (kuba335) - Kasperki (kasperek76)
KS Zgredy Przemyśl (thelastfighter) - AC MILAN (macio933)
Nie możesz pisać nowych tematów Nie możesz odpowiadać w tematach Nie możesz zmieniać swoich postów Nie możesz usuwać swoich postów Nie możesz głosować w ankietach