Forum ManagerZone Polska Strona Główna Forum ManagerZone Polska
Pierwsze nieoficjalne forum dla polskiej społeczności ManagerZone.com
Forum istnieje od 2004-02-12 godzina: 01:56
http://forum.managerzone.pl/

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
pytanie o polski support
Autor Wiadomość
raek1 Płeć:Mężczyzna
DOMINATORZY -Kapitan


Wiek: 37
Dołączył: 21 Lut 2004
Skąd: Reda
PostWysłany: 2010-08-20, 18:42   pytanie o polski support Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

support wini mnie za logowabiez polskiego ip i o jakieś połączenie drużyna gracza dzusta. według nich sprawa jest przesądzona, wmawiaj mi ze to ja się logowalem z polskiego ip. Prawda jesttaka ze mieskam w USA od 11 miesięcy w roku od stycznia do grudnia. jak ich przekonać i wytłumaczyć ze z mojej strony zadnch machlojkow nie było?

_________________
4.65>3.22>2.1>>7.667>>6.97>>5.75>>4.25>>3.9>2.3>>U19
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
3792112
raek1 Płeć:Mężczyzna
DOMINATORZY -Kapitan


Wiek: 37
Dołączył: 21 Lut 2004
Skąd: Reda
PostWysłany: 2010-08-20, 18:46    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

ostatni email jaki mi koleś z supportu odpisał to "skoncz kolego z tymi bajkami koniec tematu". od tamtego czasu żadnej odpowiedzi

_________________
4.65>3.22>2.1>>7.667>>6.97>>5.75>>4.25>>3.9>2.3>>U19
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
3792112
przestrzal Płeć:Mężczyzna


Wiek: 39
Dołączył: 16 Lut 2004
Skąd: Andrzej Czuma
PostWysłany: 2010-08-20, 21:03    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

zrob sobie zdjecia albo qwyslij im te, ktore zrobiles w ciagu 11 ostatnioch miesiecy Very Happy

_________________
http://www.youtube.com/profile?user=kiziorro
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
raek1 Płeć:Mężczyzna
DOMINATORZY -Kapitan


Wiek: 37
Dołączył: 21 Lut 2004
Skąd: Reda
PostWysłany: 2010-08-21, 01:31    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

chyba będę musiał im przesłać jakieś zdjęcia z imprezy w ny ze status wolności w tle żeby już dupy nie truli:)

_________________
4.65>3.22>2.1>>7.667>>6.97>>5.75>>4.25>>3.9>2.3>>U19
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
3792112
f-16 Płeć:Mężczyzna

Wiek: 36
Dołączył: 26 Lut 2006
Skąd: pochodzą murzyni?
PostWysłany: 2010-08-21, 10:28    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

na co przesylac zdjecia, skoro bylo logowanie z PL IP to bylo, takich rzeczy support nie zmysla Smile

a moze po prostu rzucal;es haslem na lewo i prawo, dzieki czemu jeden z Twoich kolegow zrobil Ci lajno? tera sie tlumacz...

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
11346613
dresiu Płeć:Mężczyzna


Wiek: 33
Dołączył: 28 Maj 2004
Skąd: Puszczykowo
PostWysłany: 2010-08-21, 11:59    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Cytat:
5.146>>4.65>>3.22>>2.1>>(wlamanie na konto, wystawiony sklad za 1euro)>7.667>>6.97>>5.75>>4.25>3.9

Może znowu ktoś Ci zrobił psikusa?

_________________
Gunners Puszczykowo - div5.91, Wieczna Małpa!, Wieczna Pyra!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
raek1 Płeć:Mężczyzna
DOMINATORZY -Kapitan


Wiek: 37
Dołączył: 21 Lut 2004
Skąd: Reda
PostWysłany: 2010-08-21, 13:26    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

dresiu napisał/a:
Cytat:
5.146>>4.65>>3.22>>2.1>>(wlamanie na konto, wystawiony sklad za 1euro)>7.667>>6.97>>5.75>>4.25>3.9

Może znowu ktoś Ci zrobił psikusa?


Haslo mam zmienione. Pare lat temu dalem haslo jakiemus gowniarzowi jak bylem na wakacjach zeby zajmow sie meczami. Teraz mam nadzieje ze hasla nikt nie zna.

Włamac sie mogl ktos żeby a) przesłać sobie tokeny b) poogladac sobie mecz na żywo no i c) najgorsza wersja jkies debil w co nie wierze by wystawić sobie graczy za 1 euro jak 5 lat temu temu

_________________
4.65>3.22>2.1>>7.667>>6.97>>5.75>>4.25>>3.9>2.3>>U19
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
3792112
jocerek_pl Płeć:Mężczyzna

Wiek: 48
Dołączył: 12 Lut 2004
Skąd: Aylesbury
PostWysłany: 2010-08-21, 15:44    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

tak tak, jak zwykle spport sie uwzial na goscia, mial kaprys i postanowil zeby komus zepsuc zabawe.

dowody sa twarde, a zdjecia to i ja sobie moge ( choc nie bylem ) przyslac skad chcesz;d
jesli zbanowany bedzie umial dowiezc swojej niewinnosci, napewno bedzie mogl grac dalej

i tyle w tym temacie

_________________
***** FC ROYAL Chesterfield *****
*** 4.11--> 3.2--> 2.1--> 1.1 ***
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
1549897
raek1 Płeć:Mężczyzna
DOMINATORZY -Kapitan


Wiek: 37
Dołączył: 21 Lut 2004
Skąd: Reda
PostWysłany: 2010-08-22, 01:13    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

jocerek_pl napisał/a:
tak tak, jak zwykle spport sie uwzial na goscia, mial kaprys i postanowil zeby komus zepsuc zabawe.

dowody sa twarde, a zdjecia to i ja sobie moge ( choc nie bylem ) przyslac skad chcesz;d
jesli zbanowany bedzie umial dowiezc swojej niewinnosci, napewno bedzie mogl grac dalej

i tyle w tym temacie


Jocerek, z całym szacunkiem do Ciebie i całego supportu - ale jakie dowody?? Co ja mam udowodnić? Nikt z supportu jeszcze mi nie napisał o co dokładnie chodzi. Pokazano mi logi z czyjegos komputera ze się logowano na konto dzusta i moje raek1, kto wie z jakiego powodu i racji!!??

Jak ja mam to wytłumaczyć? Logowanie odbyło się w Polsce co system pokazuje. Ja pisE wszystkie wiadomości i się logikę na moje jedyne konto raek1 ze stanów zjednoczonych od 4 lat za wyjątkiem świat w grudniu.

Co i jak ja mam to wytłumaczyć? Mogę przesłać każdy dowód na to od ilu lat tu jestem jak często jestem w Polsce i ze Fc Wu to jedyna moja drużyna, jedna z najstarszych w polskim MZ.

_________________
4.65>3.22>2.1>>7.667>>6.97>>5.75>>4.25>>3.9>2.3>>U19
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
3792112
raek1 Płeć:Mężczyzna
DOMINATORZY -Kapitan


Wiek: 37
Dołączył: 21 Lut 2004
Skąd: Reda
PostWysłany: 2010-08-27, 19:22    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Druzyna odblokowana, ale niestety musial interweniowac International MA, pan Richar, bo niestety polak z polakiem sie nie dogada. Co mega dobrze swiadczy o naszym polskim supporcie.

Panowie Polski Support, czy Wy sobie zdajecie sprawe, ze przez te glupie teksty i emaile, ktore piszecoe, utrudnia to proces i zabawe gry. Daje to dodatkowy dzien na odpisanie z mojej strony i kasa ktora wydaje na puchary idzie w las? Przedstawianie Wam sytuacji i powodu blokady zajelo Wam 5 emaili (8dni konwersacji!)

Emaila od Support bylo nastepujace:

w poniedzial: "sorry blokada nie odwolania",
wtorek: "teraz moze powiesz nam cos ciekawego o graczu dzusta?",
w srode: "chyba cos bajki zmyslasz",
w czwartek: "tu nie ma rozmowy i tematu do dyskusji kolego",
w piatek: "nam IP nie klamie i flaga amerykanska jest inna od polskiej, koniec tematu".

To przeciez jest ponizej poziomu podstawowki. Juz nie mowiac za kazdy email z malej litery w jednym ciagu odwalony. W tych korespondecjach miedzy polskim supportem jest jakiekolwiek zero sygnalu, iz pracuja tam ludzie na poziomie i wyksztalceni, ktorych zamiarem jest rozwijanie gry i rozszerzanie jej o nowych graczy.

Rozumiem, ze chlopaki robicie to za darmo i poswiecacie duzo czasu i jest fajnie. Ale sa ludzie ktorzy by sie bardziej przylozyli do takich rzeczy i gra by miala wieksze zainteresowanie.

Pozdrawiam,
Janusz raek1

_________________
4.65>3.22>2.1>>7.667>>6.97>>5.75>>4.25>>3.9>2.3>>U19
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
3792112
jocerek_pl Płeć:Mężczyzna

Wiek: 48
Dołączył: 12 Lut 2004
Skąd: Aylesbury
PostWysłany: 2010-08-27, 19:37    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

masz jakis problem z czytaniem i zrozumieniem regulaminu?

ukradli ci haslo, udostepniles je swiadomie?

raczej to drugie, to ja nie wiem o co halo?

_________________
***** FC ROYAL Chesterfield *****
*** 4.11--> 3.2--> 2.1--> 1.1 ***
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
1549897
jocerek_pl Płeć:Mężczyzna

Wiek: 48
Dołączył: 12 Lut 2004
Skąd: Aylesbury
PostWysłany: 2010-08-27, 19:41    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

masz jakis problem z czytaniem i zrozumieniem regulaminu?

ukradli ci haslo, udostepniles je swiadomie?

raczej to drugie, to ja nie wiem o co halo?

aha jeszcz ejedno jak by to ode mnie zalezalo, to bym nie oddbanowal tego konta, doswiadczenie nas uczy ze takie praktyki prowadza w prostej drodze do walkow.
A oszustwa trzeba tepic w zarodku.
Moze Ci sie to nie podobac, ale takie tutaj panuja zasady.
A jesli masz do nas pretensje o zablokowanie konta, tylko dlatego ze ty nie umiesz utrzymac hasla w rekach.... skoro taki hojny jestes to wystaw je na forum oficjalnie.

za nim zaczniesz pluc na support i mowic jaki on jest niesprawiedliwy, zacznij rachunek sumienia od siebie.
a moze sprobujesz si eprzeniesc do Chin przeciez tam mozna za kase wszystko zalatwic, bedzie ci latwiej grac.....

_________________
***** FC ROYAL Chesterfield *****
*** 4.11--> 3.2--> 2.1--> 1.1 ***
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
1549897
raek1 Płeć:Mężczyzna
DOMINATORZY -Kapitan


Wiek: 37
Dołączył: 21 Lut 2004
Skąd: Reda
PostWysłany: 2010-08-27, 19:51    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Zablokowac konto to jedno. Ja pisze o Waszym podejsciu do sprawy i dziecinnym zalatwianiu jej. Moim zdaniem posiadacie zero umiejetnosci korespondencyjnych i rozpoznawaniu problemu tylko tyle.

Jesli dalej myslicie, ze dalem temu zawodnikowi moje haslo to gratuluje. Poblokujcie wszystkim konta, bedzie fajna zabawa.

_________________
4.65>3.22>2.1>>7.667>>6.97>>5.75>>4.25>>3.9>2.3>>U19
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
3792112
jocerek_pl Płeć:Mężczyzna

Wiek: 48
Dołączył: 12 Lut 2004
Skąd: Aylesbury
PostWysłany: 2010-08-27, 20:00    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

raek1 napisał/a:
Jesli dalej myslicie, ze dalem temu zawodnikowi moje haslo to gratuluje. Poblokujcie wszystkim konta, bedzie fajna zabawa.



support ma 48h na odpowiedz, czy ty myslisz ze jestem jednym na tydzien przekraczajacym regulamin?
Nie robimy te ze zlosliwosci, tylko z czystej praktyki.
Wdawanie sie w dyskusje do niczego nie prowadzi.
dostajesz takie informacje jakie musisz dostac, no chyba ze przy banie mamy kazdemu dac dostep do consoli by sobie poogladal siebie Very Happy

Rozumiem ze od nas szacunku sie oczekuje, ale w druga strone juz nie trzeb atego szacunku okazywac.
Naprawde nie mialbys problemow jak bys hasla nie udostepnil, wszystko inne jest konsekwencja tego zdarzenia.
Zrozum, twoja niedbalosc doprowadzila do tego miejsca w ktorym jestes i jeszczemasz pretensje do nas ze nie piszemy tak jak ty chcesz.

udzielil bys wyjasnien odrazu i mysle ze nie trzeb aby interweniowac u Miedzynarodowego xA , co dla mnie jest poznizej rowniez pewnego poziomu.
Juz nie mowie o tym jak oni podchodza do pewnych spraw jesli chodzi o waly.

Osobiscie chcialbym polskiego GA jako miedzynarodowego, zaraz by posprzatano ten burdel Very Happy

Aha jesli nie podoba Ci sie poziom odpowiedzi, czujesz si eurazony tym tonem wypowiedzi mozesz napisac do damcia lub xonia skarge na GA. my nie jestesmy bezkarni. Jesli zrobilismy cos zle tez jestesmy karani. Very Happy

_________________
***** FC ROYAL Chesterfield *****
*** 4.11--> 3.2--> 2.1--> 1.1 ***
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
1549897
jocerek_pl Płeć:Mężczyzna

Wiek: 48
Dołączył: 12 Lut 2004
Skąd: Aylesbury
PostWysłany: 2010-08-27, 20:02    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

raek1 napisał/a:
Jesli dalej myslicie, ze dalem temu zawodnikowi moje haslo to gratuluje. Poblokujcie wszystkim konta, bedzie fajna zabawa.



support ma 48h na odpowiedz, czy ty myslisz ze jestem jednym na tydzien przekraczajacym regulamin?
Nie robimy te ze zlosliwosci, tylko z czystej praktyki.
Wdawanie sie w dyskusje do niczego nie prowadzi.
dostajesz takie informacje jakie musisz dostac, no chyba ze przy banie mamy kazdemu dac dostep do consoli by sobie poogladal siebie Very Happy

Rozumiem ze od nas szacunku sie oczekuje, ale w druga strone juz nie trzeb atego szacunku okazywac.
Naprawde nie mialbys problemow jak bys hasla nie udostepnil, wszystko inne jest konsekwencja tego zdarzenia.
Zrozum, twoja niedbalosc doprowadzila do tego miejsca w ktorym jestes i jeszczemasz pretensje do nas ze nie piszemy tak jak ty chcesz.

udzielil bys wyjasnien odrazu i mysle ze nie trzeb aby interweniowac u Miedzynarodowego xA , co dla mnie jest poznizej rowniez pewnego poziomu.
Juz nie mowie o tym jak oni podchodza do pewnych spraw jesli chodzi o waly.

Osobiscie chcialbym polskiego GA jako miedzynarodowego, zaraz by posprzatano ten burdel Very Happy

Aha jesli nie podoba Ci sie poziom odpowiedzi, czujesz si eurazony tym tonem wypowiedzi mozesz napisac do damcia lub xonia skarge na GA. my nie jestesmy bezkarni. Jesli zrobilismy cos zle tez jestesmy karani. Very Happy

_________________
***** FC ROYAL Chesterfield *****
*** 4.11--> 3.2--> 2.1--> 1.1 ***
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
1549897
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 8 Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo ©2003 phpBB Group
domain & hosting donated by founders :: ownership by www.managerzone.pl
adaptation & modification by XoNoX :: logo made by groclinac
Copyright © 2002-2015 by XoNoX :: POLITYKA PRYWATNOŚCI (PRIVACY POLICY)
Wszystkie prawa zastrzeżone. Ten serwis nie ma jakichkolwiek powiązań z firmą ManagerZone AB. Publikowane komentarze
są prywatnymi opiniami użytkowników Forum. Serwis forum.managerzone.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści opinii.
Żaden z elementów tej witryny nie może być kopiowany i rozpowszechniany bez zgody właściciela.
Wykorzystane tu znaki towarowe i handlowe oraz nazwy marek, produktów czy usług należą do ich prawnych właścicieli
i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych oraz są rozpowszechniane zgodnie z Ustawą o Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych.
Zobacz też: www.managerzone.pl, www.ndmaz.pl, www.gramed.com, www.gramed.eu, www.projekt-bud.pl,
bronx.nsk.pl, forum.nsk.pl, futsal.nsk.pl, managerzone.nsk.pl, forum.managerzone.nsk.pl, medycyna.nsk.pl,
nlpna.nsk.pl, nowydwormaz.nsk.pl, projekt.nsk.pl, swit.nsk.pl, tv.nsk.pl, vectra.nsk.pl, www.nsk.pl, swit.ndmaz.pl
Strona wygenerowana w 0.07 sekundy. Zapytań do SQL: 35