Forum ManagerZone Polska Strona Główna Forum ManagerZone Polska
Pierwsze nieoficjalne forum dla polskiej społeczności ManagerZone.com
Forum istnieje od 2004-02-12 godzina: 01:56
http://forum.managerzone.pl/

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
pytanie o polski support
Autor Wiadomość
intermh85 Płeć:Mężczyzna

Wiek: 39
Dołączył: 22 Lip 2006
Skąd: Chorzow
PostWysłany: 2010-11-27, 00:28    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

raek1 napisał/a:
daleko szukac nie trzeba,

raek1 - zablokowany, poniewaz niejaki dzusta wszedl na konto (odblokowany po 2 tygodniach) ale szanse o awans do 2 ligi stracil

W przeciagu ostatnich 7 dni zablokowaliscie 3 konta moich znajomych, ktorzy przestrzegaja przepisow jak oka w glowie.


szkoda że nie mogę tutaj opisać twojej sytuacji, oj szkoda:)
uwierz mi że wszyscy którzy do nas piszą... twierdzą iż przestrzegają regulaminu jak oka w głowie:)
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
raek1 Płeć:Mężczyzna
DOMINATORZY -Kapitan


Wiek: 37
Dołączył: 21 Lut 2004
Skąd: Reda
PostWysłany: 2010-11-27, 02:16    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Moja sytuacja byla taka, ze kiedys haslo sasiadowi zeby zobaczyl jak wyglada prawdziwa druzyna:)

Za to byl ban. Wedlug supportu nie do odwolania. Bez zadnych korespondencji ze mna.

_________________
4.65>3.22>2.1>>7.667>>6.97>>5.75>>4.25>>3.9>2.3>>U19
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
3792112
k_skubala Płeć:Mężczyzna
KS Orzel Ruda Slaska


Dołączył: 12 Lut 2004
Skąd: Ruda Śląska
PostWysłany: 2010-11-27, 11:55    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

raek1 napisał/a:
Moja sytuacja byla taka, ze kiedys haslo sasiadowi zeby zobaczyl jak wyglada prawdziwa druzyna:)
Za to byl ban. Wedlug supportu nie do odwolania. Bez zadnych korespondencji ze mna.


A co, liczyłeś na bukiet kwiatów i czekoladki za złamanie jednej z podstawowych reguł MZ?

Ja mam bardzo mało czasu na MZ, i przez to tracę. Bywa, że moi zawodnicy po kilka dni nie trenują bo mają bloka a ja nie mam kiedy tego sprawdzić. Musiałem zrezygnować z drużyny seniorskiej, bo samo przełączanie taktyk przed meczami było i jest dla mnie sporym problemem. Wyobraź sobie, że inny manager daje hasło koledze, który robi to za niego. Niby nic, tylko mu taktyki poustawia, ale już ma kolosalną przewagę. Wyjazdy na wakacje, itp. - były takie sytuacje w przeszłości również na szczycie, gdzie ludzie nie grali o trzecią ligę ale o ekstraklasę - i co, jest fajnie i sprawiedliwie dawać komuś hasło do konta?
"Żeby zobaczył jak wygląda prawdziwa drużyna" - ponieważ nie ma szans na stwierdzenie jakimi intencjami kierował się gracz oddając komuś czasowo drużynę , powstały zapisy w regulaminie które wyraźnie tego zabraniają. Proste jak budowa cepa. A że ktoś nie potrafi zrozumieć że reguły obowiązują wszystkich, to już jego problem.

Blokowania użytkowników ze względu na wspólne IP nigdy nie przechodziło, bo w czasie gdy byłem GA większość z nas miała internet z osiedlowych sieci ze wspólnym adresem zewnętrznym. Musielibyśmy zacząć od zbanowania samych siebie. I dlatego GA mają wgląd w wiele innych parametrów, które wyraźnie pokazują im że dana osoba jest idiotą i ściemnia. Koleś pisze na support że druga drużyna należy do jego brata - szybki rzut oka, i mamy logowania o 6 rano, 10, 12, 17 i 23, i tak przez cały tydzień. Logowania z różnych IP, zawsze razem i o tej samej porze - czyli nasi bohaterowie śpią, uczą się, pracują i bawią w jednym miejscu przez kilka wyrywkowo sprawdzanych dni. Wniosek prosty i smutny, mamy do czynienia z braćmi których dotknęła życiowa tragedia - są bliźniakami syjamskimi Sad Smutne, że wg mojego kilkuletniego stażu jako GA takich bliźniaków syjamskich spotkałem setki. Co więcej, niektórzy gracze to zrośnięte trzy albo cztery osoby... Chyba że chcesz pogadać o drużynach prowadzonych przez chomika, już nie takie sprawy były Smile


O ile dobrze pamiętam, każdy kto wyjaśnił sprawę dostawał drugą szansę. Nie dostawał jej ten kto kręcił przez kilka mai'i albo był wulgarny. Dlatego tak jak Ty wyrażasz stereotypowe opinie o GA, tak ja mogę stereotypowo uznać że albo jesteś debilem, albo nie nauczyli Cię kultury i w rozmowach z GA najeżdżałeś na ich matki.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
1328188
raek1 Płeć:Mężczyzna
DOMINATORZY -Kapitan


Wiek: 37
Dołączył: 21 Lut 2004
Skąd: Reda
PostWysłany: 2010-11-27, 20:54    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Jeśli ktoś czyjąś matkę wyzywal to nie ma żadnych wątpliwości, ze z grona MZ powinien być usunięty.

Jednak powracajac do tematu i propozycji, jaka jest krótkie powiadomienie zawodnika o ewentualnej blokadzie konta. Tak aby Gracze omyłkowo banowani nie tracili szansy walk o awanse o lepsze wyniki.

_________________
4.65>3.22>2.1>>7.667>>6.97>>5.75>>4.25>>3.9>2.3>>U19
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
3792112
corby91 Płeć:Mężczyzna
VSC Clan


Wiek: 33
Dołączył: 25 Gru 2009
Skąd: Tarnów
PostWysłany: 2010-11-27, 21:47    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

a co z Animowanymi xA?
xA wysyłając takie info od razu ukazuje się "światu" i wiadome kto kogo zbanował itd. a uważam, że support właśnie takich sytuacji chce uniknąć, chce by xA byli anonimowi, bo ukazując kto kogo i za co zbanował, może być później wyzywany i obrażany i tak w nieskończoność.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
11329008
el_plecinio Płeć:Mężczyzna
Konkurs ForumMZ.eu


Wiek: 31
Dołączył: 03 Maj 2010
Skąd: ForumMZ.eu-Free FL
PostWysłany: 2010-11-27, 21:51    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

corby91 napisał/a:
a co z Animowanymi xA?

fa tak robią i żyją Razz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
6942884
corby91 Płeć:Mężczyzna
VSC Clan


Wiek: 33
Dołączył: 25 Gru 2009
Skąd: Tarnów
PostWysłany: 2010-11-27, 21:55    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

FA, ale Oni mają o wiele łatwiej, bo taki niewychowany gbur co klnie albo obraża Very Happy wie za co trafia a jak wiemy wszyscy (większość) ma pretensje do supportu o bany (w końcu ten temat również o tym) i takie ukazywanie się doprowadza do nie miłych sytuacji.

Wiem z doświadczenia, gdyż w footballteam banowałem ludzi, to wiedzieli kto i za co, to nie raz potrafili dopiec i naprowadzić na Ciebie kilkunastu dzieciaków Very Happy za to, że za multi banowałem Laughing

Także w pewnym sensie rozumiem czemu support anonimuje swoich xA
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
11329008
michalsg Płeć:Mężczyzna

Wiek: 48
Dołączył: 03 Sie 2004
Skąd: Kraków
PostWysłany: 2010-11-27, 22:57    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

k_skubala napisał/a:
Ja mam bardzo mało czasu na MZ, i przez to tracę.


zyskujesz trochę wolnosci
i możesz zając sie sprawami prywatnymi
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
k_skubala Płeć:Mężczyzna
KS Orzel Ruda Slaska


Dołączył: 12 Lut 2004
Skąd: Ruda Śląska
PostWysłany: 2010-11-28, 11:55    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

michalsg napisał/a:
k_skubala napisał/a:
Ja mam bardzo mało czasu na MZ, i przez to tracę.


zyskujesz trochę wolnosci
i możesz zając sie sprawami prywatnymi


Nie ma tego złego... Smile

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
1328188
f-16 Płeć:Mężczyzna

Wiek: 36
Dołączył: 26 Lut 2006
Skąd: pochodzą murzyni?
PostWysłany: 2010-11-28, 15:49    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

panie raek1 - chcesz zeby support najpierw informowal? napisz maila do crew@managerzone.com lub skonsultuj sie z nimi w inny sposob; mamy zasady jasne i je wypelniamy, gdy crew je zmieni to i my bedziemy "postepowac" inaczej; plakanie tutaj nic nie da

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
11346613
raek1 Płeć:Mężczyzna
DOMINATORZY -Kapitan


Wiek: 37
Dołączył: 21 Lut 2004
Skąd: Reda
PostWysłany: 2010-11-28, 18:57    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

F16 - I tu jest odpowiedz z sensem. Zobaczymy co da sie z tym zrobic. Dzieki.

Dodane: Emaile do crew na podany adres wyslane z opinia i propozycja. Czekamy na odpowiedz.



_________________
4.65>3.22>2.1>>7.667>>6.97>>5.75>>4.25>>3.9>2.3>>U19
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
3792112
marcin31 Płeć:Mężczyzna

Wiek: 48
Dołączył: 10 Wrz 2009
Skąd: kielce
PostWysłany: 2010-11-30, 08:40    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

a ja zostalem zablokowany za przegranie ostatniego meczu w pucharze bo wystawilem rezerwy?????ja decyduje jakim skladem gram,czy pierwszym czy trampkarzami i czy to jest fair czy nie.mialem taka potrzebe i tyle.nie slyszalem zeby karali manchester czy ktorakolwiek druzyne w europie za wystawienie rezerw w pucharach,albo izolator boguchwala w pucharze polski wystawia rezerwy bo mu nie zalezy albo ze ma 10ciu zawodnikow kontuzjowanych i przegrywa z A-klasowa druzynka .to co?zdegradowac?
co to za zasada?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
intermh85 Płeć:Mężczyzna

Wiek: 39
Dołączył: 22 Lip 2006
Skąd: Chorzow
PostWysłany: 2010-11-30, 09:54    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

marcin31 napisał/a:
a ja zostalem zablokowany za przegranie ostatniego meczu w pucharze bo wystawilem rezerwy?????ja decyduje jakim skladem gram,czy pierwszym czy trampkarzami i czy to jest fair czy nie.mialem taka potrzebe i tyle.nie slyszalem zeby karali manchester czy ktorakolwiek druzyne w europie za wystawienie rezerw w pucharach,albo izolator boguchwala w pucharze polski wystawia rezerwy bo mu nie zalezy albo ze ma 10ciu zawodnikow kontuzjowanych i przegrywa z A-klasowa druzynka .to co?zdegradowac?
co to za zasada?


potwierdziłeś misiu kolorowy regulamin gry podczas rejestracji... w nim pisało iż takie przewinienia będą karane!
więc pretensje możesz mieć tylko do siebie!
to że ty decydujesz nie oznacza że inni użytkownicy mają na tym cierpieć! zapłacili za wstęp do pucharu... walczą o awans a ktoś sobie w ostatniej kolejce nagle mecz odpuści!
gramy Fair Play ! jeśli ci to nie pasuje, to są jeszcze inne gry:)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kusabi3 Płeć:Mężczyzna
GArbaty Anioł


Dołączył: 01 Lis 2007
Skąd: Gdańsk
PostWysłany: 2010-11-30, 12:04    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

intermh85 napisał/a:
potwierdziłeś misiu kolorowy regulamin gry podczas rejestracji...


inter regulamin mówi, że może zostać ukarany, jeżeli to że wystawił rezerwy, komukolwiek pomogło.

Cytat:
Ustawianie meczów jest zakazane. Nie wolno Ci "podciągać" innej drużyny poprzez celowe oddawanie swoich meczów przez np. wystawianie słabszego zespołu lub stosowanie oczywiście gorszej taktyki, czy też próbowanie uzyskania konkretnego wyniku. Stosowanie jakichkolwiek metod, by zyskać nieuczciwą przewagę dla siebie lub kogoś innego, uznane może zostać jako oszukiwanie.


To cały punkt dotyczący takich zachowań.

marcin31

Czy Twoje wystawienie rezerw komuś pomogło? Cool

_________________
"Zrozumienie faktu że gramy w MZ a nie w piłkę nożną to pierwszy krok do tego żeby zacząć racjonalnie wykorzystywać symulator." K_skubala
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
intermh85 Płeć:Mężczyzna

Wiek: 39
Dołączył: 22 Lip 2006
Skąd: Chorzow
PostWysłany: 2010-11-30, 12:33    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

kusabi jego mecz decydował o awansach... gdyby nie decydował to raczej by banika nie dostał.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 6 z 8 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo ©2003 phpBB Group
domain & hosting donated by founders :: ownership by www.managerzone.pl
adaptation & modification by XoNoX :: logo made by groclinac
Copyright © 2002-2015 by XoNoX :: POLITYKA PRYWATNOŚCI (PRIVACY POLICY)
Wszystkie prawa zastrzeżone. Ten serwis nie ma jakichkolwiek powiązań z firmą ManagerZone AB. Publikowane komentarze
są prywatnymi opiniami użytkowników Forum. Serwis forum.managerzone.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści opinii.
Żaden z elementów tej witryny nie może być kopiowany i rozpowszechniany bez zgody właściciela.
Wykorzystane tu znaki towarowe i handlowe oraz nazwy marek, produktów czy usług należą do ich prawnych właścicieli
i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych oraz są rozpowszechniane zgodnie z Ustawą o Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych.
Zobacz też: www.managerzone.pl, www.ndmaz.pl, www.gramed.com, www.gramed.eu, www.projekt-bud.pl,
bronx.nsk.pl, forum.nsk.pl, futsal.nsk.pl, managerzone.nsk.pl, forum.managerzone.nsk.pl, medycyna.nsk.pl,
nlpna.nsk.pl, nowydwormaz.nsk.pl, projekt.nsk.pl, swit.nsk.pl, tv.nsk.pl, vectra.nsk.pl, www.nsk.pl, swit.ndmaz.pl
Strona wygenerowana w 0.08 sekundy. Zapytań do SQL: 29