Wrocław III - sezon XX
Autor
Wiadomość
samihami2
CSKA Moskwa
Wiek: 35 Dołączył: 14 Wrz 2010 Skąd: Legnica / Wrocław
Wysłany: 2010-12-01, 18:46
Ciała dałem w tej kolejce !!!
czaja91
Wiek: 33 Dołączył: 24 Maj 2008 Skąd: Wrocław
Wysłany: 2010-12-01, 21:53
mecz o 2 miejsce w tabeli
III Liga Grupa C
Kolejka nr 7 - 07.12.2010
WROCŁAW III - RADZYŃ PODLASKI
CSKA Moskwa (samihami2) - Unia Żabików FC (megazin3000)
WKS Slask Wroclaw (kombinator13) - Kraina Witu (neox166)
SEVEN TH-IMPULSE (diablik2) - FC Bulwary United (diego_12)
Kasperki (kasperek76) - Chelsea Londyn (mario163)
_________________ Twierdza Wrocław
div5.147
LK- Joga Bonito University
samihami2
CSKA Moskwa
Wiek: 35 Dołączył: 14 Wrz 2010 Skąd: Legnica / Wrocław
Wysłany: 2010-12-07, 23:02
WROCŁAW III – RADZYŃ PODLASKI 9:12
CSKA Moskwa (samihami2) - Unia Żabików FC (megazin3000) 3:3 2:6
WKS Slask Wroclaw (kombinator13) - Kraina Witu (neox166) 3:2 4:4
SEVEN TH-IMPULSE (diablik2) - FC Bulwary United (diego_12) 1:1 0:6
Kasperki (kasperek76) - Chelsea Londyn (mario163) 6:2 1:2
samihami2
CSKA Moskwa
Wiek: 35 Dołączył: 14 Wrz 2010 Skąd: Legnica / Wrocław
Wysłany: 2010-12-17, 07:24
WROCŁAW III - PRZEMYŚL II 0:24
* Wesoło zaczynamy kolejną rundę
rafcio18
Wiek: 39 Dołączył: 15 Lut 2004 Skąd: Wrocław
Wysłany: 2010-12-17, 08:13
Podałem składy może jeszcze uda się to rozegrać.
III Liga Grupa G
1 kolejka:21.12.10
WROCŁAW III - PRZEMYŚL II
CSKA Moskwa (samihami2) - KS Unit Przemyśl (demrenfaris)
WKS Slask Wroclaw (kombinator13) - Granica Stubno (bonifacy767)
Kasperki (kasperek76) - Przemysl (yarek)
SEVEN TH-IMPULSE (diablik2) - Polonia Przemyśl (babello)
_________________ FC Jableczni div5.53
HC Jableczni div1.2
Klan: Podarte Ciuchy
Reprezentant Wrocławia w Turnieju Miast
rafcio18
Wiek: 39 Dołączył: 15 Lut 2004 Skąd: Wrocław
Wysłany: 2010-12-21, 21:30
III Liga Grupa G
1 kolejka:21.12.10
WROCŁAW III - PRZEMYŚL II 16-7
CSKA Moskwa (samihami2) - KS Unit Przemyśl (demrenfaris) 4-3 2-4
WKS Slask Wroclaw (kombinator13) - Granica Stubno (bonifacy767) 1-1 7-2
Kasperki (kasperek76) - Przemysl (yarek) 4-0 1-0
SEVEN TH-IMPULSE (diablik2) - Polonia Przemyśl (babello) 3-4 2-1
III Liga Grupa G
2 kolejka:28.12.10
JASŁO III- WROCŁAW III
- CSKA Moskwa (samihami2)
- WKS Slask Wroclaw (kombinator13)
- Kasperki (kasperek76)
- SEVEN TH-IMPULSE (diablik2)
_________________ FC Jableczni div5.53
HC Jableczni div1.2
Klan: Podarte Ciuchy
Reprezentant Wrocławia w Turnieju Miast
rafcio18
Wiek: 39 Dołączył: 15 Lut 2004 Skąd: Wrocław
Wysłany: 2010-12-22, 21:28
III Liga Grupa G
2 kolejka:28.12.10
JASŁO III- WROCŁAW III
ZKS Stal Naprzód Sanok ( hojraczek ) - CSKA Moskwa (samihami2)
Czerwone Diabły ( kynek1981 ) - WKS Slask Wroclaw (kombinator13)
AKS Jaslovia Jaslo ( picollek ) - Kasperki (kasperek76)
FC Mytarka ( art666 ) - SEVEN TH-IMPULSE (diablik2)
_________________ FC Jableczni div5.53
HC Jableczni div1.2
Klan: Podarte Ciuchy
Reprezentant Wrocławia w Turnieju Miast
samihami2
CSKA Moskwa
Wiek: 35 Dołączył: 14 Wrz 2010 Skąd: Legnica / Wrocław
Wysłany: 2010-12-28, 21:12
JASŁO III- WROCŁAW III 5-17
ZKS Stal Naprzód Sanok ( hojraczek ) - CSKA Moskwa (samihami2) 2-6, 0-5
Czerwone Diabły ( kynek1981 ) - WKS Slask Wroclaw (kombinator13) 1-2, 4-1
AKS Jaslovia Jaslo ( picollek ) - Kasperki (kasperek76) 3-3, 3-4
FC Mytarka ( art666 ) - SEVEN TH-IMPULSE (diablik2) 2-2, 2-3
rafcio18
Wiek: 39 Dołączył: 15 Lut 2004 Skąd: Wrocław
Wysłany: 2010-12-28, 21:20
Brawo , bardzo ładny wynik:)
3 kolejka - 4.01.11
WROCŁAW III - ŁOMŻA II
WKS Slask Wroclaw (kombinator13) - PGR Rolnik Lomza (maricon)
CSKA Moskwa (samihami2) - Łomżyca Łomża (damianolo)
Kasperki (kasperek76) - AVIVA Łomża (csd13)
SEVEN TH-IMPULSE (diablik2) - Łomża United (koza)
_________________ FC Jableczni div5.53
HC Jableczni div1.2
Klan: Podarte Ciuchy
Reprezentant Wrocławia w Turnieju Miast
kasperek76
Wiek: 48 Dołączył: 02 Lis 2009 Skąd: Wrocław
Wysłany: 2010-12-31, 14:54
na razie ograliśmy ekipy, które są za nami w tabeli...
a teraz czas na lidera
oby tak dalej!
_________________ Kasperki
div. 4.3
Black Phoenix Crazy vice, Black Phoenix Juniors I i II kapitan, TM Wrocław III
rafcio18
Wiek: 39 Dołączył: 15 Lut 2004 Skąd: Wrocław
Wysłany: 2011-01-04, 21:33
Lider tak samo jak pozostali ograny:D Coś wszyscy w drugiej rundzie złapali super formę a za tydzień czas na kolejnego i ostatniego rywala, jak tam nasze szanse na awans to jeszcze nie wiem ponieważ nie ma aktualnej tabeli.
Grupa G
3 kolejka
WROCŁAW III - ŁOMŻA II 18 - 3
WKS Slask Wroclaw (kombinator13) - PGR Rolnik Lomza (maricon) 3-0 ; 5-1
CSKA Moskwa (samihami2) - Łomżyca Łomża (damianolo) 7-1 ; 2-2
Kasperki (kasperek76) - AVIVA Łomża (csd13) 2-1 ; 2-2
SEVEN TH-IMPULSE (diablik2) - Łomża United (koza) 3-3 ; 4-3
Grupa G
4 kolejka:11.01.11
WARSZAWA IV - WROCŁAW III
- WKS Slask Wroclaw (kombinator13)
- CSKA Moskwa (samihami2)
- Kasperki (kasperek76)
- SEVEN TH-IMPULSE (diablik2)
_________________ FC Jableczni div5.53
HC Jableczni div1.2
Klan: Podarte Ciuchy
Reprezentant Wrocławia w Turnieju Miast
kasperek76
Wiek: 48 Dołączył: 02 Lis 2009 Skąd: Wrocław
Wysłany: 2011-01-11, 19:27
III Liga Grupa G
4 kolejka:11.01.11
WARSZAWA IV - WROCŁAW III 12-12
Reduta Modlin (samper) - WKS Slask Wroclaw (kombinator13) 1-3 ; 2-5
TEAM DEATHMATCH WARSZAWA (abuk_vader) - CSKA Moskwa (samihami2) 7-2 ; 7-2
THC BLASÉ OTWOCK (koccur) - Kasperki (kasperek76) 2-3 ; 4-5
Zachorzów (kedzierzawy90) - SEVEN TH-IMPULSE (diablik2) 4-1 ; 4-2
ciut brakło... szkooooda...
a tabela wciąż stara....
_________________ Kasperki
div. 4.3
Black Phoenix Crazy vice, Black Phoenix Juniors I i II kapitan, TM Wrocław III
rafcio18
Wiek: 39 Dołączył: 15 Lut 2004 Skąd: Wrocław
Wysłany: 2011-01-11, 20:50
Szkoda że tylko remis przydała by się wygrana w tym meczu. Czekamy na skład przeciwników w następnej kolejce.
_________________ FC Jableczni div5.53
HC Jableczni div1.2
Klan: Podarte Ciuchy
Reprezentant Wrocławia w Turnieju Miast
samihami2
CSKA Moskwa
Wiek: 35 Dołączył: 14 Wrz 2010 Skąd: Legnica / Wrocław
Wysłany: 2011-01-11, 22:30
Straszne baty ale Rywal Siekiera, niestety ostra
kasperek76
Wiek: 48 Dołączył: 02 Lis 2009 Skąd: Wrocław
Wysłany: 2011-01-12, 18:35
a to już nie koniec sezonu?
_________________ Kasperki
div. 4.3
Black Phoenix Crazy vice, Black Phoenix Juniors I i II kapitan, TM Wrocław III