Forum ManagerZone Polska Strona Główna Forum ManagerZone Polska
Pierwsze nieoficjalne forum dla polskiej społeczności ManagerZone.com
Forum istnieje od 2004-02-12 godzina: 01:56
http://forum.managerzone.pl/

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony 1, 2  Następny
Propozycje dla Crew
Autor Wiadomość
raek1 Płeć:Mężczyzna
DOMINATORZY -Kapitan


Wiek: 37
Dołączył: 21 Lut 2004
Skąd: Reda
PostWysłany: 2010-12-07, 02:28   Propozycje dla Crew Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Projekt musi byc gotowy do prezentacji i zaakceptowany przez graczy. Inaczej nie ma co zawracac Crew glowy.
Poruszone pomysly to w temacie http://forum.managerzone.pl/viewtopic.php?t=30759&start=50 to:


1) Stworzenie dostepnej dla krajowego supportu kartoteki, dla graczy i ich zlozonych dokumentow. Na poczatek tylko graczy podejrzanych o prowadzenie dwoch druzyn (logujacych sie z tego samego IP; prowadzacych wielokrotne transfery miedzy dwoma kontami, itp)

2) Zniwelowanie banow bez ostrzezenia. - Wysylanie ostrzegawczych emaili do graczy pojdejrzanych o prowadzenie dwoch druzyn

3) Weryfikacja podejrzanych graczy, poprzez dowod, rachunek, legitymacje ze zdjeciem itp.



Jesli jakas czesc graczy przemysli te punkty i napisze tu, swoja ocene to mozemy ruszyc dalej.

_________________
4.65>3.22>2.1>>7.667>>6.97>>5.75>>4.25>>3.9>2.3>>U19


Ostatnio zmieniony przez raek1 dnia 2010-12-08, 10:11, w całości zmieniany 1 raz
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
3792112
f-16 Płeć:Mężczyzna

Wiek: 36
Dołączył: 26 Lut 2006
Skąd: pochodzą murzyni?
PostWysłany: 2010-12-07, 11:10    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

jestem jak najbardziej za, ptk pierwszy byl troche rozbudowal - po prostu ktos z supportu moglby dopisac swoje spostrzezenia czy tam uwagi - jak jest teraz to nie bede pisal gdyz GA nie moze zdradzac takich informacji...

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
11346613
kedzierzawy90 Płeć:Mężczyzna
PF; Warszawa

Wiek: 33
Dołączył: 19 Lip 2010
Skąd: Warszawa/Marki
PostWysłany: 2010-12-07, 11:41    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

b. dobry pomysł ogólnie. Trochę można by było usprawnić ten element. Sam nieraz myślałem żeby ojca namówić do gry, ale że są pewne nieścisłości i gralibyśmy pod tym samym IP (jeden ruter) więc wolę póki co poczekać aż wyklarują się pewne przepisy i wtedy dopiero namówić do gry drugiego zawodnika.

_________________
Redaktor naczelny Zachorzów Press Smile | (GA) of Poland

~~Futbol Club Barcelona!~~
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
47701562
ptasiek Płeć:Mężczyzna
Ado den Ptaq


Wiek: 46
Dołączył: 11 Lis 2005
Skąd: Siemianowice Śl.
PostWysłany: 2010-12-07, 12:25    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

dla mnie to bezsensowny pomysl, ale ja to przeciez stary beton jestem Wink

_________________
Muminki cię widzą. Muminki cie śledzą.
Muminki cię znajdą, zabiją i zjedzą.
Cool
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
401023
danymxxx Płeć:Mężczyzna
Forza GKS


Dołączył: 09 Sty 2007
Skąd: Mysłowice
PostWysłany: 2010-12-07, 13:58    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

może zbanowanie wszystkich podejrzanych o dwa konta Very Happy
wtedy reszta się wystraszy i przyzna dobrowolnie Razz

_________________
FC Pierońskie Hanysy (danymxxx)
Regimenty Róż - LK
Katowice - TM
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
rufus83 Płeć:Mężczyzna

Wiek: 41
Dołączył: 12 Lut 2008
Skąd: Bydgoszcz
PostWysłany: 2010-12-07, 21:52    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

zwracam uwagę o Ustawie o ochronie danych osobowych
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
raek1 Płeć:Mężczyzna
DOMINATORZY -Kapitan


Wiek: 37
Dołączył: 21 Lut 2004
Skąd: Reda
PostWysłany: 2010-12-07, 22:17    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

rufus83 napisał/a:
zwracam uwagę o Ustawie o ochronie danych osobowych



Aby dane osobowe mogły podlegac ochronie ustawy, konieczne jest aby były one zgromadzone w zbiorze danych, a wiec w ich zestawie dostępnym według określonego kryterium i posiadającym strukture, niezaleznie od tego, czy zestaw ten jest rozproszony lub podzielony funkcjonalnie.

Dlatego obowiazkowe bedzie stworzenie zbioru danych z punktu 1, dostepnego wylacznie dla Crew.

f-16 napisał/a:
pierwszy byl troche rozbudowal - po prostu ktos z supportu moglby dopisac swoje spostrzezenia czy tam uwagi


Masz na mysli dodawanie uwag od roznych osob z crew przy graczach w zbiorze danych?
Jesli dobrze rozumiem, i jesli bedzie taki zbior, to jak najbardziej, opinie wszystkich czlonkow crew przy nazwisku podejrzanego gracza beda pomoca.

_________________
4.65>3.22>2.1>>7.667>>6.97>>5.75>>4.25>>3.9>2.3>>U19
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
3792112
kusabi3 Płeć:Mężczyzna
GArbaty Anioł


Dołączył: 01 Lis 2007
Skąd: Gdańsk
PostWysłany: 2010-12-07, 22:46    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

pomysł nie przejdzie więc szkoda czasu, podzielam zdanie ptaska.

_________________
"Zrozumienie faktu że gramy w MZ a nie w piłkę nożną to pierwszy krok do tego żeby zacząć racjonalnie wykorzystywać symulator." K_skubala
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
raek1 Płeć:Mężczyzna
DOMINATORZY -Kapitan


Wiek: 37
Dołączył: 21 Lut 2004
Skąd: Reda
PostWysłany: 2010-12-08, 03:23    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

ptasiek napisał/a:
dla mnie to bezsensowny pomysl, ale ja to przeciez stary beton jestem

kusabi3 napisał/a:
pomysł nie przejdzie więc szkoda czasu, podzielam zdanie ptaska.


Nie zrozumcie mnie zle. Ale ostatnie osoby, po ktorych sie spodziewam akceptacji nowych pomyslow to ludzie ktorzy obecnie pracuja w supporcie i wola zeby bylo wszystko po staremu.

Nowe pomysly sa dla aktywnych pracownikow MZ, ktorzy sa chetni do ich wprowadzenia i ich wykonywania:)
Jesli pomocnik MZ nie potrafi obslugiwac programu z danymi osobowymi lub nie jest otwarty na unowoczesnienia i ulatwienia dla dobra ogolu - nie powinien siedziec w supporcie, a dac szanse komus kto chce pomoc.

Takie jest moje zdanie. Jesli ludzie poza supportem sie z tym nie zgadzaja, to zostaje mi zrobienie kroku w tyl.
I wtedy pozostaje nam dalej sluchac skarg ludzi zbanowanych i zle traktowanych przez support dopoki ktos niczego lepszego nie wymysli.

_________________
4.65>3.22>2.1>>7.667>>6.97>>5.75>>4.25>>3.9>2.3>>U19
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
3792112
dresiu Płeć:Mężczyzna


Wiek: 33
Dołączył: 28 Maj 2004
Skąd: Puszczykowo
PostWysłany: 2010-12-08, 14:51    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

1. Na temat sprzętu jakim dysponują GA się nie wypowiem ponieważ go nie znam. Z moich zasłyszanych informacji wynika, iż nie jest on doskonały, ale sprawny - wszelkie udoskonalenia jakie powinno się wprowadzić do tzw. "konsoli" powinny być wystosowane przez osoby, które wiedzą jak to wygląda i działa. Niestety ani ja, ani raek1, ani jakikolwiek inny szary user (pomijając byłych GA) nie widział konsoli na oczy, więc moim zdaniem nie powinien się udzielać w kwestii "co zmienić".
2. Nie uważam by ta gra potrzebowała jakiejkolwiek rozszerzonej bazy danych - a tym bardziej tworzonej "dla" oszustów. W zupełności wystarczą dane jakie podajemy przy rejestracji (a w teorii powinny być one prawidłowe) - imię, nazwisko, adres...
3. Wiem, że to może ułatwiać pracę supportowi, ale chyba wszelkie prośby o przesłanie skanów jakichkolwiek dokumentów są bezzasadne (w oparciu o regulamin gry) i jestem przeciwny takim praktykom.
4. Co tyczy się jeszcze supportu - z zasłyszanych informacji, wiem, że styl wypowiedzi bywa różnorodny. Wydaje mi się, że nie powinni stosować "szczeniackich odzywek" - bez znaczenia jaki poziom prezentuje petent.

... jak na razie to chyba wszystko co chciałem powiedzieć. Wink

... a no... nie wierzę w niewinnie zbanowanych - choć nie przeczę, że może się taki przypadek zdarzyć, ale raczej szybciej udaje się takiemu dogadać i odblokować konto.

_________________
Gunners Puszczykowo - div5.91, Wieczna Małpa!, Wieczna Pyra!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
rufus83 Płeć:Mężczyzna

Wiek: 41
Dołączył: 12 Lut 2008
Skąd: Bydgoszcz
PostWysłany: 2010-12-09, 21:32    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

dresiu napisał/a:

4. Co tyczy się jeszcze supportu - z zasłyszanych informacji, wiem, że styl wypowiedzi bywa różnorodny. Wydaje mi się, że nie powinni stosować "szczeniackich odzywek" - bez znaczenia jaki poziom prezentuje petent.

... jak na razie to chyba wszystko co chciałem powiedzieć. Wink

... a no... nie wierzę w niewinnie zbanowanych - choć nie przeczę, że może się taki przypadek zdarzyć, ale raczej szybciej udaje się takiemu dogadać i odblokować konto.



szczeniackie odzywki to nie zasłyszane historie, bo w moim przypadku to była przykra rzeczywistość.
kwestia skanów dowodów i danych gromadzonych w MZ to kwestia co do której support musi się wreszcie jasno odnieść. odbijania piłeczki jest dobre, ale na krótką metę.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
ptasiek Płeć:Mężczyzna
Ado den Ptaq


Wiek: 46
Dołączył: 11 Lis 2005
Skąd: Siemianowice Śl.
PostWysłany: 2010-12-09, 22:08    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

rufus83 napisał/a:
odbijania piłeczki jest dobre, ale na krótką metę.

GA to dlugodystansowcy Razz

no moze oprocz intera, on sie konczy tak szybko jak promocyjny towar w biedronce Wink

_________________
Muminki cię widzą. Muminki cie śledzą.
Muminki cię znajdą, zabiją i zjedzą.
Cool
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
401023
intermh85 Płeć:Mężczyzna

Wiek: 39
Dołączył: 22 Lip 2006
Skąd: Chorzow
PostWysłany: 2010-12-09, 22:26    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

ptasiek napisał/a:
rufus83 napisał/a:
odbijania piłeczki jest dobre, ale na krótką metę.

GA to dlugodystansowcy Razz

no moze oprocz intera, on sie konczy tak szybko jak promocyjny towar w biedronce Wink


ptaq- twoja laska mówił mi to samo o tobie:P
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
f-16 Płeć:Mężczyzna

Wiek: 36
Dołączył: 26 Lut 2006
Skąd: pochodzą murzyni?
PostWysłany: 2010-12-09, 22:34    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

dobra panowie, temat na docinki reszta swiata vs GA jest obok, tu zgodnie z mysla zalozyciela przedstawiajmy swoje propozycje Razz

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
11346613
ptasiek Płeć:Mężczyzna
Ado den Ptaq


Wiek: 46
Dołączył: 11 Lis 2005
Skąd: Siemianowice Śl.
PostWysłany: 2010-12-09, 22:36    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

no i jaszczomp wszystko popsul Laughing

_________________
Muminki cię widzą. Muminki cie śledzą.
Muminki cię znajdą, zabiją i zjedzą.
Cool
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
401023
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 2 Idź do strony 1, 2  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo ©2003 phpBB Group
domain & hosting donated by founders :: ownership by www.managerzone.pl
adaptation & modification by XoNoX :: logo made by groclinac
Copyright © 2002-2015 by XoNoX :: POLITYKA PRYWATNOŚCI (PRIVACY POLICY)
Wszystkie prawa zastrzeżone. Ten serwis nie ma jakichkolwiek powiązań z firmą ManagerZone AB. Publikowane komentarze
są prywatnymi opiniami użytkowników Forum. Serwis forum.managerzone.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści opinii.
Żaden z elementów tej witryny nie może być kopiowany i rozpowszechniany bez zgody właściciela.
Wykorzystane tu znaki towarowe i handlowe oraz nazwy marek, produktów czy usług należą do ich prawnych właścicieli
i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych oraz są rozpowszechniane zgodnie z Ustawą o Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych.
Zobacz też: www.managerzone.pl, www.ndmaz.pl, www.gramed.com, www.gramed.eu, www.projekt-bud.pl,
bronx.nsk.pl, forum.nsk.pl, futsal.nsk.pl, managerzone.nsk.pl, forum.managerzone.nsk.pl, medycyna.nsk.pl,
nlpna.nsk.pl, nowydwormaz.nsk.pl, projekt.nsk.pl, swit.nsk.pl, tv.nsk.pl, vectra.nsk.pl, www.nsk.pl, swit.ndmaz.pl
Strona wygenerowana w 0.07 sekundy. Zapytań do SQL: 38