Wrocław V, VI - sezon XXII
Autor
Wiadomość
rafcio18
Wiek: 39 Dołączył: 15 Lut 2004 Skąd: Wrocław
Wysłany: 2011-06-08, 20:45 Wrocław V, VI - sezon XXII
Wrocław V
F.C. BIELAWA (bielawa) +-
Omega Wrocław (piotrek135) +-
KS Dlugoleka2000 (kurion123) +-
WĘŻE vv KAPUŚCIE (del_stix) +
WKS Slask Wroclaw (ghede_p) +-
KS LIONEL MESSI Sp. zo.o. (dragon86) +
Ermis Team (jkamyk) --
KOSMOS Browariusz (keiler) -+
Wrocław VI
WKS Śląsk Wrocław (kiler25) +
Tauruss FC (tauruss85) +
KS Piast Zawidów (kiszken) +
Parafia Oleśnica (blady77) +-
Kosmos WrocLOVE (grzechoooooo) --
Lod (witlod) -+
WROCŁAWSKIE TRAMWAJE (nawiedzony) +-
_________________ FC Jableczni div5.53
HC Jableczni div1.2
Klan: Podarte Ciuchy
Reprezentant Wrocławia w Turnieju Miast Ostatnio zmieniony przez rafcio18 dnia 2011-07-30, 09:45, w całości zmieniany 3 razy
rafcio18
Wiek: 39 Dołączył: 15 Lut 2004 Skąd: Wrocław
Wysłany: 2011-06-14, 16:32
Sparing 21.06.2011
Kraków VII - Wrocław VI
Royal Diamonds(royaldiamonds) - WKS Śląsk Wrocław (kiler25)
Los Dioses Del Fútbol(suricpc) - Tauruss FC (tauruss85)
Błękit Żołynia(shaggy83) - KS Piast Zawidów (kiszken)
Ziomki (pereszczak) - Parafia Oleśnica (blady77)
WisełkaXxX(krystian222) - Kosmos WrocLOVE (grzechoooooo)
FC.Kozmice(lukasarts) - Lod (witlod)
WRZĄSOWIANKA Wrząsowice(gbmanager) - WROCŁAWSKIE TRAMWAJE (nawiedzony)
Sparing (14.06.11r)
Champion Jelcz-Laskowice (jelcz123) - ᅵBPᅵ™ Kasperki 2-2
Banda Ramzesa (sebas281) - WĘŻE vv KAPUŚCIE (del_stix) 1-1
WKS ŚLĄSK WROCŁAW (sahaa25) - ULKS Orkan Borzęcin (jaro21) 3-3
Omega Wrocław (piotrek135) - SKRAKUS (junior_team_skra_uwr) 2-5
F.C. BIELAWA (bielawa) - KS LIONEL MESSI Sp. zo.o. (dragon86) 2-4
ZKS Wrocław (pawel_bb) - KOSMOS Browariusz (keiler) x-x x-x
KS Dlugoleka2000 (kurion123) - WKS Slask Wroclaw (ghede_p) 2-4
Tauruss FC (tauruss85) - WKS Śląsk Wrocław (kiler25) 0-1
KS Piast Zawidów (kiszken) - Ermis Team (jkamyk) 3-4
Parafia Oleśnica (blady77) - WROCŁAWSKIE TRAMWAJE (nawiedzony)
Lod (witlod) - Kosmos WrocLOVE (grzechoooooo)
Zieloni Łagiewniki (pawko123) - Józefatka SA (skiba34)
_________________ FC Jableczni div5.53
HC Jableczni div1.2
Klan: Podarte Ciuchy
Reprezentant Wrocławia w Turnieju Miast
rafcio18
Wiek: 39 Dołączył: 15 Lut 2004 Skąd: Wrocław
Wysłany: 2011-06-14, 22:14
Sparing 21.06.2011
Kraków V - Wrocław V
Bahlsen Skawina(jozzy22) - F.C. BIELAWA (bielawa)
WKS Wawel Kraków(rufus03) - Omega Wrocław (piotrek135)
Wisła Kraków (scofield100) - KS Dlugoleka2000 (kurion123)
Strachówka (retroper) - WĘŻE vv KAPUCIE (del_stix)
WZK Wyrwani Z Kontekstu(sojjer) - WKS Slask Wroclaw (ghede_p)
GD Pasiaste Serca (marioks) - KS LIONEL MESSI Sp. zo.o. (dragon86)
Radziechowice SA(marek31kr) - Ermis Team (jkamyk)
F.C Penguin (czupakbra) - KOSMOS Browariusz (keiler)
Sparing (14.06.11r)
Champion Jelcz-Laskowice (jelcz123) - ᅵBPᅵ™ Kasperki (kasperek76) 2-2 3-2
Banda Ramzesa (sebas281) - WĘŻE vv KAPUŚCIE (del_stix) 1-1 3-2
WKS ŚLĄSK WROCŁAW (sahaa25) - ULKS Orkan Borzęcin (jaro21) 3-3 0-7
Omega Wrocław (piotrek135) - SKRAKUS (junior_team_skra_uwr) 2-5 8-1
F.C. BIELAWA (bielawa) - KS LIONEL MESSI Sp. zo.o. (dragon86) 2-4 3-2
ZKS Wrocław (pawel_bb) - KOSMOS Browariusz (keiler) x-x x-x
KS Dlugoleka2000 (kurion123) - WKS Slask Wroclaw (ghede_p) 2-4 1-4
Tauruss FC (tauruss85) - WKS Śląsk Wrocław (kiler25) 0-1 0-6
KS Piast Zawidów (kiszken) - Ermis Team (jkamyk) 3-4 3-0
Parafia Oleśnica (blady77) - WROCŁAWSKIE TRAMWAJE (nawiedzony) 2-4 3-1
Lod (witlod) - Kosmos WrocLOVE (grzechoooooo)3-3 2-0
Zieloni Łagiewniki (pawko123) - Józefatka SA (skiba34) 2-3 2-1
_________________ FC Jableczni div5.53
HC Jableczni div1.2
Klan: Podarte Ciuchy
Reprezentant Wrocławia w Turnieju Miast
rafcio18
Wiek: 39 Dołączył: 15 Lut 2004 Skąd: Wrocław
Wysłany: 2011-06-21, 18:43
Za tydzień runda wstępna.
Sparing 21.06.2011
Kraków VII - Wrocław VI 13-22
Royal Diamonds(royaldiamonds) - WKS Śląsk Wrocław (kiler25) 3-1 ; 0-3
Los Dioses Del Fútbol(suricpc) - Tauruss FC (tauruss85) 1-4 ; 1-7
Błękit Żołynia(shaggy83) - KS Piast Zawidów (kiszken) 2-5 ; 1-0
Ziomki (pereszczak) - Parafia Oleśnica (blady77) x-x ; x-x
WisełkaXxX(krystian222) - Kosmos WrocLOVE (grzechoooooo) 3-3 ; 1-3
FC.Kozmice(lukasarts) - Lod (witlod) 2-4 ; 1-0
WRZĄSOWIANKA Wrząsowice(gbmanager) - WROCŁAWSKIE TRAMWAJE (nawiedzony) 2-5 ; 4-3
Sparing 21.06.2011
Kraków V - Wrocław V 26-8
Bahlsen Skawina(jozzy22) - F.C. BIELAWA (bielawa) x-x ; x-x
WKS Wawel Kraków(rufus03) - Omega Wrocław (piotrek135) 4-2 ; 1-1
Wisła Kraków (scofield100) - KS Dlugoleka2000 (kurion123) 4-0 ; 3-0
Strachówka (retroper) - WĘŻE vv KAPUŒCIE (del_stix) 2-5 ; 1-7
WZK Wyrwani Z Kontekstu(sojjer) - WKS Slask Wroclaw (ghede_p) 7-0 ; 5-1
GD™ Pasiaste Serca (marioks) - KS LIONEL MESSI Sp. zo.o. (dragon86) x-x ; x-x
Radziechowice SA(marek31kr) - Ermis Team (jkamyk) 9-0 ; 4-1
F.C Penguin (czupakbra) - KOSMOS Browariusz (keiler) 1-0 ; 0-0
_________________ FC Jableczni div5.53
HC Jableczni div1.2
Klan: Podarte Ciuchy
Reprezentant Wrocławia w Turnieju Miast
rafcio18
Wiek: 39 Dołączył: 15 Lut 2004 Skąd: Wrocław
Wysłany: 2011-06-22, 05:46
RUNDA WSTĘPNA SEZON XXII
Tryb szybki (28-06-11)
Wrocław V - Leszno
WĘŻE vv KAPUŒCIE (del_stix) - FC BATY PEWNE (hoganglogow)
KOSMOS Browariusz (keiler) - Fc Śrem All Stars team (grzesiu_lol13)
Omega Wrocław (piotrek135) - F.C Scorpions Team (jarasek9876)
KS Dlugoleka2000 (kurion123) - CORSARZE (corsarz75)
F.C. BIELAWA (bielawa) - KS LIONEL MESSI Sp. zo.o. (dragon86)
Ermis Team (jkamyk) - WKS Slask Wroclaw (ghede_p)
RUNDA WSTĘPNA SEZON XXII
Tryb szybki (28-06-11)
Katowice V - Wrocław VI
SANEL Chorzów (richat03) - Tauruss FC (tauruss85)
AS Mentor Fermenton (obzirtyszem) - Kosmos WrocLOVE (grzechoooooo)
Sportowy Klub Seniora (mentorfermenton) - WKS Śląsk Wrocław (kiler25)
OnbexDotCom (onbexdotcom) - WROCŁAWSKIE TRAMWAJE (nawiedzony)
Lod (witlod) - KS Piast Zawidów (kiszken)
Parafia Oleśnica (blady77) - pauza
_________________ FC Jableczni div5.53
HC Jableczni div1.2
Klan: Podarte Ciuchy
Reprezentant Wrocławia w Turnieju Miast
rafcio18
Wiek: 39 Dołączył: 15 Lut 2004 Skąd: Wrocław
Wysłany: 2011-06-28, 19:09
RUNDA WSTĘPNA SEZON XXII
Tryb szybki (28-06-11)
Wrocław V - Leszno 9-15
WĘŻE vv KAPUŒCIE (del_stix) - FC BATY PEWNE (hoganglogow) 0-1 5-1
KOSMOS Browariusz (keiler) - Fc Śrem All Stars team (grzesiu_lol13) 2-7 0-6
Omega Wrocław (piotrek135) - F.C Scorpions Team (jarasek9876) 6-2 6-1
KS Dlugoleka2000 (kurion123) - CORSARZE (corsarz75) 0-3 1-5
F.C. BIELAWA (bielawa) - KS LIONEL MESSI Sp. zo.o. (dragon86) 1-3 5-0
Ermis Team (jkamyk) - WKS Slask Wroclaw (ghede_p) 0-4 0-5
RUNDA WSTĘPNA SEZON XXII
Tryb szybki (28-06-11)
Katowice V - Wrocław VI 13-10
SANEL Chorzów (richat03) - Tauruss FC (tauruss85) 1-5 1-1
AS Mentor Fermenton (obzirtyszem) - Kosmos WrocLOVE (grzechoooooo) 3-0 4-0
Sportowy Klub Seniora (mentorfermenton) - WKS Śląsk Wrocław (kiler25) 2-0 5-2
OnbexDotCom (onbexdotcom) - WROCŁAWSKIE TRAMWAJE (nawiedzony) 2-6 0-8
Lod (witlod) - KS Piast Zawidów (kiszken) 1-2 1-6
Parafia Oleśnica (blady77) - pauza
III Liga Grupa C
I kolejka (05.07.11)
Wrocław VI - Siedlce IV
WROCŁAWSKIE TRAMWAJE (nawiedzony) - Wy-pas (grzeczop)
Parafia Oleśnica (blady77) - |BP|™ Chelsea Londyn (mario163)
KS Piast Zawidów (kiszken) - Cukierki (cukierkus)
Lod (witlod) - Kolejarz Tłuściec FC (przem)
Sparing: (05.07.11)
Tauruss FC (tauruss85) - Kosmos WrocLOVE (grzechoooooo)
WKS Śląsk Wrocław (kiler25) - wolne
Sparig:05.07.11
Wrocław V
WĘŻE vv KAPUŒCIE (del_stix) - KOSMOS Browariusz (keiler)
Omega Wrocław (piotrek135) - KS Dlugoleka2000 (kurion123)
F.C. BIELAWA (bielawa) - WKS Slask Wroclaw (ghede_p)
Ermis Team (jkamyk) - KS LIONEL MESSI Sp. zo.o. (dragon86)
_________________ FC Jableczni div5.53
HC Jableczni div1.2
Klan: Podarte Ciuchy
Reprezentant Wrocławia w Turnieju Miast
rafcio18
Wiek: 39 Dołączył: 15 Lut 2004 Skąd: Wrocław
Wysłany: 2011-07-05, 19:26
III Liga Grupa C
I kolejka (05.07.11)
Wrocław VI - Siedlce IV 0-24
WROCŁAWSKIE TRAMWAJE (nawiedzony) - Wy-pas (grzeczop) 2-3 ; 1-3
Parafia Oleśnica (blady77) - |BP|™ Chelsea Londyn (mario163) 2-5 ; 1-2
KS Piast Zawidów (kiszken) - Cukierki (cukierkus) 1-5 ; 0-6
Lod (witlod) - Kolejarz Tłuściec FC (przem) 2-4 ; 2-5
Sparing: (05.07.11)
Tauruss FC (tauruss85) - Kosmos WrocLOVE (grzechoooooo) 8-0 ; 5-0
WKS Śląsk Wrocław (kiler25) - wolne
Sparig:05.07.11
Wrocław V
WĘŻE vv KAPUŒCIE (del_stix) - KOSMOS Browariusz (keiler) 6-0 ; 3-2
Omega Wrocław (piotrek135) - KS Dlugoleka2000 (kurion123) 9-1 ; 5-2
F.C. BIELAWA (bielawa) - WKS Slask Wroclaw (ghede_p) 0-3 ; 2-5
Ermis Team (jkamyk) - KS LIONEL MESSI Sp. zo.o. (dragon86) 2-4 ; 0-2
-------------------------------------------------------------------------------------
II kolejka: (12.07.11)
Katowice II - Wrocław VI
KS Dabrówka Mala (bartmaster) - Parafia Oleśnica (blady77)
Tajfun (sumadad5) - Tauruss FC (tauruss85)
★ Fc Slayers ★™ (qvp) - Kosmos WrocLOVE (grzechoooooo)
Niebieski Dystans M-ce (dystans) - WKS Śląsk Wrocław (kiler25)
Sparing:
WROCŁAWSKIE TRAMWAJE (nawiedzony) - KS Piast Zawidów (kiszken)
Lod (witlod) - wolne
------------------------------------------------------------------------------------
2 kolejka - 12.07.2011
Wrocław V - Katowice VI
WĘŻE vv KAPUŒCIE (del_stix) - AxKS Milowice Sosnowiec (axel910)
WKS Slask Wroclaw (ghede_p) - FC Dream Team (arturo_raul)
KS LIONEL MESSI Sp. zo.o. (dragon86) - PεTεЯº°¨™¨°ºBŷTøM (lippi99)
Omega Wrocław (piotrek135) - Starnice SSA (grumli)
Sparig:12.07.11
KOSMOS Browariusz (keiler) - KS Dlugoleka2000 (kurion123)
F.C. BIELAWA (bielawa) - Ermis Team (jkamyk)
_________________ FC Jableczni div5.53
HC Jableczni div1.2
Klan: Podarte Ciuchy
Reprezentant Wrocławia w Turnieju Miast
rafcio18
Wiek: 39 Dołączył: 15 Lut 2004 Skąd: Wrocław
Wysłany: 2011-07-12, 18:28
II kolejka: (12.07.11)
Katowice II - Wrocław VI 18-3
KS Dabrówka Mala (bartmaster) - Parafia Oleśnica (blady77) 5-1 ; 3-0
Tajfun (sumadad5) - Tauruss FC (tauruss85) 2-2 ; 3-3
★ Fc Slayers ★™ (qvp) - Kosmos WrocLOVE (grzechoooooo) 6-1 ; 6-0
Niebieski Dystans M-ce (dystans) - WKS Śląsk Wrocław (kiler25) 2-2 ; 3-1
Sparing:
WROCŁAWSKIE TRAMWAJE (nawiedzony) - KS Piast Zawidów (kiszken) 3-1 ; 2-1
Lod (witlod) - wolne
//////
III Liga Grupa C
III kolejka 19.07.2011
Wrocław VI - Przemyśl
WROCŁAWSKIE TRAMWAJE (nawiedzony) - Bvrt Football Club (kuba335)
KS Piast Zawidów (kiszken) - Polonia Przemyśl (babello)
Lod (witlod) - Granica Stubno (bonifacy767)
Tauruss FC (tauruss85) - Junior Team (czuwaj)
Sparing (19.07.11r)
Kosmos WrocLOVE (grzechoooooo) - wolne
WKS Śląsk Wrocław (kiler25) - Parafia Oleśnica (blady77)
------------------------------------------------------------------------------------
2 kolejka - 12.07.2011
Wrocław V - Katowice VI 8-14
WĘŻE vv KAPUŒCIE (del_stix) - AxKS Milowice Sosnowiec (axel910) 2-3 ; 2-1
WKS Slask Wroclaw (ghede_p) - FC Dream Team (arturo_raul) 2-2 ; 2-2
KS LIONEL MESSI Sp. zo.o. (dragon86) - PεTεЯº°¨™¨°ºBŷTøM (lippi99) 1-2 ; 0-3
Omega Wrocław (piotrek135) - Starnice SSA (grumli) 4-1 ; 0-2
Sparig:12.07.11
KOSMOS Browariusz (keiler) - KS Dlugoleka2000 (kurion123) 5-2 ; 0-1
F.C. BIELAWA (bielawa) - Ermis Team (jkamyk) 1-3 ; 2-0
\\\\\\\
III kolejka:19.07.11
Sandomierz - Wrocław V
Mokradła Sandomierz (jorhn) - KOSMOS Browariusz (keiler)
DYNAMIT SA (kristott) - KS Dlugoleka2000 (kurion123)
Sadzawka Szewce (remo1979) - F.C. BIELAWA (bielawa)
Bagno Samborzec (m123arcin) - Ermis Team (jkamyk)
Sparing (19.07.11r)
WĘŻE vv KAPUŒCIE (del_stix) - Omega Wrocław (piotrek135)
WKS Slask Wroclaw (ghede_p) - KS LIONEL MESSI Sp. zo.o. (dragon86)
_________________ FC Jableczni div5.53
HC Jableczni div1.2
Klan: Podarte Ciuchy
Reprezentant Wrocławia w Turnieju Miast
iczy
Dołączył: 26 Kwi 2010 Skąd: Strzegom
Wysłany: 2011-07-16, 23:07
kto jeszcze nie oddawal glosu na selekcjonera to zapraszam do glosowania. ostatnie dzien zostal. glosowanie do 23:59
rafcio18
Wiek: 39 Dołączył: 15 Lut 2004 Skąd: Wrocław
Wysłany: 2011-07-18, 20:18
III Liga Grupa C
III kolejka 19.07.2011
Wrocław VI - Przemyśl 9:15
WROCŁAWSKIE TRAMWAJE (nawiedzony) - Bvrt Football Club (kuba335) 2:4 1:3
KS Piast Zawidów (kiszken) - Polonia Przemyśl (babello) 0:5 0:6
Lod (witlod) - Granica Stubno (bonifacy767) 3:0 3:0
Tauruss FC (tauruss85) - Junior Team (czuwaj) 0:2 3:1
Sparing (19.07.11r)
Kosmos WrocLOVE (grzechoooooo) - wolne
WKS Śląsk Wrocław (kiler25) - Parafia Oleśnica (blady77) x-x x-x
//////////////////////////////////////////////////
IV kolejka (26.07.2011)
Katowice III - Wrocław VI
GKS Katowice (daras81) - Kosmos WrocLOVE (grzechoooooo)
Zagłębie Sosnowiec (czarkoski) - WKS Śląsk Wrocław (kiler25)
SaneX KatowicE (maly79) - Tauruss FC (tauruss85)
Anioły i Demony (btm) - WROCŁAWSKIE TRAMWAJE (nawiedzony)
Sparing (26.07.11r)
KS Piast Zawidów (kiszken) - Lod (witlod)
Parafia Oleśnica (blady77) - wolne
----------------------------------------------------------------------------------
III kolejka:19.07.11
Sandomierz - Wrocław V 19-4
Mokradła Sandomierz (jorhn) - KOSMOS Browariusz (keiler) 2-2 ; 1-3
DYNAMIT SA (kristott) - KS Dlugoleka2000 (kurion123) v.o 3-0 ; v.o 3-0
Sadzawka Szewce (remo1979) - F.C. BIELAWA (bielawa) v.o 3-0 ; v.o 3-0
Bagno Samborzec (m123arcin) - Ermis Team (jkamyk) 7-1 ; 4-0
Sparing (19.07.11r)
WĘŻE vv KAPUŒCIE (del_stix) - Omega Wrocław (piotrek135) 4-5 ; 1-4
WKS Slask Wroclaw (ghede_p) - KS LIONEL MESSI Sp. zo.o. (dragon86) 2-2 ; 2-4
///////////////////////////////////////////////////////////////
III Liga GR. A
IV kolejka: 26.07.11
Gdynia III - Wrocław V
Horodniany (pysio1221) - WĘŻE vv KAPUŒCIE (del_stix)
GLKS Milwaukee (ejsmond_park) - Omega Wrocław (piotrek135)
Maszutkina (fogell_dhey) - WKS Slask Wroclaw (ghede_p)
CF Belem (bulitong) - KS LIONEL MESSI Sp. zo.o. (dragon86)
Sparing (26.07.11r)
KOSMOS Browariusz (keiler) - Ermis Team (jkamyk)
KS Dlugoleka2000 (kurion123) - F.C. BIELAWA (bielawa)
_________________ FC Jableczni div5.53
HC Jableczni div1.2
Klan: Podarte Ciuchy
Reprezentant Wrocławia w Turnieju Miast Ostatnio zmieniony przez rafcio18 dnia 2011-07-20, 15:48, w całości zmieniany 3 razy
nawiedzony
Wiek: 48 Dołączył: 16 Maj 2011 Skąd: Trzebnica
Wysłany: 2011-07-19, 09:42
tak jak pisałem na gb koleś przyjął wyzwanie już po terminie i jak będzie wyglądać sprawa. gram o pietruszkę?
Bulbinek
Wiek: 33 Dołączył: 23 Wrz 2006 Skąd: Wrocław
Wysłany: 2011-07-19, 09:49
@Nawiedzony
Nie. W przypadku przyjęcia wyzwań po terminie wynik meczu liczy się normalnie. Krótko mówiąc - musisz walczyć .
nawiedzony
Wiek: 48 Dołączył: 16 Maj 2011 Skąd: Trzebnica
Wysłany: 2011-07-20, 00:41
no i się nie udało, idzie nam coraz gorzej
rafcio18
Wiek: 39 Dołączył: 15 Lut 2004 Skąd: Wrocław
Wysłany: 2011-07-20, 17:45
nawiedzony napisał/a: no i się nie udało, idzie nam coraz gorzej
Nie przejmuj się wynikami, patrząc po składach mamy jeden z najsłabszych w TM, ja tylko liczę że ktoś z obecnych drużyn z Wrocka 4,5,6 zagra w przyszłości w 1 lub 2 reprezentacji.
_________________ FC Jableczni div5.53
HC Jableczni div1.2
Klan: Podarte Ciuchy
Reprezentant Wrocławia w Turnieju Miast
rafcio18
Wiek: 39 Dołączył: 15 Lut 2004 Skąd: Wrocław
Wysłany: 2011-07-26, 21:24
III Liga GR. A
IV kolejka: 26.07.11
Gdynia III - Wrocław V 10-13
Horodniany (pysio1221) - WĘŻE vv KAPUŒCIE (del_stix) 1-3 1-6
GLKS Milwaukee (ejsmond_park) - Omega Wrocław (piotrek135) 1-6 3-2
Maszutkina (fogell_dhey) - WKS Slask Wroclaw (ghede_p) 6-4 6-0
CF Belem (bulitong) - KS LIONEL MESSI Sp. zo.o. (dragon86) 2-2 1-4
Sparing (26.07.11r)
KOSMOS Browariusz (keiler) - Ermis Team (jkamyk) 1-1 ; 5-2
KS Dlugoleka2000 (kurion123) - F.C. BIELAWA (bielawa) 0-6 ; 3-7
///////////////////////
III Liga GR. A
V kolejka:02.08.2011
Łaziska Górne IV - Wrocław V
Bianconeri Mikolow (niedzwiedz11) - KOSMOS Browariusz (keiler)
Dzikie Koty (dwon) - Ermis Team (jkamyk)
FC Łaziska-WERK (fcmarco) - KS Dlugoleka2000 (kurion123)
KS Polonia Łaziska (bandzior82) - F.C. BIELAWA (bielawa)
Sparing (02.08.11r)
WĘŻE vv KAPUŒCIE (del_stix) - Omega Wrocław (piotrek135)
WKS Slask Wroclaw (ghede_p) - KS LIONEL MESSI Sp. zo.o. (dragon86)
-----------------------------------------------------------------------
III Liga Grupa C
4 kolejka - 26.07.2011
Katowice III - Wrocław VI 18:6
GKS Katowice (daras81) - Kosmos WrocLOVE (grzechoooooo) 1:0, 1:0
Zagłębie Sosnowiec (czarkoski) - WKS Śląsk Wrocław (kiler25) 4:1, 1:2
SaneX KatowicE (maly79) - Tauruss FC (tauruss85) 4:1, 2:0
Anioły i Demony (btm) - WROCŁAWSKIE TRAMWAJE (nawiedzony) 1:4, 2:1
Sparing (26.07.11r)
KS Piast Zawidów (kiszken) - Lod (witlod) 5-0 ; 4-0
Parafia Oleśnica (blady77) - wolne
////////////////////////
III Liga Grupa C
V kolejka (2.08.2011)
Wrocław VI - Leszno
Parafia Oleśnica (blady77) - FC BATY PEWNE (hoganglogow)
KS Piast Zawidów (kiszken) - Fc Śrem All Stars team (grzesiu_lol13)
Lod (witlod) - CORSARZE (corsarz75)
WKS Śląsk Wrocław (kiler25) - F.C Scorpions Team (jarasek9876)
Sparing (02.08.11r)
Kosmos WrocLOVE (grzechoooooo) - WROCŁAWSKIE TRAMWAJE (nawiedzony)
Tauruss FC (tauruss85) - wolne
_________________ FC Jableczni div5.53
HC Jableczni div1.2
Klan: Podarte Ciuchy
Reprezentant Wrocławia w Turnieju Miast