Wrocław V, VI - sezon XXII
Autor
Wiadomość
rafcio18
Wiek: 39 Dołączył: 15 Lut 2004 Skąd: Wrocław
Wysłany: 2011-08-02, 19:29
III Liga GR. A
V kolejka:02.08.2011
Łaziska Górne IV - Wrocław V 17:5
Bianconeri Mikolow (niedzwiedz11) - KOSMOS Browariusz (keiler) 4:1/2:2
Dzikie Koty (dwon) - Ermis Team (jkamyk) 2:2/4:0
FC Łaziska-WERK (fcmarco) - KS Dlugoleka2000 (kurion123) 4:3/4:2
KS Polonia Łaziska (bandzior82) - F.C. BIELAWA (bielawa) 3:1/2:5
Sparing (02.08.11r)
WĘŻE vv KAPUŒCIE (del_stix) - Omega Wrocław (piotrek135) 4-4 ; 2-4
WKS Slask Wroclaw (ghede_p) - KS LIONEL MESSI Sp. zo.o. (dragon86) 1-1 ; 0-3
/////////////////////////////////////////////////////////////////
III Liga GR. A
VI kolejka:09.08.11
Wrocław V - Łomża II
WĘŻE vv KAPUŒCIE (del_stix) - KS Figos Łomża (figooos)
Omega Wrocław (piotrek135) - KS SPARTA (sosen92)
WKS Slask Wroclaw (ghede_p) - LKS LOMŻA CITY (mero1212)
KS LIONEL MESSI Sp. zo.o. (dragon86) - FC IMPERATOR (khold)
Sparing (09.08.2011)
KOSMOS Browariusz (keiler) - F.C. BIELAWA (bielawa)
Ermis Team (jkamyk) - KS Dlugoleka2000 (kurion123)
--------------------------------------------------------------
V kolejka (2.08.2011)
Wrocław VI - Leszno 2-20
Parafia Oleśnica (blady77) - FC BATY PEWNE (hoganglogow) 2-2 ; 0-2
KS Piast Zawidów (kiszken) - Fc Śrem All Stars team (grzesiu_lol13) 0-3 ; 2-3
Lod (witlod) - CORSARZE (corsarz75) 0-5 ; 2-3
WKS Śląsk Wrocław (kiler25) - F.C Scorpions Team (jarasek9876) 1-1 ; 0-3
Sparing (02.08.11r)
Kosmos WrocLOVE (grzechoooooo) - WROCŁAWSKIE TRAMWAJE (nawiedzony) 1-1 ; 0-3
Tauruss FC (tauruss85) - wolne
////////////////////////////////////////////
VI kolejka 09.08.2011
Jasło III - Wrocław VI
Skarbkowa ( kriszna15 ) - Kosmos WrocLOVE (grzechoooooo)
WRZOS Krempna ( cristiano17kr ) - WROCŁAWSKIE TRAMWAJE (nawiedzony)
KKS Gaudium Łężyny ( przemko0022 ) - Tauruss FC (tauruss85)
Bekarty Wojny ( daras060 ) - WKS Śląsk Wrocław (kiler25)
Sparing (09.08.2011)
Parafia Oleśnica (blady77) - Lod (witlod)
KS Piast Zawidów (kiszken) - wolne
_________________ FC Jableczni div5.53
HC Jableczni div1.2
Klan: Podarte Ciuchy
Reprezentant Wrocławia w Turnieju Miast
rafcio18
Wiek: 39 Dołączył: 15 Lut 2004 Skąd: Wrocław
Wysłany: 2011-08-09, 16:15
Sparing 16.08.2011
Kosmos WrocLOVE (grzechoooooo) - Lod (witlod)
Tauruss FC (tauruss85) - KS Piast Zawidów (kiszken)
Parafia Oleśnica (blady77) - WROCŁAWSKIE TRAMWAJE (nawiedzony)
WKS Śląsk Wrocław (kiler25) - wolne
/////////////////////////////////////
VI kolejka 09.08.2011
Jasło III - Wrocław VI 18 - 6
Skarbkowa ( kriszna15 ) - Kosmos WrocLOVE (grzechoooooo) 3-1 ; 1-2
WRZOS Krempna ( cristiano17kr ) - WROCŁAWSKIE TRAMWAJE (nawiedzony) 1-2 ; 3-0
KKS Gaudium Łężyny ( przemko0022 ) - Tauruss FC (tauruss85) 2-0 ; 4-3
Bekarty Wojny ( daras060 ) - WKS Śląsk Wrocław (kiler25) 3-2 ; 4-2
Sparing (09.08.2011)
Parafia Oleśnica (blady77) - Lod (witlod) 4-1 ; 3-2
KS Piast Zawidów (kiszken) - wolne
-------------------------------------------------------------------------
III Liga GR. A
VI kolejka:09.08.11
Wrocław V - Łomża II 8-14
WĘŻE vv KAPUŒCIE (del_stix) - KS Figos Łomża (figooos) 4-5 ; 7-1
Omega Wrocław (piotrek135) - KS SPARTA (sosen92) 2-1 ; 2-2
WKS Slask Wroclaw (ghede_p) - LKS LOMŻA CITY (mero1212) 0-2 ; 1-1
KS LIONEL MESSI Sp. zo.o. (dragon86) - FC IMPERATOR (khold) v.0 0-3 v.o 0-3
Sparing (09.08.2011)
KOSMOS Browariusz (keiler) - F.C. BIELAWA (bielawa) 1-3 ; 0-4
Ermis Team (jkamyk) - KS Dlugoleka2000 (kurion123) 4-1 ; 2-4
///////////////////////////////////////////////////////////////////////
VII kolejka:16.08.2011
Wrocław V - Jastrzębie Zdrój
F.C. BIELAWA (bielawa) - |BP|™Bogdanki (bogdanren)
KS Dlugoleka2000 (kurion123) - |BP|™Reneczki (halren)
Ermis Team (jkamyk) - |BP|™25 - Lecie ANDHAL(myka11)
KOSMOS Browariusz (keiler) - |BP|™Stal Cieszyn(szymon19)
Sparing 16.08.2011
Omega Wrocław (piotrek135) - WKS Slask Wroclaw (ghede_p)
KS LIONEL MESSI Sp. zo.o. (dragon86) - WĘŻE vv KAPUŒCIE (del_stix)
_________________ FC Jableczni div5.53
HC Jableczni div1.2
Klan: Podarte Ciuchy
Reprezentant Wrocławia w Turnieju Miast
rafcio18
Wiek: 39 Dołączył: 15 Lut 2004 Skąd: Wrocław
Wysłany: 2011-08-16, 19:26
VII kolejka:16.08.2011
Wrocław V - Jastrzębie Zdrój 4-19
F.C. BIELAWA (bielawa) - |BP|™Bogdanki (bogdanren) 0-4 ; 1-1
KS Dlugoleka2000 (kurion123) - |BP|™Reneczki (halren) 1-4 ; 0-4
Ermis Team (jkamyk) - |BP|™25 - Lecie ANDHAL(myka11) 1-2 ; 1-3
KOSMOS Browariusz (keiler) - |BP|™Stal Cieszyn(szymon19) 5-1 ; 0-3
Sparing 16.08.2011
Omega Wrocław (piotrek135) - WKS Slask Wroclaw (ghede_p) 1-4 ; 4-2
KS LIONEL MESSI Sp. zo.o. (dragon86) - WĘŻE vv KAPUŒCIE (del_stix) 0-8 ; 0-1
VIII kolejka:23.08.2011
Wrocław V - Żory
Omega Wrocław (piotrek135)-★ Spartakus Żory ★ (damianzory)
WĘŻE vv KAPUŒCIE (del_stix)-Ministranci św.Stanisława (zory)
KS LIONEL MESSI Sp. zo.o. (dragon86)-Sadistic Zory FC (satyk)
KOSMOS Browariusz (keiler)-Kotwica Sternberg (sirsn)
Sparing (23.08.11r)
F.C. BIELAWA (bielawa) - KS Dlugoleka2000 (kurion123)
Ermis Team (jkamyk) - wolne
WKS Slask Wroclaw (ghede_p) - urlop
------------------------------------------------------------------------------
Sparing 16.08.2011
Kosmos WrocLOVE (grzechoooooo) - Lod (witlod) 3-0 ; 1-3
Tauruss FC (tauruss85) - KS Piast Zawidów (kiszken) 3-1 ; 2-0
Parafia Oleśnica (blady77) - WROCŁAWSKIE TRAMWAJE (nawiedzony) 1-3 ; 1-4
WKS Śląsk Wrocław (kiler25) - wolne
//////////////////////////////////////////////
III Liga Grupa C
VIII kolejka (23.08.2011)
Łaziska Górne VI - Wrocław VI
Mikołów City (stmikolaj) - WKS Śląsk Wrocław (kiler25)
Rach Ciach Ciach Mikołów! (notorius) - Lod (witlod)
FC Os. Chrobry (spoon) - KS Piast Zawidów (kiszken)
Dragons of Shadow (asiulka) - Parafia Oleśnica (blady77)
Sparing (23.08.11r)
WROCŁAWSKIE TRAMWAJE (nawiedzony) - Kosmos WrocLOVE (grzechoooooo)
Tauruss FC (tauruss85) - FC Jableczni (rafcio18)
_________________ FC Jableczni div5.53
HC Jableczni div1.2
Klan: Podarte Ciuchy
Reprezentant Wrocławia w Turnieju Miast
rafcio18
Wiek: 39 Dołączył: 15 Lut 2004 Skąd: Wrocław
Wysłany: 2011-08-22, 20:25
VIII kolejka:23.08.2011
Wrocław V - Żory 18-6
Omega Wrocław (piotrek135)-★ Spartakus Żory ★ (damianzory) 5-4 ; 1-7
WĘŻE vv KAPUŒCIE (del_stix) -Ministranci św.Stanisława (zory) 3-2 ; 0-5
KS LIONEL MESSI Sp. zo.o. (dragon86)-Sadistic Zory FC (satyk) 5-2 ; 5-2
KOSMOS Browariusz (keiler)-Kotwica Sternberg (sirsn) v.o 3-0 ; v.o 3-0
Sparing (23.08.11r)
F.C. BIELAWA (bielawa) - KS Dlugoleka2000 (kurion123)
Ermis Team (jkamyk) - wolne
WKS Slask Wroclaw (ghede_p) - urlop
/////////////////////////////////////////////////////////////
Grupa A
IX kolejka:30.08.2011
Sandomierz II - Wrocław V
Mokra Wola (odlot) - F.C. BIELAWA (bielawa)
Barka Sandomierz (krecik02) - KS Dlugoleka2000 (kurion123)
MKS Stal Nowa Dęba (tuptam) - Ermis Team (jkamyk)
MIwojLA Połaniec (nalep) - KS LIONEL MESSI Sp. zo.o. (dragon86)
Sparing 30.08.2011
WĘŻE vv KAPUŒCIE (del_stix) - KOSMOS Browariusz (keiler)
WKS Slask Wroclaw (ghede_p) - urlop
Omega Wrocław (piotrek135) - urlop
----------------------------------------------------------------------------------------
VIII kolejka (23.08.2011)
Łaziska Górne VI - Wrocław VI 16:4
Mikołów City (stmikolaj) - WKS Śląsk Wrocław (kiler25) 2:2/5:3
Rach Ciach Ciach Mikołów! (notorius) - Lod (witlod) 3:1/5:0
FC Os. Chrobry (spoon) - KS Piast Zawidów (kiszken) 3:2/3:3
Dragons of Shadow (asiulka) - Parafia Oleśnica (blady77) 1:1/2:2
Sparing (23.08.11r)
WROCŁAWSKIE TRAMWAJE (nawiedzony) - Kosmos WrocLOVE (grzechoooooo)
Tauruss FC (tauruss85) - FC Jableczni (rafcio18)
/////////////////////////////////////////////
Kolejka 9 - 30.08.2011
Wrocław VI - Ostrowiec Świętokrzyski IV
Tauruss FC (tauruss85) - KSZO Ostrowiec Św (sieeera)
WROCŁAWSKIE TRAMWAJE (nawiedzony) - SAMSON (kubicki)
Kosmos WrocLOVE (grzechoooooo) - Apetyczna Szynka Ziolowa (kszoostrowiec)
Parafia Oleśnica (blady77) - Ogrody KSZO Ostrowiec (krystian03r)
Sparing 30.08.2011
KS Piast Zawidów (kiszken) - WKS Śląsk Wrocław (kiler25)
Lod (witlod) - wolne
_________________ FC Jableczni div5.53
HC Jableczni div1.2
Klan: Podarte Ciuchy
Reprezentant Wrocławia w Turnieju Miast
nawiedzony
Wiek: 48 Dołączył: 16 Maj 2011 Skąd: Trzebnica
Wysłany: 2011-08-30, 19:05
1 porażka i 1 zwycięstwo, sprawdzam a koleś z 3 ligi
rafcio18
Wiek: 39 Dołączył: 15 Lut 2004 Skąd: Wrocław
Wysłany: 2011-08-30, 19:42
Kolejka 9 - 30.08.2011
Wrocław VI - Ostrowiec Świętokrzyski IV 18-6
Tauruss FC (tauruss85) - KSZO Ostrowiec Św (sieeera) 3-1 ; 4-0
WROCŁAWSKIE TRAMWAJE (nawiedzony) - SAMSON (kubicki) 1-4 ; 3-1
Kosmos WrocLOVE (grzechoooooo) - Apetyczna Szynka Ziolowa (kszoostrowiec) 5-2 ; 4-0
Parafia Oleśnica (blady77) - Ogrody KSZO Ostrowiec (krystian03r) 3-4 ; 4-0
Sparing 30.08.2011
KS Piast Zawidów (kiszken) - WKS Śląsk Wrocław (kiler25) 4-2 ; 3-6
Lod (witlod) - wolne
///////////////////////////////////////////////////////////////
X kolejka (06.09.2011)
Wrocław VI - Częstochowa V
KS Piast Zawidów (kiszken) - KM Efektowni(szpiczak)
WKS Śląsk Wrocław (kiler25) - KOCHAM CIĘ ANIU(dab_krycha)
Lod (witlod) - KS Wierzchowisko (sikor666)
Kosmos WrocLOVE (grzechoooooo) - Skurgwy SSA(bartol)
Sparing (06.09.2011)
WROCŁAWSKIE TRAMWAJE (nawiedzony) - Tauruss FC (tauruss85)
Parafia Oleśnica (blady77) - wolne
------------------------------------------------------------------------------------
III Liga Grupa A
IX kolejka:30.08.2011
Sandomierz II 9 - 15 Wrocław V
Mokra Wola (odlot) - F.C. BIELAWA (bielawa) 1:2 4:1
Barka Sandomierz (krecik02) - KS Dlugoleka2000 (kurion123) 5:0 v.o. 5:0 v.o.
MKS Stal Nowa Dęba (tuptam) - Ermis Team (jkamyk) 0:4 1:5
MIwojLA Połaniec (nalep) - KS LIONEL MESSI Sp. zo.o. (dragon86) 2:8 0:4
Sparing 30.08.2011
WĘŻE vv KAPUŒCIE (del_stix) - KOSMOS Browariusz (keiler) 1-2 ; 3-1
WKS Slask Wroclaw (ghede_p) - urlop
Omega Wrocław (piotrek135) - urlop
III Liga Grupa A
10 kolejka - 06.09.2011 r.
WROCŁAW V - BIAŁYSTOK V
WĘŻE vv KAPUŒCIE (del_stix) - Deejays United (djfranki)
KOSMOS Browariusz (keiler) - FC Magotts (maro)
F.C. BIELAWA (bielawa) - WK Sebo SQUAD (sebuch)
KS LIONEL MESSI Sp. zo.o. (dragon86) - Jagiellonia B-stok (tomas27)
Sparing 06.09.2011 r.
Ermis Team (jkamyk) - FC Jableczni (rafcio18)
_________________ FC Jableczni div5.53
HC Jableczni div1.2
Klan: Podarte Ciuchy
Reprezentant Wrocławia w Turnieju Miast
rafcio18
Wiek: 39 Dołączył: 15 Lut 2004 Skąd: Wrocław
Wysłany: 2011-09-06, 19:15
III Liga Grupa A
10 kolejka - 06.09.2011 r.
WROCŁAW V - BIAŁYSTOK V 21 - 3
WĘŻE vv KAPUŒCIE (del_stix) - Deejays United (djfranki) 5-2 ; 3-4
KOSMOS Browariusz (keiler) - FC Magotts (maro) 1-0 ; 4-3
F.C. BIELAWA (bielawa) - WK Sebo SQUAD (sebuch) 4-0 ; 4-1
KS LIONEL MESSI Sp. zo.o. (dragon86) - Jagiellonia B-stok (tomas27) 4-1 ; 3-1
Sparing 06.09.2011 r.
Ermis Team (jkamyk) - FC Jableczni (rafcio18) 6-5 ; 2-3
///////////////////////////////////////////////////////////////////////////
III Liga Grupa A
XI kolejka: 13.09.2011
Lublin IV - Wrocław V
gerlach (szymall) - WKS Slask Wroclaw (ghede_p)
Jaśnie Wielmożni Panowie (dziordzio) - Omega Wrocław (piotrek135)
Kazdab Team (kazdab) - KOSMOS Browariusz (keiler)
Gosharp f.c. (gosharpwp) - WĘŻE vv KAPUŒCIE (del_stix)
Sparing 13.09.11r
Ermis Team (jkamyk) - F.C. BIELAWA (bielawa)
KS LIONEL MESSI Sp. zo.o. (dragon86) - wolne
---------------------------------------------------------------------------
X kolejka (06.09.2011)
Wrocław VI - Częstochowa V 12-12 (22-20)
KS Piast Zawidów (kiszken) - KM Efektowni(szpiczak) 3-1 ; 5-1
WKS Śląsk Wrocław (kiler25) - KOCHAM CIĘ ANIU(dab_krycha) 2-3 ; 4-2
Lod (witlod) - KS Wierzchowisko (sikor666) 4-1 ; 1-4
Kosmos WrocLOVE (grzechoooooo) - Skurgwy SSA(bartol) 1-5 2-3
Sparing (06.09.2011)
WROCŁAWSKIE TRAMWAJE (nawiedzony) - Tauruss FC (tauruss85) 2-3 ; 2-3
Parafia Oleśnica (blady77) - wolne
//////////////////////////////////////////////////////////////////
XI kolejka 13.09.2011
Szczecin III - Wrocław VI
- WROCŁAWSKIE TRAMWAJE (nawiedzony)
- Tauruss FC (tauruss85)
- Parafia Oleśnica (blady77)
- Lod (witlod)
Sparing 13.09.11r
KS Piast Zawidów (kiszken) - Kosmos WrocLOVE (grzechoooooo)
WKS Śląsk Wrocław (kiler25) - wolne
_________________ FC Jableczni div5.53
HC Jableczni div1.2
Klan: Podarte Ciuchy
Reprezentant Wrocławia w Turnieju Miast
volve
MKS Volve
Wiek: 36 Dołączył: 27 Lut 2005 Skąd: Szczecin
Wysłany: 2011-09-10, 10:07
III Liga, Grupa C
XI kolejka 13.09.2011
Szczecin III - Wrocław VI
MKS Volve (volve) - WROCŁAWSKIE TRAMWAJE (nawiedzony)
FC Gwardia Koszalin (swojak78) - Tauruss FC (tauruss85)
FC Samson (dawidek03) - Parafia Oleśnica (blady77)
FC DZIKI SZCZECIN SSA (fc_dziki_2003) - Lod (witlod)
Przepraszam za spóźnienie, mam nadzieję, że uda się rozegrać wszystkie mecze.
_________________
rafcio18
Wiek: 39 Dołączył: 15 Lut 2004 Skąd: Wrocław
Wysłany: 2011-09-13, 19:46
III Liga Grupa A
XI kolejka: 13.09.2011
Lublin IV - Wrocław V 13-10
gerlach (szymall) - WKS Slask Wroclaw (ghede_p) 1-2 ; 4-1
Jaśnie Wielmożni Panowie (dziordzio) - Omega Wrocław (piotrek135) 1-2 ; 0-3
Kazdab Team (kazdab) - KOSMOS Browariusz (keiler) 2-0 2-1
Gosharp f.c. (gosharpwp) - WĘŻE vv KAPUŒCIE (del_stix) 5-5 ; 3-1
Sparing 13.09.11r
Ermis Team (jkamyk) - F.C. BIELAWA (bielawa) X-X ; X-X
KS LIONEL MESSI Sp. zo.o. (dragon86) - wolne
/////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////
III Liga Grupa G
20.09.2011 - tryb szybki
Wrocław V - Przemyśl II
KS LIONEL MESSI Sp. zo.o. (dragon86) - Jarosław FC (munreiker)
Omega Wrocław (piotrek135) - KS Unit Przemyśl (demrenfaris)
WKS Slask Wroclaw (ghede_p) - LKS Beczka Ujkowice (bubelks)
WĘŻE vv KAPUŒCIE (del_stix) - Przemysl (yarek)
Sparing - 20.09.11r
KOSMOS Browariusz (keiler) - wolne
Ermis Team (jkamyk) - F.C. BIELAWA (bielawa)
--------------------------------------------------------------------------------------------
XI kolejka 13.09.2011
Szczecin III - Wrocław VI 18-6
MKS Volve (volve) - WROCŁAWSKIE TRAMWAJE (nawiedzony) 1-4 ; 2-5
FC Gwardia Koszalin (swojak78) - Tauruss FC (tauruss85) 2-1 ; 6-4
FC Samson (dawidek03) - Parafia Oleśnica (blady77) 4-1 ; 4-3
FC DZIKI SZCZECIN SSA (fc_dziki_2003) - Lod (witlod) 3-1 ; 6-2
Sparing 13.09.11r
KS Piast Zawidów (kiszken) - Kosmos WrocLOVE (grzechoooooo) 4-1 ; 6-1
WKS Śląsk Wrocław (kiler25) - wolne
//////////////////////////////////////
Kolejka 1 - 20.09.2011
Wrocław VI - Ostrowiec Świętokrzyski IV
WROCŁAWSKIE TRAMWAJE (nawiedzony) - SAMSON (kubicki)
WKS Śląsk Wrocław (kiler25) - Ogrody KSZO Ostrowiec (krystian03r)
KS Piast Zawidów (kiszken) - KSZO Ostrowiec Św (sieeera)
Kosmos WrocLOVE (grzechoooooo) - Apetyczna Szynka Ziolowa (kszoostrowiec)
Sparing 20.09.11r
Lod (witlod) - Tauruss FC (tauruss85)
(blady77) - wolne
_________________ FC Jableczni div5.53
HC Jableczni div1.2
Klan: Podarte Ciuchy
Reprezentant Wrocławia w Turnieju Miast
rafcio18
Wiek: 39 Dołączył: 15 Lut 2004 Skąd: Wrocław
Wysłany: 2011-09-19, 20:41
Kolejka 1 - 20.09.2011
Wrocław VI - Ostrowiec Świętokrzyski IV
WROCŁAWSKIE TRAMWAJE (nawiedzony) - SAMSON (kubicki) 3-0 ; 5-0
WKS Śląsk Wrocław (kiler25) - Ogrody KSZO Ostrowiec (krystian03r) 3-1 ; 2-1
KS Piast Zawidów (kiszken) - KSZO Ostrowiec Św (sieeera) x-x ; x-x
Kosmos WrocLOVE (grzechoooooo) - Apetyczna Szynka Ziolowa (kszoostrowiec) 5-1 ; 9-1
Sparing 20.09.11r
Lod (witlod) - Tauruss FC (tauruss85) 1-4 ; 4-5
(blady77) - wolne
////////////////////////////////////////////////
2 kolejka 27.09.2011
Katowice V - Wrocław VI
AS Mentor Fermenton (obzirtyszem) - Lod (witlod)
OnbexDotCom (onbexdotcom) - Tauruss FC (tauruss85)
Sportowy Klub Seniora (mentorfermenton) - Parafia Oleśnica (blady77)
SANEL Chorzów (richat03) - Kosmos WrocLOVE (grzechoooooo)
Sparing 27.09.11r
WROCŁAWSKIE TRAMWAJE (nawiedzony) - WKS Śląsk Wrocław (kiler25)
KS Piast Zawidów (kiszken) - wolne
-----------------------------------------------------------------
III Liga Grupa G
20.09.2011 - tryb szybki
Wrocław V - Przemyśl II 15-6
KS LIONEL MESSI Sp. zo.o. (dragon86) - Jarosław FC (munreiker) 9-3 ; 5-1
Omega Wrocław (piotrek135) - KS Unit Przemyśl (demrenfaris) 5-2 ; 3-2
WKS Slask Wroclaw (ghede_p) - LKS Beczka Ujkowice (bubelks) 4-2 ; x-x
WĘŻE vv KAPUŒCIE (del_stix) - Przemysl (yarek) v.o 0-3 ; v.o 0-3
Sparing - 20.09.11r
KOSMOS Browariusz (keiler) - wolne
Ermis Team (jkamyk) - F.C. BIELAWA (bielawa)
///////////////////////////////////////////
III liga grupa G
2 kolejka 27.09.2011
Kraków VII-Wrocław V
Royal Diamonds(royaldiamonds) - KOSMOS Browariusz (keiler)
WisełkaXxX(krystian222) - KS LIONEL MESSI Sp. zo.o. (dragon86)
FC. Kozmice(lukasarts) - Omega Wrocław (piotrek135)
WRZĄSOWIANKA Wrząsowice(gbmanager) - WKS Slask Wroclaw (ghede_p)
Sparing 27.09.11r
WĘŻE vv KAPUŒCIE (del_stix) - Ermis Team (jkamyk)
F.C. BIELAWA (bielawa) - wolne
----------------------------------------------------------
Sparingi świeżaków 27.09.11r
LECHIA (mleczyk1414) - WKS Śląsk Wrocław (szef14)
TS Wisła Kraków (kamikadze998) - Goszczyna United (legus_7)
sporting Długołęka (appolo18) - Naruto CSS (krzysztof1581)
Smoliste Stolce (piotrek89) - PERŁA POTOCZEK (kaziu0074)
_________________ FC Jableczni div5.53
HC Jableczni div1.2
Klan: Podarte Ciuchy
Reprezentant Wrocławia w Turnieju Miast
rafcio18
Wiek: 39 Dołączył: 15 Lut 2004 Skąd: Wrocław
Wysłany: 2011-09-27, 19:27
2 kolejka 27.09.2011
Katowice V - Wrocław VI
AS Mentor Fermenton (obzirtyszem) - Lod (witlod)
OnbexDotCom (onbexdotcom) - Tauruss FC (tauruss85)
Sportowy Klub Seniora (mentorfermenton) - Parafia Oleśnica (blady77)
SANEL Chorzów (richat03) - Kosmos WrocLOVE (grzechoooooo)
Sparing 27.09.11r
WROCŁAWSKIE TRAMWAJE (nawiedzony) - WKS Śląsk Wrocław (kiler25)
KS Piast Zawidów (kiszken) - wolne
//////////////////////////////////////////////////////
3. kolejka 04.10.2011
pauza - Wrocław VI
KS Piast Zawidów (kiszken) - Lod (witlod)
WROCŁAWSKIE TRAMWAJE (nawiedzony) - Parafia Oleśnica (blady77)
Kosmos WrocLOVE (grzechoooooo) - Tauruss FC (tauruss85)
WKS Śląsk Wrocław (kiler25) - wolne
-------------------------------------------------------------------
III liga grupa G
2 kolejka 27.09.2011
Kraków VII-Wrocław V
Royal Diamonds(royaldiamonds) - KOSMOS Browariusz (keiler) 1-2 ; 3-4
WisełkaXxX(krystian222) - KS LIONEL MESSI Sp. zo.o. (dragon86) 1-4 ; 0-9
FC. Kozmice(lukasarts) - Omega Wrocław (piotrek135) 0-6 ; 0-3
WRZĄSOWIANKA Wrząsowice(gbmanager) - WKS Slask Wroclaw (ghede_p) 2-2 ; 4-1
Sparing 27.09.11r
WĘŻE vv KAPUŒCIE (del_stix) - Ermis Team (jkamyk)
F.C. BIELAWA (bielawa) - wolne
/////////////////////////////////////////////////////
III Liga Grupa G
kolejka:04.10.2011
Wrocław V-Radomsko II
WĘŻE vv KAPUŒCIE (del_stix) - Chrzelice SA (muzin)
Ermis Team (jkamyk) - Orka - Adra Ładzice (halinap)
F.C. BIELAWA (bielawa) - Robertox ™Radomsko (robertoblanco)
KOSMOS Browariusz (keiler) - ZRYW JEDLNO (wiesiakub)
Sparing 04.10.11r
KS LIONEL MESSI Sp. zo.o. (dragon86) - WKS Slask Wroclaw (ghede_p)
Omega Wrocław (piotrek135) - wolne
----------------------------------------------------------
Sparingi świeżakówVery Happy 27.09.11r
LECHIA (mleczyk1414) - WKS Śląsk Wrocław (szef14)
TS Wisła Kraków (kamikadze998) - Goszczyna United (legus_7) 7-2 ; 2-4
sporting Długołęka (appolo18) - Naruto CSS (krzysztof1581) 2-2 ; 2-3
Smoliste Stolce (piotrek89) - PERŁA POTOCZEK (kaziu0074) 3-0 ; 10-0
Sparingi świeżakówVery Happy 04.10.11r
LECHIA (mleczyk1414) - sporting Długołęka (appolo18)
TS Wisła Kraków (kamikadze998) - WKS Śląsk Wrocław (szef14)
Naruto CSS (krzysztof1581) - FC WROCŁAW (killem01)
PERŁA POTOCZEK (kaziu0074) - Goszczyna United (legus_7)
Smoliste Stolce (piotrek89) - wolne
_________________ FC Jableczni div5.53
HC Jableczni div1.2
Klan: Podarte Ciuchy
Reprezentant Wrocławia w Turnieju Miast
rafcio18
Wiek: 39 Dołączył: 15 Lut 2004 Skąd: Wrocław
Wysłany: 2011-10-04, 19:43
III Liga Grupa G
kolejka:04.10.2011
Wrocław V-Radomsko II 9-12
WĘŻE vv KAPUŒCIE (del_stix) - Chrzelice SA (muzin) 2-3 ; 2-1
Ermis Team (jkamyk) - Orka - Adra Ładzice (halinap) v.o 0-3 ; v.o 0-3
F.C. BIELAWA (bielawa) - Robertox ™Radomsko (robertoblanco) 3-3 ; 2-2
KOSMOS Browariusz (keiler) - ZRYW JEDLNO (wiesiakub) 1-1 ; 4-1
Sparing 04.10.11r
KS LIONEL MESSI Sp. zo.o. (dragon86)
Omega Wrocław (piotrek135) - WKS Slask Wroclaw (ghede_p) 1-5 ; 2-2
//////////////////////////////////////////////////////////
kolejka:11.10.2011
pauza-Wrocław V
KOSMOS Browariusz (keiler) - WKS Slask Wroclaw (ghede_p)
Omega Wrocław (piotrek135) - KS LIONEL MESSI Sp. zo.o. (dragon86)
WĘŻE vv KAPUŒCIE (del_stix) - F.C. BIELAWA (bielawa)
Ermis Team (jkamyk) - wolne
--------------------------------------------------------------------------
3. kolejka 04.10.2011
pauza - Wrocław VI
KS Piast Zawidów (kiszken) - Lod (witlod) 4-2 ; 6-1
WROCŁAWSKIE TRAMWAJE (nawiedzony) - Parafia Oleśnica (blady77) 3-1 ; 4-3
Kosmos WrocLOVE (grzechoooooo) - Tauruss FC (tauruss85) 4-5 ; 0-5
WKS Śląsk Wrocław (kiler25) - wolne
/////////////////////////////////////////////////
III Liga Grupa H
4 kolejka 11.10.2011
Wrocław VI - Lublin III
KS Piast Zawidów (kiszken) - Red Devils Lublin (carrick91)
Tauruss FC (tauruss85) - Barkowo SA (slawek575)
WKS Śląsk Wrocław (kiler25) - Tarczyn SA (ehehina18)
WROCŁAWSKIE TRAMWAJE (nawiedzony) - MASH 4077 TH (tuptek)
Sparing 11.10.11r
Kosmos WrocLOVE (grzechoooooo) - Lod (witlod)
Parafia Oleśnica (blady77) - wolne
-----------------------------------------------------------------------
Sparingi świeżaków 04.10.11r
LECHIA (mleczyk1414) - sporting Długołęka (appolo18) 5-0 ; 1-1
TS Wisła Kraków (kamikadze998) - WKS Śląsk Wrocław (szef14) 3-2 ; 10-1
Naruto CSS (krzysztof1581) - FC WROCŁAW (killem01) 3-1 ; 4-0
PERŁA POTOCZEK (kaziu0074) - Goszczyna United (legus_7) x-x ; x-x
Smoliste Stolce (piotrek89) - wolne
////////////////////////////////////////////////
Sparingi 11.10.11r
Goszczyna United (legus_7) - WKS Śląsk Wrocław (szef14)
Naruto CSS (krzysztof1581) - TS Wisła Kraków (kamikadze998)
FC WROCŁAW (killem01) - LECHIA (mleczyk1414)
sporting Długołęka (appolo18) - PERŁA POTOCZEK (kaziu0074)
_________________ FC Jableczni div5.53
HC Jableczni div1.2
Klan: Podarte Ciuchy
Reprezentant Wrocławia w Turnieju Miast
rafcio18
Wiek: 39 Dołączył: 15 Lut 2004 Skąd: Wrocław
Wysłany: 2011-10-11, 19:39
III Liga Grupa G
5 kolejka 18.10.2011
Siedlce III - Wrocław V
Wy-pas (grzeczop) - Omega Wrocław (piotrek135)
Make me cry ♥ (ughi) - KS LIONEL MESSI Sp. zo.o. (dragon86)
FC Rozkosz Siedlce (pawel_nedved) - WKS Slask Wroclaw (ghede_p)
Kadoza (cioza17) - Ermis Team (jkamyk)
Sparing 18.10.11r
WĘŻE vv KAPUŒCIE (del_stix) - KOSMOS Browariusz (keiler)
F.C. BIELAWA (bielawa) - wolne
/////////////////////////////////////////////////////////////////
kolejka:11.10.2011
pauza-Wrocław V
KOSMOS Browariusz (keiler) - WKS Slask Wroclaw (ghede_p) 0-2 ; 1-2
Omega Wrocław (piotrek135) - KS LIONEL MESSI Sp. zo.o. (dragon86) 4-4 ; 0-3
WĘŻE vv KAPUŒCIE (del_stix) - F.C. BIELAWA (bielawa) x-x ; x-x
Ermis Team (jkamyk) - wolne
--------------------------------------------------------------------
III Liga Grupa H
4 kolejka 11.10.2011
Wrocław VI - Lublin III 10-13
KS Piast Zawidów (kiszken) - Red Devils Lublin (carrick91) 1-8 ; 1-5
Tauruss FC (tauruss85) - Barkowo SA (slawek575) v.o 3-0 ; v.o 3-0
WKS Śląsk Wrocław (kiler25) - Tarczyn SA (ehehina18) 2-2 ; 0-1
WROCŁAWSKIE TRAMWAJE (nawiedzony) - MASH 4077 TH (tuptek) 3-2 ; 1-7
Sparing 11.10.11r
Kosmos WrocLOVE (grzechoooooo) - Lod (witlod) 1-4 ; 1-4
Parafia Oleśnica (blady77) - wolne
/////////////////////////////////////////////////
Sparing 18.10.11r
KS Piast Zawidów (kiszken) - Kosmos WrocLOVE (grzechoooooo)
Tauruss FC (tauruss85) - Lod (witlod)
WKS Śląsk Wrocław (kiler25) - Parafia Oleśnica (blady77)
WROCŁAWSKIE TRAMWAJE (nawiedzony) - wolne
---------------------------------------------------------------
Sparingi 11.10.11r
Goszczyna United (legus_7) - WKS Śląsk Wrocław (szef14) 6-1 ; 6-0
Naruto CSS (krzysztof1581) - TS Wisła Kraków (kamikadze998) 0-9 ; 1-8
FC WROCŁAW (killem01) - LECHIA (mleczyk1414) 6-1 ; 8-1
sporting Długołęka (appolo18) - PERŁA POTOCZEK (kaziu0074) 1-0 ; 5-1
Sparingi 18.10.11r
Goszczyna United (legus_7) - TS Wisła Kraków (kamikadze998)
WKS Śląsk Wrocław (szef14) - Naruto CSS (krzysztof1581)
LECHIA (mleczyk1414) - PERŁA POTOCZEK (kaziu0074)
sporting Długołęka (appolo18) - FC WROCŁAW (killem01)
_________________ FC Jableczni div5.53
HC Jableczni div1.2
Klan: Podarte Ciuchy
Reprezentant Wrocławia w Turnieju Miast
rafcio18
Wiek: 39 Dołączył: 15 Lut 2004 Skąd: Wrocław
Wysłany: 2011-10-18, 21:07
III Liga Grupa G
5 kolejka 18.10.2011
Siedlce III - Wrocław V 9-15
Wy-pas (grzeczop) - Omega Wrocław (piotrek135) 4-3 ; 4-1
Make me cry ♥ (ughi) - KS LIONEL MESSI Sp. zo.o. (dragon86) v.o 0-3 ; v.o 0-3
FC Rozkosz Siedlce (pawel_nedved) - WKS Slask Wroclaw (ghede_p) 0-3 ; 0-3
Kadoza (cioza17) - Ermis Team (jkamyk) 6-2 ; 1-2
Sparing 18.10.11r
WĘŻE vv KAPUŒCIE (del_stix) - KOSMOS Browariusz (keiler) 2-1 ; 2-2
F.C. BIELAWA (bielawa) - wolne
-------------------------------------------------------------------------
Sparing 18.10.11r
KS Piast Zawidów (kiszken) - Kosmos WrocLOVE (grzechoooooo) 1-3 ; 1-0
Tauruss FC (tauruss85) - Lod (witlod) 6-2 ; 0-3
WKS Śląsk Wrocław (kiler25) - Parafia Oleśnica (blady77) 3-0 ; 2-0
WROCŁAWSKIE TRAMWAJE (nawiedzony) - wolne
////////////////////////////////////////////////////////////////////////
Grupa H
5 kolejka 25.10.2011
Łomża III - Wrocław VI
ŁKS 1926 Łomża (wookie) - Kosmos WrocLOVE (grzechoooooo)
Fc Szczepankowo (kaznierz1) - Lod (witlod)
Forty Pątnica (runo700) - Parafia Oleśnica (blady77)
CFC Łomża (bartekkk) - Tauruss FC (tauruss85)
Sparing 25.10.2011
WROCŁAWSKIE TRAMWAJE (nawiedzony) - KS Piast Zawidów (kiszken)
WKS Śląsk Wrocław (kiler25) - wolne
------------------------------------------------------------------------
Sparingi 18.10.11r
Goszczyna United (legus_7) - TS Wisła Kraków (kamikadze998) 2-6 ; 1-3
WKS Śląsk Wrocław (szef14) - Naruto CSS (krzysztof1581) 5-1 ; 1-3
LECHIA (mleczyk1414) - PERŁA POTOCZEK (kaziu0074) x-x ; x-x
sporting Długołęka (appolo18) - FC WROCŁAW (killem01) 2-3 ; 2-7
////////////////////////////////////////////////////////
Sparing 25.10.11r
LECHIA (mleczyk1414) - Omega Wrocław (piotrek135)
sporting Długołęka (appolo18) - KS LIONEL MESSI Sp. zo.o. (dragon86)
WKS Śląsk Wrocław (szef14) - WKS Slask Wroclaw (ghede_p)
TS Wisła Kraków (kamikadze998) - Ermis Team (jkamyk)
Goszczyna United (legus_7) - WĘŻE vv KAPUŒCIE (del_stix)
FC WROCŁAW (killem01) - KOSMOS Browariusz (keiler)
Naruto CSS (krzysztof1581) - F.C. BIELAWA (bielawa)
PERŁA POTOCZEK (kaziu0074) - Smoliste Stolce (piotrek89)
Wyzwania obustronne!
_________________ FC Jableczni div5.53
HC Jableczni div1.2
Klan: Podarte Ciuchy
Reprezentant Wrocławia w Turnieju Miast
rafcio18
Wiek: 39 Dołączył: 15 Lut 2004 Skąd: Wrocław
Wysłany: 2011-10-25, 19:41
Grupa H
5 kolejka 25.10.2011
Łomża III - Wrocław VI
ŁKS 1926 Łomża (wookie) - Kosmos WrocLOVE (grzechoooooo) 0-5 ; 1-4
Fc Szczepankowo (kaznierz1) - Lod (witlod) 1-2 ; 1-1
Forty Pątnica (runo700) - Parafia Oleśnica (blady77) 4-2 ; 1-1
CFC Łomża (bartekkk) - Tauruss FC (tauruss85) 0-1 ; 1-2
Sparing 25.10.2011
WROCŁAWSKIE TRAMWAJE (nawiedzony) - KS Piast Zawidów (kiszken) 1-0 ; 2-2
WKS Śląsk Wrocław (kiler25) - wolne
////////////////////////////////////////////////////////
III Liga Grupa H
6 kolejka 1.11.2011
Wrocław IV - Leszno II
WROCŁAWSKIE TRAMWAJE (nawiedzony)-LKP Leszno (alex2150)
WKS Śląsk Wrocław (kiler25)-KORONA PIASKI (joeblack7)
KS Piast Zawidów (kiszken)-KS Pogoń Wronów (magic-pl)
Tauruss FC (tauruss85)-RedDevils (kryssteek)
Sparing 1.11.11r.
Kosmos WrocLOVE (grzechoooooo) - Parafia Oleśnica (blady77)
Lod (witlod) - wolne
-----------------------------------------------------------------
Sparing 25.10.11r
LECHIA (mleczyk1414) - Omega Wrocław (piotrek135) 2-4 ; 0-4
sporting Długołęka (appolo18) - KS LIONEL MESSI Sp. zo.o. (dragon86) 0-1 ; 1-4
WKS Śląsk Wrocław (szef14) - WKS Slask Wroclaw (ghede_p) 0-7 ; 1-6
TS Wisła Kraków (kamikadze998) - Ermis Team (jkamyk) x-x ; x-x
Goszczyna United (legus_7) - WĘŻE vv KAPUŒCIE (del_stix) 0-0 ; 1-2
FC WROCŁAW (killem01) - KOSMOS Browariusz (keiler) 1-1 ; 3-2
Naruto CSS (krzysztof1581) - F.C. BIELAWA (bielawa) 0-1 ; 1-0
PERŁA POTOCZEK (kaziu0074) - Smoliste Stolce (piotrek89) 0-5 ; 2-7
///////////////////////////////////////////////
Sparing 01.11.11r
LECHIA (mleczyk1414) - Smoliste Stolce (piotrek89)
sporting Długołęka (appolo18) - Omega Wrocław (piotrek135)
WKS Śląsk Wrocław (szef14) - KS LIONEL MESSI Sp. zo.o. (dragon86)
TS Wisła Kraków (kamikadze998) - WKS Slask Wroclaw (ghede_p)
Goszczyna United (legus_7) - Ermis Team (jkamyk)
FC WROCŁAW (killem01) - WĘŻE vv KAPUŒCIE (del_stix)
Naruto CSS (krzysztof1581) - KOSMOS Browariusz (keiler)
PERŁA POTOCZEK (kaziu0074) - F.C. BIELAWA (bielawa)
Wyzwania obustronne!!
_________________ FC Jableczni div5.53
HC Jableczni div1.2
Klan: Podarte Ciuchy
Reprezentant Wrocławia w Turnieju Miast