Przemyśl II - sezon XXII
Autor
Wiadomość
yarek
Dołączył: 01 Gru 2004 Skąd: Przemyśl
Wysłany: 2011-06-17, 22:58 Przemyśl II - sezon XXII
Drużyny reprezentujące PRZEMYŚL II w sezonie XXII:
PRZEMYŚL II
Chosczewen SSA (bartek_rlu)
Czuwaj Przemyśl (felus1918)
kmiecie przemyśl (zelek)
KS Unit Przemyśl (demrenfaris)
KS Zone Przemyśl (ethebened)
Przemysl (yarek)
yarek
Dołączył: 01 Gru 2004 Skąd: Przemyśl
Wysłany: 2011-06-30, 10:29
RUNDA WSTĘPNA SEZON XXII
Tryb szybki (28-06-11)
Lublin III - Przemyśl II 21:3
TEK Juventus F.C. (paul636) - Chosczewen SSA (bartek_rlu) 3:0 vo. 3:0 vo.
Red Devils Lublin (carrick91) - Czuwaj Przemyśl (felus1918) 3:2 2:4
Barkowo SA (slawek575) - kmiecie przemyśl (zelek) 10:0 3:1
MASH 4077 TH (tuptek) - KS Unit Przemyśl (demrenfaris) 9:1 9:1
Mecze towarzyskie:
Junior Team (czuwaj) - Przemysl (yarek) 2:0 3:2
Dąb Kosina (podrzutek) - KS Zone Przemyśl (ethebened) mecze nie rozegrane
pawel-liman
Wiek: 37 Dołączył: 30 Kwi 2006 Skąd: Wrocław k.Chrząstawy
Wysłany: 2011-07-02, 11:18
Panowie, ja i mezo nie mamy wyzwań na wtorek Sprężcie się to zagramy
_________________Roman Tim Tfaruk
TM -Kiedyś Chrząstawa Wielka
LK - Obecnie FAiTH Clan, wcześniej Emigranci
yarek
Dołączył: 01 Gru 2004 Skąd: Przemyśl
Wysłany: 2011-07-03, 20:26
Aktualizacja drużyn reprezentujących PRZEMYŚL II w sezonie XXII:
PRZEMYŚL II
Chosczewen SSA (bartek_rlu)
Czuwaj Przemyśl (felus1918)
kmiecie przemyśl (zelek)
KS Unit Przemyśl (demrenfaris)
KS Zone Przemyśl (ethebened)
Przemysl (yarek)
LKS Beczka Ujkowice (bubelks) - nowa drużyna w PRZEMYŚL II
yarek
Dołączył: 01 Gru 2004 Skąd: Przemyśl
Wysłany: 2011-07-05, 22:07
III Liga Grupa B
I kolejka: (05.07.11)
Przemyśl II - Chrząstawa Wielka 1:22
Czuwaj Przemyśl (felus1918) - Roman Tim Tfaruk (pawel-liman) 0:3 vo. 0:3 vo.
KS Unit Przemyśl (demrenfaris) - Glikogen Olesnica (poto04) 1:1 1:4
kmiecie przemyśl (zelek) - RPF Grabarze Olesnica (mezofeel) 0:3 vo. 0:3 vo.
Przemysl (yarek) - Kolorowa Tecza (fig0) 1:3 1:2
Mecze towarzyskie:
Dąb Kosina (podrzutek) - Bvrt Football Club (kuba335) 0:9 0:5
KS Zone Przemyśl (ethebened) - LKS Beczka Ujkowice (bubelks) 0:2 2:6
Chosczewen SSA (bartek_rlu) - pauzował
yarek
Dołączył: 01 Gru 2004 Skąd: Przemyśl
Wysłany: 2011-07-14, 14:35
III Liga Grupa B
II kolejka: (12.07.11)
Kraków VII - Przemyśl II 8:14
WisełkaXxX (krystian222) - LKS Beczka Ujkowice (bubelks) 2:1 6:4
Ziomki (pereszczak) - Przemysl (yarek) 0:3 vo. 0:3 vo.
FC.Kozmice (lukasarts) - KS Zone Przemyśl (ethebened) 2:2 1:1
Royal Diamonds (royaldiamonds) - KS Unit Przemyśl (demrenfaris) 0:7 0:4
Mecze towarzyskie:
Granica Stubno (bonifacy767) - Bvrt Football Club (kuba335) 6:6 !!! 2:2
Polonia Przemyśl (babello) - KKS Czuwaj Przemyśl (gad_77) 2:1 2:0
Junior Team (czuwaj) - Dąb Kosina (podrzutek) mecze nie rozegrane
Chosczewen SSA (bartek_rlu) - kmiecie przemyśl (zelek) mecze nie rozegrane
Czuwaj Przemyśl (felus1918) - pauzował
yarek
Dołączył: 01 Gru 2004 Skąd: Przemyśl
Wysłany: 2011-07-20, 17:45
III Liga Grupa B
III kolejka: (19.07.11)
Jastrzębie Zdrój II - Przemyśl II 7:16
Atomic Destination (towettri95) - LKS Beczka Ujkowice (bubelks) 0:3 vo. 0:3 vo.
Gks Jastrzębie 1962(odra1922) - KS Unit Przemyśl (demrenfaris) 0:3 3:3
GKS 62 Jastrzębie(dawo62) - KS Zone Przemyśl (ethebened) 4:1 2:1
Vorderheide SA (juro000) - Przemysl (yarek) 3:6 1:5
yarek
Dołączył: 01 Gru 2004 Skąd: Przemyśl
Wysłany: 2011-07-26, 19:44
III Liga Grupa B
IV kolejka: (26.07.11)
Radomsko II - Przemyśl II 15:9
ZRYW JEDLNO (wiesiakub) - LKS Beczka Ujkowice (bubelks) 3:2 5:2
Chrzelice SA (muzin) - KS Unit Przemyśl (demrenfaris) 3:2 0:2
Orka - Adra Ładzice (halinap) - KS Zone Przemyśl (ethebened) 9:1 8:1
GD™ Newcastle United (viertor) - Przemysl (yarek) 0:9 2:8
Mecze towarzyskie:
Granica Stubno (bonifacy767) - Dąb Kosina (podrzutek) 5:0 6:2
Chosczewen SSA (bartek_rlu) - Czuwaj Przemyśl (felus1918) mecze nie rozegrane
kmiecie przemyśl (zelek) - pauzował
yarek
Dołączył: 01 Gru 2004 Skąd: Przemyśl
Wysłany: 2011-07-30, 07:27
Aktualizacja drużyn reprezentujących PRZEMYŚL II w sezonie XXII:
PRZEMYŚL II
Chosczewen SSA (bartek_rlu)
Czuwaj Przemyśl (felus1918)
kmiecie przemyśl (zelek)
KS Unit Przemyśl (demrenfaris)
KS Zone Przemyśl (ethebened)
Przemysl (yarek)
LKS Beczka Ujkowice (bubelks)
Dąb Kosina (podrzutek) - drużyna przeniesiona z PRZEMYŚLA
yarek
Dołączył: 01 Gru 2004 Skąd: Przemyśl
Wysłany: 2011-08-02, 19:40
III Liga Grupa B
V kolejka: (02.08.11)
Przemyśl II - Siedlce III 4:19
KS Unit Przemyśl (demrenfaris) - Wy-pas (grzeczop) 3:2 3:6
KS Zone Przemyśl (ethebened) - Make me cry (ughi) 1:9 2:6
Przemysl (yarek) - Bianconeri (mmmm111) 0:4 2:5
LKS Beczka Ujkowice (bubelks) - FC Rozkosz Siedlce (pawel_nedved) 1:1 1:2
Mecze towarzyskie:
Polonia Przemyśl (babello) - Dąb Kosina (podrzutek) 10:0 8:0
Czuwaj Przemyśl (felus1918) - kmiecie przemyśl (zelek) mecze nie rozegrane
Chosczewen SSA (bartek_rlu) - pauzował
yarek
Dołączył: 01 Gru 2004 Skąd: Przemyśl
Wysłany: 2011-08-07, 13:54
Aktualizacja drużyn reprezentujących PRZEMYŚL II w sezonie XXII:
PRZEMYŚL II
Chosczewen SSA (bartek_rlu)
Czuwaj Przemyśl (felus1918)
kmiecie przemyśl (zelek)
KS Unit Przemyśl (demrenfaris)
KS Zone Przemyśl (ethebened)
Przemysl (yarek)
LKS Beczka Ujkowice (bubelks)
Dąb Kosina (podrzutek)
Jarosław FC (munreiker) - nowa drużyna w PRZEMYŚL II
yarek
Dołączył: 01 Gru 2004 Skąd: Przemyśl
Wysłany: 2011-08-10, 00:22
III Liga Grupa B
VI kolejka: (09.08.11)
Przemyśl II - Warszawa VI 0:24
DĄB KOSINA (podrzutek) - FC Blaugrana Poland (juby0001) 0:6 0:8
Przemysl (yarek) - THC BLASÉ OTWOCK (koccur) 2:4 3:4
KS Zone Przemyśl (ethebened) - Znicz Pruszków (lordpgrex) 0:3 vo. 0:3 vo.
LKS Beczka Ujkowice (bubelks) - THC Hasmonea Otwock (zhar23) 1:3 0:5
Mecz towarzyski:
Granica Stubno (bonifacy767) - kmiecie przemyśl (zelek) 6:0 8:1
yarek
Dołączył: 01 Gru 2004 Skąd: Przemyśl
Wysłany: 2011-08-16, 20:11
III Liga Grupa B
VII kolejka: (16.08.11)
Łaziska Górne V - Przemyśl II 21:3
Sixdroi (lapatrenera) - kmiecie przemyśl (zelek) 3:0 vo. 10:0
Polonia Łaziska B (frednid) - Przemysl (yarek) 1:2 6:0
Korona Łaziska Dolne (geny1994) - LKS Beczka Ujkowice (bubelks) 3:0 vo. 3:0 vo.
FC Old Glass (pila3) - Jarosław FC (munreiker) 5:1 3:1
Mecze towarzyskie:
DĄB KOSINA (podrzutek) - Czuwaj Przemyśl (felus1918) 3:2 1:4
KKS Czuwaj Przemyśl (gad_77) - KS Zone Przemyśl (ethebened) mecze nie rozegrane
Chosczewen SSA (bartek_rlu) - pauzował
KS Unit Przemyśl (demrenfaris) - pauzował
yarek
Dołączył: 01 Gru 2004 Skąd: Przemyśl
Wysłany: 2011-08-24, 00:16
III Liga Grupa B
VIII kolejka: (23.08.11)
Przemyśl II - Wodzisław Śląski II 4:19
Przemysl (yarek) - Mks Odra (bula27) 3:3 2:1
LKS Beczka Ujkowice (bubelks) - Czarni Lwów (pietrrex) 1:10 3:12
Jarosław FC (munreiker) - FC Kopernik (sluk90) 2:4 2:6
KS Unit Przemyśl (demrenfaris) - Odra Wodzisław 1922 (cineek1989) 1:4 2:3
Mecze towarzyskie:
DĄB KOSINA (podrzutek) - Chosczewen SSA (bartek_rlu) 4:1 2:2
Bvrt Football Club (kuba335) - Czuwaj Przemyśl (felus1918) mecze nie rozegrane
kmiecie przemyśl (zelek) - KS Zone Przemyśl (ethebened) mecze nie rozegrane
yarek
Dołączył: 01 Gru 2004 Skąd: Przemyśl
Wysłany: 2011-08-30, 19:58
III Liga Grupa B
IX kolejka: (30.08.11)
Katowice IV - Przemyśl II 16:7
Markar DĄBROWA GÓRNICZA (karoci) - Jarosław FC (munreiker) 2:1 6:1
1.FC Katowice (archangel_hero) - Przemysl (yarek) 0:3 vo. 0:3 vo.
MYSŁOWICKA GIEKSA (bambi-1964) - KS Unit Przemyśl (demrenfaris) 2:2 4:1
Pipidowianka Pipidówa SSA (piesiaczek) - LKS Beczka Ujkowice (bubelks) 3:2 5:0
Mecze towarzyskie:
DĄB KOSINA (podrzutek) - KS Zone Przemyśl (ethebened) 4:5 2:6
KKS Czuwaj Przemyśl (gad_77) - Chosczewen SSA (bartek_rlu) mecze nie rozegrane
kmiecie przemyśl (zelek) - Czuwaj Przemyśl (felus1918) mecze nie rozegrane