Forum ManagerZone Polska Strona Główna Forum ManagerZone Polska
Pierwsze nieoficjalne forum dla polskiej społeczności ManagerZone.com
Forum istnieje od 2004-02-12 godzina: 01:56
http://forum.managerzone.pl/

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
Akcja - Rewitalizacja
Autor Wiadomość
dresiu Płeć:Mężczyzna


Wiek: 33
Dołączył: 28 Maj 2004
Skąd: Puszczykowo
PostWysłany: 2010-12-09, 12:16   Akcja - Rewitalizacja Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Zainspirowany tematem, który pojawił się na forum Rozmowy ManagerZone, pt. "Forum umiera??" chciałem coś zaproponować. Przywrócić, a przynajmniej spróbować przywrócić dawną aktywność jaką ludzie prezentowali na tym forum jak i w całej grze.
Podstawą skutecznego działania w tym kierunku będzie współpraca - przede wszystkim XoNoXa. I tu zwracam się publicznie z prośbą/zapytaniem. Czy istnieje możliwość rozszerzenia administracji (osób odpowiedzialnych - junior adminów, moderatorów), która pomogłaby w przeprowadzeniu zmian i utrzymywaniu porządku na forum? Bez zgody i odpowiednich uprawnień nadanych przez XoNoXa nie można nic dalej robić. Jak udowodniły kolejne próby nie można stworzyć nowego konkurencyjnego forum do tego, pozostają próby wspólnego działania zmierzającemu ku korzyściom dla wszystkich managerów.
Po pierwsze forum należałoby uatrakcyjnić, zminimalizować do aktywnych działów. Przyjemny layout sprzyja przeglądaniu strony, można wprowadzić kilka opcji łączących to forum bezpośrednio z grą. Ilość for również mogłaby ulec zmianie - jest kilka nieaktywnych bądź przejawiających znikomą aktywność działów, które zajmują przestrzeń wizualną i zniechęcają użytkowników do przeglądania strony.
Po drugie forum, które zostałoby uatrakcyjnione wymagałoby sprawowania nad nim większego nadzoru. Zakładane zwiększenie aktywności użytkowników wiąże się z większą ilością samych użytkowników oraz tematów i postów, które powinny być stale moderowane przez odpowiednie osoby. Okres aktywacji kont również powinien zostać skrócony i jasno określony.
To takie początkowe założenia, które z czasem zostaną rozwinięte - o ile spotkają się z aprobatą użytkowników oraz przede wszystkim XoNoXa.

_________________
Gunners Puszczykowo - div5.91, Wieczna Małpa!, Wieczna Pyra!
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
XoNoX Płeć:Mężczyzna
Administrator
Administrator


Wiek: 42
Dołączył: 12 Lut 2004
Skąd: Nowy Dwór Mazowiecki
PostWysłany: 2010-12-09, 13:50    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

@dresiu
>Czy istnieje możliwość rozszerzenia administracji (osób odpowiedzialnych - junior adminów, moderatorów), która pomogłaby w przeprowadzeniu zmian i utrzymywaniu porządku na forum?
tak

od czego mam/-y zacząć? Wink

_________________

Piłka Nożna: FC HARZ div5, TM: brak, LK: brak | Hokej: IHC HARZ div3, HTM: Warszawa II, HLK: brak

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
dresiu Płeć:Mężczyzna


Wiek: 33
Dołączył: 28 Maj 2004
Skąd: Puszczykowo
PostWysłany: 2010-12-09, 14:37    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Myślę, że pierwszą rzeczą jaką należy zrobić jest znalezienie odpowiedzialnych osób, które są chętne poświęcić czas dla forum (moderatorzy) oraz te, które mają jakąś wizję (junior admini).
Kolejnym pytaniem jest aktualność wersji forum - czy można bez większych przeszkód zaktualizować ją oraz czy jest to w ogóle potrzebne (z punktu widzenia administracji - dla zwykłego użytkownika nie robi to raczej większej różnicy).
Sam układ działów na forum można jak na razie zaprojektować (nie wprowadzać od razu zmian). Dodatkowo (tu odniesienie do pierwszego pytania) część działów mogłaby być zwijalna.
W połączeniu forum z MZ mogliby pomóc przedstawiciele klanu MP - jak kojarzę ich forum mają tam kilka ciekawych rozwiązań, ale jak wspomniałem może to być uzależnione od wersji forum.
Może by się jeszcze jacyś użytkownicy wypowiedzieli?

_________________
Gunners Puszczykowo - div5.91, Wieczna Małpa!, Wieczna Pyra!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
dresiu Płeć:Mężczyzna


Wiek: 33
Dołączył: 28 Maj 2004
Skąd: Puszczykowo
PostWysłany: 2010-12-09, 15:11    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem


Górny panel ogłoszeń może zostać wykorzystany do ukazania opłat za serwer i innych istotnych informacji.
Ilość poszczególnych podfor (patrz Ogólne: Reprezentacja, Puchary/FL) zależna od zapotrzebowania użytkowników. Hokej nie jest tak popularny na tym forum i nie jest konieczne tworzenie tylu podfor.
Dodatkowo klikając na niebieska belkę z nazwą działu - zwija się. Ja nie gram ani w hokeja, ani w rozgrywkach juniorskich. Zwijając obie belki zaoszczędzam miejsca do scrollowania do interesujących mnie działów.
W Hydeparku można dodać pożądane podfora (np. Sport, Gry).

Taki mój wstępny projekt.

Aaa... I wydaje mi się istotnym wprowadzenie stałej szerokości forum.

_________________
Gunners Puszczykowo - div5.91, Wieczna Małpa!, Wieczna Pyra!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
legia23 Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 04 Cze 2008
Skąd: Warszawa
PostWysłany: 2010-12-09, 17:57    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Layout, osoby odpowiedzialne za forum, a tym samym szybsze aktywacje itd - to jest wszystko bardzo ważne. Ale, moim zdaniem, na pewno nie wystarczy. Przyznam, że nie spędzam tutaj zbyt wiele czasu, dlatego być może to co napiszę, już jest (albo było), ale jeśli nie, to:
1. gdzie są jakieś puchary, FLe, albo i całe ligi pod nazwą Forum Managerzone Cup?
2. trzeba porobić konkursy, ale nie tylko na lola, lecz również na najpopularniejszą osobę, najlepszy debiut, największego kosmitę itd.
3. jak najbardziej rozruszać tematy zupełnie nie związane z MZ, takie jak nie wiem, motoryzacja, muzyka, film, zbieranie znaczków albo roboty na drutach - każdy ma jakieś zainteresowania i jeśli znajdzie innych zapaleńców - będzie tu wpadał.
4. ten punkt może wydać się dziwny wielu osobom - ale ja np. rozdawałbym bany osobom, które co drugie słowo używają ku**a, ch*j itp - przeklinania zupełnie bym nie zabraniał, ale coś takiego z pewnością zniechęca wiele osób, szczególnie młodszych, albo po prostu nowych, które wchodząc tu czytają same wyzwiska na SB.
Więcej grzechów chwilowo nie pamiętam, ale jak ktoś się odezwie tutaj, bo są póki co jakoś 3 wpisy, to chętnie pogadam Smile

_________________
Marysin FC, div. 4.2

"Stado baranów prowadzone przez lwa jest silniejsze niż stado lwów, prowadzonych przez barana"...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
dresiu Płeć:Mężczyzna


Wiek: 33
Dołączył: 28 Maj 2004
Skąd: Puszczykowo
PostWysłany: 2010-12-09, 18:30    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

legia23 napisał/a:
1. gdzie są jakieś puchary, FLe, albo i całe ligi pod nazwą Forum Managerzone Cup?

Nie wystarczy, że tu jest LK, TM, LKJ, LJ i PPJ? Nie widzę głębszego sensu rozgrywania takich rozgrywek...

legia23 napisał/a:
trzeba porobić konkursy, ale nie tylko na lola, lecz również na najpopularniejszą osobę, najlepszy debiut, największego kosmitę itd.

Sobiki...

legia23 napisał/a:
jak najbardziej rozruszać tematy zupełnie nie związane z MZ, takie jak nie wiem, motoryzacja, muzyka, film, zbieranie znaczków albo roboty na drutach - każdy ma jakieś zainteresowania i jeśli znajdzie innych zapaleńców - będzie tu wpadał.

Celem uatrakcyjnienia wizualnego forum oraz zwiększenia liczby osób dbających o nie jest przyciągnięcie nowych użytkowników mogących wprowadzić powiew świeżości swoim ideami oraz zainteresowaniami.

legia23 napisał/a:
ten punkt może wydać się dziwny wielu osobom - ale ja np. rozdawałbym bany osobom, które co drugie słowo używają ku**a, ch*j itp - przeklinania zupełnie bym nie zabraniał, ale coś takiego z pewnością zniechęca wiele osób, szczególnie młodszych, albo po prostu nowych, które wchodząc tu czytają same wyzwiska na SB.

Respektowanie regulaminu i podstawowych zasad netykiety na tym forum jest moim zdaniem bardzo dobre. Parę razy zdarzyło się komuś wyskoczyć z nieodpowiednim słownictwem, ale nie są to sytuacje nagminne, a przynajmniej ja nie zanotowałem takich w ostatnim czasie.

_________________
Gunners Puszczykowo - div5.91, Wieczna Małpa!, Wieczna Pyra!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
el_plecinio Płeć:Mężczyzna
Konkurs ForumMZ.eu


Wiek: 31
Dołączył: 03 Maj 2010
Skąd: ForumMZ.eu-Free FL
PostWysłany: 2010-12-09, 19:20    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Może integracja forum z managerzone.com ? Pola w profilu (id usera) i z tego zrobić link do GB, do tego zrobić obrazek w stylu forum (takie jak pod podpisem) i umiescić go tam na dole postu:)

analogicznie moze być do mzstats itp , kiedyś to pokazywałem
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
6942884
el_plecinio Płeć:Mężczyzna
Konkurs ForumMZ.eu


Wiek: 31
Dołączył: 03 Maj 2010
Skąd: ForumMZ.eu-Free FL
PostWysłany: 2010-12-09, 19:23    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

dresiu napisał/a:
[url=http://img375.imageshack.us/img375/2952/forummf.th.jpg]Obrazek[/URL]
Górny panel ogłoszeń może zostać wykorzystany do ukazania opłat za serwer i innych istotnych informacji.
Ilość poszczególnych podfor (patrz Ogólne: Reprezentacja, Puchary/FL) zależna od zapotrzebowania użytkowników. Hokej nie jest tak popularny na tym forum i nie jest konieczne tworzenie tylu podfor.
Dodatkowo klikając na niebieska belkę z nazwą działu - zwija się. Ja nie gram ani w hokeja, ani w rozgrywkach juniorskich. Zwijając obie belki zaoszczędzam miejsca do scrollowania do interesujących mnie działów.
W Hydeparku można dodać pożądane podfora (np. Sport, Gry).

Taki mój wstępny projekt.

Aaa... I wydaje mi się istotnym wprowadzenie stałej szerokości forum.


Podoba mi sie ten układ , dośc przejrzysty z paroma poprawkami niech wchodzi w życie:)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
6942884
el_plecinio Płeć:Mężczyzna
Konkurs ForumMZ.eu


Wiek: 31
Dołączył: 03 Maj 2010
Skąd: ForumMZ.eu-Free FL
PostWysłany: 2010-12-09, 19:44    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

jeszcze takie cos mi na mysl przyszło...
Zastanówmy sie czemu miasta, klany emigrują na włąsne fora?? jak zachęcić ich do powrotu lub chociaż by nowe klany zakładały własnie tu fora klanowe (lub miasta dla siebie)

- mała autonomia - jedno subforum gdzie tylko mozna umieszczac swoje tematy
- brak możliwości ukrytych działów - czy ktoś chce poznawać nasze tajemnice? przemyslenia ? taktyki? przecież na naszych forach miastowych (klanowych) pokazujemy swoje 11 itp

Propozycja:
-utworzyć stanowisko gdzie by ta osoba tworzyła działy wg zapotrzebowań klanów, do tego grypy gdzie modelatorem był by kapitan (wtedy wypali opcja ukrytych tematów dla klanów miast)
- aliasy dla klanów i miast - lepszy adres dobra sprawa:)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
6942884
dresiu Płeć:Mężczyzna


Wiek: 33
Dołączył: 28 Maj 2004
Skąd: Puszczykowo
PostWysłany: 2010-12-09, 20:31    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

el_plecinio napisał/a:
Może integracja forum z managerzone.com ? Pola w profilu (id usera) i z tego zrobić link do GB, do tego zrobić obrazek w stylu forum (takie jak pod podpisem) i umiescić go tam na dole postu:)

analogicznie moze być do mzstats itp , kiedyś to pokazywałem

Nie wiem czy czytałeś, ale... pisałem o tym - choć mocno ogółem, aczkolwiek podkreśliłem w tej części projektu udział kogoś z MP.

el_plecinio napisał/a:
-utworzyć stanowisko gdzie by ta osoba tworzyła działy wg zapotrzebowań klanów, do tego grypy gdzie modelatorem był by kapitan (wtedy wypali opcja ukrytych tematów dla klanów miast)

To nie przejdzie, klanów i miast jest zbyt dużo i się zrobi ogromny burdel. Moim zdaniem obecna forma jest wystarczająca.

Cytat:
- aliasy dla klanów i miast - lepszy adres dobra sprawa:)

O ile mi wiadomo to jest - jednorazowo, odpłatnie... A może nawet i nie. Wystarczy spojrzeć na opisy for miastowych. Wink

_________________
Gunners Puszczykowo - div5.91, Wieczna Małpa!, Wieczna Pyra!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
legia23 Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 04 Cze 2008
Skąd: Warszawa
PostWysłany: 2010-12-09, 20:39    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

1.Nie wystarczy, że tu jest LK, TM, LKJ, LJ i PPJ? Nie widzę głębszego sensu rozgrywania takich rozgrywek...

Ja bym widział. LK, TM itd to jakby rozgrywki powiązane bezpośrednio z MZ, przynajmniej ja to tak widzę, jakby to już były rozgrywki oficjalne tej gry. Puchar tego forum to byłoby coś innego.

2.Sobiki...

Fakt, zapomniałem Smile


3. Celem uatrakcyjnienia wizualnego forum oraz zwiększenia liczby osób dbających o nie jest przyciągnięcie nowych użytkowników mogących wprowadzić powiew świeżości swoim ideami oraz zainteresowaniami.

No to trzymam kciuki Smile Bez rozwinięcia off-topu, nic się nie zmieni moim zdaniem.


4. Respektowanie regulaminu i podstawowych zasad netykiety na tym forum jest moim zdaniem bardzo dobre. Parę razy zdarzyło się komuś wyskoczyć z nieodpowiednim słownictwem, ale nie są to sytuacje nagminne, a przynajmniej ja nie zanotowałem takich w ostatnim czasie.

Ja np. zauważyłem i to często, ale jak pisałem wczesniej, nie przebywałem tu nadmiernie, więc jeśli jest tak jak piszesz, to ok.

_________________
Marysin FC, div. 4.2

"Stado baranów prowadzone przez lwa jest silniejsze niż stado lwów, prowadzonych przez barana"...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
el_plecinio Płeć:Mężczyzna
Konkurs ForumMZ.eu


Wiek: 31
Dołączył: 03 Maj 2010
Skąd: ForumMZ.eu-Free FL
PostWysłany: 2010-12-10, 07:15    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

dresiu napisał/a:
el_plecinio napisał/a:
Może integracja forum z managerzone.com ? Pola w profilu (id usera) i z tego zrobić link do GB, do tego zrobić obrazek w stylu forum (takie jak pod podpisem) i umiescić go tam na dole postu:)

analogicznie moze być do mzstats itp , kiedyś to pokazywałem

Nie wiem czy czytałeś, ale... pisałem o tym - choć mocno ogółem, aczkolwiek podkreśliłem w tej części projektu udział kogoś z MP.


sorki zwracam honor:) czytałem tylko ten post z obrazkiem Twisted Evil po szkole zabiore sie za reszte tematu Razz

PS: Chyba mam pomysł by zmiejszyć czas oczekiwania na aktywacje, nie pamietam jaki sposób miał xonox ale chyba coś z mzowym mailem a tego szary aktywator (bez literek) nie spr.
Ale pamietam ze w php przema jest taka opcja... ale to potem
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
6942884
XoNoX Płeć:Mężczyzna
Administrator
Administrator


Wiek: 42
Dołączył: 12 Lut 2004
Skąd: Nowy Dwór Mazowiecki
PostWysłany: 2010-12-10, 11:21    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

wybaczcie, ale odpowiem w punktach, bo pogubię się:

@dresiu
# znalezienie odpowiedzialnych osób, które są chętne poświęcić czas dla forum (moderatorzy) oraz te, które mają jakąś wizję (junior admini)
^ kto jest chętny? bo swojego czasu takie coś już funkcjonowało, tylko jakoś z winy tych osób musiałem to zmienić na to co jest teraz
# aktualność wersji forum - czy można bez większych przeszkód zaktualizować ją oraz czy jest to w ogóle potrzebne (z punktu widzenia administracji - dla zwykłego użytkownika nie robi to raczej większej różnicy)
^ można, na pewno jest potrzebne, ale wiązałoby się to z kilku dniowymi problemami w użytkowaniu forum, bo w 5 minut tego nie da się zrobić
# część działów mogłaby być zwijalna
^ wiem do czego zmierzasz, można spróbować
# W połączeniu forum z MZ mogliby pomóc przedstawiciele klanu MP
^ ok, ale w jakim stopniu?
# http://forum.managerzone.pl/viewtopic.php?p=640513#640513
^ to jest oczywiście Twoje zdanie, a ja nie chciałbym wyjść na takiego co tylko bierze pod uwagę jedno z możliwych rozwiązań, przejrzałem Twoją propozycję, sądzę, że taka zmiana nie jest trudna do wykonania, tylko wolę zmienić raz lub dwa razy układ, niż dzisiaj zmieniam na Twój pomysł, jutro na kogoś innego i tak będziemy bawić się w zmiany

@legia23
# Layout
^ jakieś propozycje? co rozumiesz jako Layout?
# osoby odpowiedzialne za forum
^ kto? jaka forma weryfikacji?
# szybsze aktywacje
^ ok, tutaj zdradzę, że od 1 stycznia 2011 aktywacje będą odbywały się już bez wysyłania maili, tylko poprzez moje GB w MZ, jakaś minimalna forma weryfikacji musi być
# gdzie są jakieś puchary, FLe, albo i całe ligi pod nazwą Forum Managerzone Cup?
^ rozumiem, że tego oczekujesz, ale zapominasz o fakcie, że to forum nie jest nastawione tylko i wyłącznie na komercje, z obecnych reklam, bezpośrednich dotacji od użytkowników wychodzimy na zero lub z małą nadwyżką i tej kwoty nie mam na dzień dobry, tylko w ciągu roku ją zbieram/-y, ja całe przedsięwzięcie kredytuje z góry, więc jaki rozmach miałyby mieć te zaproponowane formy zachęcania użytkowników? mam około 3100 użytkowników zaprosić do Pucharów, FLi i Ligi tego forum? czy może mają to być osoby wybrane przeze mnie lub przez Ciebie? to jest wszystko fajne tylko to trzeba potem od początku do końca realizować, a nie tylko ja mam pomysł, a Ty to zrealizuj = to mój problem
# trzeba porobić konkursy, ale nie tylko na lola, lecz również na najpopularniejszą osobę, najlepszy debiut, największego kosmitę itd.
^ ok, raz w roku, bez nagród? raczej wykonalne
# jak najbardziej rozruszać tematy zupełnie nie związane z MZ, takie jak nie wiem, motoryzacja, muzyka, film, zbieranie znaczków albo roboty na drutach - każdy ma jakieś zainteresowania i jeśli znajdzie innych zapaleńców - będzie tu wpadał
^ ok, jakie konkretnie działy, ja mogę ogólnie tego pilnować, ale wypadałoby, żeby moderatorem był ktoś tym zainteresowany
# np. rozdawałbym bany osobom, które co drugie słowo używają ku**a, ch*j itp - przeklinania zupełnie bym nie zabraniał, ale coś takiego z pewnością zniechęca wiele osób, szczególnie młodszych, albo po prostu nowych, które wchodząc tu czytają same wyzwiska na SB
^ za co konkretnie? ile ma trwać ostrzeżenie? po ilu ostrzeżeniach definitywny ban? bo te pytania potem z Waszej strony padają, a dlaczego, za co, co tak długo, że cenzura itp. itd.

@el_plecinio
# Może integracja forum z managerzone.com? http://forum.managerzone.pl/viewtopic.php?p=640535#640535
^ tak, wiem, że do mnie pisałeś o tym, ale w tamtym czasie nie miałem czasu na takie zmiany, nie będę rozpisywał się co konkretnie ten mój czas pochłonęło, ale już jest dobrze
# http://forum.managerzone.pl/viewtopic.php?p=640540#640540
mała autonomia - jedno subforum gdzie tylko mozna umieszczac swoje tematy
^ tzn? jak to ma funkcjonować?
# brak możliwości ukrytych działów - czy ktoś chce poznawać nasze tajemnice? przemyslenia ? taktyki? przecież na naszych forach miastowych (klanowych) pokazujemy swoje 11 itp
^ tutaj akurat parę osób zgłosiło się do mnie z tym za-/pytaniem i spotkało się z moim pozytywnym odzewem, więc informuję, ze są już takie fora tutaj
#utworzyć stanowisko gdzie by ta osoba tworzyła działy wg zapotrzebowań klanów, do tego grypy gdzie modelatorem był by kapitan (wtedy wypali opcja ukrytych tematów dla klanów miast)
^ ok, ale z góry informuje, że dodawaniem for zajmowałbym się sam osobiście, pewna funkcja tego forum wyklucza udział osób trzecich
# aliasy dla klanów i miast - lepszy adres dobra sprawa
^ ok, jakiego typu? aliasy samych subdomen? czy aliasy maili też?

@dresiu
# To nie przejdzie, klanów i miast jest zbyt dużo i się zrobi ogromny burdel. Moim zdaniem obecna forma jest wystarczająca.
^ przy okazji dodam, że znaczna większość osób zarządzających klanami/miastami wychodzi z założenia, że jak dostanie forum tutaj i moderatora to kontakt ze mną należy zakończyć, a wszelkie aktualizacje informacji należą niby do mnie, więc czasami odbywa się to tak, że to ja na siłę coś chce od kogoś, a nie ten kapitan podając niezbędne informacje do dokonania jakichś zmian, najczęściej jest tak, że dostaję ogólnikową informację od kogoś i oczekuje, że sam sobie posprawdzam/poszukam czy to faktycznie gdzieś figuruje/ma rację bytu, takie coś zabiera mi czas, bo nie mam podanych informacji: "to wynika z tego (link+opis), więc to trzeba zrobić (link+opis)"

@legia23
# LK, TM, LKJ, LJ i PPJ -> Nie widzę głębszego sensu rozgrywania takich rozgrywek...
^ ale są chętne osoby do zajmowania się tym, więc Ty tego nie chcesz, a oni swoją pracą potwierdzają, że chcą tego

_________________

Piłka Nożna: FC HARZ div5, TM: brak, LK: brak | Hokej: IHC HARZ div3, HTM: Warszawa II, HLK: brak

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
corby91 Płeć:Mężczyzna
VSC Clan


Wiek: 33
Dołączył: 25 Gru 2009
Skąd: Tarnów
PostWysłany: 2010-12-10, 12:28    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Wszystko ładnie, ale takie nagłe zmiany mogą wywołać mały chaosik który spowoduje małe problemy w wszelakich rozgrywkach, wszystko to trzeba wprowadzać pomału i po kolei, tak żeby forum jako tako funkcjonowało i wszelkie rozgrywki nie stanęły.

U mnie w klanie jest miły podział na temat transferów:
a) Transfery - Kupujemy
b) Transfery - Sprzedajemy
c) Transfery - Wycena
d) Transfery - Oszuści (tego akurat nie mamy)

Myślę, że taki układ byłby dość przejrzysty i mniej chaosu w tematach transfery by było Smile, bo obecnie to jest bałagan, że szkoda patrzyć na to Rolling Eyes

Jeżeli chodzi o wulgaryzmy, uważam że nie powinno to mieć miejsca na Oficjalnym Forum MZ, gdyż takie wypowiedzi zaniżają poziom forum, również jest sporo nieletnich osób. Zresztą chyba można wyrażać Swoje zdanie i emocje normalnymi zdaniami bez "brzydkich" słów Very Happy , chociaż obserwując dział Transferów, przychodzi to niektórym ciężko Rolling Eyes

Natomiast jeżeli chodzi o osoby potrzebne do pomocy, jakiś wkład swojego czasu mógłbym poświęcić Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
11329008
muadeep Płeć:Mężczyzna
Moderator
już nie LA
Moderator


Wiek: 38
Dołączył: 03 Paź 2006
Skąd: mam wiedzieć?
PostWysłany: 2010-12-10, 14:23    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

co do przeklinania to na transferach ostatnio mozna czesto sie z takimi przypadkami spotkac i nie powiem zebym byl tym zachwycony.

co do pomyslow to fajnie jakby kazdy klan jakies swoje rozwiazania przedstawil moznaby najlepsze z tego wybrac i powprowadzac, w kazdym razie zmiany trzeba robic pomalu i spokojnie, tak zeby nie zaklocily LK i TM

transfery moze warto zmienic ale moze jakos inaczej? bo ostatnio staly sie niepraktyczne, podzielenie na sprzedajacych i kupujacych gowno ta, tylko kazdy wrzuci swoic zawodnikow tu i tu, albo do 10 tematow jeszcze najlepiej, jabysmy slepi byli

jak dla mnie transfery najlepiej podzielic na zawodnikow do treningu u21 czy jak ich tam nazwac, bo ostatnio transfery takimi zawodnikami zostaly opanowane, oraz drugi dzial z normalanymi zawodnikami do gry, no i oczywiscie banowac za nieprzestrzeganie zasad Razz

a jak chcecie zwiekszyc aktywnosc to zrobcie konkurs, darmowy FL co 3 miesiace dla najaktywniejszych uzytkownikow Razz

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
4523424
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 10 Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo ©2003 phpBB Group
domain & hosting donated by founders :: ownership by www.managerzone.pl
adaptation & modification by XoNoX :: logo made by groclinac
Copyright © 2002-2015 by XoNoX :: POLITYKA PRYWATNOŚCI (PRIVACY POLICY)
Wszystkie prawa zastrzeżone. Ten serwis nie ma jakichkolwiek powiązań z firmą ManagerZone AB. Publikowane komentarze
są prywatnymi opiniami użytkowników Forum. Serwis forum.managerzone.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści opinii.
Żaden z elementów tej witryny nie może być kopiowany i rozpowszechniany bez zgody właściciela.
Wykorzystane tu znaki towarowe i handlowe oraz nazwy marek, produktów czy usług należą do ich prawnych właścicieli
i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych oraz są rozpowszechniane zgodnie z Ustawą o Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych.
Zobacz też: www.managerzone.pl, www.ndmaz.pl, www.gramed.com, www.gramed.eu, www.projekt-bud.pl,
bronx.nsk.pl, forum.nsk.pl, futsal.nsk.pl, managerzone.nsk.pl, forum.managerzone.nsk.pl, medycyna.nsk.pl,
nlpna.nsk.pl, nowydwormaz.nsk.pl, projekt.nsk.pl, swit.nsk.pl, tv.nsk.pl, vectra.nsk.pl, www.nsk.pl, swit.ndmaz.pl
Strona wygenerowana w 0.09 sekundy. Zapytań do SQL: 29