Forum ManagerZone Polska Strona Główna Forum ManagerZone Polska
Pierwsze nieoficjalne forum dla polskiej społeczności ManagerZone.com
Forum istnieje od 2004-02-12 godzina: 01:56
http://forum.managerzone.pl/

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
sprawy organizacyjne
Autor Wiadomość
marcin31 Płeć:Mężczyzna

Wiek: 48
Dołączył: 10 Wrz 2009
Skąd: kielce
PostWysłany: 2011-09-23, 08:49   sprawy organizacyjne Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

niech wszyscy wyrazaja swoje opinie Smile
adam mozna z tych rozegranych sparingow stworzyc lige z zaliczeniem dotychczasowych wynikow,podzieli sie mniej wiecej na sklady.wydaje mi sie ze w jedynce szesciu pewnych managerow wystarczy a dwojka i trojka bedzie na sprawdzenie checi Smile
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
adamak1990 Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 28 Cze 2011
Skąd: Kielce
PostWysłany: 2011-09-23, 09:40    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Też myślałem o tym, żeby stworzyć tabelę, ale może ona nie odzwierciedlać siły drużyn, bo jedne mogą grać podstawowym a inne drugim składem i nie ma szans, żeby zagrał każdy z każdym. Można stworzyć taki orientacyjny. Tylko następny problem, niektóre drużyny dołączyły trochę później i mają o 2 dwumecze mniej rozegrane, jeden się nie odbył. Natomiast odnośnie składów to też myślę, że wystawimy trzy. Nie wiem jaki jest poziom w 3 lidze TM, ale liczę, że pierwszy skład wywalczy awans.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
6428748
papislukasz Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 22 Gru 2010
Skąd: Górno k. Kielc
PostWysłany: 2011-09-25, 23:02    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Witam.
Przy obecnych anomaliach SIMa ciężko taką tabelkę będzie nazwać miarodajną Sad
Ja np nie rozegrałem żadnego sparingu choć do reprezentowania Kielc się piszę.
Pierwszy sezon to i tak będzie sprawdzenie podejścia poszczególnych managerów do swych obowiązków oraz sprawdzenie siły rywali ligowych

_________________
Piłka nożna: Szalone Konie (div. 4.6)
TM - KIELCE, Kapitan KIELC II, LK - Nieśmiertelni
Hokej Szalone Konie (div. 2.8 )
LK - Nieśmiertelni II
HLKJ - Nieśmiertelni U21
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
marcin31 Płeć:Mężczyzna

Wiek: 48
Dołączył: 10 Wrz 2009
Skąd: kielce
PostWysłany: 2011-09-28, 19:57    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

ok panowie,na poczatku to wogole ruszmy na dobre Smile
adam mniej wiecej ustali sklady a pozniej w trakcie sezonu mozna dokonac korekt w skladach (w pierwszej rundzie) wiec nie bedzie z tym problemu jesli ktos zglosi sie pozniej Smile papislukasz ma racje,nie wazne ktora to bedzie reprezentacja,wazne ze scyzorykow Smile
i tak jak gregor zasugerowal,za jakis czas jak sie wszyscy zarejestruja zagramy lige wewnetrzna jako FL i bedzie wszystko na tacy,kto i gdzie ma grac Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
unthinkable Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 20 Sie 2011
Skąd: Kielce
PostWysłany: 2011-09-29, 21:16    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Spokojnie ... pomału pomału i wszystko ogarniemy Smile
Pierwszy sezon to nauka i zabawa. W drugim pogonimy wszystkich Twisted Evil

_________________
Unthinkable (206957)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
adamak1990 Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 28 Cze 2011
Skąd: Kielce
PostWysłany: 2011-09-30, 18:42    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Przedstawię jak wygląda sytuacja.
Mamy 21 drużyn z czego:
15 wydaje mi się w miarę pewnych i powinni uczestniczyć w rozgrywkach TM
2 drużyny jeszcze do obadania i zobaczę co z nimi zrobię
4 drużyny, które nie wezmą udziału w TM, nie wysyłają wyzwań, nie są rzetelni.
Do podania liczby reprezentacji zostało kilka dni, myślę, że będą zgłoszone 3.
Zostało 2,5 tygodnia do podania składów i przez ten czas będziemy dalej grali sparingi z niewielką zmianą, która myślę, że jest dobra.
Mianowicie po podaniu par, drużyna gospodarzy w momencie wysłania wyzwań daje mi wiadomość na KG, a także drużyna gości po potwierdzeniu ich.
Jeśli, któraś z drużyn nie napisze traktuję to jakby nie wysłała wyzwań lub niezaakceptowała.
Oczywiście nadal liczę na wiadomość od przeciwnika w takim przypadku.
Myślę, że to poprawi komunikację w naszej reprezentacji i zaowocuje już w rozgrywkach TM.
Wymaga to zaledwie kilku chwil od Was, a ja przynajmniej będę miał jasną sytuację jak sprawy wyglądają.
Co o tym myślicie?


edit:
PS. wysłałem wiadomość na KG do drużyn, które nie dołączyły do naszego FL'a, żeby jeśli mogą dołączyły.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
6428748
unthinkable Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 20 Sie 2011
Skąd: Kielce
PostWysłany: 2011-09-30, 21:27    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Dla mnie OK OK

_________________
Unthinkable (206957)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
marcin31 Płeć:Mężczyzna

Wiek: 48
Dołączył: 10 Wrz 2009
Skąd: kielce
PostWysłany: 2011-10-01, 20:50    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

dla mnie przyjac wyzwanie lub wyslac w terminie to sprawa oczywista (dopoki jakas "stonka" nie zacznie biegac po mieszkaniu i kobieta jest grzeczna Very Happy ) skoro sie zgłasza dobrowolnie do uczestnictwa w dodatkowych rozgrywkach.dlatego nie znosze walkowerow w LK i TM,dlatego z LK zrezygnowalem.
pomozemy ci troszke adamie w klikaniu wiec OK Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
marcin31 Płeć:Mężczyzna

Wiek: 48
Dołączył: 10 Wrz 2009
Skąd: kielce
PostWysłany: 2011-10-04, 09:01    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

co do podziału to chyba 5-5-6
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
unthinkable Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 20 Sie 2011
Skąd: Kielce
PostWysłany: 2011-10-04, 16:43    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Wydaje się że każda sekcja powinna mieć rezerwę no chyba że można dowolnie przechodzić z jednej sekcji do drugiej Smile

_________________
Unthinkable (206957)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
adamak1990 Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 28 Cze 2011
Skąd: Kielce
PostWysłany: 2011-10-04, 17:11    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Marcin, ja tak samo uważam, że 5-5-6, ale chciałem się Was zapytać, żeby nic nie sugerować, a odnośnie zmian można zrobić 4 zmiany do końca pierwszej rundy Ekstraklasy, więc spoko:)

_________________
Kielce - kapitan
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
6428748
gregoor Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 28 Wrz 2011
Skąd: CK
PostWysłany: 2011-10-04, 18:17    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

W końcu konto aktywne Smile witam i 5-5-6 dla mnie też jest git

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
adamak1990 Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 28 Cze 2011
Skąd: Kielce
PostWysłany: 2011-10-04, 23:06    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

I jeszcze jedna sprawa odnośnie tej trójki, która nie dołączyła do LT, nie ma sensu ich dawać do ostatniej reprezentacji, bo przynajmniej wg wartości najdroższej jedenastki (wg http://www.mzklan.pl/top11.php) zajmują wysokie miejsca (1,3,6). Wiadomo, wartości nie grają, ale myślę, że są dość miarodajnym czynnikiem. I mam taki pomysł, że te drużyny 1,3 by grały w takich "barażach" z miejscami 4,5 z LT o grę w pierwszej reprezentacji, zaś trzecia drużyna z miejscem 8 o grę w II reprezentacji. Nie mam pomysłu na bardziej sprawiedliwy podział.
Jeśli Wam pasuje to dajcie znać, a może macie jakieś swoje lepsze pomysły to też piszcie:).
Lepiej ustalić wcześniej, żeby później nie było, że ktoś o czymś nie wiedziałSmile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
6428748
gregoor Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 28 Wrz 2011
Skąd: CK
PostWysłany: 2011-10-04, 23:44    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

myślę, że to dobry pomysł
poza tym mamy jeszcze transfery w trakcie sezonu więc będzie można zrobić niewielkie zabiegi kosmetyczne Very Happy

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
marcin31 Płeć:Mężczyzna

Wiek: 48
Dołączył: 10 Wrz 2009
Skąd: kielce
PostWysłany: 2011-10-11, 20:27    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

gregor co do drugiej edycji scyzorykow cup mysle ze mozna rozegrac w podobnym terminie czyli na zakonczenie TM tylko wczesniej i z mniejsza czestotliwoscia (np. jeden lub dwa mecze na dzien)

adam jak zamierzasz podawac sklady?tu na forum czy kazdemu na KG?
mysle ze tu wystarczy,kazdy sobie zerknie Smile
a i czy chcesz stworzyc trzy tematy do trzech poszczegolnych reprezentacji czy jeden ogolny o TM?
mysle ze jeden wystarczy,bedzie troszke balaganu ale kazdy popisze o swoich meczykach i nie bedzie podzialow Smile
mozesz tez podac nas trzech do tej pory zarejestrowanych tutaj jako upowaznionych w razie jak nie bedziesz mogl podac skladow.
no troszke lipa jest z tym forum ze xonox tak sie ociaga z zarejestrowaniem nowych czlonkow.
el plecino chce przeniesc tm i lk na inny serwer ale chyba to nie przejdzie.
wydaje mi sie ze stworzenie forum to nie jest jakis klopot np. dla nas jakis 30stu osob,moze sie tym pobawie i sie troche porzadze jako moderator Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 4 Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo ©2003 phpBB Group
domain & hosting donated by founders :: ownership by www.managerzone.pl
adaptation & modification by XoNoX :: logo made by groclinac
Copyright © 2002-2015 by XoNoX :: POLITYKA PRYWATNOŚCI (PRIVACY POLICY)
Wszystkie prawa zastrzeżone. Ten serwis nie ma jakichkolwiek powiązań z firmą ManagerZone AB. Publikowane komentarze
są prywatnymi opiniami użytkowników Forum. Serwis forum.managerzone.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści opinii.
Żaden z elementów tej witryny nie może być kopiowany i rozpowszechniany bez zgody właściciela.
Wykorzystane tu znaki towarowe i handlowe oraz nazwy marek, produktów czy usług należą do ich prawnych właścicieli
i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych oraz są rozpowszechniane zgodnie z Ustawą o Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych.
Zobacz też: www.managerzone.pl, www.ndmaz.pl, www.gramed.com, www.gramed.eu, www.projekt-bud.pl,
bronx.nsk.pl, forum.nsk.pl, futsal.nsk.pl, managerzone.nsk.pl, forum.managerzone.nsk.pl, medycyna.nsk.pl,
nlpna.nsk.pl, nowydwormaz.nsk.pl, projekt.nsk.pl, swit.nsk.pl, tv.nsk.pl, vectra.nsk.pl, www.nsk.pl, swit.ndmaz.pl
Strona wygenerowana w 0.1 sekundy. Zapytań do SQL: 38