Forum ManagerZone Polska Strona Główna Forum ManagerZone Polska
Pierwsze nieoficjalne forum dla polskiej społeczności ManagerZone.com
Forum istnieje od 2004-02-12 godzina: 01:56
http://forum.managerzone.pl/

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
sprawy organizacyjne
Autor Wiadomość
adamak1990 Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 28 Cze 2011
Skąd: Kielce
PostWysłany: 2011-11-03, 21:12    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Myślę, że skutki by były takie, że połowa by nie wiedziała z kim ma grać lub zapomniała wejść na forum. Dla mnie to nie jest wielki problem skopiować każdemu, a na KG przynajmniej każdy zauważySmile

_________________
Kielce - kapitan
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
6428748
ChoLee Płeć:Mężczyzna

Wiek: 36
Dołączył: 14 Sty 2009
Skąd: CK/ŁDZ/SLCo
PostWysłany: 2011-11-03, 23:36    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

adamiak dobry pomysl

_________________
(\__/)
(O.o )
( >< ) This is Bunny. Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
az19krzysiek Płeć:Mężczyzna
UPSG :)


Wiek: 28
Dołączył: 20 Mar 2011
Skąd: Łomża
PostWysłany: 2011-11-04, 19:04    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

panowie,
dam wam taką rade, żebyście przenieśli najsłabszego, managera z I do II i dwóch najsłabszych z II do III, bo poco tacy koksy, mają na ławce siędzieć w I i z nami spary, jak mogą zdobywać wam punkty w II lub w II poco mają siedzieć na ławce jak mogą w III zdobywać punkty.
Mam jeszcze jedno pytanie jakie barwy klanowe reprezentujecie?

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
35261099
marcin31 Płeć:Mężczyzna

Wiek: 48
Dołączył: 10 Wrz 2009
Skąd: kielce
PostWysłany: 2011-11-05, 07:09    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

krzysiu mamy juz kapitana ktory decyduje kto gdzie ma grac,
a pytania dotyczace klanow zamieszczaj sobie na forum klanowym albo forum swojego miasta.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
az19krzysiek Płeć:Mężczyzna
UPSG :)


Wiek: 28
Dołączył: 20 Mar 2011
Skąd: Łomża
PostWysłany: 2011-11-05, 07:26    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

marcin31 napisał/a:
krzysiu mamy juz kapitana ktory decyduje kto gdzie ma grac,
a pytania dotyczace klanow zamieszczaj sobie na forum klanowym albo forum swojego miasta.


wiem, że macie kapitan, ja tylko dobrze radze (może się myle), skoro sobie nie życzycie pytań dotyczących klanów to ich nie będe zadawał

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
35261099
marcin31 Płeć:Mężczyzna

Wiek: 48
Dołączył: 10 Wrz 2009
Skąd: kielce
PostWysłany: 2011-11-05, 12:16    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

krzysia to chyba w tej łomży nie lubia ze na kielcach musi spamowac Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
az19krzysiek Płeć:Mężczyzna
UPSG :)


Wiek: 28
Dołączył: 20 Mar 2011
Skąd: Łomża
PostWysłany: 2011-11-05, 13:33    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

marcin31 napisał/a:
krzysia to chyba w tej łomży nie lubia ze na kielcach musi spamowac Smile


nie wiem Łomżyniaków musisz się zapytać co na mój temat sądzą, ja uważam przeciwnie, że nie spamuje wam forum tylko rozkręcam, pomagam atmosfere budować, ale skoro wam się nie podoba, to mój to ostatni post, na tym forum, ewentualnie może skład lub pary kiedyś może podam

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
35261099
adamak1990 Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 28 Cze 2011
Skąd: Kielce
PostWysłany: 2011-11-05, 13:48    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Oj tam, nie kłóćcie się, az19krzysiek chciał doradzić i przy okazji kogoś zwerbować, narazie gramy systemem 6-6-6, to pierwszy sezon i robimy rotację, żeby wszystkich sprawdzić, w przyszłym sezonie pewnie coś się zmieni:)

_________________
Kielce - kapitan
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
6428748
ChoLee Płeć:Mężczyzna

Wiek: 36
Dołączył: 14 Sty 2009
Skąd: CK/ŁDZ/SLCo
PostWysłany: 2011-11-07, 23:06    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

sadze ze jednego w rezerwie dobrze miec... widze o po lk chociaz... kogos raz nie bedzie albo braknie mu dostepu do neta i lipa...

_________________
(\__/)
(O.o )
( >< ) This is Bunny. Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
adamak1990 Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 28 Cze 2011
Skąd: Kielce
PostWysłany: 2011-12-21, 21:16    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Zebrałem sobie wszystkie dotychczasowe wyniki i podliczyłem liczbę punktów, które zdobyła każda z drużyn w dotychczasowych meczach.
W pierwszej reprezentacji, która rozegrała o jeden mecz mniej od pozostałych najlepiej spisuje się drużyna Szalone Konie gracza papislukasz, która (!) wygrała wszystkie mecze i ma na koncie 24 pkt. Pozostałe drużyny wyrównanie w granicach 19-22 pkt, poza jedną ekipą, która dość odstaje od reszty i zdobyła tylko 3 punkty.
W Kielcach II najwięcej punktów zdobyły Unthinkable i Czarnovia Kielce - po 26. Dwie nastepne ekipy tuż za nimi. I tutaj też mamy dwie ekipy, którym idzie słabiej, zdobyły 7 i 3 pkt.
W Kielcach III zdecydowanie najlepiej idzie drużynie Korona Kielce gracza zonek i dorobek 20 pkt. jest znakomity jak na trzecią reprezentację. Następnie moja drużyna Siemianowice ma 11pkt. i pozostałe od 3-5.

Po pozostałych kolejkach I rundy podsumuję wyniki i do II rundy postaram się wyselekcjonować najlepszą czwórkę, być może nawet przeniesiemy jakąś ekipę do innej reprezentacji, jeśli się tam przyda. W II rundzie najprawdopodobniej Kielce i Kielce II będą walczyły o awans i dlatego chcę by grały jak najmocniejszym składem.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
6428748
marcin31 Płeć:Mężczyzna

Wiek: 48
Dołączył: 10 Wrz 2009
Skąd: kielce
PostWysłany: 2011-12-22, 16:27    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

a od drugiej rundy tm moze ruszymy z druga edycja ligi scyzorykow? Smile
tyle ze moze byc max 16 druzyn (chyba zadecyduje kolejnosc zgloszen bo jest nas osiemnastu) to 30 meczy,mysle ze dziennie jeden mecz wystarczy.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
marcin31 Płeć:Mężczyzna

Wiek: 48
Dołączył: 10 Wrz 2009
Skąd: kielce
PostWysłany: 2011-12-29, 17:12    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

a moze bylaby to nasza tradycja i zaczynalibysmy lige scyzorykow w przerwe miedzysezonowa?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
adamak1990 Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 28 Cze 2011
Skąd: Kielce
PostWysłany: 2011-12-29, 18:13    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Dobry pomysłSmile

_________________
Kielce - kapitan
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
6428748
adamak1990 Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 28 Cze 2011
Skąd: Kielce
PostWysłany: 2012-02-21, 23:19    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Jako, że niedługo zaczyna się sezon trzeba zgłaszać składy.
Wybrałem na podstawie poczynań zeszłosezonowych w TM i w drugiej edycji naszej ligi.
W dużej mierze się to pokryło.
Postanowiłem zmniejszyć liczebność pierwszych dwóch reprezentacji do 5 drużyn, aby zespoły którymi musiałem rotować, zasiliły niższe sekcje i jednakowo zostawić jedną drużynę na wypadek gdyby komuś coś wypadło. Myślę, że dwie pierwsze reprezentacje znowu powalczą o awans choć wiadomo, że teraz będzie trudniej. Nie wiadomo czego się spodziewać, ale myślę, że będzie dobrze:) Trzecia reprezentacja wreszcie powinna też prezentować wyższy poziom dzięki wzmocnieniom z wyższych sekcji i jednemu nowemu graczowi, który pewnie by się nadał do jakiejś wyższej reprezentacji, ale że jest nowy to damy mu się wykazaćWink
To takie moje dywagacje, a co będzie co się okaże Very Happy
Przechodząc do sedna, poniżej skład, w którym nie przewiduję zmian:

Kielce
Rybina SA (cholee) - 8.99 mln EUR 29.55 lat div.1
◄CK► FC FESTINO (festyn) - 6.28 mln EUR 24.82 lat div.4
Szalone Konie (papislukasz) - 8.08 mln EUR 26.82 lat div.3
Orleta Kielce II (tomasz) - 8.11 mln EUR 29.64 lat div.2
Unthinkable (unthinkable) - 6.61 mln EUR 26.55 lat div.4

Kielce II
Cegion FC (gregoor) - 7.07 mln EUR 27.18 lat div.4
Heineken KS (marcin31) - 6.8 mln EUR 23.55 lat div.4
Czarnovia Kielce (pablockpl) - 8.31 mln EUR 29 lat div.3
Brygada RR (rafal_r) - 8.59 mln EUR 27.45 lat div.4
Korona Kielce (zonek) - 5.72 mln EUR 22.09 lat div.4

Kielce III
CIVITAS KIELCENSIS (kedziu) - 8.48 mln EUR 29.82 lat div.5
Pretorians Kielce (arronax) - 6.53 mln EUR 26.18 lat div.5
Scyzory Korona Kielce (drygu) - 5.62 mln EUR 21.55 lat div.5
POLAR (raddim) - 4.81 mln EUR 25.55 lat div.5
K.S.H Orleta Kielce (mborsuk) - 5.1 mln EUR 21.91 lat div.5
Ponidzie Nida Pińczów (pawel2322) - 6.57 mln EUR 26.09 lat div.5
Peace. Love. Empathy. (adamak1990) - 3.41 mln EUR 18.55 lat div.6
AC KATARZYNKA KIELCE (dareczko23) - 7.48 mln EUR 27.73 lat div.4

_________________
Kielce - kapitan
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
6428748
papislukasz Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 22 Gru 2010
Skąd: Górno k. Kielc
PostWysłany: 2012-02-22, 17:30    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

ja po świetnym stracie złapałem lekkiego doła formy
potrafię wygrać z lepszym i dostać od słabszego rywala
muszę cos w składzie zmienić a, że stać mnie na jeden bardzo dobry zakup zapewne moja gra ulegnie polepszeniu gdy tylko coś na liście transferowej ustrzelę.

_________________
Piłka nożna: Szalone Konie (div. 4.6)
TM - KIELCE, Kapitan KIELC II, LK - Nieśmiertelni
Hokej Szalone Konie (div. 2.8 )
LK - Nieśmiertelni II
HLKJ - Nieśmiertelni U21
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 3 z 4 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo ©2003 phpBB Group
domain & hosting donated by founders :: ownership by www.managerzone.pl
adaptation & modification by XoNoX :: logo made by groclinac
Copyright © 2002-2015 by XoNoX :: POLITYKA PRYWATNOŚCI (PRIVACY POLICY)
Wszystkie prawa zastrzeżone. Ten serwis nie ma jakichkolwiek powiązań z firmą ManagerZone AB. Publikowane komentarze
są prywatnymi opiniami użytkowników Forum. Serwis forum.managerzone.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści opinii.
Żaden z elementów tej witryny nie może być kopiowany i rozpowszechniany bez zgody właściciela.
Wykorzystane tu znaki towarowe i handlowe oraz nazwy marek, produktów czy usług należą do ich prawnych właścicieli
i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych oraz są rozpowszechniane zgodnie z Ustawą o Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych.
Zobacz też: www.managerzone.pl, www.ndmaz.pl, www.gramed.com, www.gramed.eu, www.projekt-bud.pl,
bronx.nsk.pl, forum.nsk.pl, futsal.nsk.pl, managerzone.nsk.pl, forum.managerzone.nsk.pl, medycyna.nsk.pl,
nlpna.nsk.pl, nowydwormaz.nsk.pl, projekt.nsk.pl, swit.nsk.pl, tv.nsk.pl, vectra.nsk.pl, www.nsk.pl, swit.ndmaz.pl
Strona wygenerowana w 0.09 sekundy. Zapytań do SQL: 35