Forum ManagerZone Polska Pierwsze nieoficjalne forum dla polskiej społeczności ManagerZone.com Forum istnieje od 2004-02-12 godzina: 01:56 http://forum.managerzone.pl/
FC WROCŁAW (killem01) rezygnacja z gry w TM
Parafia Oleśnica (blady77)
Kosmos WrocLOVE (grzechoooooo)
Lod (witlod)
WROCŁAWSKIE TRAMWAJE (nawiedzony)
LECHIA (mleczyk1414)
sporting Długołęka (appolo18)
Naruto CSS (krzysztof1581)
PERŁA POTOCZEK (kaziu0074)
_________________ FC Jableczni div5.53
HC Jableczni div1.2
Klan: Podarte Ciuchy
Reprezentant Wrocławia w Turnieju Miast
Ostatnio zmieniony przez rafcio18 dnia 2012-01-10, 20:45, w całości zmieniany 4 razy
Kolejka nr 1 (08-11-2011) - tryb szybki
Kraków VI - Wrocław VII
Przestrzeń Zwierzyniec (sybilu) - FC WROCŁAW (killem01)
BART TEAM SOCCER (pioreczek) - Parafia Oleśnica (blady77)
Gronik Gronkow (feniks007) - Kosmos WrocLOVE (grzechoooooo)
Jutrzenka Zakopane (datysu) - Lod (witlod)
III Liga Grupa B
Kolejka nr 2 (15-11-2011)
Wrocław VI - Lublin IV
KS Piast Zawidów (kiszken) - MOTOR LUBLIN (liswitalis)
TS Wisła Kraków (kamikadze998) - Chotynin SSA (elexio)
KOSMOS Browariusz (keiler) - Juventus F.C. (paul636)
WKS Śląsk Wrocław (kiler25) - Wollin SSA (marcin13)
My wysyłamy wyzwania mamy czas na to do Czwartku 24:00, przeciwnicy przyjmują wyzwania do Soboty 24:00.
Sparing 15.11.11r
WKS Śląsk Wrocław (szef14) - Tauruss FC (tauruss85)
III Liga Grupa C
Kolejka nr 1 (08-11-2011) - tryb szybki
Wrocław V - Białystok V 19-4
Omega Wrocław (piotrek135) - Jagiellonia B-stok (tomas27) 3-1, 4-1
KS Dlugoleka2000 (kurion123) - Żuberia United (wwojtek80) 1-2, 1-0
WKS Slask Wroclaw (ghede_p) - Deejays United (djfranki) 4-0, 6-0
Goszczyna United (legus_7) - WK Sebo SQUAD (sebuch) 2-2, 2-0
///////////////////////////////////
III Liga Grupa C
Kolejka nr 2 (15-11-2011)
Bełchatów - Wrocław V
III Liga Grupa D
Kolejka nr 2 (15-11-2011)
Wrocław VII - Białystok IV
WROCŁAWSKIE TRAMWAJE (nawiedzony) - MKS TeshnerS (majsteramanoren)
LECHIA (mleczyk1414) - Wyznawcy Wódki (sexvestratorr)
sporting Długołęka (appolo18) - Stawiszcze (lepek1)
Naruto CSS (krzysztof1581) - Grodzisko (lesiob)
My wysyłamy wyzwania mamy czas na to do Czwartku 24:00, przeciwnicy przyjmują wyzwania do Soboty 24:00.
Sparing 15-11-11r
PERŁA POTOCZEK (kaziu0074) - Goszczyna United (legus_7)
FC WROCŁAW (killem01) - Parafia Oleśnica (blady77)
Kosmos WrocLOVE (grzechoooooo) - Lod (witlod)
Wyzwania obustronne!
_________________ FC Jableczni div5.53
HC Jableczni div1.2
Klan: Podarte Ciuchy
Reprezentant Wrocławia w Turnieju Miast
III Liga Grupa B
Kolejka nr 3 (22-11-2011)
Przemyśl II - Wrocław VI
DĄB KOSINA (podrzutek) - WKS Śląsk Wrocław (szef14)
LKS Beczka Ujkowice (bubelks) - KOSMOS Browariusz (keiler)
Jarosław FC (munreiker) - WKS Śląsk Wrocław (kiler25)
Przemysl (yarek) - KS Piast Zawidów (kiszken)
Czekamy na wyzwania do Czwartku 24:00, czas na ich przyjęcie mamy do Soboty 24:00, w przypadku braku wyzwań dajcie znać na GB. --------------------------------------------------------------------------------------------------
III Liga Grupa C
Kolejka nr 2 (15-11-2011)
Bełchatów - Wrocław V 20-2
GD™ Belchatow UNITED (awaszki) - Omega Wrocław (piotrek135) 3-0 ; 4-1
PROVOCATIVE Bełchatów (kwachu1985) - KS Dlugoleka2000 (kurion123) 2-0 ; 2-0
MKS Bełchatów (wladeczek) - WKS Slask Wroclaw (ghede_p) 0-0 ; 1-1
Chotelek (creativ) - Ermis Team (jkamyk) v.o 3-0 ; v.o 3-0
Czekamy na wyzwania do Czwartku 24:00, czas na ich przyjęcie mamy do Soboty 24:00, w przypadku braku wyzwań dajcie znać na GB.
/////////////////////////////////////////
III Liga, Grupa C
Kolejka nr 3 (22-11-2011)
Wrocław V - Kielce II
Omega Wrocław (piotrek135) - ◄CK► FC FESTINO (festyn)
KS Dlugoleka2000 (kurion123) - Ponidzie Nida Pińczów (pawel2322)
WKS Slask Wroclaw (ghede_p) - Pretorians Kielce (arronax)
Goszczyna United (legus_7) - Heineken KS (marcin31)
III Liga Grupa D
Kolejka nr 2 (15-11-2011)
Wrocław VII - Białystok IV
WROCŁAWSKIE TRAMWAJE (nawiedzony) - MKS TeshnerS (majsteramanoren) 0-1 ; 0-1
LECHIA (mleczyk1414) - Wyznawcy Wódki (sexvestratorr) 0-3 ; 0-1
sporting Długołęka (appolo18) - Stawiszcze (lepek1) x-x ; x-x
Naruto CSS (krzysztof1581) - Jagiellonia Bialystok (przemek77) 3-0 ; 0-0
My wysyłamy wyzwania mamy czas na to do Czwartku 24:00, przeciwnicy przyjmują wyzwania do Soboty 24:00.
Sparing 15-11-11r
PERŁA POTOCZEK (kaziu0074) - Goszczyna United (legus_7)
FC WROCŁAW (killem01) - Parafia Oleśnica (blady77)
Kosmos WrocLOVE (grzechoooooo) - Lod (witlod)
Wyzwania obustronne!
///////////////////////////////////////
III Liga, Grupa D
Kolejka nr 3 (22-11-2011)
Łomża II - Wrocław VII
KS Figos Łomża (figooos) - PERŁA POTOCZEK (kaziu0074)
LKS LOMŻA CITY (mero1212) - Kosmos WrocLOVE (grzechoooooo)
Fc Szczepankowo (kaznierz1) - FC WROCŁAW (killem01)
SHADOW (swir) - Parafia Oleśnica (blady77)
Czekamy na wyzwania do Czwartku 24:00, czas na ich przyjęcie mamy do Soboty 24:00, w przypadku braku wyzwań dajcie znać na GB.
Sparing (22.11.11r)
LECHIA (mleczyk1414) - wolne
WROCŁAWSKIE TRAMWAJE (nawiedzony) - Lod (witlod)
sporting Długołęka (appolo18) - Naruto CSS (krzysztof1581)
TS Wisła Kraków (kamikadze998) - FC Jabłeczni (rafcio18)
_________________ FC Jableczni div5.53
HC Jableczni div1.2
Klan: Podarte Ciuchy
Reprezentant Wrocławia w Turnieju Miast
mam propozycję, czy rezerwa Wrocławia VII nie chciała, by pograć z rezerwą Łomży III (4 vs. 4) w czasie trwania 5, 6, 7 i 8 kolejki TM, dobieralibyśmy na zmianę, co wy na to?
III Liga Grupa D
Kolejka nr 5 (06-12-2011)
Siedlce III - Wrocław VII
ᅵBPᅵ™ Chelsea Londyn (mario163) - Lod (witlod)
Dwernicki Stoczek Łuk. (michalplatek) - FC WROCŁAW (killem01)
FC Halowki Siedlce (zaghi17) - Parafia Oleśnica (blady77)
Szembory SSA (pete54) - PERŁA POTOCZEK (kaziu0074)
Czekamy na wyzwania do Czwartku 24:00, czas na ich przyjęcie mamy do Soboty 24:00, w przypadku braku wyzwań dajcie znać na GB.
Kolejka nr 5 (06-12-2011)
Wrocław V - Kraków V 9-12
Omega Wrocław (piotrek135) - Błękit Żołynia (shaggy83) 2-2 ; 6-0
KS Dlugoleka2000 (kurion123) - Bahlsen Skawina (jozzy22) 1-1 ; 0-2
Goszczyna United (legus_7) - Unia moscice Tarnów (radziu21) 1-1 ; 0-1
WKS Slask Wroclaw (ghede_p) - Zagłębie Charsznica (dikus) 2-1 ; 4-5
My wysyłamy wyzwania mamy czas na to do Czwartku 24:00, przeciwnicy przyjmują wyzwania do Soboty 24:00.
////////////////////////////////////////////////
Kolejka nr 6 (13-12-2011)
Poznań IV - Wrocław V
KS Tecza (ks_tecza) - Ermis Team (jkamyk)
Lech Poznan (mikaelo) - KS Dlugoleka2000 (kurion123)
FC Marjas (marjas7112) - Goszczyna United (legus_7)
FC Bonin (sirmarcus) - WKS Slask Wroclaw (ghede_p)
Czekamy na wyzwania do Czwartku 24:00, czas na ich przyjęcie mamy do Soboty 24:00, w przypadku braku wyzwań dajcie znać na GB.
Liga III
Kolejka nr 7 (20-12-2011)
Leszno II - Wrocław VII
amok mamuta Gostyń (mgmen) - Parafia Oleśnica (blady77)
RedDevils (kryssteek) - Lod (witlod)
KS Pogoń Wronów (magic-pl) - FC WROCŁAW (killem01)
KORONA PIASKI (joeblack7) - PERŁA POTOCZEK (kaziu0074)
Czekamy na wyzwania do Czwartku 24:00, czas na ich przyjęcie mamy do Soboty 24:00, w przypadku braku wyzwań dajcie znać na GB.
Kolejka nr 8 (27-12-2011)
Katowice IV - Wrocław V
GKS Katowice (daras81) - Ermis Team (jkamyk)
FC Dream Team (arturo_raul) - Omega Wrocław (piotrek135)
MYSŁOWICKA GIEKSA (bambi-1964) - KS Dlugoleka2000 (kurion123)
Anioły i Demony (btm) - Goszczyna United (legus_7)
----------------------------------------------------------------------------------------------
Liga III
Kolejka nr 7 (20-12-2011)
Leszno II - Wrocław VII 10-7
amok mamuta Gostyń (mgmen) - Parafia Oleśnica (blady77) x-x ; x-x
RedDevils (kryssteek) - Lod (witlod) v.o 0-3 ; v.o 0-3
KS Pogoń Wronów (magic-pl) - FC WROCŁAW (killem01) 3-1 ; 4-0
KORONA PIASKI (joeblack7) - PERŁA POTOCZEK (kaziu0074) 3-3 ; 3-1
Czekamy na wyzwania do Czwartku 24:00, czas na ich przyjęcie mamy do Soboty 24:00, w przypadku braku wyzwań dajcie znać na GB.
Nie możesz pisać nowych tematów Nie możesz odpowiadać w tematach Nie możesz zmieniać swoich postów Nie możesz usuwać swoich postów Nie możesz głosować w ankietach