Forum ManagerZone Polska Pierwsze nieoficjalne forum dla polskiej społeczności ManagerZone.com Forum istnieje od 2004-02-12 godzina: 01:56 http://forum.managerzone.pl/
KS Racovia Czestochowa (golmen09) (C) - Transfer do Czwy II
FC Olimpia (rych)
El Diablos Czestochowa (diabel)
Inferno Nightmare (answer_mk)
WLOKNIARZ CZESTOCHOWA (cybull)
Trzynastki Bleszno Cz-wa (dab_krycha)
Czestochowa Youngsters (mundek)
Juventus Gnaszyn (jammiq)
Gold Star Czestochowa (nigel09) - Transfer z Czwy II
BARAŻE - 11.04
Częstochowa 7:16 Lublin
Juventus Gnaszyn (jammiq) - Get Out Of My Way Baby (kylas) 0:3 0:6
Trzynastki Bleszno Cz-wa (dab_krycha) - Ceimorts Biala Podl (wakul) 3:0v/o 3:0w/o
El Diablos Czestochowa (diabel) - JABOLOWE OFIARY (wredny) 1:2 1:1
WLOKNIARZ CZESTOCHOWA (cybull) - SC Ronsko 07 (sfistaak) 0:2 1:3
I KOLEJKA - 28.03
Wrocław 17-5 Częstochowa
WKS BERLIK (sirberlik) - FC Olimpia (rych) 7:0, 4:0
Gunners Wroclaw FC (ciejas) - El Diablos Czestochowa (diabel) 3:2, 2:2
Mauro Team Wroclaw (tmc_mauron) - WLOKNIARZ CZESTOCHOWA (cybull) 0:3, 4:4
Wartha (obuch) - Juventus Gnaszyn (jammiq) 2:0, 3:1
Gold Star Czestochowa (nigel09) (C) - Transfer do Czwy I
Jokerit FC Cz-wa (szegil)
Last Grosz (cyoormen)
RKS Rakow Wrzosowa (w_r_z_o_s_o_w_a)
S.S. United Team (ulisses)
TOTUS TUUS (waszko)
Vista Winners (ronald22)
KS Racovia Czestochowa (golmen09) - Transfer z Czwy I
Miejsce 37
27.06.2004 Runda III
Częstochowa II - Olsztyn II 15:0 v/o
I RUNDA
Kod:
1. Szczecin II 6 113-17 16
2. Białystok II 6 100-34 14
--------------------------------
3. Częstochowa II 6 91-40 13
4. Olsztyn II 6 70-64 9
5. Krosno II 6 44-80 6
6. Poznań III 6 26-110 3
7. Konin II 6 15-114 0
Runda Eliminacyjna:
Częstochowa II 9-15 Olsztyn (21.03)
Jokerit FC Cz-wa (szegil) - BLAGOY (blagoy) 0:3, 0:3
RKS Rakow Wrzosowa (w_r_z_o_s_o_w_a) - Warmia Olsztyn (glksstaples) 2:3, 1:4
S.S. United Team (ulisses) - FC Underdogs (zawal) 6:2, 3:1
Gold Star Czestochowa (nigel09) - Gibon Squad (wackins) 4:5, 5:1
I Kolejka TM:
Częstochowa II 12-12 Białystok II (28.03)
Vista Winners (ronald22) - BKS Sowlany (tomek1927) 0:3, 0:3 vo
S.S. United Team (ulisses) - FC Goralers United (goral) 2:1, 0:2
Gold Star Czestochowa (nigel09) - Bialka Bialystok(emsimarcin) 3:1, 5:3
Last Grosz (cyoormen) - Leitnie (pawcio1980) 3:2, 2:3
II Kolejka TM:
Konin II 0-24 Częstochowa II (04.04)
Puznówka (mikesz15) - S.S. United Team (ulisses) 1:8, 0:5
Coffeeshop (yoogas) - TOTUS TUUS (waszko) 0:3, 0:5
Górnik Konin (kuba22) - Last Grosz (cyoormen) 2:7, 1:4
Mustafa Mustafa (malpix) - Gold Star Czestochowa (nigel09) 1:7, 0:5
III Kolejka TM:
Częstochowa II 22-1 Olsztyn II (11.04)
Gold Star Czestochowa (nigel09) - FC Black Moon (thomass) 2:2, 3:1
S.S. United Team (ulisses) - SLAYER(azoghar) 3:0, 6:2
TOTUS TUUS (waszko) - Venezuela (venezuela10) 1:0, 3:1
Last Grosz (cyoormen) - OKS 1945 Olsztyn (gilek) 6:1, 2:0
IV Kolejka TM: PAUZUJEMY
V Kolejka TM:
Częstochowa II 1-22 Szczecin II (25.04)
S.S. United Team (ulisses) - AdamusFC(bonzo80) 0:3 0:3 vo
Jokerit FC Cz-wa (szegil) - Titania Stettin(bartas24) 3:4 1:5
Last Grosz (cyoormen) - Kuraki z Kentucky(lezonsquad) 1:3 0:4
Gold Star Czestochowa (nigel09) - AiR Zadzior Szczecin (s_o_l_o) 4:4 2:6
VI Kolejka TM:
Krosno II 0-15 Częstochowa II (02.05)
VII Kolejka TM:
Częstochowa II 17-5 Poznań III (16.05)
RKS Raków Częstochowa (golmen09)
Gold Star Czestochowa (nigel09)
FC FALCON FIGHTINGS (f-16) kapitan
Nagodów SSA (agrafka)
Shadows of Night (miszcz_stachu)
Wszędzie upoważnieni: każdy z graczy Częstochowy
To sie porobiło, mała demolka, narodził się czwarty skład ;D
_________________
Ostatnio zmieniony przez f-16 dnia 2009-09-23, 19:46, w całości zmieniany 4 razy
Siema. Możecie mnie dorzucić też gdzieś Dopiero co powróciłem do MZ'ta ale zapowiadam walkę o ponowny awans do przynajmniej div2 Skład już prawie kompletny mam więc jest czym grac
Kosowo - Pauza
Chrząstawa Wielka - Kraków III
Tychy III - Siedlce I
Bytom II - Częstochowa I
Warszawa V - Łaziska Górne II
Cytat:
2.Wyzwania w trybie normalnym
a). Do wtorku do godziny 24.00 kapitan miasta gości ma czas by ustalić ostateczny skład swojej drużyny składający się z czterech zespołów reprezentujących swoje miasto.
b). Do czwartku do godziny 24.00:
- managerowie reprezentujący miasto gospodarzy wysyłają wyzwania do przeciwnika wyznaczonego przez kapitana swojego miasta
- kapitan miasta gospodarzy podaje na forum w odpowiednim temacie pary z drużynami przeciwnika
c). Do soboty do godziny 24.00 managerowie reprezentujący miasto gości przyjmują wyzwania do wtorkowego meczu TM
3. Do soboty do godziny 24.00 czas na podanie wyników poprzedniej kolejki
4. Ostateczny termin zgłaszania walkowerów mija w poniedziałek o godz. 24
Nie możesz pisać nowych tematów Nie możesz odpowiadać w tematach Nie możesz zmieniać swoich postów Nie możesz usuwać swoich postów Nie możesz głosować w ankietach