Forum ManagerZone Polska Strona Główna Forum ManagerZone Polska
Pierwsze nieoficjalne forum dla polskiej społeczności ManagerZone.com
Forum istnieje od 2004-02-12 godzina: 01:56
http://forum.managerzone.pl/

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony 1, 2  Następny
Dyskusja punkt 9
Autor Wiadomość
el_plecinio Płeć:Mężczyzna
Konkurs ForumMZ.eu


Wiek: 31
Dołączył: 03 Maj 2010
Skąd: ForumMZ.eu-Free FL
PostWysłany: 2012-02-07, 18:08   Dyskusja punkt 9 Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Damcio nie ma tu możliwości pisania wiec dlatego ja to wklejam:

9. Zmian w składach reprezentacji można dokonywać tylko do końca pierwszej rundy rozgrywek Ekstraklasy (do poniedziałku do godziny 24, poprzedzającego 1 kolejkę drugiej rundy) - obowiązuje dla wszystkich lig.

Proponuję zmienić ten zapis.
Uzasadnienie:
Jest rzeczą absolutnie nie fair, że miasta mające kilka odłamów przerzucają sobie graczy do niższych odłamów na decydujące mecze. Przykład: dane miasto wie że o nic już nie gra, np. miejsca od 9 do 16 w ekstraklasie, przenosi wtedy 2,3,4 najlepszych graczy do niższego odłamu, zmieniając całkowicie układ sił. W praktyce może zostać wymieniona cała reprezentacja, która gra w niższej lidze i leje równo wszystkich. Chyba nie taki był zamysł powyższego zapisu. Powyższy zapis w zamyśle miał zapobiec takiemu zachowaniu, niestety nie działa.
Można go zmodyfikować.
Np.
9. Zmian w składach reprezentacji można dokonywać tylko do końca przedostatniej kolejki pierwszej rundy rozgrywek Ekstraklasy (do poniedziałku do godziny 24, poprzedzającego przedostatnią kolejkę pierwszej rundy) - obowiązuje dla wszystkich lig.
Czy ma być to przedostatnia kolejka, czy może wcześniej to już kwestia do dyskusji.

Można dodać zapis, że w druga stronę tzn z niższego odłamu do wyższego są możliwe transfery – w przypadku gdyby się jakiś skład niespodziewanie rozsypał.
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
6942884
dangus76 Płeć:Mężczyzna
Organizator TM


Dołączył: 22 Lis 2008
Skąd: Jasło
PostWysłany: 2012-02-07, 19:56    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

jestem za taką zmianą.Transferów do niższych reprezentacji (chodzi o ligę) można jak najwcześniej zabronić.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
el_plecinio Płeć:Mężczyzna
Konkurs ForumMZ.eu


Wiek: 31
Dołączył: 03 Maj 2010
Skąd: ForumMZ.eu-Free FL
PostWysłany: 2012-02-07, 20:24    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

ja bym proponował by zezwolić na transfer z niższej ligi do wyższej (nie reprezentacji) przez cały sezon TM.

i zmienił tak

9. Zmian w składach reprezentacji z wyższej ligi do niższej lub na poziomie tych samych lig można dokonywać do końca przedostatniej kolejki pierwszej rundy rozgrywek Ekstraklasy (do poniedziałku do godziny 24, poprzedzającego przedostatnią kolejkę pierwszej rundy) - obowiązuje dla wszystkich lig.
a) Zmian w składach reprezentacji z niższej ligi do wyższej można dokonywać przez cały sezon
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
6942884
lukey90 Płeć:Mężczyzna
Kapitan Siedlec


Dołączył: 10 Paź 2010
Skąd: Siedlce
PostWysłany: 2012-02-08, 15:24    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Jeśli już, to do poniedziałku do godziny 24, poprzedzającego ostatnią kolejkę pierwszej rundy. Pomysł dobry, byłbym nawet za. Trzeba jeszcze wziąć pod uwagę zmiany w składach w charakterze dodania nowych z zespołów z zewnątrz do którejkolwiek reprezentacji. I taką możliwość raczej trzeba będzie wykluczyć. Jeśli już mogą być dokonane jakiekolwiek zmiany przez cały sezon, to rzeczywiście tylko w postaci przeniesienia z niższych lig do wyższych, ewentualnie z niższych odłamów do wyższych - do przedyskutowania.

_________________
U18 Narančasti Siedlce - div1.3
Siedlce
AlleNuclear Clan
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
christoph Płeć:Mężczyzna
Szczecin


Wiek: 42
Dołączył: 16 Paź 2004
Skąd: Szczecin
PostWysłany: 2012-02-10, 21:25    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Nigdy nie przerzucałem w ten sposób zespołów do niższych lig więc jestem za ukróceniem tego jeśli inni tak kombinują. Trzeba jednak uważać, aby nie uniemożliwić zmiany w awaryjnych sytuacjach. Musi to być jakoś rozsądnie napisane.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
3276674
yarek Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 01 Gru 2004
Skąd: Przemyśl
PostWysłany: 2012-02-10, 21:47    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Mimo tego, że w tym sezonie skorzystałem z tego sposobu przerzucenia menadżerów (i w ogólnym rozrachunku to i tak nic nie dało) jestem także za tym, aby ten proceder był ukrócony.
Zgadzam się także z christophem, aby nie uniemożliwiać ww. zmian w awaryjnych sytuacjach.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
1024050
el_plecinio Płeć:Mężczyzna
Konkurs ForumMZ.eu


Wiek: 31
Dołączył: 03 Maj 2010
Skąd: ForumMZ.eu-Free FL
PostWysłany: 2012-02-10, 23:09    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

no włąsnie to rozwiazanei awaryjne z niższych lig do wyższych. w 1 rep nie bedą grali prawie wszyscy a w 2 tylko 4 jest przecież na odwrót Wink wiec spokojnie można luki w 1 rep zatykaćWink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
6942884
Picu Płeć:Mężczyzna


Wiek: 41
Dołączył: 29 Gru 2007
Skąd: Skierniewice
PostWysłany: 2012-02-11, 15:19    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

jest przepis to się korzysta, zamiast ogarniać jedną reprezentację poświęcam czas i ogarniam dwie a inni np. 4, korzystali z tego Ci co chcieli już w tamtym sezonie i nie było problemów, jak nie będzie takiej możliwości to korzystać nie będę, tyle w temacie, jak widać TM uczy kreatywności i szukania rozwiązań ponadprzeciętnych, czuję się dumny, że dzięki mojemu logicznemu myśleniu mamy 2 reprezentacje w Ekstraklasie, a przegrani... no cóż ktoś musiał przegrać, żebym ja mógł wygrać Twisted Evil

_________________
PIŁKA - Wielkie Nieporozumienie
HOKEJ - Gang Bang Squad
LK - Emigranci
HLK - Sudden Death
TM i HTM - Łódź
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
4084231
BIALY30 Płeć:Mężczyzna
DOMINATORZY


Wiek: 47
Dołączył: 14 Lis 2006
Skąd: GDYNIA
PostWysłany: 2012-02-11, 18:13    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

jestem za zmianą ale chciałbym aby była możliwość przerzutu z niższej ligi do wyższej

_________________
Kapitan Klanu DOMINATORZY
TM GDYNIA
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
3975246
Greenpi Płeć:Mężczyzna


Wiek: 41
Dołączył: 27 Sie 2007
Skąd: Łomża
PostWysłany: 2012-02-11, 20:17    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

również jestem za tą zmianą

_________________
Ambitio
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
miro-123 Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 10 Lut 2008
Skąd: POLAND
PostWysłany: 2012-02-11, 20:47    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

jestem za aby nie było możliwości przerzucanie ekip z silniejszej do słabszej repry

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
christoph Płeć:Mężczyzna
Szczecin


Wiek: 42
Dołączył: 16 Paź 2004
Skąd: Szczecin
PostWysłany: 2012-02-11, 21:59    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Całkowitego zakazu nie może być. Jak w trakcie sezonu wyprzeda mi się gracz to chciałbym móc go zamienić z kimś ze słabszej ekipy. Ograniczmy ilość transferów między reprezentacjami jednego miasta ale nie likwidujmy ich całkowicie.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
3276674
rafcio18 Płeć:Mężczyzna

Wiek: 39
Dołączył: 15 Lut 2004
Skąd: Wrocław
PostWysłany: 2012-02-11, 22:05    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Również jestem za tym by został wprowadzony zakaz transferów z wyższej sekcji do niższej.

_________________
FC Jableczni div5.53
HC Jableczni div1.2
Klan: Podarte Ciuchy
Reprezentant Wrocławia w Turnieju Miast
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
1532165
az19krzysiek Płeć:Mężczyzna
UPSG :)


Wiek: 28
Dołączył: 20 Mar 2011
Skąd: Łomża
PostWysłany: 2012-02-11, 22:10    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

christoph napisał/a:
Całkowitego zakazu nie może być. Jak w trakcie sezonu wyprzeda mi się gracz to chciałbym móc go zamienić z kimś ze słabszej ekipy. Ograniczmy ilość transferów między reprezentacjami jednego miasta ale nie likwidujmy ich całkowicie.


Jak ktoś ci się wyprzeda to po zmianie punktu możesz zastąpić go kimś z niżej reprezentacji

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
35261099
Picu Płeć:Mężczyzna


Wiek: 41
Dołączył: 29 Gru 2007
Skąd: Skierniewice
PostWysłany: 2012-02-11, 22:52    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

chodzi o to, że jak ktoś zagra 3 kolejki w I reprezentacji i się wyprzeda to już w VI ni będzie mógł grać, do I się nie będzie nadawał a do VI nie będzie można go przenieść...

_________________
PIŁKA - Wielkie Nieporozumienie
HOKEJ - Gang Bang Squad
LK - Emigranci
HLK - Sudden Death
TM i HTM - Łódź
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
4084231
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 2 Idź do strony 1, 2  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo ©2003 phpBB Group
domain & hosting donated by founders :: ownership by www.managerzone.pl
adaptation & modification by XoNoX :: logo made by groclinac
Copyright © 2002-2015 by XoNoX :: POLITYKA PRYWATNOŚCI (PRIVACY POLICY)
Wszystkie prawa zastrzeżone. Ten serwis nie ma jakichkolwiek powiązań z firmą ManagerZone AB. Publikowane komentarze
są prywatnymi opiniami użytkowników Forum. Serwis forum.managerzone.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści opinii.
Żaden z elementów tej witryny nie może być kopiowany i rozpowszechniany bez zgody właściciela.
Wykorzystane tu znaki towarowe i handlowe oraz nazwy marek, produktów czy usług należą do ich prawnych właścicieli
i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych oraz są rozpowszechniane zgodnie z Ustawą o Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych.
Zobacz też: www.managerzone.pl, www.ndmaz.pl, www.gramed.com, www.gramed.eu, www.projekt-bud.pl,
bronx.nsk.pl, forum.nsk.pl, futsal.nsk.pl, managerzone.nsk.pl, forum.managerzone.nsk.pl, medycyna.nsk.pl,
nlpna.nsk.pl, nowydwormaz.nsk.pl, projekt.nsk.pl, swit.nsk.pl, tv.nsk.pl, vectra.nsk.pl, www.nsk.pl, swit.ndmaz.pl
Strona wygenerowana w 0.08 sekundy. Zapytań do SQL: 42