Forum ManagerZone Polska Strona Główna Forum ManagerZone Polska
Pierwsze nieoficjalne forum dla polskiej społeczności ManagerZone.com
Forum istnieje od 2004-02-12 godzina: 01:56
http://forum.managerzone.pl/

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony 1, 2  Następny
Wrocław V, VI, VII - sezon XXIII
Autor Wiadomość
rafcio18 Płeć:Mężczyzna

Wiek: 37
Dołączył: 15 Lut 2004
Skąd: Wrocław
PostWysłany: 2011-11-01, 17:11   Wrocław V, VI, VII - sezon XXIII Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Wrocław V

F.C. BIELAWA (bielawa)
Ermis Team (jkamyk)
Omega Wrocław (piotrek135)
WKS Slask Wroclaw (ghede_p)
Goszczyna United (legus_7)

Wrocław VI

WKS Śląsk Wrocław (szef14)
TS Wisła Kraków (kamikadze998)
KOSMOS Browariusz (keiler)
WKS Śląsk Wrocław (kiler25)
KS Piast Zawidów (kiszken)
Tauruss FC (tauruss85)

Wrocław VII

FC WROCŁAW (killem01) rezygnacja z gry w TM
Parafia Oleśnica (blady77)
Kosmos WrocLOVE (grzechoooooo)
Lod (witlod)
WROCŁAWSKIE TRAMWAJE (nawiedzony)
LECHIA (mleczyk1414)
sporting Długołęka (appolo18)
Naruto CSS (krzysztof1581)
PERŁA POTOCZEK (kaziu0074)

_________________
FC Jableczni div5.53
HC Jableczni div1.2
Klan: Podarte Ciuchy
Reprezentant Wrocławia w Turnieju Miast


Ostatnio zmieniony przez rafcio18 dnia 2012-01-10, 20:45, w całości zmieniany 4 razy
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
1532165
rafcio18 Płeć:Mężczyzna

Wiek: 37
Dołączył: 15 Lut 2004
Skąd: Wrocław
PostWysłany: 2011-11-01, 21:20    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Kolejka nr 1 (08-11-2011) - tryb szybki
Katowice III - Wrocław VI

Pipidowianka Pipidówa SSA (piesiaczek) - WKS Śląsk Wrocław (szef14)
GKS CZASTARY (thomas7) - TS Wisła Kraków (kamikadze998)
KS Dabrówka Mala (bartmaster) - KOSMOS Browariusz (keiler)
Sportowy Klub Seniora (mentorfermenton) - WKS Śląsk Wrocław (kiler25)

Sparing 08.11.11r.
Tauruss FC (tauruss85) - KS Piast Zawidów (kiszken)

-------------------------------------------------------------------------------

Kolejka nr 1 (08-11-2011) - tryb szybki
Wrocław V - Białystok V

Omega Wrocław (piotrek135) - Jagiellonia B-stok (tomas27)
KS Dlugoleka2000 (kurion123) - Żuberia United (wwojtek80)
WKS Slask Wroclaw (ghede_p) - Deejays United (djfranki)
Goszczyna United (legus_7) - WK Sebo SQUAD (sebuch)

---------------------------------------------------------------------------------

Kolejka nr 1 (08-11-2011) - tryb szybki
Kraków VI - Wrocław VII

Przestrzeń Zwierzyniec (sybilu) - FC WROCŁAW (killem01)
BART TEAM SOCCER (pioreczek) - Parafia Oleśnica (blady77)
Gronik Gronkow (feniks007) - Kosmos WrocLOVE (grzechoooooo)
Jutrzenka Zakopane (datysu) - Lod (witlod)

Sparing 08.11.11r
WROCŁAWSKIE TRAMWAJE (nawiedzony) - LECHIA (mleczyk1414)
sporting Długołęka (appolo18) - Naruto CSS (krzysztof1581)
PERŁA POTOCZEK (kaziu0074) - Ermis Team (jkamyk)

_________________
FC Jableczni div5.53
HC Jableczni div1.2
Klan: Podarte Ciuchy
Reprezentant Wrocławia w Turnieju Miast
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
1532165
rafcio18 Płeć:Mężczyzna

Wiek: 37
Dołączył: 15 Lut 2004
Skąd: Wrocław
PostWysłany: 2011-11-07, 21:52    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Kolejka nr 1 (08-11-2011) - tryb szybki
Katowice III - Wrocław VI

Pipidowianka Pipidówa SSA (piesiaczek) - WKS Śląsk Wrocław (szef14) 7-4 ; 2-3
GKS CZASTARY (thomas7) - TS Wisła Kraków (kamikadze998) v.o 3-0 ; v.o 3-0
KS Dabrówka Mala (bartmaster) - KOSMOS Browariusz (keiler) 4-1 ; 2-2
Sportowy Klub Seniora (mentorfermenton) - WKS Śląsk Wrocław (kiler25) 1-0 ; 3-2

Sparing 08.11.11r.
Tauruss FC (tauruss85) - KS Piast Zawidów (kiszken) x-x ; x-x

//////////////////////////////////////////////

III Liga Grupa B
Kolejka nr 2 (15-11-2011)
Wrocław VI - Lublin IV

KS Piast Zawidów (kiszken) - MOTOR LUBLIN (liswitalis)
TS Wisła Kraków (kamikadze998) - Chotynin SSA (elexio)
KOSMOS Browariusz (keiler) - Juventus F.C. (paul636)
WKS Śląsk Wrocław (kiler25) - Wollin SSA (marcin13)

My wysyłamy wyzwania mamy czas na to do Czwartku 24:00, przeciwnicy przyjmują wyzwania do Soboty 24:00.

Sparing 15.11.11r
WKS Śląsk Wrocław (szef14) - Tauruss FC (tauruss85)

Wyzwania obustronne!

-------------------------------------------------------------------------------

III Liga Grupa C
Kolejka nr 1 (08-11-2011) - tryb szybki
Wrocław V - Białystok V 19-4

Omega Wrocław (piotrek135) - Jagiellonia B-stok (tomas27) 3-1, 4-1
KS Dlugoleka2000 (kurion123) - Żuberia United (wwojtek80) 1-2, 1-0
WKS Slask Wroclaw (ghede_p) - Deejays United (djfranki) 4-0, 6-0
Goszczyna United (legus_7) - WK Sebo SQUAD (sebuch) 2-2, 2-0



///////////////////////////////////

III Liga Grupa C
Kolejka nr 2 (15-11-2011)
Bełchatów - Wrocław V


GD™ Belchatow UNITED (awaszki) - Omega Wrocław (piotrek135)
PROVOCATIVE Bełchatów (kwachu1985) - KS Dlugoleka2000 (kurion123)
MKS Bełchatów (wladeczek) - WKS Slask Wroclaw (ghede_p)
Chotelek (creativ) - Ermis Team (jkamyk)

Czekamy na wyzwania do Czwartku 24:00, czas na ich przyjęcie mamy do Soboty 24:00, w przypadku braku wyzwań dajcie znać na GB.

---------------------------------------------------------------------------------

Kolejka nr 1 (08-11-2011) - tryb szybki
Kraków VI - Wrocław VII 12-12 (sc.15-16)

Przestrzeń Zwierzyniec (sybilu) - FC WROCŁAW (killem01) 1-4 ; 2-3
BART TEAM SOCCER (pioreczek) - Parafia Oleśnica (blady77) 1-3 ; 0-3
Gronik Gronkow (feniks007) - Kosmos WrocLOVE (grzechoooooo) v.o 3-0 ; v.o 3-0
Jutrzenka Zakopane (datysu) - Lod (witlod) 2-0 ; 3-2

Sparing 08.11.11r
WROCŁAWSKIE TRAMWAJE (nawiedzony) - LECHIA (mleczyk1414) 2-0 ; 4-1
sporting Długołęka (appolo18) - Naruto CSS (krzysztof1581) x-x ; x-x
PERŁA POTOCZEK (kaziu0074) - Ermis Team (jkamyk) x-x ; x-x

/////////////////////////////////////

III Liga Grupa D
Kolejka nr 2 (15-11-2011)
Wrocław VII - Białystok IV

WROCŁAWSKIE TRAMWAJE (nawiedzony) - MKS TeshnerS (majsteramanoren)
LECHIA (mleczyk1414) - Wyznawcy Wódki (sexvestratorr)
sporting Długołęka (appolo18) - Stawiszcze (lepek1)
Naruto CSS (krzysztof1581) - Grodzisko (lesiob)

My wysyłamy wyzwania mamy czas na to do Czwartku 24:00, przeciwnicy przyjmują wyzwania do Soboty 24:00.


Sparing 15-11-11r
PERŁA POTOCZEK (kaziu0074) - Goszczyna United (legus_7)
FC WROCŁAW (killem01) - Parafia Oleśnica (blady77)
Kosmos WrocLOVE (grzechoooooo) - Lod (witlod)

Wyzwania obustronne!

_________________
FC Jableczni div5.53
HC Jableczni div1.2
Klan: Podarte Ciuchy
Reprezentant Wrocławia w Turnieju Miast
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
1532165
rafcio18 Płeć:Mężczyzna

Wiek: 37
Dołączył: 15 Lut 2004
Skąd: Wrocław
PostWysłany: 2011-11-15, 15:36    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

III Liga Grupa B
Kolejka nr 2 (15-11-2011)
Wrocław VI - Lublin IV 6-6 (12-6)

KS Piast Zawidów (kiszken) - MOTOR LUBLIN (liswitalis) 0-3 ; 0-2
TS Wisła Kraków (kamikadze998) - Chotynin SSA (elexio) x-x ; x-x
KOSMOS Browariusz (keiler) - Juventus F.C. (paul636) 7-0 ; 5-1
WKS Śląsk Wrocław (kiler25) - Wollin SSA (marcin13) x-x ; x-x

My wysyłamy wyzwania mamy czas na to do Czwartku 24:00, przeciwnicy przyjmują wyzwania do Soboty 24:00.

Sparing 15.11.11r
WKS Śląsk Wrocław (szef14) - Tauruss FC (tauruss85) x-x ; x-x

Wyzwania obustronne!

///////////////////////////////////////////////

III Liga Grupa B
Kolejka nr 3 (22-11-2011)
Przemyśl II - Wrocław VI

DĄB KOSINA (podrzutek) - WKS Śląsk Wrocław (szef14)
LKS Beczka Ujkowice (bubelks) - KOSMOS Browariusz (keiler)
Jarosław FC (munreiker) - WKS Śląsk Wrocław (kiler25)
Przemysl (yarek) - KS Piast Zawidów (kiszken)

Czekamy na wyzwania do Czwartku 24:00, czas na ich przyjęcie mamy do Soboty 24:00, w przypadku braku wyzwań dajcie znać na GB.
--------------------------------------------------------------------------------------------------

III Liga Grupa C
Kolejka nr 2 (15-11-2011)
Bełchatów - Wrocław V 20-2

GD™ Belchatow UNITED (awaszki) - Omega Wrocław (piotrek135) 3-0 ; 4-1
PROVOCATIVE Bełchatów (kwachu1985) - KS Dlugoleka2000 (kurion123) 2-0 ; 2-0
MKS Bełchatów (wladeczek) - WKS Slask Wroclaw (ghede_p) 0-0 ; 1-1
Chotelek (creativ) - Ermis Team (jkamyk) v.o 3-0 ; v.o 3-0

Czekamy na wyzwania do Czwartku 24:00, czas na ich przyjęcie mamy do Soboty 24:00, w przypadku braku wyzwań dajcie znać na GB.

/////////////////////////////////////////

III Liga, Grupa C
Kolejka nr 3 (22-11-2011)
Wrocław V - Kielce II

Omega Wrocław (piotrek135) - ◄CK► FC FESTINO (festyn)
KS Dlugoleka2000 (kurion123) - Ponidzie Nida Pińczów (pawel2322)
WKS Slask Wroclaw (ghede_p) - Pretorians Kielce (arronax)
Goszczyna United (legus_7) - Heineken KS (marcin31)

----------------------------------------------------------------------------------------------

III Liga Grupa D
Kolejka nr 2 (15-11-2011)
Wrocław VII - Białystok IV

WROCŁAWSKIE TRAMWAJE (nawiedzony) - MKS TeshnerS (majsteramanoren) 0-1 ; 0-1
LECHIA (mleczyk1414) - Wyznawcy Wódki (sexvestratorr) 0-3 ; 0-1
sporting Długołęka (appolo18) - Stawiszcze (lepek1) x-x ; x-x
Naruto CSS (krzysztof1581) - Jagiellonia Bialystok (przemek77) 3-0 ; 0-0

My wysyłamy wyzwania mamy czas na to do Czwartku 24:00, przeciwnicy przyjmują wyzwania do Soboty 24:00.

Sparing 15-11-11r
PERŁA POTOCZEK (kaziu0074) - Goszczyna United (legus_7)
FC WROCŁAW (killem01) - Parafia Oleśnica (blady77)
Kosmos WrocLOVE (grzechoooooo) - Lod (witlod)

Wyzwania obustronne!

///////////////////////////////////////

III Liga, Grupa D
Kolejka nr 3 (22-11-2011)
Łomża II - Wrocław VII

KS Figos Łomża (figooos) - PERŁA POTOCZEK (kaziu0074)
LKS LOMŻA CITY (mero1212) - Kosmos WrocLOVE (grzechoooooo)
Fc Szczepankowo (kaznierz1) - FC WROCŁAW (killem01)
SHADOW (swir) - Parafia Oleśnica (blady77)

Czekamy na wyzwania do Czwartku 24:00, czas na ich przyjęcie mamy do Soboty 24:00, w przypadku braku wyzwań dajcie znać na GB.

Sparing (22.11.11r)
LECHIA (mleczyk1414) - wolne
WROCŁAWSKIE TRAMWAJE (nawiedzony) - Lod (witlod)
sporting Długołęka (appolo18) - Naruto CSS (krzysztof1581)
TS Wisła Kraków (kamikadze998) - FC Jabłeczni (rafcio18)

_________________
FC Jableczni div5.53
HC Jableczni div1.2
Klan: Podarte Ciuchy
Reprezentant Wrocławia w Turnieju Miast
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
1532165
rafcio18 Płeć:Mężczyzna

Wiek: 37
Dołączył: 15 Lut 2004
Skąd: Wrocław
PostWysłany: 2011-11-21, 21:34    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

III Liga Grupa B
Kolejka nr 3 (22-11-2011)
Przemyśl II - Wrocław VI 14-8

DĄB KOSINA (podrzutek) - WKS Śląsk Wrocław (szef14) 3:0 4:0
LKS Beczka Ujkowice (bubelks) - KOSMOS Browariusz (keiler) 0:3 0:2
Jarosław FC (munreiker) - WKS Śląsk Wrocław (kiler25) 3:1 0:0
Przemysl (yarek) - KS Piast Zawidów (kiszken) 3:1 2:2

Czekamy na wyzwania do Czwartku 24:00, czas na ich przyjęcie mamy do Soboty 24:00, w przypadku braku wyzwań dajcie znać na GB.

//////////////////////////////////////////////

Sparing 29.11.11r
WKS Śląsk Wrocław (szef14) - WKS Slask Wroclaw (ghede_p)
TS Wisła Kraków (kamikadze998) - KOSMOS Browariusz (keiler)
WKS Śląsk Wrocław (kiler25) - KS Piast Zawidów (kiszken)

Wyzwania obustronne!!

--------------------------------------------------------------------------------------------------

III Liga, Grupa C
Kolejka nr 3 (22-11-2011)
Wrocław V - Kielce II (19-15)

Omega Wrocław (piotrek135) - CK FC FESTINO (festyn) 2-3, 1-1
KS Dlugoleka2000 (kurion123) - Ponidzie Nida Pińczów (pawel2322) 6-1, 4-0
WKS Slask Wroclaw (ghede_p) - Pretorians Kielce (arronax) 2-2, 3-1
Goszczyna United (legus_7) - Heineken KS (marcin31) 1-6, 0-2

///////////////////////////////////////

Kolejka nr 4 (29-11-2011)
Częstochowa VI - Wrocław V

Sangreal Czestochowa(epika)- Ermis Team (jkamyk)
Błękitni Aniołów(tkaczorro)- Omega Wrocław (piotrek135)
KS Wierzchowisko (sikor666)- KS Dlugoleka2000 (kurion123)
Różowi Amatorzy(luki1994)- Goszczyna United (legus_7)

Czekamy na wyzwania do Czwartku 24:00, czas na ich przyjęcie mamy do Soboty 24:00, w przypadku braku wyzwań dajcie znać na GB.

----------------------------------------------------------------------------------------------

III Liga, Grupa D
Kolejka nr 3 (22-11-2011)
Łomża II - Wrocław VII 12-6

KS Figos Łomża (figooos) - PERŁA POTOCZEK (kaziu0074) vo.3:0, vo.3:0
LKS LOMŻA CITY (mero1212) - Kosmos WrocLOVE (grzechoooooo) 3:1, 7:1
Fc Szczepankowo (kaznierz1) - FC WROCŁAW (killem01) vo. 0:3, vo.0:3
SHADOW (swir) - Parafia Oleśnica (blady77) x-x ; x-x

Czekamy na wyzwania do Czwartku 24:00, czas na ich przyjęcie mamy do Soboty 24:00, w przypadku braku wyzwań dajcie znać na GB.

Sparing (22.11.11r)
LECHIA (mleczyk1414) - wolne
WROCŁAWSKIE TRAMWAJE (nawiedzony) - Lod (witlod)5-0 ; 2-0
sporting Długołęka (appolo18) - Naruto CSS (krzysztof1581) 3-2 ; 1-3


/////////////////////////////////////////////

Kolejka nr 4 (29-11-2011)
Wrocław VII - Częstochowa V

WROCŁAWSKIE TRAMWAJE (nawiedzony) - Skurgwy SSA(bartol)
LECHIA (mleczyk1414) - FC Bankowa(duchu)
sporting Długołęka (appolo18) - Junior Football Academy(f-16)
Naruto CSS (krzysztof1581) - Juventus Gnaszyn(jammiq)

My wysyłamy wyzwania mamy czas na to do Czwartku 24:00, przeciwnicy przyjmują wyzwania do Soboty 24:00.

Sparing (29.11.11r)
PERŁA POTOCZEK (kaziu0074) - Parafia Oleśnica (blady77)
Kosmos WrocLOVE (grzechoooooo) - Lod (witlod)
FC WROCŁAW (killem01) - FC Jabłeczni (rafcio18)

_________________
FC Jableczni div5.53
HC Jableczni div1.2
Klan: Podarte Ciuchy
Reprezentant Wrocławia w Turnieju Miast
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
1532165
az19krzysiek Płeć:Mężczyzna
UPSG :)


Wiek: 25
Dołączył: 20 Mar 2011
Skąd: Łomża
PostWysłany: 2011-11-24, 19:54    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

mam propozycję, czy rezerwa Wrocławia VII nie chciała, by pograć z rezerwą Łomży III (4 vs. 4) w czasie trwania 5, 6, 7 i 8 kolejki TM, dobieralibyśmy na zmianę, co wy na to?

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
35261099
rafcio18 Płeć:Mężczyzna

Wiek: 37
Dołączył: 15 Lut 2004
Skąd: Wrocław
PostWysłany: 2011-11-25, 08:58    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

@az19krzysiek mi pasuje akurat mam czwórkę rezerwowych, na następny wtorek podaj swoje drużyny a ja dobiorę pary.

_________________
FC Jableczni div5.53
HC Jableczni div1.2
Klan: Podarte Ciuchy
Reprezentant Wrocławia w Turnieju Miast
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
1532165
az19krzysiek Płeć:Mężczyzna
UPSG :)


Wiek: 25
Dołączył: 20 Mar 2011
Skąd: Łomża
PostWysłany: 2011-11-25, 16:47    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

ok, cieszę się, że doszliśmy do porozumienia Smile

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
35261099
rafcio18 Płeć:Mężczyzna

Wiek: 37
Dołączył: 15 Lut 2004
Skąd: Wrocław
PostWysłany: 2011-11-29, 20:19    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Sparing 29.11.11r
WKS Śląsk Wrocław (szef14) - WKS Slask Wroclaw (ghede_p) x-x ; x-x
TS Wisła Kraków (kamikadze998) - KOSMOS Browariusz (keiler) 1-2 ; 0-7
WKS Śląsk Wrocław (kiler25) - KS Piast Zawidów (kiszken) x-x ; x-x

Wyzwania obustronne!!

//////////////////////////////////////////

Kolejka nr 5 (06-12-2011)
Wrocław VI - Łomża III

WKS Śląsk Wrocław (szef14) - FCB Łomża (michalbarca9)
TS Wisła Kraków (kamikadze998) - CFC Łomża (bartekkk)
KOSMOS Browariusz (keiler) - GKS Forty Piątnica (huba130)
WKS Śląsk Wrocław (kiler25) - FC IMPERATOR (khold)

My wysyłamy wyzwania mamy czas na to do Czwartku 24:00, przeciwnicy przyjmują wyzwania do Soboty 24:00.

Sparing 06.12.11r
KS Piast Zawidów (kiszken) - Ermis Team (jkamyk)

Wyzwania obustronne!

--------------------------------------------------------------------------------------------------

Kolejka nr 4 (29-11-2011)
Częstochowa VI - Wrocław V 7-16

Sangreal Czestochowa(epika)- Ermis Team (jkamyk) 1-3 ; 2-1
Błękitni Aniołów(tkaczorro)- Omega Wrocław (piotrek135) 1-1 ; 1-2
KS Wierzchowisko (sikor666)- KS Dlugoleka2000 (kurion123) 1-0 ; 0-6
Różowi Amatorzy(luki1994)- Goszczyna United (legus_7) 2-4 ; 0-3

Czekamy na wyzwania do Czwartku 24:00, czas na ich przyjęcie mamy do Soboty 24:00, w przypadku braku wyzwań dajcie znać na GB.

/////////////////////////////////////////

Kolejka nr 5 (06-12-2011)
Wrocław V - Kraków V

Omega Wrocław (piotrek135) - Błękit Żołynia (shaggy83)
KS Dlugoleka2000 (kurion123) - Bahlsen Skawina (jozzy22)
Goszczyna United (legus_7) - Unia moscice Tarnów (radziu21)
WKS Slask Wroclaw (ghede_p) - Zagłębie Charsznica (dikus)

My wysyłamy wyzwania mamy czas na to do Czwartku 24:00, przeciwnicy przyjmują wyzwania do Soboty 24:00.

----------------------------------------------------------------------------------------------

Kolejka nr 4 (29-11-2011)
Wrocław VII - Częstochowa V 1-16

WROCŁAWSKIE TRAMWAJE (nawiedzony) - Skurgwy SSA(bartol) 1-3 ; 0-0
LECHIA (mleczyk1414) - FC Bankowa(duchu) 2-6 ; 2-7
sporting Długołęka (appolo18) - Junior Football Academy(f-16) x-x ; x-x
Naruto CSS (krzysztof1581) - Juventus Gnaszyn(jammiq) 0-3 ; 0-1

My wysyłamy wyzwania mamy czas na to do Czwartku 24:00, przeciwnicy przyjmują wyzwania do Soboty 24:00.

Sparing (29.11.11r)
PERŁA POTOCZEK (kaziu0074) - Parafia Oleśnica (blady77) x-x ; x-x
Kosmos WrocLOVE (grzechoooooo) - Lod (witlod) 1-2 ; 4-0
FC WROCŁAW (killem01) - FC Jabłeczni (rafcio18) 1-0 ; 0-0

///////////////////////////////////////

III Liga Grupa D
Kolejka nr 5 (06-12-2011)
Siedlce III - Wrocław VII

ᅵBPᅵ™ Chelsea Londyn (mario163) - Lod (witlod)
Dwernicki Stoczek Łuk. (michalplatek) - FC WROCŁAW (killem01)
FC Halowki Siedlce (zaghi17) - Parafia Oleśnica (blady77)
Szembory SSA (pete54) - PERŁA POTOCZEK (kaziu0074)

Czekamy na wyzwania do Czwartku 24:00, czas na ich przyjęcie mamy do Soboty 24:00, w przypadku braku wyzwań dajcie znać na GB.

Sparing 06-12-11r
Wrocław - Łomża

Kosmos WrocLOVE (grzechoooooo) - AVIVA Łomża (csd13)
WROCŁAWSKIE TRAMWAJE (nawiedzony) - ŁKS 1926 Łomża (wookie)
LECHIA (mleczyk1414) - Forty Pątnica (runo700)
sporting Długołęka (appolo18) - ZKS Olimpia Zambrów (susak3sb)
Naruto CSS (krzysztof1581) - FC Jabłeczni (rafcio18)

Wyzwania obustronne!

_________________
FC Jableczni div5.53
HC Jableczni div1.2
Klan: Podarte Ciuchy
Reprezentant Wrocławia w Turnieju Miast


Ostatnio zmieniony przez rafcio18 dnia 2011-11-29, 21:35, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
1532165
az19krzysiek Płeć:Mężczyzna
UPSG :)


Wiek: 25
Dołączył: 20 Mar 2011
Skąd: Łomża
PostWysłany: 2011-11-29, 20:52    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Sparing 06-12-11r
Wrocław - Łomża

AVIVA Łomża (csd13)
ŁKS 1926 Łomża (wookie)
Forty Pątnica (runo700
ZKS Olimpia Zambrów (susak3sb)

wy mieliście dobierać, więc podaje naszą 4

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
35261099
rafcio18 Płeć:Mężczyzna

Wiek: 37
Dołączył: 15 Lut 2004
Skąd: Wrocław
PostWysłany: 2011-12-06, 17:31    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Kolejka nr 5 (06-12-2011)
Wrocław VI - Łomża III 19-4

WKS Śląsk Wrocław (szef14) - FCB Łomża (michalbarca9) v.o 3-0 ; v.o 3-0
TS Wisła Kraków (kamikadze998) - CFC Łomża (bartekkk) 4-0 ; 3-3
KOSMOS Browariusz (keiler) - GKS Forty Piątnica (huba130) 5-0 ; 2-0
WKS Śląsk Wrocław (kiler25) - FC IMPERATOR (khold) 1-4 ; 4-2

My wysyłamy wyzwania mamy czas na to do Czwartku 24:00, przeciwnicy przyjmują wyzwania do Soboty 24:00.

Sparing 06.12.11r
KS Piast Zawidów (kiszken) - Ermis Team (jkamyk) 1-3 ; 1-1

Wyzwania obustronne!

///////////////////////////////////////////////

Kolejka nr 6 (13-12-2011)
Siemianowice Śląskie II - Wrocław VI

k. s. Niebieskie Michały (rumikon)- WKS Śląsk Wrocław (szef14)
AC MUSTANG ZGODA (kris63)- TS Wisła Kraków (kamikadze998)
Gawronki Siemce (varix)- WKS Śląsk Wrocław (kiler25)
RUCH FABUD SIEMCE (miedzian) - KS Piast Zawidów (kiszken)

Czekamy na wyzwania do Czwartku 24:00, czas na ich przyjęcie mamy do Soboty 24:00, w przypadku braku wyzwań dajcie znać na GB.

Sparing 13.12.11r
KOSMOS Browariusz (keiler) - Omega Wrocław (piotrek135)

Wyzwania obustronne!

--------------------------------------------------------------------------------------------------

Kolejka nr 5 (06-12-2011)
Wrocław V - Kraków V 9-12

Omega Wrocław (piotrek135) - Błękit Żołynia (shaggy83) 2-2 ; 6-0
KS Dlugoleka2000 (kurion123) - Bahlsen Skawina (jozzy22) 1-1 ; 0-2
Goszczyna United (legus_7) - Unia moscice Tarnów (radziu21) 1-1 ; 0-1
WKS Slask Wroclaw (ghede_p) - Zagłębie Charsznica (dikus) 2-1 ; 4-5

My wysyłamy wyzwania mamy czas na to do Czwartku 24:00, przeciwnicy przyjmują wyzwania do Soboty 24:00.

////////////////////////////////////////////////

Kolejka nr 6 (13-12-2011)
Poznań IV - Wrocław V

KS Tecza (ks_tecza) - Ermis Team (jkamyk)
Lech Poznan (mikaelo) - KS Dlugoleka2000 (kurion123)
FC Marjas (marjas7112) - Goszczyna United (legus_7)
FC Bonin (sirmarcus) - WKS Slask Wroclaw (ghede_p)

Czekamy na wyzwania do Czwartku 24:00, czas na ich przyjęcie mamy do Soboty 24:00, w przypadku braku wyzwań dajcie znać na GB.

----------------------------------------------------------------------------------------------

III Liga Grupa D
Kolejka nr 5 (06-12-2011)
Siedlce III - Wrocław VII 24-0

ᅵBPᅵ™ Chelsea Londyn (mario163) - Lod (witlod) v.o 3-0 ; v.o 3-0
Dwernicki Stoczek Łuk. (michalplatek) - FC WROCŁAW (killem01) 3-0 ; 8-0
FC Halowki Siedlce (zaghi17) - Parafia Oleśnica (blady77) v.o 3-0 ; v.o 3-0
Szembory SSA (pete54) - PERŁA POTOCZEK (kaziu0074) 5-0 ; 9-0

Czekamy na wyzwania do Czwartku 24:00, czas na ich przyjęcie mamy do Soboty 24:00, w przypadku braku wyzwań dajcie znać na GB.

Sparing 06-12-11r
Wrocław - Łomża

Kosmos WrocLOVE (grzechoooooo) - AVIVA Łomża (csd13) 4-2 ; 1-2
WROCŁAWSKIE TRAMWAJE (nawiedzony) - ŁKS 1926 Łomża (wookie) 7-1 ; 5-0
LECHIA (mleczyk1414) - Forty Pątnica (runo700) 1-3 ; 4-3
sporting Długołęka (appolo18) - ZKS Olimpia Zambrów (susak3sb) 2-1 ; 1-0
Naruto CSS (krzysztof1581) - FC Jabłeczni (rafcio18) x-x ; x-x

Wyzwania obustronne!

////////////////////////////////////////////////

Kolejka nr 6 (13-12-2011)
Wrocław VII - Katowice V

Kosmos WrocLOVE (grzechoooooo) - FC Dream Team (arturo_raul)
WROCŁAWSKIE TRAMWAJE (nawiedzony) - PεTεЯº°¨™¨°ºBŷTøM (lippi99)
LECHIA (mleczyk1414) - TAJFUN Giszowiec (peps77)
sporting Długołęka (appolo18) - WNC Squad (dragan25)

My wysyłamy wyzwania mamy czas na to do Czwartku 24:00, przeciwnicy przyjmują wyzwania do Soboty 24:00.

Sparing 13.12.11r
Łomża - Wrocław

ŁKS 1926 Łomża (wookie) - Lod (witlod)
CFC Łomża (bartekkk) - FC WROCŁAW (killem01)
Forty Pątnica (runo700) - FC Jabłeczni (rafcio18)
AVIVA Łomża (csd13) - PERŁA POTOCZEK (kaziu0074)
Naruto CSS (krzysztof1581) - Parafia Oleśnica (blady77)

Wyzwania obustronne!!

_________________
FC Jableczni div5.53
HC Jableczni div1.2
Klan: Podarte Ciuchy
Reprezentant Wrocławia w Turnieju Miast


Ostatnio zmieniony przez rafcio18 dnia 2011-12-07, 19:21, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
1532165
az19krzysiek Płeć:Mężczyzna
UPSG :)


Wiek: 25
Dołączył: 20 Mar 2011
Skąd: Łomża
PostWysłany: 2011-12-07, 19:19    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Sparing 13.12.11r
Łomża - Wrocław

ŁKS 1926 Łomża (wookie) - Lod (witlod)
CFC Łomża (bartekkk) - FC WROCŁAW (killem01)
Forty Pątnica (runo700) - FC Jabłeczni (rafcio18)
AVIVA Łomża (csd13) - PERŁA POTOCZEK (kaziu0074)

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
35261099
rafcio18 Płeć:Mężczyzna

Wiek: 37
Dołączył: 15 Lut 2004
Skąd: Wrocław
PostWysłany: 2011-12-13, 15:56    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Kolejka nr 6 (13-12-2011)
Siemianowice Śląskie II - Wrocław VI 10-13

k. s. Niebieskie Michały (rumikon)- WKS Śląsk Wrocław (szef14) 1-1 ; 2-1
AC MUSTANG ZGODA (kris63)- TS Wisła Kraków (kamikadze998) 2-1 ; 4-2
Gawronki Siemce (varix)- WKS Śląsk Wrocław (kiler25) v.o 0-3 ; v.o 0-3
RUCH FABUD SIEMCE (miedzian) - KS Piast Zawidów (kiszken) v.o 0-3 ; v.o 0-3

Czekamy na wyzwania do Czwartku 24:00, czas na ich przyjęcie mamy do Soboty 24:00, w przypadku braku wyzwań dajcie znać na GB.

Sparing 13.12.11r
KOSMOS Browariusz (keiler) - Omega Wrocław (piotrek135) 0-2 ; 1-2

Wyzwania obustronne!

////////////////////////////////////////////////

Kolejka nr 7 (20-12-2011)
Wrocław VI - Jasło IV

KOSMOS Browariusz (keiler) - Spocone Aligatory ( immo912 )
TS Wisła Kraków (kamikadze998) - ZIMEK TEAM ( zimek12 )
WKS Śląsk Wrocław (kiler25) - FC Barcelona ( luka56 )
KS Piast Zawidów (kiszken) - Gierwaty ( matti66 )

My wysyłamy wyzwania mamy czas na to do Czwartku 24:00, przeciwnicy przyjmują wyzwania do Soboty 24:00.

Sparing 20-12-11r
WKS Śląsk Wrocław (szef14) - Goszczyna United (legus_7)

Wyzwania obustronne!

--------------------------------------------------------------------------------------------------
Kolejka nr 6 (13-12-2011)
Poznań IV - Wrocław V 21-3

KS Tecza (ks_tecza) - Ermis Team (jkamyk) 0-1, 2-0
Lech Poznan (mikaelo) - KS Dlugoleka2000 (kurion123) 2-0, 3-1
FC Marjas (marjas7112) - Goszczyna United (legus_7) 4-0, 5-0
FC Bonin (sirmarcus) - WKS Slask Wroclaw (ghede_p) 4-1, 2-1

Czekamy na wyzwania do Czwartku 24:00, czas na ich przyjęcie mamy do Soboty 24:00, w przypadku braku wyzwań dajcie znać na GB.

////////////////////////////////////////////////

Kolejka nr 7 (20-12-2011)
Wrocław V - Warszawa VI

WKS Slask Wroclaw (ghede_p) - As-Mobile (as-mobile)
KS Dlugoleka2000 (kurion123) - Grenzwacht (legiamistrz07)
Ermis Team (jkamyk) - Legia Warszawa (pawelek123)
Omega Wrocław (piotrek135) - bye (balaz)

My wysyłamy wyzwania mamy czas na to do Czwartku 24:00, przeciwnicy przyjmują wyzwania do Soboty 24:00.

----------------------------------------------------------------------------------------------

Kolejka nr 6 (13-12-2011)
Wrocław VII - Katowice V 1-22

Kosmos WrocLOVE (grzechoooooo) - FC Dream Team (arturo_raul) 1-6 ; 0-5
WROCŁAWSKIE TRAMWAJE (nawiedzony) - PεTεЯº°¨™¨°ºBŷTøM (lippi99) 2-2 ; 1-4
LECHIA (mleczyk1414) - TAJFUN Giszowiec (peps77) 1-2 ; 0-2
sporting Długołęka (appolo18) - WNC Squad (dragan25) 0-3 ; 1-2

My wysyłamy wyzwania mamy czas na to do Czwartku 24:00, przeciwnicy przyjmują wyzwania do Soboty 24:00.

Sparing 13.12.11r
Łomża - Wrocław

ŁKS 1926 Łomża (wookie) - Lod (witlod) x-x ; x-x
CFC Łomża (bartekkk) - FC WROCŁAW (killem01) 0-3 ; 2-1
Forty Pątnica (runo700) - FC Jabłeczni (rafcio18) 3-0 ; 3-0
AVIVA Łomża (csd13) - PERŁA POTOCZEK (kaziu0074) 8-0 ; 2-1
Naruto CSS (krzysztof1581) - Parafia Oleśnica (blady77) x-x ; x-x

Wyzwania obustronne!!

///////////////////////////////////////////////

Liga III
Kolejka nr 7 (20-12-2011)
Leszno II - Wrocław VII

amok mamuta Gostyń (mgmen) - Parafia Oleśnica (blady77)
RedDevils (kryssteek) - Lod (witlod)
KS Pogoń Wronów (magic-pl) - FC WROCŁAW (killem01)
KORONA PIASKI (joeblack7) - PERŁA POTOCZEK (kaziu0074)

Czekamy na wyzwania do Czwartku 24:00, czas na ich przyjęcie mamy do Soboty 24:00, w przypadku braku wyzwań dajcie znać na GB.

Sparing 20.12.2011
Łomża - Wrocław

LKS LOMŻA CITY (mero1212) - Kosmos WrocLOVE (grzechoooooo)
KS Figos Łomża (figooos) - WROCŁAWSKIE TRAMWAJE (nawiedzony)
Fc Szczepankowo (kaznierz1) - LECHIA (mleczyk1414)
SHADOW (swir) - sporting Długołęka (appolo18)

_________________
FC Jableczni div5.53
HC Jableczni div1.2
Klan: Podarte Ciuchy
Reprezentant Wrocławia w Turnieju Miast


Ostatnio zmieniony przez rafcio18 dnia 2011-12-14, 17:04, w całości zmieniany 6 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
1532165
az19krzysiek Płeć:Mężczyzna
UPSG :)


Wiek: 25
Dołączył: 20 Mar 2011
Skąd: Łomża
PostWysłany: 2011-12-13, 19:43    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Sparing 20.12.2011
Łomża - Wrocław

LKS LOMŻA CITY (mero1212)
KS Figos Łomża (figooos)
Fc Szczepankowo (kaznierz1)
SHADOW (swir)

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
35261099
rafcio18 Płeć:Mężczyzna

Wiek: 37
Dołączył: 15 Lut 2004
Skąd: Wrocław
PostWysłany: 2011-12-20, 18:06    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Kolejka nr 7 (20-12-2011)
Wrocław VI - Jasło IV 19-4

KOSMOS Browariusz (keiler) - Spocone Aligatory ( immo912 ) 3:1, 1:1
TS Wisła Kraków (kamikadze998) - ZIMEK TEAM ( zimek12 ) 4:0, 3:2
WKS Śląsk Wrocław (kiler25) - FC Barcelona ( luka56 ) 2:0, 0:1
KS Piast Zawidów (kiszken) - Gierwaty ( matti66 ) 4:1, 4:1

My wysyłamy wyzwania mamy czas na to do Czwartku 24:00, przeciwnicy przyjmują wyzwania do Soboty 24:00.

Sparing 20-12-11r
WKS Śląsk Wrocław (szef14) - Goszczyna United (legus_7)

Wyzwania obustronne!

///////////////////////////////////

Kolejka nr 8 (27-12-2011)
Tczew - Wrocław VI

Rojiblanco (magik_13) -WKS Śląsk Wrocław (szef14)
Blaugrana Tczew (kris_1982)- WKS Śląsk Wrocław (kiler25)
WK Pomorze (lukov)- KS Piast Zawidów (kiszken)
Bianconeri Tczew (lestat82)- KOSMOS Browariusz (keiler)

Czekamy na wyzwania do Czwartku 24:00, czas na ich przyjęcie mamy do Soboty 24:00, w przypadku braku wyzwań dajcie znać na GB.

Sparing 27.12.11r
TS Wisła Kraków (kamikadze998) - WKS Slask Wroclaw (ghede_p)

--------------------------------------------------------------------------------------------------
Kolejka nr 7 (20-12-2011)
Wrocław V - Warszawa VI 16-7

WKS Slask Wroclaw (ghede_p) - As-Mobile (as-mobile) 3-2 ; 2-0
KS Dlugoleka2000 (kurion123) - Grenzwacht (legiamistrz07) 0-2 ; 1-1
Ermis Team (jkamyk) - Legia Warszawa (pawelek123) 3-2 ; 3-2
Omega Wrocław (piotrek135) - bye (balaz) 2-1 ; 0-2

My wysyłamy wyzwania mamy czas na to do Czwartku 24:00, przeciwnicy przyjmują wyzwania do Soboty 24:00.

///////////////////////////////////////////////////

Kolejka nr 8 (27-12-2011)
Katowice IV - Wrocław V

GKS Katowice (daras81) - Ermis Team (jkamyk)
FC Dream Team (arturo_raul) - Omega Wrocław (piotrek135)
MYSŁOWICKA GIEKSA (bambi-1964) - KS Dlugoleka2000 (kurion123)
Anioły i Demony (btm) - Goszczyna United (legus_7)

----------------------------------------------------------------------------------------------
Liga III
Kolejka nr 7 (20-12-2011)
Leszno II - Wrocław VII 10-7

amok mamuta Gostyń (mgmen) - Parafia Oleśnica (blady77) x-x ; x-x
RedDevils (kryssteek) - Lod (witlod) v.o 0-3 ; v.o 0-3
KS Pogoń Wronów (magic-pl) - FC WROCŁAW (killem01) 3-1 ; 4-0
KORONA PIASKI (joeblack7) - PERŁA POTOCZEK (kaziu0074) 3-3 ; 3-1

Czekamy na wyzwania do Czwartku 24:00, czas na ich przyjęcie mamy do Soboty 24:00, w przypadku braku wyzwań dajcie znać na GB.

Sparing 20.12.2011
Łomża - Wrocław 21-1

LKS LOMŻA CITY (mero1212) - Kosmos WrocLOVE (grzechoooooo) 3-0 ; 3-0
KS Figos Łomża (figooos) - WROCŁAWSKIE TRAMWAJE (nawiedzony) 0-0 ; 1-0
Fc Szczepankowo (kaznierz1) - LECHIA (mleczyk1414) 3-0 ; 2-1
SHADOW (swir) - sporting Długołęka (appolo18) 7-0 ; 1-0

////////////////////////////////////////////////////////

Kolejka nr 8 (27-12-2011)
Wrocław VII - Kielce

sporting Długołęka (appolo18) - Orleta Kielce II (tomasz)
LECHIA (mleczyk1414) - Brygada RR (rafal_r)
WROCŁAWSKIE TRAMWAJE (nawiedzony) - Szalone Konie (papislukasz)
Kosmos WrocLOVE (grzechoooooo) - CIVITAS KIELCENSIS (kedziu)

My wysyłamy wyzwania mamy czas na to do Czwartku 24:00, przeciwnicy przyjmują wyzwania do Soboty 24:00.

27-12-2011
Łomża - Wrocław

- Parafia Oleśnica (blady77)
- Lod (witlod)
- FC WROCŁAW (killem01)
- PERŁA POTOCZEK (kaziu0074)

_________________
FC Jableczni div5.53
HC Jableczni div1.2
Klan: Podarte Ciuchy
Reprezentant Wrocławia w Turnieju Miast


Ostatnio zmieniony przez rafcio18 dnia 2011-12-23, 10:29, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
1532165
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 2 Idź do strony 1, 2  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo ©2003 phpBB Group
domain & hosting donated by founders :: ownership by www.managerzone.pl
adaptation & modification by XoNoX :: logo made by groclinac
Copyright © 2002-2015 by XoNoX :: POLITYKA PRYWATNOŚCI (PRIVACY POLICY)
Wszystkie prawa zastrzeżone. Ten serwis nie ma jakichkolwiek powiązań z firmą ManagerZone AB. Publikowane komentarze
są prywatnymi opiniami użytkowników Forum. Serwis forum.managerzone.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści opinii.
Żaden z elementów tej witryny nie może być kopiowany i rozpowszechniany bez zgody właściciela.
Wykorzystane tu znaki towarowe i handlowe oraz nazwy marek, produktów czy usług należą do ich prawnych właścicieli
i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych oraz są rozpowszechniane zgodnie z Ustawą o Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych.
Zobacz też: www.managerzone.pl, www.ndmaz.pl, www.gramed.com, www.gramed.eu, www.projekt-bud.pl,
bronx.nsk.pl, forum.nsk.pl, futsal.nsk.pl, managerzone.nsk.pl, forum.managerzone.nsk.pl, medycyna.nsk.pl,
nlpna.nsk.pl, nowydwormaz.nsk.pl, projekt.nsk.pl, swit.nsk.pl, tv.nsk.pl, vectra.nsk.pl, www.nsk.pl, swit.ndmaz.pl
Strona wygenerowana w 0.05 sekundy. Zapytań do SQL: 45