Forum ManagerZone Polska Pierwsze nieoficjalne forum dla polskiej społeczności ManagerZone.com Forum istnieje od 2004-02-12 godzina: 01:56 http://forum.managerzone.pl/
Wysłany: 2012-04-09, 21:52 Kartki, składy, wyniki sezon XXV (temat pomocniczy)
Żółte kartki
Heroic Freaks
Gosharp f.c. (gosharpwp) (11, 1br p.s) (4c)- pauzuje w rundach 1,2
ManU Zabrze (zajcev) (1w)(2w) - pauzuje w rundach 3,4,5,6,7,8
FUNGI (bobleccinum) (1x) (12w) - pauzuje w rundach 13,14 oraz 1 n.s
XTEAM Zabrze (gregor999) (1lk)
Pasierbiec S.K. (zamuchowiec) (3w) (12x) - pauzuje w rundach 14 oraz 1,2 n.s.
FC Chelsea Gdańsk (pietka57) (3w)
Tom Star Pleszew (tomstar) (3w) (13c) - pauzuje w rundach 14 oraz 1,2 n.s.
Pustynne kojoty (pretonyr) (8lk)
Nuclear Clan IV
Zdów SA (tomi101010101010) (3, 13p.s) - pauzuje w rundach 1,2
Nerazzurri TEAM (kamil836) (2lk)
Morawa Youth Club (angstridden) (4c) (13c) - pauzuje w rundach 14 oraz 1,2 n.s
Heineken Team (master17nc) (6lk)
Victory FC (aveja) (7x) (12x) - pauzuje w rundach 14 oraz 1,2 n.s.
FC Katowice (straszyk) (8lk)
TESCO team (krzyzaklbn) (8lk)
Team of Destiny (fferdinand) (8lk)
KOSMOS Browariusz (keiler) (8lk)
F.C. Torpeda Halemba (diagar) (11w)(12w) - pauzuje w rundach 13,14 oraz 1,2,3,4 n.s.
Inox Gdynia (gdynia) (10lk)
J u v e n t u s (gribu) (12w) (14w) - pauzuje w rundach 1,2,3 n.s.
Katzen (dziami) (14w)
URODZENI POD SZCZĘŚLIWĄ GWIAZDĄ III
KS Figos Łomża (figooos) (4, 12 p.s) - pauzuje w rundzie 1
Sixdroi (Lapatrenera) (8, 12 p.s) - pauzuje w rundzie 1
FC HAMBURG (pukki) (3lk)
Lech Poznań (galaktyczny) (4w)
GKS Forty Piątnica (huba130) (8w)
Gisarb Zamosc DF (inv) (11x)
BKS Sowlany (tomek1927) (11lk) (12w) - pauzuje w rundach 13,14 oraz 1,2,3,4 n.s.
FC AMW Gdynia (artwilczek) (12w)
:zolta:YTABREZCZS FC (Ytabrezczs) (12x)
Black & Hit Future
ᅵBPᅵ™Bogdanki (bogdanren) (2, 6,14 p.s) - pauzuje w rundach 1,2,3,4,5,6,7,8,9,10
Odra Wodzisław 1922 (cineek1989) (1c)
IBRAMA ZAMOSC (kryf) (2x)
TURÓW (kraicek) (3w) (10w) - pauzuje w rundach 11,12,13
FC Mateusz się spierdział (tomysz) (1lk)
SC Rozen (alexmagda) (6lk)
KS Górnik Wesoła (tygrys1000) (9lk)(10lk) - pauzuje w rundach 11,12,13,14 oraz 1 n.s, 2 n.s.
Chojnickie Byki (grubby) (14w)
ᅵBPᅵ™ Chelsea Londyn (mario163) (14w)
NO NAME
Starnice SSA (grumli) (9, 12, 13 p.s) - pauzuje w rundach 1,2,3,4,5,6,7
Pierzyska SSA (psamol) (1x)
FC Grodzka (lukasz13) (2x)
Anioły i Demony (btm) (3c)
Karpaty Krosno (kunas) (6c)
Remontowa Shipbuilding SA (grisza74) (8lk)
I c stonD! (zaki) (12x) (13w) - pauzuje w rundach 14 oraz 1,2,3,4,5 n.s.
Cegion FC (gregoor) (13w)
Siebie Warci
Blaugrana Tczew (kris_1982) (10,11 p.s) (7lk) - pauzuje w rundach 1,2,3
FC. Tczew (apogeum) (3lk)
Fc Wejherland (hermi88) (3w)
WK Pomorze (lukov) (3lk)
Zawój (tonik18) (12w)
legenda symboli dla kartek sezonu XXV
(d) - dyscyplinarna
(x) - kartka za nierozegrany i nie zgłoszony mecz
(s) - brak ligi nazwy klanów w poscie ze składami, nie podanie wyniku w terminie
(c) - kartka dla kapitana za walkower
(w) - kartka za walkower
(p.s) - kara za kartki z poprzedniego sezonu
Czerwone kartki dla Klanów
Black & Hit Future (1lr)
NO NAME (3lr) (6lr)
Nuclear Clan IV (4lr) (6lk) (8lk) (13lr)
HEROIC FREAKS (4lr) (13lr)
_________________ KKS Legia Deptaka Uśmiechnij się, jutro będzie lepiej ....
Ostatnio zmieniony przez deptak dnia 2012-08-02, 11:02, w całości zmieniany 53 razy
2. Nuclear Clan IV - liga VIA
Heineken Team (master17nc) - kapitan
Nerazzurri TEAM (kamil836)
Team of Destiny (fferdinand)
DRINK TEAM (maczy7)
Inox Gdynia (gdynia)
Schwidrowken (dariod)
TESCO team (krzyzaklbn)
FC Katowice (straszyk) - zastępca
Rezerwy
Morawa Youth Club (angstridden) - kapitan
AZS Biała Podlaska (azi94)
FC Mylenium (zerojoa)
Ruch Wielkie Hajduki (dam1981) - zastępca
F.C. Torpeda Halemba (diagar)
Zdów SA (tomi101010101010)
Victory FC (aveja)
J U V E N T U S (gribu)
Katzen (dziami)
Gronau (kouczu)
upoważniony: gorka8, gnomcio, tomslon
3. Black & Hit Future - liga IVD
KS Górnik Wesoła (tygrys1000) - kapitan
Legia Jasło (dangus76) - zastępca
Green Hunters (damianu)
FC Mateusz się spierdział (tomysz)
Export Łomża (chrzanek27)
SC Rozen (alexmagda) - Belgia
Rezerwy
Odra Wodzisław 1922 (cineek1989) - kapitan
TURÓW (kraicek) - zastępca
Adoptowane Poznaniaki (deptak19)
Jazz Band Orchestra (doncam1)
ᅵBPᅵ™ Chelsea Londyn (mario163)
IBRAMA ZAMOSC (kryf)
Studzienki SSA (alf)
ᅵBPᅵ™Bogdanki (bogdanren)
Czarni Jasło (haos)
HC Madball Jasło (bukowa)
Lech Max (maxmarcinw)
KOWALE KUZNIA (wili88)
Destroy Inmature Enemies (tracer1565)
Bagnity SA (kj87)
STAL SANOK (lukmazi)
Chojnickie Byki (grubby)
upoważniony: pniewiaki
4. NO NAME - liga II
KS Naprzód Jędrzejów (lisek100) - zastępca
Anioły i Demony (btm) - kapitan
Ikizce FK (rapcoon) - Turcja
Tajfun (sumadad5)
Remontowa Shipbuilding SA (grisza74)
Rezerwy
Karpaty Krosno (kunas) - kapitan
Celebrities (goki) - zastępca
Fallen Angels (kotka)
Cegion FC (gregoor)
FC ZAKOPANE (savarand)
TAJFUN Giszowiec (peps77)
ReD DevilS (maly79)
Starnice SSA (grumli)
LEGION 502st (paopla)
FC Grodzka (lukasz13)
Haski Team (timer6)
FC Terrypool (frater)
Pierzyska SSA (psamol)
Ic stonD! (zaki)
6. Urodzeni Pod Szczęśliwą Gwiazdą III - liga IVA
Schalke04 FC Zabrze (lider007)
Sixdroi (lapatrenera) - zastępca kapitana
Otmet FC (kozi69)
FC AMW Gdynia (artwilczek)
Strzegów (hadriano)
Srebrny Grom DK (yaretzky)
FC Jableczni (rafcio18)
↖ Sagittarius ↗ (pawcio1980) - Kapitan
Rezerwy
BKS Sowlany (tomek1927)
LUBICZ (mabory)
HSO Sandomierz (misiekmk)
FC HAMBURG (pukki)
Gisarb Zamosc DF (inv)
Mafia Koniaka (k0niak)
Strachówka (retroper) - zastępca kapitana
Zasa Team Zielona Góra (zasa100)
KS Figos Łomża (figooos)
FC Lazio Zamość (hetman_zmc) - kapitan
Żuberia United (wwojtek80)
FC Barcelona (barcel)
Polarne Leszcze (bestmanager)
Woytellen (marian_ostr)
Arsenal London (lego90)
GKS Forty Piątnica (huba130)
CFC Łomża (bartekkk)
Forty Piątnica (runo700)
Polarne Leszcze (bestmanager)
YTABREZCZS FC (Ytabrezczs)
SAMSON (kubicki)
Lech Poznań (galaktyczny)
NO NAME - Nuclear Clan IV 34-13
Cegion FC (gregoor) - F.C. Torpeda Halemba (diagar) 6:0, 5:1
FC Grodzka (lukasz13) - Zdów SA (tomi101010101010) 1:0, 3:0
FC ZAKOPANE (savarand) - Victory FC (aveja) 9:0, 3:0
Fallen Angels (kotka) - J u v e n t u s (gribu) 0:1, 3:0
Ic stonD! (zaki) - Katzen (dziami) 0:5, 0:6
Karpaty Krosno (kunas) - Gronau (kouczu) 3:0, 3:0
TAJFUN Giszowiec (peps77) - AZS Biała Podlaska (azi94) 1:1, 5:1
Celebrities (goki) - FC Mylenium (zerojoa) 2:0, 1:2
Black & Hit Future- Siebie Warci 22-22
IBRAMA ZAMOSC (kryf) - KS Przecinaki Elbląg (yarota) 0-2; 3-1
Studzienki SSA (alf) - MYSŁOWICKA GIEKSA (bambi-1964) 0-2; 1-3
Jazz Band Orchestra (doncam1) - Bad Company (cyryl) 3-2; 2-2
HC Madball Jasło (bukowa) - STARGATE TEAM (blanco10) 3-1; 2-2
Lech Max (maxmarcinw) - Rojiblanco (magik_13) 0-0; 3-2
TURÓW (kraicek) - ESB (srzeyamlon) 0-3; 0-3 (wo)
Adoptowane Poznaniaki (deptak19) - Zawój (tonik18) 3-3; 1-5
Odra Wodzisław 1922 (cineek1989) - tomala2301 (tomala2301) 2-1; 3-1
HEROIC FREAKS- Nuclear Clan IV 37-10
Kuhnhof SSA (taj) - F.C. Torpeda Halemba (diagar) 3:1, 1:1
FC Chelsea Gdańsk (pietka57) - Zdów SA (tomi101010101010) 7:1, 8:0
Tom Star Pleszew (tomstar) - Victory FC (aveja) 3:1, 4:0
Sebleg Jastrzębie Zdrój (sebleg) - Young Boys // J u v e n t u s (gribu) 3:0, 3:0
Pasierbiec S.K. (zamuchowiec) - Katzen (dziami) 3:0, 6:0
FUNGI (bobleccinum) - Gronau (kouczu) 3:0, 1:2
Gosharp f.c. (gosharpwp) - AZS Biała Podlaska (azi94) 2:5, 1:8
Fly Boys (lucky_luke) - FC Mylenium (zerojoa) 3:1, 6:0
URODZENI POD SZCZĘŚLIWĄ GWIAZDĄ III - NO NAME 11-35
LUBICZ (mabory) - Fallen Angels (kotka) 0:1 / 0:1
FC Barcelona (barcel) - Celebrities (goki) 4:1 / 2:3
Mafia Koniaka (k0niak) - Karpaty Krosno (kunas) 0:0 / 1:0
Forty Piątnica (runo700) - FC ZAKOPANE (savarand) 1:4 / 0:7
Arsenal London (lego90) - Cegion FC (gregoor) 0:2 / 0:1
FC HAMBURG (pukki) - Ic stonD! (zaki) 4:1 / 0:3
Strzegów (hadriano) - TAJFUN Giszowiec (peps77) 0:4 / 0:9
Zasa Team Zielona Góra (zasa100) - FC Grodzka (lukasz13) 1:1 / 0:2
Pauzuje- Emigranci
_________________ KKS Legia Deptaka Uśmiechnij się, jutro będzie lepiej ....
Nuclear Clan IV- NO NAME 1-40
FC Mylenium (zerojoa) - Fallen Angels (kotka) 0:6 / 0:3
AZS Biała Podlaska (azi94) - Celebrities (goki) 1:2 / 2:2
Gronau (kouczu) - Karpaty Krosno (kunas) 0:5 / 0:5
Katzen (dziami) - Cegion FC (gregoor) 0:3 / 0:4
Victory FC (aveja) -I c stonD! (zaki) x : x / x : x
J u v e n t u s (gribu) - TAJFUN Giszowiec (peps77) 0:3 / 0:3 (wo)
Zdów SA (tomi101010101010) - FC Grodzka (lukasz13) 1:6 / 1:5
F.C. Torpeda Halemba (diagar) - Remontowa Shipbuilding SA (grisza74) 0:3 / 0:3 (wo)
Siebie Warci- Nuclear Clan IV 48-0
KS Przecinaki Elbląg (yarota) -F.C. Torpeda Halemba (diagar)
tomala2301 (tomala2301)-Zdów SA (tomi101010101010)
Fc Wejherland (hermi88)-Victory FC (aveja)
Bad Company (cyryl)-J u v e n t u s (gribu)
STARGATE TEAM (blanco10)-Katzen (dziami)
MYSŁOWICKA GIEKSA (bambi-1964) -Gronau (kouczu)
Rojiblanco (magik_13)-AZS Biała Podlaska (azi94)
Zawój (tonik18)-FC Mylenium (zerojoa)
Morawa Youth Club (angstridden)
HEROIC FREAKS- Black & Hit Future 0-48
Sebleg Jastrzębie Zdrój (sebleg) - Odra Wodzisław 1922 (cineek1989)
Kuhnhof SSA (taj) - Jazz Band Orchestra (doncam1)
FC Chelsea Gdańsk (pietka57) - ᅵBPᅵ™ Chelsea Londyn (mario163)
Tom Star Pleszew (tomstar) - Studzienki SSA (alf)
Pasierbiec S.K. (zamuchowiec) - IBRAMA ZAMOSC (kryf)
FUNGI (bobleccinum) - HC Madball Jasło (bukowa)
Gosharp f.c. (gosharpwp) - Czarni Jasło (haos)
Fly Boys (lucky_luke) - Chojnickie Byki (grubby)
Nie możesz pisać nowych tematów Nie możesz odpowiadać w tematach Nie możesz zmieniać swoich postów Nie możesz usuwać swoich postów Nie możesz głosować w ankietach