Forum ManagerZone Polska Strona Główna Forum ManagerZone Polska
Pierwsze nieoficjalne forum dla polskiej społeczności ManagerZone.com
Forum istnieje od 2004-02-12 godzina: 01:56
http://forum.managerzone.pl/

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
RADA LIGI KLANÓW
Autor Wiadomość
julekk Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 11 Wrz 2009
Skąd: Warszawa
PostWysłany: 2012-11-21, 08:48    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

popierma zdanie srodmiescie, skoro nie potrafimy sensownie wybrać tzw" Rady ekspertów" to dajmy szansę jak najwiekszej liczbie porzedstawicieli klanów taka grupa bezie miała większą legitymizację do ewentualnej zmiany regulaminu i regulaminu Rady włacznie z możliwością ograniczenia liczby przedstawicieli

f-16 napisał/a:
Do tego staż w LK = znajomość regulaminu = odpowiedzialność kapitana, wykluczymy sytuacje w których klany robione są z łapanki i nie wiadomo czy to czasem nie jest zbieranina przypadkowych osób, którym na niczym nie zależy.

tu się nie zgodzę co sezon mamy przypadki że nawalaja klany nie tylko nowe ale stare i doświadczone. nie da sie uogólnić ska się wzieły wszystkie błędy ale wg mnie nie sprowadza się to wyłacznie do znajomosci regulaminu a tym bardzie do stażu gry chodzi o zwykłą ludzka odpowiedzialnosć i tyle. Nigdzie nie zagwarantujesz ze ludzie grajacy w ekstarklasie bedą bardziej odpowiedzialni od tych z np IV ligi niech za smutny przykład posłuzy to co się stało z w mijającym sezonie z klanem grajacym w II Lidze Black Phoenix - toć to powinny być tuzy odpowiedzialności i znajomosci regulaminu. Wcześniej podobne problemy miały też inne renomowane graące od wielu sezonów klany. Żeby daleko nie szukać to i mój były klan Regimenty Róż od dwóch sezonó boryka się z wieloma organizacyjnymi problemami co mozna było zaobserwować po ilości kartek a skutek tego taki zę mniej "odłamów" wystawi w najbliższym sezonie.

Co do odpowiedzialnosci to dziwi mnie również to że mniej niż połowa organizatorów merytorycznie wypowiada się w tym temacie a to przecież wy zaproponowaliście i wprowadziliście Radę i jak narazie od was zależy jaki ona kształ przyjmmie na starcie

_________________
Drużna KS Pogodna Klan Happy Drastic Clan
TM Warszawa I
LKJ Drastic Academy
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
dresiu Płeć:Mężczyzna


Wiek: 33
Dołączył: 28 Maj 2004
Skąd: Puszczykowo
PostWysłany: 2012-11-24, 11:51    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Sezon tuż, tuż... Jakieś decyzje?

_________________
Gunners Puszczykowo - div5.91, Wieczna Małpa!, Wieczna Pyra!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
julekk Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 11 Wrz 2009
Skąd: Warszawa
PostWysłany: 2012-11-24, 13:18    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

dresiu, chyba w niedoczasie jesteś wg mnie sezon zaczął się dziś bo już dziś podaje się pary do pierwszego meczu
i chyba w sumie fajnie ze nie ma przycisku "lubię to" na xoniu bo nie wiem kto by go przycisnął przy Twoich merytorycznych postach

_________________
Drużna KS Pogodna Klan Happy Drastic Clan
TM Warszawa I
LKJ Drastic Academy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
dresiu Płeć:Mężczyzna


Wiek: 33
Dołączył: 28 Maj 2004
Skąd: Puszczykowo
PostWysłany: 2012-11-24, 13:31    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

No dobrze, a więc sezon się już zaczął, zgłaszamy członków klanów do Rady, a w tym temacie nadal rozmawiamy o tym czy ma ta Rada powstać, jaki ma mieć regulamin, kto ma w niej być... CHAOS! Poza tym wybacz mi, że po tylu latach siedzenia w MZ i LK moje posty straciły na merytoryce - 90% ludzi nie czyta długich merytorycznych postów, a jak widać na ok. 160 klanów uczestniczących w rozgrywkach w tym temacie wypowiada się garstka. Chcę wiedzieć coś więcej nt. podjętych działań przez organizatorów, od 3 dni nie pojawił się żaden post w tym temacie, a że zostałem zgłoszony do Rady chciałbym wiedzieć cokolwiek.

PS Cięta riposta dobra sprawa, przestudiuj moje pozostałe ponad 4k postów, może kolejna Ci się znajdzie.

_________________
Gunners Puszczykowo - div5.91, Wieczna Małpa!, Wieczna Pyra!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
julekk Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 11 Wrz 2009
Skąd: Warszawa
PostWysłany: 2012-11-24, 13:43    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

dresiu, skoro organizatorzy się nie wypowiedzieli i nic nie zmienili do północy to wg mnie od dziś wchodzi w życie regulamin F-16 teraz się tylko zastanawiam kto to organizacyjnie ogarnie
moja lekka uszczypliwość dotyczyła Twojego merytorycznego zaangażowania w ten temat pozwolisz że nie zgłębię pozostałych 4k Twoich postów

_________________
Drużna KS Pogodna Klan Happy Drastic Clan
TM Warszawa I
LKJ Drastic Academy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
f-16 Płeć:Mężczyzna

Wiek: 36
Dołączył: 26 Lut 2006
Skąd: pochodzą murzyni?
PostWysłany: 2012-11-26, 13:28    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Na tę chwilę sprawę z regulaminem zamykamy - wrócimy w ciągu najbliższych dni, mam nadzieję że 2-3 - będziemy ją omawiać już w nowym dziale - będzie tam jaśniej i przejrzyściej to ogarnąć.

Proszę o weryfikację poniższych zapisów - jeżeli ktoś chce pomóc, proszę o spisywanie przedtawicieli do Rady LK zaczynając od 6 ligi w dół (ja zaczynam od góry, a mam teraz tylko kilka minut).

Ekstraklasa:
az19krzysiek
srodmiescie
picu
ferge001
master789
soul_reaver
romek99993
ksiaze_iktorn

II LIGA:
greenpi
pietras79
skorpion_king
dymus
sumcio71
kedzierzawy90
lipi
mezs7

III liga:
janniezbedny
aimar79
neapolit14
km_pl
rafalow
sepek
pawel2322
Lapatrenera
zajafkowo
avwk
lanosos
f-16

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
11346613
corby91 Płeć:Mężczyzna
VSC Clan


Wiek: 33
Dołączył: 25 Gru 2009
Skąd: Tarnów
PostWysłany: 2012-11-26, 17:37    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

IV Liga:
khold
piotrus1910
pniewiaki
n0name
el_plecinio
borys92
havenpl
milanox71
knot77
radeo
frog
jaro21
lewson2
katalonczyk92
thepolishkiller
eselu
piotrek_big
kosnoxxx
wredny
grzebrze
jozzy22
rebelboyz
ccygan17
corby91
julekk
marchol
januszek66

V Liga:
damiand170
olborinho
bialybosik
Marcin160795
galenos1992
krzyzak_77
dabrowabenek
lechista667
konop__
BIALY30
kikucik
mikig1
byn1ek
lucky_luke
ravenseye
majon_pb
swatu
golmen09
dresiu
rino
dikus
gadi
turkov86
diego_12
dawidzior1990
eragon03
mulemans
marian_ostr
kris63

VI Liga:
rino
bogs
drygu
bukmacher
lukasiek
linden
hussar025
gumis1992
yarek
zusto_legionista
master17nc
grzechoooooo
nawiedzony
skrzypu13
turkov86
maro
michcioole

Klany Pogromcy Wszystkich II i Hooligans V nie wytłuszczyli słowa rada więc zgodnie z zasadą nie podałem dwóch osób do rady jakie wyznaczyli Wink

Pozdro
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
11329008
f-16 Płeć:Mężczyzna

Wiek: 36
Dołączył: 26 Lut 2006
Skąd: pochodzą murzyni?
PostWysłany: 2012-11-26, 17:57    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Myślę, że mimo tego można iść im na rękę:
swatu
pitaandrut
chyba, że pojawią się głosy przeciw takiemu rozwiązaniu.

Dzięki CORBY91 za pomoc!

Następne działania (prośba zgłoszona do administratora forum):
Utworzenie osobnego podforum.
Utworzenie odpowiednich grup.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
11346613
corby91 Płeć:Mężczyzna
VSC Clan


Wiek: 33
Dołączył: 25 Gru 2009
Skąd: Tarnów
PostWysłany: 2012-11-26, 18:02    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

swatu jest już w radzie pewnie hooligans V awansowali z 6 do 5 ligi a tam już normalnie zgłoszony

Spoko nie ma problemu Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
11329008
kazdab Płeć:Mężczyzna


Wiek: 66
Dołączył: 08 Wrz 2011
Skąd: Lublin
PostWysłany: 2012-11-28, 11:38    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Przed sekundą Heroic Freaks Evolution (Liga IV) zgłosił poprawnie kandydaturę do Rady - Skarpa Ełk (januszek66). Poprzednie zgłoszenie nie było wytłuszczone.

_________________
Organizator LK
Kapitan Lublin III
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
julekk Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 11 Wrz 2009
Skąd: Warszawa
PostWysłany: 2012-11-28, 12:03    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

wydaje mi się że do czasu rozpoczęcia działąlnosci Rady nalezy dac szansę tym spóźnionym i poprawiającym błędne zgłoszenia

mam nadzieje że długo nie bedziemy czekac na to podforum - ewntualnie można założyć już teraz temat dla rady a potem tylko posprzątać jak podforum powstanie

Dużo ludzi w tej radzie - wg mnie nie bedzi eto służyło szybkiemu jej działaniu

_________________
Drużna KS Pogodna Klan Happy Drastic Clan
TM Warszawa I
LKJ Drastic Academy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
f-16 Płeć:Mężczyzna

Wiek: 36
Dołączył: 26 Lut 2006
Skąd: pochodzą murzyni?
PostWysłany: 2012-11-28, 16:38    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Racja, ludu dużo, dlatego też należy wg mnie maksymalnie skrócić czasy głosowań - myślę, że 5 dni spokojnie wystarczy, jeżeli nie mniej.

Co do spóźnialskich także jestem za ich przyjęciem.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
11346613
corby91 Płeć:Mężczyzna
VSC Clan


Wiek: 33
Dołączył: 25 Gru 2009
Skąd: Tarnów
PostWysłany: 2012-11-28, 18:21    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Za przyjęciem spóźnialskich również i za Wink

Co do liczby osób w radzie warto kiedyś zastanowić się nad takim system, że 1klan=1osoba w radzie niezależnie od liczby sekcji danego klanu, liczba osób chyba zminimalizowała by się o połowe tego co mamy Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
11329008
diego_12 Płeć:Mężczyzna

Wiek: 34
Dołączył: 22 Gru 2007
Skąd: Radzyń
PostWysłany: 2012-11-28, 21:03    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

corby91 napisał/a:
Za przyjęciem spóźnialskich również i za Wink

Co do liczby osób w radzie warto kiedyś zastanowić się nad takim system, że 1klan=1osoba w radzie niezależnie od liczby sekcji danego klanu, liczba osób chyba zminimalizowała by się o połowe tego co mamy Wink


dlaczego miano by wprowadzić ograniczenie 1 osoba w radzie na 1 klan ? Jeżeli by się wprowadziło podklany w regulaminie, wtedy można by było wprowadzić takie rozwiązanie. Jednak obecnie każda sekcja klanu jest uważana za osobny klan, chyba, że organizatorzy zmienili już tok myślenia

_________________________
I added cool smileys to this message... if you don't see them go to: http://s.exps.me

_________________
Venisti, vidisti et Diego vicit
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
f-16 Płeć:Mężczyzna

Wiek: 36
Dołączył: 26 Lut 2006
Skąd: pochodzą murzyni?
PostWysłany: 2012-11-28, 21:06    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Zgodzę się z diego_12 - na tę chwilę w regulaminie LK nie ma mowy o pojęciu rodzina klanowa, sekcja klanowa - każdy klan jest traktowany jako oddzielna jednostka. Jednakże mam od jakiegoś czasu pomysł do przegłosowania właśnie pod radę - utworzenie takiej opcji ale głównie z plusami z tegoż tytułu: np. możliwość dodatkowych transferów między sekcjami i inne tego typu.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
11346613
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 6 z 7 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo ©2003 phpBB Group
domain & hosting donated by founders :: ownership by www.managerzone.pl
adaptation & modification by XoNoX :: logo made by groclinac
Copyright © 2002-2015 by XoNoX :: POLITYKA PRYWATNOŚCI (PRIVACY POLICY)
Wszystkie prawa zastrzeżone. Ten serwis nie ma jakichkolwiek powiązań z firmą ManagerZone AB. Publikowane komentarze
są prywatnymi opiniami użytkowników Forum. Serwis forum.managerzone.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści opinii.
Żaden z elementów tej witryny nie może być kopiowany i rozpowszechniany bez zgody właściciela.
Wykorzystane tu znaki towarowe i handlowe oraz nazwy marek, produktów czy usług należą do ich prawnych właścicieli
i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych oraz są rozpowszechniane zgodnie z Ustawą o Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych.
Zobacz też: www.managerzone.pl, www.ndmaz.pl, www.gramed.com, www.gramed.eu, www.projekt-bud.pl,
bronx.nsk.pl, forum.nsk.pl, futsal.nsk.pl, managerzone.nsk.pl, forum.managerzone.nsk.pl, medycyna.nsk.pl,
nlpna.nsk.pl, nowydwormaz.nsk.pl, projekt.nsk.pl, swit.nsk.pl, tv.nsk.pl, vectra.nsk.pl, www.nsk.pl, swit.ndmaz.pl
Strona wygenerowana w 0.08 sekundy. Zapytań do SQL: 42