Forum ManagerZone Polska Strona Główna Forum ManagerZone Polska
Pierwsze nieoficjalne forum dla polskiej społeczności ManagerZone.com
Forum istnieje od 2004-02-12 godzina: 01:56
http://forum.managerzone.pl/

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 13, 14, 15  Następny
Zmiany w regulaminie LK - propozycje
Autor Wiadomość
Firefox78 Płeć:Mężczyzna
Goral Zywiec

Wiek: 45
Dołączył: 10 Lip 2011
Skąd: Żywiec
PostWysłany: 2015-01-29, 20:03    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Kolejne pytanie, co gdy ktoś poda skład 1 minutę przed końcem czasu na to, a potem zrobi poprawkę. Zaliczamy taki skład, czy nie? Większość napisze, że tak. Super, tylko w takim wypadku ktoś może podać za pierwszym razem coś co przypomina czas żeby zyskać te kilka minut na czasie, bo dopiero teraz się obudził, że skład trzeba podać. Nie jestem jakoś specjalnie przeciwny tej poprawce, bo idea mi się podoba, ale żeby nie było tak, że potem powstanie sporo nowy luk w regulaminie.

_________________
Organizator LK
LK: Happy Drastic Clan
LKJ: Drastic Roses
TM: Czechowice-Dziedzice
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Lapatrenera Płeć:Mężczyzna
UPSG


Wiek: 38
Dołączył: 24 Sty 2009
Skąd: Łaziska
PostWysłany: 2015-01-29, 20:05    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Firefox78 napisał/a:
Kolejne pytanie, co gdy ktoś poda skład 1 minutę przed końcem czasu na to, a potem zrobi poprawkę. Zaliczamy taki skład, czy nie? Większość napisze, że tak. Super, tylko w takim wypadku ktoś może podać za pierwszym razem coś co przypomina czas żeby zyskać te kilka minut na czasie, bo dopiero teraz się obudził, że skład trzeba podać. Nie jestem jakoś specjalnie przeciwny tej poprawce, bo idea mi się podoba, ale żeby nie było tak, że potem powstanie sporo nowy luk w regulaminie.


Nawet choćby ktos tak zrobil (malo realne ale mozliwe)to co takiego sie stanie ??? ktos na tym ucierpi??
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Firefox78 Płeć:Mężczyzna
Goral Zywiec

Wiek: 45
Dołączył: 10 Lip 2011
Skąd: Żywiec
PostWysłany: 2015-01-29, 20:13    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Lapatrenera napisał/a:
Firefox78 napisał/a:
Kolejne pytanie, co gdy ktoś poda skład 1 minutę przed końcem czasu na to, a potem zrobi poprawkę. Zaliczamy taki skład, czy nie? Większość napisze, że tak. Super, tylko w takim wypadku ktoś może podać za pierwszym razem coś co przypomina czas żeby zyskać te kilka minut na czasie, bo dopiero teraz się obudził, że skład trzeba podać. Nie jestem jakoś specjalnie przeciwny tej poprawce, bo idea mi się podoba, ale żeby nie było tak, że potem powstanie sporo nowy luk w regulaminie.


Nawet choćby ktos tak zrobil (malo realne ale mozliwe)to co takiego sie stanie ??? ktos na tym ucierpi??


Przede wszystkim będzie to zagranie nie fair, taki "faul taktyczny" bez konsekwencji. Ujmę to tak, na pewno nie zgodzę się na dłuższy czas niż 10 minut.

_________________
Organizator LK
LK: Happy Drastic Clan
LKJ: Drastic Roses
TM: Czechowice-Dziedzice
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Lapatrenera Płeć:Mężczyzna
UPSG


Wiek: 38
Dołączył: 24 Sty 2009
Skąd: Łaziska
PostWysłany: 2015-01-29, 20:13    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Firefox78 napisał/a:

To, że Ty się nie spotkałeś to nie znaczy, że takie coś nie wystąpiło lub nie wystąpi. Mnie niejednokrotnie się zdarzało jak obrabiałem ligę jako org, że dokładnie w chwili gdy zaznaczałem posty do przesunięcia do archiwum ktoś w tym momencie podał skład, wynik etc. co skutkowało wylądowaniem tego postu w archiwum bez jego przeczytania. Jak wspominałem, że mogą być problemy z grą obcych z egotycznych stref czasowych to też podobno na to były nikłe szanse, a tu niedawno w LK przez to był walkower, bo ktoś nie mógł ustalić 1 meczu na LK, bo rozegrał/ustalił już maksymalną liczbę meczów w tygodniu. 6'kę w totolotka ogromnie trudno trafić, a mimo wszystko zdarza się. I na koniec pytanie, co z takim co nie odczeka te 5 czy 10 minut i użyje pierwszej wersji - będziemy go karać?


Zdarzyć sie moze wszystko, kwestia jakie sa na to szanse. Poza tym tu nie chodzi o obrabianie ligi tylko o dobranie par w 5 minut po podaniu skladu przeciwnika. Zdarzylo ci sie kiedys tak dobrac??

Nie pisz strefach czasowych i obcokrajowcach bo to nie ma nic z ta sprawą wspólnego.

Kapitan zastepca , czy osoba upowazniona musi znać regulamin LK jezeli bedzie zapis ze jest możliwość poprawienia skladu do 5 czy 10 min to bedzie musial poczekac.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Lapatrenera Płeć:Mężczyzna
UPSG


Wiek: 38
Dołączył: 24 Sty 2009
Skąd: Łaziska
PostWysłany: 2015-01-29, 20:19    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Firefox78 napisał/a:
Przede wszystkim będzie to zagranie nie fair, taki "faul taktyczny" bez konsekwencji.
Ujmę to tak, na pewno nie zgodzę się na dłuższy czas niż 10 minut.[/quote]

Jezeli uważasz ze to by bylo nie fair, to można ując w regulaminie ze w tym przypadku bedzie decydował kapitan przeciwników tak jak to ma miejsce ze spóźnionym doborem lub podaniem skladu. Ale mysle ze jest to zbedne.

Firefox78 napisał/a:
Ujmę to tak, na pewno nie zgodzę się na dłuższy czas niż 10 minut.


Nie rozmawiamy tu o 30 min tylko wlasnie o 5-10 min maksymalnie
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
dresiu Płeć:Mężczyzna


Wiek: 33
Dołączył: 28 Maj 2004
Skąd: Puszczykowo
PostWysłany: 2015-01-29, 20:26    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Myślę, że w Ekstraklasie jesteśmy w stanie przewidzieć skład rywala gdyż wszyscy grają stałą 5 lub robią niewielkie rotacje, a wówczas - tak jak ja kiedyś robiłem - analiza składu rywala była jeszcze przed jego oficjalnym wystawieniem składu, i zdarzało się, że potencjalne pary też. Nie wiem czy udało się kiedyś zrobić coś takiego w 5 czy 10 minut, ale na pewno bardzo szybko były podawane pary jeżeli wszystko się pokrywało, a ewentualne drobne różnice też były do zmiany w kilka sekund.

_________________
Gunners Puszczykowo - div5.91, Wieczna Małpa!, Wieczna Pyra!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Firefox78 Płeć:Mężczyzna
Goral Zywiec

Wiek: 45
Dołączył: 10 Lip 2011
Skąd: Żywiec
PostWysłany: 2015-01-29, 21:53    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

@Lapatrenera - jak pisałem wyżej protestować nie zamierzam, ale chciałbym żebyście przemyśleli wszystkie możliwe konsekwencje takiej poprawki. U mnie spore braki czasowe, a nawet jakby był czas to na pewno jako grupa macie szansę widzieć więcej niż ja.

_________________
Organizator LK
LK: Happy Drastic Clan
LKJ: Drastic Roses
TM: Czechowice-Dziedzice
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
wiesiek Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 04 Kwi 2004
Skąd: Skąd się da
PostWysłany: 2015-02-02, 21:01    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

dresiu napisał/a:
Myślę, że w Ekstraklasie jesteśmy w stanie przewidzieć skład rywala gdyż wszyscy grają stałą 5 lub robią niewielkie rotacje, a wówczas - tak jak ja kiedyś robiłem - analiza składu rywala była jeszcze przed jego oficjalnym wystawieniem składu, i zdarzało się, że potencjalne pary też. Nie wiem czy udało się kiedyś zrobić coś takiego w 5 czy 10 minut, ale na pewno bardzo szybko były podawane pary jeżeli wszystko się pokrywało, a ewentualne drobne różnice też były do zmiany w kilka sekund.

i co z tego, dresiu? jeśli przeciwnik gra stałą "piątką", to co może zmienić przez 5-10 minut? zatrudnić nową drużynę w tym czasie? albo wycofać drużynę pauzującą (w tym drugim przypadku będzie to wkrótce nic nie warte, bo nie będzie już walkowera dla całego klanu za takie coś)?
zresztą pamiętaj, że możliwość zmiany składu w te 5-10 minut (nieokreślone jeszcze, ale skłaniam się ku dolnej granicy) przysługiwać będzie obu stronom pojedynku.
ja osobiście nie obawiam się żadnych negatywnych konsekwencji. i przyznam szczerze, że czarnowidzów zmian regulaminu LK - przy każdej propozycji - zawsze spotykaliśmy wielu, ale każda dotychczasowa zmiana wprowadzona przez nas obroniła się sama (choćby dla przykładu wyzwania obustronne lub możliwość rozegrania spotkań po spóźnionym wystawieniu składu przez którąś ze stron). a wiesz dlaczego? bo każda sensowna zmiana - prowadząca do umożliwienia gry na boisku - jest lepsza, niż najlepsza zasada zabraniająca rozegrania ich na boisku. ludzie chcą grać, bo od dawna wiedzą, że to tylko zabawa, a na anormalne ambicje niektórych osób, których jest naprawdę niewiele - szukających luk w regulaminie i okazji do mataczenia - mamy jedną taką pałę, która się nazywa VII.1 w regulaminie LK.

_________________
Proud member;) Remember;) Rock the MiCrOfOn:) Say..what? I said RaTaMaTaFoN:)!


Ostatnio zmieniony przez wiesiek dnia 2015-02-02, 22:07, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
dresiu Płeć:Mężczyzna


Wiek: 33
Dołączył: 28 Maj 2004
Skąd: Puszczykowo
PostWysłany: 2015-02-02, 22:07    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

wiesiek, ale ja tego nie neguję, nie wiem czy pamiętasz, ale ja za swoich czasów też walczyłem o to żeby walczyć jak najwięcej na boisku, byłem zwolennikiem regulaminu z I, II czy III sezonu LK kiedy nie było obostrzeń bo coś tam - z drugiej strony przez te kilka lat w LK sam (jako MC) byłem dotknięty przez nie do końca uczciwych graczy i byłem za wnioskami regulacyjnymi (pamiętasz słynny mecz toma123-tybur?), ale do meritum - ja tylko napisałem, że można ustalić pary w ciągu "5 minut" po wrzuceniu go przez rywali, a fakt, że można to już w różny sposób wykorzystać pozostawiam organizatorom do analizy. Jak byłem organizatorem widziałem dziesiątki luk regulaminu, ale nikt ich nie wykorzystywał... i mam nadzieję, że będziemy tutaj grali dla sportu i rozrywki, a nie robili reprezentację Kataru... Wink

_________________
Gunners Puszczykowo - div5.91, Wieczna Małpa!, Wieczna Pyra!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
wiesiek Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 04 Kwi 2004
Skąd: Skąd się da
PostWysłany: 2015-02-02, 22:16    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

ja Ciebie rozumiem, ale to, co było naprawdę niewiele osób teraz obchodzi... bez urazy Wink czasy się zmieniają, ludzie też. zobacz jak rzadko teraz ktokolwiek korzysta z darmowej wygranej, gdy przeciwnik zbyt późno wystawi skład Very Happy to wielki sukces nas wszystkich, mentalność graczy się zmieniła i trzeba w to wierzyć, że czarnych owiec - o ile nie da się ich wyeliminować zupełnie - to przynajmniej będzie coraz mniej Wink
na pewno zapis o możliwości zmiany składu po jego wystawieniu trzeba dobrze doprecyzować, ale to już nasza w tym głowa Wink

_________________
Proud member;) Remember;) Rock the MiCrOfOn:) Say..what? I said RaTaMaTaFoN:)!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
jazz Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 24 Lis 2011
Skąd: Piaseczno
PostWysłany: 2015-05-21, 20:09    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Składam propozycję zmiany w Regulaminie LK:
Ma na celu nie psucie zabawy jaką jest MZ sztywnymi regułami, tylko umożliwienie rozegranie spotkań w ramach LK na "murawie".

Aktualne brzmienie:
$I, pkt 2
2. Mecze Ligi Klanów rozgrywane są za pomocą dwumeczu tylko w piątki czasu polskiego.



Propozycja zmiany:
$I, pkt 2
2a. Mecze Ligi Klanów rozgrywane są za pomocą dwumeczu w piątki czasu polskiego.
2b. Dopuszcza się zaliczenie w ramach rozgrywek Ligi Klanów dwumeczu rozegranego w innym dniu niż piątek po spełnieniu poniższych warunków
- dopuszczalne "inne" terminy rozgrywania spotkań w ramach LK to dni bezpośrednio sąsiadujące z terminem rozgrywek, czyli czwartek poprzedzający rozgrywkę lub sobota następująca po rozgrywce.
- pomiędzy dwoma klanami w danym tygodniu rozgrywek mogą wystąpić maksymalnie dwa dwumecze rozegrane w terminie innym niż piątkowy
- termin dwumeczu został zaakceptowany przez obie strony (kapitanowie klanu lub upoważnieni, nie można wymuszać rozegrania meczu w innym terminie)
- zgłoszenie kompletnego wyniku meczów pomiędzy tymi klanami następuje najpóźniej do poniedziałku do godziny 23:59, zgodnie z $V, pkt 15
- zgłoszenie wyników zostanie potwierdzone przez obie strony
- dla spotkań rozegranych w terminach innych niż piątkowe w zgłoszeniu znajdzie się szczegółowa informacja o terminie rozegrania spotkań
- w przypadku niespełnienia powyższych warunków dwumecz jest traktowany jako nierozegrany ze wszystkimi wynikającymi z tego konsekwencjami (vo obustronny)
- próby wymuszeń są karane jak w przypadku prób wymuszeń walkowerów




I słowo uzasadnienia z mojej strony.
NIE ROZUMIEM sytuacji kiedy obie strony nie zgłaszają zastrzeżeń do rozegrania meczu w terminie innym niż piątkowy, a organizatorzy LK sztywno narzucają kary. Czy to dla Was coś zmienia? Wyniki mają nadal być podane do poniedziałku do 23:59. Teraz, jesli nie są podane w regulaminowym terminie nie sprawdzacie ich tylko karacie kartkami (REGULAMIN). I czekacie na wynik. Tak głosi Regulamin.
Jeśli robicie coś więcej, na przykład sami sprawdzacie wyniki spotkań to chwała Wam, ale to nadmiarowe moim zdaniem i tym sposobem dajecie "rybę a nie wędkę".

Example-1
Czy jeżeli przykładowo zagram w rywalem w ramach LK dwumecz w czwartek, nikt z nas (ani z naszych kapitanów) nie zgłosi wniosku o vo, wynik podamy w niedzielę o godzinie 21:00 to czy ukaracie nas kartkami jako vo bezpunktowy za nierozegranie meczów? NIE ponieważ nawet o tym nie będziecie wiedzieli (o ile przypadkiem nie wyjdzie).

Example-2
Z jutrzejszej kolejki barażowej.
W barażu nr 11 (IIId6 - IVa3) pomiędzy ANGRY BOYS III - Crazy Thornes V.
Mój gracz, mistrz93 się pomylił i zaakceptował nie te wyzwania na piątek. Usprawiedliwiłem go bo jest nowy w LK, gra pierwszy sezon. Sam z własnej inicjatywy napisał do rywala tsubasa14, sam z nim ustalił, że zagraja w czwartek, obaj się na to zgodzili. NIE DOWIEDZIELIBYŚCIE SIĘ o nie spełnieniu $I, pkt 2 z Regulaminu LK.
Ale na wszelki wypadek napisalem wczoraj wieczorem do tsubasy14 aby uzgodnił to z własnym kapitanem. By nie było potem, że jednak ORGanizatorzy zauważą grę w innym terminie i obie strony zostaną ukarane, podczas gdy to TYLKO nasz gracz był winny, winny pomyłki.

Dlatego ponawiam apel o UMOŻLIWIENIE UCZESTNIKOM LK zabawy, skoro oni chcą się bawić. Umożliwcie im samym wyjaśnianie swoich błędów i naprawianie ich.
Niezależnie czy to błąd "o 60 minut" czy o 24 godziny.
Podobną propozycję składałem przed rozpoczęciem ubiegłego sezonu. I jeśli ten przepadnie to przed kolejnym sezonem (o ile gra w Lidze Klanów przez takie podejście mnie nie zniechęci) złożę go ponownie. Obiecuję Smile

_________________
-=kielczanin z serca, mazowszanin z wyboru=-
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Firefox78 Płeć:Mężczyzna
Goral Zywiec

Wiek: 45
Dołączył: 10 Lip 2011
Skąd: Żywiec
PostWysłany: 2015-05-22, 08:32    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

@jazz - już ten temat był przerabiany i dla mnie nic się nie zmieniło w tej kwestii. Nie chce mi się znów tych samych argumentów podawać, bo to jest nudne.

To jest droga do jednego wielkiego zamieszania. Prosty przykład z wnioskami o walkower, jedni zagrają sobie w czwartek to do kiedy mają być mecze zaplanowane i do kiedy wniosek o walkower można pisać, zresztą podobnie jest z sobotą. Są też inne punkty regulaminu, które odnoszą się do piątku jako dnia meczowego, jak ostateczny termin transferów między klanami. Bez urazy, ale mam stosunkowo niewielki staż ale pamiętam dokładnie jak wyglądał regulamin przed zmianami. Był stosunkowo mocno restrykcyjny, ale dla znacznej większości nie było to problemem. Teraz jest graczy znacznie mniej i w większości to są weterani, a nie potrafią przypilnować obecnych terminów? Moim zdaniem pod tym względem regulamin jest ok i nie trzeba go poprawiać. Wysłanie wyzwań lub ich przyjęcie to kwestia max kilka minut. Tyle gracz chyba może poświęcić? Zdarzy się wpadka, trudno. Skutki nie są tragicznie, to jest jeden mecz, który o niczym jeszcze nie przesądza, bo są jeszcze 4 inne mecze. W pracy jak się pomylicie to czasem może to grozić utratą pracy, a tutaj konsekwencje są w sumie znikome.

_________________
Organizator LK
LK: Happy Drastic Clan
LKJ: Drastic Roses
TM: Czechowice-Dziedzice
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
krzysieg Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 06 Mar 2012
Skąd: Sosnowiec
PostWysłany: 2015-05-22, 09:39    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Firefox78 napisał/a:
@jazz - już ten temat był przerabiany i dla mnie nic się nie zmieniło w tej kwestii. Nie chce mi się znów tych samych argumentów podawać, bo to jest nudne.

To jest droga do jednego wielkiego zamieszania. Prosty przykład z wnioskami o walkower, jedni zagrają sobie w czwartek to do kiedy mają być mecze zaplanowane i do kiedy wniosek o walkower można pisać, zresztą podobnie jest z sobotą. Są też inne punkty regulaminu, które odnoszą się do piątku jako dnia meczowego, jak ostateczny termin transferów między klanami. Bez urazy, ale mam stosunkowo niewielki staż ale pamiętam dokładnie jak wyglądał regulamin przed zmianami. Był stosunkowo mocno restrykcyjny, ale dla znacznej większości nie było to problemem. Teraz jest graczy znacznie mniej i w większości to są weterani, a nie potrafią przypilnować obecnych terminów? Moim zdaniem pod tym względem regulamin jest ok i nie trzeba go poprawiać. Wysłanie wyzwań lub ich przyjęcie to kwestia max kilka minut. Tyle gracz chyba może poświęcić? Zdarzy się wpadka, trudno. Skutki nie są tragicznie, to jest jeden mecz, który o niczym jeszcze nie przesądza, bo są jeszcze 4 inne mecze. W pracy jak się pomylicie to czasem może to grozić utratą pracy, a tutaj konsekwencje są w sumie znikome.


Rozumiem , że jeśli regulamin twardo mówi o rozegraniu meczy w piątek to znaczy, że rozegranie meczu z graczem z zagranicy o godz. 0.00 z piątku na sobotę też jest niedopuszczalne ponieważ mecze muszą się odbyć w piątek!?
Firefox78 - a co w przypadku dogadania się dwóch drużyn o rozegraniu meczu w innym terminie niż piątek?
Pisał o tym jazz czy obie drużyny zostaną ukarane ?

_________________
Czym różni się kobieta od komara ?
- Jak komar ssie to nie trzeba go głaskać po głowie !
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Firefox78 Płeć:Mężczyzna
Goral Zywiec

Wiek: 45
Dołączył: 10 Lip 2011
Skąd: Żywiec
PostWysłany: 2015-05-22, 10:16    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

krzysieg napisał/a:
Firefox78 napisał/a:
@jazz - już ten temat był przerabiany i dla mnie nic się nie zmieniło w tej kwestii. Nie chce mi się znów tych samych argumentów podawać, bo to jest nudne.

To jest droga do jednego wielkiego zamieszania. Prosty przykład z wnioskami o walkower, jedni zagrają sobie w czwartek to do kiedy mają być mecze zaplanowane i do kiedy wniosek o walkower można pisać, zresztą podobnie jest z sobotą. Są też inne punkty regulaminu, które odnoszą się do piątku jako dnia meczowego, jak ostateczny termin transferów między klanami. Bez urazy, ale mam stosunkowo niewielki staż ale pamiętam dokładnie jak wyglądał regulamin przed zmianami. Był stosunkowo mocno restrykcyjny, ale dla znacznej większości nie było to problemem. Teraz jest graczy znacznie mniej i w większości to są weterani, a nie potrafią przypilnować obecnych terminów? Moim zdaniem pod tym względem regulamin jest ok i nie trzeba go poprawiać. Wysłanie wyzwań lub ich przyjęcie to kwestia max kilka minut. Tyle gracz chyba może poświęcić? Zdarzy się wpadka, trudno. Skutki nie są tragicznie, to jest jeden mecz, który o niczym jeszcze nie przesądza, bo są jeszcze 4 inne mecze. W pracy jak się pomylicie to czasem może to grozić utratą pracy, a tutaj konsekwencje są w sumie znikome.


Rozumiem , że jeśli regulamin twardo mówi o rozegraniu meczy w piątek to znaczy, że rozegranie meczu z graczem z zagranicy o godz. 0.00 z piątku na sobotę też jest niedopuszczalne ponieważ mecze muszą się odbyć w piątek!?
Firefox78 - a co w przypadku dogadania się dwóch drużyn o rozegraniu meczu w innym terminie niż piątek?
Pisał o tym jazz czy obie drużyny zostaną ukarane ?


O godzinie 0.00 z piątku na sobotę termin przejdzie, ale późniejszy już nie.

Obecnie też nie ma możliwości dogadania się rozegrania w innym terminie niż piątek. Jeśli zostanie mecz rozegrany w innym terminie to jest traktowany jako nierozegrany i konsekwencje są takie jak przewiduje regulamin. Kwestia kto w tym przypadku zawinił takiej sytuacji i czy był wniosek o walkower zgłaszany itp. Jeśli dopuścimy do możliwości rozegrania w innych terminach to wiele spraw zacznie się dodatkowo komplikować. W każdy dzień tygodnia są jakieś rozgrywki, jak nie LK, to LKJ, LJ, TM, LKU23 itd. Jestem pewien, że w nie jednym przypadku powstaną dodatkowo niesnaski gdy ktoś się nie zgodzi rozegrać meczu z tego czy innego powodu. Wiem, że @jazz chce dobrze, ale moim zdaniem przyniesie to znacznie więcej problemów niż korzyści. Gracze mają tylko dopilnować wysłania/przyjęcia wyzwań w terminie i tyle. Jeśli dobrze jest to zorganizowane to gracz wysyła wyzwania informuje od razu o tym swojego kapitana i to wszystko. Jak nie ma meczów w terminie zaplanowanych to kapitan sam sobie już poradzi, bo skoro gracz wysłał wyzwania w terminie to musiała zawinić druga strona. Gorzej jak informacji o wysłaniu wyzwań nie było to są potem problemy. Cała operacja trwa max 5 minut. Jeśli komuś nie chce się tyle poświęcić czasu to niech nie gra. Wiem, że są zdarzenia losowe, wypadki przy pracy itp. Sam miałem niedawno tego typu wpadkę, że zająłem sobie termin przypadkowo bo instynktownie zaakceptowałem kogoś wyzwania. Byłem zły na sobie i tyle, bo to był mój błąd, tylko mój i moim zdaniem tak do tego trzeba podejść, a nie szukać drogi na skróty, która może innym przysporzyć dodatkowych problemów.

_________________
Organizator LK
LK: Happy Drastic Clan
LKJ: Drastic Roses
TM: Czechowice-Dziedzice
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
jazz Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 24 Lis 2011
Skąd: Piaseczno
PostWysłany: 2015-05-22, 12:52    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ale rozumiem, że jesli obie strony się umówią na mecz w czwartek czy sobotę, podadzą wynik meczu klanowego w terminie to kary nie dostaną.
Bo przecież nie weryfikujecie wszystkich spotkań których wyniki są podawane ?

Zgadza się ?


Firefox
- bardzo cię cenię jako gracza w MZ. Ale akurat przykład z pracą jest nietrafiony. MZ ma byc zabawą, relaksem. Stawianie go na równi z pracą to niepoważny argument. Za pracę dostaję wynagrodzenie, bonusy. Jesli popełnię błąd to za niego odpowiadam - w różny sposób, zależy od skali błędu i "lokacji" dla której został popełniony.

Temat zostawiam, liczę, że może ktoś jeszcze zabierze głos, choć pisząc mój wniosek byłem świadom nikłych szans na jego wprowadzenie, szans na poziomie 0,01%.

_________________
-=kielczanin z serca, mazowszanin z wyboru=-
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 14 z 15 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 13, 14, 15  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo ©2003 phpBB Group
domain & hosting donated by founders :: ownership by www.managerzone.pl
adaptation & modification by XoNoX :: logo made by groclinac
Copyright © 2002-2015 by XoNoX :: POLITYKA PRYWATNOŚCI (PRIVACY POLICY)
Wszystkie prawa zastrzeżone. Ten serwis nie ma jakichkolwiek powiązań z firmą ManagerZone AB. Publikowane komentarze
są prywatnymi opiniami użytkowników Forum. Serwis forum.managerzone.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści opinii.
Żaden z elementów tej witryny nie może być kopiowany i rozpowszechniany bez zgody właściciela.
Wykorzystane tu znaki towarowe i handlowe oraz nazwy marek, produktów czy usług należą do ich prawnych właścicieli
i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych oraz są rozpowszechniane zgodnie z Ustawą o Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych.
Zobacz też: www.managerzone.pl, www.ndmaz.pl, www.gramed.com, www.gramed.eu, www.projekt-bud.pl,
bronx.nsk.pl, forum.nsk.pl, futsal.nsk.pl, managerzone.nsk.pl, forum.managerzone.nsk.pl, medycyna.nsk.pl,
nlpna.nsk.pl, nowydwormaz.nsk.pl, projekt.nsk.pl, swit.nsk.pl, tv.nsk.pl, vectra.nsk.pl, www.nsk.pl, swit.ndmaz.pl
Strona wygenerowana w 0.12 sekundy. Zapytań do SQL: 46