Forum ManagerZone Polska Strona Główna Forum ManagerZone Polska
Pierwsze nieoficjalne forum dla polskiej społeczności ManagerZone.com
Forum istnieje od 2004-02-12 godzina: 01:56
http://forum.managerzone.pl/

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony 1, 2  Następny
Przenosiny na nowe forum
Autor Wiadomość
el_plecinio Płeć:Mężczyzna
Konkurs ForumMZ.eu


Wiek: 31
Dołączył: 03 Maj 2010
Skąd: ForumMZ.eu-Free FL
PostWysłany: 2012-08-22, 21:25   Przenosiny na nowe forum Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Witam Gość,

Związany jestem z TM już dość długo będzie to gdzieś 3 lata i 9mies w zasadzie od początku mojej kariery ManagerZone. Od 9mies prowadzę http://ForumMZ.eu , miało to być forum pierw dla Torunia wraz z Thornes Clan'em ale zauważyłem tutaj pewien potencjał i zacząłem podpytywać różne klany i miasta czy by nie chciały dołączyć do tej "wspólnoty", tak powstało hasło "ForumMZ.eu - multi-forum dla klanów i miast" o tak jest do dziś.

Rozmawiałem o tym już na forum organizatorów a mianowicie o przenosinach Turnieju Miast na http://ForumMZ.eu , nie spotkałem się tam z negatywną odpowiedzią - zapewne potwierdzą wypowiedzi już jako w większości członkowie Rady TM.
Można zapytać po co? Na to pytanie mogę odpowiedzieć tak: Turniej Miast zawsze musiał się dostosowywać do skryptu forum - wiadomo nie od dziś jak szybko zmiany są wprowadzane na tym forum, ja już stworzyłem i w wolnej chwili będę nadal tworzył pomoce dla Organizatorów by ułatwić im pracę.
Pamiętam jak za moich aktywnych czasów jako org najbardziej wkurzało mnie ręczne robienie tabelek. Obecnie jest to już prostsze - dzięki moim "pomocom" (z natchnienia dangusa wszystko się zaczęło;] ), na tą chwile moje forum dysponuje znakami bbcode:
Kod:
[tab_small](link)[/tab_small]
[tab_normal](link)[/tab_normal]
[tabelkownik](link)[/tabelkownik]
[tab_cross](link)[/tab_cross]
[tab_series](link)[/tab_series]
[tab_fixture](link)[/tab_fixture]  //trzeba wprowadzać daty kolejek

które pozwalają dodać do posta samo aktualizującą się tabelkę oraz inne rzeczy z tabelkownika (można zobaczyć to tutaj: http://forummz.eu/topics5/433.htm#9988 ).

To co mam w planach do zrobienia:
- automatyzacja rady tm, czyli zgłaszanie członków i automatyczne ich usuwanie zmiana dodawanie itp.
- skrypt zapisów oraz do zmian w składach.
- przerobienie exelowych pomocy na skrypty php

wszystko to co wymieniłem robiłbym stopniowo i w wolnym czasie.
Jeśli ktoś już odwiedził forum, na pewno widział stopień zintegrowania go z ManagerZone, planuje zrobić to jak tylko się da, programowaniem zajmuje się hobbistycznie i robię to wszystko w ramach nauki.

Aktywacja kont przebiega u nas bardzo szybko, ponieważ istnieje bardzo sprawny system aktywacji a osoby które się tym zajmują (3 osoby) mają ułatwione zadanie - wchodzą na KG - sprawdzają aktywują, dosłownie są to 2 kliknięcia na jednego ussera.

Pozdrawiam
el_plecinio, Toruń i Bydgoszcz, ForumMZ.eu


UPDATE:
Nawet przy rezygnacji orga, reszta powinna dać sobie radę za sprawą pomocy, które oferuje i będzie oferować http://ForumMZ.eu .
Wgrałem tam wiele modyfikacji usprawniających forum oraz modelowanie go - zapraszam do testów

W razie pytań na każde odpowiem tak szczegółowo jak będzie wymagał ich autor.


Ostatnio zmieniony przez el_plecinio dnia 2012-08-22, 22:03, w całości zmieniany 1 raz
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
6942884
az19krzysiek Płeć:Mężczyzna
UPSG :)


Wiek: 28
Dołączył: 20 Mar 2011
Skąd: Łomża
PostWysłany: 2012-08-22, 21:44    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja jako organizator TM jestem jak najbardziej za, czemu mamy nie skorzystać z ułatwień?

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
35261099
tomek992 Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 23 Kwi 2007
Skąd: Ostrowiec Św.
PostWysłany: 2012-08-22, 22:13    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Kolejny organizator TM jest za Wink. Bardzo szybka aktywacja co jest ważne. Małe poprawki wizualne i przygotowanie nowego forum pod TM i jestem zdecydowanie za w głosowaniu, jeśli będzie głosowanie w Radzie TM Smile.

_________________
Organizator Turnieju Miast
TM - kapitan Ostrowca Świętokrzyskiego
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
1233298
hussar025 Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 20 Maj 2012
Skąd: PL
PostWysłany: 2012-08-22, 22:17    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Jestem użytkownikiem tego forum w związku z tym wyrobiłem sobie zdanie na temat jego sytuacji. Moim zdaniem warto byłoby przenieść tam TM. Pomoce które już istnieją ułatwiają naprawdę ułatwiają życie. Z tego powodu sądzę, że te które zapowiedział el i te których jeszcze nie wymyślił znacznie pomogą w życiu organizatorów jak i kapitanów.
Z ręką na sercu mogę powiedzieć, że jestem za.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
rafcio18 Płeć:Mężczyzna

Wiek: 39
Dołączył: 15 Lut 2004
Skąd: Wrocław
PostWysłany: 2012-08-23, 07:12    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Nie ma to jak obiektywne opinie dwóch Junior Adminów z forum http://ForumMZ.eu hehe, mi ogólnie jest to obojętne gdzie będą prowadzone rozgrywki, jeżeli miało by dojść do głosowania proszę o uwzględnienie takiej opcji do wyboru, a nie tylko TAK/NIE Very Happy

_________________
FC Jableczni div5.53
HC Jableczni div1.2
Klan: Podarte Ciuchy
Reprezentant Wrocławia w Turnieju Miast
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
1532165
rafcio18 Płeć:Mężczyzna

Wiek: 39
Dołączył: 15 Lut 2004
Skąd: Wrocław
PostWysłany: 2012-08-23, 07:13    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Nie ma to jak obiektywne opinie dwóch Junior Adminów z forum http://ForumMZ.eu hehe, mi ogólnie jest to obojętne gdzie będą prowadzone rozgrywki, jeżeli miało by dojść do głosowania proszę o uwzględnienie takiej opcji do wyboru, a nie tylko TAK/NIE Very Happy

_________________
FC Jableczni div5.53
HC Jableczni div1.2
Klan: Podarte Ciuchy
Reprezentant Wrocławia w Turnieju Miast
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
1532165
hussar025 Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 20 Maj 2012
Skąd: PL
PostWysłany: 2012-08-23, 12:38    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

rafcio18, znajdź w moim tekście słowo, że ta opinia jest obiektywna Wink. Wszędzie jest słownictwo odpowiednie dla opinii subiektywnej (moim zdaniem, sądzę że)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
christoph Płeć:Mężczyzna
Szczecin


Wiek: 42
Dołączył: 16 Paź 2004
Skąd: Szczecin
PostWysłany: 2012-08-25, 14:40    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Nie jestem organizatorem i nie bardzo mogę się wypowiadać na temat ułatwień. Jestem przyzwyczajony do tego forum i choćby dlatego jestem chyba przeciw. Poza tym w jednym miejscu jest LK i TM

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
3276674
Picu Płeć:Mężczyzna


Wiek: 41
Dołączył: 29 Gru 2007
Skąd: Skierniewice
PostWysłany: 2012-08-25, 15:10    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

zdanie dokładne jak u kolegi powyżej, za 1 wejściem zaglądam do Turnieju Miast, Ligi Klanów, Ligi Klanów Juniorów oraz Ligi Juniorów więc na chwilę obecną jestem raczej na NIE Rolling Eyes

_________________
PIŁKA - Wielkie Nieporozumienie
HOKEJ - Gang Bang Squad
LK - Emigranci
HLK - Sudden Death
TM i HTM - Łódź
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
4084231
lipi Płeć:Mężczyzna

Wiek: 50
Dołączył: 13 Mar 2009
Skąd: ???
PostWysłany: 2012-08-25, 15:12    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Jestem jak najbardziej za,a może żeby wszystko było w jednym miejscu to może i LK by sie przeniosła
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
lukey90 Płeć:Mężczyzna
Kapitan Siedlec


Dołączył: 10 Paź 2010
Skąd: Siedlce
PostWysłany: 2012-08-25, 15:59    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Jeśli miałoby zostać przeniesione wszystko to tak, ale jeśli chodzi o samo przeniesienie Turnieju Miast to jestem na nie. Jako że jestem związany również z LK nie chciałbym odwiedzać 20 forów na raz. Poza tym musiałbym ganiać wszystkich zastępców i upoważnionych do utworzenia tam konta, w razie gdyby musiał mnie ktoś zastąpić w obowiązkach TM.

_________________
U18 Narančasti Siedlce - div1.3
Siedlce
AlleNuclear Clan
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Jozzy22 Płeć:Mężczyzna
Bahlsen Skawina

Wiek: 40
Dołączył: 28 Mar 2008
Skąd: SKAWINA
PostWysłany: 2012-08-25, 16:11    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

W sumie jak dla mnie to bez różnicy gdzie Turniej Miast będzie miał swoją lokalizacje.Powiedzmy,że opowiem sie za wiekszością
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
el_plecinio Płeć:Mężczyzna
Konkurs ForumMZ.eu


Wiek: 31
Dołączył: 03 Maj 2010
Skąd: ForumMZ.eu-Free FL
PostWysłany: 2012-08-25, 16:56    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja nie rozumiem tego by było wszystko w 1 miejscu oraz tego, że myślicie tylko o sobie.

lukey90 pisze o 20 forach na raz, akurat chyba wy sobie sami jako klan te forum dołożyliście poprzez fuzje. Każde forum klanowe czy miastowe może się przenieść na ForumMZ.eu i wtedy jest "1 forum mniej". Co jakiś czas przybywaja czy to klany czy to miasta.
Nic nie szkodzi na przeszkodzie w przeniesieniu LK, tylko że nie ja o tym decyduje i oficjalnie z nikim o tym nie gadałem. Jeśli takie stanowisko jak pisze lukey90 byłoby we wszystkich rozgrywkach to żadne by się nie ruszyło. W zasadzie chyba nikt z was nie był nigdy orgiem i nie wie ile czasu trzeba włożyć w to co się robi - dlatego pisałem ze myślicie tylko o sobie. Dlaczego lipi i tomek piszą za? Widzimisię? Przedstawiłem im rozwiązania które pozwolą zrekompensować nawet brak orga dlatego takie zdanie jest takie a nie inne. Przenosiny są właśnie po to.
Wielu z członków rady nie widziałoby nawet tego tematu gdybym nie wysyłał ludziom na KG, tak właśnie funkcjonuje ta rada a raczej tej funkcjonalności brak, tylko orgowie ciągną te rozgrywki zgłaszają poprawki do regulaminu a to powinno być zadanie rady chyba ;/
Prosiłbym o postawienie się w sytuacji jako org a potem o wydanie opinii, tych co sie wypowiadali też o to prosze Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
6942884
lukey90 Płeć:Mężczyzna
Kapitan Siedlec


Dołączył: 10 Paź 2010
Skąd: Siedlce
PostWysłany: 2012-08-25, 17:26    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o nasz klan to przenieśliśmy się jakiś czas temu na ForumMZ, bo nasze stare forum po prostu się sypało. I była to nawet moja inicjatywa, aby się tam przenieść, bo myślałem, że to będzie dobry pomysł. A gdyby mi się spodobało to przeniósłbym nawet TM Siedlce. Ale niestety się nie spodobało. Dzięki, że mi o tym przypomniałeś, bo to ważny argument Wink I to nie tylko mi nie przypadło do gustu. Drastycznie spadła aktywność, ja sam uważałem, że za dużo tam było "nie naszego". Po prostu wchodząc na forum klanowe chcę mieć wszystko związane tylko i wyłącznie z moim klanem, a tu na wejściu shoutbox, którego nie chce mi się czytać, bo wpisy nie dotyczą naszych spraw, a tu tematy, które w ogóle mnie nie obchodzą, a tu z kolei milion wiadomości nie przeczytanych. A ja przecież nie chcę czytać całego forum. Dlatego chcąc mieć na widoku tylko to co chcę, dałem odnośnik tylko naszego działu. Ale to niewiele pomogło. Nie da się normalnie zagadać ze swoimi luźną gadką, bo na shoutboxie wszyscy widzą, a forum to ma być dom i rodzinka, sami swoi. Zastanawialiśmy się nawet czy nie wrócić na stare forum, ale odstraszała nas jego działalność. Na szczęście przyszedł temat fuzji, a jak fuzja to i nowe forum. I teraz przynajmniej czuję się jak u siebie w domu. To tyle jeśli chodzi o przeniesienie tam klanu czy miasta.
A teraz co do wypowiadania się w czyimś imieniu. Czy za każdym razem podejmując jakąś decyzję trzeba się stawiać w sytuacji każdej osoby? Oczywiście zdaję sobie sprawę, że byłoby to duże ułatwienie (tak sądzę) dla orgów i być może znacznie umiliłoby im pracę, ale wydaje mi się, że każdy wypowiada się we własnym imieniu i stwierdza, czy by mu te przenosiny pasowały czy nie. Tak samo podczas głosowania dotyczącego zmian w regulaminie. Nie możemy się stawiać w sytuacji konkretnego miasta podejmując decyzję, tylko bierzemy pod uwagę swój rozsądek.
Zgłaszając przeciw nie robię przecież na złość organizatorom, a dlatego, że byłoby to kolejne forum, które musiałbym odwiedzać, a jak już wspomniałem o przeniesieniu klanu czy miasta nie ma mowy.
Może i ForumMZ jest lepsze pod wieloma względami od tego, ale nie oznacza to, że każdy musi być za. I nie każdy musi się ze mną zgadzać Wink

_________________
U18 Narančasti Siedlce - div1.3
Siedlce
AlleNuclear Clan
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
el_plecinio Płeć:Mężczyzna
Konkurs ForumMZ.eu


Wiek: 31
Dołączył: 03 Maj 2010
Skąd: ForumMZ.eu-Free FL
PostWysłany: 2012-08-25, 17:49    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Szanuje twoje zdanie Wink
Ale nie każdy sądzi tak jak ty, wielu i Ci co są na forum podoba sie jego atmosfera i możliwość integracji, dzięki temu ze zgłosiły sie nowe klany czy miasta po prostu przez działalność forum poznałem wielu wspaniałych managerów z którymi teraz wymieniam posty na forum lub po prostu gadam poza nim np na gg. Taki był ten cel - łącznie Wink



lukey90 napisał/a:
A teraz co do wypowiadania się w czyimś imieniu. Czy za każdym razem podejmując jakąś decyzję trzeba się stawiać w sytuacji każdej osoby? Oczywiście zdaję sobie sprawę, że byłoby to duże ułatwienie (tak sądzę) dla orgów i być może znacznie umiliłoby im pracę, ale wydaje mi się, że każdy wypowiada się we własnym imieniu i stwierdza, czy by mu te przenosiny pasowały czy nie. Tak samo podczas głosowania dotyczącego zmian w regulaminie. Nie możemy się stawiać w sytuacji konkretnego miasta podejmując decyzję, tylko bierzemy pod uwagę swój rozsądek.
Zgłaszając przeciw nie robię przecież na złość organizatorom, a dlatego, że byłoby to kolejne forum, które musiałbym odwiedzać, a jak już wspomniałem o przeniesieniu klanu czy miasta nie ma mowy.
Może i ForumMZ jest lepsze pod wieloma względami od tego, ale nie oznacza to, że każdy musi być za. I nie każdy musi się ze mną zgadzać Wink

Nie trzeba tylko jeśli te przenosiny są dla widzimisie głosujących to sensu to najmnieszego nie ma Confused. Bo dla użykowników nic się nie zmieni - tu czy tu będą pisać posty. Chodzi właśnie o organizatorów i to dla nich jest ta cała dyskusja.
Gdyby brakowało ludzi do pracy zgłosił byś się? Były takie sytuacje i czasem zero odzewu - tylko ogłaszanie sie gdzie sie dało pomogło... . Post z tabelą na głównej, tabela krzyżowa z tabelkownika oraz stworzenie bbcode do terminarza który by podawał najbliższe mecze - w zasadzie org edytowac postu by nie musiał.
Było by mało pracy (za 0zł/h Razz )
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
6942884
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 2 Idź do strony 1, 2  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo ©2003 phpBB Group
domain & hosting donated by founders :: ownership by www.managerzone.pl
adaptation & modification by XoNoX :: logo made by groclinac
Copyright © 2002-2015 by XoNoX :: POLITYKA PRYWATNOŚCI (PRIVACY POLICY)
Wszystkie prawa zastrzeżone. Ten serwis nie ma jakichkolwiek powiązań z firmą ManagerZone AB. Publikowane komentarze
są prywatnymi opiniami użytkowników Forum. Serwis forum.managerzone.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści opinii.
Żaden z elementów tej witryny nie może być kopiowany i rozpowszechniany bez zgody właściciela.
Wykorzystane tu znaki towarowe i handlowe oraz nazwy marek, produktów czy usług należą do ich prawnych właścicieli
i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych oraz są rozpowszechniane zgodnie z Ustawą o Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych.
Zobacz też: www.managerzone.pl, www.ndmaz.pl, www.gramed.com, www.gramed.eu, www.projekt-bud.pl,
bronx.nsk.pl, forum.nsk.pl, futsal.nsk.pl, managerzone.nsk.pl, forum.managerzone.nsk.pl, medycyna.nsk.pl,
nlpna.nsk.pl, nowydwormaz.nsk.pl, projekt.nsk.pl, swit.nsk.pl, tv.nsk.pl, vectra.nsk.pl, www.nsk.pl, swit.ndmaz.pl
Strona wygenerowana w 0.11 sekundy. Zapytań do SQL: 41