Forum ManagerZone Polska Pierwsze nieoficjalne forum dla polskiej społeczności ManagerZone.com Forum istnieje od 2004-02-12 godzina: 01:56 http://forum.managerzone.pl/
Wysłany: 2012-12-29, 21:35 Zapisy i składy na XXIV sezon
W tym temacie proszę o potwierdzenia udziału, zgłoszenia nowych klanów oraz składów.
W rozgrywkach mogą uczestniczyć zawodnicy urodzeni w sezonie 24 lub młodsi.
Terminarz
05.01.2013 - pierwszy mecz barażowy
12.01.2013 - drugi mecz barażowy
12.01.2013 do 23:59 - ostateczny termin potwierdzenia udziału w rozgrywkach nowego sezonu
Potwierdzenie gry Klanu musi zawierać numer ligi w której klan grał lub dopisek nowy jeśli klan nie uczestniczył w rozgrywkach
13.01.2013 - początek podawania składów na nowy sezon
19.01.2013 do 23:59 - ostateczny termin podawania składów
Zgłoszenie składu musi zawierać wskazanie kapitana, zastępcy i ewentualnych upoważnionych, oraz ligi w której klan będzie wystepował
Klan, który się spóźni otrzyma następujące kary
1 dzień - - 3pkt
2 dni - - 6 pkt
lub
zostanie zdegradowany do niżej ligi (decyzje o rodzaju kary podejmą organizatorzy)
26.01.2013 - pierwsza kolejka nowego sezonu
Zgłoszenia nie spełniające wymogów będą odrzucane.
VSC Juniorzy
Myszewo (gram_pl) - kapitan
TEK FC Leo Academy (leonidas1991) - vice - usunięty
Bandysie SA (mickk) - vice
Sojcze Football Club (svennnson)
◇VSC◆™ fc BaRtKóW NoWy (hulku) - vice
Upoważnieni do wszystkich sekcji VSC: gram_pl, mickk, hulku, leonidas1991, sowacz, mulemans, corby91, sirralf, samihami2, emzt
I liga: Postrzeleni Futbolówką Future
Wściekłe Psy Gliwice (kojotos) - upoważniony
TS Nysa United (eselu) - zastępca
KP Opel Kamień (adikol516) - kapitan
MC Zet Tychy (tomasztychy)
bianconeri - PŁOCK - (soul17) - upoważniony
Dodatkowo upoważnieni: marcino86, denyy16, mazurek87, yarek
Urodzeni pod Szczęśliwą Gwiazdą -3punkty za spóźnione potwierdzenie gry - rezygnacja OLA JUNIORS JASTRZĘBIE (olseb) - zastępca kapitana - usunięty
Arsenal London (Lego90) - zastępca
TheLostChildrensOfBabylon (Alahh) - usunięty
FC IMPERATOR (khold)
Bociany SA (Rejbonaldinho) - kapitan
Santos Futebol Clube MKL (skinn7) - dodany Junior Football Academy (f-16) - dodany
Upoważnieni we wszystkich sekcjach: lego90, alahh, christoph, florens, pawcio1980
VSC Młodzież
Deathbat V.S.C. Team (sowacz) - kapitan
FC Harpie (palinass)
◇VSC◆™J&J G★T Radocza ✘⓫ (mulemans) - vice
CoffeeEveryMorning SALE (agatonik)
VSC™Corby Ninety-One (corby91) -vice
Upoważnieni do wszystkich sekcji VSC: gram_pl, mickk, hulku, leonidas1991, sowacz, mulemans, corby91, sirralf, samihami2, emzt
II liga: Siebie Warci
1. Unthinkable (unthinkable) - kapitan
2. Wierzbocice SA (grzebrze)
3. KKS Legia Deptaka (deptak) - zastępca kapitana
4. FC BATY PEWNE (hoganglogow)
5. ESB (srzeyamlon)
6. IGLOOPOL (ralfixx)
7. Rojiblanco (magik_13)
8. Murakami team Cracow (kinbot2)
9. Zawój (tonik18)
VSC Trampkarze
CSKA Moskwa (samihami2) - vice
RS Wikowyje (sirralf) - kapitan
PSB Grodzisk (stanpierre)
Zajac (Bart1110)
ŻOKS Sikorski (emzt) - vice
TEK FC Leo Academy (leonidas1991) - dodany
Upoważnieni do wszystkich sekcji VSC: gram_pl, mickk, hulku, leonidas1991, sowacz, mulemans, corby91, sirralf, samihami2, emzt
Drastic Academy The End (diego_12) - kapitan - usunięty
Borussia Dortmund (leszkob)
DMS TEAM (dms26)
Baboszewo (jahu29pl) - kapitan
Phantasy World (vill) - zastępca
The WINNERS Academy
PεTεЯº°¨™¨°ºBŷTøM (lippi99) - KAPITAN
Odrynki (adriankrom) - Zastępca
MKS MLAWA (travka)
FC BIELICE (cypiseekk)
MARKUS - Football Club (markus1959)
Rothenbach SA (fila1982)
III liga: Pro Gejmerzy
सिम्युलेटर बकवास है (master789) kapitan
Powersoft Wrocław (julius2u) zastępca
ZAWODZIE SA (gamcio)
MKS Halemba (wisior)
Kosmos WrocLOVE (grzechoooooo) zastępca
The Fighting Mangooses FC (maly_pl)
The Fappers Team (d3v1l1992)
Pogromcy Gdańsk (bleider8)
T.H.C Hapoel Otwock (baler28)
Heroic Freaks Juniors
Szelków SA (grego) - zastępca
Wisła Białogard (arkadius34) - kapitan
Tom Star Pleszew (tomstar) - zastępca
Kociewie Ocypel (malytom)
Skarpa Ełk (januszek66)
Gosharp f.c. (gosharpwp) - dodany
Dominatorzy - rezygnacja
GWIAZDY OBŁUŻA (BIALY30) - kapitan
FC Barlinek (luty69) - zastępca
FC Manchester United (wolf1)
Bks Lechia (robson_35)
FC Gdynia (pietras79) - zastepca
Bibus Menos Gdynia (koalka)
Lipowska SA (blueruda22)
Borussia Dortmund (martini__85) - upoważniony
Dream Team 2007 (sandisadbdg)
sokół pyrzyce (tropheus77)
Olympique Gdynia (cristofff)
FC WU (raek1)
RC Widzar Gdynia (widzar)
FC Gryf Szczecinek (patryk6527)
Czerwona Latarnia Gdynia (ptysia26)
Wesola ferajna (lismen)
Kiler Whales Gdynia (iwa)
GKS Wybrzeze Gdansk (babolex)
Bałtyk Gdynia (laska_sks)
Angry Boys Young Power
Dziwno (para-1966)
FC Goool (marcin160795) - zastępca
Fc Radomsko (blueeyes22)
KS Pogoń Szczucin (galenos1992) - kapitan
Radziejewo SA (luki589)
Dodatkowo upoważnieni: krzyzak_77, fredek-krk, blueeyes22, tsubasa14, up7down
AlleNuclear Clan II
Morawa Youth Club (angstridden) - kapitan
KOSMOS Browariusz (keiler) - zastępca
Wieprze Lechistanu(amnomox)
FC Morawa(Angelo1990)
Inox Gdynia(gdynia)
Ruch Wielkie Hajduki FC (dam1981)
Sons of Anarchy (grzela07)
AlleNuclear Clan
ЗЕНИТ GLIWICE(trocki428b) - kapitan
Spartans Lodz (olborinho) - zastępca
Fragmenty Nietoperzy (kujas)
Orzeł Stanica (parias)
Football Sajfon Team (sajfon)
Bizarre Team (gorka8)
Upoważnieni - gorka8, kujas
IV liga A: Drastic Newbies
Goral Zywiec (firefox78) - kapitan
BKS Jaga Białystok (lukas0408) - usunięty
Mitschullen SSA (cubuus)
Malsumo (timi1992)
Widzew Łódź (seba_83)
Gryf Wejherowo (qqjj1)
ŚRÓDMIEŚCIE WRONKI (johny_1984) - zastępca
LIBERTA PER GLI ULTRAS(ujarany) - zastępca
The Untouchables (wronkimb)
Unia moscice Tarnow (radziu21)
Slayer Rzeszow (hussar025) - zastępca
Angry Boys Young Power III
Latawce Pana Cogito (djkomar1)
Spital (arti03107)
KRK BULLS (fredek-krk) - zastępca
LEGION ALBINÓW (up7down) - kapitan
Linne (gruszka04)
Makaroniarze FC (lust4)
FC POLAND (mojfan)
Dodatkowo upoważnieni: galenos1992, krzyzak_77, blueeyes22, marcin160795, tsubasa14
Zlane Zoki
AC MUSTANG ZGODA (kris63) - kapitan
Puste Kufle Siemianowice (dawes) - zastepca
PIVKOSII (pivko77)
FC Zdziwiona Zuzia (olusia74)
Niebiescy (wojtekex)
KKS H5N1 Kalisz (jendrekkks)
Niebiescy(gucio14)
Given to Fly (ptasiek)
upowaznieni: pivko77, jendrekkks, ptasiek
IV liga B: Joga Bonito Adept
FC Sabinow Power (knot77) - kapitan
Victoria J-rzno (damian8312)
Wampiry (micha79)
Lilienfelde (artur12312)
Manhattan Raptors CZ-DZ (wozik) - z-ca
upoważnieni wszyscy
Angry Boys Young Power II
Giallorossi Poland (tsubasa14) - zastępca
Husaria Tarnów (mavis87)
Jaśnie Wielmożni Panowie (dziordzio)
LECHIA GDANSK - BRZOZOWA (krzyzak_77) - kapitan
WKS Wawel Kraków (rufus03)
Dodatkowo upoważnieni: galenos1992, fredek-krk, marcin160795, blueeyes22, up7down
Nie możesz pisać nowych tematów Nie możesz odpowiadać w tematach Nie możesz zmieniać swoich postów Nie możesz usuwać swoich postów Nie możesz głosować w ankietach