Forum ManagerZone Polska Pierwsze nieoficjalne forum dla polskiej społeczności ManagerZone.com Forum istnieje od 2004-02-12 godzina: 01:56 http://forum.managerzone.pl/
[po 10. kolejce]
1. Heroic Freaks Rookies 10 - (7, 1, 2,) - 22 pkt (awans do Ekstraklasa ) 2.Magic Players U-21 10 - (6, 1, 3,) - 19 pkt(baraż o awans z 1 z II ligi) 3. Urodzeni pod Szczęśliwą Gwiazdą 10 - (5, 2, 3,) - 17 pkt (baraż o awans z 4 z Ekstraklasa ) 4. Drastic Clan Juniors 10 - (5, 1, 4,) - 16 pkt (baraż o utrzymanie z 3 z II ligi) 5. VSC Trampkarze 10 - (4, 1, 5,) - 13 pkt (spadek do II ligi) 6. Pro Gejmerzy 10 - (0, 0, 10,) - 0 pkt (spadek do III ligi)
*kolejno : mecze - (zwycięstwa, remisy, porażki) - punkty
1 kolejka [27.10.2012]
Pro Gejmerzy - Urodzeni pod Szczęśliwą Gwiazdą 1-16
Zawodzie SA (gamcio) - OLA JUNIORS JASTRZĘBIE (olseb) 1-3 3-4
सिम्युलेटर बकवास है (master789) - Srebrny Grom DK (yaretzky) 0-3 0-3
MKS Halemba (wisior) - Arsenal London (Lego90) 2-4 1-1
Kosmos WrocLOVE (grzechoooooo) - Peace. Love. Empathy. (adamak1990) x-x x-x
VSC Trampkarze - Heroic Freaks Rookies 9-15
Zwiadowcy (dereim) - Gosharp f.c. (gosharpwp) 1-2 5-2
Deathbat V.S.C. Team (sowacz) - Tom Star Pleszew (tomstar) 3-0 4-1
FC Harpie (palinass) - Szelków SA (grego) 2-4 1-4
CSKA Moskwa (samihami2) - Nightmare (nightmare) 1-4 2-3
Magic Players U-21 - Drastic Clan Juniors 7-16
Rewolwerowcy z Gilead (kebor) - Liverpool Hillsborough 96(uber_zdzichu) 1:2 1-2
Dymarki Wejherowo (dymus) - The End(diego_12) 1:1 2:4
Nawiady (vvvjjj) - FC Pyrokezi(gpyrka) 1:5 1-2
Olimpia HSB (gadzina86) - Krukówka(kosnoxxx) 7:1 3-1
2 kolejka [03.11.2012]
Urodzeni pod Szczęśliwą Gwiazdą - Drastic Clan Juniors 15:9
TheLostChildrensOfBabylon (alahh)- Liverpool Hillsborough 96(uber_zdzichu) 2-1 1-2
Arsenal London (Lego90) - The End(diego_12) 1-0 3-1
Srebrny Grom DK (yaretzky) - FC Pyrokezi(gpyrka) 1-4 3-1
OLA JUNIORS JASTRZĘBIE (olseb) - Phantasy World (vill) 3-6 4-0
[po 10. kolejce]
1. Postrzeleni Futbolówką Virgins 10 - (8, 1, 1,) - 25 pkt (awans do I ligi i baraż z 2 z I ligi o awans do Ekstraklasy) 2. Regiment Młodej Róży 10 - (7, 3, 0,) - 24 pkt(awans do I ligi ) 3. The WINNERS Academy 10 - (6, 1, 3,) - 19 pkt (baraż o awans z 4 z I ligi) 4. Heroic Freaks Juniors 10 - (4, 0, 6,) - 12 pkt(baraż o utrzymanie z 3 z III llig) 5. Dominatorzy 10 - (2, 1, 8,) - 7 pkt (spadek do III ligi) 6. Heroic Freaks Reserves 10 - (0, 0, 10,) - 0 pkt (spadek do IV ligi)
*kolejno : mecze - (zwycięstwa, remisy, porażki) - punkty
[po 10. kolejce]
1. VSC Młodzież 10 - (9, 1, 0,) - 28 pkt(awans do I ligi) 2. Siebie Warci 10 - (6, 1, 3,) - 19 pkt(awans do II ligi) 3. Smyki z HOOLIGANS 10 - (5, 3, 2,) - 18 pkt(baraż o awans z 4 z II ligi) 4. Zlane Zoki 10 - (4, 0, 6,) - 12 pkt(baraż o utrzymanie z 2 z IV ligi A) 5. Urodzeni pod Sczęśliwą Gwiazdą II 10 - (3, 1, 6,) - 10pkt(baraż o utrzymanie z 2 z IV ligi B) 6. Brzdące z HOOLIGANS 10 - (0, 0, 10,) - 0 pkt(spadek do IV ligi)
*kolejno : mecze - (zwycięstwa, remisy, porażki) - punkty
1 kolejka [27.10.2012]
VSC Młodzież - Urodzeni pod Szczęśliwą Gwiazdą II 15-9
FC Łęczna (data17) - FC Jableczni (rafcio18) 0:2 / 0:1
RS Wikowyje (sirralf) - Grube Bolki Gizycko (grubebolki) 4:2 / 1:3
VSC™Corby Ninety-One (corby91) - SVT Siedlce (bialybosik) 3:0 / 4:0
ŻOKS Sikorski (eMZt) - Christoph Szczecin (christoph) 7:0 / 8:2
Zlane Zoki - Siebie Warci 8-14
Puste Kufle Siemianowice (dawes)- Wierzbocice SA (grzebrze) 0-3, 0-3 vo
KKS H5N1 Kalisz (jendrekkks)- Unthinkable (unthinkable) 0-5; 2-2
AC MUSTANG ZGODA (kris63)- KKS Legia Deptaka (deptak) 0-2; 1-1
FC Zdziwiona Zuzia (olusia74)- Rojiblanco (magik_13) 3-0v. 3-0v.
Smyki z HOOLIGANS - Brzdące z HOOLIGANS 18:3
MKS DĄBROWA GÓRNICZA (arek1971) - S.S. Lazio Rom (thomas320) 3:0 / 3:1
KOSZMAR z KRAKOWA™ (Neosoko) - Dzieczewo SA (tobi_joz) 3:1 / 2:2
Sparta Złotów (milanox71) - Polonia Bytom (majon_pb) 3:0 / 1:1
GearsOfWar (gearsofwar77) - FC ORLIKA (kazinho17) 1:1 / 4:0
2 kolejka [03.11.2012] Urodzeni pod Szczęśliwą Gwiazdą II - Brzdące z HOOLIGANS 11-8
Grube Bolki Gizycko (grubebolki) - Janów Real (carlos1976) 0-3 0-3
Rokita BD - THE END (florens) - S.S. Lazio Rom (thomas320) 3-0 2-0
Junior Football Academy (f-16) - FC Wisla Plock (domi_joz) 0:0, 1:1
FC Jableczni (rafcio18) - Polonia Bytom (majon_pb) 3:1, 4:1
Siebie Warci - Smyki z HOOLIGANS 11-11
Wierzbocice SA (grzebrze) - Königswalde SA (ufoi988) 4:4 / 2:3
KKS Legia Deptaka (deptak) - MKS DĄBROWA GÓRNICZA (arek1971) 3:3 / 4:0
FC BATY PEWNE (hoganglogow) - Sparta Złotów (milanox71) 1:7 / 1:4
Unthinkable (unthinkable) - GearsOfWar (gearsofwar77) 4:0 / 5:0
Brzdące z HOOLIGANS - Siebie Warci 10-13
Janów Real (carlos1976) - Wierzbocice SA (grzebrze) 3-2 0-5
Dzieczewo SA (tobi_joz) - KKS Legia Deptaka (deptak) 0-0 1-4
FC ORLIKA (kazinho17) - ESB (srzeyamlon) 3-0v 1-4 (pierwszy mecz seniorka)
Polonia Bytom (majon_pb) - Unthinkable (unthinkable) 1-3 3-2
4 kolejka [17.11.2012] Urodzeni pod Szczęśliwą Gwiazdą II - Siebie Warci 6-12
FC Jableczni (rafcio18) - Wierzbocice SA (grzebrze) 0-4 0-3
Rokita BD - THE END (florens) - KKS Legia Deptaka (deptak) 4-0 4-2
Grube Bolki Gizycko (grubebolki) - IGLOOPOL (ralfixx) x-x x-x
Rudnia Zabłudów (chris3103) - Unthinkable (unthinkable) 1-3 3-5
VSC Młodzież - Brzdące z HOOLIGANS 22-1
VSC™Corby Ninety-One (corby91) - S.S. Lazio Rom (thomas320) 2-1 3-3
ŻOKS Sikorski (eMZt) - Polonia Bytom (majon_pb) 4-0 2-1
FC Łęczna (data17) - Janów Real (carlos1976) 3-0 3-0
RS Wikowyje (sirralf) - FC Wisla Plock (domi_joz) 3-0 6-1
Zlane Zoki - Smyki z HOOLIGANS 3-15
Niebiescy (wojtekex)- MKS DĄBROWA GÓRNICZA (arek1971) 3-0 vo 1-2
3A Kalisz (jendrekkks)-Sparta Złotów (milanox71) 1:7 / 0:2
PIVKOSII (pivko77)-GearsOfWar (gearsofwar77) 1:5 / 0:2
Given to Fly (ptasiek)- KOSZMAR z KRAKOWA™ (Neosoko) x-x x-x
5 kolejka [24.11.2012]
Smyki z HOOLIGANS - Urodzeni pod Szczęśliwą Gwiazdą II 10-10
Sparta Złotów (milanox71)- Rokita BD - THE END (florens) 2:2 / 1:1
Königswalde SA (ufoi988)- FC IMPERATOR (khold) 2:1 / 0:8
MKS DĄBROWA GÓRNICZA (arek1971)- Junior Football Academy (f-16) 1:1 / 2:1
Football Pirates (boss888)- Christoph Szczecin (christoph) 2:2 / 1:7
Brzdące z HOOLIGANS - Zlane Zoki 9-15
FC Wisla Plock (domi_joz)- Niebiescy(gucio14) 0-3 0-3
Polonia Bytom (majon_pb)- AC MUSTANG ZGODA (kris63) 3:2 / 0:3
Dzieczewo SA (tobi_joz)- FC Zdziwiona Zuzia (olusia74) 0-3 0-3
S.S. Lazio Rom (thomas320)- 3A Kalisz (jendrekkks) 2:1 / 2:1
Urodzeni pod Szczęśliwą Gwiazdą II - Zlane Zoki 6:18
FC IMPERATOR (khold) - Niebiescy(gucio14) 0-3vo i 2-0
Junior Football Academy (f-16) - 3A Kalisz (jendrekkks) 1-4 i 0-3
FC Jableczni (rafcio18) - FC Zdziwiona Zuzia (olusia74) 0-3, 0-3 vo
Rokita BD - THE END (florens) - AC MUSTANG ZGODA (kris63) 1-0 i 1-2
Urodzeni pod Szczęśliwą Gwiazdą II - Smyki z HOOLIGANS 0-24 vo
MKS DĄBROWA GÓRNICZA (arek1971)
Sparta Złotów (milanox71)
GearsOfWar (gearsofwar77)
KOSZMAR z KRAKOWA™ (Neosoko)
Łomża Juniors (az19krzysiek) brak składu
Zlane Zoki - Brzdące z HOOLIGANS 13-10
AC MUSTANG ZGODA (kris63)-Janów Real (carlos1976) 0-3 i 0-1
FC Zdziwiona Zuzia (olusia74) -Polonia Bytom (majon_pb) 2-0 i 2-2
3A Kalisz (jendrekkks)-FC ORLIKA (kazinho17) 3-1 i 0-2
Niebiescy(gucio14) - Bounty Twenty-Three (peja444) 3-0vo i 3-0vo
( prosze pisać w nawiasach kwadratowych bo w normalnych robią się emotiony)
Zlane Zoki:
Puste Kufle Siemianowice (dawes) [1]
Given to Fly (ptasiek) [4]
Niebiescy (wojtekex) [6] [9] [9]
Siebie Warci
Rojiblanco (magik_13) [1]
ESB (srzeyamlon) [3]
IGLOOPOL (ralfixx) [4]
Wierzbocice SA (grzebrze) [6]
Urodzeni pod Szczęśliwą Gwiazdą II
Grube Bolki Gizycko (grubebolki) [2] [4]
Rudnia Zabłudów (chris3103) [4]
FC Jableczni (rafcio18) [8]
Łomża Juniors (az19krzysiek) [9] [10] [1b]
FC IMPERATOR (khold) [8]
Brzdące z HOOLIGANS
S.S. Lazio Rom (thomas320) [2]
Janów Real (carlos1976) [4]
Dzieczewo SA (tobi_joz) [5]
FC Wisla Plock (domi_joz) [5]
FC ORLIKA (kazinho17) [9]
Bounty Twenty-Three (peja444) [9] [10]
Smyki z HOOLIGANS:
MKS DĄBROWA GÓRNICZA (arek1971) [4]
KOSZMAR z KRAKOWA™ (Neosoko) [4]
_________________ Team: KP Opel Kamień
Klan: Postrzeleni Futbolówką
_______________________________
The WINNERS Academy II - ForumMZ Clan U-21 4:19
Rothenbach SA (fila1982) - Honorowi Dawcy Moczu FC (el_plecinio) 0:3vo / 4:1
Zagłębie Sosnowiec (czarkoski) - Westbam 2012 (westbam2004) 0:3 / 1:1
Orzegow Ruda Slaska (jaq24) - Devil Sosnowiec (krzysieg) 1:2 / 1:3
MARKUS - Football Club (markus1959) - Victoria Toruń (jacapl) 0:4 / 1:2
Angry Boys Young Power - Magic Players U-40% 20:2
LECHIA GDANSK - BRZOZOWA (krzyzak_77) - Victory VIVIP Team (vivip) 10-0 4-0
Fc Radomsko (blueeyes22) - Pionier Ujejsce (lauricfc) 1-1 2-2
Giallorossi Poland (tsubasa14) - Pikarnia (pacuh) 2-0 4-1
Dziwno (para-1966) - POGOŃ SIEDLCE (xerses) 4-1 1-0
Drastic Newbies - AlleNuclear Clan 7:16
Fc Śrem All Stars team (grzesiu_lol13) - Orzeł Stanica (parias) 0-3 vo 0-6
Widzew Łódź (seba_83) - Fragmenty Nietoperzy (kujas) 3-0 6-1
Lauterhagen SA (erratum) - ЗЕНИТ GLIWICE(trocki428b) 1-4 0-2
Unia moscice Tarnow (radziu21) - Football Sajfon Team (sajfon) 0-1 2-2
3 kolejka [10.11.2012]
AlleNuclear Clan - The WINNERS Academy II 14-8
Orzeł Stanica (parias) - Orzegow Ruda Slaska (jaq24) 2-0 3-3
ЗЕНИТ GLIWICE(trocki428b)- RKS WALCOWNIA (szmina1990) 4-0 2-1
KOSMOS Browariusz (keiler)- Rothenbach SA (fila1982) 3-2 2-2
Football Sajfon Team (sajfon)- MARKUS - Football Club (markus1959) 1-3 0-2
ForumMZ Clan U-21 - Angry Boys Young Power 10-13
Westbam 2012 (westbam2004) - Dziwno (para-1966) 1-2 0-5
Victoria Toruń (jacapl) - Fc Radomsko (blueeyes22) 2-2 4-1
Honorowi Dawcy Moczu FC (el_plecinio) - LECHIA GDANSK - BRZOZOWA (krzyzak_77) 0-3 wo. 0-3 wo.
Devil Sosnowiec (krzysieg) - Radziejewo SA (luki589) 2-0 3-0
4 kolejka [17.11.2012]
The WINNERS Academy II - Angry Boys Young Power 3:21
MARKUS - Football Club (markus1959) - Dziwno (para-1966) 0-3 0-3
Rothenbach SA (fila1982) - Giallorossi Poland (tsubasa14) 1-0 1-2
Partizan Limanowa (eldo) - LECHIA GDANSK - BRZOZOWA (krzyzak_77) 0-8 0-7
BvB Borussia Dortmund (tesar15) - Radziejewo SA (luki589) 0-13 0-10
ForumMZ Clan U-21 - The WINNERS Academy II 0-24 vo
Victoria Toruń (jacapl) - Orzegow Ruda Slaska (jaq24)
AxKS Milowice Sosnowiec (axel910) - Zagłębie Sosnowiec (czarkoski)
Westbam 2012 (westbam2004)- MARKUS - Football Club (markus1959)
BYDGOSTIA (polonia75) - Rothenbach SA (fila1982)
AxKS Milowice Sosnowiec (axel910) [podanie składu z nieuprawionym graczem]
Magic Players U-40% - Angry Boys Young Power 16-1
Victory VIVIP Team (vivip) - Dziwno (para-1966) 2-1 4-0
MasakratorS MczE (szpaku_) - Fc Radomsko (blueeyes22) 2-0 1-0
POGOŃ SIEDLCE (xerses) - Giallorossi Poland (tsubasa14) 1-1 1-0
Pionier Ujejsce (lauricfc) - LECHIA GDANSK - BRZOZOWA (krzyzak_77) x-x x-x
AlleNuclear Clan - Drastic Newbies 15-3
Football Sajfon Team (sajfon)- Lauterhagen SA(erratum) x-x x-x
Fragmenty Nietoperzy (kujas)-Marwica SSA(timi1992) 4-1 6-3
ЗЕНИТ GLIWICE(trocki428b)- Petarda Rzeszów CF(fff1166) vo 3-0 4-0
KOSMOS Browariusz (keiler)-Slayer Rzeszow(hussar025) 1-2 2-0
8 kolejka [15.12.2012]
The WINNERS Academy II - AlleNuclear Clan 8-14
Rothenbach SA (fila1982) - Fragmenty Nietoperzy (kujas) 3-3 5-3
MARKUS - Football Club (markus1959) - Orzeł Stanica (parias) 0-0 5-0
Zagłębie Sosnowiec (czarkoski) - ЗЕНИТ GLIWICE(trocki428b) 1-4 1-7
Orzegow Ruda Slaska (jaq24) - Football Sajfon Team (sajfon) 0-1 0-1
Angry Boys Young Power - ForumMZ Clan U-21 19:4
Fc Radomsko (blueeyes22) - Westbam 2012 (westbam2004) 3-1, 3-2
Radziejewo SA (luki589) - Victoria Toruń (jacapl) 4-1, 2-3
Dziwno (para-1966) - Honorowi Dawcy Moczu FC (el_plecinio) 4-0, 3-2
LECHIA GDANSK - BRZOZOWA (krzyzak_77) - Devil Sosnowiec (krzysieg) 3-0, 0-0
9 kolejka [22.12.2012]
Angry Boys Young Power - The WINNERS Academy II 12:12
LECHIA GDANSK - BRZOZOWA (krzyzak_77) - Orzegow Ruda Slaska (jaq24) 2:0 / 0:1
Giallorossi Poland (tsubasa14) - Zagłębie Sosnowiec (czarkoski) 0:9 / 0:9
Dziwno (para-1966) - MARKUS - Football Club (markus1959) 1:0 / 1:0
Radziejewo SA (luki589) - Rothenbach SA (fila1982) 3:1 / 1:4
[po 10. kolejce]
1. Drastic Elementary 8 - (8, 0, 0,) - 21 pkt(baraż o 1 miejsce wśród IV lig) 2. AlleNuclear Clan II 8 - (5, 0, 3,) - 15 pkt(baraż o awans z 5 z III ligi) 3. Angry Boys Young Power II 8 - (4, 0, 4,) - 12 pkt 4. Joga Bonito Adept 8 - (1, 1, 6,) - 4 pkt 5. VENDETTA Juniors 8 - (1, 1, 6,) - 4 pkt
*kolejno : mecze - (zwycięstwa, remisy, porażki) - punkty
1 kolejka [27.10.2012]
AlleNuclear Clan II - Joga Bonito Adept 15:9
Spartans Lodz (olborinho) - FC Sabinow Power (knot77) 1:2 1:0
Bizarre Team (gorka8) - Victoria J-rzno (damian8312) 0:3 - vo, 0:3 - vo
Ruch Wielkie Hajduki FC (dam1981) - Wampiry (micha79) 2:0 4:1
Morawa Youth Club (angstridden) - Lilienfelde (artur12312) 3:0 4:0
Drastic Elementary - Angry Boys Young Power II 16-7
Mitschullen SSA(cubuus) - KS Pogoń Szczucin (galenos1992) 2-0, 2-0
Zaglebie Lubin(tio01) - FC Goool (marcin160795) 0-1, 0-1
EGONIA(egonia) - Spital (arti03107) 3-0 vo, 4-1
BKS Jaga Białystok(lukas0408) - Jaśnie Wielmożni Panowie (dziordzio) 1-1, 2-0
VENDETTA Juniors - pauza
2 kolejka [03.11.2012]
Joga Bonito Adept - pauza Angry Boys Young Power II - VENDETTA Juniors 19:4
KRK BULLS (fredek-krk) - TS-DĘBOWIEC (woytas1977) 2:1 / 0:0
Jaśnie Wielmożni Panowie (dziordzio) - Rgielew SSA (lukasiek) 2:1 / 4:0
Oddział 10 (vast) - AC Milan (Marcinek25) 1:0 / 4:0
WKS Wawel Kraków (rufus03) - MKS Borussia (bacavb) 2:1 / 0:2
AlleNuclear Clan II - Drastic Elementary 1-22
Ruch Wielkie Hajduki FC (dam1981) - ŚRÓDMIEŚCIE WRONKI(johny_1984) 0-4 0-2
Bizarre Team (gorka8) - EGONIA(egonia) 1-4 1-1
Spartans Lodz (olborinho) - Mitschullen SSA(cubuus) 0-1 0-1
KAMILOS (kamil131997) - BKS Jaga Białystok(lukas0408) 0-2 0-4
3 kolejka [10.11.2012]
Drastic Elementary - Joga Bonito Adept 19:4
Zaglebie Lubin(tio01) - FC Sabinow Power (knot77) 2:1 1:1
BKS Jaga Białystok(lukas0408) - Victoria J-rzno (damian8312) 3:0 VO 3:0 VO
Mitschullen SSA(cubuus) - Wampiry (micha79) 8:0 2:0
CKS Tabor Załom (bartek71311) - Lilienfelde (artur12312) 5:0 0:3 VO
VENDETTA Juniors - AlleNuclear Clan II 24-0 vo
Morawa Youth Club (angstridden)
Angry Boys Young Power II - pauza
4 kolejka [17.11.2012]
Joga Bonito Adept - Angry Boys Young Power II 7:13
FC Sabinow Power (knot77) - FC Goool (marcin160795) 0-0, 0-5
Victoria J-rzno (damian8312) - Oddział 10 (vast) x-x, x-x
Wampiry (micha79)- Jaśnie Wielmożni Panowie (dziordzio) 1-3, 0-3
Lilienfelde (artur12312) - KRK BULLS (fredek-krk) 2-0, 1-0
AlleNuclear Clan II - pauza
Drastic Elementary - VENDETTA Juniors 16-7
LIBERTA PER GLI ULTRAS (ujarany) - Rgielew SSA (lukasiek) 1:0 / 1:1
ŚRÓDMIEŚCIE WRONKI (johny_1984) - TS-DĘBOWIEC (woytas1977) 2:0 / 2:0
Zaglebie Lubin (tio01) - AC Milan (marcinek25) 0-3, 0-3 vo
EGONIA (egonia) - MKS Borussia (bacavb) 3-0 3-0
5 kolejka [24.11.2012]
VENDETTA Juniors - Joga Bonito Adept 12:12
Rgielew SSA (lukasiek) - FC Sabinow Power (knot77) 2:0 / 0:3
AC Milan (marcinek25) - Wampiry (micha79) 0:3 vo / 0:3 vo
TS-DĘBOWIEC (woytas1977) - Lilienfelde (artur12312) 2:1 / 1:3
- brak przeciwnika * 3-0, 3-0 vo
Drastic Elementary - pauza
Angry Boys Young Power II - AlleNuclear Clan II 2:20
Oddział 10 (vast) - Bizarre Team (gorka8) 2:2 2:8
Spital (arti03107) - Wieprze Lechistanu (amnomox) 0:7 0:6
FC Goool (marcin160795) - Spartans Lodz (olborinho) 1:2 0:1
Jaśnie Wielmożni Panowie (dziordzio)- KAMILOS (kamil131997) 2:2 0:3
6 kolejka [01.12.2012]
Joga Bonito Adept - AlleNuclear Clan II 3-21
kartka Victoria J-rzno (damian8312) -Morawa Youth Club (angstridden) 0-3, 0-3 vo
Wampiry (micha79) -Bizarre Team (gorka8) 3-1, 0-7
Lilienfelde (artur12312) -Spartans Lodz (olborinho) 0-8, 0-5
FC Sabinow Power (knot77) -Ruch Wielkie Hajduki FC (dam1981) 0-2, 1-2
Angry Boys Young Power II - Drastic Elementary 0-24
Oddział 10 (vast) - ŚRÓDMIEŚCIE WRONKI(johny_1984) 0-3 VO, 0-3 VO
FC Goool (marcin160795) - EGONIA(egonia) 0-3 VO, 0-3 VO
Jaśnie Wielmożni Panowie (dziordzio) - BKS Jaga Białystok(lukas0408) 0-3 VO, 0-3 VO
KS Pogoń Szczucin (galenos1992) - LIBERTA PER GLI ULTRAS (ujarany) 0-3 VO, 0-2
VENDETTA Juniors - pauza
7 kolejka [08.12.2012]
Joga Bonito Adept - pauza
VENDETTA Juniors - Angry Boys Young Power II 6-18
Rgielew SSA (lukasiek) - KS Pogoń Szczucin (galenos1992) 3:2 / 5:0
KKS LECH POZNAŃ (arasso1994) - KRK BULLS (fredek-krk) 0:3 vo / 0:3 vo
AC Milan (Marcinek25) - WKS Wawel Kraków (rufus03) 1:5 / 2:5
TS-DĘBOWIEC (woytas1977) - Spital (arti03107) 0:3 / 1:4
Drastic Elementary - AlleNuclear Clan II 13-10
ŚRÓDMIEŚCIE WRONKI(johny_1984) - Morawa Youth Club (angstridden) 2-4, 0-7
EGONIA(egonia) - Bizarre Team (gorka8) 3-0, 5-2
LIBERTA PER GLI ULTRAS(ujarany) - Spartans Lodz (olborinho) 1-4, 1-1
BKS Jaga Białystok(lukas0408) - Ruch Wielkie Hajduki FC (dam1981) 8-0, 5-0
AlleNuclear Clan II - VENDETTA Juniors 18:6
Bizarre Team (gorka8) - Rgielew SSA (lukasiek) 4:1 / 6:1
Spartans Lodz (olborinho) - TS-DĘBOWIEC (woytas1977) 8:0 / 3:0
Morawa Youth Club (angstridden) - AC Milan (Marcinek25) 6:0 / 5:1
Ruch Wielkie Hajduki FC (dam1981) - MKS Borussia (bacavb) 0:3 vo / 0:3 vo
Angry Boys Young Power II - pauza
9 kolejka [22.12.2012]
Angry Boys Young Power II - Joga Bonito Adept 16-7
FC Goool (marcin160795) - Wampiry (micha79) 0-1, 6-0
Jaśnie Wielmożni Panowie (dziordzio) - Manhattan Raptors CZ-DZ (wozik) 2-1, 3-2
Spital (arti03107) - FC Sabinow Power (knot77) 1-5, 4-2
WKS Wawel Kraków (rufus03) - Lilienfelde (artur12312) 7-1, 2-2
AlleNuclear Clan II - pauza
VENDETTA Juniors - Drastic Elementary 0-24
AC Milan (marcinek25) - EGONIA(egonia) 0-8, 0-8
Rgielew SSA (lukasiek) - LIBERTA PER GLI ULTRAS (ujarany) 1-3, 1-3
TS-DĘBOWIEC (woytas1977) - BKS Jaga Białystok(lukas0408) 1-4, 0-6
MKS Borussia (bacavb) - ŚRÓDMIEŚCIE WRONKI(johny_1984) 0-4, 1-3
10 kolejka [29.12.2012]
Joga Bonito Adept - VENDETTA Juniors 13:10
Wampiry (micha79) - TS-DĘBOWIEC (woytas1977) 0:3 vo / 0:3 vo
Manhattan Raptors CZ-DZ (wozik) - Rgielew SSA (lukasiek) 2:1 / 2:1
FC Sabinow Power (knot77) - AC Milan (Marcinek25) 1:0 / 2:0
Lilienfelde (artur12312) - MKS Borussia (bacavb) 1:5 / 1:1
Drastic Elementary - pauza
AlleNuclear Clan II - Angry Boys Young Power II 13:10
Morawa Youth Club (angstridden) - Linne (gruszka04) 2:0 5:0
Spartans Lodz (olborinho) - FC Goool (marcin160795) 1:1 4:2
Bizarre Team (gorka8) - Jaśnie Wielmożni Panowie (dziordzio) 3:0 w.o 0:2
Ruch Wielkie Hajduki FC (dam1981) - KS Pogoń Szczucin (galenos1992) 0:3 0:3 w.o
Kartki i pauzy
( prosze pisać w nawiasach kwadratowych bo w normalnych robią się emotiony)
Angry Boys Young Power II
Spital (arti03107) [1]
Oddział 10 (vast) [4] [6]
FC Goool (marcin160795) [6]
Jaśnie Wielmożni Panowie (dziordzio) [6] [10]
KS Pogoń Szczucin (galenos1992) [6]
AlleNuclear Clan II
Bizarre Team (gorka8) [1]
Ruch Wielkie Hajduki FC (dam1981) [2] [8] [10]
Morawa Youth Club (angstridden) [3]
VENDETTA Juniors:
Rgielew SSA (lukasiek) [1]
MKS Borussia (bacavb) [4]
AC Milan (marcinek25) [5]
KKS LECH POZNAŃ (arasso1994) [7]
05.01.2013 Zlane Zoki - Angry Boys Young Power 7-16
3A Kalisz (jendrekkks) - Dziwno (para-1966) 1-2 1-1
AC MUSTANG ZGODA (kris63)- Fc Radomsko (blueeyes22) 3-0, 3-0 vo
FC Zdziwiona Zuzia (olusia74) - LECHIA GDANSK - BRZOZOWA (krzyzak_77) 0-1 2-3
Niebiescy (gucio14) - Radziejewo SA (luki589) 0-1 0-2
Urodzeni pod Sczęśliwą Gwiazdą II - AlleNuclear Clan II 0-24 vo
Morawa Youth Club (angstridden)
Spartans Lodz (olborinho)
Bizarre Team (gorka8)
Inox Gdynia(gdynia)
Łomża Juniors (az19krzysiek) [brak składu]
12.01.2013 Angry Boys Young Power - Zlane Zoki 15-9
Dziwno (para-1966) - 3A Kalisz (jendrekkks) 3-4 2-1
Giallorossi Poland (tsubasa14) - AC MUSTANG ZGODA (kris63) 1-3 1-5
LECHIA GDANSK - BRZOZOWA (krzyzak_77) - FC Zdziwiona Zuzia (olusia74) 4-2 3-0
Radziejewo SA (luki589) - Niebiescy (gucio14) 2-1 5-1
AlleNuclear Clan II - Urodzeni pod Sczęśliwą Gwiazdą II 24-0 vo
Baraż o I miejsce w IV lidze:
(wygrany awansuje do II ligi, przegrany awansuje do III)
05.01.2013 AlleNuclear Clan - Drastic Elementary 6-18
ЗЕНИТ GLIWICE(trocki428b) - EGONIA(egonia) 1-4, 4-0
KOSMOS Browariusz (keiler) - LIBERTA PER GLI ULTRAS (ujarany) 0-5, 0-6
Orzeł Stanica (parias) - BKS Jaga Białystok(lukas0408) 0-3, 1-2
Football Sajfon Team (sajfon) - ŚRÓDMIEŚCIE WRONKI(johny_1984) 1-0, 0-2
12.01.2013 Drastic Elementary - AlleNuclear Clan 13-10
ŚRÓDMIEŚCIE WRONKI(johny_1984) - Football Sajfon Team (sajfon) 1-0, 2-3
EGONIA(egonia) - Orzeł Stanica (parias) 3-2, 2-1
LIBERTA PER GLI ULTRAS(ujarany) - ЗЕНИТ GLIWICE(trocki428b) 0-3, 0-4
BKS Jaga Białystok(lukas0408) - Fragmenty Nietoperzy (kujas) 5-4, 3-3
_________________ Team: KP Opel Kamień
Klan: Postrzeleni Futbolówką
_______________________________
Nie możesz pisać nowych tematów Nie możesz odpowiadać w tematach Nie możesz zmieniać swoich postów Nie możesz usuwać swoich postów Nie możesz głosować w ankietach