Forum ManagerZone Polska Pierwsze nieoficjalne forum dla polskiej społeczności ManagerZone.com Forum istnieje od 2004-02-12 godzina: 01:56 http://forum.managerzone.pl/
Wiek: 31 Dołączył: 03 Maj 2010 Skąd: ForumMZ.eu-Free FL
Wysłany: 2013-03-30, 18:43
Toruń i Bydgoszcz
Dullen Lipno (mavik2)
TEAMGEIST Football Club (pawcio_pp)
Stasin SA (sportaaa)
Everton Lipno (osasuna97)
QxQ Torun (qxq)
Brudne Serca (gwiazda17)
KKS Rodło Kwidzyn (pawcio2306)
Honorowi Dawcy Moczu FC (el_plecinio) - kapitan
Toruń i Bydgoszcz II
FC Schalke 04 Gelsenkirch (gruby911)
P O L I C J A (miras55)
BYDGOSTIA (polonia75) - kapitan
MSD 01 (sadgr_kulip)
KuBaŃcZyK FC (jackobee4)
Juve Team (irek023
KS Kopernik Toruń (jamal-lord)
Victoria Toruń (jacapl)
Zgodnie z §1 pkt. 13. e) Regulaminu Turnieju Miast oraz z powodu awansu (z III do II ligi) reprezentacji Przemyśla II, przy jednoczesnym spadku reprezentacji Przemyśla (z II do III ligi) proponuję zmianę numeracji obu ekip Przemyśla w obydwu ligach.
Poniżej przedstawiam aktualne (po zmianie numeracji) składy obu reprezentacji.
PRZEMYŚL (obecna II liga)
KKS Czuwaj Przemyśl (gad_77)
FC Wiązownica (piotrek1234)
Przemysl (yarek) - kapitan obu reprezentacji
KS Unit Przemyśl (demrenfaris)
PRZEMYŚL II (obecna III liga)
SKRA Przemysl (kuba335)
Granica Stubno (bonifacy767)
Jarosław FC (munreiker)
Juve Przemyśl (bialy666)
DĄB KOSINA (podrzutek)
Polonia Przemyśl (babello)
upoważnieni w obu reprezentacjach: babello, demrenfaris, gad_77
Fc Radomsko (blueeyes22) kapitan obu sekcji
◄19A10► GD Radomsko (piskorki) zastępca kapitana obu sekcji
Bunyodkor Taszkent (zimeczek)
Chrzelice SA (muzin)
GDYNIA II - I liga
Teremyski SA (piotrek_big)
Olympique Gdynia (cristofff)
Andromeda Gdynia (pitaandrut)
KCA (rafiooza)
FC Gdynia (pietras79)
GDYNIA III - II liga
GWIAZDY OBŁUŻA (BIALY30) - Kapitan GDYNIA I i II
CF Belem (bulitong) – Kapitan GDYNIA III
Fc Wejherland (hermi88)
Bibus Menos Gdynia (koalka)
Bałtyk Gdynia (laska_sks)
Składy Czechowic- Dziedzic na XXVII edycję Turnieju Miast:
Czechowice- Dziedzice (od przyszłego sezonu II liga):
RKS WALCOWNIA (szmina1990) - kapitan
DT Czechowice-Dziedzice (dhalsim)
RKS Królewscy (przemolubek)
Czechovitz Czechowice (marchol)
Goral Zywiec (firefox78)- zastępca kapitana
dodatkowa informacja dot. drużyny Goral Zywiec (firefox78):
2.b) oddalonych maksymalnie o ok.30 km od zgłaszanego miasta jeżeli miasto wystawia dwie reprezentacje. Między Żywcem, a Czechowicami odległość wynosi 35km, lecz zgodnie z punktem:
12. Drużyna z miejscowości, która nie znajduje się w zasięgu żadnej reprezentacji występującej w TM może dołączyć do najbliższej reprezentacji z ograniczeniem, że:
b) maksymalnie trzy takie drużyny mogą grać wszystkich reprezentacjach danego miasta w przypadku dwóch lub więcej
Także na podstawie tych dwóch podpunktów , zgłaszam również Goral Zywiec (firefox78) do rozgrywek w najbliższym sezonie.
Czechowice- Dziedzice II (nowa sekcja, III liga?) :
WNB Czechovice-Dz. (jarqa)
CZECHOWICZANKA (zbiju)
Visca el Barca (kamikadze17)
CF 1995 Partizan B-B (meloniasty25)
KATOWICE III
MARKUS - Football Club (markus1959)
KS Dabrówka Mala (bartmaster)
SANEL Chorzów (richat03)
Ciderland (rtprezes)
Sportowy Klub Seniora (mentorfermenton)
Niemierich RK 06 (rybcior)
Szlembark SA (pawpol90)
AS Mentor Fermenton (obzirtyszem)
KATOWICE IV
Pindol 4Fun (wajdziolek)
Kuhnhof SSA (taj)
AmbitPL (tomaszesz)
Pipidowianka Pipidówa SSA (piesiaczek)
1.FC Katowice (archangel_hero)
Atlético Świętochłowice (enzo-master)
WNC Squad (dragan25)
Ruch Wielkie Hajduki FC (dam1981)
FC Dream Team (arturo_raul)
MelTrance Team Sosnowiec (meltrance)
KATOWICE
WiTeK TeAm (syfyscomeback)
Manchester Utd. (ferge001)
Naprzód Janów (marek844)
Tajfun (sumadad5)
FC Pierońskie Hanysy (danymxxx)
PεTεЯº°¨™¨°ºBŷTøM (lippi99)
KATOWICE II
Zagłębie Sosnowiec (czarkoski)
TAJFUN Giszowiec (peps77) - kapitan wszystkich reprezentacji
GKS CZASTARY (thomas7)
Anioły i Demony (btm)
Markar DĄBROWA GÓRNICZA (karoci)
MYSŁOWICKA GIEKSA (bambi-1964)
KATOWICE III
MARKUS - Football Club (markus1959)
KS Dabrówka Mala (bartmaster)
SANEL Chorzów (richat03)
Ciderland (rtprezes)
Sportowy Klub Seniora (mentorfermenton)
Niemierich RK 06 (rybcior)
Szlembark SA (pawpol90)
AS Mentor Fermenton (obzirtyszem)
KATOWICE IV
Pindol 4Fun (wajdziolek) - zastępca wszystkich reprezentacji
Kuhnhof SSA (taj)
AmbitPL (tomaszesz)
Pipidowianka Pipidówa SSA (piesiaczek)
1.FC Katowice (archangel_hero)
Atlético Świętochłowice (enzo-master)
WNC Squad (dragan25)
Ruch Wielkie Hajduki FC (dam1981)
FC Dream Team (arturo_raul)
MelTrance Team Sosnowiec (meltrance)
Nie możesz pisać nowych tematów Nie możesz odpowiadać w tematach Nie możesz zmieniać swoich postów Nie możesz usuwać swoich postów Nie możesz głosować w ankietach