Forum ManagerZone Polska Pierwsze nieoficjalne forum dla polskiej społeczności ManagerZone.com Forum istnieje od 2004-02-12 godzina: 01:56 http://forum.managerzone.pl/
Wysłany: 2013-03-30, 21:50 Zapisy i składy na XXV sezon
W tym temacie proszę o potwierdzenia udziału, zgłoszenia nowych klanów oraz składów.
W rozgrywkach mogą uczestniczyć zawodnicy urodzeni w sezonie 25 lub młodsi.
Terminarz
06.04.2013 - pierwszy mecz barażowy
13.04.2013 - drugi mecz barażowy
13.04.2013 do 23:59 - ostateczny termin potwierdzenia udziału w rozgrywkach nowego sezonu
Potwierdzenie gry Klanu musi zawierać numer ligi w której klan grał lub dopisek nowy jeśli klan nie uczestniczył w rozgrywkach
14.04.2013 - początek podawania składów na nowy sezon
20.04.2013 do 23:59 - ostateczny termin podawania składów
Zgłoszenie składu musi zawierać wskazanie kapitana, zastępcy i ewentualnych upoważnionych, oraz ligi w której klan będzie wystepował
Klan, który się spóźni otrzyma następujące kary
1 dzień - - 3pkt
2 dni - - 6 pkt
lub
zostanie zdegradowany do niżej ligi (decyzje o rodzaju kary podejmą organizatorzy)
27.04.2013 - pierwsza kolejka nowego sezonu
Zgłoszenia nie spełniające wymogów będą odrzucane.
Ekstraklasa: Drastic. Dies Irae
Spójnia Zielona Góra(promo83) - vice
AKS Kozienice(fenikss123) - kapitan
FC Pyrokezi(gpyrka)
Zagorzyn(gogo7)
Upoważnieni do wszystkich sekcji Drastic Clan: fenikss123, promo83, gpyrka, gogo7, julekk, massior, uber_zdzichu, fff1166, ujarany, firefox78, hussar025, az19krzysiek, skorpion_king, najger, johny_1984, jahu29pl, slawekzielony, relanium
VSC Juniorzy
Myszewo (gram_pl) - kapitan
Bandysie SA (mickk)
TEK FC Leo Academy (leonidas1991) - vice
◇VSC◆™ fc BaRtKóW NoWy (hulku) - vice
SKS Szczesc Boze Siedlce (tomek_barcelona)
Upoważnieni do wszystkich sekcji VSC: gram_pl, mickk, hulku, leonidas1991, sowacz, mulemans, corby91, sirralf, emzt
Postrzeleni Futbolówką Juniors
Glory Glory Man United (denyy16) - Upoważniony
Wielkie Nieporozumienie (picu) - Zastępca
ŻóŁtoCzerWoneSzatanY (adasko151) - Upoważniony
Kernsdorf SSA (zadi86) - Kapitan
Dodatkowo upoważnieni: marcino86, adikol516, yarek, zygfryd-genowefa, bitoff_cfc
Upoważnieni do wszystkich sekcji Drastic Clan: fenikss123, promo83, gpyrka, gogo7, julekk, massior, uber_zdzichu, fff1166, ujarany, firefox78, hussar025, az19krzysiek, skorpion_king, najger, johny_1984, jahu29pl, slawekzielony, relanium
I liga:
Postrzeleni Futbolówką Rookies
KP Legia Warszawa (pawi)
Lechia Gdańsk (kozakk)
Wściekłe Psy Gliwice (kojotos) - Upoważniony
TS Nysa United (eselu) - Zastępca
KP Opel Kamień U-21 (adikol516) - Kapitan
Dodatkowo upoważnieni: marcino86, yarek, zygfryd-genowefa
Heroic Freaks Rookies
Nightmare (nightmare)
OLA JUNIORS JASTRZĘBIE (olseb) - zastępca
Arsenal London (lego90)
ManU Zabrze (zajcev) - kapitan
Szelków SA (grego)
VSC Młodzież
Deathbat V.S.C Team (sowacz) - kapitan
FC Harpie (palinass) - usunięty
Sojcze Football Club (svennnson)
CoffeeEveryMorning SALE (agatonik)
◇VSC◆™J&J G★T Radocza ✘⓫ (mulemans) - vice - usunięty VSC™Corby Ninety-One (corby91) - dodany - vice Zajac (Bart1110) - dodany
Upoważnieni do wszystkich sekcji VSC: gram_pl, mickk, hulku, leonidas1991, sowacz, mulemans, corby91, sirralf, emzt
AlleNuclear Clan
ЗЕНИТ GLIWICE(trocki428b) - Kapitan
Morawa Youth Club (angstridden) - zastępca
Genialne Żółwie Mysłowice (gnomcio)
Sons of Anarchy (grzela07)
Fragmenty Nietoperzy (kujas)
Football Sajfon Team (sajfon)
Siebie Warci
Wierzbocice SA (grzebrze)
KKS Legia Deptaka (deptak) - zastępca kapitana
Murakami team Cracow (kinbot2)
Zawój (tonik18)
Unthinkable (unthinkable) - kapitan
upoważnieni: grzebrze, magik_13
III liga: Angry Boys Young Power
Dziwno (para-1966)
FC Goool (marcin160795)
KS Pogoń Szczucin (galenos1992)
LECHIA GDANSK - BRZOZOWA (krzyzak_77) - kapitan
LEGION ALBINÓW (up7down) - zastępca
Upoważnieni: KRK BULLS (fredek-krk), Fc Radomsko (blueeyes22), Giallorossi Poland (tsubasa14), CAFE FUTBOL TCZEW (alaskan)
Pro Gejmerzy सिम्युलेटर बकवास है (master789) kapitan - zmiana nazwy na ∫f〈x〉dx (master789)
Powersoft Wrocław (julius2u) zastępca
The Fappers Team (d3v1l1992) zastępca
Sląsk Jaroszowice (marcin80)
ZAWODZIE SA (gamcio)
MKS Halemba (wisior)
Kosmos WrocLOVE (grzechoooooo)
The Fighting Mangooses FC (maly_pl)
F.C Pelczyce (powi1)
Zlane Zoki
AC MUSTANG ZGODA (kris63) - kapitan
Puste Kufle Siemianowice (dawes) - zastepca
PIVKOSII (pivko77)
FC Zdziwiona Zuzia (olusia74)
Niebiescy (wojtekex)
KKS H5N1 Kalisz (jendrekkks)
Niebiescy(gucio14)
Given to Fly (ptasiek)
upowaznieni: pivko77, jendrekkks, ptasiek
AlleNuclear Clan II
Spartans Lodz (olborinho) - Kapitan
KOSMOS Browariusz (keiler)
Orzeł Stanica (parias)
Bizarre Team (gorka8)
Wieprze Lechistanu(amnomox)
FC Morawa(Angelo1990)
Ruch Wielkie Hajduki FC (dam1981)
SVT Siedlce (bialybosik) - zastępca
Pogoń Szczecin (mboss89)
Inox Gdynia(gdynia)
Upoważnieni: angstridden, keiler, gorka8
IV liga: Angry Boys Young Power II
CAFE FUTBOL TCZEW (alaskan) - zastępca
FC POLAND (mojfan)
Giallorossi Poland (tsubasa14) - kapitan
Linne (gruszka04)
Lubiaszów (suchy83)
Upoważnieni: FC Goool (marcin160795), LECHIA GDANSK - BRZOZOWA (krzyzak_77), LEGION ALBINÓW (up7down), Fc Radomsko (blueeyes22), KRK BULLS (fredek-krk)
Heroic Freaks Reserves
Kociewie Ocypel (malytom)
Fly Boys (lucky_luke)
Skarpa Ełk (januszek66) - kapitan
Tom Star Pleszew (tomstar)
TAJFUN Giszowiec (peps77)
Sebleg Jastrzębie Zdrój (sebleg) - zastępca
FUNGI (bobleccinum)
the empire (lord_darth_vader)
SB-MŁAWA (zubio69)
Angry Boys Young Power III
Fc Radomsko (blueeyes22) - zastępca
Husaria Tarnów (mavis87)
KRK BULLS (fredek-krk) - kapitan
Makaroniarze FC (lust4) zmiana na Makaroniarze Tczew FC (lust4)
Spital (arti03107)
WKS Wawel Kraków (rufus03)
Upoważnieni: FC Goool (marcin160795), LECHIA GDANSK - BRZOZOWA (krzyzak_77), LEGION ALBINÓW (up7down), Giallorossi Poland (tsubasa14), CAFE FUTBOL TCZEW (alaskan)
Smyki z HOOLIGANS
KOSZMAR z KRAKOWA™ (Neosoko)
GearsOfWar (gearsofwar77) - kapitan
Ponidzie Nida Pińczów (pawel2322) - z-ca kapitana
Sparta Złotów (Milanox71)
MKS DĄBROWA GÓRNICZA (Arek1971)
F. C. Ostrów (piotr_073)
upoważnieni : wszyscy
Joga Bonito Adept
FC Sabinow Power (knot77) - kapitan
Victoria J-rzno (damian8312)
Wampiry (micha79)
Lilienfelde (artur12312)
Manhattan Raptors CZ-DZ (wozik) - z-ca
upoważnieni wszyscy
Nowe: Old School Managers
Zrazim SSA (caqerr) kapitan
Nieregulaminowa Nazwa (turkov86) z-ca kapitana
SC Ronsko 07 (sfistaak)
Dziś Wygramy (czezare)
a k l p j f c a (prussik) - Anglia
TeReFerere (vx)
Rzepiko Wroclaw (chancenllor) - Szkocja
kwiatkowski.co (kwiaciarnia)
GKS Milenium (dawidzio)
upoważnieni: wszyscy
Evolution Sqad II
KSZO Ostrowiec (suchymaniek20) - kapitan
FlashField Bielsko-Biała (krisskos)
WARRIORS BKS (rolinos_87)
Strong Orły Bełchatów FC (poldek98)
Wieśniaki (ratfixx) - z-ca kapitana
S.K.S STAR STARACHOWICE (christos132)
Korona Chełmce (morcin111)
DANCES WITH BALLS (lokiss)
Zymna SSA (mikig1)
RKS Raków Częstochowa (golmen09)
Siebie Warci II
FC BATY PEWNE (hoganglogow)
Rojiblanco (magik_13) - kapitan
ESB (srzeyamlon)
IGLOOPOL (ralfixx) - zastępca kapitana
KS Browarna (ks_browarna) - dodany Stuhm SSA (janniezbedny) - dodany
upoważnieni: deptak, unthinkable, grzebrze
Drastic First Formers - -6 pkt za spóźnienie
The Stars Łomża(az19krzysiek) - kapitan
Achromatyczni Zwoleń(najger) - vice
Gryf Wejherowo(qqjj1)
Scorpio Marianka(skorpion_king) - vice
The Untouchables(wronkimb)
Fc Śrem All Stars team (grzesiu_lol13)
Stefkowa SSA(wadimir)
Upoważnieni do wszystkich sekcji Drastic Clan: fenikss123, promo83, gpyrka, gogo7, julekk, massior, uber_zdzichu, fff1166, ujarany, firefox78, hussar025, az19krzysiek, skorpion_king, najger, johny_1984, jahu29pl, slawekzielony, relanium
Rezygnacje: The WINNERS Academy II
VENDETTA Juniors
Urodzeni pod Szczęśliwą Gwiazdą II
_________________ Team: KP Opel Kamień
Klan: Postrzeleni Futbolówką
_______________________________
Ostatnio zmieniony przez adikol516 dnia 2013-07-13, 09:51, w całości zmieniany 10 razy
Nie możesz pisać nowych tematów Nie możesz odpowiadać w tematach Nie możesz zmieniać swoich postów Nie możesz usuwać swoich postów Nie możesz głosować w ankietach