Forum ManagerZone Polska Strona Główna Forum ManagerZone Polska
Pierwsze nieoficjalne forum dla polskiej społeczności ManagerZone.com
Forum istnieje od 2004-02-12 godzina: 01:56
http://forum.managerzone.pl/

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony 1, 2, 3 ... 16, 17, 18  Następny
Spotkanie klanowe!!!
Autor Wiadomość
sini
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 2004-12-11, 10:33   Katowice, Pomorze, Sanok

Wiem, że jesteśmy wszyscy z różnych stron Polski ale może uda się czasem coś zorganizować! Powstał pomysł spotkania 20.12.2004 w Warszawie! Konkretnie chcielibyśmy spotkać się w jakimś centrum rozrywkowym Very Happy nie mylić z agencją towarzyską Razz Exclamation Ja osobiście proponuję kręgielnię na ostrobramskiej bo jest najtańsza w mieście! A nie chodzi tu o jakiś niesamowity wbór rozrywek tylko o spotkanie! Możemy sobie popykać w kręgielki, popijać browarek i pogadać o tym i o tamtym! A najważniejsze, że możemy się poznać osobiście Exclamation Chłopaki z warszawy napewno się spotkają ale serdecznie zapraszamy wszystkich klanowiczów. Mile widziane również inne persony Very Happy Wiem, że Adapter, Szudi, Ramzes i Ciechan są chętni Exclamation Wpisujcie swoją chęć dołączenia do wesołej kompanii piwnej Razz Ze swojej strony zapewniam nocleg i dobrą zabawę!!
Przejdź na dół
RamzesS Płeć:Mężczyzna
FUGAZI Warszawa


Wiek: 48
Dołączył: 14 Lut 2004
Skąd: Gostynin, Piastów
PostWysłany: 2004-12-11, 10:37    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Nio ja się czuję organizatorem to będę :d

_________________
RamzesS
Klan FUGAZI

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
2111334
dawid750 Płeć:Mężczyzna
FC SZELKI SOSNOWIEC


Wiek: 43
Dołączył: 05 Paź 2004
Skąd: Sosnowiec
PostWysłany: 2004-12-11, 13:33    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Witam

Bardzo chetnie bym sie zbratał osobiście z resztą klanowiczów. Mam nadzieje że mi życie nieutródni tego. Jak bede wiedział czy dam rade na 100% to napisze posta. Jak narazie wstępnie wyrażam ogromną chęć uczestnictwa. Very Happy

_________________
1.3 PL
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
4088912
rogal71 Płeć:Mężczyzna
Moderator
CIENIASY ROGALA
Moderator


Wiek: 52
Dołączył: 13 Lut 2004
Skąd: Łódź
PostWysłany: 2004-12-11, 14:22    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Powiem tak:

- pomysł spotkania super, wrescie bedzie mozna uregolowac zaległosci za kupione lub sprzedane mecze Laughing Wink
- termin średni głownie chodzi ze to poniedziałek
- lokalizacja Warszawa ok, ale kręgielnię na ostrobramskiej !! szok jak ja niby bym tam trafił Rolling Eyes jak ma byc piwo to samochod odpada, pozatym samochod straciłem w srode Wink , pociągiem a potem co w lewo czy w prawo ?
- jesli bedzie thomas mimo wszytsko ja z mariohem tez jestesmy.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
bwdowczyk Płeć:Mężczyzna
Schüddelkau SA


Dołączył: 14 Lut 2004
Skąd: Warszawa
PostWysłany: 2004-12-11, 18:35    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Dla przyjezdnych spoza Wawy - jeśli jedziecie pociągiem, to możemy się umówić gdzieś w centrum (blisko dworca np.). Wolałbym samochodu nie brać z wiadomych względów Wink , więc byśmy się odnaleźli i wzięli taksę na Ostrobramską.

Sini - ta kręgielnia to w Promenadzie jest??

_________________

Schüddelkau SA
div3.1
Klan FUGAZI
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
sini
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 2004-12-11, 22:44   

No dokładnie w promenadzie!
Powrót do góry
pawelpiex Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 07 Kwi 2004
Skąd: Zoliborz W-wa
PostWysłany: 2004-12-11, 23:06    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

hmm panowie czy spotkanie jest otwarte czy tylko dla zaproszonych VIP-ów? Razz
myślę że możnaby się jakoś zapoznać, chodzi mi o mnie, metallicafan'a (LA) i Krótkiego_LEGIA. Co Wy na to? Młodzież jak młodzież ale są rzeczy których się nie odmawia Twisted Evil Cool Promenada to coprawda [olaboga] albo dalej z Zoliborza ale pomysł z kręglami na Ostrobramskiej to ciekawa opcja Wink

_________________
Zoliborz Warszawa back in the zone Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
sini
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 2004-12-11, 23:40   

Spotkaniejest jak najbardziej otwarte! Myślę,że czym nas więcej tym lepiej Smile w kupie siła no nie Razz
Powrót do góry
piotr_zajc Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 03 Mar 2004
PostWysłany: 2004-12-12, 10:40    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Wreszcie sie spotkamy!!!!! Doszly mnie sluchy ze nie wszystkim pasuje poniedzialek szczegolnie osobom ktore maja daleko.Mi wszysktko jedno moze byc 18 sobota lub 19 ale nie wiem jak innym?Gdyby udalo sie przesunac na sobote mozna by liczyc ze Lodzka czesc klanu Fugazi sie pojawi a moze nawet Ci co maja naprawde daleko( Cegia,Buncol itd)Czas ucieka wiec wpisywac sie szybko,wziac kacowe w pracy,splawic kobitki na jeden wieczor i przyjezdzac do Warszawy!!!!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
coolja
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 2004-12-12, 10:45   

ja bym wam radził Galerie Mokotów :] Tam jest kręgielnia gry bilard kino itp !!
Powrót do góry
sini
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 2004-12-12, 10:53   

I o to chodzi! Sobota do dużo lepszy dzień niz poniedziałek. Do rogala! Thomas też wyraził chęć spotkania!! Tak jak pisałem wcześniej nocleg niestanowi problemu!! Oczywiście dla osób z za Warszawy!! Bo aż takiej dużej chaty to nie mam Smile Co do konkretnej godziny spotkania to dostosujemy się do rozkładu PKP Very Happy A mijsce cóż wybierzemy najtańszą ofertę Smile coby za bardzo kieszeni nie obciążać! Tak na marginesie to może to być zwykły pubik tam jest zawsze taniej Smile Tak czy siak wpisywać się prędko bo ilość miejsc ograniczona Wink

[ Dodano: 2004-12-12, 10:57 ]
I jeszcze jedna sprawa. W kwestii rozpoznania się. Ja i patefon to dwaj kolesie z brzuszkiem z wiecznie śmiejącą się gębą Very Happy Obaj karyplowaci po 170 cm Smile będziemy mieli po piwie w prawym ręku i czerwone nosy od przetrenowania browarem Wink
Powrót do góry
rogal71 Płeć:Mężczyzna
Moderator
CIENIASY ROGALA
Moderator


Wiek: 52
Dołączył: 13 Lut 2004
Skąd: Łódź
PostWysłany: 2004-12-12, 12:12    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Sytuacja wyglada nastepujaco.

Jesli przyjade w sobote albo w poniedziałek to juz na zawsze a wiec sini mosiał bys mnie zakwaterowac na dłuzszy czas.
Tak powaznie to dosc krotki termin do tego spotkania, pozatym te po..... świeta kobita jeczy i wogole.
Ale pomysł spotkania jest super, wiara z Warszawy widze ze juz jest skrzyknieta i gotowa dlatego proponuje w sobote 18 lub w poniedziałek 20 niech sie spotka Warszawa i przygotuje grunt pod wizyte przyjezdnych.

Ja sobie pogadałem z thomasem i w druga (8-01) lub trzecia (15-01) sobote stycznia bedziemy napewno.
Mysle ze ten troszke dłuzszy termin pozwolił by i dosc licznej wiarze z Sanoka powaznie pomyslec o przyjeżdzie, a moze i radziola jak i wszyscy inni by w tym terminie mogli przybyc.

Co wy na to ??

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
bwdowczyk Płeć:Mężczyzna
Schüddelkau SA


Dołączył: 14 Lut 2004
Skąd: Warszawa
PostWysłany: 2004-12-12, 13:08    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Szkoda, że was nie będzie... Napisałem info o spotkaniu na forum "Warszawy" z TM. Oprócz ramziego, siniego i adaptera jest tam jeszcze kilku chłopaków, więc jest szansa, że będzie nas jeszcze więcej.

_________________

Schüddelkau SA
div3.1
Klan FUGAZI
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
metallicafan Płeć:Mężczyzna
bej


Wiek: 35
Dołączył: 11 Kwi 2004
Skąd: Warszawa - Zoliborz
PostWysłany: 2004-12-12, 13:27    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Nasze stanowksi jest takie (metallicafan, pawelpiex, krotki_legia, lolszak) najlepszy termin to sobota 18. Może być w Promenadzie ansza 4 będzie na 99,9%. Łatwo nas rozpoznać, grupa niekompatybilnych cfaniaków :] (trzeba będzie wybrać jakieś szczególne miejsce i podać znaki rozpoznawcze. Zapodajcie ten Topic także w rozmowach ogólnych i rozmowach managerzone na forum normalnym.
pzdr

[ Dodano: 2004-12-12, 14:02 ]
(faktycznie lepsza byłaby galeria mokotów: zwłaszcza dla nas, ludzi z Żoliborza, śródmieścia, bielan, bemowa itepe, na prage niewielu z nas jest wygodnie dotrzeć...

_________________
Team: Niekompatybilni Warszawa Div: 1.1 LK: Okrutni Ściemniacze z Escup'a TM: Warszawa II
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
4178557
coolja
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 2004-12-12, 19:00   

to Galeria Mokotów była by THE BEST ( mieszkam od niej 1 km ) więc może chłopaki byśmy zrobili w Galerri ? Question
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 18 Idź do strony 1, 2, 3 ... 16, 17, 18  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo ©2003 phpBB Group
domain & hosting donated by founders :: ownership by www.managerzone.pl
adaptation & modification by XoNoX :: logo made by groclinac
Copyright © 2002-2015 by XoNoX :: POLITYKA PRYWATNOŚCI (PRIVACY POLICY)
Wszystkie prawa zastrzeżone. Ten serwis nie ma jakichkolwiek powiązań z firmą ManagerZone AB. Publikowane komentarze
są prywatnymi opiniami użytkowników Forum. Serwis forum.managerzone.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści opinii.
Żaden z elementów tej witryny nie może być kopiowany i rozpowszechniany bez zgody właściciela.
Wykorzystane tu znaki towarowe i handlowe oraz nazwy marek, produktów czy usług należą do ich prawnych właścicieli
i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych oraz są rozpowszechniane zgodnie z Ustawą o Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych.
Zobacz też: www.managerzone.pl, www.ndmaz.pl, www.gramed.com, www.gramed.eu, www.projekt-bud.pl,
bronx.nsk.pl, forum.nsk.pl, futsal.nsk.pl, managerzone.nsk.pl, forum.managerzone.nsk.pl, medycyna.nsk.pl,
nlpna.nsk.pl, nowydwormaz.nsk.pl, projekt.nsk.pl, swit.nsk.pl, tv.nsk.pl, vectra.nsk.pl, www.nsk.pl, swit.ndmaz.pl
Strona wygenerowana w 0.11 sekundy. Zapytań do SQL: 38