Forum ManagerZone Polska Pierwsze nieoficjalne forum dla polskiej społeczności ManagerZone.com Forum istnieje od 2004-02-12 godzina: 01:56 http://forum.managerzone.pl/
Kielce II - Lublin III 10-13
CrazyPlums FC (robaczekmz) - TEK Juventus F.C. (paul636) 1-5 0-6
Marzenka FC (marzenka1990) - FUNGI (bobleccinum) 0-8 1-4
AC KATARZYNKA KIELCE (dareczko23) - Gosharp f.c. (gosharpwp) 2-1 1-1
CK FC FESTINO (festyn) - Tarczyn SA (ehehina18) 11-0 10-0
Łaziska Górne V - Warszawa IV 15-9
FC Old Glass (pila3) - Grochów WWA (tvardy) 2:1 0:2
KS KRUK (avwk) - RamzeS Gostynin (ramzess) 6:0 3:1
FC Łaziska-WERK (fcmarco) - Green Street Elite (czajas) 4:3 1:2
Az Alkmaar FC (jabolik) - WILGA (ralphdeejay) 1:3 4:2
Kielce II - Częstochowa 1-16
Marzenka FC (marzenka1990) - MZetowe Mastodonty (mrcszef) 0:7; 0:15
CrazyPlums FC (robaczekmz) - Chronibory SA (szczygiel) 1:8; 0:4
CK FC FESTINO (festyn) - Dubiczyn SSA (marcin111) XX : XX
AC KATARZYNKA KIELCE (dareczko23) - Junior Football Academy (f-16) 1:3; 1:1
Łaziska Górne V - Piotrków Trybunalski 18-6
FC Old Glass (pila3) - Berkut Piotrków Tryb.(saturas82) 3:0, 0:2
FC Manchester United (wolf1) - Tobi TechniQa TymiSoara (aimar79) 2:4, 1:0
Az Alkmaar FC (jabolik) - Manchester Trybunalski (kkuubba9) 2:1, 1:0
KS KRUK (avwk) - Starówka FC Piotrków Tryb (yogi333) 3:0, 6:0
Poznań IV - Warszawa IV 10-10
Luboński KS (rozol84) - MLKS Józefovia Józefów (radek9308) 3:1 2:2
Grom Plewiska (camou) - RamzeS Gostynin (ramzess) 1:1 2:2
<KOS> Doggystyle (bialyleon) - Green Street Elite (czajas) 4:0 3:3
【TOP】PNIEWY FC ☆ (hitchiker) - FA Sandtown (jazz) 0:3 1:4
Kolejka nr 4 (10-09-2013) Gdańsk III - Warszawa IV 6-18
FC Gdansk36 (jx2)- FA Sandtown (jazz) 0:2 0:4
FC POLMOTOR TCZEW (aborg)- MLKS Józefovia Józefów (radek9308) 1:4 2:1
FC Przytupajewo (farel)- WILGA (ralphdeejay) 1:4 0:2
BKS LECHIA GDAŃSK (zdzich66)- Green Street Elite (czajas)4:0 0:1
Piotrków Trybunalski - Wrocław III 4-19
Berkut Piotrków Tryb.(saturas82) - Deluxe Ski Jump (qx) 0:3, 1:3
Tobi TechniQa TymiSoara (aimar79) - SKRAKUS (junior_team_skra_uwr) 0:4, 0:8
Manchester Trybunalski (kkuubba9) - Rokita Brzeg Dolny (florens) 0:1, 4:2
Starówka FC Piotrków Tryb (yogi333) - FC WrAs Trzebnica (nawiedzony) 1:1, 0:1
Częstochowa - Łaziska Górne V 15-9
Junior Football Academy (f-16) - KS KRUK (avwk) 4:2; 3:1
Chronibory SA (szczygiel) - Az Alkmaar FC (jabolik)2:3; 0:4
MZetowe Mastodonty (mrcszef) - FC Old Glass (pila3) 1:4; 3:1
Dubiczyn SSA (marcin111) - FC Łaziska-WERK (fcmarco)2:0; 4:2
Jasło - Kielce II 24-0
CZARNI 1910 JASŁO ( michupo ) - CrazyPlums FC (robaczekmz) 10:2, 11:1
AS Monaco FC ( olekkiller ) - Marzenka FC (marzenka1990) 5:1, 9:3
WZG Sandomierz ( misiekmk ) - AC KATARZYNKA KIELCE (dareczko23) 1:0, 3:0
Dream Team Jaslo ( bond0000 ) - CK FC FESTINO (festyn) 2:1, 5:1
Kolejka nr 5 (17-09-2013) Kielce II - Gdańsk III 4-19
CrazyPlums FC (robaczekmz) - FC Przytupajewo (farel) 2:1 0:5
Marzenka FC (marzenka1990) - FC POLMOTOR TCZEW (aborg) 1:4 0:6
AC KATARZYNKA KIELCE (dareczko23) - LECHIA GDAŃSK FANS TCZEW (brejak) 1:3 2:2
CK FC FESTINO (festyn) - WYBRZEZE (tpazura) 3:4 1:2
Łaziska Górne V - Jasło 2-20
KS KRUK (avwk) - Przemytnicy rzeżuchy ( ralfi2 ) 1:6, 0:7
Az Alkmaar FC (jabolik) - WZG Sandomierz ( misiekmk ) 1:2, 1:5
FC Old Glass (pila3) - Dream Team Jaslo ( bond0000 ) 1:3, 1:1
FC Łaziska-WERK (fcmarco) - AS Monaco FC ( olekkiller ) 3:3, 0:4
Wrocław III - Częstochowa 13-10
Deluxe Ski Jump (qx) - Chronibory SA (szczygiel) 5:1 4:0
ULKS Orkan Borzęcin (jaro21) - MZetowe Mastodonty (mrcszef) 7:2 0:6
FC WrAs Trzebnica (nawiedzony) - Dubiczyn SSA (marcin111) 0:4 0:2
SKRAKUS (junior_team_skra_uwr) - Junior Football Academy (f-16) 2:2 4:2
Poznań IV - Piotrków Trybunalski 15-9
【TOP】PNIEWY FC ☆ (hitchiker) - Berkut Piotrków Tryb.(saturas82) 2-0, 0-2
Adoptowane Poznaniaki (deptak19) - Tobi TechniQa TymiSoara (aimar79) 3-1, 0-1
<KOS> Doggystyle (bialyleon) - Manchester Trybunalski (kkuubba9) 3-2, 1-3
Grom Plewiska (camou) - Starówka FC Piotrków Tryb (yogi333) 3-2, 3-2
Warszawa IV - Lublin III 3-12
MLKS Józefovia Józefów (radek9308) - TEK Juventus F.C. (paul636) 3-3 2-2
LIBERTA PER GLI ULTRAS (ujarany) - FUNGI (bobleccinum) 0-4 0-3
FA Sandtown (jazz) - Gosharp f.c. (gosharpwp) 0-1 1-1
Grochów WWA (tvardy) - Tarczyn SA (ehehina18) x-x x-x
Kielce II - Łaziska Górne V 7-16
CK FC FESTINO (festyn) - KS KRUK (avwk) 0:0 ; 2:5
CrazyPlums FC (robaczekmz) - Az Alkmaar FC (jabolik) 0:1 ; 1:5
AC KATARZYNKA KIELCE (dareczko23) - FC Old Glass (pila3) 3:1 ; 5:2
Marzenka FC (marzenka1990) - FC Łaziska-WERK (fcmarco) 1:7 ; 1:5
Kolejka nr 7 (01-10-2013) Łaziska Górne V - Gdańsk III 16:7
KS KRUK (avwk) - FC Gdansk36 (jx2)2:2 0:1
Az Alkmaar FC (jabolik) - BKS LECHIA GDAŃSK (zdzich66) 0:1 3:2
FC Old Glass (pila3) - FC POLMOTOR TCZEW (aborg) 3:2 3:2
FC Łaziska-WERK (fcmarco) - FC Przytupajewo (farel)4:3 2:1
Wrocław III - Kielce II 20:2
Rokita Brzeg Dolny (florens) - CK FC FESTINO (festyn) 3:1 2:2
Deluxe Ski Jump (qx) - CrazyPlums FC (robaczekmz) 7:1 4:0
SKRAKUS (junior_team_skra_uwr) - AC KATARZYNKA KIELCE (dareczko23) 4:4 4:0
FC WrAs Trzebnica (nawiedzony) - Marzenka FC (marzenka1990) 5:1 6:1
Warszawa IV - Częstochowa 13:10
MLKS Józefovia Józefów (radek9308) - Chronibory SA (szczygiel) 5:2; 3:0
Green Street Elite (czajas) - MZetowe Mastodonty (mrcszef) 0:2; 0:5
FA Sandtown (jazz) - Junior Football Academy (f-16) 0:1; 2:1
Legia Braszowice (bednarz25) - Dubiczyn SSA (marcin111) 1:0; 1:1
Lublin III - Piotrków Trybunalski 18:6
FUNGI (bobleccinum) - Tobi TechniQa TymiSoara (aimar79) 1-0 0-2
Tarczyn SA (ehehina18) - Manchester Trybunalski (kkuubba9) 4-1 0-2
Gosharp f.c. (gosharpwp) - Starówka FC Piotrków Tryb (yogi333) 5-1 1-0
TEK Juventus F.C. (paul636) - Berkut Piotrków Tryb. (saturas82) 4-0 5-0
Kolejka nr 8 (08-10-2013)
Gdańsk III - Piotrków Trybunalski
Częstochowa - Lublin III
Jasło - Warszawa IV
Kielce II - Poznań IV
Łaziska Górne V - Wrocław III
Kolejka nr 9 (15-10-2013)
Wrocław III - Gdańsk III
Poznań IV - Łaziska Górne V
Warszawa IV - Kielce II
Lublin III - Jasło
Piotrków Trybunalski - Częstochowa
_________________
Ostatnio zmieniony przez dangus76 dnia 2013-10-09, 20:00, w całości zmieniany 7 razy
Łaziska Górne VI - Przemyśl 1-16
FC GIERAŁTOWICE (brat81) - Junior Team (czuwaj) 0:6 0:7
Gardavia United (mourinho90) - KKS Czuwaj Przemyśl (gad_77) X : X X : X
FC Mikołów (technikos) - KS Unit Przemyśl (demrenfaris) 1:2 2:2
Polonia Laziska B (frednid) - Przemysl (yarek) 1:10 0:4
Kolejka nr 2 (27-08-2013) Łomża II - Przemyśl 6-18
FC IMPERATOR (khold) - KS Unit Przemyśl (demrenfaris) 0:3 vo. 0:3 vo.
Forty Piątnica (runo700) - Junior Team (czuwaj) 0:9 0:13
LKS LOMZA CITY (mero1212)- KKS Czuwaj Przemyśl (gad_77) 0:5 0:6
KS Figos Łomża (figooos) - Przemysl (yarek) 2:1 2:0
Wolsztyn - Łaziska Górne VI 17-5
FC Grom Wolsztyn K.S. (janosik) – FC Mikołów (technikos) 6:0 | 0:0
Grom Wolsztyn (rogas89) – Polonia Laziska B (frednid) 11:0 | 7:0
Skorków SA (pawoou) – FC GIERAŁTOWICE (brat81) 8:2 | 1:2
Zapniów (p_wol91) – NRŚL (pupa87) 2:2 | 3:0
Częstochowa II - Siedlce II 9-12
Olimpia HSB (gadzina86) - Narančasti Siedlce (lukey90) 0:2; 2:5
Srebrny Grom DK (yaretzky) - POGOŃ SIEDLCE (xerses) 3:0; 3:3
RKS Raków Częstochowa (golmen09) - Football Sajfon Team (sajfon) 3:3; 2:2
Zawodzie Częstochowa (desia92) - ZZZiomaki F.C (sirkarol92) 5:1; 0:2
Gdańsk II - Katowice III 19-4
LECHIA GDANSK – BRZOZOWA (krzyzak_77) - AS Mentor Fermenton (obzirtyszem) 4:0 1:1
Bks Lechia (robson_35) - MARKUS - Football Club (markus1959) 3:2 1:3
PREZYDENT GDANSK (tclinton) - Sportowy Klub Seniora (mentorfermenton) 7:0 6:1
SEBACINO TCZEW (sebacino) - Pindol 4Fun (wajdziolek) 5:0 4:0
Kolejka nr 3 (03-09-2013) Katowice III - Łomża II 16-7
Niemierich RK 06 (rybcior)- FC IMPERATOR (khold) 4:2 1:2
AS Mentor Fermenton (obzirtyszem) - Forty Piątnica (runo700) 7:0 8:1
AmbitPL (tomaszesz) - LKS LOMZA CITY (mero1212) 0:3 2:1
MARKUS - Football Club (markus1959) - KS Figos Łomża (figooos) 2:0 1:1
Siedlce II - Gdańsk II 5-17
POGOŃ SIEDLCE (xerses) - Bks Lechia (robson_35) 1:1 5:1
Narančasti Siedlce (lukey90) - LECHIA GDANSK – BRZOZOWA (krzyzak_77) 1:3 2:2
Football Sajfon Team (sajfon) - PREZYDENT GDANSK (tclinton) 0:3 1:3
ZZZiomaki F.C (sirkarol92) - SEBACINO TCZEW (sebacino) 0:5 0:4
Kolejka nr 8 (08-10-2013)
Łomża II - Częstochowa II
Gdańsk II - Czechowice- Dziedzice II
Katowice III - Wolsztyn
Siedlce II - Przemyśl
Jasło II - Łaziska Górne VI
Kolejka nr 9 (15-10-2013)
Łaziska Górne VI - Łomża II
Przemyśl - Jasło II
Wolsztyn - Siedlce II
Czechowice- Dziedzice II - Katowice III
Częstochowa II - Gdańsk II
Kolejka nr 1 (22-10-2013) Częstochowa - Siedlce II 10-13
MZetowe Mastodonty (mrcszef) - SVT Siedlce (bialybosik) 0:12 0:6
Junior Football Academy (f-16) - POGOŃ SIEDLCE (xerses) 0:3 wo 0:3 wo
Chronibory SA (szczygiel) - Football Sajfon Team (sajfon) 3:0 3:0
Dubiczyn SSA (marcin111) - ZZZiomaki F.C (sirkarol92) 3:2 1:1
Łaziska Górne V - Częstochowa II 15-9
Az Alkmaar FC (jabolik) - Srebrny Grom DK (yaretzky) 1:3, 1:3
KS KRUK (avwk) - Olimpia HSB (gadzina86) 4:1, 0:1
FC Łaziska-WERK (fcmarco) - Zawodzie Częstochowa (desia92) 3:0, 4:0
FC Old Glass (pila3) - RKS Raków Częstochowa (golmen09) 1:0, 4:2
Gdańsk III - Katowice III 13-4
FC POLMOTOR TCZEW (aborg)-Niemierich RK 06 (rybcior)2:2 1:2
BKS LECHIA GDAŃSK (zdzich66)-MARKUS - Football Club (markus1959)4:2 2:1
FC Gdansk36 (jx2)-Sportowy Klub Seniora (mentorfermenton) nierozegrany
FC Przytupajewo (farel)-AS Mentor Fermenton (obzirtyszem)3:0v.o.3:0v.o.
Łaziska Górne VI - Piotrków Trybunalski
Kielce II - Łomża II 18-6
CrazyPlums FC (robaczekmz) - LKS LOMZA CITY (mero1212) 3:6, 0:9
Marzenka FC (marzenka1990) - Forty Piątnica (runo700) 4:1, 3:1
CK FC FESTINO (festyn) - Jeziorko (nike999999) 9:0, 4:1
AC KATARZYNKA KIELCE (dareczko23) - SHADOW (swir) 4:1, 6:0
Kolejka nr 2 (29-10-2013) Siedlce II - Łaziska Górne V 9;15
ZZZiomaki F.C (sirkarol92) - Az Alkmaar FC (jabolik) 2:1 1:2
Football Sajfon Team (sajfon) - KS KRUK (avwk) 0:6 3:2
SVT Siedlce (bialybosik) - FC Łaziska-WERK (fcmarco) 1:0 2:6
POGOŃ SIEDLCE (xerses) - FC Old Glass (pila3) 0:5 0:9
Częstochowa II - Gdańsk III 4:19
Srebrny Grom DK (yaretzky) - FC POLMOTOR TCZEW (aborg) 2:3 4:2
Olimpia HSB (gadzina86) - FC Przytupajewo (farel)0:0 0:1
Zawodzie Częstochowa (desia92) - WYBRZEZE (tpazura) 0:9 1:4
RKS Raków Częstochowa (golmen09) - LECHIA GDAŃSK FANS TCZEW (brejak)1:7 1:3
Katowice III - Piotrków Trybunalski24-0 wo
Łaziska Górne VI - Kielce II 3:21
NRŚL (pupa87)- CrazyPlums FC (robaczekmz) 0-3 0-3 vo
FC GIERAŁTOWICE (brat81) - Marzenka FC (marzenka1990) 0-3 0-3 vo
FC Mikołów (technikos)- CK FC FESTINO (festyn) 3-1 1-3
Polonia Laziska B (frednid)- AC KATARZYNKA KIELCE (dareczko23) 0-8 0-8
Łomża II - Częstochowa
Jeziorko (nike999999) - MZetowe Mastodonty (mrcszef)
Forty Piątnica (runo700) - Chronibory SA (szczygiel)
LKS LOMZA CITY (mero1212) - Dubiczyn SSA (marcin111)
SHADOW (swir) - wwwwiosna club cz-wa (rycho)
Kolejka nr 3 (05-11-2013) Częstochowa - Katowice III nierozegrany
Łaziska Górne V - Łaziska Górne VI 10:1
FC Manchester United (wolf1) - NRŚL (pupa87) x-x x-x
ORHAN Piekary Śl (janes05) - FC GIERAŁTOWICE (brat81) x-x x-x
FC Old Glass (pila3) - FC Mikołów (technikos) 0-0 3-0
FC Łaziska-WERK (fcmarco) - Polonia Laziska B (frednid) 9-1 10-0
Gdańsk III - Łomża II 18:6
LECHIA GDAŃSK FANS TCZEW (brejak)-Jeziorko (nike999999)12:0 10:0
BKS LECHIA GDAŃSK (zdzich66)-Forty Piątnica (runo700) 5:4 2:1
FC Gdansk36 (jx2)-LKS LOMZA CITY (mero1212) 1:4 1:3
WYBRZEZE (tpazura)-SHADOW (swir)3:2 3:2
Kielce II - Częstochowa II 12:12
CK FC FESTINO (festyn) - Srebrny Grom DK (yaretzky) 1-7 0-5
Marzenka FC (marzenka1990) - Olimpia HSB (gadzina86) 0-10 1-6
AC KATARZYNKA KIELCE (dareczko23) - Zawodzie Częstochowa (desia92) 7-0 7-0
CrazyPlums FC (robaczekmz) - RKS Raków Częstochowa (golmen09) 3-0 3-0 vo
Siedlce II - pauza
Kolejka nr 4 (12-11-2013)
Siedlce II - Gdańsk III 8:14
POGOŃ SIEDLCE (xerses) - FC POLMOTOR TCZEW (aborg) 0:3 0:3 v.o.
SVT Siedlce (bialybosik) - BKS LECHIA GDAŃSK (zdzich66) 5:1 4:0
ZZZiomaki F.C (sirkarol92)- FC Gdansk36 (jx2) 2:4 2:2
Football Sajfon Team (sajfon) - FC Przytupajewo (farel)2:2 0:1
Katowice III - Kielce II 16:7
MARKUS - Football Club (markus1959) - CK FC FESTINO (festyn) 2-2 3-1
AS Mentor Fermenton (obzirtyszem) - Marzenka FC (marzenka1990) 4-1 5-0
MYSŁOWICKA GIEKSA (bambi-1964) - AC KATARZYNKA KIELCE (dareczko23) 0-5 0-5
Niemierich RK 06 (rybcior) - CrazyPlums FC (robaczekmz) 4-0 5-0
Łomża II - Łaziska Górne V 0:24
Jeziorko (nike999999) - Az Alkmaar FC (jabolik) 0:3, 0:3 w.o
Forty Piątnica (runo700) - KS KRUK (avwk) 1:10, 1:6
LKS LOMZA CITY (mero1212) - FC Old Glass (pila3) 1:5, 3:5
SHADOW (swir) - FC Łaziska-WERK (fcmarco) 1:2, 0:1
Łaziska Górne VI - pauza
Kolejka nr 5 (19-11-2013) Siedlce II - Kielce II 12:12
SVT Siedlce (bialybosik) - CK FC FESTINO (festyn) 8-3 3-1
ZZZiomaki F.C (sirkarol92) - Marzenka FC (marzenka1990) 0-3 vo 0-3 vo
POGOŃ SIEDLCE (xerses) - AC KATARZYNKA KIELCE (dareczko23) 0-3 vo 0-3 vo
Football Sajfon Team (sajfon) - CrazyPlums FC (robaczekmz) 3-0 3-1
Łaziska Górne V - Katowice III 16:7
Az Alkmaar FC (jabolik) - MARKUS - Football Club (markus1959) 1:3, 1:1
KS KRUK (avwk) - Niemierich RK 06 (rybcior) 3:0, 0:2
FC Old Glass (pila3) - AS Mentor Fermenton (obzirtyszem) 2:1, 2:1
FC Łaziska-WERK (fcmarco) - MYSŁOWICKA GIEKSA (bambi-1964) 5:0, 2:0
Gdańsk III - Łaziska Górne VI 18:6
WYBRZEZE (tpazura) - FC Mikołów (technikos) 6-1 6-1
FC Przytupajewo (farel) - Polonia Laziska B (frednid) 0-3 vo 0-3 vo
FC POLMOTOR TCZEW (aborg) - Blumen FC (blumenkoli) 5-0 5-1
LECHIA GDAŃSK FANS TCZEW (brejak) - FC GIERAŁTOWICE (brat81) 9-0 8-0
Nie możesz pisać nowych tematów Nie możesz odpowiadać w tematach Nie możesz zmieniać swoich postów Nie możesz usuwać swoich postów Nie możesz głosować w ankietach