I LIGA - pary,wyniki(sezon XXVIII)
Autor
Wiadomość
psychofann
Wiek: 45 Dołączył: 13 Paź 2009 Skąd: BieRuń
Wysłany: 2013-11-13, 20:09
Kolejka nr 5 19.11.2013
Łaziska Gorne lV - Bełchatow ll
The Irons Chorzów (theirons) - Lions Bełchatów (polakes)
Kruppinnen (piter_bobby) - Chotelek (creativ)
ManU Zabrze (zajcev) - PROVOCATIVE Bełchatów (kwachu1985)
Fireteam Orzesze (miraszek) - Gold Team Bełchatów (l-viu)
lippi99
Wiek: 37 Dołączył: 01 Lut 2011 Skąd: Bytom
Wysłany: 2013-11-14, 14:07
Kolejka 5 - 19.11.2013
Katowice II - Siemianowice Śląskie
Kuhnhof SSA (taj) - AC MUSTANG ZGODA (kris63)
Real Katowice (el_marcinos) - Harry Noble House FC (harry84)
Ciderland (rtprezes) - FC Zdziwiona Zuzia (olusia74)
SANEL Chorzów (richat03) - S™S&R BLUE SIEMIANOWICE (pawelkuba)
szmina1990
Wiek: 33 Dołączył: 19 Wrz 2011 Skąd: Czechowice
Wysłany: 2013-11-14, 14:11
Kolejka 5 - 19.11.2013
Czechowice-Dziedzice - Wrocław II
Czechovitz Czechowice (marchol) - ULKS Orkan Borzęcin (jaro21)
RKS WALCOWNIA (szmina1990) - RS Wikowyje (sirralf)
DT Czechowice-Dziedzice (dhalsim) - MKP Wołów (hubert950)
RKS Królewscy (przemolubek) - SKRAKUS (junior_team_skra_uwr)
szmina1990
Wiek: 33 Dołączył: 19 Wrz 2011 Skąd: Czechowice
Wysłany: 2013-11-14, 14:12
1liga grupa C (dla jasności, przepraszam za dubel)
Kolejka 5 - 19.11.2013
Czechowice-Dziedzice - Wrocław II
Czechovitz Czechowice (marchol) - ULKS Orkan Borzęcin (jaro21)
RKS WALCOWNIA (szmina1990) - RS Wikowyje (sirralf)
DT Czechowice-Dziedzice (dhalsim) - MKP Wołów (hubert950)
RKS Królewscy (przemolubek) - SKRAKUS (junior_team_skra_uwr)
tomek992
Dołączył: 23 Kwi 2007 Skąd: Ostrowiec Św.
Wysłany: 2013-11-14, 15:35
Kolejka 5 - 19.11.2013
Ostrowiec Świętokrzyski - Poznań III
KSZO Ostrowiec Św. (piotrgardynik) - KOZIOŁKI KKS POZNAŃ (antoniw)
Victory VIVIP Team (vivip) - Lech Max (maxmarcinw)
PRO D.K. ReaL (prodkreal) - Primal Fear (yyeettii)
KSZO Ostrowiec (suchymaniek20) - Fc Śrem All Stars team (grzesiu_lol13)
_________________ Organizator Turnieju Miast
TM - kapitan Ostrowca Świętokrzyskiego
blueeyes22
Fc Radomsko
Wiek: 40 Dołączył: 09 Mar 2010 Skąd: Radomsko
Wysłany: 2013-11-14, 17:49
I liga Grupa C
Kolejka 5 - 19.11.2013
Radomsko - Warszawa III
Bunyodkor Taszkent (zimeczek) - KS Pogodna (julekk)
Fc Radomsko (blueeyes22) - Achromatyczni Zwoleń (najger)
Chrzelice SA (muzin) - Fajna Paczka Kiwaczka (wiesiek)
◄19A10► GD Radomsko (piskorki)- Lokomotiv Warszawa (dawidzior1990)
_________________ TM: Radomsko
Trocki428b
Wiek: 47 Dołączył: 09 Sty 2009 Skąd: Gliwice
Wysłany: 2013-11-14, 20:18
Kolejka 5 - 19.11.2013
Gliwice - Kraków III
Abandon All Hope (krawon) - Mafia Koniaka (k0niak)
ЗЕНИТ GLIWICE (trocki428b) - Utah Jazz (mookie)
FC POLO II ZABRZE (asiaxxx) - TS Barca Skawina (miruswspanialy)
Nankatsu (puki) - Orzeł Kraków (paavel)
TR cki
_________________ ЗЕНИТ FOREVER
Clan AlleNuclear
Div 2.1
U23 -> div Top
U21 -> div 1.2
U18 -> div 2.3
yarota
Dołączył: 10 Lip 2010 Skąd: Elbląg
Wysłany: 2013-11-19, 19:09
Kolejka 5 - 19.11.2013
Elbląg - Szczecin II 13:10
FC Paslek (dabtab) - SK Dragons Shado Szczecin (danielw23) 4:0 1:1
Brodnica (rino) - Wejherowo SA (lezon) 1:2 2:0
JerryTEAM Elblag (aleksandrat) - Sharks Szczecin C.F. REST (andydvorak) 1:3 1:4
KS Przecinaki Elbląg (yarota) - Team Ferrari Bezrzecze (azemon) 7:2 4:2
_________________ KS Przecinaki Elbląg, Ekstraklasa
polonia75
Wiek: 48 Dołączył: 08 Sty 2011 Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2013-11-19, 19:26
I liga, Grupa C
Kolejka 5 - 19.11.2013
Toruń i Bydgoszcz - Gdynia --- 21:3
BYDGOSTIA (polonia75) - Teremyski SA (piotrek_big) 0:1 / 2:0
Dullen Lipno (mavik2) - Olympique Gdynia (cristofff) 3:2 / 2:1
QxQ Torun (qxq) - FC Chylonka (mudcio) 3:1 / 2:1
P O L I C J A (miras55) - RC Widzar Gdynia (widzar) 2:0 / 3:1
_________________KLAN - Crazy Thornes - Kapitan
Drużyna: BYDGOSTIA
Kapitan TM - Toruń i Bydgoszcz
blueeyes22
Fc Radomsko
Wiek: 40 Dołączył: 09 Mar 2010 Skąd: Radomsko
Wysłany: 2013-11-19, 19:33
I liga, Grupa C
Kolejka 5 - 19.11.2013
Radomsko - Warszawa III 13:10
Bunyodkor Taszkent (zimeczek) - KS Pogodna (julekk) 0:7, 0:7
Fc Radomsko (blueeyes22) - Achromatyczni Zwoleń (najger) 2:0, 4:0
Chrzelice SA (muzin) - Fajna Paczka Kiwaczka (wiesiek) 2:0, 2:3
◄19A10► GD Radomsko (piskorki)- Lokomotiv Warszawa (dawidzior1990) 1:1, 12:1
_________________ TM: Radomsko
wiesiek
Dołączył: 04 Kwi 2004 Skąd: Skąd się da
Wysłany: 2013-11-19, 19:46
I liga Grupa C
Kolejka 5 - 19.11.2013
Radomsko - Warszawa III 13:10
Bunyodkor Taszkent (zimeczek) - KS Pogodna (julekk) 0:7
Fc Radomsko (blueeyes22) - Achromatyczni Zwoleń (najger) 2:0 4:0
Chrzelice SA (muzin) - Fajna Paczka Kiwaczka (wiesiek) 2:0 2:3
◄19A10► GD Radomsko (piskorki)- Lokomotiv Warszawa (dawidzior1990) 1:1 12:1
_________________ Proud member;) Remember;) Rock the MiCrOfOn:) Say..what? I said RaTaMaTaFoN:)!
tomek992
Dołączył: 23 Kwi 2007 Skąd: Ostrowiec Św.
Wysłany: 2013-11-19, 19:47
Kolejka 5 - 19.11.2013
Ostrowiec Świętokrzyski - Poznań III 13-10
KSZO Ostrowiec Św. (piotrgardynik) - KOZIOŁKI KKS POZNAŃ (antoniw) 2-4 ; 1-1
Victory VIVIP Team (vivip) - Lech Max (maxmarcinw) 3-1 ; 2-1
PRO D.K. ReaL (prodkreal) - Primal Fear (yyeettii) 6-0 ; 5-0
KSZO Ostrowiec (suchymaniek20) - Fc Śrem All Stars team (grzesiu_lol13) 1-4 ; 1-2
_________________ Organizator Turnieju Miast
TM - kapitan Ostrowca Świętokrzyskiego
wiesiek
Dołączył: 04 Kwi 2004 Skąd: Skąd się da
Wysłany: 2013-11-19, 19:49
poprawka do postu wyżej:
Bunyodkor Taszkent (zimeczek) - KS Pogodna (julekk) 0:7 0:7
generalnie potwierdzam posta blueeyes22 i gratuluje wygranej
_________________ Proud member;) Remember;) Rock the MiCrOfOn:) Say..what? I said RaTaMaTaFoN:)!
k0niak
Wiek: 35 Dołączył: 19 Wrz 2006 Skąd: Kraków
Wysłany: 2013-11-19, 20:24
Kolejka 5 - 19.11.2013
Gliwice - Kraków III 18-6
Abandon All Hope (krawon) - Mafia Koniaka (k0niak) 3-0 2-0
ЗЕНИТ GLIWICE (trocki428b) - Utah Jazz (mookie) 3-0 2-0
FC POLO II ZABRZE (asiaxxx) - TS Barca Skawina (miruswspanialy) 5-1 5-1
Nankatsu (puki) - Orzeł Kraków (paavel) 0-6 1-3
blueeyes22
Fc Radomsko
Wiek: 40 Dołączył: 09 Mar 2010 Skąd: Radomsko
Wysłany: 2013-11-19, 21:03
wiesiek napisał/a: poprawka do postu wyżej:
Bunyodkor Taszkent (zimeczek) - KS Pogodna (julekk) 0:7 0:7
generalnie potwierdzam posta blueeyes22 i gratuluje wygranej
A ja jednak zgłaszam poprawkę
Bunyodkor Taszkent (zimeczek) - KS Pogodna (julekk) 0:7 0:8
_________________ TM: Radomsko