Forum ManagerZone Polska Strona Główna Forum ManagerZone Polska
Pierwsze nieoficjalne forum dla polskiej społeczności ManagerZone.com
Forum istnieje od 2004-02-12 godzina: 01:56
http://forum.managerzone.pl/

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony 1, 2  Następny
Skład na obecny sezon
Autor Wiadomość
rogal_rts Płeć:Mężczyzna

Wiek: 51
Dołączył: 12 Paź 2004
Skąd: Łódź
PostWysłany: 2004-10-18, 12:21   Skład na obecny sezon Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

OKRUTNI ŚCIEMNIACZE z ESCUPA

Podstawowy:
- Huragan Miedzyrzec Podl. (kozio)
- Mastiff War Dogs (cagny) grecja
- Albino Wizards (frenzy) szwecja
- Get Out Of My Way Baby (kylas)
- Widzew Lowicz (charles)
- Resovia 1905 (marjanos)

Rezerwy
- CLM II Retkinia-Lodz (rogal_rts) - Kapitan
- Warmia (arts)
- BKS Boleslawiec (legionista170)
- Niekompatybilni Warszawa (metallicafan)
- FC Valec (paski23)
- Tecza Warszawa (fumen)
- ReD ArmY WidzeW LodZ (zajafkowo) - Kapitan Rezerw
- UNIA SKIERNIEWICE (broniar)
- Reczyn (moniqa)
- Jaga (yankess)
- Strelno SA (lolszak)
- MelanZ Club Elblag (jazdun)

Co do rotacji miedzy rezerwa a podstawowym skąłdem nic sie nie zmienia w nadchodzacym sezonie i ze składu rezerw w podstawowym co kolejka moga wystepowac 2 druzyny a w odwrotnym kierunku 1.

_________________
CLM II Retkinia-Lodz - Div3.24
Piła
CLM II Retkinia-Lodz - Div1.2
Hok
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
zajafkowo Płeć:Mężczyzna
Emigranci są Super


Wiek: 42
Dołączył: 17 Paź 2004
Skąd: Łódź
PostWysłany: 2005-08-23, 12:23    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Panowie tutaj prosilbym o sugestie na temat przyszlego sezonu Exclamation

Wedlug mnie o ile nikt nie odejdzie wzmocnilbym pierwszy sklad jedna super ekipa z Polski nawet juz takowa znalazlem i mam powiedziane ze na 90% przejdzie do nas , ale nie pytajcie sie kto to taki.

Rezerwy wzmocnilbym 1-2 temami boo niestety sklad nam sie znowu wykruszyl
Jazdun- bankructwo ale zaczal od nowa od div.8
Krotki- nie gra towarzyskich od dobrych 2 miechow
Plicher - odszedl
Tomala - odszedl

Jak macie jeszcze inne propozycje swoje zdanie to prosze o wpis

[ Dodano: 2005-08-23, 18:14 ]
Mam jeszcze jedna propozycje co wy nato zeby stworzyc Sciemniaczatka czyli klanik grajacy pod naszym szyldem i ktory zacznie grac od najnizszej Ligi. Pozwoli nam to na wyksztalcenie narybka ktory w przyszlosci niektorych z nas zastapi Smile Co wy na to Question

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
3240498
zajafkowo1
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 2005-08-23, 23:57   

Ja uwazam ze to super sprawa te Sciemniaczatka bedziemy z nich mieli w przyszlosci porzytek.

Wzmocnienia kosmetyczne ale sa nam potrzebne

Ja sie zgadazam na wszystko Very Happy Very Happy
Powrót do góry
pyrek13 Płeć:Mężczyzna

Wiek: 35
Dołączył: 24 Lip 2005
Skąd: Brusy
PostWysłany: 2005-08-25, 11:46    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

siema wszytskim, ja tez uważam, że ta Sciemniaczatka to dobry pomysl Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
zajafkowo Płeć:Mężczyzna
Emigranci są Super


Wiek: 42
Dołączył: 17 Paź 2004
Skąd: Łódź
PostWysłany: 2005-09-05, 22:51    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Panowie wprowadzamy jeszcze jedna druzynke Sciemniaczy ktora wystartuje od 5 Ligi

Bedzie sie nazywala : Mlodzi Okrutni Sciemniacze , Potwornie Okrutni Sciemniacze lub Okrutne Sciemniaczatka albo moze macie jakies inne propozycje....

Oto sklad jaki proponuje:

FC Jagielonka ----> pyrek13
FC ROYAL Chesterfield ----> jacorek_pl
ROGAS CLUB ----> rogas81
MKS Mragowia Mragowo ----> amator_mragowo
FC Lions ----> thommmas
Green Gang ----> dzolo
KP Górki ----> bugsbunny
Galbia ----> adgala
Zawisza Pajeczno ----> rafko2
FC De Besciaki ----> jac321
QW Gruchy ----> mozol_pl

Wszystkie te druzynki sa z div.5 ale maja ogromne szanse na awans sa to zdolni managerowie posiadajacy ciekawe druzynki za kilka sezonow kiedy nas zabraknie (oby nigdy taka chwila nie nastapila) zastapia nas Exclamation

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
3240498
paski23 Płeć:Mężczyzna
Okrutny Ściemniacz


Wiek: 39
Dołączył: 17 Lut 2004
Skąd: Czyrsk
PostWysłany: 2005-09-05, 23:38    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja bym wybral 1 lub 3 propozycje, tak czy inaczej witam wszytstkich Wink

_________________
Ekstraklasa?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
1541028
kylas Płeć:Mężczyzna
#managerzone.pl


Dołączył: 16 Lut 2004
Skąd: localhost
PostWysłany: 2005-09-06, 11:37    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

ja bym proponował nazwę ściemniaczki Embarassed
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Fumen
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 2005-09-07, 18:33   

Wszystko bardzo pieknie tylko teraz pytanie. Na jakiej podstawie zostały dobrane owe zespoły? Czy mają jakieś powiązania z OSE, drużynami tu grającymi, menedżerami poszczególnymi? Mam nadzieję, że nie była to łapanka albo strzały na chybił trafił.
Kwestia nazwy - Okrutni ŚciemniaczE Juniorzy (OSE - Juniorzy). Dlaczego tak? Tak jak w wielu klubach zespoły rezerw, młodzików grają tymi samymi systemami co kadra A, tak w naszym klanie powinno być analogicznie. Są Okurtni Ściemniacze z Escupa, są Okrutni Ściemniacze z Escupa - rezerwy. Zatem niech będą OSE - Juniorzy. Widzę to tak właśnie, o!
Pytanie do Zajafkowego. Co z MelanZ Elblag prowadzonego przez Jazduna? Czy on bedzie gral w rezerwach czy w juniorach?
Powrót do góry
zajafkowo Płeć:Mężczyzna
Emigranci są Super


Wiek: 42
Dołączył: 17 Paź 2004
Skąd: Łódź
PostWysłany: 2005-09-08, 19:23    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Juz odpowiadam na pytania
Po pierwsze czesc druzyn jak pyrek13 , jacore_pl to zaprzyjaznione teamy reszta niestety jest wynikiem zmudnych poszukiwan z mojej strony stralaem sie brac drzuyny z div.5. Niestety pytalem sie w poscie powyzej czy potrzebne nam sa wzmocnienia nowe druzyny wspomnialem ze chce stworzyc rezerwy rezerw ale nikt sie nie wypowiedzial Sad Ja nie jestem duchem swietym zeby wszystko wiedziec , staram sie cos robic , staram sie zeby klan funkcjonowal profesjonalnie , zeby wszyscy byli dumni ze sa Sciemniaczami ale jestem tylko czlowiekiem i robie bledy za ktore przepraszam Sad Co do Jazduna to on sam narazie mowi ze buduje swoj Melanz powolutku i narazie na klanowki sie nie nadaje wiec lepiej chyba go wziasc do juniorow bo tam go bede od czasu do czasu wystawial Exclamation Jezeli komus sie nie podoba co robie i jak to Robie to ja jestem wstanie przekazac moja funkcje komus Exclamation Nie pisze tego bo sie obrazilem albo mam gorszy dzien nie poprostu moze ktos ma nowe pomysly checi do dzialania . I mam nadzieje ze juz w tym sezonie damy probke naszych niemalych Managerskich umiejetnosci i wygramy Lige Rezerw bo o awansie to nie wspominam bo jestesmy bezapelacyjnie najlepsi Very Happy Very Happy

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
3240498
paski23 Płeć:Mężczyzna
Okrutny Ściemniacz


Wiek: 39
Dołączył: 17 Lut 2004
Skąd: Czyrsk
PostWysłany: 2005-09-08, 19:53    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Jakby nie patrzec to skompletownie pelnego skladu OSE-juniorzy, w ktorym kazdy gracz jest powiazany z ESCupem czy z druzynami wystepujacymi w naszym klanie jest rzecza bardzo trudna, wiec mi osobiscie nie przeszkadza to ze oprocz tych 2 uzytkownikow reszta nie jest z nami jakos powiazana. Chyba kazdy sie zgodzi ze pomysl z III skladem OSE jest jak najbradziej dobry, a ze nikt nie dal zadnych propozycji kandydatur, to Zajafkowy zaczal szukac managerow do klanu, wiec chwala mu za to ze OSE staje sie coraz wieksze i mocniejsze Wink

pozdro.

_________________
Ekstraklasa?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
1541028
Fumen
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 2005-09-09, 10:09   

To juz rozumiem wszystko. I oto mi chodzilo. Chcialem po prostu wiedziec czy "Selekcja byla prosta" - by J.Engel Wink
Zajafkowy Ty sie nie denerwuj, zjedz parówke i obserwuj Wink
Pozdro z pracy dla Okrutnych Ściemniaczy! Hieh, ale rym Wink
Powrót do góry
zajafkowo Płeć:Mężczyzna
Emigranci są Super


Wiek: 42
Dołączył: 17 Paź 2004
Skąd: Łódź
PostWysłany: 2005-09-09, 23:58    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ale ja wcale nie bylem zdenerwowany Sad Jest mi tylko smutno bo moja myszka Kochana wyjezdza na pol roku do Francji na Sokratesa Sad

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
3240498
pyrek13 Płeć:Mężczyzna

Wiek: 35
Dołączył: 24 Lip 2005
Skąd: Brusy
PostWysłany: 2005-09-10, 09:20    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

siema
FC Jagielonka ----> pyrek13
FC ROYAL Chesterfield ----> jacorek_pl
ROGAS CLUB ----> rogas81
MKS Mragowia Mragowo ----> amator_mragowo
FC Lions ----> thommmas
Green Gang ----> dzolo
KP Górki ----> bugsbunny
Galbia ----> adgala
Zawisza Pajeczno ----> rafko2
FC De Besciaki ----> jac321
QW Gruchy ----> mozol_pl

nono nieźle z takim składem to myśle ze zajdziemy daleko!!
kto znalazł takie dobre drużyny?? Smile
pewnie nasz szef zajafkowo Laughing
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Fumen
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 2005-09-10, 09:25   

zajafkowo napisał/a:
Jest mi tylko smutno bo moja myszka Kochana wyjezdza na pol roku do Francji na Sokratesa Sad


Łoooo, a do jakiego miasta? Wiesz, szaliki, koszulki, proporczyki inne gadżety piłkarskie... Wink
Powrót do góry
zajafkowo Płeć:Mężczyzna
Emigranci są Super


Wiek: 42
Dołączył: 17 Paź 2004
Skąd: Łódź
PostWysłany: 2005-09-10, 10:21    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Jedzie do Lyonu , mam zamiar co prawda ja odwiedzic i na swieta przyjedzie ale to nie to samo Exclamation Sad

Ale Damy Rade Damy Rade Exclamation

Nono na proporczyk to mnie moze i stac bedzie ale na koszulke to szczerze watpie jak bede jehal to sie odezwe to zbiore zaMOWIENIA OD WAS Smile

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
3240498
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 2 Idź do strony 1, 2  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo ©2003 phpBB Group
domain & hosting donated by founders :: ownership by www.managerzone.pl
adaptation & modification by XoNoX :: logo made by groclinac
Copyright © 2002-2015 by XoNoX :: POLITYKA PRYWATNOŚCI (PRIVACY POLICY)
Wszystkie prawa zastrzeżone. Ten serwis nie ma jakichkolwiek powiązań z firmą ManagerZone AB. Publikowane komentarze
są prywatnymi opiniami użytkowników Forum. Serwis forum.managerzone.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści opinii.
Żaden z elementów tej witryny nie może być kopiowany i rozpowszechniany bez zgody właściciela.
Wykorzystane tu znaki towarowe i handlowe oraz nazwy marek, produktów czy usług należą do ich prawnych właścicieli
i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych oraz są rozpowszechniane zgodnie z Ustawą o Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych.
Zobacz też: www.managerzone.pl, www.ndmaz.pl, www.gramed.com, www.gramed.eu, www.projekt-bud.pl,
bronx.nsk.pl, forum.nsk.pl, futsal.nsk.pl, managerzone.nsk.pl, forum.managerzone.nsk.pl, medycyna.nsk.pl,
nlpna.nsk.pl, nowydwormaz.nsk.pl, projekt.nsk.pl, swit.nsk.pl, tv.nsk.pl, vectra.nsk.pl, www.nsk.pl, swit.ndmaz.pl
Strona wygenerowana w 0.08 sekundy. Zapytań do SQL: 39