Forum ManagerZone Polska
Pierwsze nieoficjalne forum dla polskiej społeczności ManagerZone.com Forum istnieje od 2004-02-12 godzina: 01:56http://forum.managerzone.pl/
Terminarz V ligi - sezon XXXII
Autor
Wiadomość
wiesiek
Dołączył: 04 Kwi 2004 Skąd: Skąd się da
Wysłany: 2013-11-07, 18:31 Terminarz V ligi - sezon XXXII
V LIGA Grupa A
Runda 1 – 15.11.2013
DOMINATORZY v3 - FUGAZI dwA 6:24
Bks Lechia (robson_35) - RamzeS Gostynin (ramzess) 1:3 , 1:4
BKS Gladiator (gilo666) - Piekielniki SBS (buncol) 2:0 , 3:1
Piast CISOWA (siarzewski) - CZERWONE DIABELKI (albercik) 0:2 , 2:4
Preber (distrek6) - GKS Wybrzeze Gdansk (babolex) 1:2 , 0:1
Bałtyk Gdynia (laska_sks) - ReSiS-Gostynin (resis) 0:3 , 0:3 VO
HOOLIGANS IV - Evolution Sqad Juniors 15:12
Gathorsi Wollyego (Birax)- Silesia Marklowice (plastus29) 1:2 / 2:5
UKS Siemiatycze (juro)- S.K.S STAR STARACHOWICE (christos132) 2:0 / 4:0
Zawodzie Częstochowa (desia92) - FC Marklowice (seba310884) 1:1/ 2:4
Janów Real (carlos1976) - Zagłębie Charsznica (dikus) 10:0 / 6:0
FC ORLIKA (kazinho17) - FC SzwarcWald (eugen16) 1:1 / 2:2
Pro Gejmerzy IV 15 - 15 Nieśmiertelni II
Siemkowo (wujas7) - CK FC FESTINO (festyn) 3-2/6-4
T.H.C Hapoel Otwock (baler28) - K.S. GORNIK ZABRZE (tomi74) 4-0/2-1
F.C Pelczyce (powi1) - Parzymiechy Kujawskie (jjastra) 1-2/1-6
Harlem Globetrotters (donandres) - SMOKI (agnstr) 2-3/0-3
barcelona fc (przemekgosia4) - Przygorzele (szchepan) 2-4/1-0
ForumMZ Clan IV - PF Joga Bonito 16:13
Levadia (maks1993) - Katalońska Eskadra Kęda (kedzierzawy90) 5:0, 7:0
FusbalClub Swietochlowice (siwy200) - FC Muminki (szymszyk) 4:1, 2:2
FC BORUTA (rekrut) - Starówka FC Piotrków Tryb (yogi333) 3:1, 2:1
KS POGROMCY DZIEWIC (zbyszekzibi) - WKP Anwil Włocławek (prj) 0:4, 1:3
KS Wegrzyny (makre) - Szenfeld (kojotes) 0:2, 0:4
Runda 2 - 22.11.2013
Evolution Sqad Juniors - DOMINATORZY v3 14:14
FC SzwarcWald (eugen16) - Scyzory Korona Kielce (drygu) 2:1 , 1;1
S.K.S STAR STARACHOWICE (christos132) - Preber (distrek6) 0:5 , 1:6
Silesia Marklowice (plastus29) - BKS Gladiator (gilo666) 1:1 , 1:3
Zagłębie Charsznica (dikus) - FC Brave Eagles (zidan2012) 3:1 , 1:2
FC Marklowice (seba310884) - Westdeep SA (maar78) 3:1 , 2:0
Nieśmiertelni II 13-13 FUGAZI dwA
◄CK► FC FESTINO (festyn) - ReSiS-Gostynin (resis) 2:1, 3:3
Marzenka FC (marzenka1990) - CZERWONE DIABELKI (albercik) 3:3, 2:7
Przygorzele (szchepan) - luźny Skład (sojkaa2) 2:3, 3:3
Parzymiechy Kujawskie (jjastra) - RamzeS Gostynin (ramzess) 2:4, 2:1
SMOKI (agnstr) - GKS Wybrzeze Gdansk (babolex) 3:3, 5:0
PF Joga Bonito - HOOLIGANS IV 21:9
Katalońska Eskadra Kęda (kedzierzawy90) - Gathorsi Wollyego (Birax) 0:1, 1:3
WKP Anwil Włocławek (prj) - UKS Siemiatycze (juro) 3:2, 2:6
FC Muminki (szymszyk) - Zawodzie Częstochowa (desia92) 11:0, 8:1
Starówka FC Piotrków Tryb (yogi333) - Janów Real (carlos1976) 2:0, 3:1
Szenfeld (kojotes) - FC ORLIKA (kazinho17) 3:0, 1:0
ForumMZ Clan IV - Pro Gejmerzy IV 21-6
Levadia (maks1993) - T.H.C Hapoel Otwock (baler28) 4-1 , 8-1
FusbalClub Swietochlowice (siwy200) - barcelona fc (przemekgosia4) 2-0 , 3-2
KS POGROMCY DZIEWIC (zbyszekzibi) - F.C Pelczyce (powi1) -:- , 5-0
FC BORUTA (rekrut) - Harlem Globetrotters (donandres) 4-1 , 13-0
Sudwa (cichy84) - Siemkowo (wujas7) 1-3 , 1-2
Runda 3 - 29.11.2013
DOMINATORZY v3 9-18 Nieśmiertelni II
Preber (distrek6) - ◄CK► FC FESTINO (festyn) 2:4, 4:2
Piast CISOWA (siarzewski) - K.S. GORNIK ZABRZE (tomi74) 1:1, 5:1
Scyzory Korona Kielce (drygu) - Przygorzele (szchepan) 1:1, 0:0
FC Stoczniowiec (qoval) - Parzymiechy Kujawskie (jjastra) 1:5, 0:6
Bks Lechia (robson_35) - SMOKI (agnstr) 3:4, 3:4
Evolution Sqad Juniors - PF Joga Bonito 17:11
Silesia Marklowice (plastus29) - Fyniksy z Popioła Żory (avaddy55) 3:2, 3:1
FC SzwarcWald (eugen16) - WKP Anwil Włocławek (prj) 1:1, 1:0
FC Marklowice (seba310884) - FC Muminki (szymszyk) 1:4, 3:3
S.K.S STAR STARACHOWICE (christos132) - Starówka FC Piotrków Tryb (yogi333) 12:0, 12:0
Zagłębie Charsznica (dikus) - Szenfeld (kojotes) 1:2, 0:3
Silesia Marklowice (plastus29) - spóznienienie w podaniu składu
FUGAZI dwA - ForumMZ Clan IV 8:20
luźny Skład (sojkaa2) - Levadia (maks1993) 1:6 0:8
RamzeS Gostynin (ramzess) - KS POGROMCY DZIEWIC (zbyszekzibi) 3:2 4:0
GKS Wybrzeze Gdansk (babolex) - Sudwa (cichy84) 1:3 1:4
ReSiS-Gostynin (resis) - FC BORUTA (rekrut) 0:3 1:3
CZERWONE DIABELKI (albercik) - Gregersdorf (mateuszwie) 2:2 0:0
FC BORUTA (rekrut) - brak podania składu
HOOLIGANS IV - Pro Gejmerzy IV 7-22
Janów Real (carlos1976) - T.H.C Hapoel Otwock (baler28) 2-2 , 5-0
KP Starogard (kociewiaczek) - Powersoft Wroclaw (julius2u) 0-6 , 1-10
UKS Siemiatycze (juro) - Siemkowo (wujas7) 0-4 , 2-4
Gathorsi Wollyego (Birax) - barcelona fc (przemekgosia4) 4-1 , 9-0
FC ORLIKA (kazinho17) - Harlem Globetrotters (donandres) 0-2 , 1-3
Runda 4 – 06.12.2013
PF Joga Bonito - DOMINATORZY v3 19-10
FC Muminki (szymszyk) - Piast CISOWA (siarzewski) 5-1, 4-1
WKP Anwil Włocławek (prj) - Preber (distrek6) 1-2, 1-2
Szenfeld (kojotes) - FC Barlinek (luty69) 3-1, 2-0
Zasypnica SA (blinkpl) - Scyzory Korona Kielce (drygu) 1-0, 2-2
Katalońska Eskadra Kęda (kedzierzawy90) - BKS Gladiator (gilo666) 0-3, 2-1
ForumMZ Clan IV - Nieśmiertelni II 19:10
Levadia (maks1993) - K.S. GORNIK ZABRZE (tomi74) 3:0 3:0-VO
FusbalClub Swietochlowice (siwy200) - Marzenka FC (marzenka1990) 1:1 0:7
KS POGROMCY DZIEWIC (zbyszekzibi) - Przygorzele (szchepan) 3:1 2:0
FC BORUTA (rekrut) - CWKS Devils 03 Staszów (graba92) 3:0 3:0-VO
Sudwa (cichy84) - SMOKI (agnstr) 0:2 1:5
Pro Gejmerzy IV - Evolution Sqad Juniors 15-15
T.H.C Hapoel Otwock (baler28)-Silesia Marklowice (plastus29) 2-3 , 0-3
Harlem Globetrotters (donandres)-FC Marklowice (seba310884) 2-1 , 0-1
barcelona fc (przemekgosia4)-Latyczów (diuk) 2-4 , 1-2
Siemkowo (wujas7)-FC SzwarcWald (eugen16) 5-2 , 6-1
Powersoft Wroclaw (julius2u)-WARRIORS BKS (rolinos_87) 4-0 , 2-1
HOOLIGANS IV - FUGAZI dwA 15:15
Bilczew SSA (kolczyk75) - RamzeS Gostynin (ramzess) 0:1/ 4:1
Gathorsi Wollyego (Birax) - Piekielniki SBS (buncol) 3:0/ 0:3
Janów Real (carlos1976) - CZERWONE DIABELKI (albercik) 4:1/ 1:2
Zawodzie Częstochowa (desia92) - GKS Wybrzeze Gdansk (babolex) 4:1/ 3:1
FC ORLIKA (kazinho17) - ŻoŻo (tomir) 1:2/ 0:6
RamzeS Gostynin (ramzess) - spóznione podanie składu
Runda 5 – 13.12.2013
DOMINATORZY v3 - ForumMZ Clan IV 14:14
Preber (distrek6) - KP Legia Warszawa (dominik1989) 3:0 7:0
Piast CISOWA (siarzewski) - Gregersdorf (mateuszwie) 3:3 2:1
BKS Gladiator (gilo666) - KS Wegrzyny (makre) 4:0 1:4
Bks Lechia (robson_35) - KKS Rodło Kwidzyn (pawcio2306) 1:2 2:2
Scyzory Korona Kielce (drygu) - Sudwa (cichy84) 0:4 1:4
PF Joga Bonito - Pro Gejmerzy IV 16:13
FC Muminki (szymszyk) - T.H.C Hapoel Otwock (baler28) 3:4, 2:4
Zasypnica SA (blinkpl) - Powersoft Wroclaw (julius2u) 1:4, 3:0
Fyniksy z Popioła Żory (avaddy55) - Siemkowo (wujas7) 4:1, 0:3
Katalońska Eskadra Kęda (kedzierzawy90) - barcelona fc (przemekgosia4) 3:0, 2:0
Szenfeld (kojotes) -Harlem Globetrotters (donandres) 1:1, 3:0
Nieśmiertelni II - HOOLIGANS IV 16:13
Parzymiechy Kujawskie (jjastra) - FC ORLIKA (kazinho17) 4:0 / 2:0
CK FC FESTINO (festyn) - Gathorsi Wollyego (Birax) 0:3 / 3:5
Przygorzele (szchepan) - Zawodzie Częstochowa (desia92) 2:2 / 1:2
Marzenka FC (marzenka1990) - KP Starogard (kociewiaczek) 3-0,3-0 walkower
SMOKI (agnstr) - Janów Real (carlos1976) 2:1 / 1:4
Evolution Sqad Juniors - FUGAZI dwA 13-16
Latyczów (diuk) - ReSiS-Gostynin (resis) 0-8 0-6
Zagłębie Charsznica (dikus) - GKS Wybrzeze Gdansk (babolex) 1-2 0-6
Silesia Marklowice (plastus29) - CZERWONE DIABELKI (albercik) 4-2 0-1
S.K.S STAR STARACHOWICE (christos132) - luźny Skład (sojkaa2) 5-1 5-0
FC Marklowice (seba310884) - ŻoŻo (tomir) 2-2 4-1
Runda 6 – 20.12.2013
Pro Gejmerzy IV - DOMINATORZY v3 5-23
T.H.C Hapoel Otwock (baler28)-FC Barlinek (luty69) 1:1 , 1:1
Harlem Globetrotters (donandres) -Scyzory Korona Kielce (drygu) 0:3 vo , 0:3 vo
barcelona fc (przemekgosia4)-BKS Gladiator (gilo666) 0:2 , 1:6
Siemkowo (wujas7)-Preber (distrek6) 2:6 , 0:3
Powersoft Wroclaw (julius2u)-Bks Lechia (robson_35) 0:2 , 2:1
HOOLIGANS IV - ForumMZ Clan IV 15:13
Zawodzie Częstochowa (desia92) - FusbalClub Swietochlowice (siwy200) 7:0 6:0
UKS Siemiatycze (juro) - KS POGROMCY DZIEWIC (zbyszekzibi) 1:2 2:0
Janów Real (carlos1976) - KKS Rodło Kwidzyn (pawcio2306) 3:2 3:0
Bilczew SSA (kolczyk75) - Levadia (maks1993) 0:5 2:3
Gathorsi Wollyego (Birax) - FC BORUTA (rekrut) 0:3 1:1
FUGAZI dwA - PF Joga Bonito 16-13
RamzeS Gostynin (ramzess)-FC Muminki (szymszyk) 0-1, 2:6
Piekielniki SBS (buncol)-WKP Anwil Włocławek (prj) 3-0 3-0 v.o.
CZERWONE DIABELKI (albercik) -Fyniksy z Popioła Żory (avaddy55) 3-1, 1:0
GKS Wybrzeze Gdansk (babolex)-Katalońska Eskadra Kęda (kedzierzawy90) 1-1, 2:1
ReSiS-Gostynin (resis) -Szenfeld (kojotes) 0-1, 0:4
Evolution Sqad Juniors 16-13 Nieśmiertelni II
Visca El Barca (gonzol85) - Parzymiechy Kujawskie (jjastra) 0:4, 0:4
S.K.S STAR STARACHOWICE (christos132) - ◄CK► FC FESTINO (festyn) 2:1, 1:3
Latyczów (diuk) - CWKS Devils 03 Staszów (graba92) 9:1, 9:0
FC SzwarcWald (eugen16) - Skadoosh ! (m3ti) 10:0, 10:0
FC Marklowice (seba310884) - SMOKI (agnstr) 2:2, 0:2
Runda 7 – 27.12.2013
DOMINATORZY v3 - HOOLIGANS IV 15:9
BKS Gladiator (gilo666) - Zawodzie Częstochowa (desia92) 2:3 / 3:2
Scyzory Korona Kielce (drygu) - UKS Siemiatycze (juro) 1:7 / 0:4
FC Manchester United (wolf1) - Janów Real (carlos1976) -:-/ -:-
FC Barlinek (luty69) - Bilczew SSA (kolczyk75) 2:1 / 2:0
Preber (distrek6) - Gathorsi Wollyego (Birax) 3:1 /
Pro Gejmerzy IV - FUGAZI dwA 3:21
Powersoft Wroclaw (julius2u)-RamzeS Gostynin (ramzess) 0:2 , 0:2
Siemkowo (wujas7) -Piekielniki SBS (buncol) x , x
barcelona fc (przemekgosia4)-CZERWONE DIABELKI (albercik) 0:6 , 1:9
The Fappers Team (d3v1l1992)-GKS Wybrzeze Gdansk (babolex) 2:7 , 0:4
Real Madrid (tomaszmks)-ReSiS-Gostynin (resis) 2:1 , 0:3
ForumMZ Clan IV - Evolution Sqad Juniors 28:1
Levadia (maks1993) - S.K.S STAR STARACHOWICE (christos132) 5:0, 7:0
FC BORUTA (rekrut) - FC Marklowice (seba310884) 2:1, 1:0
KS POGROMCY DZIEWIC (zbyszekzibi) - WARRIORS BKS (rolinos_87) 5:0, 5:1
Sudwa (cichy84) - Latyczów (diuk) 1:1, 1:0
Gregersdorf (mateuszwie) - FC SzwarcWald (eugen16) 2:0, 5:0
Zagłębie Charsznica (dikus) - spózniony skład gości
PF Joga Bonito - Nieśmiertelni II 19-10
Szenfeld (kojotes) - Celigów (real_maniac) 1-2, 3-0
Zasypnica SA (blinkpl) - ◄CK► FC FESTINO (festyn) 1-2, 2-1
WKP Anwil Włocławek (prj) - Parzymiechy Kujawskie (jjastra) 0-3, 2-1
FC Muminki (szymszyk) - SMOKI (agnstr) 4-2, 3-3
Katalońska Eskadra Kęda (kedzierzawy90) - Przygorzele (szchepan) 3-0 3-0vo
Runda 8 – 03.01.2014
FUGAZI dwA - DOMINATORZY v3 6:18
luźny Skład (sojkaa2) - FC Barlinek (luty69) 0:5 , 2:3
ReSiS-Gostynin (resis) - Preber (distrek6) 3:2 , 1:5
RamzeS Gostynin (ramzess) - BKS Gladiator (gilo666) 0:1 , 2:1
GKS Wybrzeze Gdansk (babolex) - Bks Lechia (robson_35) 2:3 . 0:5
CZERWONE DIABELKI (albercik):zolta - Westdeep SA (maar78) -:- -:-
Evolution Sqad Juniors - HOOLIGANS IV 5:23
FC Marklowice (seba310884) - Zawodzie Częstochowa (desia92) 5:1/ 3:3
S.K.S STAR STARACHOWICE (christos132) - UKS Siemiatycze (juro) 1:2/ 1:1
FC SzwarcWald (eugen16) - Janów Real (carlos1976) 1:5/ 1:2
Latyczów (diuk) - Gathorsi Wollyego (Birax) 1:3/ 0:4
Visca El Barca (gonzol85) - Bilczew SSA (kolczyk75) 0:10/ 1:6
Nieśmiertelni II - Pro Gejmerzy IV 18:12
Przygorzele (szchepan)-Powersoft Wroclaw (julius2u) 0:2 , 0:3
Marzenka FC (marzenka1990)-Harlem Globetrotters (donandres) 1:2 , 0:7
CK FC FESTINO (festyn)-Siemkowo (wujas7) 4:2 , 3:1
Parzymiechy Kujawskie (jjastra)-barcelona fc (przemekgosia4) 5:0 , 8:0
SMOKI (agnstr)-T.H.C Hapoel Otwock (baler28) 3:2 , 2:0
PF Joga Bonito - ForumMZ Clan IV 7:22
Starówka FC Piotrków Tryb (yogi333) - KKS Rodło Kwidzyn (pawcio2306) 1:5 1:5
Szenfeld (kojotes) - Gregersdorf (mateuszwie) 1:2 0:2
FC Muminki (szymszyk) - KS POGROMCY DZIEWIC (zbyszekzibi) 5:3 10:2
Fc Norkins (bitoff_cfc) - Levadia (maks1993) 1:6 0:3
Katalońska Eskadra Kęda (kedzierzawy90) - FC BORUTA (rekrut) 1:1 3:7
Runda 9 – 10.01.2014
DOMINATORZY v3 - Evolution Sqad Juniors 18:6
FC Brave Eagles (zidan2012) - FC Marklowice (seba310884) 1:7 , 1:3
Preber (distrek6) - Latyczków (diuk) 2:1 , 3:1
Bks Lechia (robson_35) - WARRIORS BKS (rolinos_87) 3:0 , 3:0 vo
BKS Gladiator (gilo666) - S.K.S STAR STARACHOWICE (christos132) n:n , n:n
FC Barlinek (luty69) - FC SzwarcWald (eugen16) 5:0 , 4:1
FUGAZI dwA - Nieśmiertelni II 10:7
GKS Wybrzeze Gdansk (babolex) - Przygorzele (szchepan) 3:1 , 1:3
ReSiS-Gostynin (resis) - Marzenka FC (marzenka1990) x , x,x
CZERWONE DIABELKI (albercik) - ◄CK► FC FESTINO (festyn) 2:2 , 3:0
luźny Skład (sojkaa2) - Parzymiechy Kujawskie (jjastra) x , x,x
RamzeS Gostynin (ramzess) - SMOKI (agnstr) 7:1 , 1:2
HOOLIGANS IV - PF Joga Bonito 7-17
Bilczew SSA (kolczyk75) - Szenfeld (kojotes) nierozegrane
Zawodzie Częstochowa (desia92) - Zasypnica SA (blinkpl) 3-1, 0-0
Gathorsi Wollyego (Birax) - FC Muminki (szymszyk) 2-3, 1-5
Gryf Słupsk (irecki34) - Katalońska Eskadra Kęda (kedzierzawy90) 1-3, 2-0
UKS Siemiatycze (juro) - Nieciece (minik82) 1-3, 3-5
Pro Gejmerzy IV - ForumMZ Clan IV 10-13
T.H.C Hapoel Otwock (baler28)- KKS Rodło Kwidzyn (pawcio2306) 4-4,1-0
Powersoft Wroclaw (julius2u)- Gregersdorf (mateuszwie) 2-1,1-0
Harlem Globetrotters (donandres) - KS POGROMCY DZIEWIC (zbyszekzibi) -,-
barcelona fc (przemekgosia4)- Levadia (maks1993) 0-7,0-14
Siemkowo (wujas7)- FC BORUTA (rekrut) 1-2,0-2
Runda 10 – 17.01.2014
Nieśmiertelni II 5-23 DOMINATORZY v3
SMOKI (agnstr) - FC Barlinek (luty69) 1:2, 1:1
Celigów (real_maniac) - BKS Gladiator (gilo666) 0:14, 0:9
Skadoosh ! (m3ti) - Preber (distrek6) 0:4, 0:1
Przygorzele (szchepan) - Bks Lechia (robson_35) 0:3, 0:5
◄CK► FC FESTINO (festyn) - FC Manchester United (wolf1) 1:1, 2:1
PF Joga Bonito - Evolution Sqad Juniors 15:0
Zagłębie Charsznica (dikus) - brak składu gości
ForumMZ Clan IV - FUGAZI dwA 22:7
Levadia (maks1993) - ReSiS-Gostynin (resis) 7:0 4:0
KKS Rodło Kwidzyn (pawcio2306) - GKS Wybrzeze Gdansk (babolex) 2:2 2:5
KS POGROMCY DZIEWIC (zbyszekzibi) - luźny Skład (sojkaa2) 4:2 4:3
FusbalClub Swietochlowice (siwy200) - RamzeS Gostynin (ramzess) 1:0 1:2
FC BORUTA (rekrut) - CZERWONE DIABELKI (albercik) 1:0 2:1
RamzeS Gostynin (ramzess) - brak składu gości
Pro Gejmerzy IV - HOOLIGANS IV 22:7
Powersoft Wroclaw (julius2u)-Zawodzie Częstochowa (desia92) 2:1 / 1:0
T.H.C Hapoel Otwock (baler28)-Gryf Słupsk (irecki34) 3:2 / 3:1
Siemkowo (wujas7)-Gathorsi Wollyego (Birax) 0:5 / 1:4
barcelona fc (przemekgosia4)-KP Starogard (kociewiaczek) 5:0 / 6:2
Harlem Globetrotters (donandres)-Janów Real (carlos1976) 0:0 / 5:0
Runda 11 - 24.01.2014
DOMINATORZY v3 - PF Joga Bonito 5-23
FC Stoczniowiec (qoval) - Nieciece (minik82) 0-9, 0-7
Bks Lechia (robson_35) - FC Muminki (szymszyk) 2-3, 0-11
BKS Gladiator (gilo666) - WARSZAWSKIE CHLORY 2 (miruna) 3-5, 5-0
Preber (distrek6) - Katalońska Eskadra Kęda (kedzierzawy90) 2-2, 1-6
FC Barlinek (luty69) - Szenfeld (kojotes) 1-1, 2-4
Nieśmiertelni II - ForumMZ Clan IV 9:21
◄CK► FC FESTINO (festyn) - FusbalClub Swietochlowice (siwy200) 1:2 1:2
Celigów (real_maniac) - KS Wegrzyny (makre) 0:6 0:7
SMOKI (agnstr) - Sudwa (cichy84) 1:2 4:1
Przygorzele (szchepan) - Legia Warszawa SA (dominik1989) 0:3 0:3 - 2xWO
Parzymiechy Kujawskie (jjastra) - Gregersdorf (mateuszwie) 5:0 5:0
Evolution Sqad Juniors - Pro Gejmerzy IV 15:0
-Powersoft Wroclaw (julius2u)
-T.H.C Hapoel Otwock (baler28)
-Siemkowo (wujas7)
-barcelona fc (przemekgosia4)
-Harlem Globetrotters (donandres)
Bears are Back (misiekksc) [Pro Gejmerzy III - IV] - za wystawnienie gracza pauzującego za kartki.
FUGAZI dwA - HOOLIGANS IV 18:10
luźny Skład (sojkaa2)-Zawodzie Częstochowa (desia92) 3:0 / 2:1
Piekielniki SBS (buncol) - Gryf Słupsk (irecki34) 0:3 / 0;3 VO
ŻoŻo (tomir) -Gathorsi Wollyego (Birax) 3:1 / 1:2
CZERWONE DIABELKI (albercik) -KP Starogard (kociewiaczek) 11:0 / 13:0
GKS Wybrzeze Gdansk (babolex)-FC ORLIKA (kazinho17) 3:1 / 0:0
Runda 12 – 31.01.2014
ForumMZ Clan IV - DOMINATORZY v3 0:15
FC BORUTA (rekrut) - za wystawienie nieuprawnionego gracza
Pro Gejmerzy IV - PF Joga Bonito 8:20
The Fappers Team (d3v1l1992) - Nieciece (minik82) 0:11, 0:14
barcelona fc (przemekgosia4) - FC Muminki (szymszyk) 0:15, 0:13
Siemkowo (wujas7) - WARSZAWSKIE CHLORY 2 (miruna) 2:4, 4:3
T.H.C Hapoel Otwock (baler28) - Katalońska Eskadra Kęda (kedzierzawy90) 2:2, 0:2
Powersoft Wroclaw (julius2u) - Fyniksy z Popioła Żory (avaddy55) 7:1, 0:0
HOOLIGANS IV - Nieśmiertelni II 15:15
Gathorsi Wollyego (Birax)- Przygorzele (szchepan) 3:0vo / 3:0vo
Gryf Słupsk (irecki34)- Marzenka FC (marzenka1990) 6:2 / 6:2
Zawodzie Częstochowa (desia92)- CK FC FESTINO (festyn) 5:2 / 1:6
FC ORLIKA (kazinho17)- Parzymiechy Kujawskie (jjastra) 0:2 / 1:2
KP Starogard (kociewiaczek)- SMOKI (agnstr) 0:14 / 0:12
FUGAZI dwA - Evolution Sqad Juniors - 9:9
ŻoŻo (tomir) - Latyczów (diuk) - 1:1,3:3
GKS Wybrzeze Gdansk (babolex)- FC Marklowice (seba310884) - 1:5,1:5
luźny Skład (sojkaa2) - FC SzwarcWald (eugen16) - x,1:1
CZERWONE DIABELKI (albercik)- Visca El Barca (gonzol85) - 5:0,5:0
Piekielniki SBS (buncol) - S.K.S STAR STARACHOWICE (christos132) - X,X
Runda 13 – 07.02.2014
DOMINATORZY v3 - Pro Gejmerzy IV 20-8
FC Barlinek (luty69)-T.H.C Hapoel Otwock (baler28) 2-2 , 2-2
FC Stoczniowiec (qoval)-Powersoft Wroclaw (julius2u) 0-5 , 1-8
BKS Gladiator (gilo666)-Siemkowo (wujas7) 2-0 , 2-1
Preber (distrek6)-barcelona fc (przemekgosia4) 3-0 vo , 3-0 vo
Bks Lechia (robson_35)-Real Madrid (tomaszmks) 7-0 , 6-0
ForumMZ Clan IV - HOOLIGANS IV --- 16:10
Levadia (maks1993) - Gryf Słupsk (irecki34) 6:1 / 7:2
KKS Rodło Kwidzyn (pawcio2306) - Zawodzie Częstochowa (desia92) 2:2 / 4:2
Legia Warszawa SA (dominik1989) - FC ORLIKA (kazinho17) 1:2 / 2:1
KS Wegrzyny (makre) - Gathorsi Wollyego (Birax) nr / 2:6
Gregersdorf (mateuszwie) - Janów Real (carlos1976) 1:4 / 3:2
PF Joga Bonito - FUGAZI dwA 20:8
Nieciece (minik82) - RamzeS Gostynin (ramzess) 3:1, 0:2
Szenfeld (kojotes) - CZERWONE DIABELKI (albercik) 1:1, 2:2
FC Muminki (szymszyk) - GKS Wybrzeze Gdansk (babolex) 5:1, 1:3
Zasypnica SA (blinkpl) - ReSiS-Gostynin (resis) 3:0, 3:0 vo
WARSZAWSKIE CHLORY 2 (miruna) - ŻoŻo (tomir) 3:0, 4:2
Nieśmiertelni II 22-1 Evolution Sqad Juniors
Parzymiechy Kujawskie (jjastra) - Latyczów (diuk) 1:1, 3:1
SMOKI (agnstr) - Visca El Barca (gonzol85) 5:2, 11:0
CWKS Devils 03 Staszów (graba92) - FC Marklowice (seba310884) nierozegrane
CK FC FESTINO (festyn) - FC SzwarcWald (eugen16) 5:1, 4:3
Marzenka FC (marzenka1990) - WARRIORS BKS (rolinos_87) 3:2, 7:1
Runda 14 – 14.02.2014
HOOLIGANS IV - DOMINATORZY v3 12:15
Gryf Słupsk- FC Barlinek (luty69) 1:2 , 1:2
Zawodzie Częstochowa- BKS Gladiator (gilo666) 0:0 , 1:4
FC ORLIKA- Preber (distrek6) 2:2 , 0:3
Gathorsi Wollyego- Bks Lechia (robson_35) 4:1 , 2:0
Janów Real- Westdeep SA (maar78) 3:3 , 2:1
FUGAZI dwA - Pro Gejmerzy IV 12-6
RamzeS Gostynin (ramzess) -T.H.C Hapoel Otwock (baler28) 1-0 , 5-1
ReSiS-Gostynin (resis) -Powersoft Wroclaw (julius2u) -:- , -:-
CZERWONE DIABELKI (albercik) -Siemkowo (wujas7) -:- , -:-
GKS Wybrzeze Gdansk (babolex)-Harlem Globetrotters (donandres) 1-2 , 3-5
ŻoŻo (tomir) -Real Madrid (tomaszmks) 8-0 , 4-0
Evolution Sqad Juniors - ForumMZ Clan IV --- 4:23
WARRIORS BKS (rolinos_87) - Levadia (maks1993) 1:15 / 1:7
FC Marklowice (seba310884) - KKS Rodło Kwidzyn (pawcio2306) 1:2 / 2:2
Latyczów (diuk) - Legia Warszawa SA (dominik1989) 4:1 / 4:4
FC SzwarcWald (eugen16) - FusbalClub Swietochlowice (siwy200) 0:4 / 0:4
Visca El Barca (gonzol85) - Gregersdorf (mateuszwie) 1:3 / 1:3
Nieśmiertelni II - PF Joga Bonito 7-19
Parzymiechy Kujawskie (jjastra) - Nieciece (minik82) 7-1, 0-2
SMOKI (agnstr) - Fyniksy z Popioła Żory (avaddy55) 1-3, 1-1
CK FC FESTINO (festyn) - FC Muminki (szymszyk) 1-4, 3-3
Marzenka FC (marzenka1990) - Zasypnica SA (blinkpl) 1-1, 3-4
Skadoosh ! (m3ti) - WARSZAWSKIE CHLORY 2 (miruna) 1-5, 3-3
_________________ Proud member;) Remember;) Rock the MiCrOfOn:) Say..what? I said RaTaMaTaFoN:)!
wiesiek
Dołączył: 04 Kwi 2004 Skąd: Skąd się da
Wysłany: 2013-11-07, 18:34
V LIGA Grupa B
Runda 1 – 15.11.2013
Angry Boys IV - One More Drastic Clan
DOMINATORZY v2 - Young Vendetta
AlleNuclear Clan V - Stumilowy Las Corruption
Pogromcy Wszystkich II - WLT
Runda 2 - 22.11.2013
Young Vendetta - Angry Boys IV 8:14
Szarzy Zamość (Smutny) - Husaria Tarnów (mavis87) 1:1 / 1:1
AC Milan (Marcinek25) - CAFE FUTBOL TCZEW (alaskan) 0:2 / 0:2
Krzyżowcy Częstochowa (maxrbf) - BKS LECHIA GDAŃSK (zdzich66) 0:4 / 5:1
Miedz Legnica (linden) - Sparta Lidzbark Warm. (bialas7) 1:3 / 3:1
Podlasie Biała Podlaska (lukas505) - KS Rugged Wears (bruno43) x / x
Stumilowy Las Corruption – One More Drastic Clan 5:17
Kazdab Team (kazdab) – KS Piast Zawidów (kiszken) 0:0 2:0
HFM Polski Ogień 2011 (panbrikston) – K.S. S-c (carloos99) nierozegrany
KS Wisła Puławy (lukp21) – Szczypiemniebobylobezgumy (mocuishle3) 0:10 0:10
Rokitek Tczew (mariolka) – Galena Kielce (aragorn12) 0:5 2:2
ELDUNARI (eragon03) – FC Barcelona (zloty123) 1:5 0:12
WLT - DOMINATORZY v2 6:24
Woytellen ( marian_ostr ) - ORHAN Piekary Śl (janes05) 1:0 , 2:0
TetraHydroCannabinol ( kamienwlt ) - Borussia Dortmund (Martini__85) 2:5 , 1:4
Schwarzstein SA ( krzysiujar ) - Bibus Menos Gdynia (koalka) 0:9 , 2:5
WLT Ostrowiec Sw. ( robero17 ) - sokół pyrzyce (tropheus77) 0:4 , 1:3
Holendry Porzowo ( k1k7 ) - 3miasto SA (malinacpr75) 0:6 , 1:6
Pogromcy Wszystkich II - AlleNuclear Clan V 0:12
Zjem Cię (prezes_wml) - Dobieszowice SSA (rakamo) 0:5 1:5
Podmuch Szczecina (wabi) - Pogoń Szczecin (mboss89) Mecze nie odbyły się
FC Sezam Śrem (perez1992) - RESOVIA (blackwild) 0:3 2:5
AKS Peczelice (Leito_KS) - FC Bug River (andrzejtm) Mecze nie odbyły się
Kasztaniaki (darekdm) - KOUCZU FC (kouczu) Mecze nie odbyły się
Runda 3 - 29.11.2013
Angry Boys IV - Stumilowy Las Corruption 19:10
Makaroniarze Tczew FC (lust4) – Bielskie Nadzieje (wiola-67) 2:0 6:0
Manchester Trybunalski (kkuubba9) – KS Beskid Andrychów (goldenboy75) 1:1 0:1
Fc Goool ( Marcin160795 ) – Pk Krusze (pawel_malisz) 1:0 0:2
FC Gdansk36 (jx2) – FC Chelsea Bialystok (kingi14) 5:2 4:0
PARTYZANT DOJAZDÓW (malary) – Siarka Tarnobrzeg (provokator) 2:0 2:3
Young Vendetta - WLT 18:9
Krzyżowcy Częstochowa (maxrbf) - Woytellen ( marian_ostr ) 2:2/3:3
AC Milan (Marcinek25) - Holendry Porzowo ( k1k7 ) 8:0/8:0
Podlasie Biała Podlaska (lukas505) - TetraHydroCannabinol ( kamienwlt ) 0:1/0:1
Miedz Legnica (linden) - WLT Ostrowiec Sw. ( robero17 ) 3:1/0:0
Szarzy Zamość (Smutny) - Schwarzstein SA ( krzysiujar ) 2:1/6:0
One More Drastic Clan - Pogromcy Wszystkich II 24:6
Galena Kielce(aragorn12) - domb gaszowice (tigier) 3:2 3:0
FC Barcelona(zloty123) - AKS Peczelice (Leito_KS) 4:0 5:1
Szczypiemniebobylobezgumy(mocuishle3) - FC Sezam Śrem (perez1992) 3:0 3:1
Błękitni Raciąż(dpietra) - Podmuch Szczecina (wabi) 1:5 1:4
K.S. S-c(carloos99) - Zjem Cię (prezes_wml) 3:1 3:0
DOMINATORZY v2 - AlleNuclear Clan V 18:3
3miasto SA (malinacpr75) - Dobieszowice SSA (rakamo) 2:2 , 2:2
sokół pyrzyce (tropheus77) - Pogoń Szczecin (mboss89) n:n , n:n
Borussia Dortmund (Martini__85) - RESOVIA (blackwild) 1:1 , 2:1
Bibus Menos Gdynia (koalka) - FC Bug River (andrzejtm) 5:0 , 8:2
ORHAN Piekary Śl (janes05) - KOUCZU FC (kouczu) 4:0 , 9:1
Runda 4 – 06.12.2013
WLT - Angry Boys IV 9-15
Schwarzstein SA ( krzysiujar )- Makaroniarze Tczew FC (lust4) 2-10 0-5
Woytellen ( marian_ostr )- Husaria Tarnów (mavis87) 5-2 7-0
TetraHydroCannabinol ( kamienwlt )- BKS LECHIA GDAŃSK (zdzich66) 0-2 3-2
Holendry Porzowo ( k1k7 ) - Szymaniszki (cube1985) x-x x-x
WLT Ostrowiec Sw. ( robero17 )- Sparta Lidzbark Warm. (bialas7) 0-4 0-4
Pogromcy Wszystkich II – Stumilowy Las Corruption 18:12
domb gaszowice (tigier) – Rokitek Tczew (mariolka) 1:3 1:2
Podmuch Szczecina (wabi) – Kazdab Team (kazdab) 5:1 2:1
Kasztaniaki (darekdm) – ELDUNARI (eragon03) 0:3vo 0:3vo
FC Sezam Śrem (perez1992) – GreenTeamVegas2007 (pawel_wegorzewo) 9:1 6:0
Zjem Cię (prezes_wml) – HFM Polski Ogień 2011 (panbrikston) 3:0 5:0
AlleNuclear Clan V - Young Vendetta 9:21
KOUCZU FC (kouczu) - Miedz Legnica (linden) 0:7 1:4
Pogoń Szczecin (mboss89) - Podlasie Biała Podlaska (lukas505) 3:4 0:1
Dobieszowice SSA (rakamo) - AC Milan (Marcinek25) 5:1 2:0
RESOVIA (blackwild) - Szarzy Zamość (Smutny) 1:2 1:0
FC Bug River (andrzejtm) - Krzyżowcy Częstochowa (maxrbf) 2:4 0:11
DOMINATORZY v2 - One More Drastic Clan 30:0
Fc Wejherland (hermi88) - Wolimirzyce SSA(kesiu) 10:0 5:0
3miasto SA (malinacpr75) - K.S. Net(Quandary) 9:0 6:1
sokół pyrzyce (tropheus77) - Ponaddźwiękowe Żółwie (bumper88) 4:0 3:0
ORHAN Piekary Śl (janes05) - Rauschken SSA(plastek75) 3:0 12:0
Borussia Dortmund (Martini__85) - Babilon da Bandit(kamix1991) 3:0 vo 3:0 vo
Runda 5 – 13.12.2013
Angry Boys IV - Pogromcy Wszystkich II 14:2
Makaroniarze Tczew FC (lust4) - Podmuch Szczecina (wabi) 1:1 4:0
BKS LECHIA GDAŃSK (zdzich66) - FC Sezam Śrem (perez1992) 12:0 8:0
Szymaniszki (cube1985) - domb gaszowice (tigier) x-x x-x
Manchester Trybunalski (kkuubba9) - Zjem Cię (prezes_wml) 2:0 1:1
Husaria Tarnów (mavis87) - AKS Peczelice (Leito_KS) x-x x-x
WLT - AlleNuclear Clan V 6:18
WLT Ostrowiec Sw. ( robero17 )- Dobieszowice SSA (rakamo) 0:3 0:4
Woytellen ( marian_ostr ) - RESOVIA (blackwild) Mecze nie odbyły się
Holendry Porzowo ( k1k7 )- FC Bug River (andrzejtm) 0:10 0:10
TetraHydroCannabinol ( kamienwlt )- KOUCZU FC (kouczu) 2:0 4:0
Schwarzstein SA ( krzysiujar )- Tornado (damiand170) 0:6 4:6
Stumilowy Las Corruption – DOMINATORZY v2 2:26
KS Wisła Puławy (lukp21) – ORHAN Piekary Śl (janes05) 0:10 0:9
FC Kolbudy (stanpa1) – 3miasto SA (malinacpr75) 0:5 0:7
Siarka Tarnobrzeg (provokator) – Borussia Dortmund (Martini__85) 0:0 1:4
KS Beskid Andrychów (goldenboy75) – Fc Wejherland (hermi88) 0:1 1:5
Bielskie Nadzieje (wiola-67) – Bibus Menos Gdynia (koalka) 4:4 0:2
Young Vendetta - One More Drastic Clan 16:13
Podlasie Biała Podlaska (lukas505) - Galena Kielce (aragorn12) 0:5/2:1
Szarzy Zamość (Smutny) - FC Barcelona (zloty123) 0:2/5:1
Miedz Legnica (linden) - Szczypiemniebobylobezgumy (mocuishle3) 0:3/2:0
AC Milan (Marcinek25) - Błękitni Raciąż (dpietra) 2:0/1:3
Krzyżowcy Częstochowa (maxrbf) - K.S. S-c (carloos99) 5:2/2:2
Runda 6 – 20.12.2013
AlleNuclear Clan V - Angry Boys IV 17 - 11
RESOVIA (blackwild) -The Reds Lidzbark Warm. (bialas7) 3-0 vo - 3-0 vo
Tornado (damiand170) - Fc Goool ( Marcin160795 ) 6-1, 1-1
Dobieszowice SSA (rakamo) - BKS LECHIA GDAŃSK (zdzich66) 1-4, 2-2
KOUCZU FC (kouczu) - FC Gdansk36 (jx2) 0-3, 0-5
Krynica United (sauron89) - PARTYZANT DOJAZDÓW (malary) 5-0, 3-1
DOMINATORZY v2 - Pogromcy Wszystkich II 30:0
Bibus Menos Gdynia (koalka)- FC Sezam Śrem (perez1992) 3:1 , 5:0
sokół pyrzyce (tropheus77) - Podmuch Szczecina (wabi) 3:0 , 3:0
Borussia Dortmund (Martini__85) - domb gaszowice (tigier) 9:0 , 9:0
Fc Wejherland (hermi88) - Zjem Cię (prezes_wml) 5:1 , 9:0
ORHAN Piekary Śl (janes05) - Wieczni łowcy (pogromca99) 6:0 , 5:2
One More Drastic Clan - WLT 6-12
Galena Kielce (aragorn12) - Woytellen ( marian_ostr ) 1-2 2-4
K.S. S-c (carloos99) - Holendry Porzowo ( k1k7 ) x-x x-x
Błękitni Raciąż (dpietra) - TetraHydroCannabinol ( kamienwlt ) 1-2 2-4
Szczypiemniebobylobezgumy (mocuishle3) - WLT Ostrowiec Sw. ( robero17 ) 4-2 3-1
FC Barcelona (zloty123) - Schwarzstein SA ( krzysiujar ) x-x x-x
Young Vendetta – Stumilowy Las Corruption 20:8
Podlasie Biała Podlaska (lukas505) – Pk Krusze (pawel_malisz) 3:1 3:2
AC Milan (Marcinek25) – FC Chelsea Bialystok (kingi14) 3:4 1:1
Szarzy Zamość (Smutny) – Kazdab Team (kazdab) 3:1 3:3
Real Oława (straszek77) – Siarka Tarnobrzeg (provokator) 0:2 2:1
GYNSTE KSZOKI (korzo) – GreenTeamVegas 2007 (pawel_wegorzewo) 6:1 8:0
Runda 7 – 27.12.2013
Angry Boys IV - DOMINATORZY v2 14:14
BKS LECHIA GDAŃSK (zdzich66) - ORHAN Piekary Śl (janes05) 3:2 , 3:2
FC Gdansk36 (jx2) - Fc Wejherland (hermi88) 1:0 , 0:1
Manchester Trybunalski (kkuubba9) - sokół pyrzyce (tropheus77) 1:1 , 1:1
Makaroniarze Tczew FC (lust4) - Borussia Dortmund (Martini__85) 1:2 , 1:2
Sparta Lidzbark Warm. (bialas7) - Bibus Menos Gdynia (koalka) 1:3 , 3:2
AlleNuclear Clan V - One More Drastic Clan 19 - 4
RESOVIA (blackwild) - Galena Kielce (aragorn12) 0-1, 1-1
Dobieszowice SSA (rakamo) - Błękitni Raciąż (dpietra) x-x, x-x
Tornado (damiand170) - Szczypiemniebobylobezgumy (mocuishle3) 9-0, 9-3
FC Bug River (andrzejtm) - FC Barcelona (zloty123) 3-0vo, 3-0vo
Krynica United (sauron89) - Wolimirzyce SSA(kesiu) 6-0, 4-1
Pogromcy Wszystkich II - Young Vendetta 10:19
domb gaszowice (tigier) - Rus Opole (okusik) 3:0 3:0
Zjem Cię (prezes_wml) - Podlasie Biała Podlaska (lukas505) 2:1 2:2
FC Sezam Śrem (perez1992) - AC Milan (Marcinek25) 2:6 0:2
Wieczni łowcy (pogromca99) - Szarzy Zamość (Smutny) 1:8 0:2
Podmuch Szczecina (wabi) - Krzyżowcy Częstochowa (maxrbf) 0:3 0:3
WLT – Stumilowy Las Corruption 17:11
Holendry Porzowo (k1k7) – Bielskie Nadzieje (wiola-67) 0:11 0:14
Woytellen (marian_ostr) – KS Beskid Andrychów (goldenboy75) 1:1 5:1
WLT Ostrowiec Sw. (robero17) – ELDUNARI (eragon03) 1:1 2:3
TetraHydroCannabinol (kamienwlt) – FC Kolbudy (stanpa1) 7:0 6:0
Schwarzstein SA (krzysiujar) – KS Wisła Puławy (lukp21) 7:0 7:0
Runda 8 – 03.01.2014
One More Drastic Clan - Angry Boys IV 3:27
Ponaddźwiękowe Żółwie (bumper88) - Fc Goool ( Marcin160795 ) 2:4 0:6
Rauschken SSA(plastek75) - FC Gdansk36 (jx2) 0:7 0:3
K.S. Net(Quandary) - BKS LECHIA GDAŃSK (zdzich66) 0:4 0:9
Galena Kielce (aragorn12) - Manchester Trybunalski (kkuubba9) 4:3 1:2
Szczypiemniebobylobezgumy (mocuishle3) - Makaroniarze Tczew FC (lust4) 0:8 0:5
KS Pogoń Szczucin (galenos1992) - spózniony skład
Young Vendetta - DOMINATORZY v2 12:18
Rus Opole (okusik) - ORHAN Piekary Śl (janes05) 1:10 , 0:6
Podlasie Biała Podlaska (lukas505) - Piast CISOWA (siarzewski) 1:0 , 5:1
AC Milan (Marcinek25) - Borussia Dortmund (Martini__85) 0:5 , 1:7
Szarzy Zamość (Smutny) - sokół pyrzyce (tropheus77) 3:0 , 3:0 vo
Krzyżowcy Częstochowa (maxrbf) - Fc Wejherland (hermi88) 2:4 , 0:1
Stumilowy Las Corruption – AlleNuclear Clan V 12-18
FC Chelsea Bialystok (kingi14) – RESOVIA (blackwild) 2-4, 0-1
Pk Krusze (pawel_malisz) – FC Bug River (andrzejtm) 5-4, 6-1
Kazdab Team (kazdab) – KOUCZU FC (kouczu) 5-2, 3-1
Siarka Tarnobrzeg (provokator) – Tornado (damiand170) 2-4 ,0-6
ELDUNARI (eragon03) – Krynica United (sauron89) 0-5, 1-6
RESOVIA (blackwild) - spózniony skład gości
WLT - Pogromcy Wszystkich II 0:15
Woytellen (marian_ostr) - za wystawienie nieuprawnionego gracza
Runda 9 – 10.01.2014
Angry Boys IV - Young Vendetta 19:4
KOCHAM CIĘ ANIU (dab_krycha) - Krzyżowcy Częstochowa (maxrbf) 4:3 2:0
Sparta Lidzbark Warm. (bialas7) - Miedz Legnica (linden) 4:0 1:2
FC Gdansk36 (jx2) - Podlasie Biała Podlaska (lukas505) 2:2 2:0
BKS LECHIA GDAŃSK (zdzich66) - Szarzy Zamość (Smutny) 3:0 4:3
Ganja Fanatics (jasiu_bno) - AC Milan (Marcinek25) x x
One More Drastic Clan – Stumilowy Las Corruption 13:16
Ponaddźwiękowe Żółwie (bumper88) – Bielskie Nadzieje (wiola-67) 0:3 0:4
Wolimirzyce SSA (kesiu) – KS Beskid Andrychów (goldenboy75) 3:1 0:3
K.S. Net (Quandary) – Kazdab Team (kazdab) 1:5 0:3
Galena Kielce (aragorn12) – GreenTeamVegas 2007 (pawel_wegorzewo) 3:1 5:0
KS Piast Zawidów (kiszken) – KS Wisła Puławy (lukp21) 4:1 1:1
DOMINATORZY v2 - pauza
AlleNuclear Clan V - Pogromcy Wszystkich II 24:6
FC Bug River (andrzejtm) - Wieczni łowcy (pogromca99) 4:3 1:0
KOUCZU FC (kouczu) - Podmuch Szczecina (wabi) 1:4 2:3
Krynica United (sauron89) - FC Sezam Śrem (perez1992) 5:1 10:0
Dobieszowice SSA (rakamo) - Zjem Cię (prezes_wml) 7:0 8:0
Tornado (damiand170) - domb gaszowice (tigier) 8:1 7:0
Runda 10 – 17.01.2014
Stumilowy Las Corruption - Angry Boys IV 7:22
Rokitek Tczew (mariolka) – Manchester Trybunalski (kkuubba9) 2:6 2:9
GreenTeamVegas 2007 (pawel_wegorzewo) – Fc Goool ( Marcin160795 ) 0:9 1:8
FC Chelsea Bialystok (kingi14) – PARTYZANT DOJAZDÓW (malary) 2:3 2:0
ELDUNARI (eragon03) – KOCHAM CIĘ ANIU (dab_krycha) 0:10 0:6
Pk Krusze (pawel_malisz) – Ganja Fanatics (jasiu_bno) 1:1 2:1
Young Vendetta - pauza
Pogromcy Wszystkich II - One More Drastic Clan 13:10
Kasztaniaki (darekdm) - Galena Kielce (aragorn12) x x
domb gaszowice (tigier) - KS Piast Zawidów(kiszken) 2:2 4:1
FC Sezam Śrem (perez1992) - K.S. S-c (carloos99) 0:4 0:6
Wieczni łowcy (pogromca99) - Liverpool Football Club(przemko0022) 4:0 4:1
Zjem Cię (prezes_wml) - Ponaddźwiękowe Żółwie (bumper88) 0:3 3:1
AlleNuclear Clan V - DOMINATORZY v2 10:13
Pogoń Szczecin (mboss89) - ORHAN Piekary Śl (janes05) 0:3 , 0:3 vo
FC Bug River (andrzejtm) - Borussia Dortmund (Martini__85) 1:4 , 1:6
Dobieszowice SSA (rakamo) - Fc Wejherland (hermi88) n:n , n:n
Tornado (damiand170) - sokół pyrzyce (tropheus77) 2:2 , 4:1
Krynica United (sauron89) - Bibus Menos Gdynia (koalka) 2:1 , 2:1
Runda 11 - 24.01.2014
Angry Boys IV - pauza
Stumilowy Las Corruption – Pogromcy Wszystkich II 14:14
Bielskie Nadzieje (wiola-67) – Kasztaniaki (darekdm) 3:0 3:0 vo
Kazdab Team (kazdab) – domb gaszowice (tigier) 1:0 2:0
Siarka Tarnobrzeg (provokator) – FC Sezam Śrem (perez1992) 1:1 1:1
KS Wisła Puławy (lukp21) – Wieczni łowcy (pogromca99) 0:4 0:6
Rokitek Tczew (mariolka) – Zjem Cię (prezes_wml) 0:10 0:12
Young Vendetta - AlleNuclear Clan V 9:15
Rus Opole (okusik) - Dobieszowice SSA (rakamo) Mecze nie odbyły się
Podlasie Biała Podlaska (lukas505) - FC Bug River (andrzejtm) 2:4 3:0
Krzyżowcy Częstochowa (maxrbf) - KOUCZU FC (kouczu) 3:0 8:0
Szarzy Zamość (Smutny) - Tornado (damiand170) 0:9 2:7
AC Milan (Marcinek25) - Krynica United (sauron89) 1:5 0:11
One More Drastic Clan - DOMINATORZY v2 0:24
Szczypiemniebobylobezgumy (mocuishle3) - ORHAN Piekary Śl (janes05) 1:9 0:5
KS Piast Zawidów(kiszken) - Borussia Dortmund (Martini__85) 0:12 0:4
Wolimirzyce SSA(kesiu) - sokół pyrzyce (tropheus77) x-x x-x
K.S. Net(Quandary) - Fc Wejherland (hermi88) 0:3 0:10
Rauschken SSA(plastek75) - Bibus Menos Gdynia (koalka) 0:8 0:9
Runda 12 – 31.01.2014
Pogromcy Wszystkich II - Angry Boys IV 5:23
Zjem Cię (prezes_wml) - Sparta Lidzbark Warm. (bialas7) 1:3 1:2
Wieczni łowcy (pogromca99) - KOCHAM CIĘ ANIU (dab_krycha) 0:6 0:9
domb gaszowice (tigier) - FC Gdansk36 (jx2) 0:8 0:3
FC Sezam Śrem (perez1992) - BKS LECHIA GDAŃSK (zdzich66) 3:3 0:3
Podmuch Szczecina (wabi) - Manchester Trybunalski (kkuubba9) 1:0 1:1
AlleNuclear Clan V - pauza
DOMINATORZY v2 – Stumilowy Las Corruption 30:0
ORHAN Piekary Śl (janes05) – Pk Krusze (pawel_malisz) 8:0 , 6:1
Borussia Dortmund (Martini__85) – FC Chelsea Bialystok (kingi14) 5:2 , 5:0
Fc Wejherland (hermi88) – GreenTeamVegas 2007 (pawel_wegorzewo) 9:1 , 6:0
sokół pyrzyce (tropheus77) – Siarka Tarnobrzeg (provokator) 2:0 , 5:0
Bibus Menos Gdynia (koalka) – Rokitek Tczew (mariolka) 6:1 , 7:0
One More Drastic Clan - Young Vendetta 7:22
Błękitni Raciąż(dpietra) - Krzyżowcy Częstochowa (maxrbf) 0:13 1:7
FC Barcelona(zloty123) - Podlasie Biała Podlaska (lukas505) 0:2 1:2
K.S. S-c(carloos99) - Szarzy Zamość (Smutny) 1:7 1:2
Galena Kielce(aragorn12) - AC Milan (Marcinek25) 4:1 2:1
Babilon da Bandit(kamix1991) - Rus Opole (okusik) 5:5 1:5
Runda 13 – 07.02.2014
Angry Boys IV - AlleNuclear Clan V 18:6
KS Pogoń Szczucin (galenos1992) - RESOVIA (blackwild) Mecze nie odbyły się
Ganja Fanatics (jasiu_bno) - FC Bug River (andrzejtm) 6:2 4:1
KOCHAM CIĘ ANIU (dab_krycha) - KOUCZU FC (kouczu) 4:0 7:0
BKS LECHIA GDAŃSK (zdzich66) - Tornado (damiand170) 3:0 5:6
FC Gdansk36 (jx2) - Krynica United (sauron89) 2:1 1:2
Pogromcy Wszystkich II - DOMINATORZY v2 15:0
Borussia Dortmund (Martini__85) - spózniony skład gości
One More Drastic Clan - pauza
Stumilowy Las Corruption – Young Vendetta 4:19
KS Beskid Andrychów (goldenboy75) – Krzyżowcy Częstochowa (maxrbf) 0:4 0:7
KS Wisła Puławy (lukp21) – Podlasie Biała Podlaska (lukas505) 1:2 1:3
Rokitek Tczew (mariolka) – Szarzy Zamość (Smutny) 0:10 0:11
FC Kolbudy (stanpa1) – AC Milan (Marcinek25) nierozegrany
ELDUNARI (eragon03) – Rus Opole (okusik) 4:0 1:1
Runda 14 – 14.02.2014
DOMINATORZY v2 - Angry Boys IV 0:15
bulitong (DOMINATORZY) - III LK - wystawienie nie uprawnionego gracza
One More Drastic Clan - AlleNuclear Clan 16:13
K.S. S-c(carloos99) - RESOVIA (blackwild) 3:0 vo 3:0 vo
Babilon da Bandit(kamix1991) - FC Bug River (andrzejtm) 3:0 3:2
FC Barcelona(zloty123) - KOUCZU FC (kouczu) 1:1 2:0
K.S. Net(Quandary) - Tornado (damiand170) 0:5 0:8
Liverpool Football Club(przemko0022) - Krynica United (sauron89) 0:7 1:6
Young Vendetta - Pogromcy Wszystkich II 12:18
Krzyżowcy Częstochowa (maxrbf) - AC Milan (progo9) 5:2 / 2:4
Podlasie Biała Podlaska (lukas505) - Zjem Cię (prezes_wml) 1:2 / 0:2
Szarzy Zamość (Smutny) - Wieczni Łowcy (pogromca99) 3:1 / 2:3
Miedz Legnica (linden) - FC Sezam Śrem (perez1992) 3:0 / 10:0
Rus Opole (okusik) - Podmuch Szczecina (wabi) 0:2 / 0:3
Stumilowy Las Corruption - pauza
_________________ Proud member;) Remember;) Rock the MiCrOfOn:) Say..what? I said RaTaMaTaFoN:)!
Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo ©2003 phpBB Groupdomain & hosting donated by founders :: ownership by www.managerzone.pl adaptation & modification by XoNoX :: logo made by groclinac
Copyright © 2002-2015 by XoNoX :: POLITYKA PRYWATNOŚCI (PRIVACY POLICY)
Wszystkie prawa zastrzeżone. Ten serwis nie ma jakichkolwiek powiązań z firmą ManagerZone AB. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników Forum. Serwis forum.managerzone.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści opinii. Żaden z elementów tej witryny nie może być kopiowany i rozpowszechniany bez zgody właściciela. Wykorzystane tu znaki towarowe i handlowe oraz nazwy marek, produktów czy usług należą do ich prawnych właścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych oraz są rozpowszechniane zgodnie z Ustawą o Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych.
Zobacz też: www.managerzone.pl ,
www.ndmaz.pl ,
www.gramed.com ,
www.gramed.eu ,
www.projekt-bud.pl ,
bronx.nsk.pl ,
forum.nsk.pl ,
futsal.nsk.pl ,
managerzone.nsk.pl ,
forum.managerzone.nsk.pl ,
medycyna.nsk.pl ,
nlpna.nsk.pl ,
nowydwormaz.nsk.pl ,
projekt.nsk.pl ,
swit.nsk.pl ,
tv.nsk.pl ,
vectra.nsk.pl ,
www.nsk.pl ,
swit.ndmaz.pl